Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 08:00   #841
jakostaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Jaki okres czasu minal od tego morderstwa na wlosach ?
sciełas wszystkie rozjasnione wlosy ? jestes pewna...??

jesli teraz zaczniesz kombinować na wlosach ktore wydaja ci sie zdrowe a sa jeszcze po pozostałościach tych rozjasnien to ukrusza ci sie ...
ciesz sie dziewczyno ze chociaz troche tych wloskow ci zostało...ze sie nie ulamaly przy samej głowie tez miałam podobne przeżycia dlatego tez dziękuje Bogu
tyle ze od mojego farbowania minęło 6 lat

Dbaj o te włoski kolor jest mniej wazny ,wazne jest zeby miec wlosy uzywaj szamponow przeciw łupiezowych i daj odetchnac wloska i skorze głowy


Minął już prawie rok, tak jestem pewna, że ścięłam wszystkie spalone Ponieważ ścinałam je na krótko już dwa razy, a spalone miałam tylko na samym dole spod spodu.. Więc ścięłam najpierw bardzo mocno.. poczekałam aż odrosną i potem znów podcięłam tak jakby dla wyrównania tego co zostało? Wydaje mi się, że wystarczająco zadbałam już o swoje włosy.. Co do szamponów zawsze używam przeciwłupieżowych..

No właśnie boje, ze znow moze wyjsc cos takiego jak wtedy

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
jakostaaak : na Twoim miejscu, gdybym znów chciała robić coś z włoskami, poszłabym do fryzjerki. Poszukaj popytaj, moze ktoras z Twoich kolezanek miala juz dekoloryzacje i poleci Ci dobry salon. Albo moze zrob sobie balejaz? to mniej zniszczy włosy, a potem stopniowe bd robiła wiecej pasemek i uzyskasz jasniejszy kolor włosków. Ja sama jestem po dekoloryzacji i pod wpływem wody moje włosy robia sie jak jeden wielki lepiący się puch. Ciężko jest odbudowac włosy po tak duzej dawce chemii dla nich.
Mam nadzieje, ze sama sie za to nie bd brała, bo w Twoim przypadku to zbyt ryzykowne pozdrawiam
Witaj, chodzi o to, że nie mam pieniędzy na wizytę u fryzjerki i na malowanie włosów niestety.. Balejaż? chm, a czy jest możliwość zrobienia go samemu i aby wyszedł dobrze? jestem kompletnie zielona w tych sprawach oprócz rozjasniacza i czarnej farby to nic na głowe nigdy nie nakładałam.. Co do mycia, moje wlosy są normalne naturalnie mi się kręcą, po spaleniu nie chciały.. a teraz gdy minął prawie rok po umyciu mam taki puszek jak dawniej i chociaż mi przeszkadzał zawsze to teraz się cieszę , wyprostuje lekko i jest dobrze

a więc pytanie, balejaż własnoręcznie?;d

marzy mi się brązowo rudy kolor na włosach!
jakostaaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:27   #842
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Kurcze może tak było jak piszesz Może stwierdziła, że mam za słabe. A ładnie Ci po tym którymś razie pasemek wychodziły te farby blond?

Boje sie tylko, że strasznie zniszcze wlosy rozjasnianiem pasemkami i prostowaniem od czasu do czasu
Pasemka zrobiłam tylko raz rozjaśniły się na tyle, że mogłam położyć farbę blond. Ładnie chwyciła, od razu wyszedł kolor taki jaki chciałam. Kupiłam wtedy farbę Londy "Szampański blond". Był taki ciepły, miodowy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:52   #843
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dzisiaj odebrałam moje decoloryzatory i wieczorem będę się odczerniać
postaram się wrzucić zdjęcia przed i po... zastanawiam się tylko czy kłaść farbę, bo mam z poziomu 7 i nie wiem czy mi zbyt ciemna nie wyjdzie, a po jaśniejszą już pewnie nie dam rady podjechać dzisiaj...

