Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 12:50   #211
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale sie zdenerwowalam!! pisze do nich ze w pazdzierniku na poczatku zaplacilam za lancoma fever glossa 208, wysylam im potwierdzenie zaplaty z konta i nr ID z paypala, i to pare razy! oni ze pieniadze otrzymalli i wysla. Patrze pare dni pozniej a na truskawie caly czas pisze ze zaplata nieudana! to pisze znowu i oni znowu to samo! dzisiaj mi odp ze oni mysleli ze zaplata 54,54 to za zamowienie na kwote 42,25! i ze jak zaplace to 42 to oni mi wysla moje zamowienie!! ale sie zdenerwowalam! teraz im sie przypomnialalo ze cos innego wyslali!?
do tego do tej pory mi nie wyslali dwoch zamowien! napisalam ze zrezygnuje z zakupow u nich bo ta sytuacja to jakas kpina!:/
Rzadko zagladam na ten watek, wiec nie wiem jak sie sprawa wyklarowala ale pamietam jak kilka tygodni temu dostalas z Tru palete rozy Scott Barnes, za ktora nie zaplacilas. Prawdopodobnie ta zalegla platnosc, to wlasnie za ten zakup. Zreflektowali sie po dluzszym czasie, fakt - burdel maja coraz wiekszy ale to chyba oczywiste, ze nie wysla ci kolejnego zamowienia jesli nie bedziesz u nich na czysto.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-15 o 13:02
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:11   #212
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rzadko zagladam na ten watek, wiec nie wiem jak sie sprawa wyklarowala ale pamietam jak kilka tygodni temu dostalas z Tru palete rozy Scott Barnes, za ktora nie zaplacilas. Prawdopodobnie ta zalegla platnosc, to wlasnie za ten zakup. Zreflektowali sie po dluzszym czasie, fakt - burdel maja coraz wiekszy ale to chyba oczywiste, ze nie wysla ci kolejnego zamowienia jesli nie bedziesz u nich na czysto.

Może właśnie o to im chodzi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:35   #213
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rzadko zagladam na ten watek, wiec nie wiem jak sie sprawa wyklarowala ale pamietam jak kilka tygodni temu dostalas z Tru palete rozy Scott Barnes, za ktora nie zaplacilas. Prawdopodobnie ta zalegla platnosc, to wlasnie za ten zakup. Zreflektowali sie po dluzszym czasie, fakt - burdel maja coraz wiekszy ale to chyba oczywiste, ze nie wysla ci kolejnego zamowienia jesli nie bedziesz u nich na czysto.
to nie jest to zamowienie bo ma inny nr
zreszta nie wyslali mi jeszcze dwoch zamowien za ok lacznie 90zl i pewnie bedzie jak z tym blyszczykiem z maja!
bylam teraz na innej str i nie wiem czy sobie tam nie zamowie rozu diora i brazera bo kosztuja w PLN 89zl, a na tru ceny.... wiadomo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-11-15 o 13:37
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:46   #214
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To wklej czarny Zobaczę jaki daje efekt
wklejam foty, trochę wyszły tak sobie, ale mniej więcej widać ten efekt. Na oku aż tak się nie świeci i muszę stwierdzić że nakłada się super, nigdy tak idealnie mi kreska nie wyszła, jak tym linerkiem
aha no i sztuczne światło, bo dzisiaj trochę ciemno


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to nie jest to zamowienie bo ma inny nr
zreszta nie wyslali mi jeszcze dwoch zamowien za ok lacznie 90zl i pewnie bedzie jak z tym blyszczykiem z maja!
bylam teraz na innej str i nie wiem czy sobie tam nie zamowie rozu diora i brazera bo kosztuja w PLN 89zl, a na tru ceny.... wiadomo
a co to za inna strona? feelunique czy coś innego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006.jpg (14,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (17,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (17,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012.jpg (16,7 KB, 17 załadowań)
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:48   #215
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dimiti, o jakiej stronie mówisz?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:49   #216
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
wklejam foty, trochę wyszły tak sobie, ale mniej więcej widać ten efekt. Na oku aż tak się nie świeci i muszę stwierdzić że nakłada się super, nigdy tak idealnie mi kreska nie wyszła, jak tym linerkiem
aha no i sztuczne światło, bo dzisiaj trochę ciemno



