Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 20:35   #4501
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Anwen ma 28? Nigdy bym nie powiedziała, tak młodziutko wygląda.
Mi też się podobają takie ozdóbki we włosach, ale wydaje mi się, że głupio w takim czymś wyglądam.
tak Anwen jest starsza od nas troszke - ale szczerze Ci powiem, ja na tyle rzeczy co używa do wlosow to troche slabo widac nie to zebym byla zazdrosna czy cos, ale kurcze naprawde
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:49   #4502
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
tak Anwen jest starsza od nas troszke - ale szczerze Ci powiem, ja na tyle rzeczy co używa do wlosow to troche slabo widac nie to zebym byla zazdrosna czy cos, ale kurcze naprawde
wiesz Niewa tez mam jakies takie odczucie ze tych wlsoow spektakularnych nie ma jak tak patrze na koncowki i te zdjecie z komunii to jakies konce suche... No ale ogolnie ma wlosy fajne. Chociaz zupelnie nie rozumiem jej fenomenu

Ku**a te ruskie mnie do nerwicy doprowadza. Jelopy jedne...
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:03   #4503
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Hehe i co mowili??

Mi zawsze mowili na studiach ze mam sie nie czesac jak na tym foto co Wamm wrzucilam
a różnie opinie były generalnie, że ładnie tak jak teraz mam wywiad środowiskowy zrobiłam i tak teraz noszę

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
wiesz Niewa tez mam jakies takie odczucie ze tych wlsoow spektakularnych nie ma jak tak patrze na koncowki i te zdjecie z komunii to jakies konce suche... No ale ogolnie ma wlosy fajne. Chociaz zupelnie nie rozumiem jej fenomenu

Ku**a te ruskie mnie do nerwicy doprowadza. Jelopy jedne...
nasz goooool
a tak po za tym co do Anwen ma ładne włosy, ale widziałam ładniejsze i tak jak kiedyś już mówiłam to jak widzę farbowane to od razu to jakoś negatywnie oceniam w pewnym stopniu chociaż do twarzy jej w tym czarnym, ale nie mogę sobie nie odpuścić tego jakby wyglądała jakby miała naturalne.
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:04   #4504
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up – mam po prawej, tak jak piszę kiedyś miałąm po lewej, ale się tak mocno spaliłam w któreś wakacje, że mi skóra schodziła z przedziałka i zmieniłam na prawo xD teraz cały czas mam po tej stronie. Przez jakieś 2 miesiące miałam na środku, ale mam duże czoło niestety...


niewa – brawo za rok pisałąbym licencjat, gdyby nie choroba
Czy szybko mi urosły to nie wiem ale podcinałam w międzyczasie kilka razy. Ogólnie pięlegnacja dobra, bo wtedy nie brałam żadnych suplementów, wcierek itd.
A o wieku Anwen nawet nie wiedziałam

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-06-12 o 21:09
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:13   #4505
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up ty nerwicy dostaniesz a ja chyba na zawał zejdę xD


co do anven to ja tam lubię jej bloga i wydaje mi się że ma na prawdę ładne i zadbane włosy jak na farbowane
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:17   #4506
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
pin up ty nerwicy dostaniesz a ja chyba na zawał zejdę xD


co do anven to ja tam lubię jej bloga i wydaje mi się że ma na prawdę ładne i zadbane włosy jak na farbowane
ale czy naturalki nie bylyby ladniejsze moze ja wybrzydzam, nie wiem sama...

Booooże ja zaraz zejde na zawal, te ruskie to wgl grac nie umieja i tylko naszych "bija"... Chamy, nie umieja sie zachowac to niech do PL nie przyjezdzaja, BYdlo jedne!!! Ide po drinka. O
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:35   #4507
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ale czy naturalki nie bylyby ladniejsze moze ja wybrzydzam, nie wiem sama...

Booooże ja zaraz zejde na zawal, te ruskie to wgl grac nie umieja i tylko naszych "bija"... Chamy, nie umieja sie zachowac to niech do PL nie przyjezdzaja, BYdlo jedne!!! Ide po drinka. O
jak na farbowane ma ładne
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:00   #4508
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
wiesz Niewa tez mam jakies takie odczucie ze tych wlsoow spektakularnych nie ma jak tak patrze na koncowki i te zdjecie z komunii to jakies konce suche... No ale ogolnie ma wlosy fajne. Chociaz zupelnie nie rozumiem jej fenomenu

Ku**a te ruskie mnie do nerwicy doprowadza. Jelopy jedne...

