Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-20, 23:13   #1021
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
dorotta50 pisałaś, ze masz dwa odcienie tego pudru, czy mogłabyś zrobić zdjęcia.
Ivory 1 wydaje mi się bardzo jasny, a z kolei Ivory 2 wydaje się dużo ciemniejszy.
Czy Ivory 2 nadaje się do jasnej skóry na lato?
Chcesz i masz.
Pierwszy to Ivory1 a drugi to dwójka. Słabo widac różnice ale jedynka nie jest bardzo jasna. Ja oprócz lata stosuję podkład 200 MK lub Ivory cream 39 DW Estee Lauder i wtedy jedynka mineralnego MK jest dobra, teraz paćkam się dwójką.
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 12:54   #1022
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Chcesz i masz.
Pierwszy to Ivory1 a drugi to dwójka. Słabo widac różnice ale jedynka nie jest bardzo jasna. Ja oprócz lata stosuję podkład 200 MK lub Ivory cream 39 DW Estee Lauder i wtedy jedynka mineralnego MK jest dobra, teraz paćkam się dwójką.
dorotta50 dzięki Ci wielkie

Jeśli mogę to Cię jeszcze podpytam. Mam jasną skórę, ale jak dobieram sobie minerałki, to okazuje się, ze w tych jasnych wyglądam niekorzystnie, za blado, jakbym była chora. Zastanawiam się czy, rzeczywiście Ivory 1 byłby dla mnie odpowiedni (szyję i resztę ciała mam też jasną) czy lepszy na lato byłby Ivory 2 aby troszkę ożywić twarz? Ale czy nie będzie za ciemny??
I jeszcze 1 pytanie: czy te pudry są kryjące, tzn czy zakryją przebarwienia, popękane naczynka?

Czy mogłabyś doradzić?

Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 13:33   #1023
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

trudno mi doradzać nie widząc twojego koloru twarzy - ja pisałam gdzieś już, najlepiej umówić się z dyr MK / w Gdańsku jest ich dużo/ ona ma wszystkie odcienie i można najpierw popróbować i dobrać a gdy dalej nie będzie ci pasować - nawet można oddać bez straty kasy. Kupowanie w ciemno zawsze jest ryzykowne.
Ja mam skórę natur kość słoniowa żółta trochę naczynek koło nosa i teraz używam dwójkę - te pudry mineralne robią za podkład ale trzeba je nakładać specjalnym pędzlem -
trochę kryje, nie za bardzo - mi wystarcza. i kolor też.
Mogę ci wysłać próbki - jak chcesz to odezwij się na priva
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:23   #1024
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ten "specjalny pędzel" MK szału nie robi szczerze mówiąc. Strasznie się z niego sypie puder. Jakoś lepiej sprawdzają się te, których używałam do tej pory. Co do koloru to mam ivory 2 i jest super dla jasnej karnacji, która latem złapała troszkę słońca. Zresztą doskonale wtapia się w naturalny koloryt skóry, wyrównuje go i ożywia. Popękane naczynka tuszuje, jeżeli nie jest ich za dużo. Cienie pod oczami też zakrywa całkiem zacnie. Nie jest to może kosmetyk idealny ale za tą cenę (mam na myśli ceny z allegro) nie znajdę niczego lepszego
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 14:56   #1025
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przepraszam jeśli padło to pytanie Jak MK sypaniec sprawdza się na filtrze?
Obecnie szukam czegoś do zmatowienia twarzy bo:
1 . swiece się okropnie
2. podkład spływa mi z twarzy
3.filtry bielą niemiłosienie
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 07:52   #1026
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A, w ogólę musze zauważyć, że ten "mineralny" MK trochę podrażnia. Czuję go na twarzy. Zużyje ten słoiczek i nigdy więcej. Ratuje go tylko to, że kolor ma świetny i ładnie wygląda na buźce. Tyle, że nie jest to kosmetyk naturalny tylko zwyczajnie chemiczny. Ale jakoś po chemicznych pryzmach Givenchy nie miałam takich odczuć, więc chemia chemii nierówna. Dla alergików nie polecam.
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:11   #1027
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli padło to pytanie Jak MK sypaniec sprawdza się na filtrze?
Obecnie szukam czegoś do zmatowienia twarzy bo:
1 . swiece się okropnie
2. podkład spływa mi z twarzy
3.filtry bielą niemiłosienie
A próbowałaś bazy pod makijaż? Jeśli filtr bieli to jego wina bo nie każdy tak robi.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 09:16   #1028
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A próbowałaś bazy pod makijaż? Jeśli filtr bieli to jego wina bo nie każdy tak robi.
Wiem że to wina filtra ale niestety większosć , które mi pasują mają to do siebie ze robią zemnie gejsze
Bazy nie próbowałam bo chyba musiałabym wstawać o 5tej rano zeby to wszystko nakładać na buźkę.Dlatego ciagle szukam najszybszego ,najbezpieczniejszego i najwygodniejszego wyjscia z tego całego filtrowania i pielęgnacji kwasami
Po nałozeniu filtra używałam tulko sypańca z clinique i był cudowny , pięknie krył i wogóle ale niestety jednak nie jest dla mnie więc nadal szukam
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 14:34   #1029
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Na MakeUpAlley poczytałam na temat pudrów mineralnych firmy JANE IREDALE.
Tutaj link do polskiej strony z kolorami pudru mineralnego:
http://www.sklep.apost.pl/shop/product/index/id/14

