Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 15:08   #3781
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Aichie Pokaż wiadomość
Kurcze, to ja zainwestowałam w Hakuro (bodajże H51) i myślałam, że mogę poszpanować, a Wy tu piszecie, że "zżerają" minerały? To chyba muszę więcej poczytać o pędzlach, bo dla mnie teraz puder mineralny to praktycznie cały makijaż x)
Może u Ciebie się sprawdzi? Ogólnie to fajny pędzel do podkładów plynnych.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 09:09   #3782
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza z pędzlem skośnym z Clare Blanc i mogłaby mi go pofocić porównawczo z pędzlem innej marki?
Niedługo mam urodziny i chiałabym sobie sprawić albo go albo kolejnego M brusha.
__________________
Wymiana mineralno-kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=881856
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:40   #3783
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy któraś z kobietek posiada (lub posiadała) pędzel flat top z Lumiere, ten taki różowy z czarną koncówką? Znalazłyście jakiś zamiennik? Lub choć trochę podobny? On miał w miarę krótkie włosie, do tego tak bardziej hmm ubite, a wielkościowo nie był duży, nadawał się do mniejszych twarzy
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:00   #3784
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;63236601]Czy któraś z kobietek posiada (lub posiadała) pędzel flat top z Lumiere, ten taki różowy z czarną koncówką? Znalazłyście jakiś zamiennik? Lub choć trochę podobny? On miał w miarę krótkie włosie, do tego tak bardziej hmm ubite, a wielkościowo nie był duży, nadawał się do mniejszych twarzy[/QUOTE]

Nie mialam tego pedzla Lumiere, ale bardzo fajnym małym pedzlem do minerałów jest Baby Buki Lily Lolo. Dotychczas bylam przyzwyczajona do flat topow, ale baby buki swietnie sie sprawdzil.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 13:55   #3785
matussia
Raczkowanie
 
Avatar matussia
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 53
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

hakuro są świetne
__________________
Każda z osób które kiedyś spotkamy może nas czegoś nauczyć
matussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:09   #3786
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Czy znajdzie się jakaś dobra dusza z pędzlem skośnym z Clare Blanc i mogłaby mi go pofocić porównawczo z pędzlem innej marki?
Niedługo mam urodziny i chiałabym sobie sprawić albo go albo kolejnego M brusha.
ja mam porównanie CB do Bdellium Tools 942

(przepraszam za jakość, slabe swiatlo dzisiaj i komorka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3.jpg (236,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3-3.jpg (245,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3-4.jpg (180,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3-2.jpg (192,7 KB, 10 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 23:13   #3787
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witam.
Od około dwóch lat używam podkładów mineralnych,aplikuje flat topem eco tools i zaczynam miec wrażenie że pochłania mi on za dużo produktu. Chyba czas na jakis romas z nowym...co polecicie? Nie mam jeszcze ulubionej marki kosmetyków,aktualnie testuje lilly lolo i clare blanc. Jaki flat i kabuki? Dzięki
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 09:40   #3788
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