czy któraś z was po deko robiła tą płukankę z samego oksydantu? nie ciemnieją potem włosy?
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:03   #844
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja nie płukałam niczym po dekoloryzacji. W piętek wieczorem były rude, a potem trochę ściemniały i automagicznie doszły do prawie naturalnego koloru
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 15:27   #845
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a ten szampon o neutralnym ph to jaki to ma być? ktoś już pytał o to, ale chyba odpowiedzi nie było...
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 18:01   #846
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no więc już jestem po jednej deko, teraz siedzę z drugą partią na głowie, postaram się dłużej potrzymać

2 pierwsze zdjęcia to mój kolor przed zabiegiem, takie prawie czarny z czerwoną poświatą na górze. Przez 4 lata włosy były farbowane na ciemny brąz Palette, może ze 2 razy na czarno i ostatnio Voila jakiś brąz i stąd ta czerwona poświata
Kolor zszedł w miarę dobrze, końce trochę ciemniejsze, ale to chyba normalka. W każdym razie po czerni nic nie zostało. W rzeczywistości kolor trochę jaśniejszy niż na zdjęciach, ale rudawy (mogłam sie spodziewać po brązie)

gdyby po 3 nałożeniu było bardzo rudo i okropnie to w zapasie czeka Goldwell 7SB, ale póki co mam zamiar pochodzić trochę w tym rudzielcu


a no i na moje kudełki zużyłam póki co jeden zestaw Chantal Colorpeel i trochę drugiego, zostało mi jeszcze na 3 aplikację. Na allegro za 2 zestawy z przesyłką pobraniową wyszło 70zeta


już jestem po drugim zabiegu i trzeci sobie dzisiaj daruję, bo już mi sie spać chce...
taka ruda to jeszcze w życiu nie byłam :P

spód mi super wzięło, odrosty są już MOJEGO koloru, nie mają jakiejś złotawej/czerwonawej poświaty, na górze są prawie jednolite rude (końce trochę ciemniejsze, ale wyglądają naturalnie, jak od słońca rozjaśnione)

co do zapachu to przy pierwszym nałożeniu jakoś mi nie przeszkadzał, a na włosach po wysuszeniu nie czułam prawie nic, za to teraz już trochę śmierdzi, ale da się wytrzymać

ostatnie foto to moje włosy po 2 deko, ciekawe ile ściemnieją

jak dostanę następną wypłatę to powtórzę wszystko i mam nadzieję, ze rudego już niedużo zostanie

Edytowane przez hala83
Czas edycji: 2010-07-09 o 19:07
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:25   #847
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, robię sobie dekoloryzację produktem Chantal z koloru jasny brąz (poziom 6) w poniedziałek i mam takie pytanka:
- w ulotce jest napisane, by po dekoloryzacji umyć włosy szamponem o neutralnym pH. Ale jeśli zabieg powtarzam np. trzykrotnie to czy po każdym zmyciu dekoloryzatora myję szamponem czy wystarczy, że dopiero po trzecim nałożeniu umyję szamponem a wcześniej będę spłukiwać po prostu wodą ?
- marzę, żeby zostać blondynką, słyszałam jednak, że jeśli od razu po dekoloryzacji nałoży się farbę należy trzymać ją max. 10minut bo od razu ciemnieje, czy to tyczy się również farb rozjaśniających (wellaton 12/0) ? Czy akurat taką farbę mam trzymać przepisowe bodajże 50minut ?
- odnośnie jeszcze tej farby -> ona ma wodę 9% czy 12% ? Tzn. na opakowaniu utleniacza jest napisane 9%, ale ona jest niby superrozjaśniająca więc to nie za mało ? Wybaczcie być może głupie pytania, ale mam zerowe doświadczenie z blondami

