Czy trądzik w ogóle można wyleczyć? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 13:57   #181
tusia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

witam. jeśli chodzi o dobrych lekarzy z Lublina to polecam p. Dorotę Roguś-Skorupską. jest świetnym drematologiem endokrynologiem. przyjmuje w Luxmedzie, na 3 Maja i w swoim prywatnym gabinecie "Novita" na Jana Sawy10/014, tel. 525-67-50. do niedawna współpracowała z Erisem. jest naprawdę dobrym fachowcem, zna doskonale rynek kosmetyczny i farmaceutyczny, należy do zrzeszenia lekarzy medycyny estetycznej lub jakoś tak (nie pamiętam dokładnie). adres gabinetu można znaleźć i inernecie na stronie zrzeszenia. ja również korzystam z jej usług od jakiegoś czasu. kilka lat temu wyleczyła mi trądzik ale wszystko wróciło ze zdwojoną siłą kiedy urodziłam dziecko, w dodatku w wyniku burzy hormonów mam gigantyczny łojotok i tak od roku znów jwstem pacjentką dermatologa. w moim przypadku leczenie nie jest łatwe, ponieważ jestem na studium kosmetycznym i tam ciągle muszę poddawać się jakimś zabiegom jako króliczek doświadczalny - w ten sposób się uczymy. jako przyszła kosmetyczka zamierzam współpracować z tą panią doktor bo jest naprawdę świetna. pozdrawiam
tusia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:02   #182
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez Jovifan
A ja mam radochę W końcu widzę świetne,świetne efekty. Po raz kolejny sięgnęłam po benzacne i wyglądam cudnie!!Teraz tylko jeszcze stosuję taki retinoid na plamy.Ale jest świetnie!! Opis mojego przypadku macie w pierwszym poście.Polecam benzacne!!
JAki Benzacne 5% czy 10%?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 21:11   #183
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Unhappy Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ja myślałam że wyleczyłam trądzik... a teraz przeżywam znów ten koszmar ... mam całe policzki w ropnych syfach takich bolących a wszystko przez to że we wakacje skonczyl mi sie płyn z antybiotykiem do przemywania twarzy a że buzia wyglądała bardzo ok, nie poszłam do lekarza po recepte. Płyn stosowałam od 4 lat, najpierw z Izotrexinem, potem z jakimś antybiotykiem doustnym, potem już sam ten płyn i glyco a, jesienia i zima na zaskorniki.
npo tym jak skonczyl mi sie ten plyn zaczeły wykakiwać sporadycznie pryszcze. traktowałam je czasem rekami i mascia cynkowa... ale ich bylo ciagle wiecej i wiecej... teraz na wizyte u mojego lekarza musze czekac jeszcze 3 tygodnie... a kiedy pomyśle że nie byłabym taka głupia i poszła wtedy we wakacje i miałabym nadal łazdną buźke to płakać mi się chce!! wyć!! już mi sie nie chce wstawac i patrzec w lustro...
sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 21:35   #184
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ojejku nie przejmuj sie kochana-ja coprawda mam gladziutka buzke ale znam ten problem poniewaz moj ukochany juz niedlugo maz(7 stcznia 2006)choruje na tradzik rozowaty ale jestesmy dobrej mysli i ty tez badz!Pozdrawiam
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 07:51   #185
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczek
ja myślałam że wyleczyłam trądzik... a teraz przeżywam znów ten koszmar ... mam całe policzki w ropnych syfach takich bolących a wszystko przez to że we wakacje skonczyl mi sie płyn z antybiotykiem do przemywania twarzy a że buzia wyglądała bardzo ok, nie poszłam do lekarza po recepte. Płyn stosowałam od 4 lat, najpierw z Izotrexinem, potem z jakimś antybiotykiem doustnym, potem już sam ten płyn i glyco a, jesienia i zima na zaskorniki.
npo tym jak skonczyl mi sie ten plyn zaczeły wykakiwać sporadycznie pryszcze. traktowałam je czasem rekami i mascia cynkowa... ale ich bylo ciagle wiecej i wiecej... teraz na wizyte u mojego lekarza musze czekac jeszcze 3 tygodnie... a kiedy pomyśle że nie byłabym taka głupia i poszła wtedy we wakacje i miałabym nadal łazdną buźke to płakać mi się chce!! wyć!! już mi sie nie chce wstawac i patrzec w lustro...
sylwusiaczek nie jestes sama!!! ja tez mam ochote wyc, nie wstawac z lozka i nie patrzec na siebie!!!!!!! musimy byc silne!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:23   #186
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