jeśli lubisz Clare Blanc i podoba ci się drewniana rączka to zamiast flat + kabuki sprawdzi się ich pędzel do podkładu, ja mam 2 jeden juz prawie rok, drugi dokupiłam niedawno by mieć na zmianę i ten starszy wyglada caly czas tak samo dobrze, gdyby nie unikalna rączka (każda ma inny drewniany wzór) nie wiedziałabym który jest nowszy jakość jest super! eco tools, hakuro nie lubiłam bo zbyt twarde i pochłanialy zbyt duzo kosmetyku, fajne są tez bdellium tools (mieciutkie jak CB, trwałe, lecz dla mnie zbyt pstrokate )
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 18:36   #3789
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja nie o pędzlu, ale gąbeczce
Ostatnio przy zamówieniu na Minti wzięłam gąbkę BlendIt! (chyba Basia polecała jakiś czas temu) i muszę Wam napisać, że jest świetna. Mięciutka jak oryginalny Beauty Blender i świetnie nakłada minerały. W dodatku taniutka (jakieś ~25 pln). Mam też tą malutką i nadaje się do nakładania korektora pod oczami, ale trochę niewygodna w użyciu przy dłuższych paznokciach. Jeżeli więc szukacie na prawdę DOBREGO zamiennika BB i gąbki do minerałów to ja również polecam
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 14:00   #3790
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A pokusił się już ktoś na gąbkę annabelle?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 21:52   #3791
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
jeśli lubisz Clare Blanc i podoba ci się drewniana rączka to zamiast flat + kabuki sprawdzi się ich pędzel do podkładu, ja mam 2 jeden juz prawie rok, drugi dokupiłam niedawno by mieć na zmianę i ten starszy wyglada caly czas tak samo dobrze, gdyby nie unikalna rączka (każda ma inny drewniany wzór) nie wiedziałabym który jest nowszy jakość jest super! eco tools, hakuro nie lubiłam bo zbyt twarde i pochłanialy zbyt duzo kosmetyku, fajne są tez bdellium tools (mieciutkie jak CB, trwałe, lecz dla mnie zbyt pstrokate )
Bardzo dziękuje za odp.
Gdy trafiłam na strone C.B i zobaczyłam pędzle to zakochałam się natychmiastowo.Tak,miłosc od pierwszego wejrzenia istnieje.
No ale ...cena.I już nawet nie chodzi o cenę samą w sobie,tylko zastanawiam się czy to nie jest przerost formy nad treścią,no i dwa: moje rozumowanie,że najpierw musze znależc podkład idealny a potem do niego pędzel.A może to myślenie pułapka i może własnie powinnam zacząć od inwestycji w dobry pędzel?
Jak to jest dziewczyny? Faktycznie jakos makijazu,wydajnosc podkładu,efekt itp w dużej mierze zależą od pędzla?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 22:34   #3792
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dobry pędzel to podstawa czy to makijaż mineralny czy nie, pędzle to ważny element potrzebny do sukcesu bez dobrego pedzla nie ma idelanego makijażu. ja na CB sie skusiłam, bo mącił mi w głowie długo. oczywiscie przy jakiejs promocji (teraz jest jeszcze 5%) i to najmilszy pędzel jaki mam, ale mam małą kolekcje ale uważam, ze znajdą sie równie dobre pedzle za mniejszą cene oczywiscie nie beda tak łądne i wyjatkowe
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 19:51   #3793
Koronka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 9
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Dobry pędzel to podstawa czy to makijaż mineralny czy nie, pędzle to ważny element potrzebny do sukcesu bez dobrego pedzla nie ma idelanego makijażu. ja na CB sie skusiłam, bo mącił mi w głowie długo. oczywiscie przy jakiejs promocji (teraz jest jeszcze 5%) i to najmilszy pędzel jaki mam, ale mam małą kolekcje ale uważam, ze znajdą sie równie dobre pedzle za mniejszą cene oczywiscie nie beda tak łądne i wyjatkowe
To prawda ze dobry pędzel jest bardzo istotny mnie narazie nie stać na większe inwestycje dlatego z polecenia koleżanek pokusiłam się na pędzle z Golden Rose- przede wszystkim do nakładania podkładów. Mam dwa różne i oba są świetne
Koronka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 07:30   #3794
BornToAmaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja się pokusiłam na gąbeczkę całkiem fajna sprawa, dobrze się nakłada aczkolwiek byłam sceptyczna. Oprócz gąbeczki zamówiłam sobie ze strony internetowej xxx też pędzel do podkładu i pędzel Kabuki. Wszystkie się bardzo dobrze sprawdzają do nakładania minerałów

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 09:58 Powód: Reklama.
BornToAmaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 18:17   #3795
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja nie o pędzlu, ale gąbeczce
Ostatnio przy zamówieniu na Minti wzięłam gąbkę BlendIt! (chyba Basia polecała jakiś czas temu) i muszę Wam napisać, że jest świetna. Mięciutka jak oryginalny Beauty Blender i świetnie nakłada minerały. W dodatku taniutka (jakieś ~25 pln). Mam też tą malutką i nadaje się do nakładania korektora pod oczami, ale trochę niewygodna w użyciu przy dłuższych paznokciach. Jeżeli więc szukacie na prawdę DOBREGO zamiennika BB i gąbki do minerałów to ja również polecam
Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona Mam już drugą dużą + dwie małe z dwupaku i je uwielbiam, jak obecna się zużyje, to na pewno kupię następną.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 19:44   #3796
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;63975326]Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona Mam już drugą dużą + dwie małe z dwupaku i je uwielbiam, jak obecna się zużyje, to na pewno kupię następną.[/QUOTE]
Kobitki, a kiedy wiadomo, że taka gąbka nadaje się już do kosza? Ja co prawda mam glamsponga, ale po niecałym miesiącu używania po namoczeniu nie powraca już do swojego kształtu. Nie wiem czy, to normalna kolej rzeczy i tak się właśnie robi ze zużytą już gąbką, czy może ja coś nie tak z nią robiłam?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 22:29   #3797
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Kobitki, a kiedy wiadomo, że taka gąbka nadaje się już do kosza? Ja co prawda mam glamsponga, ale po niecałym miesiącu używania po namoczeniu nie powraca już do swojego kształtu. Nie wiem czy, to normalna kolej rzeczy i tak się właśnie robi ze zużytą już gąbką, czy może ja coś nie tak z nią robiłam?
dziwne ponieważ gdy używałam podkładów płynnych aplikowałam je codziennie beautyblenderem i po kilku miesiącach ta gąbeczka wygladała jak nowa i po każdym myciu wracała do swojego kształtu (miałam wersję czarną PRO), a wymieniłam ją tylko ze względów higienicznych...

