Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 21:19   #931
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a co Ci się konkretnie śni?
Podobnie jak aljace(Ty, my naprawde jestesmy idealne tztki), Liceum, ide na lekcje tak jakby w terazniejszosci(czyli ja mam 25 lat i oczywiscie NIC nie pamietam z zajęc) ale wszytko inne jest takie samo-ta sama klasa, ludzie w wieku przedmaturalnym, Ci sami nauczyciele, tematy.. I nic nie umiem, boje sie przez caly sen i jestem taka rozkojarzona-hmm.. jakbym miala swiadomosc ze cos jest nie tak,i ze jestem za stara byc w LO i ze moge poprostu wyjsc i isc do domu(bo juz pracuje, do chol ery) ale mimo wszystko siedze tam i sie boje! Moze i zabawne to dla kogos, ale ja sie naprawde boje! Pol liceum bylo dla mnie wielkim stresem i nawet jesli mnie trzyma do dzis-to az tak by snic o tym??? Moze to cos innego znaczy...


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mi się śni że jestem w klasie maturalnej i połapali się że od 2 lat nie byłam na Polskim

albo że jest moja obrona, a ja ciągle kombinuję jak zaliczyć chemię...jakąś tam nawet nie pamiętam, bo jeszcze nie mam wpisu
o , i mi takie "motywy" tez sie przewijaja(bo nie kazdy sen jest identyczny, raz mam polski a raz historie)
no i nigdy studia, tylko LO.


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Znam to, niestety Też mam taki niedobry powtarzający się sen. Ale nigdy nie starałam się go interpretować. I często śnią mi się zmarli członkowie rodziny, najczęściej babcia. Ale to akurat nie są złe sny, choć uczucie niepokoju czasem im towarzyszy.
zmarli..? ale przekazuja jakas wiadomosc czy tylko widzisz ich.. Kurcze, to musi byc nieprzyjemne czasami...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:19   #932
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

http://www.youtube.com/watch?v=OLj5z...eature=related

moze na zlot mineralomaniaczek do przecwieczenia?
na zamkowy w Wawie czy na ten most poniatowskiego

edit, jak sie wkleja filmik z YT?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-26 o 21:32
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:21   #933
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hehe, no ale to w sumie nic trudnego, wszystko ładnie wytłumaczone na Szufladzie, tylko z zastrzeżeniem, że lepiej brać oczko większą miskę (ale to w starym modelu, teraz jest 'ulepszony', więc dopóki ktoś nie spróbuje, nie będzie wiadomo).
Niby nic trudnego ale jakoś nie przekonuje mnie ten kalkulator ( z literką F w rozmiarze bardziej mi się podoba niż z D )
Poza tym poczytałam sobie balkonetkę i kilka innych stronek i jakoś mi opadła chęć na effuniaka - głównie z powodu podejścia Pani Ewy do klientek.

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mam czerwonego Cudny jest
ale zdazylam dwa razy zalozyc i juz jest za duzy o 1,5-2 miseczki
Kupiłam turkusowego - no zobaczymy co to będzie za 69 zł na dopasowanej
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:28   #934
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
zmarli..? ale przekazuja jakas wiadomosc czy tylko widzisz ich.. Kurcze, to musi byc nieprzyjemne czasami...
Te sny są różne w swojej treści. Nie jest tak, że zawsze się boję, choć zdarza się i tak. Babcia śni mi się najczęściej. I wiecie, co jest najdziwniejsze? Że śni mi się jako młoda kobieta, a ja jej takiej przecież nie pamiętam, kiedy się urodziłam, miała prawie 60 lat.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=OLj5z...eature=related

moze na zlot mineralomaniaczek do przecwieczenia?
na zamkowy w Wawie czy na ten most poniatowskiego
Dobra, ale taniec jest oklepany Lepiej na przykład makijaż synchroniczny
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:29   #935
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

pastereczko [ youtube ] link do filmiku, wszystko po = czyli tutaj OLj5zphusLw&feature=relat ed [ / youtube]


test.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:32   #936
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