dzień dobry kochane
ech dziś wychodze do kina z chłopakiem i jego znajomymi... od tygodnia męczyłam się z buźką żeby jakoś wyglądać, bo Ci znajomi widzieli mnie ostatnio jeszcze w "dobrym" stanie...
nawet wygladam toche lepiej ale twarz nadal mam taką nierówną... kurde...dlaczego niektóre osoby mają tak przerąbane z tym trądzikiem?!a jak u was?
sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:14   #187
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

mega dół... az rycze to jest okropne... przeciez mam odpowiednia diete... uprawiam sport... i jakies paskudztwa na twarzy dzisiaj rano posmarowalam acne-sulfem przed chwilą zmyłam i nic... teraz posmarowalam sudocremem....boshe....
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 13:24   #188
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ja na szczescie dzis nigdzie nie wychodze, wiec nie musze korektowac tych swinstw. na czole ponadto wyskoczyla mi okropna gula, ktora mi napuchla . tez latam po domku nasmarowana sudokremem. moze jutro bedzie troszke lepiej, oby!!!!!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 20:20   #189
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Czemu Nie Pojdziecie Do Dobrego Dermatologa?

Ja Osobiscie Mam Ten Problem Od Jakis 2 Lat Ale Zarzywam Diane I Jest Super
Tyle Ze Ostatnie Opakowanie Zarzywam
Musze Sie Wybrac Tak Za Jakies 3 Tyg Do Dermatologa
Czy Ktoras Z Was Odstawiala Diane Z Dermatologiem?buziaczki
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 20:25   #190
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez kiniusia
Czemu Nie Pojdziecie Do Dobrego Dermatologa?

Ja Osobiscie Mam Ten Problem Od Jakis 2 Lat Ale Zarzywam Diane I Jest Super
Tyle Ze Ostatnie Opakowanie Zarzywam
Musze Sie Wybrac Tak Za Jakies 3 Tyg Do Dermatologa
Czy Ktoras Z Was Odstawiala Diane Z Dermatologiem?buziaczki
a kto mowi, ze nie byl u dermatologa. ja nawet nie bede ci pisac, u kogo bylam. na razie wszyscy lekarze (i to nie tylko dermatolodzy) rozkladaja rece i nie wiedza jak mi pomoc, wiec prosze nie pisz "Czemu Nie Pojdziecie Do Dobrego Dermatologa?", bo krew mi sie gotuje jak czytam takie zdania.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:23   #191
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

tetralysal brałam. przechodziłam dwukrotną kurację. najpierw brałam go jakiś rok temu a teraz jakoś przez sierpień, plus (już za drugim razem) stosowałam do tego benzacne.potem tetralysal odstawiłam i maść stosuję nadal. teraz jak skończy mi się obecne opakowanie przerzucam się na isotrex,żeby wywabić plamy.
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 10:25   #192
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

benzacne 10%. ja jak mam słaby lek to źle wpływa to na moją psychikę:p może to śmieszne, ale placebo bardzo dużo tu działa.ja wierzę w antybiotyki po prostu i mam przekonanie do benzacne i działa.
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 11:17   #193
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a kto mowi, ze nie byl u dermatologa. ja nawet nie bede ci pisac, u kogo bylam. na razie wszyscy lekarze (i to nie tylko dermatolodzy) rozkladaja rece i nie wiedza jak mi pomoc, wiec prosze nie pisz "Czemu Nie Pojdziecie Do Dobrego Dermatologa?", bo krew mi sie gotuje jak czytam takie zdania.
we mnie sie krew gotuje jak czytam takie zdania z literami wielkimi w każdym wyrazie.. no i przecież nie łatwo znaleść dobrego dermatologa tak swoją drogą.
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 18:49   #194
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