a co to za inna strona? feelunique czy coś innego?
feelunique ale nie chcialam pisac zeby nie bylo ze zdrajca jestem przesylki w prawdzie rejestrowane nie sa no ale nawet jak mi doliczy za przewalutowanie to i tak sie bardziej oplaca, narazie i tak pieniedzy nie mam wiec musze usciulac dobrze przynajmniej ze wiem co chce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:53   #217
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dimiti ja bym Ci proponowała zrobić następująco:

1. zrobić zestawienie wszystkich zakupów od momentu kiedy rozpoczęły się te problemy
2. przy każdym zamówionym produkcie podać cenę i numer transakcji z PayPala
3. zaznaczyć czy otrzymałaś paczkę z danym produktem czy nie
4. jeżeli dostałaś jakąś nadprogramową paczkę za którą nie płaciłaś to też musisz o niej napisać
5. na końcu napisać dużą czcionką te produkty za które zapłaciłaś a których nie dostałaś.

Dopiero jak kitajce sprawdzą Twoje zestawienie ze swoim i uznają ze się zgadza to możesz im napisać swoją propozycję czy chcesz rozliczenie w gotówce czy mają Ci przysłać kosmetyki

Dopóki nie wyjaśnisz sprawy to lepiej bedzie jeżeli nie będziesz nic zamawiać bo szkoda Twoich nerwów gdyby znowu były jakies problemy.

Priyaa dziękujemy za zdjecia

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2008-11-15 o 13:59
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 14:04   #218
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dimiti ja bym Ci proponowała zrobić następująco:

1. zrobić zestawienie wszystkich zakupów od momentu kiedy rozpoczęły się te problemy
2. przy każdym zamówionym produkcie podać cenę i numer transakcji z PayPala
3. zaznaczyć czy otrzymałaś paczkę z danym produktem czy nie
4. jeżeli dostałaś jakąś nadprogramową paczkę za którą nie płaciłaś to też musisz o niej napisać
5. na końcu napisać dużą czcionką te produkty za które zapłaciłaś a których nie dostałaś.

Dopiero jak kitajce sprawdzą Twoje zestawienie ze swoim i uznają ze się zgadza to możesz im napisać swoją propozycję czy chcesz rozliczenie w gotówce czy mają Ci przysłać kosmetyki

Dopóki nie wyjaśnisz sprawy to lepiej bedzie jeżeli nie będziesz nic zamawiać bo szkoda Twoich nerwów gdyby znowu były jakies problemy.

Priyaa dziękujemy za zdjecia
ehm to bede musiala wejsc na paypala i wszystkie nr ID pospisywac tak z 2 miesiecy...tylko te roze dostalam co mi sie nie zgadzalo, ale mam jakies SS nr paczek ktorych nie mialam OC ale i tak ich nie dostalam wiec nie wiem czy przez pomylke mi wysylali czy nie? nie wiem tez czemu nie wyswietla mi sie wiadomosc jaka dla nich wpisalam wysylajac kase z paypala za te dwa zamowienia ktore nie doszly wpisalam ich numery a teraz nic mi sie nie wyswietla, no nic jakos to bedzie dziekuje za rade juz mi nerwow na nich szkoda nawet
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 14:08   #219
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mam suchą skórę i używam go na podkład, więc jest OK
jeśli ktoś ma tłustą to na pewno na długo nie zmatuje
jest super miałki, ma drobinki jak to Shiseido, bardzo drobne, widoczne w słońcu, ślicznie rozświetla i wtapia się w skórę tworząc przepiękny woal
nie kryje
Dzieki


Cytat:
Napisane przez minio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na taki wynalazkach jak palety nie znam się, pomóżcie, czy to starocie?