znalazłam coś takiego

Wszystkie sny maja w sobie ukryta wiadomosc, jednak te najciekawsze sa tymi, ktore sie nam powtarzaja co jakis czas. Sny, ktore nawracaja do nas co jakis czas, czesto sa zwiazane z naszymi aktualnymi problemami, z ktorymi walczymy, ktore unikamy, lub ktorych boimy sie poruszyc. Lekarka Rosalind Cartwright mowi: "Marzenia odrabiaja tak jakby za nas zadania domowe... one analizuja nasze sprawy, ktore sa wcisniete w naszej psychice. Czasami jednak spotykamy sie z czyms bardzo ciezkim i niepokojacym, wtedy nasz system sie zamyka." Jaki jest tego rezultat? Powtarzajace sie sny.
Proces jest normalny. "Dwie trzecie ludzi - ktora wiekszosc stanowia kobiety - napotyka sie z powtarzajacymi sie snami, obojetnie czy dany sen jest dokladnie taki sam, czy powtarza nam sie ta sama fabula, to jest scisle to samo," komentuje psycholog Robert Van de Castle. Kobiety sa jednak lepsze w pamietaniu i rozszyfrowywaniu swoich snow.
Rebecca miala pewien sen, ktory czesto sie jej powtarzal, przprawiajac ja o niepokoj. "Przyjechalam do kina i zobaczylam wielka kolejke przed nim," mowi. "Zdecydowalam, ze nie chcialam czekac, wiec przepchalam sie do samego poczatku kolejki; jesli ktos mi sie zaprzeczyl lub stanal na mojej drodze, zaczynalam na ta osobe wrzeszczec, klac i drapac po twarzy." Ten sen byl dla niej szokiem, gdyz takie zachowanie w jej snie bylo ogromnym kontrastem z jej rzeczywistym charakterem. Rebecca sama sie przyznala, ze jest niesmiala osoba, wiec takie wybuchy wobec kogos w ogole do niej nie pasowaly. Po pewnym czasie jednak zrozumiala, co jej sen znaczyl: "Ostatnio mialam problemy z moim chlopakiem. Nie dzwonil do mnie przez pare dni, spoznial sie na randki, a ja sie tylko usmiechalam i dawalam mu drugie szanse. Moj sen dal mi do zrozumienia, ze musze sie odwazyc i sie nie dac." Juz po krotkim czasie jej sen sie nie powtarzal i tak jak z innymi ludzmi - pozwolil jej poradzic sobie z problemem.



na jakimś blogu

o szkole czytałam gdzieś - że odwzorowuje naszą aktualną sytuację - nie masz stresu w pracy np.?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:32   #937
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Niby nic trudnego ale jakoś nie przekonuje mnie ten kalkulator ( z literką F w rozmiarze bardziej mi się podoba niż z D )
Poza tym poczytałam sobie balkonetkę i kilka innych stronek i jakoś mi opadła chęć na effuniaka - głównie z powodu podejścia Pani Ewy do klientek.



Kupiłam turkusowego - no zobaczymy co to będzie za 69 zł na dopasowanej
A jakie jest podejście do klientek?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 21:34   #938
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

mi koleżanka mówiła, ze kiedy mam stresa, to we śnie, śni mi sie mój największy stres - czyli Polski (dysgraf jestem) i tak mi zawsze było przykro, tym bardziej, że ubóstwiałam moją profesorką, ale sadziłam takie byki że jedynki się słały....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:35   #939
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Fergussonik dziekuje
a sie meczylam bo nie wiedzialam ze po = ma byc

dla dziewczy kupujacych z UK
chyba od srody znowu strajkuja przez tydzien
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:38   #940
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Te sny są różne w swojej treści. Nie jest tak, że zawsze się boję, choć zdarza się i tak. Babcia śni mi się najczęściej. I wiecie, co jest najdziwniejsze? Że śni mi się jako młoda kobieta, a ja jej takiej przecież nie pamiętam, kiedy się urodziłam, miała prawie 60 lat.
ale wiesz, że to Ona?
Może czuwa nad Tobą i dlatego Ci się śni?

Ja miałam sen, który mi się powtarza co jakiś czas (na szczęście ostatnio nie), że biegnę do jakiegoś domu, a właściwie uciekam. Biegnę drogą wysypaną białymi kamieniami, widzę tylko drogę - reszta jest czarna. Nikt za mną nie biegnie, ale wiem że muszę uciekać. Wiem, że na końcu drogi jest dom i tam będę bezpieczna, tylko jakoś nigdy tam nie dobiegłam.

