Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Zobacz oferty

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Fajne nawilżenie dla włosów

Maska w pełni spełnia swoje zadanie, włosy po użyciu są odczuwalnie nawilżone, łatwo się rozczesują i co najważniejsze jak maskę zastosuję rano, to wieczorem włosy nie są przetłuszczone.

sentymentalny klasyk

Tą maskę moja matula kupowała od fryzjerki jak jeszcze nie była dostępna w sklepach w mojej miejscowości, w czasach gdy mało kto wiedział co to Rossmann, Hebe prawdopodobnie nawet nie było w planach, nie wspominając już o drogeriach w internecie. W tamtym czasie był to w moim mniemaniu kosmetyk niemalże luksusowy, bo trudnodostępny. Pachniał jak marzenie a moje włosy błyszczały po nim w słońcu.
A dzisiaj? Mam sentyment do tej maski i co jakiś czas gości w mojej łazience. Dalej pięknie pachnie, dalej powoduje że włosy błyszczą. Fakty są takie, że z czasem nauczyłam się z nią poprawnie obchodzić.
Maska nie jest wyjątkowo treściwa. Jej działanie sprowadza się właśnie głównie do wygładzenia, a więc i do ułatwienia rozczesywania. Jeśli idzie o obiecane nawilżenie - można je zauważyć gdy włosy są mocno przesuszone. Jeżeli jednak włosy są w dobrej kondycji, to ta maska raczej niewiele zmienia.
Zawsze uważam by nie przesadzić z ilością i żeby robić przerwy na inny produkt co kilka myć. W przeciwnym razie bardzo łatwo przeciążyć włosy - staną się oklapnięte i po prostu nieciekawe. Choć nadal będą ładnie pachnieć ;)
To jedna z masek które najczęściej służą za pierwsze O w omo.
A gdy za długo nie chce się skończyć i jej obecność zaczyna mnie drażnić, używam jej zamiast produktów do depilacji.
Po czym po kilku miesiącach znów wraca na swoje miejsce.

Cudny zapach

Moje wlosy są dość suche, po tej masce stają miękkie i pachnące - a zapach jest cudowny. Używam ja 2-3 razy w tygodniu. Duże opakowanie wystarcza na bardzo długo, a cena jest niska jak na taką pojemność i jakość.

średniak

Strasznie się umęczyłam przy jej stosowaniu. Duży plus za pojemność maski i niską cenę, ale jak dla mnie to tyle. Może i odrobinę wygładzała włosy, poza tym nie zauważyłam korzyści, raczej do niej nie wrócę.

Zawsze do niej wracam ;)

Maska Crema al Latte to produkt, do którego zawsze z miłą chęcią wracam i to od wielu już lat. Pierwszy raz miałam z nią do czynienia jeszcze za czasów szkolnych, podczas jednej z wizyt u mojej fryzjerki. Tak mi się spodobał zapach maski, że w końcu zapytałam fryzjerkę, co to za kosmetyk i go zakupiłam ;)
Maska oprócz cudownego, waniliowego zapachu, który urzeka od pierwszej chwili, ma też wiele innych zalet. Moje cienkie kosmyki wręcz ja uwielbiają, wcale ich nie obciąża, włosy są miękkie i puszyste po jej użyciu. A na dodatek obłędnie pachną ;) i zapach ten utrzymuje się naprawdę długo, moje włosy pachną słodyczą często jeszcze na drugi dzień ;)

Opakowanie tego kosmetyku wystarcza na bardzo długo, litr maski zużywam w około rok przy dość częstym stosowaniu. Średnio stosuję maskę po każdym umyciu włosów przez miesiąc, później robię tydzień przerwy i znów do niej wracam. Zabieg ten ma na celu nie przeciążenie włosów, tej maski wystarczy naprawdę niewiele nakładać na kosmyki, zbyt duża ilość może je obciążyć. Przy umiejętnym stosowaniu i przede wszystkim dostosowaniu kosmetyku do swoich potrzeb, można wyciągnąć z niego same korzyści ;)

Jedyne co może drażnić w kosmetyku, to duże, litrowe, zakręcane opakowanie, czasem problematyczne w użyciu, ale zapach i mięciutkie włosy, to wynagradzają :)

Super

Dostałam od mamy największe opakowanie, przyznam szczerze że nie bardzo wiedziałam czy nada się do moich szorstkich, matowych i napuszonych włosów. No ale użyłam....
Zapach obłędny, cudowny waniliowy budyń, zapach długo utrzymuje się na włosach.
Jeśli chodzi o działanie regeneracyjne to jestem zadowolona. Po pierwsze nawilża włosy, sprawia że są lśniące i odżywione. Prostuję włosy co dwa dni, dlatego odżywka jest moim ratunkiem dla spalonych końcówek.

