Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 20:09   #3361
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Mogę prosić o analizę? Nigdzie nie znalazłam i mam nadzieję, że się nie powtarzam

naturalna farba i odżywka koloryzująca do włosów w paście ELD


skład:

Agua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methousulfate, Ceteareth-20, Glikol, Herba Lawsonii,
Barwniki: HC Blue 2, HC Red 3, HC Yellow 2

Z góry dziękuję
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2010-12-28 o 20:18
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:02   #3362
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
Rolland, O-way, Daily Act Frequent Use Conditioner

Skład: aqua (water), cetrimonium chloride, cetearyl alcohol, myristyl alcohol, behentrimonium chloride, stearyl dihydroxypropyldimonium oligosaccharides, quaternium-80, aloe barbadensis leaf extract, linum usitatissimum seed extract, parfum (fragrance), citric acid, magnesium nitrate, magnesium chloride, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

jeżeli popełniłam jakiś błąd to z góry przepraszam
mimo, ze jest to nie mile widziane ponawiam moją prośbę z 5 kwietnia 2010 roku dotyczącą pewnej odzywki. Mam nadzieje, że nie zostanie to przez nikogo źle odebrane robie to tylko i wyłacznie dlatego, że jestem niemal pewna, że mój post został po prostu niezauwazony. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:18   #3363
Kasiexx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Wiatm proszę o analizę bo nigdzie nie znalazłam
LOTON PROVIT ELIXIR ZIOŁOWY kuracja przeciw wypadaniu włosów Skład:
Aqua, Alcohol Denat., Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Dimethicone Copolyol, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCI, Citrulline,Glucosamine HCI, Biotin, Propylene Glycol, Humulus Lupulus Extract, Polyquaternium-46, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Panthenol, Benzophenone - 4, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, C.I42090, C.I47005. Widzę ekstrakty z różnych roślinek, ale czy jest tu coś niefajnego w tym składzie(no poza denatem)..
Kasiexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:38   #3364
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
mimo, ze jest to nie mile widziane ponawiam moją prośbę z 5 kwietnia 2010 roku dotyczącą pewnej odzywki. Mam nadzieje, że nie zostanie to przez nikogo źle odebrane robie to tylko i wyłacznie dlatego, że jestem niemal pewna, że mój post został po prostu niezauwazony. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
stronka ze składami, może w między czasie się przyda, ja na tej podstawie rozszyfrowuję składy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-04 o 12:40
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:40   #3365
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
mimo, ze jest to nie mile widziane ponawiam moją prośbę z 5 kwietnia 2010 roku dotyczącą pewnej odzywki. Mam nadzieje, że nie zostanie to przez nikogo źle odebrane robie to tylko i wyłacznie dlatego, że jestem niemal pewna, że mój post został po prostu niezauwazony. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Rolland, O-way, Daily Act Frequent Use Conditioner

Skład: aqua (water), cetrimonium chloride, cetearyl alcohol, myristyl alcohol, behentrimonium chloride, stearyl dihydroxypropyldimonium oligosaccharides, quaternium-80, aloe barbadensis leaf extract, linum usitatissimum seed extract, parfum (fragrance), citric acid, magnesium nitrate, magnesium chloride, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

W skład odżywki wchodzą składniki antystatyczne i kondycjonujące oraz emolienty i ekstrakty z aloesu i lnu.
Antystatyki wraz z kondycjonerem i kationizowanym silikonem wygładzą łuskę włosa, ułatwią rozczesywanie, prowizorycznie uzupełnią ubytki w łusce, zmiękczą, zniwelują elektryzowanie. Emolienty zatrzymają wodę wewnątrz włosa. Ekstrakty, o ile jest ich tu więcej niż symboliczna ilość, nawilżą.

Jeśli kogoś interesuje, jest niezgodna z metodą Curly Girl.