Nigdy jeszcze nie miałam pudru mineralnego. Zaczęło się od tego, że dzisiaj chciałam kupić Revlon Colorstay Mineral (wydawało mi się, że ma dość lekkie krycie bo L'oreal dla mnie to maska) ale na szczęście powstrzymałam się i postanowiłam sprawdzić KWC. No i wtedy zaczął jeszcze mnie kusić puder mineralny Maybelline (kiedy on wreszcie będzie u nas???).


Spradzając zagraniczne portale natknęłam się właśnie na ten puder Jane Iredale. U nas cena jest kosmiczna ale już na eBay'u naprawdę normalna (ok. 80zł z wysyłką)
Z tego co wyczytałam dużo osób wcześniej używało pudrów mineralnych m.in. Bare Escentuals i podobno żaden nie może się równać do tego J.I.


Niestety co do krycia to jedna osoba pisze, że jest delikatne a inna, że mocne I sama już nie wiem bo chciałam coś leciutkiego na lato....
Czy któraś w Was używała tego podkładu mineralnego?
Jego dokładna nazwa to Jane Iredale Amazing Base Loose Powder. Będę bardzo wdzięczna za jakieś opinie i jak jest z kolorami bo przeszukałam całą sieć (wizaż też ) no i niestety jest niewiele na temat tej firmy. Dziwne bo podobno jest super.


Skład:
Bismuth Oxychioride, Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide. May contain: Iron Oxides, Manganese Violet, Carmine.



EDIT:
Dziewczyny polecacie też Everyday Minerals- postanowiłam skorzystać z możliwości jaką daje ta firma i zamówiłam zestaw z próbkami. Fajnie, że amerykańska firma wysyła też do Europy. Jest to dość rzadkie wśród sklepów internetowych w USA.
Do tego ceny za wysyłkę są naprawdę niskie


EDIT2:

No i zaszalałam Kupiłam jeszcze próbki na Meow, Lumiere otaz Lilylolo Teraz to będę miała porównanie
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-06-27 o 17:28
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 18:01   #1030
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Wiem że to wina filtra ale niestety większosć , które mi pasują mają to do siebie ze robią zemnie gejsze
Bazy nie próbowałam bo chyba musiałabym wstawać o 5tej rano zeby to wszystko nakładać na buźkę.Dlatego ciagle szukam najszybszego ,najbezpieczniejszego i najwygodniejszego wyjscia z tego całego filtrowania i pielęgnacji kwasami
Po nałozeniu filtra używałam tulko sypańca z clinique i był cudowny , pięknie krył i wogóle ale niestety jednak nie jest dla mnie więc nadal szukam
Nie przesadzaj że o 5 rano musiałabyś wstawać wstaję zawsze o 6:15 a na 7 mam do pracy i daję radę. Baza wchłania się błyskawicznie. Używam filtru Dermedica i on nie bieli
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 22:41   #1031
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj że o 5 rano musiałabyś wstawać wstaję zawsze o 6:15 a na 7 mam do pracy i daję radę. Baza wchłania się błyskawicznie. Używam filtru Dermedica i on nie bieli
45 minut ? U mnie to niemożliwe.Mam na 10 tą do pracy , wstaje o 8.15 i wychodze 9:58

