Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 20:31   #4621
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Tymczasem wracam, po dłuższej przerwie
Zaraz będę nadrabiać to, co mnie ominęło
Dołączam lipcową aktualizację:
przed zmyciem lakieru czyli z odrostem i niestety skórkami, "surowe"(no i czemu one są takie przezroczyste ), po zmyciu lakieru, no i trochę kolorowego szaleństwa

Bardzo do twarzy Ci w migdałkach

W lakierze prezentują się świetnie!!
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:46   #4622
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Tymczasem wracam, po dłuższej przerwie
Zaraz będę nadrabiać to, co mnie ominęło
Dołączam lipcową aktualizację:
przed zmyciem lakieru czyli z odrostem i niestety skórkami, "surowe"(no i czemu one są takie przezroczyste ), po zmyciu lakieru, no i trochę kolorowego szaleństwa
Ale piękne migdałki, takie zgrabne, a te soczyste, letnie kolorki lakierów na Twoich paznokciach wyglądają o-błęd-nie.
Zazdraszczam długich i smukłych płytek.

Ja się jaram moim nowym lakierem(Eveline 922, czyli piękna lila może być cudnie kryjąca), ale mam tak paskudne zastrzały na trzech palcach, że pięknie pomalowane paznokcie są niczym, bo te opuchlizny psują efekt, a do tego bolą.

Siostra sobie pomazała paznokcie olejkowym mazakiem Czterech Pór Roku i bardzo tego pożałowała...
...bo teraz ona chce go mieć.
A ja jej w życiu go nie oddam.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:12   #4623
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Tymczasem wracam, po dłuższej przerwie
Zaraz będę nadrabiać to, co mnie ominęło
Dołączam lipcową aktualizację:
przed zmyciem lakieru czyli z odrostem i niestety skórkami, "surowe"(no i czemu one są takie przezroczyste ), po zmyciu lakieru, no i trochę kolorowego szaleństwa
Ale mega długa płytka super, tez bym taką chciała.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Nienawidze tych moich paznokci dlaczego ta rózowa płytka jest taka mała przyrost na 2 paznokciach mi się odkleił na pozostałych jest pod paznokciami wszystko zarośniete płytka urosła milimetr o ten przyrost i to na tyle olejuje rok i 4 miesiące paznokcie mają 1 cmi i 1 albo 2 mil zależy który po takim długim olejowaniu jak by miała płytka urosnąć coś więcej już dawno by urosła.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:26   #4624
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny a co zrobic, jesli paznokiec rozdwoil sie tak gleboko, ze nie mam mozliwosci go spilowac?
Zostawic w spokoju i zamalowywac odzywka? Przeciez chyba rozdwojenie moze pojsc dalej.
Oderwac ta rozdwojona czesc plytki? (wiecie chyba o co mi chodzi)
Sama juz nie wiem, co z nim zrobic
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:54   #4625
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ale śliczne jeszcze tyci końcóweczki białe i mamy bardzo podobne
Dziękuje kochana ale z tymi końcówkami to ciężko no nic, trza olejować dalej


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52146349]przewspaniałe płytki paznokci takie długaśne, super! i ten różnokolorowy mani - piękne zazdraszczam[/QUOTE]
Dziękuję !


---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Bardzo do twarzy Ci w migdałkach

W lakierze prezentują się świetnie!!
Dziękuję
Od dawna "śliniłam się", oglądając piękne migdałki u Was Przyznaję, że długo nie mogłam się zdecydować, na zmianę z zaokrąglonych prostokątów, które niemal zawsze nosiłam, ale dopiero ostatnio, piłuję w migdałek, i chyba już zostanę przy tym kształcie, bo ostatecznie się przekonałam się do takiego również u siebie


---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52147001]Ale piękne migdałki, takie zgrabne, a te soczyste, letnie kolorki lakierów na Twoich paznokciach wyglądają o-błęd-nie.
Zazdraszczam długich i smukłych płytek.