Do codziennego użytku ok.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:38   #3366
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Droga Estelle,
Na tym wątku kiedyś 4You podała skład dwóch odżywek firmy Alterna: Hemp Repair i Caviar Treatment Masque. Mnie interesuje ta pierwsza - Alterna Hemp Repair Treatment. Przypominam jej skład poniżej. Wypowiedziałaś się również na temat tych dwóch odżywek bardzo pozytywnie - cytuję:
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Składy obu odżywek są bardzo, bardzo kuszące i powinny świetnie działać, natomiast Hemp Repair zdaje się być nieco lżejsza pod względem silikonów.
Wklejam skład dla przypomnienia:
ALTERNA, HEMP REPAIR TREATMENT CONDITIONER

Skład:Aqua/Water/Eau, Behentrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Creatine, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Polyquaternium-37, Trimethylsiloxyamodimethi cone, Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, C11-15 Pareth-7, Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol Crosspolymer, Citric Acid, C12-16 Pareth-9, Glycerin, Trideceth-12, Wasabia Japonica Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein PG-Propyl Methylsilanediol, Polysilicone-15, Melanin Silantriol, Polyquaternium-10, Superoxide Dismutase, Bromelain, Papain, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Saccharomyces Lysate Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Algae Extract, Lactoferrin, Corn Oligosaccharides, Phospholipids, Phytosphingosine, Acetyl Methionine, Acetyl Serine, Amino Acyl tRNA Synthetase, Copper Lysl Oxidase, Glycine Soja (Soybean) Seed Peroxidase, Saccharomyces Copper Ferment, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Tyrosinase, Lentinus Edodes Tyrosinase, Retinyl Palmitate, Methylparaben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Fragrance (Parfum).

I teraz moje pytanie. Ponieważ odżywka ta ma w swoim składzie sporo cennych składników, ale niestety również silikony, w tym silikon z tych trudno zmywalnych Trimethylsiloxyamodimethi cone, czy silikon ten nie tworzy na włosach bariery oblepiając go, która nie pozwala po jakimś czasie wniknąć do wnętrza włosa tym cennym składnikom (ekstrakty i inne)? Niestety większość szamponów Alterny nie ma w składzie SLS, więc używając ich nie zmywam tego silikonu z włosów. Chciałabym wiedzieć czy jest szansa, że cenne składniki dostaną się do wnętrza włosa pomimo obecności tego silikonu, czy może przez ten silikon cała ta odżywka to "pic na wodę", a nie należy do tanich. Będę wdzięczna za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Kasia
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:32   #3367
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Uprzejmie proszę o analizę i opinię o:

Rolland, UNA, Moisture Mask

Aqua,cetrimonium chloride, Cetearyl Alcohol, myristyl alcohol,C12-15, C12-13, Myristyl Lactate, Behetrimonium Methosulfate, Amodimethicone, Glycine Soja, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids, Hydrolized silk, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Cocoyl Glutamate, Propylene Glycol, Rosa Centifolia Flower Water,Fucus Extract, Mallow Flower extract, mel, Betula Alba Leaf extract, Vaccinum, Montana Flower, Nettle, Eucalyptus, Salvia, Rosmarius, Coltsfoot, Picea, Myrtus - extract, Magnesium Nitrate, methylisothiazolinone, CI42090, 16035,19140
Parfum
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 09:17   #3368
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam i proszę o analizę:

1. Włoska maska do włosów Mil Mil, Crema Rigenerante, Alle Erbe
Jest to maska ziołowa (wyciąg z: rumianek, lipa, krwawnik, ślaz, Altea-nie wiem jak to przetłumaczyć). Wg producenta ma intensywnie regenerować, polecana do włosów farbowanych.

skład: aqua, stearyl alcohol, cetrimonium chloride, polyquaternium-32, paraffinum liquidum, ethylhexyl stearate, propylene glycol, parfum, achillea millefolium extract, althea officinalis extract, chamomilla recutita extract, tilia vulgaris extract, malva sylvestris extract, citric acid, hydroxycitronellal, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, ci19140.


