MMowe plotki:) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 17:04   #1261
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Marakujo, może szybko znajdziesz nową pracę ,teraz jest stosunkowo dużo ofert
Dzięki Pilarku Mam taką nadzieję, idę się orzeźwić pod prysznicem i zabieram za pisanie cv
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Marakuj
uch co za babsztyl, życzę powodzenia w szukaniu
Cześć Maliniaczku Miło Cię tu znów widzieć
Kobieta totalnie bez klasy - nie dość, że mojemu koledze, który był moim szefem (a ona żona prezesa, główna szefowa nad nim jeszcze) zleciła to podłe zadanie przekazania mi takiej informacji, to jeszcze zastrzegła, żeby to zrobił dopiero jutro, żebym przypadkiem się nie opierda***a przez te dwa dni Trzeba być skrajnie podłym, żeby w ostatni dzień miesiąca powiedzieć komuś "Od jutra nie pracujesz". Nie mam słów po prostu... 3 razy obiecywała, że na pewno nie zerwiemy współpracy bo doskonale się spisuję, jest zadowolona i ogólnie wychwalała mnie pod niebiosa... No trudno, może teraz znajdę coś konkretnego i na dłużej, w końcu wykształcenie zdążyłam zdobyć
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
****a, ze tak sie wyrażę. Akurat kwestia szukania pracy jest nam wyjatkowo bliska więc Cie rozumiem-i nie chce panikować-ale czy Ty dasz radę? Nie mam zielonego pojecia jak jest w Polsce z pracą, można ja rzeczywiscie tak szybko znaleźć? Szukasz online czy nie tylko? Bede trzymala kciuki i informuj na bieżąco
Fergi, nie wiem, naprawdę trudno mi powiedzieć czy dam radę - chcę wierzyć, że tak. Na szczęście mam dobrych rodziców, którzy już zapowiedzieli, że nie dadzą mi zginąć z głodu i mam się nie martwić, bo jak będzie trzeba to mnie wesprą - im za to
W Polsce z pracą jest średnio - sama się ostatnio 'śmiałam' (przez łzy oczywiście), że różnica między poszukiwaniami pracy w Pl a Irlandii jest taka, że tam porażką jest szukać pracy miesiąc, a tutaj - ogromnym sukcesem jak się w miesiąc znajdzie (od razu sprostuję: dla mnie porażką było szukanie miesiąc bo ja latałam tam tylko wakacyjnie, na 3 miesiące, więc zależało mi na szybkim znalezieniu, ale też oczywiście imałam się prawie wszystkiego i nie były to jakieś ambitne oferty - głównie fabryki, także na pewno jest różnica w czasie poszukiwań w zależności od rodzaju przeszukiwanych ofert).
W Polsce do pracy miałam szczęście - ta, którą właśnie skończyłam znalazła mnie sama - kolega zaproponował, więc nawet nie mam polskiego CV Jak będzie teraz z czasem poszukiwań - nie wiem. Na pewno pozdaję raporty na bieżąco Na oku mam 4 miejsca docelowe i będę tam uderzać Na razie szukam tylko online - to mój pierwszy dzień poszukiwań
Ściskajcie kciuki kochane, bo wiem jaką one mają moc - z góry dziękuję
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:16   #1262
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dzięki Pilarku Mam taką nadzieję, idę się orzeźwić pod prysznicem i zabieram za pisanie cv

Cześć Maliniaczku Miło Cię tu znów widzieć
Kobieta totalnie bez klasy - nie dość, że mojemu koledze, który był moim szefem (a ona żona prezesa, główna szefowa nad nim jeszcze) zleciła to podłe zadanie przekazania mi takiej informacji, to jeszcze zastrzegła, żeby to zrobił dopiero jutro, żebym przypadkiem się nie opierda***a przez te dwa dni Trzeba być skrajnie podłym, żeby w ostatni dzień miesiąca powiedzieć komuś "Od jutra nie pracujesz". Nie mam słów po prostu... 3 razy obiecywała, że na pewno nie zerwiemy współpracy bo doskonale się spisuję, jest zadowolona i ogólnie wychwalała mnie pod niebiosa... No trudno, może teraz znajdę coś konkretnego i na dłużej, w końcu wykształcenie zdążyłam zdobyć

Fergi, nie wiem, naprawdę trudno mi powiedzieć czy dam radę - chcę wierzyć, że tak. Na szczęście mam dobrych rodziców, którzy już zapowiedzieli, że nie dadzą mi zginąć z głodu i mam się nie martwić, bo jak będzie trzeba to mnie wesprą - im za to
W Polsce z pracą jest średnio - sama się ostatnio 'śmiałam' (przez łzy oczywiście), że różnica między poszukiwaniami pracy w Pl a Irlandii jest taka, że tam porażką jest szukać pracy miesiąc, a tutaj - ogromnym sukcesem jak się w miesiąc znajdzie (od razu sprostuję: dla mnie porażką było szukanie miesiąc bo ja latałam tam tylko wakacyjnie, na 3 miesiące, więc zależało mi na szybkim znalezieniu, ale też oczywiście imałam się prawie wszystkiego i nie były to jakieś ambitne oferty - głównie fabryki, także na pewno jest różnica w czasie poszukiwań w zależności od rodzaju przeszukiwanych ofert).
W Polsce do pracy miałam szczęście - ta, którą właśnie skończyłam znalazła mnie sama - kolega zaproponował, więc nawet nie mam polskiego CV Jak będzie teraz z czasem poszukiwań - nie wiem. Na pewno pozdaję raporty na bieżąco Na oku mam 4 miejsca docelowe i będę tam uderzać Na razie szukam tylko online - to mój pierwszy dzień poszukiwań
Ściskajcie kciuki kochane, bo wiem jaką one mają moc - z góry dziękuję

