Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-03, 22:01   #451
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Kupiłam micel Garnier Organic https://www.boots.ie/garnier-organic...400ml-10264321
nawet dobrze zmywa makijaż i nie szczypie w oczy.

U mnie znowu poszukiwanie podkładu naturalnego, już miałam brać znowu So Bio albo Anty age Borlind, ale postanowiłam wypróbować podkład, bb i primer Iniki. Na naturisimo są akurat miniaturki. Miał może ktoś coś z Iniki?
Po opiniach wydaje się, że BB jest wart wypróbowania, podkład już gorszy. Burts Bees też wprowadził kosmetyki do makijażu, ale próbek nigdzie nie widzę https://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=bbe&cat=Makeup
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 22:12   #452
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Burts Bees też wprowadził kosmetyki do makijażu, ale próbek nigdzie nie widzę https://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=bbe&cat=Makeup
Szminki i błyszczyki to oni już długo mają. U mnie są, ale chyba mi coś zapachowo nie podeszły. W każdym razie jako że to nie nowość, to nie powinno być problemu ze znalezieniem opinii czy swatchy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 22:25   #453
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Też mam tą maskę, bardzo fajna. Dużo ostatnio kosmetyków do włosów w tkmaxx z Bio2you. Chętnie bym szampon jeszcze wypróbowala.
.
U mnie też się sprawdza, żaluję, że drugiej nie wzięłam, bodajże cebulowa była.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A propo drogich kosmetyków to zamówiłam sobie te cienie https://www.roenbeauty.com/products/...shadow-palette . Choć nie jest to najdroższy kosmetyk jaki kupiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szminki i błyszczyki to oni już długo mają. U mnie są, ale chyba mi coś zapachowo nie podeszły. W każdym razie jako że to nie nowość, to nie powinno być problemu ze znalezieniem opinii czy swatchy.
Opinie i swatche widziałam, mimo tego próbki podkładów byłyby mile widziane
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 08:02   #454
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Testuję olejek do ciała W. Organics
https://www.lostalchemy.com/olejki-i...organics-.html
Przyjemny olejek i pięknie pachnie werbeną Jeśli ktoś lubi olejki do ciała, to powinien się tym zainteresować. Cena przyjazna.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szminki i błyszczyki to oni już długo mają. U mnie są, ale chyba mi coś zapachowo nie podeszły. W każdym razie jako że to nie nowość, to nie powinno być problemu ze znalezieniem opinii czy swatchy.
Mam błyszczyk dobrych już kilka lat.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 08:07   #455
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szminki i błyszczyki to oni już długo mają. U mnie są, ale chyba mi coś zapachowo nie podeszły. W każdym razie jako że to nie nowość, to nie powinno być problemu ze znalezieniem opinii czy swatchy.


U mnie w boots nawet wyprzedaż robili i skończyła sie sprzedaż szminek
Tester testowałam i sa super opinie tez fajne, ze sie nawet trzymają na ustach.

Juz nie pamietam jak pachniały ale nie był to jakis brzydki zapach tylko specyficzny

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;86775532]Ja bym po prostu potłukła młotkiem właśnie, dodała glinki i oleju i peeling w paście gotowy- szkoda wyrzucać, skoro tak pięknie pachnie [/QUOTE]



Spróbuje
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 08:25   #456
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Miałam próbkę kremu Clochee
https://www.lostalchemy.com/kremy/50...-59050094.html
Nie dla mojej cery, bo dla tłustej i mieszanej, ale na mojej suchej też się fajnie sprawdził. Na dzień dobry krem. Myślę, że posiadaczki tłustej i mieszanej mogłyby być z niego zadowolone
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 21:34   #457
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy już coś wiadomo o nowej, polskiej marce Creamy? Miał już ktoś coś?
https://creamy.pl/
Macałam na targach, moim zdaniem cenowo przesadzili, nie zrobiły na mnie te kosmetyki żadnego wrażenia, stoisko bardzo małe, dosłownie kilka kosmetyków na krzyż, w tym 3 balsamy do ust.[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86758713]Myslalam o tym wlasnie robieniu coś w l;azience kiedy maske mam na sobie ale ona jest mietowa to podwójne zimno [/QUOTE]Brrr [1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;86759257]na mnie nigdy nie działały żadne peelingi, glinki i maseczki. Od jakiegoś miesiąca nic nie robię w tym temacie i cerę mam taką samą jak poprzednio.[/QUOTE]Też uważałam, że nic się z moją skórą złego nie dzieje po odstawieniu maseczek, aż po jakimś czasie wpadła mi w ręce przypadkiem jakaś i jej użyłam. Twarz od razu nabrała wigoru i takiej młodzieńczości.
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
beeets, elizka fajne zakupy