2. Włoska odżywka do włosów Vidal, Balsamo nutri&rigenera
Wg producenta: Odżywka z ''ceramide complex'', wyciąg z mleka owsianego, odżywia, regeneruje i dodaje blasku, do włosów suchych i zniszczonych.

skład: aqua, glycerin, cetyl alcohol, behentrimonium chloride, behenyl alcohol, oleyl erucate, decyl tetradecanol, myristyl alcohol, ceramide 3, ceramide 6 II, ceramide 1, phytosphingosine, cholesterol, sodium lauroyl lactate, carbomer, xantan gum, glyceryl stearate, potassium cocoyl hydrolyzed oat protein, di-c12-13 alkyl malate, polyquaternium-39, citric acid, tetrasodium edta, parfum, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, geraniol, ci19140.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:47   #3369
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Rolland, O-way, Daily Act Frequent Use Conditioner

Skład: aqua (water), cetrimonium chloride, cetearyl alcohol, myristyl alcohol, behentrimonium chloride, stearyl dihydroxypropyldimonium oligosaccharides, quaternium-80, aloe barbadensis leaf extract, linum usitatissimum seed extract, parfum (fragrance), citric acid, magnesium nitrate, magnesium chloride, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

W skład odżywki wchodzą składniki antystatyczne i kondycjonujące oraz emolienty i ekstrakty z aloesu i lnu.
Antystatyki wraz z kondycjonerem i kationizowanym silikonem wygładzą łuskę włosa, ułatwią rozczesywanie, prowizorycznie uzupełnią ubytki w łusce, zmiękczą, zniwelują elektryzowanie. Emolienty zatrzymają wodę wewnątrz włosa. Ekstrakty, o ile jest ich tu więcej niż symboliczna ilość, nawilżą.

Jeśli kogoś interesuje, jest niezgodna z metodą Curly Girl.

Do codziennego użytku ok.
dziękuje
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:16   #3370
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dzień Dobry Jak by któraś z Was mogła zerknąć i zanalizować kilka składów była bym wdzięczna

Marion, MariColor, Regenerująca maska ożywiająca kolor włosów farbowanych

Skład:
/wersja do włosów blond/ Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Polyquaterium-10, Methylparaben, Triticum Vulgaris Germ Oil, Propylparaben, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Linum Usitassum Seed Extract, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, ;olyquaternium-59 (and) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (and) Hydroxyethylaminophenol, HC Blue no.2, C.l. 10385, Disperse Violet 1, HC Red no.3, CH Yellow no.2, C.l. 60730J, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd (15.11.2008).
/wersja do włosów brąz/ Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Polyquaternium-10, Methylparaben, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylparaben, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Lawsonia Inermis Extract, Juglans Regia, Polyquaternium-59 (and) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, +/- [Basic Red 51,3-Nitro-P-Hydroxyethylaminophenol, HC Blue No.2, C.I. 10385, Disperse Violet 1, HC Red No.3, HC Yellow No.2, C.I. 60730], Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd



Schwarzkopf, Schauma, Push-Up Volume, Szampon z kompleksem kolagenowym 'Większa objętość'


Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Laureth-2, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Parfum, Salicylic Acid, Propylene Glycol, Niacinamide, Panthenol, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Hydrolyzed Collagen, Linalool, Nymphea Alba Root Extract, Sorbitol CI 42090, CI 47005
__________________
ilu jest prawdziwych przyjaciół.? Którzy z dnia na dzień nie zapomną.. bo 'na pokaz' umie każdy.


Pielęgnacja włosków

  • 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 15:54   #3371
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Jak by któraś z Was mogła zerknąć i zanalizować kilka składów była bym wdzięczna

Marion, MariColor, Regenerująca maska ożywiająca kolor włosów farbowanych

Skład:
/wersja do włosów brąz/ Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Polyquaternium-10, Methylparaben, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylparaben, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Lawsonia Inermis Extract, Juglans Regia, Polyquaternium-59 (and) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, +/- [Basic Red 51,3-Nitro-P-Hydroxyethylaminophenol, HC Blue No.2, C.I. 10385, Disperse Violet 1, HC Red No.3, HC Yellow No.2, C.I. 60730], Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd

* Marion, MariColor, Regenerująca maska ożywiająca kolor włosów farbowanych wersję do włosów brązowych
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 16:37   #3372
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Czy mogę poprosić o analizę tej odżywki:
Cien repair&care odżywka provitaminowa:

aqua, stearyl alcohol, cyclopentasiloxane, steramidopropyl dimethylamine, cetyl alcohol, glycerin, panthenol, benzoic acid, cetrimonium chloride, macadamia ternifolia seed oil, parfum, dimethiconol, behentrimonium chloride, citric acid, benzyl salicylate, potassium sorbate, isopropyl alcohol, citronellol