Załączam zdjęcia
Z czego jest ta trzecia paletka?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 14:49   #220
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

I przyzła mi kolejna paczuszka z Truskawy...

kurcze podkład za jasny... sama nie wiem, może się jeszcze przełamię w sumie idzie zima albo postaram się wymienić na coś odrobinę ciemniejszego.

Perfumki bardzo fajne kupiłam CHRISTIAN LACROIX - TUMULTE

Za to wczoraj w Silesia była Noc Zakupów i -20% w Sephora na moją zgubę chyba...!
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 14:54   #221
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
wklejam foty, trochę wyszły tak sobie, ale mniej więcej widać ten efekt. Na oku aż tak się nie świeci i muszę stwierdzić że nakłada się super, nigdy tak idealnie mi kreska nie wyszła, jak tym linerkiem
aha no i sztuczne światło, bo dzisiaj trochę ciemno
Dziękuję Bardzo ładny jest
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 15:37   #222
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Pellekb tak jak dziewczyny napisały, te cienie to staroć nad starociami. Kod wskazuje że data produkcji to czerwiec 2002.
Wielkie dzięki, tak mi dekalkulatorek pokazywał, ale z jakimś błędem, więc nie byłam pewna
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:16   #223
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
I przyzła mi kolejna paczuszka z Truskawy...

kurcze podkład za jasny... sama nie wiem, może się jeszcze przełamię w sumie idzie zima albo postaram się wymienić na coś odrobinę ciemniejszego.

Perfumki bardzo fajne kupiłam CHRISTIAN LACROIX - TUMULTE

Za to wczoraj w Silesia była Noc Zakupów i -20% w Sephora na moją zgubę chyba...!
a jaki podkład kupiłaś?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:20   #224
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję Bardzo ładny jest
nie ma sprawy, zawsze do usług
na oku cuuudoooo, nie żałuję w ogóle, że klikałam (jednak bałam się, że będzie suche)
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:34   #225
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a jaki podkład kupiłaś?

Tak sobie mieszałam nie mogłam się zdecydować i kupiłam Elizabeth Arden -Ivory


http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=2958#2958

Edytowane przez albin_ek
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:37
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:37   #226
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Co myślicie o tych pędzlach?

Cena fajna, kosmetyki ok! ale pędzli nigdy nie miałam. Moje nadają się już całkowicei do odstawki i tak się zastanawiam bo cena kusząca...

http://pl.strawberrynet.com/productD...5684&CatgId=34
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:44   #227
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych pędzlach?

Cena fajna, kosmetyki ok! ale pędzli nigdy nie miałam. Moje nadają się już całkowicei do odstawki i tak się zastanawiam bo cena kusząca...

http://pl.strawberrynet.com/productD...5684&CatgId=34
Fajne te do powiek.....kurczę przeoczyłam tą wyprzedaż w silesi.....moze dobrze:confused : A czy moze testowałas tego spectaculara HR który kolorystycznie by pasował do diora 022??? Bo ja nie mam szans teraz sie wybrać a niedziele to za duzo ludzi. a Helena jest tylko w silesi
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:51   #228
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dziewczyny, co sie dzieje jak zrobie OC a nie place?
Oczywiscie jak zwykle zainspirowaly mnie Wasze wpisy- uwazam ze to swietna sprawa, bo cena codziennie inna i trzeba sie zabezpieczac ;-)
Kilka dni temu zamowilam trzy rzeczy Lancoma z oferty swiatecznej, na prezenty i dla siebie, ale ciagle sie zastanawiam, czy akurat te, czy ceny nie spadna itp ...no i nie zaplacilam jeszcze, wyslali mi przypomnienie ale nie wiem czy mi teraz nie anuluja tego zamowienia, a w sumie nie chcialabym bo teraz cena wyzsza niz jak zamawialam.....nie wiem ile jeszcze moge ich zwodzic i sie zastanawiac?;-)
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:01   #229
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sie dzieje jak zrobie OC a nie place?
Oczywiscie jak zwykle zainspirowaly mnie Wasze wpisy- uwazam ze to swietna sprawa, bo cena codziennie inna i trzeba sie zabezpieczac ;-)
Kilka dni temu zamowilam trzy rzeczy Lancoma z oferty swiatecznej, na prezenty i dla siebie, ale ciagle sie zastanawiam, czy akurat te, czy ceny nie spadna itp ...no i nie zaplacilam jeszcze, wyslali mi przypomnienie ale nie wiem czy mi teraz nie anuluja tego zamowienia, a w sumie nie chcialabym bo teraz cena wyzsza niz jak zamawialam.....nie wiem ile jeszcze moge ich zwodzic i sie zastanawiac?;-)
ja raz płaciłam 2 tygodnie po kliknięciu, ale teraz już chyba tak długo zamówień niezapłaconych nie trzymają
a co się dzieje.. nic się nie dzieje Mi już powinni konto usunąć, tyle zrobiłam zamówień, za które nie zapłaciłam. Też jest ich trochę za dużo, żeby anulować, po prostu głupio by mi było wysyłać maila z prośbą o anulowanie 10zamówień Tak więc oni sami po jakimś czasie anulują (..chyba..)
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 18:02   #230
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Fajne te do powiek.....kurczę przeoczyłam tą wyprzedaż w silesi.....moze dobrze:confused : A czy moze testowałas tego spectaculara HR który kolorystycznie by pasował do diora 022??? Bo ja nie mam szans teraz sie wybrać a niedziele to za duzo ludzi. a Helena jest tylko w silesi