Miałam też jeden okropny sen - na szczęście raz - ale tak mnie przestraszył, że pamiętam do dziś. Mój ojciec siedzący w dużym pokoju naszego mieszkania, siedzi na pufie, nogi skrzyżowane, ręce wiszące tak jakby do środka (pomiędzy nogami), patrzy się na mnie i się śmieje, ten wzrok i śmiech jest przerażający, wiem, że jest wampirem, ma zamknięte usta a jakby w głowie widzę jego zęby. Uciekam i wiem, że na osiedlu nikogo nie ma, że jest puste, widzę tylko dwójkę ludzi (wiem, że to wampiry) turlające wielką pacyfkę. Muszę uciec i nie wiem gdzie.
Obudziłam się z płaczem. Do dziś mam widok mojego ojca z tego snu przed oczami - i za każdym razem wywołuje lęk.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:38   #941
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
znalazłam coś takiego

Wszystkie sny maja w sobie ukryta wiadomosc, jednak te najciekawsze sa tymi, ktore sie nam powtarzaja co jakis czas. Sny, ktore nawracaja do nas co jakis czas, czesto sa zwiazane z naszymi aktualnymi problemami, z ktorymi walczymy, ktore unikamy, lub ktorych boimy sie poruszyc. Lekarka Rosalind Cartwright mowi: "Marzenia odrabiaja tak jakby za nas zadania domowe... one analizuja nasze sprawy, ktore sa wcisniete w naszej psychice. Czasami jednak spotykamy sie z czyms bardzo ciezkim i niepokojacym, wtedy nasz system sie zamyka." Jaki jest tego rezultat? Powtarzajace sie sny.
Proces jest normalny. "Dwie trzecie ludzi - ktora wiekszosc stanowia kobiety - napotyka sie z powtarzajacymi sie snami, obojetnie czy dany sen jest dokladnie taki sam, czy powtarza nam sie ta sama fabula, to jest scisle to samo," komentuje psycholog Robert Van de Castle. Kobiety sa jednak lepsze w pamietaniu i rozszyfrowywaniu swoich snow.
Rebecca miala pewien sen, ktory czesto sie jej powtarzal, przprawiajac ja o niepokoj. "Przyjechalam do kina i zobaczylam wielka kolejke przed nim," mowi. "Zdecydowalam, ze nie chcialam czekac, wiec przepchalam sie do samego poczatku kolejki; jesli ktos mi sie zaprzeczyl lub stanal na mojej drodze, zaczynalam na ta osobe wrzeszczec, klac i drapac po twarzy." Ten sen byl dla niej szokiem, gdyz takie zachowanie w jej snie bylo ogromnym kontrastem z jej rzeczywistym charakterem. Rebecca sama sie przyznala, ze jest niesmiala osoba, wiec takie wybuchy wobec kogos w ogole do niej nie pasowaly. Po pewnym czasie jednak zrozumiala, co jej sen znaczyl: "Ostatnio mialam problemy z moim chlopakiem. Nie dzwonil do mnie przez pare dni, spoznial sie na randki, a ja sie tylko usmiechalam i dawalam mu drugie szanse. Moj sen dal mi do zrozumienia, ze musze sie odwazyc i sie nie dac." Juz po krotkim czasie jej sen sie nie powtarzal i tak jak z innymi ludzmi - pozwolil jej poradzic sobie z problemem.


na jakimś blogu

o szkole czytałam gdzieś - że odwzorowuje naszą aktualną sytuację - nie masz stresu w pracy np.?