Edit:
anka.d już mi pomogła
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-01-12 o 22:33
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:28   #3373
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

blair witch podalam ci przeciez linka do analizy tej odzywki w watku pielegnacyjnym!
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:32   #3374
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
blair witch podalam ci przeciez linka do analizy tej odzywki w watku pielegnacyjnym!
Wiem, to później było niż mój post tutaj
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:59   #3375
wiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 66
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę:


Kerastase Reflection Bain Chroma Riche Shampoo



Skład:
AQUA/WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, COCOBETAINE, SODIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, LAURETH-5 CARBOXYLIC ACID, COCAMIDE MIPA, POLYQUATERNIUM-10, PPG-5CETETH-20, SODIUM BENZOATEM SODIUM METHYLPARABEN, PEG-55 PROPYLENU GLYCOL OLEATE, PROPYLENE GYCOL, SALICYLIC ACID, ETHYLPARABEN, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, METHYL COCOATE, RED 33, PARFUM/FRAGRANCE.
wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:35   #3376
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Mogę prosić o analizę szmponu,
Mila - Hair Cosmetics, Szampon oczyszczający


Od producenta: Szampon zawiera ekstrakt z trawy cytrynowej, dzięki czemu dokładnie oczyszcza i odświeża włosy i skórę głowy. Przygotowuje włosy do właściwego zabiegu fryzjerskiego. Kondycja włosów i skóry głowy znacznie się poprawi, włosy staną się mocniejsze, lśniące i zadbane ukazując swe naturalne piękno. Szampon odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Łagodny dla skóry głowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycol Disterate, Sorbitan Laurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Vitis Vinifera (Grape)Fruit Extract, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Parfum, Propylene Glycol,Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Limonene, Linalool.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:04   #3377
kelsisko24
Raczkowanie
 
Avatar kelsisko24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Prosze o analizę

Garnier fructis odżywka wzmacniająca Nutri-Gładki, włosy suche, szorstkie, trudne do wygładzenia, zawiera mikroolejki z owoców-termoochrona
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE ≤2.4%, NIACINAMIDE ≤1%, SACCHARUM OFFICINARUM EXTRACT / SUGAR CANE EXTRACT, DODECENE, TRIDECETH-6 ≤1%, CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE ≤0.1%, POLOXAMER 407, CAMELLIA SINENSIS EXTRACT / CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, BENZYL SALICYLATE ≤0.1%, AMODIMETHICONE ≤3%, PYRUS MALUS EXTRACT / APPLE FRUIT EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA OIL / AVOCADO OIL, PYRIDOXINE HCl, CETYL ESTERS, CITRIC ACID ≤1%, CETRIMONIUM CHLORIDE ≤0.1%, CITRUS MEDICA LIMONUM PEEL EXTRACT / LEMON PEEL EXTRACT, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL, HEXYL CINNAMAL ≤0.1%, PARFUM / FRAGRANCE
__________________
"Człowiek jest coś wart, gdy zaczyna walkę z samym sobą."
Robert Browning

60>59>58>57


kelsisko24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:33   #3378
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej, szukam czegoś co mi w końcu pomoże na moje siano. Przeglądałam tą całą listę zanalizowanych rzeczy, ale 3/4 firm i produktow nigdy na oczy nie widziałam :O Najbardziej ekskluzywne to dla mnie L'oreal (nigdy nie używałam, ale jak widzę skład taki sobie), kerastase (też nie używałam). Może macie jakiś zestaw dla alergika na siano ale dostępny w normalnym Rossmannie albo chociaż w marketach gdzie wybór jest większy?

