Rozjaśniacze syoss - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 18:07   #241
noovaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Bardzo, bardzo dawno temu miałam włosy pomalowane na ciemny brąz. Mój naturalny to ciemny-średni brąz i wtedy właśnie miałam go zbliżyć do naturalnego.

Również dawno temu, byłam u fryzjera, gdzie bardzo delikatnie rozjaśniałam włosy na średni brąz.

Odmieniło mi się i postanowiłam zrobić się na bardzo, bardzo jasny blond. Użyłam rozjaśniacza garnier, po którym miałam może nie planowane, ale ładne złote włosy, odrobinę jaśniejsze na odrostach.

Dziś postanowiłam zrobić sobie masakrycznie już długie odrosty. No i jak zwykle ... odrosty ciemny brąz, cała głowa złoty blond, to zaczęłam od odrostów. :/ .. Chyba nie wpadłam na to, że moje włosy zdaje się dalej pamiętają tą brązową farbę z bardzo dawno temu. Odrosty mam prawie białe ... idealne a reszty prawie nie złapało. I tak oto mam na łbie 3 kolory złota: białe złoto, żółte złoto, złoto. Ahh

Użyłam 12-0

Pomijając zapewne mój błąd i oczywiście to że włosy malowałam samodzielnie, a ogólnie pokraka ze mnie. Rozjaśniacz łapie pięknie na naturalnych włosach takich jak moje.
noovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:57   #242
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Uwielbiam i zawsze będę chwalić ten rozjaśniacz Zacznę od początku, miałam bardzo ciemne, wielokrotnie farbowane włosy, niestety, co położyłam farbę, nawet fryzjerską, bo przerzuciłam się na takie kilka lat temu, kolor wychodził prawie czarny, nawet używając jaśniejszych farb. Na początku tych wakacji stwierdziłam, że nie ma sensu w taki sposób katować włosów, bo nigdy nie dojdę do średniego brązu, mojego wymarzonego Kupiłam 11 - 0, położyłam i wyszedł mi kolor rudy, ale nie marchewa, dość ładny, stonowany, jedynie odrost miałam tylko troszkę jaśniejszy, bo moje naturalne włosy są prawie czarne. Jak bardzo marzył mi się ten kolor <3 ale nie wyglądałam w nim dobrze, bo mam czarne brwi, ciemną oprawę oczu i nie pasowała mi taka kolorystyka, więc wróciłam do brązu (również farbą syoss) i teraz mam taki brąz jak chciałam - nie ciemny, średni dość zimny brąz Co do kondycji moich włosów, to powiem szczerze, że nie znoszę ich podcinać, dlatego moje końcówki nie ścinane od prawie roku wyglądają po stosowaniu odżywki dobrze, chociaż muszę pomyśleć o podcięciu, mimo wszystko spodziewałam się połamanych włosów, a właściwie to wszystko nie zaważyło na ich kondycji jestem "wdzięczna" temu rozjaśniaczowi, że wreszcie wiem, że dobrze mi jest jedynie w brązie, ale musiałam sama to sprawdzić i przynajmniej o taką wiedzę jestem bogatsza polecam
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:34   #243
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witajcie, jestem tu nowa i z zapamiętaniem czytam ten wątek , gdyż na półce stoi i czeka rozjaśniacz 11-0. Ja muszę czekać do jutra bo wczoraj wieczorem myłam włosy i jeszcze są zbyt "świeże" na rozjaśnianie. Czas oczekiwania umilam sobie czytaniem info na temat tego rozjaśniacza no i postanowiłam się was poradzić. największe obawy mam co do zzielenienia włosów, czy przy wcześniej farbowanych na blond i naturalnych ciemno blond odrostach to możliwe ? Jak zacząć ? Od tyłu czy przodu? Trochę boję się do tego zabrać , może mi podpowiecie?
Dodaję zdjęcia swoich włosów gdzie widać kolor oraz kolor odrostów. Poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120927_142855.jpg (42,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120927_142915.jpg (38,8 KB, 52 załadowań)
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:19   #244
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Green_Eyed_Girl Kochana zielone to one na pewno nie będą ale odrosty mogą wyjść troszkę jajeczne, dlatego zaopatrz się w srebrny szampon i po farbowaniu nałóż tak jak farbę się nakłada, czyli najpierw na odrosty, odczekaj a później zmalaksuj na całość.
Jeżeli chodzi o farbowanie to ja wolę z miseczki korzystać niż z tej buteleczki, zawsze zaczynam od przodu, później boki a na końcu tył. Nie kładź od razu na całe włosy, najpierw sam odrost (ja trzymam ok. 45 minut od zakończenia nakładania), a później zmalaksuj na całość z wodą i przytrzymaj, ja tego nie robię, bo i tak mam białe włosy na dłogości, więc robię sam odrost.
Wstawiam fotki dokładnie po tej 11-0. Czasem nakładam też szamponetkę delii srebrny blond dla ochłodzenia koloru po tym rozjaśniaczu.
Mam nadzieję, że pomogłam. Wstaw zdjęcie jak będzie już po