Wlosa ma Anwen spoko, nie ma co - w koncu wlosy to jej biznes ale co do jej wlosow to ja nie wiem, jak tamta jej kolezanka zrobila z tych wlosow warkocz - to taki mysi byl ten warkocz.
Poza tym sluchajcie dziewczyny - ona ma wlosy czarne - a na wlosach czarnych z reguly nie widac bardzo czy sa zniszczone czy nie, a wiem co mowie bo jeszcze rok temu przez 5 lat mialam prawie czarne wlosy. tak ze ciezko stwierdzic czy sa zle czy nie
no ale umowmy sie ze ma ladne
a sama Anwen bardzo lubie jest widac dziewczyna bardzo sympatyczna i wesola, ogolnie jej blogowy jezyk jest bardzo przyjemny, a nie jakis gurnolotny. Momentami mam wrazenie jakbym z nia rozmawiala - tak pisze

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

Niewa: o taaak sa super i ta nieprzespana noc gdy sie drapie cala po nich
biedna jestes ale zamiast truskaweczek mozesz jesc co innego np. jablka - ooo tak - ja kocham osobiscie jablka ;D

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
niewa – brawo za rok pisałąbym licencjat, gdyby nie choroba
Czy szybko mi urosły to nie wiem ale podcinałam w międzyczasie kilka razy. Ogólnie pięlegnacja dobra, bo wtedy nie brałam żadnych suplementów, wcierek itd.
A o wieku Anwen nawet nie wiedziałam
Wspolczuje a ogolnie kontynuujesz jakies studia czy raczej juz praca ?
chodzi mi czy Ci wloski urosly za ucho, albo czy moglas je w konski ogon zwiazac ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:01   #4509
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mnie tam wlosy Anwen jakos specjalnie nie powalaja, i caly ten szum wokół jej osoby...ale bloga ma ciekawego trzeba przyznac. Ja za to wielbie wlosy Idalii, cudo Jak tafla wody, blyszczace... Polecam jej blog

No i moge spokojnie spac 1:1 Choc czuje niedosyt, duzo dobrych akcji bylo w 2 polowie, niestety niedokladych...teraz tylko liczyc ze Grecja orznie z Rosja, a my wygramy z Czechami i jestesmy drudzy w tabeli
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:13   #4510
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mnie tam wlosy Anwen jakos specjalnie nie powalaja, i caly ten szum wokół jej osoby...ale bloga ma ciekawego trzeba przyznac. Ja za to wielbie wlosy Idalii, cudo Jak tafla wody, blyszczace... Polecam jej blog

No i moge spokojnie spac 1:1 Choc czuje niedosyt, duzo dobrych akcji bylo w 2 polowie, niestety niedokladych...teraz tylko liczyc ze Grecja orznie z Rosja, a my wygramy z Czechami i jestesmy drudzy w tabeli
dokladnie mam takie same odczucia co do wlosow Anwen
a jak mozesz podaj mi linka do tamtego bloga tej Twojej ulubienicy ;D chetnie poczytam

ja tez jestem podniecona tym meczem - normalnie jak kocica w rui - tak jak sie jarala tym meczem to chyba nigdy zaden sport mnie tak nie krecil
POOOOLSKA - BIAŁO CZERWONI - POOOOOLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:19   #4511
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A prosze Cie bardzo:http://www.idaliablog.com/2012/03/pi...y-marcowa.html
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 06:49   #4512
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jeju emocje sportowe w pełnym rozkwicie były, z tego co widzę

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
na grype dobry jest kisiel i jablko ugotowane w goracej wodzie - ale najlepsza jest Pepsi ! oo tak pepsi jest the best ;D
na problemy żołądkowe to jak najbardziej pepsi i słone paluszki do tego (wyrównanie elektrolitów i zatrzymanie wody w organizmie w smaczny sposób)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
szczerze Ci powiem, ja na tyle rzeczy co używa do wlosow to troche slabo widac nie to zebym byla zazdrosna czy cos, ale kurcze naprawde
fakt, jej włoski wydają się troszkę sianowate, ale to może przez farbowanie...