Wstawiam moje ostatnie Załącznik 7674716
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jestem wściekła na siebie Wczoraj miałam chwilę wolną i zrobiłam przegląd wszystkich moich kosmetyków. Wyrzuciłam te przeterminowane i te buble, po które już nie sięgnę, a wstyd dać nawet komuś za darmo. I wyszło, że wyrzuciłam do kosza całe 230 zł
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Otworzyłam dzisiaj mydło https://mydlawiedenskie.pl/produkt/no-9-zielona-laka-2
ale ono ładnie pachnie
Miałam to mydełko, mojemu dziecku też się podobał zapach
Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Kosmetyki to jedna rzecz, ale np. moja (i corki ) kolekcja LEGO jest tak posegregowana ze kazdy rodzaj klocka ma swoj wlasny przedzial w pudelkach, pudelka sa 4 na 4 i jest ich coz.. duzo.
Apropo wydawania pieniedzy na kosmetyki, to to jest nic w porownaniu do tego ile tysiecy poszlo na lego, ale nawet troche nie zaluje Jak ktos tu juz napisal: nie wydaje na alkohol czy papierosy to wydaje na cos fajnego i co nam sprawia frajde
Ja ostatnio zliczyłam wszystkie pudełka kartonowe Lego mojego syna, 38 szt., duże, małe, ale wszystko przechowuje w wielkim pudle, nie potrafiłby tak segregować. Nawet nie zliczę, ile już razy wyjmowałam klocki z odkurzacza




Dziewczyny, niestety, nie udało mi się dorwać ani emulsji ani micela Pure by Clochee w Hebe, nie było promki żadnej, a miceła w ogóle już na półce nie było. Chwyciłam więc nowość Bielendy, micel Fresh Juice, ananasowy, ale są jeszcze dwa inne z tej linii, tylko ten jest bez gliceryny i pieniaczy, więc bardzo mnie zaciekawił, miałam też do wyboru micel OnlyBio, ale jakoś mi ta Bielenda przesłoniła oczy, bo spoko skład, może nie całkiem naturalny, ale taki inny od wszystkich mi się wydał, no i muszę przyznać, że fajnie się spisał po pierwszym użyciu, nie zostawia lepkiej warstwy, nic nie podrażnił, nie pieni się. Zapach całkiem znośny, nie jest mocny. Jeszcze popróbuję go z mocnym makijażem. Nie nawilża w ogóle, ale już wolę to, niż oblepienie czy swędzenie skóry.


Wpadłam też zupełnie nieplanowo do Tesco i tam bardzo miłe zaskoczenie, bo odżywki Anwen w promocji za 20 zł, chwyciłam bez dłuższego namysłu dwie różne, w tym jedną, której jeszcze nie miałam, jutro pochwalę się zakupami i wrzucę skład micela.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-06, 09:14   #458
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Korah, brawo za zakupy
ja jeszcze nie testowałam odżywek Anwen.