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2012-09-30 o 11:35
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:58   #245
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Green_Eyed_Girl Kochana zielone to one na pewno nie będą ale odrosty mogą wyjść troszkę jajeczne, dlatego zaopatrz się w srebrny szampon i po farbowaniu nałóż tak jak farbę się nakłada, czyli najpierw na odrosty, odczekaj a później zmalaksuj na całość.
Jeżeli chodzi o farbowanie to ja wolę z miseczki korzystać niż z tej buteleczki, zawsze zaczynam od przodu, później boki a na końcu tył. Nie kładź od razu na całe włosy, najpierw sam odrost (ja trzymam ok. 45 minut od zakończenia nakładania), a później zmalaksuj na całość z wodą i przytrzymaj, ja tego nie robię, bo i tak mam białe włosy na dłogości, więc robię sam odrost.
Wstawiam fotki dokładnie po tej 11-0. Czasem nakładam też szamponetkę delii srebrny blond dla ochłodzenia koloru po tym rozjaśniaczu.
Mam nadzieję, że pomogłam. Wstaw zdjęcie jak będzie już po
dziękuję Ci za odpowiedź, wyszło tak jak na zdjęciach. Odrosty za żółte. Szukam teraz czegoś by uzyskać jasny ale nie platynowy blond, bardziej naturalny taki...



mam zielone oczy, dośc jasną ale dobrze opalająca się cerę, skłonność do piegów i myślę ,że taka dość ciepła tonacja będzie mi pasowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120930_113144.jpg (66,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120930_113117.jpg (116,3 KB, 54 załadowań)
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 11:37   #246
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

wyszło bardzo dobrze, teraz masz dobrą bazę pod każdy blond
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 20:57   #247
HOLYKATE
Przyczajenie
 