niedawno pisalam ze bylam zalamana .zaczelam stosowac differin i przez pierwsze 2 tygodnie mialam straszne pogorszenie ale teraz po miesiacu stosowania moge wreszcie powiedziec ze nastapila poprawa.wszystko w koncu zeszlo az nie moge w to uwierzyc .stosuje differin na noc , metronidazol rano.oprocz tego pije 2 razy dziennie ziele bratka i kupilam sobie niedawno dromin. wszystko to pomoglo w mgnieniu oka .jestem szczesliwa
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:47   #195
szondelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
GG do szondelka
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Dziewczyny , ja od gdzieś 2 tygodni używam 2 dziennie ( rano i wieczorem ) kremu BREVOXYL 4% , (dostępny w aptece, cena ok.20zł) , i juz widzę poprawę.
POLECAM.
szondelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:18   #196
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Talking Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

dziewczyny u mnie nawet lepiej!! może nie zrobiłam dobrze, ale użyłam glyco a i twarz mi się wygładziła prcyhy się przysuszyłu czuje że niedługo skóra mi się złuszczy (co kojaży mi się zazwsze z zejsciem wszelkiego brudu z twarzy, bo tak się stało za pierwszym razem gdy stosowałam isotrexin od dermatologa... i po złuszczeniu buźka super! ) mam malutkie zaczerwienienia i podrażnienia ale jest ok! skóra jest taka mięciutka choć w niektórych miejscach zrobiła się skorupa ale lepsze to niż te syfy i grudy
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:14   #197
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Późną jesienią w ogóle jest mniej problemów z cerą. Najlepiej jest od wczesnej wiosny do pełnego lata. Najgorsze więc już za nami drogie Panie i Panowie.
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:15   #198
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

nejmless dzięki za pocieszenie
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:53   #199
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Od wczoraj zaczęłam używać Divercin. Nie wiem, czy coś mi pomoże, ale mam wielką nadzieję, że będzie ok Jeżeli używałyście kiedyś tego specyfiku, to napiszcie mi czy jest bardziej na + czy na - w poprawie cery? Nie mam aż tak ogromnych problemów <głównie strefa T>, ale nie chcę już zakrywać włosami czoła
Pozdroofki dla was
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 20:35   #200
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ja używałam to wypalił mi twarz dosłownie jak dla mnie za mocny był.
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 05:23   #201
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Davercin chyba raczej. Ja go stosowalam na twarz ale na mnie nie działał,teraz stosuje go na przemian z benzacne na plecy.Ujdzie ale jak dla mnie niec specjalnego.Bakterie zbyt szybko się przyzwyczajają.
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 20:58   #202
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez Natix
Od wczoraj zaczęłam używać Divercin.
Dla ścisłości: Davercin, nie Divercin, tak?

Ja stosowałam Davercin i mi nic nie pomagał, ale to dlatego, że na mnie erytromycyna w ogóle nie działa.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:30   #203
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez Natix
Od wczoraj zaczęłam używać Divercin. Nie wiem, czy coś mi pomoże, ale mam wielką nadzieję, że będzie ok Jeżeli używałyście kiedyś tego specyfiku, to napiszcie mi czy jest bardziej na + czy na - w poprawie cery? Nie mam aż tak ogromnych problemów <głównie strefa T>, ale nie chcę już zakrywać włosami czoła
Pozdroofki dla was

zalezy w czym masz ten preparat jesli w postaci zelu to nakladaj na zmieniana skore twarzy bardzo cienka warstwe raz dziennie na noc, nie smaruj grubo a unikniesz nadmiernego zluszczenia i wypalenia skory w miejscu dzialania leku, zalezy jaka kto ma cera i co komu pomaga wg mnie to dobry lek i chyba najtanszy zawierajacy erytromycyne lepszy jest zineryt i akcnemycin plus ale one kosztuja ok 50 zl
stosuj go systematycznie nawet pomimo podraznienia ktore ustapi z czasem a łagodzic go mozesz stosujac zel lub krem z iwostin puritin efekt pojawic sie powinien od 2 do 4 tyg leczenia!!!