Kto się obkupił na promocji w Lost Alchemy?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 09:15   #459
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niestety, nie udało mi się dorwać ani emulsji ani micela Pure by Clochee w Hebe, nie było promki żadnej, a miceła w ogóle już na półce nie było. Chwyciłam więc nowość Bielendy, micel Fresh Juice, ananasowy, ale są jeszcze dwa inne z tej linii, tylko ten jest bez gliceryny i pieniaczy, więc bardzo mnie zaciekawił, miałam też do wyboru micel OnlyBio, ale jakoś mi ta Bielenda przesłoniła oczy, bo spoko skład, może nie całkiem naturalny, ale taki inny od wszystkich mi się wydał, no i muszę przyznać, że fajnie się spisał po pierwszym użyciu, nie zostawia lepkiej warstwy, nic nie podrażnił, nie pieni się. Zapach całkiem znośny, nie jest mocny. Jeszcze popróbuję go z mocnym makijażem. Nie nawilża w ogóle, ale już wolę to, niż oblepienie czy swędzenie skóry.


Wpadłam też zupełnie nieplanowo do Tesco i tam bardzo miłe zaskoczenie, bo odżywki Anwen w promocji za 20 zł, chwyciłam bez dłuższego namysłu dwie różne, w tym jedną, której jeszcze nie miałam, jutro pochwalę się zakupami i wrzucę skład micela.
Dobrze, że nie wzięłaś micela Only Bio. Mam miniaturkę i nie jest to kosmetyk, który bym kupiła, ponieważ dość ciężko zmywa makijaż oka i nie jest tak przyjemny jak np BeOrganic albo Polny warkocz. Z tej linii Fresh Juice mam esencję do twarzy. Całkiem przyjemny kosmetyk, skład w miarę ok no i cena niska. Może się bym nawet skusiła na żel do twarzy o ile bym miała pewność, że nie ma mocnego zapachu. Esencja całe szczęście nie ma.

Z masek do włosów to myślę o aloesowej Garnier. Wersja z acai mi się kończy a całkiem się polubiłam z nią.

Polubiłam się również z szamponem w kostce Cztery Szpaki. Fajnie myję, fajnie się pieni i włosy po nim też mam fajne. Nie plącze włosów bardziej niż inne szampony, których używam. Są po umyciu miękkie i nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle Natomiast dla mnie do częstego mycia chyba jest za mocny, raz na tydzień jest ok.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 10:08   #460
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, brawo za zakupy
ja jeszcze nie testowałam odżywek Anwen.

Kto się obkupił na promocji w Lost Alchemy?

Ja odpuściłam, bo mam sporo rzeczy do zużycia. A za kilka dni lecę na urlop, więc kasa się przyda
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 11:43   #461
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, brawo za zakupy
ja jeszcze nie testowałam odżywek Anwen.

Kto się obkupił na promocji w Lost Alchemy?


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie wzięłaś micela Only Bio. Mam miniaturkę i nie jest to kosmetyk, który bym kupiła, ponieważ dość ciężko zmywa makijaż oka i nie jest tak przyjemny jak np BeOrganic albo Polny warkocz. Z tej linii Fresh Juice mam esencję do twarzy. Całkiem przyjemny kosmetyk, skład w miarę ok no i cena niska. Może się bym nawet skusiła na żel do twarzy o ile bym miała pewność, że nie ma mocnego zapachu. Esencja całe szczęście nie ma.

Z masek do włosów to myślę o aloesowej Garnier. Wersja z acai mi się kończy a całkiem się polubiłam z nią.

Polubiłam się również z szamponem w kostce Cztery Szpaki. Fajnie myję, fajnie się pieni i włosy po nim też mam fajne. Nie plącze włosów bardziej niż inne szampony, których używam. Są po umyciu miękkie i nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle Natomiast dla mnie do częstego mycia chyba jest za mocny, raz na tydzień jest ok.
Skład Onlybio niczym nie zaskakuje, taki jak wiele naturalnych płynów, a Bielenda może nienaturalna, ale dla mojej skóry to coś nowego, bo jeszcze micela z takim składem nie używałam, 19 zł za 500 ml bez promo.
Odżywkę Orchidea będę testować przy najbliższym myciu włosów, jestem jej bardzo ciekawa.
Te wszystkie kostki i twarde mydła do włosów z reguły są dosyć silnie oczyszczające, jeszcze nie spotkałam delikatnych.