Avatar HOLYKATE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witajcie! Jestem tu nowa, jednak od dłuższego czasu śledzę ten wątek, bo zamarzył mi się jasny blond na mojej głowie Dodam, że farbuję od roku ciemnym brązem, a wcześniej moje włosy przeszły przez czernie, rudości, czerwienie i miodowe blondy Tym razem stwierdziłam, że udam się z koloryzacją do fryzjera, bo zawsze farbowałam w domu i trochę włoski się nieszczyły, a u fryzjera niby nie powinny tak bardzo się spalić. No i ochoczo ruszłam do jednego z niby najlepszych salonów w mieście. Tam okazało się, że nikt nie podejmie się rozjaśniania moich włosów, bo kobitki stwierdziły że to niemożliwe. Niestety jestem osobą upartą haha, i jak sobie coś wymyślę to do tego dąże. Także tylko podciełam włosy (miałam długie do połowy pleców, teraz mam do ramion) i zakupiłam rozjaśniacze z Joanny (do całych włosów) i perfect mousse rozjaśniacz 1200. Położyłam to na włosy z pomocą męża, i otrzymałam średnio rudy, lekko żółtawy(odrostów naturalnych koloru średni blond nie farbowałam). Następnie na drugi dzień pognałam do rosmanna po dwie blond farby, niestety nazw nie pamietam bo opakowania wyrzuciłam, ale były to jasne rozjaśniajace o 2-4 tony sreebrzyste blondy i rozjaśniacz znowu z Joanny. No i nałożyłam najpierw rozjaśniacz, póniej owe blondy no i teraz mam świetne lekko rudawo blond włosy, w ciepłym odcieniu, który niweluje srebrną płukanką. I o dziwo moje włosy nie są aż tak zniszczone ) Ale uparłam się na jasną platynową siwość, więc rozjaśniam dalej Kupiłam Syossa 12-0 i Garniera color naturals 111, i mysle że powinien mi wyjść ładny chłodny blond, a przynajmniej mam taka nadzieje Także morał z tego taki, nie wierzcie każdemu fryzjerowi! No i jak każdy fryzjer musi sobie zarobić, więc rozjaśnianie rozkłada na 434224 dekoloryzacji i farbowań które kosztują, a ja sprawiłam sobie jasny kolor w ciągu 3 dni, bez większego szwanku na włosach. Także ryzyko się opłaca (jeśli ktoś ma mocne włosy, jak ja ) )
HOLYKATE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 09:30   #248
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam forumowiczki prosze o opinie czy uda mi sie osiagnać taki kolorek włosków jak na drugim zdjeciu.Pierwsze zdjecie pokazuje jaki mam aktualnie kolor farbowalam farbą z syoss jasny blond ale z reguły zawsze te farby sa ciemniejsze.Teraz zakochałam sie w tym bielutkim nie zółtym kolorku ale mam obawy czy aby napewno uzyskam taki efekt jak na zdjeciu rozjasniaczem syoss 12-0 .Prosze o wypowiedz ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie07450.jpg (51,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P300611_17.550001.jpg (15,1 KB, 18 załadowań)
oliwia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 15:13   #249
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczki prosze o opinie czy uda mi sie osiagnać taki kolorek włosków jak na drugim zdjeciu.Pierwsze zdjecie pokazuje jaki mam aktualnie kolor farbowalam farbą z syoss jasny blond ale z reguły zawsze te farby sa ciemniejsze.Teraz zakochałam sie w tym bielutkim nie zółtym kolorku ale mam obawy czy aby napewno uzyskam taki efekt jak na zdjeciu rozjasniaczem syoss 12-0 .Prosze o wypowiedz ..
nie, nie uda się, po rozjasniaczu zawsze będą żółtawe, no ale ten na zdjęciu tez jest żółtawy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:23   #250
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Rozjaśniacze syoss

No wiem ze sa żółte ale jak rozjaśnie a potem drugi raz rozjasnie za jakies 4 tyg to czy uzyskam taki kolor?a moze rozjasnic syossem a potem kupic farbe i nalozyc.Poradźcie zawsze farbuje wlosy na jasny blond i mam takie byle jakie....
oliwia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 12:40   #251
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Pokaż wiadomość
No wiem ze sa żółte ale jak rozjaśnie a potem drugi raz rozjasnie za jakies 4 tyg to czy uzyskam taki kolor?a moze rozjasnic syossem a potem kupic farbe i nalozyc.Poradźcie zawsze farbuje wlosy na jasny blond i mam takie byle jakie....
powiem ci z własnego doświadczenia: nałożyłam rozjaśniacz raz, włosy były żółtawe, ale jasne, nałożyłam na pasemko próbne drugi raz - nic sie nie zmieniło, nie rozjasniły się bardziej
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 07:41   #252
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Juz rozjasniłąm są mega żółte ale wiedziałam ze tak bedzie choć po cichu myslałam ze nie az tak zółte kupilam farbe popielaty blond i nałóże napisze jakie efekt bedzie.Najwyzej zostane bez włosów.....
oliwia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 09:52   #253
HOLYKATE
Przyczajenie
 