Pat&Rub szampon regeneracja


Cena: 49.00 zł
Do koszyka
Do przechowalni
Poleć znajomemu»

• Uelastycznia, nawilża i odżywia
• Z organicznym kompleksem rewitalizującym

Rewitalizujący szampon do włosów zniszczonych i suchych. Doskonały do włosów zmęczonych farbowaniem i innymi zabiegami. Zawiera organiczny kompleks do włosów zniszczonych i suchych. Wyraźnie poprawia kondycję oraz wygląd włosów oraz wzmacnia cebulki włosowe. Tak jak wszystkie nasze szampony, zawiera tylko niedrażniące detergenty roślinne. W serii do włosów zniszczonych oprócz szamponu i odżywki, mamy również Maskę do Regenerującą, która odżywi i odnowi szczególnie zmaltretowane włosy.
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Citrus Medica Limonum ( Lemon) Peel Water, Lauryl Glucoside, Betaine, Glycerin, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Extract, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Cocoyl Proline, Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Parfum, Sodium Phytate, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.


&


Pat&Rub odżywka regeneracja

Uelastycznia, nawilża i odżywia
• Z organicznym kompleksem rewitalizującym
Rewitalizująca odżywka do włosów zniszczonych i suchych. Doskonała do włosów zmęczonych farbowaniem i innymi zabiegami. Wyraźnie poprawia kondycję oraz wygląd włosów oraz wzmacnia cebulki włosowe. Tak jak wszystkie nasze odżywki nie obciąża włosów. W serii do włosów zniszczonych oprócz szamponu i odżywki, mamy również Maskę Regenerującą, która odżywi i odnowi szczególnie zmaltretowane włosy.
Aqua, Citrus Medica Limonum ( Lemon) Peel Water, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Betaine, Glycerin, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Extract, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii ( Shea Butter), Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Parfum, D-Pantenol, Aspartic Acid, Citric Acid, Sodium Phytate,Tocopherol (mixed), Beta-Sitosterol, Squalene, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

dzieki. pomóżcie

Edytowane przez 201703170938
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:34
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:23   #3379
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

green_cherry
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500497
post nr.2 link nr.1
przejrzyj KWC
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-21 o 08:30
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 20:43   #3380
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

moge prosic o przeanalizowanie składu odżywki Lush American Cream
Honey Water (Mel Aqua), Vanilla Pod Infusion (Vanilla planifolia), Propylene Glycol, Fresh Oranges (Citrus dulcis), Cetearyl Alcohol and Sodium Lauryl Sulfate, Fresh Strawberries (Fragaria vesca), Perfume, Lanolin, Cetrimonium Bromide, Cetearyl Alcohol, Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Clary Sage Oil (Salvia sclarea), Lavender Oil (Lavandula hybrida), Benzoin Resinoid (Styrax benzoin), *Linalool, Coumarin.



---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

przede wszystkim chodzi mi o to czy odzywka warta jest swojej ceny (ok. 8funtów za 250gram) czy znajdę coś podobnego w niższej cenie? ponieważ odżywka American Cream swietnie sie u mnie spisuje.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 21:10   #3381
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moge prosic o przeanalizowanie składu odżywki Lush American Cream
Honey Water (Mel Aqua), Vanilla Pod Infusion (Vanilla planifolia), Propylene Glycol, Fresh Oranges (Citrus dulcis), Cetearyl Alcohol and Sodium Lauryl Sulfate, Fresh Strawberries (Fragaria vesca), Perfume, Lanolin, Cetrimonium Bromide, Cetearyl Alcohol, Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Clary Sage Oil (Salvia sclarea), Lavender Oil (Lavandula hybrida), Benzoin Resinoid (Styrax benzoin), *Linalool, Coumarin.



---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

przede wszystkim chodzi mi o to czy odzywka warta jest swojej ceny (ok. 8funtów za 250gram) czy znajdę coś podobnego w niższej cenie? ponieważ odżywka American Cream swietnie sie u mnie spisuje.

wydaje sie byc nie zła, ale po co tam sls?! dośc wysoko zapach, nie wiem czy warta ceny bo nie wiem ile to 8 funtów jeżeli to około 32 zł, to bym sie zastanowiła.plusem jest to ze ma duzo olejków w miarę, ale czemu duzo tak blisko końca składu?

ale jak się spisuje to twój wybór
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-01-22 o 21:12
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 00:46   #3382
magde18
Raczkowanie
 
Avatar magde18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

bardzo dobry wątek... muszę go sobie lepiej przejrzeć
magde18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 07:57   #3383
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Poproszę jeszcze o analizę dwóch szamponów firmy Lush czy tak jak obiecuje producent będą one nadawały się do zniszczonych i przesuszonych włosów.