DSC_0097.jpgDSC_0100.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 12:34   #462
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

ja wczoraj umyłam włosy szamponem Lamazuny i jak dla mnie lepszy od naturologii . Mam wersję cytrynową i pachnie pięknie . I jest też chyba nieco łagodniejszy . Zgadzam się, że ogólnie te szampony w kostce to niezłe rypacze,w porównaniu do płynnych bez sls. Ja włosy myję raz na tydzień dwukrotnie co do zasady, ale gdybym musiała częściej to albo pierwsze mycie kostką i drugie płynem, albo jedno mycie w tygodniu kostką i drugie płynem, bo bałabym się o włosy przy tak częstym używaniu kostki.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 16:08   #463
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;86784800]ja wczoraj umyłam włosy szamponem Lamazuny i jak dla mnie lepszy od naturologii . Mam wersję cytrynową i pachnie pięknie . I jest też chyba nieco łagodniejszy . Zgadzam się, że ogólnie te szampony w kostce to niezłe rypacze,w porównaniu do płynnych bez sls. Ja włosy myję raz na tydzień dwukrotnie co do zasady, ale gdybym musiała częściej to albo pierwsze mycie kostką i drugie płynem, albo jedno mycie w tygodniu kostką i drugie płynem, bo bałabym się o włosy przy tak częstym używaniu kostki.[/QUOTE]

przy moich długich włosach szampony w kostce się nie sprawdzają

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja odpuściłam, bo mam sporo rzeczy do zużycia. A za kilka dni lecę na urlop, więc kasa się przyda
może na dzień matki będzie kolejna promocja
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 20:13   #464
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
przy moich długich włosach szampony w kostce się nie sprawdzają

)
A dlaczego ci się nie sprawdzają? Ja też mam długie włosy i kostka to wybawienie
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 07:06   #465
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;86786433]A dlaczego ci się nie sprawdzają? Ja też mam długie włosy i kostka to wybawienie [/QUOTE]

po prostu bardziej się męczę z taką kostką niż z szamponem w butelce.

Mam teraz ten szampon. i jest przyjemny
https://bioana.pl/pl/p/Szampon-zwiek...tra-Volume/104
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 07:41   #466
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Zauwazylam w TK Hej organic I salcura. Salcura skupia sie na egzemie, wzielam dla corki bath oil I krem. W H&B cena okolo 10 f w TK 3.99 wiec mozna wyprobowac za taka cene.
Maja chyba cos na tradzik tez ale nie widzialam.

Ktos tu mial dziecko z egzema wiec sie podziele. Cornflower flower water I na to jeszcze jakis olej/ krem jak jest mokra skora jeszcze I od 3 TYG zero nawrotow skora mieciutka I bez tego dziadostwa ale corka nadal sie czasem drapie - chociaz to moze byc podswiadome bo ona sie drapala ciagle.
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 07:57   #467
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
po prostu bardziej się męczę z taką kostką niż z szamponem w butelce.
To ja wręcz przeciwnie . W przypadku szamponów w płynie musiałam się męczyć z tą flaszką, żeby coś wylać na rękę, nawet pienienie nie zawsze było wtedy komfortowe.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 08:12   #468
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Zauwazylam w TK Hej organic I salcura. Salcura skupia sie na egzemie, wzielam dla corki bath oil I krem. W H&B cena okolo 10 f w TK 3.99 wiec mozna wyprobowac za taka cene.
Maja chyba cos na tradzik tez ale nie widzialam.

Ktos tu mial dziecko z egzema wiec sie podziele. Cornflower flower water I na to jeszcze jakis olej/ krem jak jest mokra skora jeszcze I od 3 TYG zero nawrotow skora mieciutka I bez tego dziadostwa ale corka nadal sie czasem drapie - chociaz to moze byc podswiadome bo ona sie drapala ciagle.
z hej organic polecam pianke do twarzy. Jest boska i pompka działa do samego konca robiłam na insta recenzje
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 13:04   #469
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Zobaczcie co mam
Załącznik 7675629

Będzie super hydrolat
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 15:41   #470
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86788451]Zobaczcie co mam
Załącznik 7675629

Będzie super hydrolat [/QUOTE]

__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 20:47   #471
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Pytałam ostatnio o nawilżające mleczko do mycia twarzy. Teraz kończy mi się tonik, polecicie coś fajnego, co nie wysuszy skóry?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 23:17   #472
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Szukaj toniku bez alkoholu.

