Jak osiągnąć siwo/szary kolor włosów ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 11:00   #1
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40

Jak osiągnąć siwo/szary kolor włosów ?


Witam ! chciałabym abyście mi w czymś pomogły.. Marzę o takim kolorze włosów. Błagam napiszcie mi jakieś użyć farby ! nigdy jeszcze takiej nie widziałam a moim marzeniem jest mieć właśnie taki kolor włosków. Dodam ,że teraz mam platynowy blond wpadający w biel, ale to nie to samo .wydaje mi się że raczej nie miałabym problemu osiągnąć taki kolor włosów.. tylko teraz pytanie .. Jaka farba? 1315765966_by_anythingwrong.jpg
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:55   #2
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

ile masz lat?
poczekaj do 40stki same się zrobią..
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:21   #3
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Spróbuj tonerem La Riche Directions silver, znalazłam fotkę jakiejś dziewczyny która go używała:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7522473_n.jpg
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:39   #4
Tookie
Raczkowanie
 
Avatar Tookie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 53
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Ostatnio widziałam farbę AA, czyli podwójnie popielatą, która wyglądała naprawdę... szaro. Poza tym może jakieś srebrne płukanki? Mam znajomą, która na swoim jasnym blondzie takowej używała i z tego, co mówiła, to włosy wyszły jej siwe. Jest też farba Joanny, która nazywa się Gołębi Popiel.
__________________
Znajdź mnie szybko. Zanim znajdzie mnie kto inny.
Tookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:41   #5
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Znajoma kiedyś użyła właśnie Joanny - Gołębi popiel na swój jasny blond i miała podobny kolor, bardzo ubolewała bo nie chciał się spłukać.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:06   #6
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Jeśli mogę ci coś doradzić to nie rób sobie takiej krzywdy... potem będziesz tego żałować
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:24   #7
ada261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Na pewno chcesz taki kolor? przychodzi jesien skora bedzie tracic letnie kolory.. a praktycznie szare wlosy jeszcze to wzmocnia. Jesli zdecydujesz sie gratuluje odwagi i moze jak bedziesz miala troche czasu wrzuc jakies zdjecie. Pozdrawiam
ada261 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 10:47   #8
Semiramis584
Przyczajenie
 
Avatar Semiramis584
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

ja znalazłam przypadkiem coś takiego:
http://www.rockmetalshop.pl/product-...IRECTIONS.html

moja koleżanka używa farby tej firmy, jednak innego koloru i mówi że jest dobra
__________________
...bo nie wszystko czego nie możesz zrozumieć jest złem, które trzeba zniszczyć...
Semiramis584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:45   #9
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

dziękuje bardzo za odpowiedzi . Tej farby z Joanny już kiedyś używałam i wyszły mi one bardziej fioletowe. Płukanek też używam i też jest to odcień fioletu. Myśle jeszcze nad tym wszystkim bo nie wiem czy ten kolor będzie mi pasował, ale wydaje mi się, że jak mam teraz białe włosy i jest mi dobrze to w takich też nie powinno być źle.. : ) Jak się zdecyduje to na pewno dodam zdjęcia ! Rozmyślam też nad brązem bo właśnie zbliża się jesień.. Tylko że jak później będe chciała mieć taki to będzie mi bardzo trudno to osiągnąć. Potrzebuje jakiejś zmiany w moim kolorku bo już mi się znudził. Tylko nie wiem czy postawić na naturalność czy na ... hmm jakby to nazwać inność. hah.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Dodam że miałam już każdy odcień włosów i każdy mi pasuje ! Doradźcie mi ! może tym razem postawie na naturalność? hmm ;p
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:20   #10
Semiramis584
Przyczajenie
 
Avatar Semiramis584
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Zdecydowanie postaw na naturalność. Najładniej wyglądają zdrowe naturalne włosy. Też kombinowałam i bardzo tego żałuję. Doszło do tego, że włosy po prostu zaczęły mi wypadać (kruszyły się). A teraz żeby dojść do fajnego naturalnego odcienia muszę się trochę pomęczyć.
__________________
...bo nie wszystko czego nie możesz zrozumieć jest złem, które trzeba zniszczyć...
Semiramis584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:03   #11
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

ja właśnie kombinowałam i to bardzo. Z czarnego zeszłam na blond i teraz chce zapuszczać włoski, ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo do połowy są strasznie sianowate ( coś strasznego. Nie pozostaje nic innego tylko ściąć zrobić jakiś naturalny kolor i rzadziej farbować... Mam teraz odrost około 3 cm i wygląda to tragicznie, ale szkoda mi jakoś farbować włosków jak na razie za jakiś miesiąc chyba zrobie sobie jakiś naturalny brąz zbliżony do naturalnego żebym nie musiała tak często farbować! tak to będzie chyba najlepszy pomysł ! Bo nie chce zostać łysa.
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 12:51   #12
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