No ale przejdźmy do konkretów.Jak ten mary kay sprawdza się na filtrze
Potrzebuje średniego krycia i kolorku
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 13:10   #1032
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
45 minut ? U mnie to niemożliwe.Mam na 10 tą do pracy , wstaje o 8.15 i wychodze 9:58
hahahah kochana jak trzeba tak rano wstawać to każda minuta dłużej w łóżku jest na wagę złota.
45 minut + wiecznie zajęta łazienka przez ojca, który także wychodzi na 7 do pracy życie jest ciężkie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 13:17   #1033
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Susanno czytałam parę stron wcześniej, że używasz mineralnego Revlona. Napisz mi, czy wciąż jesteś z niego zadowolona tak jak na początku? Czy nakładasz go tym załączonym pędzelkiem?
Widzę, że jest na Allegro w korzystnej cenie i w dodatku odcień najjaśniejszy 010. Przyznam, że póki co jedynie zakup podkładu mineralnego jeszcze mnie kusi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 13:24   #1034
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Susanno czytałam parę stron wcześniej, że używasz mineralnego Revlona. Napisz mi, czy wciąż jesteś z niego zadowolona tak jak na początku? Czy nakładasz go tym załączonym pędzelkiem?
Widzę, że jest na Allegro w korzystnej cenie i w dodatku odcień najjaśniejszy 010. Przyznam, że póki co jedynie zakup podkładu mineralnego jeszcze mnie kusi.
Tak kochana u mnie bez zmian choć teraz stosuję na przemian z płynnymi podkładami no bo muszę je skończyć Jestem nadal z niego zadowolona.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 13:33   #1035
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tak kochana u mnie bez zmian choć teraz stosuję na przemian z płynnymi podkładami no bo muszę je skończyć Jestem nadal z niego zadowolona.
Ale powiedz mi jak go nakładasz? Bo gdzieś widziałam, że podkład mineralny "wciera" się przy pomocy pędzla kolistymi ruchami. Jestem w tych sprawach zielona więc napisz mi czy tak trzeba, czy wystarczy nakładać go jak każdy inny puder np. tylko delikatnie muskając twarz i czy przy takim wcieraniu nie usuwa się filtra? Zamęczę Cię pytaniami...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 13:52   #1036
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale powiedz mi jak go nakładasz? Bo gdzieś widziałam, że podkład mineralny "wciera" się przy pomocy pędzla kolistymi ruchami. Jestem w tych sprawach zielona więc napisz mi czy tak trzeba, czy wystarczy nakładać go jak każdy inny puder np. tylko delikatnie muskając twarz i czy przy takim wcieraniu nie usuwa się filtra? Zamęczę Cię pytaniami...
Hehe nie zamęczysz No więc ja używam tylko pędzelka, który jest wraz z podkładem. Włoski ma krótkie, geste i raczej sztywne (choc się poddają) więc fajnie się nim nakłada. Nabieram na pędzelek i robię takie koła na całej twarzy, to wygląda tak jak facet wciera krem do golenia pędzlem
Czy wcieram? raczej nie, ot robię koła i to wystarcza. Chyba, że chcę nałożyć grubszą warstwę.
Ja na filtr nakładam bazę i na to podkład więc wydaje mi się, że filtr się nie ściera tym bardziej, że nie wcieram mocno podkładu.
Napewno nie używam do nakładanie pędzla do pudru sypkiego - moim zdaniem byłby za miękki.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 14:33   #1037
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hehe nie zamęczysz No więc ja używam tylko pędzelka, który jest wraz z podkładem. Włoski ma krótkie, geste i raczej sztywne (choc się poddają) więc fajnie się nim nakłada. Nabieram na pędzelek i robię takie koła na całej twarzy, to wygląda tak jak facet wciera krem do golenia pędzlem
Czy wcieram? raczej nie, ot robię koła i to wystarcza. Chyba, że chcę nałożyć grubszą warstwę.
Ja na filtr nakładam bazę i na to podkład więc wydaje mi się, że filtr się nie ściera tym bardziej, że nie wcieram mocno podkładu.
Napewno nie używam do nakładanie pędzla do pudru sypkiego - moim zdaniem byłby za miękki.
Dzieki za pomoc, kochana jesteś. Chyba się na niego zdecyduję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 16:53   #1038
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzieki za pomoc, kochana jesteś. Chyba się na niego zdecyduję.
jak ja to mówię - gdyby co to wiele nie stracisz, myślę, że będziesz zadowolona
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 19:58   #1039
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, chciałam tylko napisać, że gdybyście szukały kogoś do zamówienia, (im więcej ludzi tym lepiej, bo niższe koszty przesyłki przecie ) np. z meow i everyday minerals - dajcie znać, będę chętna. w najbliższym czasie, ale i w ogóle pozdrowienia!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 20:30   #1040
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hehe nie zamęczysz No więc ja używam tylko pędzelka, który jest wraz z podkładem. Włoski ma krótkie, geste i raczej sztywne (choc się poddają) więc fajnie się nim nakłada. Nabieram na pędzelek i robię takie koła na całej twarzy, to wygląda tak jak facet wciera krem do golenia pędzlem
Czy wcieram? raczej nie, ot robię koła i to wystarcza. Chyba, że chcę nałożyć grubszą warstwę.
Ja na filtr nakładam bazę i na to podkład więc wydaje mi się, że filtr się nie ściera tym bardziej, że nie wcieram mocno podkładu.
Napewno nie używam do nakładanie pędzla do pudru sypkiego - moim zdaniem byłby za miękki.
A jak sie to cudo nazywa dokładnie? gdzie znajde jego skład?ma jasne odcienie?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:47   #1041
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
A jak sie to cudo nazywa dokładnie? gdzie znajde jego skład?ma jasne odcienie?
To Revlon Mineral Foundation, skład i opis jest podany w katalogu KWC -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23287,colorstay-mineral-foundation-spf-10.html
Ja go kupiłam na allegro, przybył ze Stanów wiec do wyoboru było więcej odcieni niż w PL To pseudomineral ale fajowy, bardzo go lubię.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:53   #1042
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
A jak sie to cudo nazywa dokładnie? gdzie znajde jego skład?ma jasne odcienie?
To cudo dokładnie nazywa się Revlon ColorStay Mineral Foundation. Znajdziesz go np. na Allegro, najjaśniejszy odcień to 010 Fair=> KLIK. Nie wiem jednak czy to zdjęcie ze stronki oddaje faktyczny kolor, ale wygląda obiecująco. A skład masz tu=> KLIK. Wystarczy trochę poszukać.