Dobrze , że nie pojechałaś! Koszmar!! Samochody stały wszędzie na chodnikach, na przejściach, pod wiaduktem... szans nie było na zaparkowanie. Ludzi cała maaaasa! My szukaliśmy ludzi którzy kończyli zakupy i jechaliśmy za nimi samochodem żeby miejsce znaleść... po mniej więcej pół godziny się udało ... zaparliśmy się jak nic... W środku totalna masakra!

W Sephora i Douglasie wolna amerykanka była... Nie wiem czemy ale nie było prawie wcale testerów, dopchałam się po bojach do HR ale nic nie znalazłam a po 5 min wypchało mnie jakieś grube babsko....

Ale co tam, trochę i tak kupiłam )

No nic pojadę na spokojnie może za tydzień. Ten podkład z Ardenki mi nie pasuje za bardzo to i tak chyba będe musiała kupić następny...

Edytowane przez albin_ek
Czas edycji: 2008-11-15 o 18:03
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:14   #231
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych pędzlach?

Cena fajna, kosmetyki ok! ale pędzli nigdy nie miałam. Moje nadają się już całkowicei do odstawki i tak się zastanawiam bo cena kusząca...

http://pl.strawberrynet.com/productD...5684&CatgId=34
podobaja mi sie sama bym sobie je klikla
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:19   #232
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Dobrze , że nie pojechałaś! Koszmar!! Samochody stały wszędzie na chodnikach, na przejściach, pod wiaduktem... szans nie było na zaparkowanie. Ludzi cała maaaasa! My szukaliśmy ludzi którzy kończyli zakupy i jechaliśmy za nimi samochodem żeby miejsce znaleść... po mniej więcej pół godziny się udało ... zaparliśmy się jak nic... W środku totalna masakra!

W Sephora i Douglasie wolna amerykanka była... Nie wiem czemy ale nie było prawie wcale testerów, dopchałam się po bojach do HR ale nic nie znalazłam a po 5 min wypchało mnie jakieś grube babsko....

Ale co tam, trochę i tak kupiłam )

No nic pojadę na spokojnie może za tydzień. Ten podkład z Ardenki mi nie pasuje za bardzo to i tak chyba będe musiała kupić następny...
No to nie dla mnie......ja tam wole w tygodniu pojechać i rano na dodatek Tylko szaleństwo w grudniu się zacznie.....tyle ludzi uffff. Ja juz tam raz auto zgubiłam normalnie ochroniarze mi szukali Juz myslałam co sobie kupie następnego prawie wyliczyłam.....ale znaleźli.....
Dimiti szok.....ty weź całą historie konta wydruku i pozycja po pozycji jak ksiegowy!!!!! No wiecie co Tak te róże ....nie ma fajnie.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:23   #233
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
podobaja mi sie sama bym sobie je klikla
Właśnie z minuty na minutę coraz bardziej kuszą....
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:25   #234
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

albin_ek szkoda ze nie ma takich pedzli u nas zeby spr jakie wlosie maja ale wygladaja fajnie juz pal licho te male blyszczyki pedzle ladne!

