Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł X części wątku:
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 2 4,35%
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 2 4,35%
Okrąglutkie mamy brzuszki, jeszcze nie czas na maluszki 1 2,17%
Czas leci, słonko świeci a my czekamy na nasze kochane dzieci 0 0%
Czy dziewczynka czy chłopaczek mamie daje słodki kopniaczek 1 2,17%
Coraz cieplej, słonko świeci, kopią w brzuszki nasze dzieci 12 26,09%
Pokopane wszystkie flaczki, rosną w siłę nam dzieciaczki 28 60,87%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 20:32   #1351
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
Taa..tylko już dziś miałam problem z obcięciem paznokci u nóg Lewa jeszcze jako tako, ale z prawą miałam problem, bo ledwo dosięgnęłam do stopy TŻ powiedział, żebym obcięła bardzo krótko, to będę miała spokój do porodu zaczynam się martwić, jak często on obcina paznokcie - muszę się przyjrzeć jego stopom bliżej

A dziś było 3 młodych gości oglądać mieszkanie do wynajęcia - tacy ubrani elegancko i uperfumowani - tylko jeden, jak zdjął buty, to miał dziurę w skarpetce, a drugo zostawił takie ślady stóp :brzyda l:, że TŻ musiał wymopować wszystkie podłogi...
Pod koniec MEGA wyzwaniem będzie założenie butów Mówię serio
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:35   #1352
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Ewuszki dawno ne było czy mi się wydaje
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:39   #1353
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Pod koniec MEGA wyzwaniem będzie założenie butów Mówię serio
Też sie tego obawiam.Poprzednio to miałam kozaki i ciągnęłam za cholewkę.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:40   #1354
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Też sie tego obawiam.Poprzednio to miałam kozaki i ciągnęłam za cholewkę.
Ja poprzednio latałam w japonkach
A wcześniej jak było zimno, to tż mi wiązał buty
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:40   #1355
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez agusiamaskota Pokaż wiadomość
Byliśmy przed 11,tak dostaliśmy zdjęcia i płeć poznaliśmy
no to fajnie my mieliśmy jechać wcześniej ale tż się wziął za grzebanie przy aucie
a wiesz może czemu nie robili już tego usg ? wg mnie bez sensu... skoro 12-18 to w tych godz powinni robić i tyle
Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Ja mam ciążowo-czekoladowy brzuch

ja też z tym że ciążowy to chyba najmniej... a najbardziej czekoladowo lodowy boczki to mam już tak wylewające się nie wchodzę nawet na wagę cały czas marudziłam że mam mały brzuch to teraz mam taki bęben że w 9 miesiącu będą mnie musieli wtoczyć na porodówke

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Ewuszki dawno ne było czy mi się wydaje
nom... ostatnio (już dość dawno) pisała że nie da rady nadrobić... i cisza
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:41   #1356
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Pod koniec MEGA wyzwaniem będzie założenie butów Mówię serio
akurat tyle dobrze, że się w klapkach/japonkach prześmiga
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:41   #1357
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
Taa..tylko już dziś miałam problem z obcięciem paznokci u nóg Lewa jeszcze jako tako, ale z prawą miałam problem, bo ledwo dosięgnęłam do stopy TŻ powiedział, żebym obcięła bardzo krótko, to będę miała spokój do porodu zaczynam się martwić, jak często on obcina paznokcie - muszę się przyjrzeć jego stopom bliżej
Jak już będzie tak, że się nie schyle to pójdę do kosmetyczki na pedicure

Moja kuzynka jest kosmetyczka i gadala z lekarka jakąś ginekolozka. I ta baba jej powiedziala, ze jej się czasem płakać chce jak widzi, jakie kobiety maja stopy zaniedbane jak idą do porodu

Z resztą koleżanka moja jest w 9 miesiącu, lada dZień rodzi, i ma takie pazury długie że ja to bym już żadnych butów nie ubrala, bo by mi przeszkadzały te paznokcie i wstyd też by mi było z takimi chodzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 20:43   #1358
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Aguś, coś za coś Ale fajnie, ze sie udało i taki bonusik No i podziwiam, że miałam siły tyle czasu siedzieć, ja bym nie dała rady...