pin up girl1991 na drapanie po truskawkach najlepszy jest umiar w ich jedzeniu

spiritusmovens ja tez się zastanawiałam jaki kolor naturalek ma Anwen i czy konieczne byłoby farbowanie

Hazel_Eyed
tak, zgadzam się, że Anwen ma dość ładne włosy jak na farbowane ale i tak sianowato wyglądają mimo to
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:03   #4513
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Widze, ze Anwen na tapecie Ja bardzo lubie jej bloga. Co do jej wlosow to wydaje mi sie, ze pewnie dlatego farbuje, ze jakby przestala to pewnie musialaby po prostu... sciac. Z reszta kto wie lepiej niz my, jak to jest ze schodzeniem z czerni . Jak juz ma sie takie dlugasne to albo trzeba je zapuszczac ze tak powiem od zera albo konsekwentnie farbowac.
Ja tam zadnej sianowatosci u niej nie zauwazylam - dziewczyny, to nie jest reklama Garniera, ze nad zdjeciem wlosow pracuje sztab stylistow i wtedy rzeczywiscie wygladaja jak jedwab. Wiadomo, ze kazdy, najbardziej nawet wypielegnowany wlos potrafi miec "zly dzien" i mozna stawac na glowie, a bedzie wygladal po prostu tak sobie. Dlatego uwzgledniajac powyzsze czynniki, uwazam, ze ma piekne, zadbane wlosy i goraco jej kibicuje w walce o jeszcze piekniejsze
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:16   #4514
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niewa jablek nie lubie, ale jak juz to na tarce tre i dopiero pycha (jakbym zebow nie miala) inaczej mi nie smakuja Za to lubie swiezego ananasa, melona i morele

Farmetka: umiar w jedzeniu ja po 3sie drapie ale kurde jest sezon to zal nie zjesc chyba od uczulenia nikt nie umarl:P

Co do wlosow to ja sie zakochalam w tych z garniera nowego co objetosc daje, tak ma fajnie laska je ulozone, no cudo ale tak jak piszecie pewnie upiekszacze, setka lakieru i silikonow i na koniec photoshop (tak sie pisze??)

Odnosnie meczu to malo z laptopem nie spadlam z lozka jak nasi strzelili dobrze ze ktos wymyslil transmisje w internecie to moglam sie podniecac w zaciszu swojego pokoju
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:31   #4515
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
tak Anwen jest starsza od nas troszke - ale szczerze Ci powiem, ja na tyle rzeczy co używa do wlosow to troche slabo widac nie to zebym byla zazdrosna czy cos, ale kurcze naprawde
mi się wydaje, że to też od struktury włosa zależy wszystko i od genetyki. Bo np przecież jeżeli ktoś ma szopena z natury, od urodzenia to nawet jeżeli złoto by na włosy nakładał to tafli na głowie miał nie będzie Ale Anwen na buzi młodo wygląda. Są dziewczyny w tym wieku, które na twarzy mają bruzdy, zmarszczki i takie różne

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a różnie opinie były generalnie, że ładnie tak jak teraz mam wywiad środowiskowy zrobiłam i tak teraz noszę

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



nasz goooool
a tak po za tym co do Anwen ma ładne włosy, ale widziałam ładniejsze i tak jak kiedyś już mówiłam to jak widzę farbowane to od razu to jakoś negatywnie oceniam w pewnym stopniu chociaż do twarzy jej w tym czarnym, ale nie mogę sobie nie odpuścić tego jakby wyglądała jakby miała naturalne.
racja co włos naturalny to naturalny farbowanie NISZCZY i nie pomogą nawet najdroższe maski

