Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 14:18   #2101
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
NIE.
prawdę mówiąc nie sądzę, żeby ktoś polecił Ci jakikolwiek podklad/puder mineralny dostępny w Polsce, bo to zwykła kolorówka z większą domieszką pigmentów mineralnych.
Też mi się wydaje, że w Polsce to ciężko z porządnymi minerałkami. Tylko Essence ma czyste minerały, ale nie wiem jak z jakością, bo nie próbowałam, a z polskich stron internetowych to Rhea, ale na tą firmę dużo osób narzeka (niestety też nie próbowałam).
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:00   #2102
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Anecka, nie chcialam sie wtracac wczesniej, ale z tego co pamietam w oliwce Hipp jest tylko olej sezamowy, migdalowy i perfum. Same oleje sa dosc ciezkie dla problematycznej skory, dobrze by bylo gdybys kladla je na buzie wlasnie w towarzystwie zelu hialuronowego, ktor stworzy warstwe okluzyjna.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:26   #2103
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Zamowie sobie kiedys z biochemii urody kwas hialuronowy z panthenolem, moze mnie nie zapcha..
Kurna mozna stracic nadzieje doslownie.. nawet 3skladnikowa oliwka hipp zapycha! no dajcie spokoj

Cienie z buff'd chociaz na glicerynie (pewnie zle nalozona..) to wytrzymaly 2 godziny.. dziwne bo wczoraj duzo dluzej..

Nie ma co, pojde jutro do drogerii i kupie pedzelek jakis lepszy niz ten co ja mam (uzywam go do korektorow i spisuje sie SUPER )

Dzis normalnie jakis dziwny dzien.. rano nalozylam buff'd - zwarzyl sie niemilosiernie.. wiec go zmyłam.. teraz znow potrzebuje wyjsc ale sie nie pomaluje, bo wieczorem ide na koncert i znow musialabym sie malowac.. ileż można w ciagu dnia :/
Anecko zapchała Cię? Przykro mi, jesli Cię naraziłam na jakieś niespodzianki na twarzy.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Anecka, nie chcialam sie wtracac wczesniej, ale z tego co pamietam w oliwce Hipp jest tylko olej sezamowy, migdalowy i perfum. Same oleje sa dosc ciezkie dla problematycznej skory, dobrze by bylo gdybys kladla je na buzie wlasnie w towarzystwie zelu hialuronowego, ktor stworzy warstwe okluzyjna.
Ta oliwka jest bardzo leciutka, "cienka". Oczywiście nie każdemu będzie pasowało oliwienie twarzy, ale ja osobiście polecam a sama mam problemayczną skórę mieszaną.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:06   #2104
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dostałam przesyłkę z Pure Luxe
Zamówiłam 6 cieni, są piękne, błyszczące, dokładnie takie jak lubię. Majątek wydam na te błyskotki... jutro mam plan już coś potestować, mam nadzieję, ze będą się pięknie prezentować.
Frantic, miałaś chyba nakładać je na mokro, możesz podzielić się opinią?

P.S. Fotki w niedzielę, brak dziennego światła do tego czasu... Ale na żywo wyglądają piękniej jak na fotkach na stronce...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:15   #2105
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę z Pure Luxe
Zamówiłam 6 cieni, są piękne, błyszczące, dokładnie takie jak lubię. Majątek wydam na te błyskotki... jutro mam plan już coś potestować, mam nadzieję, ze będą się pięknie prezentować.
Frantic, miałaś chyba nakładać je na mokro, możesz podzielić się opinią?