Marakujko współczuje Ci z całego serduszka sytuacji w jakiej się znalazłaś, jednocześnie wierze w to, że sobie poradzisz, a może tak właśnie miało być i teraz znajdziesz lepszą pracę
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:16   #1263
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Cześć Maliniaczku Miło Cię tu znów widzieć
Kobieta totalnie bez klasy - nie dość, że mojemu koledze, który był moim szefem (a ona żona prezesa, główna szefowa nad nim jeszcze) zleciła to podłe zadanie przekazania mi takiej informacji, to jeszcze zastrzegła, żeby to zrobił dopiero jutro, żebym przypadkiem się nie opierda***a przez te dwa dni Trzeba być skrajnie podłym, żeby w ostatni dzień miesiąca powiedzieć komuś "Od jutra nie pracujesz". Nie mam słów po prostu... 3 razy obiecywała, że na pewno nie zerwiemy współpracy bo doskonale się spisuję, jest zadowolona i ogólnie wychwalała mnie pod niebiosa... No trudno, może teraz znajdę coś konkretnego i na dłużej, w końcu wykształcenie zdążyłam zdobyć

Ściskajcie kciuki kochane, bo wiem jaką one mają moc - z góry dziękuję
Matko, co za sucz za przeproszeniem...
Trzymam mocno paluchy Kochanie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:17   #1264
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Ferg ! Bosko ! Przepiękna maska !

Dziewczyny. Sesję uważam za oficjalnie zakończoną. I zdaną
Czekoladko gratuluję
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:20   #1265
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Przeczytałam ostatnią stronę i idę nadrabiać

Fergi, makijaż powalający !!!! Faktycznie,szkoda,że ta praca jest w innym miejscu i szukanie od nowa Powodzenia dla TŻta życzę

Czekoladko, gratulacje !

Marakujo, może szybko znajdziesz nową pracę ,teraz jest stosunkowo dużo ofert

Co do wątku jakiegoś tam,to s ni wypowiem,bo nawet nie wiem który to

EDIT

Doczytałam ! Mało nap[isałyście Były już zdj ęcia z Hiszpanii,czy przeoczyłam? Bo chciałabym zobaczyć (Mówiłam już,że moim największym marzeniem jest nieszkać w BCN na stałe? )

Yyy i coś jeszcze bylo,ale zapomnialam ;/

Aa Młoda,dziękuję za priv, sytuacja nieciekawa, jak dla mnie to tak pani,ktora bije ludzi jest \..........nie na poziomie zeby nie powiedziec inaczej

Przepraszam,ze tak pisze brzydko,ale w kawiarence jest jakas klawiatura rozwalona ;/

Pozdrawiam Was dziewczynki i do uslyszenia wkrotce


Jeszcze jedno: TylkoKasiu, nie wstawilas filmika na yt?
Nie wstawiłam i nie wstawię bo kasuję konto a YT bo za mało mam widzów i powinnam zaprzestać swojej działalności sądząc po wpisach dziewczyn z wątku plotkowego

Żartowałam filmik mam ale myślałam że jesteś na wakacjach dlatego nie wstawiałam. Chcesz to dziś wieczorem załaduję

I chyba tamten wpis mnie dotyczył i już się tam wypowiedziałam he he
I byłam dziś na sesji (pozowałam) i mam już 2 zdjęcia
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:20   #1266
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
za co lanie


nie, ja nie zostawie mojej pracy.. Rozważamy za i przeciw.. ale chyba poprostu zrezygnuje(tż)..
eh.. nie będę Wam smucić..

zdjęcia:pragnę jedynie zaznaczyć że jest jeszcze dużo fajnych stylizacji ale jeszcze nie są gotowe ale napewno dorzucę.