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

dziewczynki kochane jako matce chrzestnej pasuje mi się ubrać na te chrzciny w czarna spódnicę z wysokim stanem i białą koszulę czy lepiej jakąś sukienkę?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:24   #4516
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane jako matce chrzestnej pasuje mi się ubrać na te chrzciny w czarna spódnicę z wysokim stanem i białą koszulę czy lepiej jakąś sukienkę?
jak najbardziej pasuje, mozesz załozyc do tego jakiś niewielki kolorowy dodatek aby nie wyglądało szkolnie i bedzie ok
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:50   #4517
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
jak najbardziej pasuje, mozesz załozyc do tego jakiś niewielki kolorowy dodatek aby nie wyglądało szkolnie i bedzie ok
myślałam np o tego typu koszuli http://allegro.pl/koszula-z-uroczymi...365916213.html fajna? ta wystawowa ;p

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-06-13 o 09:51
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:00   #4518
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny napiszcie prosze o domowych sposobach na polepszenei maski lub o lekach, masciach czyms niekonwencjonalnym co uzywacie na glowe ;D

o co kaman z tym panthenolem ;D ? w aptece widzialam jest do kupienia w takiej pomaranczowej tubie i co ? to sie smaruje na skalp i dlaczego ;D ?

druga rzecz znalazlam to na blogu Anwen:
http://anwena.blogspot.com/search?up...&by-date=false

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Niewa jablek nie lubie, ale jak juz to na tarce tre i dopiero pycha (jakbym zebow nie miala) inaczej mi nie smakuja Za to lubie swiezego ananasa, melona i morele

Co do wlosow to ja sie zakochalam w tych z garniera nowego co objetosc daje, tak ma fajnie laska je ulozone, no cudo ale tak jak piszecie pewnie upiekszacze, setka lakieru i silikonow i na koniec photoshop (tak sie pisze??)

Odnosnie meczu to malo z laptopem nie spadlam z lozka jak nasi strzelili dobrze ze ktos wymyslil transmisje w internecie to moglam sie podniecac w zaciszu swojego pokoju
co do jablek to w kazdej postaci sa dobre ;D a najlepsze te prosto z drzewa
a mecz polska - rosja byl wyrabany w kosmos ;D czekam teraz na sobote bo bedzie polska - czechy ;D
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:02   #4519
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
jak na farbowane ma ładne
tu się zgodzę
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Wlosa ma Anwen spoko, nie ma co - w koncu wlosy to jej biznes
a sama Anwen bardzo lubie jest widac dziewczyna bardzo sympatyczna i wesola, ogolnie jej blogowy jezyk jest bardzo przyjemny, a nie jakis gurnolotny. Momentami mam wrazenie jakbym z nia rozmawiala - tak pisze


Wspolczuje a ogolnie kontynuujesz jakies studia czy raczej juz praca ?
chodzi mi czy Ci wloski urosly za ucho, albo czy moglas je w konski ogon zwiazac ?
Powiem tak, dba o włosy. nie wiem jak wyglądają one w realu, ale na zdjęciach wydają się ok. i zgodzę się z którąś z dziewczyn, ze na ciemnych włosach tak nie widać zniszczenia mimo wszystko jestem zwolenniczką natury
a co do bloga to jak piszesz, super się czyta. tak na luzie, nie sztywno. jak zaczynam, to przestać nie mogę.

studia kontynuuje mam w tym roku dziekankę czynną, więc realizuję część przedmiotów drugiego roku. od października bd drugi raz na 2gim roku, także rok w plecy, ale w sumie nawet na dobre mi to wyszło. bo materiału od groma i jak widzę, jak współlokatorzy nie wyrabiali, to bym się chyba wykończyła
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość

na problemy żołądkowe to jak najbardziej pepsi i słone paluszki do tego (wyrównanie elektrolitów i zatrzymanie wody w organizmie w smaczny sposób)
muszę zapamiętać
problemy żołądkowe mam od dzieciństwa niestety. w wieku 2 lat miałam salmonellę i od tego się zaczęła wrażliwość żołądka. staram się uważać na to, co jem. ale soku jabłkowego nie tykam, bo kończy się sikaniem tyłkiem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:05   #4520
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie prosze o domowych sposobach na polepszenei maski lub o lekach, masciach czyms niekonwencjonalnym co uzywacie na glowe ;D

o co kaman z tym panthenolem ;D ? w aptece widzialam jest do kupienia w takiej pomaranczowej tubie i co ? to sie smaruje na skalp i dlaczego ;D ?