Ja tez mam wymagania co do tonika...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 07:20   #473
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Pytałam ostatnio o nawilżające mleczko do mycia twarzy. Teraz kończy mi się tonik, polecicie coś fajnego, co nie wysuszy skóry?
ja już mam 2 buteleczkę tego toniku. Jest boski i warty ceny.
https://bioana.pl/pl/p/Toner-Hyaluron-Bloom-100ml/86
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 09:10   #474
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Może ktoś polecić śmietankę do zmywania makijażu ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 11:32   #475
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Mój najnowszy nabytek IMG_20190508_121404.jpg

Niestety ma kilka niefajnych składników pod koniec, ale zawsze chciałam sprawdzić, czy naprawdę działa
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 12:33   #476
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;86784800]ja wczoraj umyłam włosy szamponem Lamazuny i jak dla mnie lepszy od naturologii . Mam wersję cytrynową i pachnie pięknie . I jest też chyba nieco łagodniejszy . Zgadzam się, że ogólnie te szampony w kostce to niezłe rypacze,w porównaniu do płynnych bez sls. Ja włosy myję raz na tydzień dwukrotnie co do zasady, ale gdybym musiała częściej to albo pierwsze mycie kostką i drugie płynem, albo jedno mycie w tygodniu kostką i drugie płynem, bo bałabym się o włosy przy tak częstym używaniu kostki.[/QUOTE]

Ja obecnie używam szamponu z Naturologii i 4szpaki i oba bardzo lubię, choć ten pierwszy chyba nieco bardziej. Mam wrażenie, że po użyciu szamponów w kostce włosy są nawet bardziej śliskie, niż po zwykłych Nawet TŻtowi dużo bardziej podoba się takie rozwiązanie, więc najprawdopodobniej do zwykłych już zbyt często wracać nie będziemy
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 12:51   #477
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam szamponu z Naturologii i 4szpaki i oba bardzo lubię, choć ten pierwszy chyba nieco bardziej. Mam wrażenie, że po użyciu szamponów w kostce włosy są nawet bardziej śliskie, niż po zwykłych Nawet TŻtowi dużo bardziej podoba się takie rozwiązanie, więc najprawdopodobniej do zwykłych już zbyt często wracać nie będziemy
Też kupilam ten szampon z naturologii na ostatnich targach, ale na razie użyłam tylko raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 13:25   #478
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Mój najnowszy nabytek Załącznik 7675772

Niestety ma kilka niefajnych składników pod koniec, ale zawsze chciałam sprawdzić, czy naprawdę działa
Daj znać jak się sprawdzi!
Ja również szukam czegoś pod oczy i dumam nad tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,84321,sidmool-human-oligo-repair-ampoule.html#review-2638960

Miał ktoś?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 16:02   #479
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Daj znać jak się sprawdzi!
Ja również szukam czegoś pod oczy i dumam nad tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...review-2638960

Miał ktoś?
Nie miałam, ale te kilka opinii które tam jest wystarczyloby zeby mnie zniechęcić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 16:11   #480
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86788451]Zobaczcie co mam
Załącznik 7675629

Będzie super hydrolat [/QUOTE]

Zazdroszczę, nigdy nie miałam bzowego.


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Daj znać jak się sprawdzi!
Ja również szukam czegoś pod oczy i dumam nad tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...review-2638960

Miał ktoś?
Ja mam, w ogóle sporo ser Sidmoola próbowałam. Wg niektórych źródeł (np Azjatycki bazar) jest serum na zewnętrzne kąciki oczu, nie na cały obszar pod oczami. Ja go używam głównie właśnie w taki sposób i w sumie jestem zadowolona.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.