P.S. Fotki w niedzielę, brak dziennego światła do tego czasu... Ale na żywo wyglądają piękniej jak na fotkach na stronce...
A no widzisz, trafiłaś idealnie z pytaniem, bo dzisiaj po raz pierwszy nałożyłam je na mokro (z gliceryną). Efekt - cudo. Chyba jednak będę je tylko na mokro nakładać, bo ewidentnie seria kaleidoscope tylko wtedy ujawnia trzy kolory. Na sucho widać delikatnie mienienie się w dwóch barwach.
Nałożyłam konkretnie cień oasis z kolekcji kaleidoscope na całą powiekę - chyba najbardziej zbliżony efekt do benzynki. Potem do przyciemnienia zewnętrznego kącika już na sucho zaaplikowałam najpierw granatowo-szary cień hadassah z Joppa i fioletowy cień casual friday z EDM. Do teraz nie mogę się napatrzeć w lusterku jak fajnie to wygląda i żal mi będzie to za chwilę zmyć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:21   #2106
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A no widzisz, trafiłaś idealnie z pytaniem, bo dzisiaj po raz pierwszy nałożyłam je na mokro (z gliceryną). Efekt - cudo. Chyba jednak będę je tylko na mokro nakładać, bo ewidentnie seria kaleidoscope tylko wtedy ujawnia trzy kolory. Na sucho widać delikatnie mienienie się w dwóch barwach.
Nałożyłam konkretnie cień oasis z kolekcji kaleidoscope na całą powiekę - chyba najbardziej zbliżony efekt do benzynki. Potem do przyciemnienia zewnętrznego kącika już na sucho zaaplikowałam najpierw granatowo-szary cień hadassah z Joppa i fioletowy cień casual friday z EDM. Do teraz nie mogę się napatrzeć w lusterku jak fajnie to wygląda i żal mi będzie to za chwilę zmyć.
Żartujesz? Ja z serii Kaleidoscope zamówiłam Mirage, bo ja się lubować w błękitach, na łapce wyglądał nieco holograficznie, ale skoro na mokro jest lepiej to jutro zaczynam od niego... I te drobinki... Tylko niektóre próbki są mikre, ale same cienie w ilości przyzwoitej, no i zawsze to słoiczki (do recyklingu się nadadzą )
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:24   #2107
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A no widzisz, trafiłaś idealnie z pytaniem, bo dzisiaj po raz pierwszy nałożyłam je na mokro (z gliceryną). Efekt - cudo. Chyba jednak będę je tylko na mokro nakładać, bo ewidentnie seria kaleidoscope tylko wtedy ujawnia trzy kolory. Na sucho widać delikatnie mienienie się w dwóch barwach.
Nałożyłam konkretnie cień oasis z kolekcji kaleidoscope na całą powiekę - chyba najbardziej zbliżony efekt do benzynki. Potem do przyciemnienia zewnętrznego kącika już na sucho zaaplikowałam najpierw granatowo-szary cień hadassah z Joppa i fioletowy cień casual friday z EDM. Do teraz nie mogę się napatrzeć w lusterku jak fajnie to wygląda i żal mi będzie to za chwilę zmyć.
a może zanim zmyjesz pstryknęłabyś fotkę? Chociaż kawałka powieki.. pewnie aparat i tak nie uchwyci piękna, ale przynajmniej cokolwiek moze się uda pokazać? Ja wiem, ze nie pokazujesz swoich makijaży, ale to nie MM, więc nikt nie będzie go oceniał pod kątem wykonania
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:26   #2108
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a może zanim zmyjesz pstryknęłabyś fotkę? Chociaż kawałka powieki.. pewnie aparat i tak nie uchwyci piękna, ale przynajmniej cokolwiek moze się uda pokazać? Ja wiem, ze nie pokazujesz swoich makijaży, ale to nie MM, więc nikt nie będzie go oceniał pod kątem wykonania
Podpisuję się wszelakimi kończynami
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:31   #2109
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Żartujesz? Ja z serii Kaleidoscope zamówiłam Mirage, bo ja się lubować w błękitach, na łapce wyglądał nieco holograficznie, ale skoro na mokro jest lepiej to jutro zaczynam od niego... I te drobinki... Tylko niektóre próbki są mikre, ale same cienie w ilości przyzwoitej, no i zawsze to słoiczki (do recyklingu się nadadzą )
No widzisz, mi tylko Mirage brakuje z tej serii, bo niebieskości na powiece nie dla mnie. Ale widziałam go na żywo bo zamawiałam razem z Pastereczką i ona go brała i tak fajnie wyglądał, że przy okazji też go wezmę.
Testuj na mokro z gliceryną, bo to jak niebo a ziemia w stosunku do aplikacji na sucho.
Próbki są faktycznie niejednakowej wielkości, ale na porządne testy wystarczy, no i dobrze że są w słoiczkach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:37   #2110
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No widzisz, mi tylko Mirage brakuje z tej serii, bo niebieskości na powiece nie dla mnie. Ale widziałam go na żywo bo zamawiałam razem z Pastereczką i ona go brała i tak fajnie wyglądał, że przy okazji też go wezmę.
Testuj na mokro z gliceryną, bo to jak niebo a ziemia w stosunku do aplikacji na sucho.
Próbki są faktycznie niejednakowej wielkości, ale na porządne testy wystarczy, no i dobrze że są w słoiczkach.
Nie będę mogła zasnąć z wrażenia... Pokochałam te cienie z Pure Luxe, aczkolwiek mam tylko jakieś 15 lat na uzywanie ich, potem nie będzie wypadało
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:44   #2111
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a może zanim zmyjesz pstryknęłabyś fotkę? Chociaż kawałka powieki.. pewnie aparat i tak nie uchwyci piękna, ale przynajmniej cokolwiek moze się uda pokazać? Ja wiem, ze nie pokazujesz swoich makijaży, ale to nie MM, więc nikt nie będzie go oceniał pod kątem wykonania
Dziewczyny próbuję zrobić fotę, ale nic przy tym świetle nie widać. Ale żeby nie było, że się migam, to jutro zrobię jeszcze raz ten makijaż, obfocę go przy dziennym świetle i wrzucę fotkę, no niech stracę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:48   #2112
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziś zamówiłam Meow dla siebie i dwóch znajomych-łącznie 25 próbek w tym kilka cieni. Zobaczymy, już nie mogę się doczekać.
Myślałam nad Lumiere a Wy tu kusicie Pure Luxe
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:53   #2113
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny próbuję zrobić fotę, ale nic przy tym świetle nie widać. Ale żeby nie było, że się migam, to jutro zrobię jeszcze raz ten makijaż, obfocę go przy dziennym świetle i wrzucę fotkę, no niech stracę.
nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Myślałam nad Lumiere a Wy tu kusicie Pure Luxe
oj, kuszą, kuszą... Ja własnie przeglądam Lumiere, bo zainteresowały mnie te pędzle, które mają się tam pojawić, ale to czekanie na nie tyle czasu nieco mnie zniechęca, choć ceny sensowne...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:55   #2114
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oj, kuszą, kuszą... Ja własnie przeglądam Lumiere, bo zainteresowały mnie te pędzle, które mają się tam pojawić, ale to czekanie na nie tyle czasu nieco mnie zniechęca, choć ceny sensowne...
no tak ale czekasz do końca marca a zapłacić musisz teraz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:00   #2115
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no tak ale czekasz do końca marca a zapłacić musisz teraz
zgadza się... i dlatego jeszcze tego nie zrobiłam szkoda, że nie można sobie zaklepać pędzli w tych cenach, a potem, gdy juz się pojawią, zapłacić i dostać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:54   #2116
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zgadza się... i dlatego jeszcze tego nie zrobiłam szkoda, że nie można sobie zaklepać pędzli w tych cenach, a potem, gdy juz się pojawią, zapłacić i dostać
niestety nie można. A tak się napaliłam lecz średnio mi się uśmiecha zamrozić na taki długi czas gotówkę. I jeszcze przesyłka jest droższa w przypadku tych pędzli
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 22:05   #2117
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