do minerałów nie lubię jej używać bo według mnie tworzy zbyt mocne krycie i zbiera dużo proszku ale wierzę, że takie wykończenie może się podobać, szczególnie osobom z problematyczną cerą
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 05:09   #3798
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Kobitki, a kiedy wiadomo, że taka gąbka nadaje się już do kosza? Ja co prawda mam glamsponga, ale po niecałym miesiącu używania po namoczeniu nie powraca już do swojego kształtu. Nie wiem czy, to normalna kolej rzeczy i tak się właśnie robi ze zużytą już gąbką, czy może ja coś nie tak z nią robiłam?
Mówi się, że należy wymieniać co 3 miesiące ze względów higienicznych, ale myślę że tu każdy będzie miał własny próg tolerancji Ważne żeby dbać o jej czystość Moja zgrubiała na końcówce i też się już nie chciała domyć, więc się z nią pożegnałam
Z kolei wcześniejszy Real Techniques jak się zużył, to zaczął pękać i się kruszyć.




Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
dziwne ponieważ gdy używałam podkładów płynnych aplikowałam je codziennie beautyblenderem i po kilku miesiącach ta gąbeczka wygladała jak nowa i po każdym myciu wracała do swojego kształtu (miałam wersję czarną PRO), a wymieniłam ją tylko ze względów higienicznych...

do minerałów nie lubię jej używać bo według mnie tworzy zbyt mocne krycie i zbiera dużo proszku ale wierzę, że takie wykończenie może się podobać, szczególnie osobom z problematyczną cerą
Po prostu pewnie są nieco inaczej wykonane, z innego materiału, stąd inny sposób zużycia
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 10:29   #3799
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A znacie jakiś zamiennik Super Kabuki Lily Lolo? Chodzi mi o tak samo sprężyste i gęste wlosie. Ostatnio to moj ukochany pędzel do minerałów. Nawet podklady kryjace, ktore w lecie warza sie, nalozone tym pedzlem wygladaja bardzo dobrze i nie splywaja.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 11:22   #3800
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
dziwne ponieważ gdy używałam podkładów płynnych aplikowałam je codziennie beautyblenderem i po kilku miesiącach ta gąbeczka wygladała jak nowa i po każdym myciu wracała do swojego kształtu (miałam wersję czarną PRO), a wymieniłam ją tylko ze względów higienicznych...

do minerałów nie lubię jej używać bo według mnie tworzy zbyt mocne krycie i zbiera dużo proszku ale wierzę, że takie wykończenie może się podobać, szczególnie osobom z problematyczną cerą

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;63987251]Mówi się, że należy wymieniać co 3 miesiące ze względów higienicznych, ale myślę że tu każdy będzie miał własny próg tolerancji Ważne żeby dbać o jej czystość Moja zgrubiała na końcówce i też się już nie chciała domyć, więc się z nią pożegnałam
Z kolei wcześniejszy Real Techniques jak się zużył, to zaczął pękać i się kruszyć.

Po prostu pewnie są nieco inaczej wykonane, z innego materiału, stąd inny sposób zużycia [/QUOTE]
Kurcze, to dziwne jakieś. Jak ją namaczam to chłonie wodę normalnie, powiększa się, a potem jak ją odciskam, to zostaje takie wymięte coś. Jest domyta, nie ma żadnych zgrubień i przebarwień, tylko nie powraca do swojego kształtu. Zobaczę jak długo druga pociągnie, a potem kupię te Blend It.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:27   #3801
Satia2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Kurcze, to dziwne jakieś. Jak ją namaczam to chłonie wodę normalnie, powiększa się, a potem jak ją odciskam, to zostaje takie wymięte coś. Jest domyta, nie ma żadnych zgrubień i przebarwień, tylko nie powraca do swojego kształtu. Zobaczę jak długo druga pociągnie, a potem kupię te Blend It.
A którego glamsponga masz? Mi fioletowy też po jakimś czasie dziwnie się zachowywał, teraz mam czarnego (chyba nr1) od... (zdecydowanie za długo) i po umyciu wygląda jak nowy
Satia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 21:14   #3802
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Satia2004 Pokaż wiadomość
A którego glamsponga masz? Mi fioletowy też po jakimś czasie dziwnie się zachowywał, teraz mam czarnego (chyba nr1) od... (zdecydowanie za długo) i po umyciu wygląda jak nowy
Fioletowego właśnie. :/
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 09:46   #3803
agek
Przyczajenie
 