druga rzecz znalazlam to na blogu Anwen:
http://anwena.blogspot.com/search?up...&by-date=false
ja np do masek dodaje keratyne, d-panthenol, stężony aloes, proteiny jedwabiu, czasem kilka kropel oleju sezamowego.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:09   #4521
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Jeju emocje sportowe w pełnym rozkwicie były, z tego co widzę



na problemy żołądkowe to jak najbardziej pepsi i słone paluszki do tego (wyrównanie elektrolitów i zatrzymanie wody w organizmie w smaczny sposób)



fakt, jej włoski wydają się troszkę sianowate, ale to może przez farbowanie...

pin up girl1991 na drapanie po truskawkach najlepszy jest umiar w ich jedzeniu

spiritusmovens ja tez się zastanawiałam jaki kolor naturalek ma Anwen i czy konieczne byłoby farbowanie

Hazel_Eyed
tak, zgadzam się, że Anwen ma dość ładne włosy jak na farbowane ale i tak sianowato wyglądają mimo to
kurcze a o tych paluszkach nie slyszalam - ale dobrze wiedziec - w koncu sol zatrzymuje wode w organizmie
tez sie zastanawialam jaki tak naprawde ma kolor wlosow blogerka - ale coz, no jak juz zaczela farbowac to nie ma odwrotu przy tej dlugosci

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja np do masek dodaje keratyne, d-panthenol, stężony aloes, proteiny jedwabiu, czasem kilka kropel oleju sezamowego.
ale to wszystko kupowalas w sklepie zrobsobiekrem.pl prawda ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:12   #4522
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Espoir: swietnie bedzie wygladac w polaczeniu z taka koszula jakies kolorowe dodatki mozesz dac zeby bylo hmm tak z klasa ale mlodziezowo (czyli na Twoj wiek) ja uwazam ze klasyka zawsze sie sprawdza, bo znajac Ciebie (jako kobiete) to pewnie gdybys kupowala sukienke to patrzyla bys pod katem tego zeby pozniej ja zalozyc na jakas okazje i w koncu albo bys byla zadowolona albo nie a taki zestaw jak TY proponujesz jest ok i mysle ze bedziesz gustownie wygladac

Wlasnie zmylam maske z wlosow jakas z Italii gleboko nawilzajaca i wiecie co napierw spryskalam wlosy pantenolem, poznej ta maska (tylko na kucyka bo na skore sie boje ze tluscioch bede albo ze wlosy strace) woreczek i gumka zwazalam i sobie posiedzialam godzinke przy myciu mimo ze uwazam (i zawsze myje wlosy w mysl tej zasady ze koncowkom wystarczy szampon splywajacy ze skalpu i lekkie ugniatanie ich) to strasznie poplatalam wlosy ale nic. Umylam splukalam posiedzialam chwile zeby podeschly, 3razy grzebieniem pociagnelam, spadlo 10wlosow a sa idealnie rozczesane spryskalam jeszcze konce pantenolem i sobie schna

Niewa: odnosnie pantenolu to ja nim konce pryskam bo fajnie nawilza i natluszcza i koncowki wygladaja jakbym byla po fryzjerze nie sa suche i trzymaja sie "prosto"

Jak lubicie kombinowac z maskami na slodko to mam cos dla Was: http://pieknieje.pl/artykuly/miod-pi...osto-z-pasieki
sama mysle sprobowac ta miksture na wypadanie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:13   #4523
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
kurcze a o tych paluszkach nie slyszalam - ale dobrze wiedziec - w koncu sol zatrzymuje wode w organizmie
tez sie zastanawialam jaki tak naprawde ma kolor wlosow blogerka - ale coz, no jak juz zaczela farbowac to nie ma odwrotu przy tej dlugosci