Ferguusson świetna maska, boska wręcz
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:29   #1267
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Marakujko...dobrze bedzie
ja Ci powiem ze ja jak wrocilam z Hiszpani to w okresie od czerwca-listopada mialam 3 prace takze znalezc cos znajdziesz na pewnoooo

boooz..musze zrobic dzis pazurki a nie chce mi sie a juz wyladam jakbym w kopalni jakiej robila:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 17:36   #1268
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dzięki Pilarku Mam taką nadzieję, idę się orzeźwić pod prysznicem i zabieram za pisanie cv

Cześć Maliniaczku Miło Cię tu znów widzieć
Kobieta totalnie bez klasy - nie dość, że mojemu koledze, który był moim szefem (a ona żona prezesa, główna szefowa nad nim jeszcze) zleciła to podłe zadanie przekazania mi takiej informacji, to jeszcze zastrzegła, żeby to zrobił dopiero jutro, żebym przypadkiem się nie opierda***a przez te dwa dni Trzeba być skrajnie podłym, żeby w ostatni dzień miesiąca powiedzieć komuś "Od jutra nie pracujesz". Nie mam słów po prostu... 3 razy obiecywała, że na pewno nie zerwiemy współpracy bo doskonale się spisuję, jest zadowolona i ogólnie wychwalała mnie pod niebiosa... No trudno, może teraz znajdę coś konkretnego i na dłużej, w końcu wykształcenie zdążyłam zdobyć

Fergi, nie wiem, naprawdę trudno mi powiedzieć czy dam radę - chcę wierzyć, że tak. Na szczęście mam dobrych rodziców, którzy już zapowiedzieli, że nie dadzą mi zginąć z głodu i mam się nie martwić, bo jak będzie trzeba to mnie wesprą - im za to
W Polsce z pracą jest średnio - sama się ostatnio 'śmiałam' (przez łzy oczywiście), że różnica między poszukiwaniami pracy w Pl a Irlandii jest taka, że tam porażką jest szukać pracy miesiąc, a tutaj - ogromnym sukcesem jak się w miesiąc znajdzie (od razu sprostuję: dla mnie porażką było szukanie miesiąc bo ja latałam tam tylko wakacyjnie, na 3 miesiące, więc zależało mi na szybkim znalezieniu, ale też oczywiście imałam się prawie wszystkiego i nie były to jakieś ambitne oferty - głównie fabryki, także na pewno jest różnica w czasie poszukiwań w zależności od rodzaju przeszukiwanych ofert).
W Polsce do pracy miałam szczęście - ta, którą właśnie skończyłam znalazła mnie sama - kolega zaproponował, więc nawet nie mam polskiego CV Jak będzie teraz z czasem poszukiwań - nie wiem. Na pewno pozdaję raporty na bieżąco Na oku mam 4 miejsca docelowe i będę tam uderzać Na razie szukam tylko online - to mój pierwszy dzień poszukiwań
Ściskajcie kciuki kochane, bo wiem jaką one mają moc - z góry dziękuję
Marakujko ogromnie Ci współczuję całej tej sytuacji.
Będziemy ściskać kciuki abyś znalazła szybko super pracę
A ta baba to ją tylko kijkiem potraktować
I mnie też kiedyś firma źle potraktowała. Byłam wychwalana, dostałam awans z bardzo dobrymi warunkami. Jednak stało się tak że szybciej wyjechałam do TZ do IE i musiałam się zwolnić z pracy i co?
Wyleciałam z wilczym biletem bo nie przyjęłam awansu. I mało tego wiadomość o tym że nie mam już powrotu do firmy milutka pani przełożona wysłała mi mailem pracowym który wysłała (niby przypadkiem) do wszystkich
Potem w Ie przez pewien czas nie miałam dostępu do internetu i nie miałam jak sprawdzić stanu konta. Potem okazało się że nie dostałam premii która mi się należała ani prowizji nic.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:37   #1269
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

aaa.. bo Ty jesteś Pilar na wakacjach..?
Zdjęc ze spain w sumie nie wrzucałam, ale mam na fb, moge Ci podesłać


Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dzięki Pilarku Mam taką nadzieję, idę się orzeźwić pod prysznicem i zabieram za pisanie cv

Cześć Maliniaczku Miło Cię tu znów widzieć
Kobieta totalnie bez klasy - nie dość, że mojemu koledze, który był moim szefem (a ona żona prezesa, główna szefowa nad nim jeszcze) zleciła to podłe zadanie przekazania mi takiej informacji, to jeszcze zastrzegła, żeby to zrobił dopiero jutro, żebym przypadkiem się nie opierda***a przez te dwa dni Trzeba być skrajnie podłym, żeby w ostatni dzień miesiąca powiedzieć komuś "Od jutra nie pracujesz". Nie mam słów po prostu... 3 razy obiecywała, że na pewno nie zerwiemy współpracy bo doskonale się spisuję, jest zadowolona i ogólnie wychwalała mnie pod niebiosa... No trudno, może teraz znajdę coś konkretnego i na dłużej, w końcu wykształcenie zdążyłam zdobyć