Avatar agek
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja mam do podkładu hakuro h54 i do tej pory (dopóki nie przeczytałam tego w tym poście) się nie zorientowałam, że zjada podkład Pędzel, jak dla mnie, nie jest rewelacyjny. Przede wszsytkim za duży dla mnie, co oczywiście każdy musi ocenić samodzielnie. Konkretny zarzut jest taki, że mnie kłuje, nie jest tak delikatny jak się spodziewałam. Przyznam jednak szczerze, że wielkiego porównania nie mam, więc może i reszta pędzli też by mnie kłuła.
agek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 10:42   #3804
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za odp.
Gdy trafiłam na strone C.B i zobaczyłam pędzle to zakochałam się natychmiastowo.Tak,miłosc od pierwszego wejrzenia istnieje.
No ale ...cena.I już nawet nie chodzi o cenę samą w sobie,tylko zastanawiam się czy to nie jest przerost formy nad treścią,no i dwa: moje rozumowanie,że najpierw musze znależc podkład idealny a potem do niego pędzel.A może to myślenie pułapka i może własnie powinnam zacząć od inwestycji w dobry pędzel?
Jak to jest dziewczyny? Faktycznie jakos makijazu,wydajnosc podkładu,efekt itp w dużej mierze zależą od pędzla?
U mnie też tak było jeszcze nie były dostępne, widziałam tylko zapowiedź na facebooku, a zaraz jak się pojawiły kupiłam pierwszy, ten do podkładu właśnie, a jak posprzedawałam wszystkie stare (MAC, hakuro) to dokupiłam resztę teraz pędzli mam o połowę mniej (9) i póki co nie potrzebuję więcej bo te, które mam w zupełności mi wystarczają

Cytat:
Napisane przez agek Pokaż wiadomość
Ja mam do podkładu hakuro h54 i do tej pory (dopóki nie przeczytałam tego w tym poście) się nie zorientowałam, że zjada podkład Pędzel, jak dla mnie, nie jest rewelacyjny. Przede wszsytkim za duży dla mnie, co oczywiście każdy musi ocenić samodzielnie. Konkretny zarzut jest taki, że mnie kłuje, nie jest tak delikatny jak się spodziewałam. Przyznam jednak szczerze, że wielkiego porównania nie mam, więc może i reszta pędzli też by mnie kłuła.
Hakuro jak za tę cenę nie były aż takie złe jednak do minerałów, jak dla mnie to one zupełnie się nie nadają, do tego to drapanie Miękkość włosia - czy to ecotools, czy bdellium tools jest nieporównywalna! Najdelikatniejsze są CB. Z innymi nie mam porównania.
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 09:24   #3805
agek
Przyczajenie
 
Avatar agek
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Hakuro jak za tę cenę nie były aż takie złe jednak do minerałów, jak dla mnie to one zupełnie się nie nadają, do tego to drapanie Miękkość włosia - czy to ecotools, czy bdellium tools jest nieporównywalna! Najdelikatniejsze są CB. Z innymi nie mam porównania.
Czyli są kłujące? Myślałam, że to ze mną coś nie tak A te pędzle CB, chodzi o pędzle kozłowski? Nie znam wszystkich marek. Który z nich byłby dobry do podkładu mineralnego?
agek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 11:05   #3806
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez agek Pokaż wiadomość
Czyli są kłujące? Myślałam, że to ze mną coś nie tak A te pędzle CB, chodzi o pędzle kozłowski? Nie znam wszystkich marek. Który z nich byłby dobry do podkładu mineralnego?
tak, te hakuro są kłujące a CB to pędzle Clare Blanc to polska marka z kosmetykami mineralnymi i pędzle zrobione właśnie pod te kosmetyki:
http://sklep.clareblanc.pl/accessories.html

fajne są też tej firmy, również bardzo miękkie: http://bdelliumtools.pl
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 11:11   #3807
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mnie świeżo wyprany hakuro nie kłuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 09:55   #3808
agek
Przyczajenie
 
Avatar agek
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dzięki za odpowiedź, porozglądam się i chyba coś nowego zakupię. Myślałam jeszcze o flat topie z Annabelle Minerals, ale chyba się jeszcze zastanowię
agek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 10:04   #3809
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Flat top z Annabelle jest świetny, mam go od lat już. Piorę go po każdym użyciu, a wciąż wygląda jak nowy. Włosie nie wypada. Mięciutki i przyjemny w użyciu. Oddaje idealnie cały podkład.

Podobnie lubię flat topa z Amilie, jednak na nim zaczyna mi już farba pękać, a mam go trochę krócej od AM. Jednak włosie jest identyczne
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 22:34   #3810
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

wg mnie z amielie jest trochę bardziej kłujące od Annabellek, przynajmniej kabuki, bo z AM nie mam flata

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2016-08-16 o 22:35
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.