Ja się jaram moim nowym lakierem(Eveline 922, czyli piękna lila może być cudnie kryjąca), ale mam tak paskudne zastrzały na trzech palcach, że pięknie pomalowane paznokcie są niczym, bo te opuchlizny psują efekt, a do tego bolą. [/QUOTE]
Dziękuję za wszystkie komplementy
Właśnie wygooglałam ten lakier lila- kojarzy mi się z fioletowym bzem
Biedactwo, wyobrażam sobie, raz też miałam to na paznokci i strasznie długo się goiło. Co dopiero na trzech na raz! Moczyłam w rywanolu, niestety ale wtedy mi to nie przeszkadzało, to było podczas pracy sezonowej


---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Ale mega długa płytka super, tez bym taką chciała.
Dzięki
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-07-20 o 21:56
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:35   #4626
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie oddychają, ale ważne żeby go nie "zakisić" pod plastrem czy opatrunkiem.
Będzie przewiew, jak się nie zaklei "na okrętkę" , poza tym plaster zmieniaj i wszystko będzie git. A opinie, że oddychają co jakiś czas się powtarzają.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co zrobic, jesli paznokiec rozdwoil sie tak gleboko, ze nie mam mozliwosci go spilowac?
Zostawic w spokoju i zamalowywac odzywka? Przeciez chyba rozdwojenie moze pojsc dalej.
Oderwac ta rozdwojona czesc plytki? (wiecie chyba o co mi chodzi)
Sama juz nie wiem, co z nim zrobic
Może potraktuj go polerką i pomaluj? Mi jak się kiedyś rozdwajały, to przeważnie spiłowywałam wierzch albo odrywałam. :/

Też zaczęłam olejować u stóp, ciekawe jak długo wytrzymam.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.

Edytowane przez kokila
Czas edycji: 2015-07-21 o 08:53
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:37   #4627
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

To musialabym kupic polerke, bo nie posiadam Na razie zamalowalam go 2 warstwami odzywki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 10:35   #4628
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Dziękuje kochana ale z tymi końcówkami to ciężko no nic, trza olejować dalej


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------


Dziękuję !


---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------


Dziękuję
Od dawna "śliniłam się", oglądając piękne migdałki u Was Przyznaję, że długo nie mogłam się zdecydować, na zmianę z zaokrąglonych prostokątów, które niemal zawsze nosiłam, ale dopiero ostatnio, piłuję w migdałek, i chyba już zostanę przy tym kształcie, bo ostatecznie się przekonałam się do takiego również u siebie


---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------


Dziękuję za wszystkie komplementy
Właśnie wygooglałam ten lakier lila- kojarzy mi się z fioletowym bzem
Biedactwo, wyobrażam sobie, raz też miałam to na paznokci i strasznie długo się goiło. Co dopiero na trzech na raz! Moczyłam w rywanolu, niestety ale wtedy mi to nie przeszkadzało, to było podczas pracy sezonowej


---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------


Dzięki
O tak dawać olejki i jeszcze raz olejki może kup awokado? Mówią laski, że wybiela
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 11:09   #4629
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Spiłować trzeba i tak, bo będzie odłazić, nawet jak masz odżywkę.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 11:24   #4630
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Spiłować trzeba i tak, bo będzie odłazić, nawet jak masz odżywkę.
Spilowalam juz do przyrostu, dalej nie da rady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 11:31   #4631
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam na myśli z wierzchu jeszcze wypiłować, żeby tą odchodzącą część przygładzić, po to polerka, no chyba, że delikatnie szklanym, jeśli masz.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 11:57   #4632
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Mam szklany, wiec moze uda mi sie to jakos delikatnie zrobic, dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 12:09   #4633
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nie ma za co. Spróbuj delikatnie podpiłowywać tam, gdzie się rozwarstwia i potem maluj, choćby odżywką, wtedy nie będzie Ci się to pogłębiać i będziesz mogła od nowa zapuszczać.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 12:30   #4634
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Spróbuj delikatnie podpiłowywać tam, gdzie się rozwarstwia i potem maluj, choćby odżywką, wtedy nie będzie Ci się to pogłębiać i będziesz mogła od nowa zapuszczać.
Taki papierowy pilnik, ktory juz nie chce pilowac, chyba tez sie nada to takiego scierania?
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:10   #4635
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Chyba tak, spróbuj.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:45   #4636
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
O tak dawać olejki i jeszcze raz olejki może kup awokado? Mówią laski, że wybiela
No właśnie chyba się skuszę, przy dopływie funduszy xD
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:55   #4637
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez karen18 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam mały problem z moimi paznokciami.
Tak jak widać na rysunku nr 1 mam na niektórych paznokciach nierówną tą część różową(nie wiem jak to się nazywa )
A mój drugi problem (rys2) to że moje paznokcie rosną krzywo, wyginają się na boki względem palcy
Pomóżcie mi bo już nie wiem co mam robić :C