Fergi, nie wiem, naprawdę trudno mi powiedzieć czy dam radę - chcę wierzyć, że tak. Na szczęście mam dobrych rodziców, którzy już zapowiedzieli, że nie dadzą mi zginąć z głodu i mam się nie martwić, bo jak będzie trzeba to mnie wesprą - im za to
W Polsce z pracą jest średnio - sama się ostatnio 'śmiałam' (przez łzy oczywiście), że różnica między poszukiwaniami pracy w Pl a Irlandii jest taka, że tam porażką jest szukać pracy miesiąc, a tutaj - ogromnym sukcesem jak się w miesiąc znajdzie (od razu sprostuję: dla mnie porażką było szukanie miesiąc bo ja latałam tam tylko wakacyjnie, na 3 miesiące, więc zależało mi na szybkim znalezieniu, ale też oczywiście imałam się prawie wszystkiego i nie były to jakieś ambitne oferty - głównie fabryki, także na pewno jest różnica w czasie poszukiwań w zależności od rodzaju przeszukiwanych ofert).
W Polsce do pracy miałam szczęście - ta, którą właśnie skończyłam znalazła mnie sama - kolega zaproponował, więc nawet nie mam polskiego CV Jak będzie teraz z czasem poszukiwań - nie wiem. Na pewno pozdaję raporty na bieżąco Na oku mam 4 miejsca docelowe i będę tam uderzać Na razie szukam tylko online - to mój pierwszy dzień poszukiwań
Ściskajcie kciuki kochane, bo wiem jaką one mają moc - z góry dziękuję
co do pierwszej połowy Twojej wypowiedzi. jaka to byla umowa o pracę? Chamska baba to jedno, a łamanie prawa to drugie. Nie istnieje cos takiego jak d jutra nie pracujesz:. W zaleznosci od stazu i typu umowy to miesiąc/3 miesiące wypowiedzenia-zresztą, Marakujko-czy ja Ci musze mówic o tym? Walcz o swoje i nie masz prawa zosta bez pracy i odprawy.

a co do drugiego- naprawde taka jest opinia w Polsce na temat pracy zagranicą Bo to nijak nie ma się do rzeczywistości. Wrecz mam wrazenie ze coraz łatwiej w Polsce, biorąc pod uwage ilość maili zwrotnych z kraju i stąd.
Praca wakacyjna to moze i byla, ale kiedyś
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:55   #1270
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Marakujko- mi również jest bardzo przykro z powodu całej sytuacji, ale wierzę, że wszystko dobrze się skończy
Na pewno cały wizaż będzie trzymał za Ciebie kciuki!

A powiedz jeszcze... W jakiej branży pracowałaś? Chcesz aplikować na stanowiska związane z tym co robiłaś czy chcesz po prostu coś znaleźć, a lepszej pracy będziesz ewentualnie szukała później?
Pamiętaj też, żeby oprócz odpowiadania na oferty internetowej popytać znajomych czy może u nich w firmie nie szukają rąk do pracy- networking to jeden z najbardziej owocnych sposobów zdobywania nowej posadki

Jestem przekonana, że już wkrótce znajdziesz super pracę, z fantastycznym szefem, który będzie Cię szanował, a nie z taką suczą jak Twoja była szefowa

Fergussonku-
gdyby Marakujka była zatrudniona na umowę o pracę oczywiście obowiązują okresy o których mówisz, ale jeśli była to- jak przypuszczam- umowa cywilnoprawna, to prawo w żaden sposób nie chroni pracownika i może on tylko liczyć na uczciwość pracodawcy.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:17   #1271
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Dziękuję Wam Słońca Wy moje za tak liczny i miły odzew Na Was zawsze można liczyć jak się człowiek wypłakać chce, i nie tylko zresztą
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Marakujko współczuje Ci z całego serduszka sytuacji w jakiej się znalazłaś, jednocześnie wierze w to, że sobie poradzisz, a może tak właśnie miało być i teraz znajdziesz lepszą pracę
Dziękuję Moniś Ja też w to mocno wierzę i będę się starała z całych sił szybko gdzieś zatrudnić
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Matko, co za sucz za przeproszeniem...
Trzymam mocno paluchy Kochanie
Ano, parapety też chodzą po tym świecie Nie dalej jak w poniedziałek dzwoniła do mnie zapytać jak mi się pracuje i czy aby mam czas na dokończenie mgr Przy okazji dopytywała mnie o relacje z szefem-kolegą, bo jego też ma na celowniku i aktualnie prowadzi wywiady środowiskowe szukając na niego haka Menda po prostu.
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Marakujko...dobrze bedzie
ja Ci powiem ze ja jak wrocilam z Hiszpani to w okresie od czerwca-listopada mialam 3 prace takze znalezc cos znajdziesz na pewnoooo

boooz..musze zrobic dzis pazurki a nie chce mi sie a juz wyladam jakbym w kopalni jakiej robila:P
Dzięki Candy też myślę - i z mamą dziś doszłyśmy do takich wniosków- że przecież tylko z grobu nie ma wyjścia a poszukiwania pracy to normalny aspekt życia i muszę mu po prostu stawić czoła Coś się musi dla mnie znaleźć, nie ma zmiłowanka
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Marakujko ogromnie Ci współczuję całej tej sytuacji.
Będziemy ściskać kciuki abyś znalazła szybko super pracę
A ta baba to ją tylko kijkiem potraktować
I mnie też kiedyś firma źle potraktowała. Byłam wychwalana, dostałam awans z bardzo dobrymi warunkami. Jednak stało się tak że szybciej wyjechałam do TZ do IE i musiałam się zwolnić z pracy i co?
Wyleciałam z wilczym biletem bo nie przyjęłam awansu. I mało tego wiadomość o tym że nie mam już powrotu do firmy milutka pani przełożona wysłała mi mailem pracowym który wysłała (niby przypadkiem) do wszystkich
Potem w Ie przez pewien czas nie miałam dostępu do internetu i nie miałam jak sprawdzić stanu konta. Potem okazało się że nie dostałam premii która mi się należała ani prowizji nic.
O kurde Dziękuję bardzo za kciuki i współczuję takiego potraktowania :/ Naprawdę nie spodziewałabym się, że w cywilizowanym kraju, wśród dorosłych - niby poważnych ludzi dochodzi do takich dziecinnych akcji jak wysyłanie podłego maila celowo do wszystkich pracowników - szczyt chamstwa. Cieszę się jedynie, że masz już te przykre doświadczenia za sobą i jeszcze raz współczuję