O rany, nie mowcie, ze te cienie takie ach i och, bo az mnie skreca. Kliniki mnie strzela w oko, to pewne, jesli dookoptuje kolejne zestawy cieni
Ja juz przy EDM wysiadam, a co dopiero jak patrze na te kolory innych firm, w dodatku to mixing medium rzeczywiscie robi kolosalna roznice, potwierdzam I wez tu czlowieku badz rozsadny
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 22:12   #2118
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Na wielu forach zagranicznych chwala te mineraly
http://www.mineral-make-up.net/foundation.htm
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 22:48   #2119
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę z Pure Luxe
Zamówiłam 6 cieni, są piękne, błyszczące, dokładnie takie jak lubię. Majątek wydam na te błyskotki... jutro mam plan już coś potestować, mam nadzieję, ze będą się pięknie prezentować.
Frantic, miałaś chyba nakładać je na mokro, możesz podzielić się opinią?

P.S. Fotki w niedzielę, brak dziennego światła do tego czasu... Ale na żywo wyglądają piękniej jak na fotkach na stronce...
gabs a molabys napisac ile zaplacilas za przesylke?? bo z tego co wyczytalam na ich stronie naliczaja koszta wysylki dopiero po zrobieniu zamowienia i wplacie, wiec nie wiem jak to dziala?
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 06:44   #2120
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
gabs a molabys napisac ile zaplacilas za przesylke?? bo z tego co wyczytalam na ich stronie naliczaja koszta wysylki dopiero po zrobieniu zamowienia i wplacie, wiec nie wiem jak to dziala?
Koszty przesyłki zależą od wartości zamówienia - do 10$ przesyłka 3,5$, do 50$ za przesyłkę 6$ Planujemy z kumpelą zrobić wspólne zamówienie to nam się koszta rozłożą
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:51   #2121
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wczoraj testowalam puder CORY,ten bez miki.