Kaśka, Passion, mam nadzieję, że jutro się w koncu wyjaśni, bo dalej tylko obiecywanki cacanki słyszałam (a potem szefowej nie było albo mnie... Tak się mijałyśmy...) Zostąły 3 tygodnie więc bez jaj... ;/ JA już od zmysłów odchodzę, ale co poradzę Trzymajcie kciuki, by jutro poszło, ale już nie bardzo na to liczę

Snow, śliczny brzuszek, bardzo zgrabny
Teacherka, szczerze mówiąc ta twoja szefowa trochę niepoważna, tyle czasu cię trzymać w niepewności. Ja bym chyba sprawę jasno od poczatku postawiła, da mi czy nie da, bo nie wytrzymałabym takiej nerwówki. Trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Pod koniec MEGA wyzwaniem będzie założenie butów Mówię serio
Hmm, może będzie gorąco i da się w japonkach chodzić tylko albo klapkach? Chociaż mi stopy szybko marzną
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:45   #1359
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Jak już będzie tak, że się nie schyle to pójdę do kosmetyczki na pedicure

Moja kuzynka jest kosmetyczka i gadala z lekarka jakąś ginekolozka. I ta baba jej powiedziala, ze jej się czasem płakać chce jak widzi, jakie kobiety maja stopy zaniedbane jak idą do porodu

Z resztą koleżanka moja jest w 9 miesiącu, lada dZień rodzi, i ma takie pazury długie że ja to bym już żadnych butów nie ubrala, bo by mi przeszkadzały te paznokcie i wstyd też by mi było z takimi chodzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
masakra....
nie tylko ja idą do porodu, ja sie ostatnio u gina prawie przestraszyłam jaką babka miała żałobę za paznokciami u rąk, o stopach myśleć nie chcę a była w całkowitych butach...

a propo idę kąpiel stópek robić w soli do stóp... u mnie to cotygodniowy rytuał...

Edytowane przez Asiek84
Czas edycji: 2013-06-09 o 20:49
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:45   #1360
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
no to fajnie my mieliśmy jechać wcześniej ale tż się wziął za grzebanie przy aucie
a wiesz może czemu nie robili już tego usg ? wg mnie bez sensu... skoro 12-18 to w tych godz powinni robić i tyle

w kiwetniu u nas było przy okazji akcji szczęsliwa mama, szczęśliwe macierzyństwo, coś w yen deseń
niby miało nei być zapisów, byliśmy w sobotę ok 15 okazało się, że wszystkie miejsca zajęte, w niedzilę niby od 10 rano, bylismy chwilę przed i już wielka kolejka, ale udało nam się zapisać

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Z resztą koleżanka moja jest w 9 miesiącu, lada dZień rodzi, i ma takie pazury długie że ja to bym już żadnych butów nie ubrala, bo by mi przeszkadzały te paznokcie i wstyd też by mi było z takimi chodzić
fuj
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:47   #1361
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

nie gadajcie o brudzie za pazurami bo masakra
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 20:47   #1362
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Fajny jest ten Madagaskar 3


Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Piecze cię tak w przełyku/żołądku? Jeśli tak, to zgaga
No w przełyku tak,ale na samej górze.Chociaż w sumie już przestało, może to nie to...



Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja też w obcisłych chodzę, ale nie zauważyłam, żeby się ktoś gapił dziwnie, a nawet jakby to kij mu w oko
Masz jeszcze mały brzuszek
Też tak chodzę i mam wszystko gdzieś

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Bezcenne

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
O, proszę. Taką oto piłką zaczęłam wczoraj III trymestr. Co to będzie w 9-ym miesiącu...
Będzie tak samo kształtna i zgrabna
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:48   #1363
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

jak się zrobi chłodniej to możemy zainwestować w takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10768-8095-large.jpg (12,7 KB, 16 załadowań)
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:50   #1364
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Co do ubrań, to ja też chodzę w dopasowanych bluzkach i mam to gdzieś Jak się komuś nie pdoba, to niech nie patrzy i też nie rozumiem koncepcji ukrywania brzucha. Zresztą nie będę całej garderoby wymieniać na jakieś worki
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:53   #1365
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
jak się zrobi chłodniej to możemy zainwestować w takie
Oł faken miejże serce:P




Idę spać, cienki bolek dzisiaj ze mnie, dobranoc!
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:54   #1366
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
w kiwetniu u nas było przy okazji akcji szczęsliwa mama, szczęśliwe macierzyństwo, coś w yen deseń
niby miało nei być zapisów, byliśmy w sobotę ok 15 okazało się, że wszystkie miejsca zajęte, w niedzilę niby od 10 rano, bylismy chwilę przed i już wielka kolejka, ale udało nam się zapisać