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
co do pierwszej połowy Twojej wypowiedzi. jaka to byla umowa o pracę? Chamska baba to jedno, a łamanie prawa to drugie. Nie istnieje cos takiego jak d jutra nie pracujesz:. W zaleznosci od stazu i typu umowy to miesiąc/3 miesiące wypowiedzenia-zresztą, Marakujko-czy ja Ci musze mówic o tym? Walcz o swoje i nie masz prawa zosta bez pracy i odprawy.

a co do drugiego- naprawde taka jest opinia w Polsce na temat pracy zagranicą Bo to nijak nie ma się do rzeczywistości. Wrecz mam wrazenie ze coraz łatwiej w Polsce, biorąc pod uwage ilość maili zwrotnych z kraju i stąd.
Praca wakacyjna to moze i byla, ale kiedyś
Jeśli chodzi o moją umowę to było to regularne, co miesięczne zlecenie - więc niestety żadne wypowiedzenie mi nie przysługiwało Ot, po prostu postanowili więcej tej pracy nie zlecać - nic nie poradzę. Miałam jednak nadzieję, że zachowają się jak ludzie i dadzą mi choćby miesiąc na poszukiwania... jak widać można obiecywać i uspokajać pracownika by zaraz potem zrobić dupę z gęby i zabrać mu zabawki zostawiając na lodzie. Ja nie potrafiłabym się tak zachować, ale za nią nic nie mogę. Mój szef-kolega powiedział, że skoro teraz mnie już nie ma to on też składa wypowiedzenie bo nie da jej się wywalić, a jego umowa kończy się w grudniu A co do różnic między Pl a Irl to to nie jest ogólna opinia wśród Polaków - to tylko moja refleksja wynikająca z takich doświadczeń, ale mogę się mylić, bo ostatni raz poleciałam do Irl w 2008 roku i rzeczywiście to był już okres, kiedy kończyła się praca wakacyjna Wtedy ciężko było mi się załapać, miesiąc szukałam i też było strasznie
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Marakujko- mi również jest bardzo przykro z powodu całej sytuacji, ale wierzę, że wszystko dobrze się skończy
Na pewno cały wizaż będzie trzymał za Ciebie kciuki!

A powiedz jeszcze... W jakiej branży pracowałaś? Chcesz aplikować na stanowiska związane z tym co robiłaś czy chcesz po prostu coś znaleźć, a lepszej pracy będziesz ewentualnie szukała później?
Pamiętaj też, żeby oprócz odpowiadania na oferty internetowej popytać znajomych czy może u nich w firmie nie szukają rąk do pracy- networking to jeden z najbardziej owocnych sposobów zdobywania nowej posadki

Jestem przekonana, że już wkrótce znajdziesz super pracę, z fantastycznym szefem, który będzie Cię szanował, a nie z taką suczą jak Twoja była szefowa

Fergussonku-
gdyby Marakujka była zatrudniona na umowę o pracę oczywiście obowiązują okresy o których mówisz, ale jeśli była to- jak przypuszczam- umowa cywilnoprawna, to prawo w żaden sposób nie chroni pracownika i może on tylko liczyć na uczciwość pracodawcy.
Limonko, pracowałam dla księgarni internetowej z Warszawy. Zajmowałam się aktualizowaniem oferty, dodawaniem książek do kategorii, ogólnie: administrowałam bazą danych w pewnym zakresie. Nie była to moja praca życia, ale jej zdalny charakter pozwalał mi np. pisać magisterkę, odwiedzać promotora i tak dalej - wówczas odrabiałam wieczorami zaległości i mi to pasowało. Teraz powolutku już rozglądam się za ofertami z branży, choć żałuję, że nie będzie mi dane przewegetować jeszcze pół roku na tych książkach - za pół roku będę miała certyfikat trenera biznesu i z pewnością (mam nadzieję przynajmniej!) większe pole manewru. Na razie znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniach asystenta ds.rekrutacji i szkoleń, dwie oferty podobnej do mojej pracy zdalnej no i ogłoszenie o wakacie na stanowisku psychologa i nie ma wymogów co do doświadczenia We wszystkie te miejsca wysyłam CV. Znajomych też już zaalarmowałam - jedna koleżanka pracuje w doradztwie kredytowym. Ja się na tym totalnie nie znam, ale powiedziała, że dla nich nie muszę mieć doświadczenia więc w ostateczności jeśli nic nie znajdę - zapraszają. Zobaczymy jak to wyjdzie, nie ukrywam, że chciałabym robić to, czego się uczyłam, ale wiem, że czasem bywa tak, że ludziom nie jest to dane. Najgorsze jest to, co napisałam wyżej - ciężko będzie uzyskać na dzień dobry choćby te 2tys. na rękę, a niższe kwoty zmuszą mnie do zwolnienia mieszkania
Za kciuki bardzo dziękuję
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 19:34   #1272
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć
Mam zdjęcia z sesji
Pokazać czy nie pokazać hmmm
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:40   #1273
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

dawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaj:P:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:42   #1274
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Cześć
Mam zdjęcia z sesji
Pokazać czy nie pokazać hmmm
Pokazuj
I ja nieśmiało dodam że na maxmodels wrzuciłam mój modelkowy debiut he he
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:50   #1275
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Makijaż i stylizacja Ja
Fotograf www.photoangel.towr.pl

1sesja
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:56   #1276
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Makijaż i stylizacja Ja
Fotograf www.photoangel.towr.pl

1sesja
jakie klimatyczne, takie mroczne ale sliczne.Drugie powala Slicznie Asiu
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:00   #1277
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

2sesja
Fotograf www.photoangel.towr.pl
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:11   #1278
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Aska, no no, super!

Tylkokasia, czarno-białe fotki są taaakie piękne!


Przypadkiem się dowiedziałam, że mój nick ma znaczenie i mnóstwo wariantów
The girl's name Nonah is a variant of Nona (Latin), and the meaning of Nonah is "ninth". The baby name Nonah sounds like Nonnah, Nonie, Nina, Nana, Neenah, Nyna, Neneh, Nena, Nonna and Noni. Other similar baby names are Oonah, Norah, Monah and Yonah.
Nonah is an uncommon first name for women (...)
Kto by pomyślał?
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:17   #1279
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Aska, no no, super!

Tylkokasia, czarno-białe fotki są taaakie piękne!


Przypadkiem się dowiedziałam, że mój nick ma znaczenie i mnóstwo wariantów
The girl's name Nonah is a variant of Nona (Latin), and the meaning of Nonah is "ninth". The baby name Nonah sounds like Nonnah, Nonie, Nina, Nana, Neenah, Nyna, Neneh, Nena, Nonna and Noni. Other similar baby names are Oonah, Norah, Monah and Yonah.
Nonah is an uncommon first name for women (...)
Kto by pomyślał?
Aśka raz z pazurem a raz naturalnie
Nonuś dziękuję
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 20:27   #1280
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Nonuś Dziękuje
Tylkokasia
piękne Twoje fotki
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:59   #1281
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Nonuś Dziękuje
Tylkokasia
piękne Twoje fotki
Dziękuję
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 05:50   #1282
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry Witam wszystkie piękne panie

Marakujko- jestem przekonana, że już wkrótce coś znajdziesz
W branży HR jest z reguły sporo wakatów, myślę,że będziesz miała duże szanse. A jeśli nie uda Ci się od razu zdobyć pracy zgodnej z Twoim wykształceniem (ewentualnie doświadczeniem) jest przecież cały inny wachlarz możliwości. Musi być dobrze! Nie widzę innej opcji!
2 tys. na początek chyba też są jak najbardziej do osiągnięcia, mi przynajmniej dokładnie tyle zaproponowano, gdy zaczynałam pracę w obecnej firmie. Ale z drugiej strony zarobki bardzo zależą od regionu. U nas w Warszawie gdzie ceny utrzymania są stosunkowo wysokie (a ceny wynajmu mieszkań już w ogóle wzięte jak dla mnie z kosmosu ) pensje też muszą być przyzwoite.
Chciałam Cię jeszcze podpytać o szkołę trenerów, o której wspominałaś... A to dlatego, że sama o takiej myślę. Najpierw chcę zrobić magistra, a później myślę albo właśnie o takiej szkole albo o podyplomówce na kierunku "Szkolenia i coaching". Która opcja jest Twoim zdaniem lepsza? I powiedz mi... Do jakiej szkoły się zapisałaś? Ja myślę nad Moderatorem, którego polecało mi już kilku trenerów ( http://www.moderator.wroc.pl/ ) tylko koszty mnie trochę odstraszają...

Aśka- zdjęcia suuuuuupeeeeeer!!!
Pierwsze takie mroczne, klimatyczne...
A drugie totalnie mnie urzekły Wyglądasz na nich tak romantycznie i dziewczęco

Kasieńko- co ja Ci mogę powiedzieć? Fotki BEZBŁĘDNE

Dzisiaj to ja jestem niewyspana
Ale nikogo nie mogę za to obwiniać. Trzeba było nie siedzieć do późna w nocy i nie oglądać filmów Bollywood. Nawiasem mówiąc: jest tu jeszcze jakaś fanka? Ja jestem zakochana w takich klimatach
A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (czytaj: jeśli uzbieram wystarczającą ilość gotówki) w przyszłym roku na 3 tygodnie pojadę do Indii

Ach! Zupełnie zapomniałabym Wam sprzedać historii, która idealnie pasowałaby do wątku "Dziecięce teksty, które powalają na kolana".
Wczoraj byłam na placu zabaw z moim bratankiem i cały czas zaczepiał mnie chłopczyk, na oko 4 letni. W pewnej chwili poinformował mnie:
- Wie pani co? Moja babcia ma wszystko czego mi potrzeba!
Ja:
- Tak? A co takiego Ci potrzeba?
Mały zaczął wyliczać:
- Czekoladkę, ptasie mleczko, chipsy...
Chciałabym znowu być dzieckiem, świat jest wtedy taki nieskomplikowany

Tym optymistycznym akcentem kończę, życząc Wam miłego dnia
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:10   #1283
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Witajcie!