Rewelacja

Kosmetyk ten stanowi element stały w moim życiu. Używam tej odżywki od ponad roku- średnio 2-3 razy w tygodniu latem, a w pozostałe pory roku raz w tygodniu (za każdym razem trzymam na włosach po 5 minut). Oprócz niej raz na miesiąc stosuję maski "domowe"(receptura mojej prababci, ale tylko dlatego, że eksperymentuję z kolorami i zdarza mi się "schodzić" z koloru czarnego na blond).
Niczego więcej do włosów nie potrzeba:). Latte przepięknie pachnie (budyń śmietankowy), zapach utrzymuje się na włosach bardzo długo (nawet na drugi dzień można jeszcze wyczuć delikatną jego nutkę), choć nie jest tak intensywny, by mieszać się z zapachem perfum czy balsamu do ciała.Dobrze się rozprowadza na włosach, świetnie spłukuje. Włosy są miękkie (choć bez przesady), świetnie się układają, nie puszą się, mają ładny połysk. Sprawdza się przy włosach krótkich i długich (moja córka ma włosy do pasa i też jest zachwycona odżywką).
Nie widziałam jej w żadnym sklepie, tak więc zaopatruję się na Allegro - tam cena jest niższa od podanej w "wizytówce" kosmetyku, nigdy nie zapłaciłam więcej niż 14 zł za opakowanie 1l.Jest bardzo wydajna- mojej córce jednolitrowe opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące (mycie włosów co 2-3 dni).
Polecam jak najbardziej.

Lubię ją :)

Tę maskę dostałam od siostry - zazwyczaj lubi tego typu zapachy, ale w trakcie ciąży nie mogła znieść właśnie woni tej maski. Dla mnie sam zapach dosyć neutralny, tak samo zresztą jak działanie kosmetyku. Nie oceniam jej źle, bo nie miałam wobec niej specjalnych wymagać. Maski o takiej objętości i w takiej cenie kupię w celu zemulgowania olejów na włosach (szkoda mi na to droższych kosmetyków). Włosy układają się dobrze, nie puszą się.
Sama maska ma biały kolor i dosyć gęstą konsystencję.
Produkt w dużym opakowaniu, cena śmiesznie niska, starcza na długo.

Ten zapach to petarda

Produkt znajduje się w dużym 1kg opakowaniu. Jest to ilość która wystarcza na długie miesiące. Maska pachnie cudownie, mlecznie, delikatnie i subtelnie. Włosy są po niej nawilżone, wygładzone i lśniące. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam również że wzmocniły się i stały grubsze. Zapach utrzymuje się na włosach na dłużej.

Nr 1❤

Najlepsza i ulubiona. Wielka pojemność bo 1000ml starcza na bardzo długo. Przepiękny zapach, który pozostaje na włosach. Używam jako kompres pod czepek, a gdy nie mam czasu nakładam i spłukuje. Nie obciąża. Regeneruje! Odżywia. Zmiękcza. Stosuję raz w tygodniu. Konsystencja to biały krem/ budyń. Rewelacyjna. Dobrze pielęgnuje po zabiegach fryzjerskich jak farbowanie ale i codziennej stylizacji suszarką czy prostownicą.

Przydatna

Bardzo dobrze sprawdzi się dla włosów tylko nieco zniszczonych lub przesuszonych. Po użyciu włosy są miękkie, łatwiej się rozczesują. Ja często korzystam z suszarki i prostownicy, przez co moje włosy są przesuszone, a ta maska dość dobrze je nawilża. Efekt nie jest spektakularny, lecz włosy łatwiej się układają, nie puszą się. Zapach jest przyjemny, konsystencja lekka, a produkt wydajny. Ogólnie polecam.

Bardzo dobra maska do włosów

Maseczkę kupiłam już kilka razy i zawsze do niej wracam z ogromnym sentymentem. Bardzo dobrze nawilża włosy i łatwo się po niej rozczesuje. Najbardziej w tej maseczce podoba mi się jej zapach jest delikatny mleczny słodki i zostaje on na włosach jakiś czas. Drugim plusem jest jej cena za niewielką kwotę otrzymujemy 1000 ml świetnej odżywki.