Ad1 - przyczyn może być kilka:
*grzebanie pod paznokciami np. wybieranie brudku pilniczkiem
*formujący się przyrost czyli rozrasta ci się hyponychium, a zwykle rośnie nierównomiernie
*taka ich natura


Ad2 - z tym raczej nic nie zrobisz, chyba że lubisz piłować paznokcie po bokach i trochę przesadziłaś z jednej strony. Jeżeli je piłujesz to przestań.


To wszystko co mi przyszło do głowy. Może inne dziewczyny mają więcej pomysłów.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:50   #4638
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Które serum w pisaku polecacie? Regenerum, cztery pory roku, evree? Może jeszcze jakieś inne?

Wysłane przy użyciu Tapatalk.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:52   #4639
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Chyba już wiem co jest przyczyną moich zastrzałów(bo na trzech mam level hard, czyli ropa, ból i opuchlizna, zaś na trzech innych level easy, czyli lekka opuchlizna)-żel do skórek Essence, który jest miesiąc po terminie. Na słoiczku jest napisane, aby zużyć go 6 miesięcy od otwarcia, a ja go jeszcze teraz używałam i po ostatnim użyciu mam coraz gorsze zastrzały.
Jak myślicie-może tak być?

Przy jednym z moich zastrzałów mam ochotę kwiczeć z bólu i ropa cały czas idzie, do tego niezbyt przyjemnie pachnąca, fuj.(wybaczcie szczegółowość tego na biało)
Wymoczyłam niemal wszystkie paluchy w rywanolu, mogę ludzi straszyć dłońmi, ale trochę mi to ulżyło w bólu.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 16:51   #4640
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Które serum w pisaku polecacie? Regenerum, cztery pory roku, evree? Może jeszcze jakieś inne?

Wysłane przy użyciu Tapatalk.
ja napewno nie polecam czterech pór roku bo zawiera parafine, ktoś w pierwszej części wątku polecał firme lidan nie stosowałam bo nigdzie nie umie jej dostać swojego czasu fajne były odżywki w pisaku w biedronce, regenerun tez jest fajne ale jak się tak otwiera i co chwile napełnia na nowo opakowanie może się zniszczyć, ja akurat mam 2 opakowania po biedronkowej odżywce i po 4 porach roku którą wylałam do zlewu bo mi przyrost odkleiła i teraz do nich nalewam olejki no ale są osoby co akurat nie narzekają na 4 pory roku http://www.cosmetics-online.pl/pl/c/...i-i-skorek/105
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:53   #4641
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Może to być od przeterminowanego produktu, czemu nie. Stan zapalny się zrobił i już. Rywanol podobno dobra rzecz, tym bardziej jak Ci pomaga, to stosuj.