Zaczne od probek,opakowania malusienkie,ledwo starczylo na jednorazowe umalowanie,wiec jak ktos by chcial potestowac to trzeba zamowic kilka opakowan tego samego koloru.
Ceny niziutkie,tanio,wiec mozna poszalec.

Podklad idealny dla cer mieszanych i tlustych.
Kryje dobrze i matuje na dlugo,w moim przypadku to bylo 6 godz,tylko Chanelowi rownie dlugo sie udaje zmatowic moja mega tlusta cere.
Kolory idealnie pasuja do opisu na stronie producenta,latwo trafic w swoj odcien.

testowalam tez zielony korektor,tez fajny,zneutralizowal zaczerwieniw na policzku.

Na pewno zamowie pelnowymiarowe opakowanie,bo to fajny podklad i nie wysusza cery.
Mam wrazenie,ze najbardziej polubia go dziewczyny z tlusta lub przetluszczajaca sie cera,dla suchych i normalnych pewnie inne formuly beda lepsze.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:10   #2122
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
gabs a molabys napisac ile zaplacilas za przesylke?? bo z tego co wyczytalam na ich stronie naliczaja koszta wysylki dopiero po zrobieniu zamowienia i wplacie, wiec nie wiem jak to dziala?
http://pureluxecosmetics.com/page18.html tu jest tabela kosztów
Ale mi się podobają ich rzeczy tylko czemu silica jest taka droga, w porównaniu z ceną na Coastal Scents?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-24 o 10:29
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:40   #2123
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
http://pureluxecosmetics.com/page18.html tu jest tabela kosztów
Ale mi się podobają ich rzeczy tylko czemu silica jest taka droga, w porównaniu z ceną na Coastal Scents?
Mnie też kusi coraz więcej rzeczy u nich. Poza cieniami chciałabym spróbować kilku pudrów wykańczających, róży i próbkę podkładu też na pewno wezmę mimo że wybór kolorów podkładów pozostawia wiele do życzenia.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:50   #2124
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mnie też kusi coraz więcej rzeczy u nich. Poza cieniami chciałabym spróbować kilku pudrów wykańczających, róży i próbkę podkładu też na pewno wezmę mimo że wybór kolorów podkładów pozostawia wiele do życzenia.
o tak podkładów jest mało. Mnie podobają się ich pudry i cienie.
A widziałas tą szczoteczkę do twarzy i żelowe nakładki pod oczy?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:18   #2125
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No to wpadlam, ladne kolory i podoba mi sie, ze sa realne zdjecia. Poczytam o waszych wrazeniach z uzywania Pure Luxe i tez zamowie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:37   #2126
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o tak podkładów jest mało. Mnie podobają się ich pudry i cienie.
A widziałas tą szczoteczkę do twarzy i żelowe nakładki pod oczy?
Widziałam szczoteczkę i nawet chciałam ją wziąć ostatnim razem ale zrezygnowałam. Może przy kolejnym zamówieniu ją chapnę.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
No to wpadlam, ladne kolory i podoba mi sie, ze sa realne zdjecia. Poczytam o waszych wrazeniach z uzywania Pure Luxe i tez zamowie
Dodatkowym plusem tej firmy są tanie koszy wysyłki oraz to, że próbki są pakowane do plastikowych pojemniczów. Na bieżąco też informują w mailu o statusie przesyłki a paczka dochodzi całkiem szybko (przynajmniej osatnio doszła bodajże w tydzień).