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No to nie dla mnie......ja tam wole w tygodniu pojechać i rano na dodatek Tylko szaleństwo w grudniu się zacznie.....tyle ludzi uffff. Ja juz tam raz auto zgubiłam normalnie ochroniarze mi szukali Juz myslałam co sobie kupie następnego prawie wyliczyłam.....ale znaleźli.....
Dimiti szok.....ty weź całą historie konta wydruku i pozycja po pozycji jak ksiegowy!!!!! No wiecie co Tak te róże ....nie ma fajnie.....
siedzialam wlasnie na poczcie i wszystie OC i SS spisywalam i ich daty, wlazlam na paypala i tez kwoty i daty wyslania przepisalam...mam jakies SS ale nie ma do nich OC ani nie mam takiej przesylki napisalam im co o tym mysle, i ze moge im zwrocic roz bo jeden i tak jest uszkodzony i mi wypada ciagle:/ to mi odp ze moga mi wyslac go jeszcze raz albo oddac kase, ale na razie im nie odp bo z nimi to nic nie wiadomo, zaplacilam jednak to co pisali zeby zaplacic bo chce tego fever glossa ale i tak bede musiala do nich pisac w sprawie tych dwoch zamowien...najgorsze jest to ze ja nie pamietam dokladnie ich OC pisalam im ich nr jak wysylalam kase paypalem ale nie wyswietla mi sie ta wiadomosc:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-11-15 o 18:26
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:25   #235
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

DOBRY WIECZÓR

Madziulka moja kochana a tu Cię znalazłam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:27   #236
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No to nie dla mnie......ja tam wole w tygodniu pojechać i rano na dodatek Tylko szaleństwo w grudniu się zacznie.....tyle ludzi uffff. Ja juz tam raz auto zgubiłam normalnie ochroniarze mi szukali Juz myslałam co sobie kupie następnego prawie wyliczyłam.....ale znaleźli.....
Dimiti szok.....ty weź całą historie konta wydruku i pozycja po pozycji jak ksiegowy!!!!! No wiecie co Tak te róże ....nie ma fajnie.....

Ja w tygodniu mogę po pracy dopiero po 17.00 więc akurat największy tłok... ale i tak nie ma porownania z wczoraj.

Teraz przez tydzień będę się lenić... będą mnie masować i oklepywać. Oj, wylenie się za wszystkie czasy..... Już jutro tydzien słodkiego lenistwa
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:29   #237
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Właśnie z minuty na minutę coraz bardziej kuszą....
Te do oczu mi sie podobaja napewno taniej wyjdą niz w sephorze i inglotowe!!!! tam za jeden ok. 40 zł to wychodzi nieźle a ja mam skompletowane niedawno wlasnie i wmawiam juz sobie że te absolutnie ale absolutnie mi są zbędne
wiecie co chyba sie troche odzalezniłam od tru no dobry objaw..... juz przemyslam sprawę.
O testuję własnie podkład shiseido ten z wysokim faktorkiem nr 40 podkład b. Fajny ale dla mnie za jasny. Przetrzymał dzis trudne warunki naprawde trudne......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:30   #238
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
DOBRY WIECZÓR

Madziulka moja kochana a tu Cię znalazłam
Witaj Domuś......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:39   #239
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witaj Domuś......
Przyszłam poczytać u fachowców o polecanej przez Ciebie truskawce a tu Ty jesteś jak miło
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:43   #240
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Przyszłam poczytać u fachowców o polecanej przez Ciebie truskawce a tu Ty jesteś jak miło
Czytaj i pytaj, lepiej sie upewnic co w truskawce piszczy żeby nie było rozczarowań jak sie paczuszke otworzy
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.