1. Lush Rehab
Ammonium Lauryl Sulfate, Carrageenan Infusion, Sodium Alkyl Sulfate, Cocamide DEA, Cocamide MEA, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Perfume, Fresh Papaya Juice (Carica papaya), Fresh Pineapple Juice (Ananas comosus), Salt (Sodium Chloride), Fresh Kiwi Juice (Actinidia chinensis), Fresh Mango Juice (Mangifera indica), Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Olive Oil (Olea europaea), Almond Oil (Prunus dulcis), Lavender Oil (Lavandula hybrida), Peppermint Oil (Mentha piperita), Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis), Juniperberry Oil (Juniperus communis), Rose Absolute (Rosa centifolia), *Limonene, *Linalool, Benzyl Alcohol, Propylparaben, Methylparaben.

2. LUSH Cynthia Sylvia Stout Shampoo
Stout (Beer), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Lauryl Betaine, Yeast Infusion (Yeast betaglucan), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Cognac Oil (Vitis Vinifera), Lemon Oil (Citrus limonum), *Citral, *Geraniol, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:49   #3384
INTER KICIU
Przyczajenie
 
Avatar INTER KICIU
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 12
Schwarzkopf zero frizz serum na końcówki

Bardzo proszę o przeanalizowanie składu tego serum:

Skład:
cyclomethicone, dimethiconol, ethylexyl methoxycinnamate, ceramide 2, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat starch, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, ascorbid acid, cyanococobalamin, panthenol, fragrance (parfum).

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------
BAREX JOC CARE MASKA ALOE VERA
proszę o przeanalizowanie składu tej maski:

Skład:
AQUA,CETEARYL ALCOHOL,CETRIMONIUM CHLORIDE, HYDROLIZED VEGETABLE PROTEIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLICERIDES, ALOE BARBADENSIS GEL, AMODIMETHICONE, TRIDECETH-12,PHENOXYETHANOL, PROPYLENE,SODIUM BENZOATE,ASCORBIC ACID,LACTIC ACID,LINALOOL,PROFUMO (FRAGRANCE).

Edytowane przez INTER KICIU
Czas edycji: 2011-01-24 o 09:51 Powód: brak nazwy
INTER KICIU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:05   #3385
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

gorąca prośba do dziewcząt analizujących kosmetyki. Mam ogromny problem z szamponami i odżywkami nie wiem jakie składniki podrażniają mi skóre głowy bo tyle ich jest w kosmetykach że sie gubie. Moge tylko podejrzewać że to np. SLES (poniewaz zaczelam po przerwie używac WAX-a a on ma na pierwszych miejscach SLES i wyszło mi podrażnienie). Kupiłam dizś organiczny szampon i moje pytanie o składniki które mogą mnie podrażnic w tym szamponie:

ORGANIX ODNAWIAJĄCY SZAMPON Z BIAŁEJ HERBATY I WINOGRON

Składniki (INCI)I Water (Aqua), Disodium Laureth Sulfosucciante, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycol Distearate, Dimethicone Copolyol, Cetyl Alcohol, Cocamide DEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyguaternium-11, Panthenol, DMDM Hydantoin, Silk Amino Complex, G rapeseed Oils, Asian White Tea Extract, Orange Peel Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Tocopheryl Acetate, Fragrance.
natalli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:39   #3386
INTER KICIU
Przyczajenie
 
Avatar INTER KICIU
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam
przepatrzyłam już tą listę przeanalizowanych kosmetyków wiele razy ale nie odnalazłam w niej tych produktów które poprosiłam o przeanalizowanie więc proszę o rozgryzienie ich składu bo używam je i są super....
pozdrawiam


NOUVELLE "dopo-colore" maska po koloryzacji

skład:
aqua, behenoyl pg-trimonium chloride, cetylalcohol, bis-peg-18 methylether dimethyl silane, glycerin, peg-8/smdi copolymer, palmitoyl, myristyl seriante, sodium polyacrylate, imidazolidinyl urea, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, ci 42090, parfum, limonene.

