Day care - rajstopy redukujące tkankę tłuszczową i By Cellulite - przeciw cellulitowi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 13:35   #1
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023

Day care - rajstopy redukujące tkankę tłuszczową i By Cellulite - przeciw cellulitowi


Przeszukiwałam, ale nie znalazłam takiego wątku. Chciałam zapytać się Was, czy słyszałyście lub jeszcze lepiej - używałyście rajstop o nazwie "Day care" lub "By Cellulite" ? Ostatnio dostałam taką ulotkę przy okazji zakupów w Gattcie, na której właśnie takie rajstopy były prezentowane. Producent niby obiecuje, że te pierwsze rajstopy - przyspieszają komórkową przemianę materii, a drugie - pomagają likwidować cellulit. Czy spotkałyście się kiedyś z czymś takim? Cięzko mi uwierzyć, że miałyby działać takie rajstopy.
Zastanawiałam się na jakiej to niby zasadzie działa. Na ulotce mam napisane, że to jakiś specjalny materiał, który absorbuje ciepło zmieniając je w głębokie promienie podczerwone heh, brzmi nieprawdopodobnie. Jestem ciekawa Waszego zdania, opinii lub innych informacji, które posiadacie. Gdyby faktycznie działały takie rajstopy, chętnie bym je zakupiła, ale obawiam się, że to tylko wciskanie kitu
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:11   #2
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Day care - rajstopy redukujące tkankę tłuszczową i By Cellulite - przeciw cellu

aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:59   #3
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Day care - rajstopy redukujące tkankę tłuszczową i By Cellulite - przeciw cellu

Słuszałam kiedyś o takich, które się zakłada na noc lub podczas ćwiczeń.. że niby mają jakieś wszyte maciupkie kuleczki, które mają masować i rozbijać cellulit.. ale czy działają tego nie wiem
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:17   #4
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Day care - rajstopy redukujące tkankę tłuszczową i By Cellulite - przeciw cellu

Jak dla mnie to jakaś ściema, jak z tymi butami easy tone które niby kształtują pośladki...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.