Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Super działa, ale krótko.

Wyobraź sobie najbardziej plączące się włosy na świecie. Czyli takie, jakie niestety posiadam. Sprawdzałam najróżniejsze maski i odżywki, niestety za każdym razem nie dawało to efektów. Wybawieniem jest dla mnie ta maska. Po niej rozczesuję włosy w ciągu kilku minut (zamiast min. 30), pięknie pachnie i nie obciąża bardzo włosów, jest okrutnie tania. Jej jedynym chyba minusem jest fakt, że efekt nie utrzymuje się więcej do dwóch myć. Używam jej od dwóch miesięcy i boję się, że w końcu mi się włosy do niej za bardzo przyzwyczają. A wtedy to już tylko maszynka. ;)

Pachnie aż chce się zjeść

Maska ma tak cudowny zapach, że aż chce się ją zjeść, włosy bardzo długo pięknie pachną. Do tego po użyciu maski, włosy są miękkie i świetnie się rozczesują. Sama odżywka jest bardzo wydajna, naprawdę wystarczy odrobina nawet dla osoby z dużą ilością włosów.

Uwielbiam

Kupiłam tą maskę po recenzji jednej z Youtuberek. Świetna, niedroga maska. Cudownie nawilża włosy, pachnie jak shake waniliowy. Jest wydajna, opakowanie starczyło mi na naprawdę długo. Nakładałam na noc, na kilka godzin w ciągu dnia, lub jako odżywkę przed samym myciem włosów. U mnie sprawdzała się super i dzięki niej, z łatwością mogłam rozczesać włosy. Kupię ponownie na pewno.

HIT

Maske kupiłam z polecenia koleżanki i stała się moim ulubieńcem. Ma piękny mleczny zapach, który pozostaje na włosach. Sprawia, że moje farbowane włosy są jedwabiste, mięciutkie a także błyszczace. Duże opakowanie starcza na długi czas. Jest ona bardzo gęsta więc odrobiona wystarczy na całe włosy. Niestety ostatnio nie moge jej dostać w hebe gdzie zawsze ją kupowałam.

Cudowna maska

Dostępna już od wielu lat w drogeriach internetowych
W dużym 1litr opakowaniu
Starcza na długo
Uwielbiam swoje włosy po zastosowaniu maski są sypkie nie plączą się maska wydobywa z nich blask odżywia je, już przy spłukiwaniu jej z głowy czuć ze włosy są gładkie w pracy po zastosowaniu maski znajome pytał sie czego używam

Maska

Rewelacyjny produkt! Bardzo dobrze działa na włosy. Ze względu na zawartość protein nawilża i nie powoduje puszenia.
Ma bardzo fajny zapach, śmietankowy...trochę budyniowy, który utrzymuje się na włosach kilka dni po zmyciu maski.
Komponuje się z olejem kokosowym.
Nie zawiera parabenów i SLS-ów. Polecam!

Za ciężka na moje włosy

Maska jest zamknięta w dużym opakowaniu, średnio wygodna w użyciu, stanowczo wolę odżywki z małym dozownikiem lub pompką. Ma przyjemną konsystencję, ładnie rozprowadza się po włosach. Odżywka ma bardzo intensywny, mleczny zapach, wielu osobom może to przeszkadzać, ponieważ zapach dla jeszcze długo utrzymuje się na włosach po zmyciu produktu. Maska jest bardzo wydajna i jej cena jest bardzo atrakcyjna.
Co do efektu, to włosy są wygładzone, miękkie i błyszczące, ale u mnie dodatkowo były bardzo oklapnięte i szybciej się przetłuszczały. Efekt gładkich i miękkich włosów utrzymywał się do 1, max 2 myć. Nie zauważyłam, żeby po dłuższym czasie stosowania włosy były jakoś bardziej odżywione czy poprawiła się znacząco ich kondycja. Jedynie zaraz po użyciu były po prostu ładniejsze, ale to efekt krótkotrwały.