Edytowane przez INTER KICIU
Czas edycji: 2011-01-28 o 11:10 Powód: zmiana Maski do Analizy
INTER KICIU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:29   #3387
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez INTER KICIU Pokaż wiadomość
Witam
przepatrzyłam już tą listę przeanalizowanych kosmetyków wiele razy ale nie odnalazłam w niej tych produktów które poprosiłam o przeanalizowanie więc proszę o rozgryzienie ich składu bo używam je i są super....
pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

NOUVELLE ALLE ERBE maska ziołowa wzmacniająca

skład:
1.aqua, 2.propylen glicol, 3.myristyl alcohol, 4.cetrimonium chloride, 5.achillea millefolium extract, tetrasodium edta, citric acid, parfum, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, CI I9I40, CI 4205I.
Aktywne składniki w twojej odżywce to:
1. woda, 2. Hydrofilowa substancja nawilżająca skórę. Ma zdolność przenikania przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu pełni rolę promotora przenikania - ułatwia w ten sposób transport innych substancji w głąb skóry 3. Emolient - zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza skórę i włosy, 4.Substancja kondycjonująca włosy: poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza włosy, wykazuje działanie antystatyczne, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu się włosów.5. Wykazuje działanie przeciwzapalne, a także ściągające, reguluje wydzielanie sebum - nadaje zapach kosmetykom.
Cztery pierwsze składniki mają decydujące znaczenie na działanie kosmetyku

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
gorąca prośba do dziewcząt analizujących kosmetyki. Mam ogromny problem z szamponami i odżywkami nie wiem jakie składniki podrażniają mi skóre głowy bo tyle ich jest w kosmetykach że sie gubie. Moge tylko podejrzewać że to np. SLES (poniewaz zaczelam po przerwie używac WAX-a a on ma na pierwszych miejscach SLES i wyszło mi podrażnienie). Kupiłam dizś organiczny szampon i moje pytanie o składniki które mogą mnie podrażnic w tym szamponie:

ORGANIX ODNAWIAJĄCY SZAMPON Z BIAŁEJ HERBATY I WINOGRON

Składniki (INCI)I 1.Water (Aqua), 2.Disodium Laureth Sulfosucciante, 3.Cocamidopropyl Betaine, 4.Cocamidopropyl Hydroxysultaine, 5.Glycol Distearate, Dimethicone Copolyol, Cetyl Alcohol, Cocamide DEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyguaternium-11, Panthenol, DMDM Hydantoin, Silk Amino Complex, G rapeseed Oils, Asian White Tea Extract, Orange Peel Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Tocopheryl Acetate, Fragrance.
1.woda, 2.substancja myjąca - usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry i włosów. Bardzo łagodna dla skóry i błon śluzowych.3. Substancja myjąca - usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry i włosów. Substancja bardzo łagodna dla skóry i błon śluzowych, łagodzi ewentualne działanie drażniące anionowych substancja powierzchniowo czynnych.4. Substancja antystatyczna - zapobiega elektryzowaniu się włosów. Kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza skórę i włosy. Łagodzi ewentualne drażniące działanie anionowych substancji powierzchniowo czynnych na skórę, Substancja myjąca - usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry i włosów.5.Emolient tzw. tłusty, zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza skórę i włosy. Substancja stosowana jako renatłuszczająca w preparatach myjących. Proces mycia powoduje usunięcie m.in. substancji tłuszczowych, dlatego stosuje się substancje renatłuszczające, które odbudowują barierę lipidową.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

[QUOTE=INTER KICIU;24576185]Bardzo proszę o przeanalizowanie składu tego serum:
Schwarzkopf zero frizz serum na końcówki

Skład:
1.cyclomethicone, 2.dimethiconol, 3.ethylexyl methoxycinnamate, 4.ceramide 2, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat starch, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, ascorbid acid, cyanococobalamin, panthenol, fragrance (parfum).