Avatar HOLYKATE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Popielaty blond powinien Ci ładnie zakryć tę żółć. Mi zakrył, z tym że niestety się wypłukuje z każdym myciem i robią się żółte prześwity. Szukam więc kolejnej farby, kupiłam syoss mroźny perłowy blond, i zobaczymy co będzie )
HOLYKATE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:29   #254
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

moim zdaniem na zakrycie żółci najlepsze z drogeryjnych są Loreale serie Preference i Excellence. Trzeba tylko dobrać odpowiedni poziom z popielem, 9.1 lub 03, ewentualnie 10.21. Ich pigmenty mają lepszą trwałość niż pozostałe farby.

ktoś kiedyś jeszcze polecał gołębi popiel na chwilę nałożyć na żółć, podobno kryje.

ja tak jak pisałam na syossa 11-0 nakładam szamponetkę srebrny blond i tyle, a później myję szamponem fioletowym.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 19:49   #255
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam Was wszystkich serdecznie.
Przejrzałam cały wątek dotyczący rozjaśniaczy Syossa i mam do Was pytanko. Moje włosy są farbowane, dość długie (za łopatki). W tej chwili mój kolor mogę opisać jako średni brąz z rudawym poblaskiem(farbowany jakieś dwa miesiące temu na mahoń Syossa, ale z mahoniem niewiele to ma wspólnego). No więc, jako, że zastanawiam się nad powrotem do blondu (mój naturalny kolor to ciemny blond z domieszką miedzi) wpadłam na pomysł rozjaśniania Syossem. Czy po podwójnym nałożeniu rozjaśniacza tej firmy (11-0 albo 12-0), użyciu fioletowej płukanki w celu wymycia żółtego poblasku i nałożeniu jakiejś blond farby, dało by radę osiągnąć jakiś fajny kolor? Myślę o czymś w stylu:
http://pohdiaries.com/wp-content/upl...ne_25_2009.jpg
http://7.s.dziennik.pl/pliki/1684000/1684747.jpg

ewentualnie:

http://img2.timeinc.net/people/i/201...lively-300.jpg
http://topnews.in/light/files/Blake-Lively01_1.jpg

Czekam na odpowiedzi.
Z góry dziękuję!
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:09   #256
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

wiecie ze polecając popiel na żółć ryzykujecie zielenią? na żółć zawsze perła
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 09:59   #257
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wiecie ze polecając popiel na żółć ryzykujecie zielenią? na żółć zawsze perła
U mnie sprawdza sie tylko farba z niebieskim pigmentem, tak samo plukanki, zadne fiolety...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 10:43   #258
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza sie tylko farba z niebieskim pigmentem, tak samo plukanki, zadne fiolety...
fakt faktem każde włosy są inne, ale żółty + niebieski= zielony, może masz szczęście. są niebieskie płukanki? ja znam same fioletowe (drogeryjne)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 11:19   #259
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
fakt faktem każde włosy są inne, ale żółty + niebieski= zielony, może masz szczęście. są niebieskie płukanki? ja znam same fioletowe (drogeryjne)

Calkowicie sie z toba zgadzam, fryz, ale fakt, moje wlosy sa inne po prostu ja mam bardzo jasny blond I wychodza mi fioletowe wlosy wrrrr, a po niebieskiej sa nieco ciemniejsze, ale srebrne. Tak, sa niebieskie plukanki.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 11:28   #260
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

nie widziałem w sklepach niebieskich prócz w nazwie.

no bo popiele przyciemniają optycznie., to dobrze że nie musisz się martwić o zieleń
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 11:56   #261
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie widziałem w sklepach niebieskich prócz w nazwie.