Co do pisaków polecam OPI Avoplex i biedronkowy. Evree zbyt krótko jeszcze stosuję, ale jest jakiś rzadki i dużo go leci, może nie być zbyt wydajny. No chyba, że będzie super działał, to mu wybaczę. Z Regenerum nie byłam zadowolona, innych nie stosowałam.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:58   #4642
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52132343]DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!!!!!!
Odkąd zaczęłam używać odżywki z Golden Rose, tej "Black Diamond" moje paznokcie zniszczyły się gorzej niż po Eveline D: stały się pomarańczowe, wysuszone, płytka zaczęła się łuszczyć. Zmywam dzisiaj lakier, a tam na małym palcu prawej ręki dziura DDDD: boję się, że tak mi zostanie, że paznokieć będzie już zawsze taki odrastał. Na dodatek ta dziura się łuszczy, mogłabym z łatwością zerwać tego paznokcia D:..
Pomóżcie, co robić?? Na razie pomalowałam to bezbarwnym lakierem, żeby nie odpadło D: Myślicie, że to na prawdę ta odżywka? Czy coś innego? D:[/QUOTE]

Mam podobny problem. Może nie do tego stopnia, że robią mi się dziury, ale też strasznie łuszczą mi się paznokcie, zwłaszcza prawej dłoni. Nie wiem czy dobrze widać, ciężko mi to uchwycić na zdjęciu, ale warstwy paznokci odchodzą płatami.
Podejrzewam, że winowajcą jest albo odżywka Golden Rose Black Diamond albo zielony zmywacz Isana.
Nie używam nożyczek, paznokcie piłuję szklanym pilniczkiem.

Robię przerwę od malowania i zmywania lakieru. Postaram się częściej olejować i zobaczę czy łuszczenie będzie postępować czy nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4060.jpg (80,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4063.jpg (91,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4062.jpg (92,6 KB, 52 załadowań)
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:30   #4643
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52154517]Chyba już wiem co jest przyczyną moich zastrzałów(bo na trzech mam level hard, czyli ropa, ból i opuchlizna, zaś na trzech innych level easy, czyli lekka opuchlizna)-żel do skórek Essence, który jest miesiąc po terminie. Na słoiczku jest napisane, aby zużyć go 6 miesięcy od otwarcia, a ja go jeszcze teraz używałam i po ostatnim użyciu mam coraz gorsze zastrzały.
Jak myślicie-może tak być?

Przy jednym z moich zastrzałów mam ochotę kwiczeć z bólu i ropa cały czas idzie, do tego niezbyt przyjemnie pachnąca, fuj.(wybaczcie szczegółowość tego na biało)
Wymoczyłam niemal wszystkie paluchy w rywanolu, mogę ludzi straszyć dłońmi, ale trochę mi to ulżyło w bólu.[/QUOTE]

Wydaje mi się, że jak najbardziej to może być to.

Kiedyś nawet świeży żel do skórek sally hansen trzymałam trochę za dlugo i strasznie piekły mnie palce u nasady paznokci.
To są zwykle bardzo agresywne preparaty i do stosowania w ostateczności, jak nawilżanie i odsuwanie sobie nie radzi

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
ja napewno nie polecam czterech pór roku bo zawiera parafine, ktoś w pierwszej części wątku polecał firme lidan nie stosowałam bo nigdzie nie umie jej dostać swojego czasu fajne były odżywki w pisaku w biedronce, regenerun tez jest fajne ale jak się tak otwiera i co chwile napełnia na nowo opakowanie może się zniszczyć, ja akurat mam 2 opakowania po biedronkowej odżywce i po 4 porach roku którą wylałam do zlewu bo mi przyrost odkleiła i teraz do nich nalewam olejki no ale są osoby co akurat nie narzekają na 4 pory roku http://www.cosmetics-online.pl/pl/c/...i-i-skorek/105
Zgadzam się, nie ma sensu stosowania chyba "olejków" które mają 90% parafiny w składzie. Skoro mało naturalnych olejków to i odzywienie będzie małe lub średnie.

Chociaż kiedyś zabiegi parafinowe to był hit bo służyły wielu damskim dłoniom


Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Może nie do tego stopnia, że robią mi się dziury, ale też strasznie łuszczą mi się paznokcie, zwłaszcza prawej dłoni. Nie wiem czy dobrze widać, ciężko mi to uchwycić na zdjęciu, ale warstwy paznokci odchodzą płatami.
Podejrzewam, że winowajcą jest albo odżywka Golden Rose Black Diamond albo zielony zmywacz Isana.
Nie używam nożyczek, paznokcie piłuję szklanym pilniczkiem.