Błagam, błagam, BŁAGAM Was bardzo o pomoc, trzeci raz już tu pytam i nie mogę uzyskać odpowiedzi, może tym razem się uda.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-07-10 o 21:36
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 22:17   #848
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię sobie dekoloryzację produktem Chantal z koloru jasny brąz (poziom 6) w poniedziałek i mam takie pytanka:
- w ulotce jest napisane, by po dekoloryzacji umyć włosy szamponem o neutralnym pH. Ale jeśli zabieg powtarzam np. trzykrotnie to czy po każdym zmyciu dekoloryzatora myję szamponem czy wystarczy, że dopiero po trzecim nałożeniu umyję szamponem a wcześniej będę spłukiwać po prostu wodą ?
- marzę, żeby zostać blondynką, słyszałam jednak, że jeśli od razu po dekoloryzacji nałoży się farbę należy trzymać ją max. 10minut bo od razu ciemnieje, czy to tyczy się również farb rozjaśniających (wellaton 12/0) ? Czy akurat taką farbę mam trzymać przepisowe bodajże 50minut ?
- odnośnie jeszcze tej farby -> ona ma wodę 9% czy 12% ? Tzn. na opakowaniu utleniacza jest napisane 9%, ale ona jest niby superrozjaśniająca więc to nie za mało ? Wybaczcie być może głupie pytania, ale mam zerowe doświadczenie z blondami

Błagam, błagam, BŁAGAM Was bardzo o pomoc, trzeci raz już tu pytam i nie mogę uzyskać odpowiedzi, może tym razem się uda.
llepiej zrób próbe na 1 pasemku jak bedziesz farbowac bo moga ci sciemniec do poprzedniego koloru (nawet rozjasniaczem)
Tak woole to mam do odstapienia dekoloryzator Chantal, cały, pelnowartosciowy bo zamowilam i zrezygnowalam z dekoloryzacji poniewaz zamowilam sobie clipy w kolorze czarnym Jak jest ktos chetny zapraszam na priw
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 09:01   #849
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Rude włosy i powrót do ciemnego, złotego blondu.

Mój post w wątku o dekoloryzacji został olany, wiec postanowiłam założyć własny wątek - jeśli ma tam wrócić, to go przenieście, ale chciałabym żeby ktoś mi odpowiedział .
Od dwóch lat farbuję się na rudo, ale męczy to już i mnie i moje włosy i mój portfel. Są już coraz ciemniejsze przy tym farbowaniu, kolor jest taki ciemnawo-czerwonawo-brązowawy, a to mi się nie podoba.

Intensywnie myślę o powrocie do swojego naturalnego koloru. Zdaję sobie sprawę z tego, że wiąże się to z dekoloryzacją i znalezieniem farby w zbliżonym do naturalnego kolorze. Problem w tym, że zupełnie nie wiem od której strony to 'ugryźć' .
Obecnie mam na głowie płomiennego feniksa palety, staram się myć jak najczęściej, żeby ten kolor jak najbardziej się spłukał no i spłukuje się. Nie chciałabym ich katować jakoś potężnie tymi rozjaśniaczami
No i gdyby któraś z was mogła mi polecić jakiś rozjaśniacz i farbę, która wyjdzie podobnie...

Wkleję zdjęcia moich włosów sprzed farbowania. To był ciemny blond, latem bardzo jasny i złoty, niezwykle podatny na wszelkie szampony z rumiankiem - od razu jaśniał. Przepraszam, że te zdjęcia są takie idiotyczne, ale po prostu na tych coś tam widać, a nie ma mnie w domu więc ściągałam je z bloga .
Zaznaczam, że mam potężne parcie na powrót do tego koloru i będę NIEZWYKLE wdzięczna za pomoc
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 09:06   #850
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Rude włosy i powrót do ciemnego, złotego blondu.

Wystarczylo podbić w temacie dekoloryzacji swoj problem.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 09:07   #851
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