no bo popiele przyciemniają optycznie., to dobrze że nie musisz się martwić o zieleń

Bo ja nie uzywam typowych plukanek, tylko wiesz, niebieskich albo fioletowych panic panic it'd itp, po prostu trzymam jakas minute I mam srebro
Opale moze sa fajne, ale u mnie wychodza prawie rozowo I tak bezbarwnie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 12:37   #262
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo ja nie uzywam typowych plukanek, tylko wiesz, niebieskich albo fioletowych panic panic it'd itp, po prostu trzymam jakas minute I mam srebro
Opale moze sa fajne, ale u mnie wychodza prawie rozowo I tak bezbarwnie.
aa tonery
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 12:55   #263
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Noooo tonery, plukanki sa za slabe...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:42   #264
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rozjaśniacze syoss

przecież "srebrne płukanki" są tak na prawdę niebieskie jeśli chodzi o sam płyn ale fakt często wychodzi glon, już widziałam takich
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 13:27   #265
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Słuchajcie, udało się! Położyłam dwa rozjaśniacze 12-0 na raz, bo jak mam długie włosy. Siedziałam mniej więcej godzinkę i rozjaśniło mi do koloru jajka, czyli standard. Tego się spodziewałam i byłam zadowolona, tym bardziej, że rozjaśniacz nawet nie zniszczył mi za bardzo włosów. Są po prostu suche, ale to oczywiste. Potem jednak było trochę gorzej...
Nałożyłam farbę Loreal Recital Viking (9.1) i.... kolor w ogóle się nie zmienił, może odrobinkę zjaśniał.
Szykuję się na kolejne rozjaśnienie, jednak chciałabym uzyskać delikatny efekt. Mój obecny kolor to miodowy blond i nie wiem czy lepiej użyć 10-0 czy 11-0... Jak na razie pozostaje mi wypłukiwanie "fioletem" żółci, jak na razie całkiem niezłe efekty.
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 13:30   #266
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a po co chcesz je jeszcze rozjasniać?
pokaż efekt na zdjęciu i kolor jaki chcesz mieć.
ten loreal 9.1 nie jest wcale bardzo jasny a skoro masz żółte, to nie wiem co tu więcej do rozjaśniania mogłoby być. proponuję po prostu nałożyć perłową farbę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 18:17   #267
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ale boję się, że żadna blond farba nie złapie. Ten miodowy odcień jest dosyć ciemny... Jutro postaram się wstawić zdjęcia w świetle dziennym.
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:17   #268
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Niestety mam coś z wejściem usb i nie za bardzo mam możliwość przelania zdjęc z aparatu do komputera.
Do załącznika wstawiam kolor, jaki chciałabym utrzymać.
Myślicie, że farba Palette Salon Colors 10-1 to dobry pomysł?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8075106148_74357701f5.jpg (27,5 KB, 33 załadowań)
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:05   #269
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Dziewczyny właśnie siedzę z rozjaśniaczem 12-0 na włosach troche obawiam się efektu, ale cóż czasem trzeba ryzykować.
Mam nadzieję, że równomiernie nałożyłam ten rozjaśniacz niestety dość źle się go nakłada, jeszcze jakby widać go było po nałożeniu na włosach byłoby o wiele lepiej
o efektach napiszę popołudniu....
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:12   #270
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie siedzę z rozjaśniaczem 12-0 na włosach troche obawiam się efektu, ale cóż czasem trzeba ryzykować.
Mam nadzieję, że równomiernie nałożyłam ten rozjaśniacz niestety dość źle się go nakłada, jeszcze jakby widać go było po nałożeniu na włosach byłoby o wiele lepiej
o efektach napiszę popołudniu....
No to czekamy Też rozjaśniałam 12.0, choć spokojnie mogłam wziąć słabszy Wyszły żółte, jak to po rozjaśniaczu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.