EDIT: Susanno ubiegłaś mnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:04   #1043
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To cudo dokładnie nazywa się Revlon ColorStay Mineral Foundation. Znajdziesz go np. na Allegro, najjaśniejszy odcień to 010 Fair=> KLIK. Nie wiem jednak czy to zdjęcie ze stronki oddaje faktyczny kolor, ale wygląda obiecująco. A skład masz tu=> KLIK. Wystarczy trochę poszukać.

EDIT: Susanno ubiegłaś mnie.
Dzięki dziewczyny serdecznie
Poszukuje czegoś na matowienie filtra a mnie niestety dużo kosmetyków zapycha
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:10   #1044
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny serdecznie
Poszukuje czegoś na matowienie filtra a mnie niestety dużo kosmetyków zapycha
Coś tu chyba czytałam, że on słabo matowi... ale lepiej nie będę się wypowiadać, bo go jeszcze nie mam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:18   #1045
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

skusiłam się na ten podkład mineralny z Revlona bo miałam ochotę na coś lekkiego, używam go od ok 2 tygodni - aha kupiłam go na allegro bo po pierwsze cena była przyjazna a po drugie tylko na allegro można kupić jasny odcień czyli 010. Moje wrażenia - ładnie stapia się ze skórą, ma naturalny kolor, buzia po aplikacji jest ładnie rozświetlona. Nakładam go pędzlem dołączonym do pudru kolistymi ruchami, ale mam zastrzeżenia do pędzla - wychodzą z niego włoski. Ogólnie jest OK.
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:27   #1046
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
skusiłam się na ten podkład mineralny z Revlona bo miałam ochotę na coś lekkiego, używam go od ok 2 tygodni - aha kupiłam go na allegro bo po pierwsze cena była przyjazna a po drugie tylko na allegro można kupić jasny odcień czyli 010. Moje wrażenia - ładnie stapia się ze skórą, ma naturalny kolor, buzia po aplikacji jest ładnie rozświetlona. Nakładam go pędzlem dołączonym do pudru kolistymi ruchami, ale mam zastrzeżenia do pędzla - wychodzą z niego włoski. Ogólnie jest OK.
Bardzo Ci dziekuję za tą opinię. Jestem już na niego prawie zdecydowana, ale jeszcze go nie kliknęłam. Kolejna osoba utwierdza mnie jednak w przekonaniu, że warto.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:41   #1047
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

frantic a proszę bardzo kupując ten podkład poszłam na żywioł i obawiałam się troszkę czy będzie mi odpowiadał bo mam kapryśną skórę i nie wszystko toleruje podkład jest leciutki jak puszek i w ogóle nie czuć, że ma się coś na buzi i o to mi chodziło. Fakt jest taki, że w ciągu dnia wymaga poprawki.
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 12:58   #1048
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny , a zwykłym pędzlem kabuki nie da się tego revlona rozprowadzić?
Żal mi mojego pędzla ze teraz będzie leżał w sobie na dnie szufladki
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:48   #1049
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a zwykłym pędzlem kabuki nie da się tego revlona rozprowadzić?
Żal mi mojego pędzla ze teraz będzie leżał w sobie na dnie szufladki
Może i się da, trzeba sprawdzić i zdać relację na forum.

P.S. Właśnie pojawiła się kolejna recenzja tego Revlona. Niestety dowiemy się z niej jedynie na temat niefunkcjonalności opakowania. Informacji o PUDRZE (konsystencja, trwałość, efekt, itp. ...) brak. Uwielbiam takie recenzje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 23:11   #1050
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, wiecie moze jak odczytac date ważnosci z podkladów mineralnych meow i edm ?
Pilna sprawa..bo chcialabym zrobic zapas
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.