Robię przerwę od malowania i zmywania lakieru. Postaram się częściej olejować i zobaczę czy łuszczenie będzie postępować czy nie.
a jak Twoja dieta?
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:39   #4644
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Może nie do tego stopnia, że robią mi się dziury, ale też strasznie łuszczą mi się paznokcie, zwłaszcza prawej dłoni. Nie wiem czy dobrze widać, ciężko mi to uchwycić na zdjęciu, ale warstwy paznokci odchodzą płatami.
Podejrzewam, że winowajcą jest albo odżywka Golden Rose Black Diamond albo zielony zmywacz Isana.
Nie używam nożyczek, paznokcie piłuję szklanym pilniczkiem.

Robię przerwę od malowania i zmywania lakieru. Postaram się częściej olejować i zobaczę czy łuszczenie będzie postępować czy nie.
O TO TO ! Też tak mam na paru paznokciach ;/ i odstawiłam zmywacz Isana zielony i odżywkę GR 4w1 teraz kupiłam zmywacz z Biedry, ale zauważyłam że ma denat w składzie ;/
I smyrnełam je teraz odżywką SH maximum s(coś tam) jakiś czas temu mówiłam, ze bubel ale dałam ją i takie mocne się wydaję no zobaczymy, ale jest brzydko matowa jakaś w sumie dałam sobie ją z braku laku.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:03   #4645
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jak najbardziej to może być to.

Kiedyś nawet świeży żel do skórek sally hansen trzymałam trochę za dlugo i strasznie piekły mnie palce u nasady paznokci.
To są zwykle bardzo agresywne preparaty i do stosowania w ostateczności, jak nawilżanie i odsuwanie sobie nie radzi
Mi akurat taki żel do usuwania skórek bardzo pomógł-dzięki niemu nie miałam suchych, twardych, zadzierających się narośli(bo moje skórki an olejowanie i kremy są oporne) i w końcu mój manicure był piękny, bo skórki były wyjątkowo okiełznane.

Essence wyrzuciłam i na razie leczę stany zapalne, a to może potrwać, skoro mam zastrzały(w różnych stadiach) na SZEŚCIU palcach.* Po zaleczeniu zainwestuję w inną markę, nie mogę u siebie dorwać Sally Hansen i jeśli nie uda mi się jej znaleźć to kupię Eveline, ciekawi mnie też Wibo.

*więc niech moja bolesna historia będzie dla Was przestrogą przed przeterminowanymi preparatami do skórek. Z oszczędności żal było wyrzucać, a teraz żal mi moczyć w rywanolu(jedynie to mi pomaga), bo mam żółte paluchy, a w tym tygodniu(zapewne) czeka mnie załatwianie kilku spraw i weź się tu pokaż z takimi palcami. Bo jak już mówiłam-mam kuku na sześciu palcach.

W ogóle to miała dziką myśl, aby wyczyścić flaszkę po żelu Essence i wlać tam jakiś olejek, ale ostatecznie stwierdziłam, że z tym pacynkowym aplikatorem to będzie więcej zachodu jak wygody w aplikacji.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 23:17   #4646
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52154517]Chyba już wiem co jest przyczyną moich zastrzałów(bo na trzech mam level hard, czyli ropa, ból i opuchlizna, zaś na trzech innych level easy, czyli lekka opuchlizna)-żel do skórek Essence, który jest miesiąc po terminie. Na słoiczku jest napisane, aby zużyć go 6 miesięcy od otwarcia, a ja go jeszcze teraz używałam i po ostatnim użyciu mam coraz gorsze zastrzały.
Jak myślicie-może tak być?