1.silikon/emolient zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni film, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody, przez co kondycjonuje skórę i włosy, czyli zmiękcza i wygładza. Wpływa na właściwości aplikacyjne - zapewnia łatwiejszą aplikację preparatu, ułatwia rozsmarowywanie na skórze i włosach. 2.Emolient tzw. suchy. Zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na powierzchni film, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni, przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza skórę i włosy. Nadaje połysk, wykazuje działanie regenerujące. Substancja stosowana jako renatłuszczająca w preparatach myjących.
3.Absorbuje promieniowanie UV, dzięki czemu chroni kosmetyk przed pogarszaniem się jego jakości pod wpływem światła.
4.czysty ceramid identyczny z naturalnym - wygładza i regeneruje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:30
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:57   #3388
INTER KICIU
Przyczajenie
 
Avatar INTER KICIU
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 12
Niech ktoś mi rozszyfruje skład tej maski BAREX JOC CARE ALOE VERA MASK

proszę o przeanalizowanie składu tych odżywek:

1. PROSALON INTENSIS POUR CHEVEUX SECS - 2 faz. odżywka (turkusowa)
skład:
Aqua, Cyclopentasiloxane, Amodimethicone, Polysorbate-20, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, PEG-12 Dimethicone, Polyquatemium-6, Cetimonium Chloride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene glycol, Fucus Vesiculosus Extrat, Passiflora Quadrangularis Fruit Extract, Panthenol, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolonone, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Limonene, Butylphenyl Methylpropianal, Benzyl Alcohol, CI42090.

2. PROSALON INTENSIS POURCHEVEUX COLORES- 2 faz. odżywka (różowa)
skład:Aqua, Cyclopentasiloxane, Polysorbate-20, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, PEG-12 Dimethicne, Polyquatemium-6, Cetimonium Chloride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyquatemium-44, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadennis Leaf Juice, Propylene glycol, Vitis Vinifera ( Grape ) Fruit Extract, TocopherylAcetate, Panthenol, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolonone, Lactic Acid, Butylphenyl Methylpropianal, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cycohexene Carboxaldehyde, CI 16185.


3. PROSALON WITHOUT RINSE- 2 faz. odżywka (zielona)
skład:
Aqua, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Polysorbate-20, Polyquatemium-6, Hydrolyzed Silk, PEG-12 Dimethicone, Cetimonium Chloride, Panthenol, Parfum,Ethylhexyl Methoxycinnamate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolonone, CI 74160, CI 47005.
DZIĘKUJE

Edytowane przez INTER KICIU
Czas edycji: 2011-01-28 o 11:00 Powód: zmiana produktu do analizy
INTER KICIU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:32   #3389
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Niech ktoś mi rozszyfruje skład tej maski BAREX JOC CARE ALOE VERA MASK

witam
bardzo proszę o przeanalizowanie składu tego szamponu:

DOVE color repair therapy szampon z odbudowującym serum
Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate (A) / Sodium C12-13 Pareth Sulfate (B), Cocamidopropyl Betaine, Dimethiconol, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Glycol Distearate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Guar Hydroxypropyltriomonium Chloride, Sodium Laureth Sulfate (B), DMDM Hydantoin , TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Amodimethicone, Citric Acid, Disodium EDTA, PEG-45M, Mica, Sodium Benzoate, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, PPG-12, Methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazoline, amyl cinnamal, benzyl alcohol, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene, linalool, cl 15985, cl 19140, cl 77891

z góry przepraszam za błędy jakie mogłam zrobić przepisując ten skład
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:22   #3390
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

bardzo proszę o analizę:
1. TiGi - Bed Head - Style Shots - Epic Volume Conditioner
skład:
• POLYQUATERNIUM-11 • PROPANEDIOL • GLYCERIN • PALMITAMIDOPROPYLTRIMONIU M CHLORIDE • QUATERNIUM-87 • DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER • PPG-3-BENZYL ETHER MYRISTATE • QUATERNIUM-91

2. TiGi - Bed Head - Urban Antidotes - Resurrection Shampoo
skład:
• COCAMIDOPROPYL BETAINE • AMODIMETHICONE • CENTRIMONIUM CHLORIDE • COUMARIN • CITRONELLOL

3. TiGi - Bed Head - Urban Antidotes - Resurrection Conditioner
skład:
• BEHENALKONIUM CHLORIDE • STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE • AMODIMETHICONE • DIPROPYLENE GLYCOL • LIMONENE & CITRONELLOL • PEG-7 PROPYLHEPTYL ETHER
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.