fuj
no ale wg mnie to bez sensu... bo akcja trwała 12-18 my byliśmy po 13 i już nie robili USG - nie wiem czemu tylko zapisywali na ten tydzień do szpitala... spoko bo też darmowe itd no ale jednak trzeba znowu jechać...trochę drogi mamy nie narzekam bo skoro mogę mieć za darmo to się ciesze i korzystam
tylko nie rozumiem czemu tak krótko robili to usg a niby miało być do 18
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:55   #1367
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
akurat tyle dobrze, że się w klapkach/japonkach prześmiga
No albo w baletkach. Tak mi sie wydaje, ze w fajnych miesiacach chodzimy z brzuszkami, najpierw jak bylo zimno to brzuszki bylyniewidoczne,teraz cieplej juz mamy wieksze a koncowka na jesieni, oby ciepla jesien byla.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:56   #1368
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
No albo w baletkach. Tak mi sie wydaje, ze w fajnych miesiacach chodzimy z brzuszkami, najpierw jak bylo zimno to brzuszki bylyniewidoczne,teraz cieplej juz mamy wieksze a koncowka na jesieni, oby ciepla jesien byla.
no i ubrań nie trzeba kupować extra dużo, a w zimie kurtka, spodnie itd.
ja drugie bobo na wiosnę bym chciała więc już trochę gorzej będzie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:58   #1369
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja poprzednio latałam w japonkach
A wcześniej jak było zimno, to tż mi wiązał buty
Ja mam trampki czeszki i mam nadzieje, że założę.Na japonki to musze mieć co najmniej 25 stopni w cieniu
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 20:59   #1370
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy wózkach to który Wam się lepiej widzi?Brąz http://megaurwis.pl/wozek-tako-acous...tis-p1597.html czy szary http://megaurwis.pl/wozek-tako-acous...tis-p1595.html (ale z czarnymi kółkami).
Szary, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
czekam z niecierpliwością na D., bo mam ochotę na loda


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ladan D. na pewno będzie zachwycony

Ach przeglądałam dzisiaj książkę kucharską u rodziców i naszło mnie na zrobienie rogalików z ciasta francuskiego z masą orzechową (orzechy włoskie i laskowe). Muszę zrobić w tym tygodniu bo inaczej zemrę

Ja zrobiłam dzisiaj taki torcik połowy już nie ma

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Vea a ten lifenest to jest taki dodatek,że kładziesz go na normalnym materacyku?Bo tak to wygląda na stronie producenta
To nie do końca tak - to jest materacyk, który wkładasz normalnie do łóżeczka i dziecko na nim śpi. Tak czy tak kiedyś trzeba dziecia przełożyć na normalny, więc większość ludzi razem z łóżeczkiem kupuje normalny materacyk ( w tym ja), a LifeNesta kładzie po prostu na nim. Ale nie ma konieczności czy potrzeby podkładania czegokolwiek pod LifeNest - to jest samodzielny materacyk - równie dobrze możesz go położyć na szczebelkach łóżeczka

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
kurde Wy tak piszecie o tych wózkach, że 2 tyś, że 3 tyś.... jak dla mnie to kosmos ale rozumiem że dla niektórych nie wsumie na początku uparłam się na nowy tako jakieś 1600zł, ale stwierdziłam że wsumie po co
używane nie są zniszczone ani jakieś złe, ważne że fotelik będę miała nowy
Wiesz co, ja bym chciała używkę, ale akurat tego nie ma na all... a jak się to w takiej samej cenie jak nowe A zdecydowaliśmy się na niego, bo z pasujących do fotelika ten nam się najbardziej podoba, poza tym, rodzina sponsoruje... jak na razie tylko to

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
Ale mialam tragiczny dzien :/ Jakas masakra. Wyszlismy z mama TZta, ogolnie jakby to strescic w skrocie nie idzie sie z nia dogadac, bo zawsze wszystko wie najlepiej, gada tak zeby komus dogryzc tylko, tragedia. Od poczatku ciazy tak jakby udaje, ze tej ciazy wogole nje ma. Nawet raz sie nie zapytala o nic,nawet raz nie poruszyla przy mnie tematu mojej ciazy, ma to generalnie w du... Nie ma pojecia czy bedzie dziewczynka czy chlopczyk, ma tak wylane na mnie i dziecko,ze nikt tak nigdy nie mial. Az tu nagle dzis idziemy a ona oczywiscie swoim wynioslym tonem,ze ja ten brzuch to powinnam ukrywac a nie zakladac taka bluzke,ze jest widoczny ... ze powinnam jak juz to nosic luzne tuniki,zeby nie bylo widac,bo to brzydko pokazywac brzuch. Myslalam,ze mnie krew zaleje! Powiedzialam,ze ja sie swojej ciazy ani swojego dziecka nie zamierzam wstydzic i nie zamierzam ukrywac brzucha,i ze nie wydaje mi sie,zeby brzuch w ktorym jest dziecko byl brzydki. Moj TZ tez sie tak wzburzyl, widzialam jaki jest wkurzony.
Ale wiecie co niby nic, niby jej odpowiedzialam i juz i tak mnie to nie interesuje co ona mysli ale powiem Wam szczerze,ze zrobilo mi sie tak strasznie przykro, az przez chwile mialam lzy w oczach...
Izunia.. kochana nie przejmuj się Bycie w ciąży jest super, więc chwal się brzuszkiem do woli póki go masz
Babę olej jest po prostu złośliwa i tyle