pozdr
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 07:28   #204
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Exclamation Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

powiedzcie mi czy znacie cos na pozbycie sie blizn potradzikowych??? slyszalam o kremie z serii clean&controle z soraya ale nie wiem czy jest skuteczny.moze ktos z was juz go probowal? pozdr
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 07:41   #205
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ja od niedawna stosuje no scar na blizny i chyba widze jakas malutka poprawe-powoli zaczynaja sie rozjasniac
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 07:50   #206
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

oj sorki nie chcialam nikogo urazic ale jakos nie widzialam tutaj opisow waszych wizyt u dermatologa

jakies zele antybakteryjne herbatki i inne tego specyfiii nie sa na recepte i napewno nie pomoga na tradzik(w prawdziwej postaci)
tradzik to choroba....
co do davercinu to stosowalam go przez dlugi czas rezultaty byly super wszytsko zeszlo tyle ze jak nadeszla prawdziwa fala tradziku on juz nie dzialal i juz nawet nie mam co do niego wracac:/
ale jezeli to twoj pierwszy raz to moze akurat ci pomoze
tak wogole to do tej pory bralam jeden raz tylko antybiotyk doustnie byl to unidox ale wogole nie zauwarzylam poprawy wrecz pogorszenie
do tego mialam dalacinT + jakas papke i tonik (robiony w aptece)
dostalam tez szczepionke antytradzikowa:/ ta szczepionka chyba we mnie wzmogla tradzik
wogole po 2 tyg tej kuracji wygladalam 1000000 razy gozej
dlatego odradzam dr drexlera z krk
po jakis 3 miesiacach wygladania jak potwor przepisal mi diane wszytsko zeszlo w ciagu miesiaca
teraz nie mam jakis wielkich provlemow ale boje sie ze wszytsko wroci
jestem jedna z Was
tez szukam dobrego dermatologa ale sadze ze juz znalazlam jak wyprobuje i zobacze rezultaty to napisze
tak wogole znacie jakies leki zapobiegawcze wysypowi
tzn chodfzi mi o taki stan gdy jeszcze nie ma pryszczy ale wiadomo ze bede
buziaczki
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:17   #207
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez jami
ja od niedawna stosuje no scar na blizny i chyba widze jakas malutka poprawe-powoli zaczynaja sie rozjasniac
to mowisz ze ten krem no scar jest skuteczny?? teraz to ja mam na twarzy wiecej blizn niz pryszczy a te blizny wygladaja tak samo okropnie jak pryszcze:/ drogi jest ten krem? ile go juz tak mniejwiecej stosujesz?
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 17:39   #208
królewna_S
Przyczajenie
 
Avatar królewna_S
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

krem no scar kosztuje w aptekach zielarskich ok.67 zł..a w normalnych dochodzi nawet do 88zł !!!!
ja go kupiłam i nie uzywam..kiedys jak miałam piekną cerę czasem uzywalam...bo po nim skora jest gladka i jakos tak znikaja przebarwienia..blizny..te raz przy trądziku..wydaje mi się zbyt cięzki
królewna_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 20:19   #209
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez kiniusia
tak wogole to do tej pory bralam jeden raz tylko antybiotyk doustnie byl to unidox ale wogole nie zauwarzylam poprawy wrecz pogorszenie
a ja znowu mam antybiotyk doustny, bo takie zakazenie cery mi sie zrobilo, ze tragedia. i wlasnie mam unidox. dla mnie jest ok. biore go 8 dzien i jest duza poprawa. ponadto stosuje zineryt zewnetrznie (na mnie erytromycyna dziala). mam nadzieje, ze w koncu lekarze roznych specjalizacji zdiagnozuja moj problem i nie bede sie truc tymi gow.. doustnymi, bo to ze na jedno pomagaja - to wiadomo, ale jednak na drugie szkodza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 07:25   #210
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

tez czytalam na roznych forach ze unidox jest ok

ja tego nie zauwarzylam
mam nadzieje ze Tobie pomoze
ja wlasnie nie wiem jak u mnie jest z ta erytromecyna
ona jest w davercinie i kiedys on na mnie dzialal juz nie
czy myslicie ze erytromecyna w onnych substancjach tez nie dziala?
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 13:21:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.