TylkoKasia - Ty tu nie strasz mnie z YT ze nie ebdziesz filmików dawac. nu nu Fotki na maxmodels zarąbiaszcze ! Bardzo mi się podobają!

Asia - fajowa sesja, czarno białe super a te drapieżne... lol !

Maraqjowa - powiem Ci, ze ja odkąd pracuję (a staz mojej pracy na chwile obecną wynosi 12 lat, dorobek to 4 firmy) nikt mnie jeszcze nie zwolnił. Nie wiem jak to jest i co sie wtedy czuje, ale... W obecnej firmie, w ktorej jestem 3 lata cos zaczęlo sie dziać dziwnego. W miesiącu marcu przyszedl do nas nowy dyrektor handlowy. Starszy facet, z pozoru miły ale z czasem okazało się, ze to tylko pozory. W kwietniu polączylismy się z inną firmą, stowrzylismy nową nazwę i się zaczęło. Tabeleczki, sprawozdania, kontrola, nowe naliczanie premii, odliczanie telefonu z pensji, odliczanie paliwa, cuda na kiju. Jeszcze niedawno jak w listopadzie zostalam wezwana na rozmowę, w ktorej wiceprezes wychwalał mnie pod niebiosa, jak to wszyscy są zadowoleni z mojej pracy, z wyników sprzedaży itp. Zaproponowali, ze nawet zafundują mi kolejne studia w kierunku budownictwa by bylo mi lżej itp. Nagle przez okres zimowy wszystko się posypało. Styczne, luty, marzec lipa. Nic nie sprzedane (bo kto bedzie budował drogi jak jest -15C?) .Nie ma na tyle budów ile by się chciało, kazda firma walczy o nawet jak najmniejsze zlecenie. Jest bitwa na rynku i ciezko jest się przebic. I co robi firma? Niezadwolona! Co ja robie? Trzymam nogi na biurku i piję kawkę? oczywiscie czasem tak . Ale co za zakłamanie! Niedawno, jak dwa dni temu dali mi do podpisania "lojalke" , bym po zwolnieniu przez nich lub sama nie mogla pracowac w konkurencji przez rok. Za to oni przez ten rok beda wypłacać mi - Uwaga - 25% mojej płacy zasadniczej ! Rownolegle zglosilam się z prosba o wydanie mi przez firmę zaświadczenia do banku, że firma nie ma nic przeciwko dalszej wspolpracy ze mną po roku 2011 (poniewaz mam umowę do konca 2011 na czas określony bank nie moze mi przyznac kredytu). Pismo takie jest bzdurne, ale bank wymaga (tak jak np masz umwoe na czas nieokreslony to daja kredyt bez niczego) a firmę do niczego nie zobowiązuje, prawda? Ale nie... moja cudowna firma odmówiła mi wydania takiego pisma ! I najlepsze jest w tym to, ze moj nowy dyrektor handlowy pwoiedział, ze gdyby on miał wydawac to pismo to nie podpisałby mi go bo nie byłoby ono zgodne z prawda!!! Czyli, ze co? Ze nie chcą ze mna wspołpracować dłuzej, tak? Tak sie wkuriwłam wczoraj, ze za nic nie podpisze zadnej lojalki! Niby dlaczego? Mam utrudniac sobie zycie i nie miec szansy na prace w innych podobnych firmach a wiem, ze oni maja zamiar mnie zwolnic? Chyba na łeb poupadali! I jak ja mam tu pracowac? jestem tak zażenowana całą tą sytuacja, ze nic mi się nie chce. Mam nadzieje, ze zrozumieliscie cos z mojego potoku myśli
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:29   #1284
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Ach! Zupełnie zapomniałabym Wam sprzedać historii, która idealnie pasowałaby do wątku "Dziecięce teksty, które powalają na kolana".
Wczoraj byłam na placu zabaw z moim bratankiem i cały czas zaczepiał mnie chłopczyk, na oko 4 letni. W pewnej chwili poinformował mnie:
- Wie pani co? Moja babcia ma wszystko czego mi potrzeba!
Ja:
- Tak? A co takiego Ci potrzeba?
Mały zaczął wyliczać:
- Czekoladkę, ptasie mleczko, chipsy...
Chciałabym znowu być dzieckiem, świat jest wtedy taki nieskomplikowany

Tym optymistycznym akcentem kończę, życząc Wam miłego dnia

Dzien dobry Paniom

Ja od jutra zaczynam staz..
Bylam dzis u tej Pani(pisalam Wam o pewnej sytuacji ktora sie dreczylam) i byla mila..mysle ze bedzie dobrze
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 10:19   #1285
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Uf nadrobię was kiedy indziej.