efcia90 ja myłam po kazdej deko, bo tego smrodu znieść nie mogłam, a do dzisiaj jeszcze mnie głowa boli
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 09:41   #852
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
Witam
Przejrzałam chyba cały wątek, ale ponieważ każdy przypadek jest inny więc postanowiłam zadać pytania odnośnie siebie. Przez jakiś czas nosiłam ciemne brązowe włosy, wręcz czarne, ale zrobiłam dekoloryzacje u fryzjera na taki rudawy jasny braz który mi sie wtedy podobał i tak zostałam przez około 8 miesiecy. Teraz zamarzył mi się złoty, miodowy blond, i tu pytanie do Was jak go zrobić na moich włosach? Aktualnie mam to co na zdjęciu (nie patrzcie na siano, zdjęcie robione po ostrych wygłupach których włosy nie przetrwały) moje naturalne to jakiś taki mysi jasny brąz. Da rade jakos zejsc do tego blondu? I jak tak to jak? W domu czy u fryzjera?
Z góry dziekuję za pomoc
Czy któraś może mi pomóc?
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:48   #853
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
Czy któraś może mi pomóc?
wydaje mi się, że mogłabyś jakąś farbkę rozjaśniającą położyć, a jak nie chccesz eksperymentować to zostaje ci fryzjer
myślę, że do tego blondu krótka droga
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:55   #854
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, miałam taki ładny czekoladowy brąz na głowie ktory niestety ale w tydzien mi sie zmyl wiec kilka dni temu zafarbowałam włosy profesjonalką o kolorze średni naturalny brąz która wyszła koszmarnie,wręcz smoliście czarna teraz, po 3 myciach ta "perukowata" czerń zmyła się do takiej naturalniejszej ale włosy nadal są strasznie ciemne. No i mam pytanie...czy jest szansa,ze zjaśnieje mi ona do brązu? Choćby ciemnego ale brązu bo jestem załamana
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:23   #855
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
no więc już jestem po jednej deko, teraz siedzę z drugą partią na głowie, postaram się dłużej potrzymać

2 pierwsze zdjęcia to mój kolor przed zabiegiem, takie prawie czarny z czerwoną poświatą na górze. Przez 4 lata włosy były farbowane na ciemny brąz Palette, może ze 2 razy na czarno i ostatnio Voila jakiś brąz i stąd ta czerwona poświata
Kolor zszedł w miarę dobrze, końce trochę ciemniejsze, ale to chyba normalka. W każdym razie po czerni nic nie zostało. W rzeczywistości kolor trochę jaśniejszy niż na zdjęciach, ale rudawy (mogłam sie spodziewać po brązie)

gdyby po 3 nałożeniu było bardzo rudo i okropnie to w zapasie czeka Goldwell 7SB, ale póki co mam zamiar pochodzić trochę w tym rudzielcu


a no i na moje kudełki zużyłam póki co jeden zestaw Chantal Colorpeel i trochę drugiego, zostało mi jeszcze na 3 aplikację. Na allegro za 2 zestawy z przesyłką pobraniową wyszło 70zeta


już jestem po drugim zabiegu i trzeci sobie dzisiaj daruję, bo już mi sie spać chce...
taka ruda to jeszcze w życiu nie byłam :P

spód mi super wzięło, odrosty są już MOJEGO koloru, nie mają jakiejś złotawej/czerwonawej poświaty, na górze są prawie jednolite rude (końce trochę ciemniejsze, ale wyglądają naturalnie, jak od słońca rozjaśnione)

co do zapachu to przy pierwszym nałożeniu jakoś mi nie przeszkadzał, a na włosach po wysuszeniu nie czułam prawie nic, za to teraz już trochę śmierdzi, ale da się wytrzymać

ostatnie foto to moje włosy po 2 deko, ciekawe ile ściemnieją

jak dostanę następną wypłatę to powtórzę wszystko i mam nadzieję, ze rudego już niedużo zostanie
ale ladny rownomierny ten rudy Ci wyszedl
spokojnie mozesz w takim pochodzic

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię sobie dekoloryzację produktem Chantal z koloru jasny brąz (poziom 6) w poniedziałek i mam takie pytanka:
- w ulotce jest napisane, by po dekoloryzacji umyć włosy szamponem o neutralnym pH. Ale jeśli zabieg powtarzam np. trzykrotnie to czy po każdym zmyciu dekoloryzatora myję szamponem czy wystarczy, że dopiero po trzecim nałożeniu umyję szamponem a wcześniej będę spłukiwać po prostu wodą ?
- marzę, żeby zostać blondynką, słyszałam jednak, że jeśli od razu po dekoloryzacji nałoży się farbę należy trzymać ją max. 10minut bo od razu ciemnieje, czy to tyczy się również farb rozjaśniających (wellaton 12/0) ? Czy akurat taką farbę mam trzymać przepisowe bodajże 50minut ?
- odnośnie jeszcze tej farby -> ona ma wodę 9% czy 12% ? Tzn. na opakowaniu utleniacza jest napisane 9%, ale ona jest niby superrozjaśniająca więc to nie za mało ? Wybaczcie być może głupie pytania, ale mam zerowe doświadczenie z blondami