Przy jednym z moich zastrzałów mam ochotę kwiczeć z bólu i ropa cały czas idzie, do tego niezbyt przyjemnie pachnąca, fuj.(wybaczcie szczegółowość tego na biało)
Wymoczyłam niemal wszystkie paluchy w rywanolu, mogę ludzi straszyć dłońmi, ale trochę mi to ulżyło w bólu.[/QUOTE]

o cholera...
dziewczyny z pewnością maja rację, że to przez to Dobrze, że ten nieszczęsny rywanol chociaż trochę pomaga oby jak najszybciej udało Ci się to zaleczyć.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
ja napewno nie polecam czterech pór roku bo zawiera parafine, ktoś w pierwszej części wątku polecał firme lidan nie stosowałam bo nigdzie nie umie jej dostać swojego czasu fajne były odżywki w pisaku w biedronce, regenerun tez jest fajne ale jak się tak otwiera i co chwile napełnia na nowo opakowanie może się zniszczyć, ja akurat mam 2 opakowania po biedronkowej odżywce i po 4 porach roku którą wylałam do zlewu bo mi przyrost odkleiła i teraz do nich nalewam olejki no ale są osoby co akurat nie narzekają na 4 pory roku http://www.cosmetics-online.pl/pl/c/...i-i-skorek/105
Ja to w ogóle unikam parafiny, gdzie tylko się da. Powoduje u mnie podrażnienie/ reakcję alergiczną :/ a co do jej właściwości, to już daawno temu wypowiadałam się, ze przynosi więcej szkody niż pożytku, tak naprawdę
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 00:03   #4647
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Na zastrzał w początkowej fazie bardzo pomaga moczenie w gorącej wodzie. Leje się wrzątek do kieliszka i po 2 minutach wkłada palec. Na początku wytrzymuję 5 sekund. Chwila przerwy i znowu do kieliszka. Wielokrotnie stosowałam i zawsze działało. Dobra jest też maść bactroban.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:41   #4648
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość

Ja to w ogóle unikam parafiny, gdzie tylko się da. Powoduje u mnie podrażnienie/ reakcję alergiczną :/ a co do jej właściwości, to już daawno temu wypowiadałam się, ze przynosi więcej szkody niż pożytku, tak naprawdę
Parafina sama w sobie nie uczula.
Ja akurat jakimś wrogiem parafiny nie jestem, jedynie w pielęgnacji twarzy staram się jej unikać.

Brrr, wrzątek. Ja moczyłam w ciepłym(ale nie gorącym) rywanolu i jak tak moczyłam to tylko się o mój przyrost bałam.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 07:44   #4649
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Tak myśle, że skoro nie jedna z Nas szuka odżywki pod lakier itp to może warto kupić odżywkę Barbra? Teraz właśnie patrze i różne mają rodzaje :P chyba kupie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:23   #4650
what_if
Raczkowanie
 
Avatar what_if
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 91
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52154517]Chyba już wiem co jest przyczyną moich zastrzałów(bo na trzech mam level hard, czyli ropa, ból i opuchlizna, zaś na trzech innych level easy, czyli lekka opuchlizna)-żel do skórek Essence, który jest miesiąc po terminie. Na słoiczku jest napisane, aby zużyć go 6 miesięcy od otwarcia, a ja go jeszcze teraz używałam i po ostatnim użyciu mam coraz gorsze zastrzały.
Jak myślicie-może tak być?

Przy jednym z moich zastrzałów mam ochotę kwiczeć z bólu i ropa cały czas idzie, do tego niezbyt przyjemnie pachnąca, fuj.(wybaczcie szczegółowość tego na biało)
Wymoczyłam niemal wszystkie paluchy w rywanolu, mogę ludzi straszyć dłońmi, ale trochę mi to ulżyło w bólu.[/QUOTE]

O rety, współczuję! To okropny ból, który piecze jeszcze mocniej przy każdym dotknięciu. Ja, jak pisałam stronę-dwie temu, polecam też przykładanie plasterka/gazy z maścią ichtiolową. Działa ściągająco.

Bądź ostrożna z zastrzałami i jak najszybciej smaruj maściami, które zmniejszają opuchliznę - bo jak Ci się ropa dostanie pod płytkę paznokcia - na bank zejdzie Ci cały paznokieć.



U mnie kryzys w olejowaniu. Mam wrażenie, że mnie olejek Alterra Papaya wysusza. Mam od niego suche skórki, przyrostu nie widać (ten na małym palcu zniknął). Generalnie nieciekawie.
what_if jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.