w pracy non stop..:/ Ja sie wogole wszystkim stresuje, chociaż teraz to i tak jestem luzak w porównaniu z kiedyś..
Kurka no.. analizator snów by sie przydał. Tylko ze mam go juz od paru lat(odkąd skonczyłam to pieprz one liceum..) wiec hmm...
dziwne.. a czuje że dzis znowu bedzie i obudze sie polprzytomna..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 21:42   #942
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A jakie jest podejście do klientek?
p. Ewa udziela się na balkonetce - jeśli ktoś krytykuje jej wzronictwo to się obraża, rzuca tekstami w stylu "malkontentki" , twierdzi, że jak komuś się nie podoba "nie musi kupować"
nie chce udzielać informacji o tym jak są obszyte miseczki od wewnątrz - a nie każdy ma ochotę na misia w śpioszkach.
Generalnie nie widzi dalej jak czubek własnego nosa - a jak ktoś ośmiela się z nią nie zgadzać to dosięga go Obraza Majestatu.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
w pracy non stop..:/ Ja sie wogole wszystkim stresuje, chociaż teraz to i tak jestem luzak w porównaniu z kiedyś..
Kurka no.. analizator snów by sie przydał. Tylko ze mam go juz od paru lat(odkąd skonczyłam to pieprz one liceum..) wiec hmm...
dziwne.. a czuje że dzis znowu bedzie i obudze sie polprzytomna..
To zaprogramuj sobie sen. Pomyśli intensywnie przed snem że jak Ci się znowu przyśni to po prostu wyjdziesz ze szkoły i pójdziesz sobie np. do parku.
albo spróbuj sobie zaprogramować inny sen - np. że jesteś na wakacjach.
U mnie to działa czasami
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:46   #943
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mi koleżanka mówiła, ze kiedy mam stresa, to we śnie, śni mi sie mój największy stres - czyli Polski (dysgraf jestem) i tak mi zawsze było przykro, tym bardziej, że ubóstwiałam moją profesorką, ale sadziłam takie byki że jedynki się słały....
Ja mam nawracające sny z matematyką w roli głównej

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ale wiesz, że to Ona?
Może czuwa nad Tobą i dlatego Ci się śni?
Tak, zawsze wiem, że to ona. Chciałabym wierzyć, że to oznaka jakiejś opieki, ale szczerze mówiąc, za dużo we mnie racjonalizmu. Prędzej podświadomością to sobie wytłumaczę.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:49   #944
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

a ja się umiem obudzić we śnie, jak zaczyna być źle, to z całej siły patrzę do góry, nie podnosząc głowy....w ten sposób otwieram oczy i sie budzę...np zawsze, jak skądś skacze i okazuje się, że to 10-te piętro, to tak na wysokości czwartego wymiękam...

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja mam nawracające sny z matematyką w roli głównej
oj to ja bym sobie pośniła....moja matematusia kochana....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:51   #945
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
oj to ja bym sobie pośniła....moja matematusia kochana....
Zamienimy się? Zamienianie się jest faaajne
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:52   #946
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

czesc kobiety po pracy, nie było źle- zyję ale nudna druga zmiana, myslałąm ze zasnę-niewiele do roboty było wiec czas się dłużył.

promocja na M*A*D
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:54   #947
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Witam ..
U mnie wszystko ok, zdjęłam gips, nos malutki, jestem bardzo szcęśliwa . Mam nadzieje że wszystko wróci do normy i będę moglła sie cieszyć wszystkim tak jak powinnam...Jestem jeszcze bardzo opuchnięta, szczególnie między oczami i brwiami, wyglądam jak ktoś z gwiezdnych wojen. Wszystko poszło według planu, mam wymarzony sliczny nosek. Niestety życie lubi zaskakiwać , i czasami nie pozawala się cieszyć do końca tak jakbym tego chciała, w nieodpowiesnim momencie sypie się życie, pojawia sie problem. Dlatego nie mogłam nawet do Was nic wcześniej nabazgrać...
Acha..i proszę bardzo o linka na PW z fotami z Waszego spotkania . Cieszę się ,że się Wam udało miło spędzic czas .
Wi Wszystkiego najlepszego

Dobranoc

EDIT Violl Mam na imię Izabela
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-10-26 o 21:58
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:56   #948
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

promocja na M*A*D
Robisz zbiorowe?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:56   #949
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Niby nic trudnego ale jakoś nie przekonuje mnie ten kalkulator ( z literką F w rozmiarze bardziej mi się podoba niż z D )
Poza tym poczytałam sobie balkonetkę i kilka innych stronek i jakoś mi opadła chęć na effuniaka - głównie z powodu podejścia Pani Ewy do klientek.