Ja też chciałam byc blondi
Noi zaczęłam rozjaśniać malować prostować i moze wszystko byłobu ładnie pięknie gdybym o nie bardziej dbała...
Efekt był taki że jak wstawałam z łóżka to cała poduszka była zasypana pokruszonymi włosami i dopiero wtedy zajarzyłam że coś jest nie tak... Wcześniej koleżanka parę razy pytała mnie czy podcięłam włosy a ja nie wiedziałam o co jej chodzi (a tak się kruszyły tylko ja tego nie widziałam) i to było w lipcu tamtego roku... Włosy miałam trochę za ramiona.
Chcąc poprawić stan włosów odstawiłam prostownicę, kupywałam masę różnych maseczek, odżywek itp, w listopadzie pomalowałam włosy na kolor zbliżony do naturalnego, od tamtej pory musiałam jeszcze z 2 czy 3 razy podciąć włosy żeby je wyrównać (bo jeszcze się trochę kruszyły)
Noi dopiero teraz widać że rosną (po roku!!) są grubsze, mocniejsze, nie kruszą się, i mam jakieś 16cm odrostu a włosy nadal mam lekko za ramiona no ale już się nie kruszą więc czekam aż będą długie
Malować narazie nie zamierzam, za 2 lata planuję ślub więc na ślub pomaluję dopiero, no chybaże będzie mi szkoda włosów
Bardzo podobają mi się blond włoski, chciałabym jeszcze kiedyś takie mieć tylko boję się że znów tak zniszcze
Jak zdecyduję się na blond to już napewno nie będę malować ich sama i zainwestuję w dobre kosmetyki do blond włosów i chyba będę chodziła na zabiego nawilżające do fryzjera (o ile coś dadzą)
Póki co jeszcze jakieś półtora roku mam spokój z malowaniem
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:08   #13
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Jak osiągnąć taki kolor włosów ?

ja teraz też mam już ciemniejszy kolor. Ogólnie farby blond ponoć strasznie otwierają łuski włosa i są one bardziej podatne na zniszczenia, a bardziej mi zależy na zdrowych i lśniących włosach niż na tych białych co miałam. Poza tym wyglądam bardziej naturalnie z czego jestem zadowolona nie długo robie sobie brązowe. : ) Powiedz coś więcej o tych zabiegach nawilżających u fryzjera ?? pomagają one coś? ile kosztują ? bo zawsze wydawało mi się że to jest coś w stylu zwykłego nakładania maski na włosy tylko że u fryzjera i oczywiście za większe pieniądze niż normalnie ;p
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:09   #14
ambulance007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Chciałabym zafarbować włosy na szaro/siwo. Jak to zrobić?

Witam, szukam informacji czy jest wogóle możliwość zafarbowania włosów na siwo/szaro? Wiem, że to troche niecodzienne pytanie, bo zwykle sie tego unika. Miałam na głowie wszystkie możliwe kolory, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, turkusowe itp. a teraz nadszedł czas na szare. Pytanie tylko czy jest jakas firma która robi taką farbę? Wszystkie odcienie szarości mnie interesuja, byle nie były to juz strasznie jasne blondy czy platyny. Srebrną już gdzieś widziałam, i jest możlwiość zmieszania jej z czarną aby kolor był troche ciemniejszy, ale problem w tym że one się spłukują (mówie o firmie la riche directions).
Czy w takim razie mogę gdzieś indziej dostać coś takiego?
ambulance007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:30   #15
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Jak osiągnąć siwo/szary kolor włosów ?

Czy ktoś może farbował włosy Richesse de Diacolor 9.11 - lodowa szarość ?
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 19:34   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak osiągnąć siwo/szary kolor włosów ?

iguuusiaa - jeśli masz teraz jasny blond, możesz spróbować NIEBIESKIEJ (nie fioletowej) płukanki, powinna dać szarość
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:22   #17
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Jak osiągnąć siwo/szary kolor włosów ?

Na szary odcień polecam Garnier Color Naturals 111.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:17   #18
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jak osiągnąć siwo/szary kolor włosów ?

ja polecam joannę gołębi popiel ale zmniejsz stężenie wody z 9 do 6
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.