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



ale to wszystko kupowalas w sklepie zrobsobiekrem.pl prawda ?
mozna tak powiedziec, bo coś było na mazidlach ale nie pamietam juz co.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:16   #4524
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Widze, ze Anwen na tapecie Ja bardzo lubie jej bloga. Co do jej wlosow to wydaje mi sie, ze pewnie dlatego farbuje, ze jakby przestala to pewnie musialaby po prostu... sciac. Z reszta kto wie lepiej niz my, jak to jest ze schodzeniem z czerni . Jak juz ma sie takie dlugasne to albo trzeba je zapuszczac ze tak powiem od zera albo konsekwentnie farbowac.
Ja tam zadnej sianowatosci u niej nie zauwazylam - dziewczyny, to nie jest reklama Garniera, ze nad zdjeciem wlosow pracuje sztab stylistow i wtedy rzeczywiscie wygladaja jak jedwab. Wiadomo, ze kazdy, najbardziej nawet wypielegnowany wlos potrafi miec "zly dzien" i mozna stawac na glowie, a bedzie wygladal po prostu tak sobie. Dlatego uwzgledniajac powyzsze czynniki, uwazam, ze ma piekne, zadbane wlosy i goraco jej kibicuje w walce o jeszcze piekniejsze
ja też nie zauważyłam sianowatości i racja, każde włosy czasem mają gorszy dzień

co do włosów Idalii to zauważcie, że ona ma proste włosy, nie fale, a to tez od razu inaczej wygląda

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że to też od struktury włosa zależy wszystko i od genetyki. Bo np przecież jeżeli ktoś ma szopena z natury, od urodzenia to nawet jeżeli złoto by na włosy nakładał to tafli na głowie miał nie będzie Ale Anwen na buzi młodo wygląda. Są dziewczyny w tym wieku, które na twarzy mają bruzdy, zmarszczki i takie różne
zgadzam sie, młodo wygląda i też znam dziewczynę, ktora jest w moim wieku (czyli rocznikowo 24 ma) a wygląda nieciekawie... wszystko przez solarium pewnie


a mecz ufff dobrze grali moim zdaniem, zremisowaliśmy a mogło być 2:1 ... ale spalony był
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:20   #4525
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hazel: fakt moglo byc 2:1 ale Czechow rozwalimy i wyjdziemy z grupy

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-.../Pasta-cukrowa Probowalyscie?? Warto?

Chcę takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lt37ziUf8K1qjuas5o1_1280_large.jpg (50,3 KB, 16 załadowań)
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-13 o 10:29
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:32   #4526
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

Wlasnie zmylam maske z wlosow jakas z Italii gleboko nawilzajaca i wiecie co napierw spryskalam wlosy pantenolem, poznej ta maska (tylko na kucyka bo na skore sie boje ze tluscioch bede albo ze wlosy strace) woreczek i gumka zwazalam i sobie posiedzialam godzinke przy myciu mimo ze uwazam (i zawsze myje wlosy w mysl tej zasady ze koncowkom wystarczy szampon splywajacy ze skalpu i lekkie ugniatanie ich) to strasznie poplatalam wlosy ale nic. Umylam splukalam posiedzialam chwile zeby podeschly, 3razy grzebieniem pociagnelam, spadlo 10wlosow a sa idealnie rozczesane spryskalam jeszcze konce pantenolem i sobie schna
własnie planuję zakup masek, bo mi się kończy i kurcze nie wiem, którą pierwszą kupić kilka jest na liście m. in. z bingo, biowaxu... ale zobaczymy

i uciekam do nauki, postaram się zaglądać, ale fizyczna nie daje mi żyć
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:34   #4527
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-.../Pasta-cukrowa Probowalyscie?? Warto?

Chcę takie
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:46   #4528
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

zmienili szate graficzna na wizaz.pl ;/ dziwnie jest ;/
sluchajcie podesle Wam niezly link (chodz pewnie juz go widziliscie)

http://czarownicujaco.blogspot.com/2...o-budowie.html

czyli dla mnie idealny to: oliwa z oliwek i olej z pestek winogron - bo mam masakryczny przeeesusz ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:54   #4529
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
zmienili szate graficzna na wizaz.pl ;/ dziwnie jest ;/
u mnie normalna O.o
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:00   #4530
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie normalna O.o
a u mnie nie wiem - taka dziwolagowata

sluchaj ja sobie kupilam ta:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-al-latte.html

i zamierzam sie do kupienia tej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

i powiem Ci ze obie sa suuuper. Zaznaczam ze mam wlosy mega suche i bardzo dobre sa te maski.
mam tez biovax zolta i zamierzam kupic fioletowa bo obie sa extra
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.