Kupiłam turkusowego - no zobaczymy co to będzie za 69 zł na dopasowanej
Nom, nie dziwię się Tylko dostałam maila, że otwierają i oglądałam na Szafie nowe projekty, pomyślałam- napiszę, może komuś się przyda

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A jakie jest podejście do klientek?
Tak jak napisała Lemirka, p. Ewa uważa, ze jej wizja jest jedyną słuszną, do tego problemy informacyjne, generalnie może się odechcieć. Ja mam na to jeden sposób- staram się omijać takie komentarze i skupiam się na bieliźnie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
p. Ewa udziela się na balkonetce - jeśli ktoś krytykuje jej wzronictwo to się obraża, rzuca tekstami w stylu "malkontentki" , twierdzi, że jak komuś się nie podoba "nie musi kupować"
nie chce udzielać informacji o tym jak są obszyte miseczki od wewnątrz - a nie każdy ma ochotę na misia w śpioszkach.
Generalnie nie widzi dalej jak czubek własnego nosa - a jak ktoś ośmiela się z nią nie zgadzać to dosięga go Obraza Majestatu.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



To zaprogramuj sobie sen. Pomyśli intensywnie przed snem że jak Ci się znowu przyśni to po prostu wyjdziesz ze szkoły i pójdziesz sobie np. do parku.
albo spróbuj sobie zaprogramować inny sen - np. że jesteś na wakacjach.
U mnie to działa czasami
Ja staram się po prostu tych wypowiedzi nie czytać. Osobiście nie zdarzyły mi się większe przejścia, natomiast stety/niestety żaden stanik nie leży na mnie tak dobrze, jak effuniaki, więc chcąc nie chcąc, niejako wbrew mojemu przekornemu charakterowi, pozostaję uczepiona effuniaków. Choć muszę przyznać, że normalniejsze wzory i sklep podbudowały moją wiarę w firmę- może wreszcie co się ruszy. Czekam z niecierpliwością
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 21:58   #950
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Robisz zbiorowe?
of kors

tak sie podniecilam jak przyslali mi info o promocji, że zaryzykowałam wejście na wizaz w pracy tylko po to, żeby ogłosic zbieranie zamówienia
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:59   #951
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Zamienimy się? Zamienianie się jest faaajne
tak tak to jak znowu będzie ci się śnić t o go wyślij do mnie na PW
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Witam ..
U mnie wszystko ok, zdjęłam gips, nos malutki, jestem bardzo szcęśliwa . Mam nadzieje że wszystko wróci do normy i będę moglła sie cieszyć wszystkim tak jak powinnam...Jestem jeszcze bardzo opuchnięta, szczególnie między oczami i brwiami, wyglądam jak ktoś z gwiezdnych wojen. Wszystko poszło według planu, mam wymarzony sliczny nosek. Niestety życie lubi zaskakiwać , i czasami nie pozawala się cieszyć do końca tak jakbym tego chciała, w nieodpowiesnim momencie sypie się życie, pojawia sie problem. Dlatego nie mogłam nawet do Was nic wcześniej nabazgrać...
Acha..i proszę bardzo o linka na PW z fotami z Waszego spotkania . Cieszę się ,że się Wam udało miło spędzic czas .
Wi Wszystkiego najlepszego

Dobranoc
trzymaj się kochana

ja też chcę mniejszy nos
i ....cycki chce nawet..... nie sylikon, wystarczą moje.......stare...sprzed czterech lat
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:01   #952
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ja chce prosty nos i wieksze pierśki tez
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:05   #953
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

selenko, kochana.. bo już sie tak martwiłysmy tu!


Ide zamawiać z Blushe.. Mowiłam juz ze to najlepsze minerały
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:08   #954
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Witam ..
U mnie wszystko ok, zdjęłam gips, nos malutki, jestem bardzo szcęśliwa . Mam nadzieje że wszystko wróci do normy i będę moglła sie cieszyć wszystkim tak jak powinnam...Jestem jeszcze bardzo opuchnięta, szczególnie między oczami i brwiami, wyglądam jak ktoś z gwiezdnych wojen. Wszystko poszło według planu, mam wymarzony sliczny nosek. Niestety życie lubi zaskakiwać , i czasami nie pozawala się cieszyć do końca tak jakbym tego chciała, w nieodpowiesnim momencie sypie się życie, pojawia sie problem. Dlatego nie mogłam nawet do Was nic wcześniej nabazgrać...
Acha..i proszę bardzo o linka na PW z fotami z Waszego spotkania . Cieszę się ,że się Wam udało miło spędzic czas .
Selenka, całuję cię w sam czubek twojego ślicznego nowego noska
Wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
of kors

tak sie podniecilam jak przyslali mi info o promocji, że zaryzykowałam wejście na wizaz w pracy tylko po to, żeby ogłosic zbieranie zamówienia
Nawet zdążyłam się już dopisać