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Jakie cudo

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Ewuszki dawno ne było czy mi się wydaje
Nie wydaje Cie się, ale mówiła, że nie bardzo ma czas na nadrabianie, wiec może i na pisanie

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Jak już będzie tak, że się nie schyle to pójdę do kosmetyczki na pedicure

Moja kuzynka jest kosmetyczka i gadala z lekarka jakąś ginekolozka. I ta baba jej powiedziala, ze jej się czasem płakać chce jak widzi, jakie kobiety maja stopy zaniedbane jak idą do porodu

Z resztą koleżanka moja jest w 9 miesiącu, lada dZień rodzi, i ma takie pazury długie że ja to bym już żadnych butów nie ubrala, bo by mi przeszkadzały te paznokcie i wstyd też by mi było z takimi chodzić
Też mam taki plan
Swoją drogą zawsze jak idę do lekarza, to się ogarniam - np. nie wyobrażam sobie iść do gina na wizytę z nieogolonymi nogami czy nie umytymi włosami. Pilnuję też jeśli mam pomalowane paznokcie (u nóg też ), czy gdzieś lakier nie odpryskuje
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:01   #1371
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no i ubrań nie trzeba kupować extra dużo, a w zimie kurtka, spodnie itd.
ja drugie bobo na wiosnę bym chciała więc już trochę gorzej będzie
No fakt.Chociaż jesienno-wiosenny płaszcz zapiełam na tylko górny guzik.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:01   #1372
Fikusek82
Wtajemniczenie
 
Avatar Fikusek82
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bracknell, UK
Wiadomości: 2 083
Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ha ha dobre muszę sobie sprawić takie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.08.2010 - Ślub
05.05.2011 - Nadia

20.10.2013 - Daria



2014 - 55
2015 - 48
Fikusek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:08   #1373
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Obejrzałam stronę szpitala w którym chcę rodzić i mają
-uśmierzanie bólu poprzez akupunkturę, homeopatię, aromaterapię
-porody wodne
-linki porodowe
-drabinki
-krzesła porodowe
-poród w dowolnej pozycji
-znieczulenie zewnątrzoponowe
-moksybucja przy ułożeniu pośladkowym (brzmi strasznie, az sie boję jak oni to robią)

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2013-06-09 o 21:11
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:08   #1374
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Mam !
http://allegro.pl/body-moja-mama-nie...273052278.html
Chyba to kupie...
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:10   #1375
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Matal tutaj można kupić takie body: http://allegro.pl/body-moja-mama-nie...273052278.html
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:13   #1376
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Obejrzałam stronę szpitala w którym chcę rodzić i mają
-uśmierzanie bólu poprzez akupunkturę, homeopatię, aromaterapię
-porody wodne
-linki porodowe
-drabinki
-krzesła porodowe
-poród w dowolnej pozycji
-znieczulenie zewnątrzoponowe
-moksybucja przy ułożeniu pośladkowym (brzmi strasznie, az sie boję jak oni to robią)
Matal, taki wypas w Głogowie macie? Fiu, fiu
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:14   #1377
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Świetne.
Jeszcze chwila a zrzucę mojego męża z łóżka jak nie przestanie chrapać.
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:15   #1378
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Widze, ze nie sama wertowalam w poszukiwaniu. U mnie dzis ma to podloze typowo emocjonalne
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:18   #1379
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Matal, taki wypas w Głogowie macie? Fiu, fiu
A to nie jest Głogów tylko Hachenburg (Niemcy).Z Głogowa sie wyprowadzam i nie radzę rodzić, na oddziale ginekologicznym jest grzyb pod prysznicem.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:27   #1380
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
mam ten sam plan...;p
Ja chyba darmowe tym razem. Za dużo się nasłuchałam...
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie gadajcie o brudzie za pazurami bo masakra
Weź bo moje dziecko ma wiecznie brudne. Takie to małe, ze wydłubać się nie da a jak by nie obciąć to zaraz coś pod nie podłapie.

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
jak się zrobi chłodniej to możemy zainwestować w takie
Hehehe. Mi chyba tylko takie zostaną. Dziś byłam na placu po nieudanym polowaniu w h&m i nie było w ogóle 41 a jak było to za małe DRAMAT!

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Obejrzałam stronę szpitala w którym chcę rodzić i mają
-uśmierzanie bólu poprzez akupunkturę, homeopatię, aromaterapię
-porody wodne
-linki porodowe
-drabinki
-krzesła porodowe
-poród w dowolnej pozycji
-znieczulenie zewnątrzoponowe
-moksybucja przy ułożeniu pośladkowym (brzmi strasznie, az sie boję jak oni to robią)
Taaaa ciekawe ile z tego będziesz mogła użyć Ja miałam w planach poród w wodzie- nie bo zabrakło mi aktualnych badań, chciałam ZZO to też nie bo jakieś badania...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.