W poniedziałek miałam sesje z moim ulubionym fotografem, ale modelka tak mnie wkurzyła że szok, ale no cóż bywa xP. A wczoraj miałam sesyjkę gdzie robiłam TFP (bardzo rzadko to robię) ale modelka była taka super, że nie mogłam się oprzeć a że to było w Jabłonnie to nigdzie nie musiałam się ruszać xP. Wstawiam zdjęcia, no modelka cudowna jest! Ja też je lekko przerabiałam (bawiłam się w PS)

Fotograf: http://www.maxmodels.pl/schizoaffectivefox.html
Modelka: http://www.maxmodels.pl/brygida.html

A i dzisiaj odbieram wyniki matury ^^ mam nadzieję, że będę w tyych 91 % z LO którzy zdali a nie w 9% którzy oblali xP. BOJĘ SIĘ ....
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:43   #1286
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojego debiutu przed obiektywem ha ha ha
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:59   #1287
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Uf nadrobię was kiedy indziej.

W poniedziałek miałam sesje z moim ulubionym fotografem, ale modelka tak mnie wkurzyła że szok, ale no cóż bywa xP. A wczoraj miałam sesyjkę gdzie robiłam TFP (bardzo rzadko to robię) ale modelka była taka super, że nie mogłam się oprzeć a że to było w Jabłonnie to nigdzie nie musiałam się ruszać xP. Wstawiam zdjęcia, no modelka cudowna jest! Ja też je lekko przerabiałam (bawiłam się w PS)

Fotograf: http://www.maxmodels.pl/schizoaffectivefox.html
Modelka: http://www.maxmodels.pl/brygida.html

A i dzisiaj odbieram wyniki matury ^^ mam nadzieję, że będę w tyych 91 % z LO którzy zdali a nie w 9% którzy oblali xP. BOJĘ SIĘ ....

OE6 świetne zdjęcia, myślałam, że to Ty na nich

Pochwal się później wynikami matury

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dzien dobry Paniom

Ja od jutra zaczynam staz..
Bylam dzis u tej Pani(pisalam Wam o pewnej sytuacji ktora sie dreczylam) i byla mila..mysle ze bedzie dobrze

Ilonko to ciesze się, że Twoje obawy się nie sprawdziły, może wtedy miała zły humor a naprawdę wszystko będzie dobrze Trzymam kciuki a Ty informuj jak tam
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:13   #1288
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość


Ilonko to ciesze się, że Twoje obawy się nie sprawdziły, może wtedy miała zły humor a naprawdę wszystko będzie dobrze Trzymam kciuki a Ty informuj jak tam
Ale sobie znow pomarudze ale Wy tez tak pewnie macie.

Mam wakacje -w pracy Zero wyjazdow itd..a pieniazki zbyt male by wyjechac.
Po 1 musze z pieniazkow wybrac sie na kursy tipsow ..i mysle o netbooku(albo laptopie) ale to drozszy wydatek (ale ostatnio zalowalam ze kasa poszla a nie kupilam)
2 rok pod rzad(w zeszlym roku zaczelam staz 15 czerca do lutego 2010 )
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:25   #1289
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale sobie znow pomarudze ale Wy tez tak pewnie macie.

Mam wakacje -w pracy Zero wyjazdow itd..a pieniazki zbyt male by wyjechac.
Po 1 musze z pieniazkow wybrac sie na kursy tipsow ..i mysle o netbooku(albo laptopie) ale to drozszy wydatek (ale ostatnio zalowalam ze kasa poszla a nie kupilam)
2 rok pod rzad(w zeszlym roku zaczelam staz 15 czerca do lutego 2010 )

kochana rozumiem, każdy musi czasem pomarudzić
kursy tipsów- fajna rzecz Ty jesteś już kosmetyczką??
I zbieranie na netbooka tudzież laptopa to szczytny cel Więcej z niego pożytku niż z wyjazdu, chociaż rozumiem, że każdemu potrzebny jest odpoczynek
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:37   #1290
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana rozumiem, każdy musi czasem pomarudzić
kursy tipsów- fajna rzecz Ty jesteś już kosmetyczką??
I zbieranie na netbooka tudzież laptopa to szczytny cel Więcej z niego pożytku niż z wyjazdu, chociaż rozumiem, że każdemu potrzebny jest odpoczynek
Bede za rok.W czerwcu 27 skonczylam rok szkoly kosmetycznej( i wszedzie gdzie do salonu bym chciala trzeba znac przynajmniej metode zelowa..a ja do tej pory nie znalam.. i musze wybrac sie na kursik(2 dni -500 zl-kupa kasy)
A tak mi sie marzy maly przenosny latopik z netem(moze byc netbook)

A w ogole nie wiem co zrobic po tej szkole.chce sie uczyc dalej ale mam przeciwstawne plany do siebie.. i zwiazane z kosmetyka i przeciwne
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.