Jeden z najtańszych bubli

Tą maseczkę miałam dość długo w domu a że używałam odżywki regenerującej na co dzień maseczka stała wśród kosmetyków , co mogę o niej napisałam zakupiłam w Hebe w cenie 13.60 za 1000 ml więc cena atrakcyjna co do sporej ilości produktu. Maseczka jest w słoiczku wykonana z plastikowego słoiczka , jakoś urodą nie zachwyca ale wiele pozytywnych opinii więc warto było spróbować przy kolejnym myciu głowy. Maseczka sama w sobie jest rzadka podczas nakładania nie spływa z włosów ale bardziej konsystencją przypominająca odżywkę. Zapach sam w sobie na początku jest dość piękny coś dla pasjonatek budyniu waniliowego , ale już po kilku zastosowaniach bardzo drażni , myjąc kilkanaście razy głowę pod rząd miałam wrażenie że zapach w ogóle nie schodzi. Jakie miałam włosy po niej , jakbym chorowała 2 tygodnie na ciężkie zapalenie płuc , wstała z łóżka i miała jeden wielki szmalec na głowie , zero puszystości zero nadania jakiejkolwiek objętości. Co jak co szybko wywnioskowałam że maska jest proteinowa a moje włosy proteinom mówią stanowcze nie.

REWELACYJNA

Dostałam tą maskę od mojej fryzjerki, opakowanie wystarczyło mi na pół roku, poczas gdy używałam jej 1-2 razy w tygodniu. A więc jest bardzo wydajna!
Ma rewelacyjną kremową formułę i bardzo przyjemny, słodki zapach.
Moje włosy są po niej mocno nawilżone i puszyste. Bardzo, bardzo dobry produkt!

Fajny produkt

Kupiłam tę maskę przede wszystkim ze względu na cenę i nie zawiodłam się :) produkt przede wszystkim pięknie pachnie (co jest dla mnie bardzo ważne jeśli chodzi o produkty do włosów), ma bardzo przyjemną konsystencję, a przede wszystkim kupujemy dużo produktu za niską cenę, dzięki czemu mogę nałożyć dużo produktu a i tak starczy mi go na długo. Moje włosy po masce są miękkie i bardzo łatwo się rozczesują.

Ok

Stosuję tą maskę do włosów już dłuższy czas, najczęściej robię to raz w tygodniu w sobotę kiedy mam więcej czasu. Moim patentem jest umycie włosów, lekkie osuszenie, a następnie nałożenie maski na pół godziny, po tym czasie spłukuję ją wodą. Jest to dla mnie najlepszy sposób na głębokie nawilżenie włosów. Po takiej kuracji moje włosy są delikatne, błyszczące i lekkie. Maska ma bardzo fajny zapach, a jedno pudełko starcza mi naprawdę na długi czas.

za słaba jako maska, ale dobra do mycia

Mam włosy mocno suche, ze skłonnością do plątania i powstawania kołtunów i dość zniszczone. Niestety dla mnie maska jest za słaba w działaniu, chociaż używałam jej bardziej jako odżywki - praktycznie po każdym myciu na około 5 min. Działanie bardzo niewielkie, włosy jak były w tragicznym stanie tak po zużyciu połowy opakowania były w jeszcze gorszym. Jako, że nie lubię wyrzucać kosmetyków znalazłam dla niej inne zastosowanie. Kiedy myję włosy na długości myję je tą odżywką (całkiem nieźle się pieni), a skalp delikatnym szamponem, później spłukuję i nakładam bogatą odżywkę lub maskę. W taki sposób sprawdza się super, chroni włosy przed wysuszeniem, ale też całkiem dobrze je domywa. U nasady mam włosy przetłuszczające się więc nie zaryzykowałabym mycia całości, ale jeśli ktoś myje całe włosy odżywką to myślę, że całkiem dobrze się sprawdzi. Zapach ma budyniu - mi pasował, ale jest dość mdły. Konsystencję też porównałabym do budyniu, nie jest zbyt gęsta, ale nie przecieka przez palce, jest zwarta, dobrze się ją nakłada, nie spływa z włosów.