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
tak tak to jak znowu będzie ci się śnić t o go wyślij do mnie na PW
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:15   #955
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Selene cieszę się, że masz śliczny nosek i podziwiam za odwagę... ja bym chciała kiedyś poprawić, ale się boję

Jak moja babcia umierała nie zdążyłam się z nią pożegnać. Miałam z tego powodu straszne wyrzuty sumienia. Parę miesięcy poźniej przyśniła mi się babcia jak umiera i mi tłumaczy, że tam jest jej lepiej, że już nie cierpi, że tak musiało być i żebym się już nie martwiła.

Od tej pory bardzo mocno wierzę w sny.

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-10-26 o 22:17
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:25   #956
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Violl, śliczne te kolczyki, ale dawaj poprzedniego avka
Mój avek to protest przeciwko waszym nowym, nietwarzowym avkom zmienicie wy, zmienię i ja


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
my to mamy szczęście z Tż-tem...on ma większe bo jeszcze mnie ma )
jesteś boska


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a właśnie-zna sie może któraś z Was na interpretacji snów..? Albo jakis dobry online sennik..? Myślałam ze w to nie wierzę.. ale wiecie co..? ten sam sen od dobry PARU lat.. i to czasami z natezeniem noc w noc, przez pare dni.. do tego to koszmar.. i budzę sie w takim niepokoju zawsze.. to męczy troszke...
Omg, też mam jeden taki sen-bumerang. Odpukać już bardzo dawno mi się nie śnił, ale jeszcze kilka lat temu strasznie mnie męczył - na dodatek od dziecka... I chyba bardziej porąbanego snu nigdy nie miałam. Treść jest taka, że jadę na słoniu (?!) po wysokim kręgu usypanym z literek alfabetu (wtf?!), no i tak jadę ciągle w kółko, aż nagle te literki tworzące "podest" się rozsypują a ja spadam. Kilka razy w amoku biegałam po domu krzycząc, żeby ktoś pomógł mi zbierać literki byłam w panice. Dopiero kiedy mama mną potrząsnęła docierało do mnie, że to sen. Brr...

a ostatnio czasem mam tak, że nagle śni mi się że spadam w czarną dziurę, i najgorsze jest to że faktycznie fizycznie czuję to spadanie z ogromną prędkością, jakby nagle łóżko się pode mną "otwarło" - zawsze wtedy, kiedy śpię na brzuchu. Wyrywam się wtedy ze snu i czuję jak serce chce mi wyskoczyć. Ktoś jeszcze tak ma...?


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
promocja na M*A*D
Hmmmm...
jutro pewnie dołączę...


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
EDIT Violl Mam na imię Izabela
Wiem wiem obczaiłam już na facebooku miło mi
Cieszę się, że efekt operacji jest taki o jakim marzyłaś
i mam nadzieję, że problemy o których napisałaś to już przeszłość...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:49   #957
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Tż mi tu chrapie...przepraszam czuwa
ide spać wszystkim.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:53   #958
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
of kors

tak sie podniecilam jak przyslali mi info o promocji, że zaryzykowałam wejście na wizaz w pracy tylko po to, żeby ogłosic zbieranie zamówienia

Koniecznie biegne do Ciebie nie wiem czy dobra pora na zamowienie bo juz wyczerpalam limit ale....raz sie zyje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:59   #959
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja chce prosty nos i wieksze pierśki tez
Ja tez
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 23:27   #960
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

a wezcie przestancie, przez was zaczelam sie zastanawiac czy z moim nosem wszystko ok

selene, trzymaj sie cieplutko

pastereczko, dzieki za info o strajku. kurcze ja chce moje buty, ale kurza sie w UK buu..
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-10-26 o 23:28
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.