Idę spróbować zrobić jakieś fotki cieni na oku, zobaczymy co mi z tego wyjdzie...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:40   #2127
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Widziałam szczoteczkę i nawet chciałam ją wziąć ostatnim razem ale zrezygnowałam. Może przy kolejnym zamówieniu ją chapnę.

ja ja na pewno chapnę teraz
Myślę też o eraser

Frantic, mam pytanie. Nie wiem czy widziałaś ceny silicy na pure luxe i na cs-spora różnica. Chciałam kupic próbkę na pure luxe ale jest strasznie droga w porównaniu do cs nie wiesz czy gdzieś jest równie tanio jak na cs jeśli chodzi o silicę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:55   #2128
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Anecko zapchała Cię? Przykro mi, jesli Cię naraziłam na jakieś niespodzianki na twarzy.
Spokojnie Od ponad 10 lat mam tradzik na twarzy wiec kilka pryszczy w ta czy w ta mi nie przeszkadza Dobrze ze jeden pod grzwyką
Ale Oliwka sama w sobie do nacierania, masazu ciała.. CUDO

Wczoraj testowalam Podklad EDM, zmieszalam Light Olive i Perfect + cienie Buff'd na sucho.
Podklad w stanie niewzruszonym, nie zwarzonym - 6 godzin wytrzymał w knajpie oraz na parkiecie. Cienie.. no powycieraly sie na powiece, ale jak sie ma otworzone oko to ladnie wygladaly.. bynajmniej nie stracily na "błysku" (Fuchsia).
Jedynym minusem była lampa na twarzy, nawet jak nalozylam Serecite z Buff'd..

Dzis wzielam MEOW Pumpered Puss 2-frisky bengal od pastereczki.. za jasny, ale nie wychodze z domu, wiec nalozylam
Krycie dla mnie zerowe, wyrównanie kolorytu - srednie, ALE... Po 4 godzinach pełen mat! (nie dawalam Miki na wierzch). Szok.
Jutro naloze sobie formule FF, jesli sie nie zwarzy to moze na wymienkowym dopisze w poscie, ze reflektuje na MEOW jednak ale ciemniejszy odcien na sprobowanie


Zauwazylam, ze jak naloze taki jasniejszy podklad, ale niby pasujacy do mojej skory.. a potem zakorektoreuje pryszcze tym podkladem (wczesniej troche mintem), to niestety ale mocno przeswitują czerwonosci.. albo te pryszcze sa strtasznie jasne w stosunku do reszty twarzy..
Zas jak naloze Olive + Perfect.. wychodzi ciemniejszy odcien, ale jakby tez pasujący.. i zakorektoruje (BEZ MINTA).. to doslownie nie widac nic na twarz jakbym miala zupelnie zdrową
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-24 o 13:00 Powód: literówki
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:56   #2129
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Koszty przesyłki zależą od wartości zamówienia - do 10$ przesyłka 3,5$, do 50$ za przesyłkę 6$ Planujemy z kumpelą zrobić wspólne zamówienie to nam się koszta rozłożą
dzieki to nawet nie drogo, nic tylko zamawiac
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:42   #2130
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja ja na pewno chapnę teraz
Myślę też o eraser

Frantic, mam pytanie. Nie wiem czy widziałaś ceny silicy na pure luxe i na cs-spora różnica. Chciałam kupic próbkę na pure luxe ale jest strasznie droga w porównaniu do cs nie wiesz czy gdzieś jest równie tanio jak na cs jeśli chodzi o silicę?
Mówiąc szczerze na czystą silicę poza CS natrafiłam tylko na Pure Luxe, ale na pewno jeszcze gdzieś ją można dostać. Aga moja propozycja jest wciąż aktualna - mogę Ci zrobić odsypkę krzemionki, bo mam jej prawie 1/4 słoiczka + jedno pełne pudełeczko z sitkiem, z którego korzystam na co dzień.

---------------------------------------------------------------------------

Uff, zrobiłam tą fotkę cieni Pure Luxe na powiece. W życiu się tak nie namęczyłam z moim aparatem - ponad 50 zdjęć i żadne dobre. Mój aparat się do tego nie nadaje. Mimo wszystko wrzucam fotę, ale zaznaczam że efekt benzynki i tak nie został oddany.

Nałożyłam na całą powiekę na mokro cień Oasis z Pure Luxe. Żeby pozostać przy minerałach w zewnętrzny kącik nałożyłam matowy granatowo-szary cień Hadassah z Joppa (na zdjęciu niewidoczny) oraz matowy fioletowy cień Casual Friday z EDM (widoczny odrobinę). Szkoda, że nic na zdjęciach nie widać, bo w realu wygląda to naprawdę ciekawie.
Zrobiłam dodatkowo swatche na ręce, tym razem na mokro. Widać trochę więcej, ale wciąż to nie to co na żywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pure Luxe (7).jpg (78,2 KB, 119 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.