Błagam, błagam, BŁAGAM Was bardzo o pomoc, trzeci raz już tu pytam i nie mogę uzyskać odpowiedzi, może tym razem się uda.
po kazdym deko myjesz i suszysz wlosy z tego co wiem
najlepiej zawsze myc szamponem o neutranym ph bo to dobre dla skalpu( lub lekko kwasny)
9 to juz b mocna woda w polaczeniu z farba rozjasniajaca potrafi nawet popalic wloski
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:42   #856
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
llepiej zrób próbe na 1 pasemku jak bedziesz farbowac bo moga ci sciemniec do poprzedniego koloru (nawet rozjasniaczem)
Tak woole to mam do odstapienia dekoloryzator Chantal, cały, pelnowartosciowy bo zamowilam i zrezygnowalam z dekoloryzacji poniewaz zamowilam sobie clipy w kolorze czarnym Jak jest ktos chetny zapraszam na priw
Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
efcia90 ja myłam po kazdej deko, bo tego smrodu znieść nie mogłam, a do dzisiaj jeszcze mnie głowa boli
Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
po kazdym deko myjesz i suszysz wlosy z tego co wiem
najlepiej zawsze myc szamponem o neutranym ph bo to dobre dla skalpu( lub lekko kwasny)
9 to juz b mocna woda w polaczeniu z farba rozjasniajaca potrafi nawet popalic wloski
Dziękuję Wam serdecznie dziewczyny za odpowiedzi.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:31   #857
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny potrzebuje pomocy

Otóż parenaście postów temu pisałam o mojej dekoloryzacji, od tamtego czasu minęło troche czasu. Byłam u fryzjera i pokryła mi rudości mieszanką blondu z poziomu 6-7. Wszystko fajnie i w ogóle tylko, że ja bym chciała mieć ten blond jaśniejszy. Kupiłam więc rozjaśniacz i zrobiłam pasemko na próbe. I co?
I NIC. Nic nie ruszyło, kolor został bez zmian.

Dzisiaj poleciałam kupić dekoloryzator. Własnie trzymam próbe na pasemku już 45min. i widze że znów go nic nie rusza

Błagam niech mi ktoś powie dlaczego tak jest
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 12:13   #858
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Można kupić Renee Blanche gdzieś poza allegro?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 13:59   #859
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zdaje się, że widziałam gdzieś na stronce jakiegoś sklepu internetowego, ale nie pamiętam nazwy, więc nie pomogę. A dlaczego na allegro nie chcesz?
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 19:56   #860
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam dziewczyny

Czytam te wszystkie tematy o dekoloryzacji i mam już mętlik w głowie...

Otóż moja historia jest taka :
Mam naturalny kolor włosów średni, no może lekko ciemny blond. W poniedziałek pofarbowałam się na brąz (u fryzjera). Nie jest to jakiś bardzo ciemny brąz, w słońcu mieni się na kasztan/leciutko rudawy. Źle się czuję w tym kolorze i chcę powrócić do mojego naturalnego. Dodam, że to farbowanie było moim pierwszym farbowaniem w życiu. Zastanawiam się nad dekoloryzacją. Czy jest szansa, że po dekoloryzacji będę miała swój kolor ( czy też podobny do mojego) i nie będę musiała farbować ?
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:36   #861
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Monika_030 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Czytam te wszystkie tematy o dekoloryzacji i mam już mętlik w głowie...

Otóż moja historia jest taka :
Mam naturalny kolor włosów średni, no może lekko ciemny blond. W poniedziałek pofarbowałam się na brąz (u fryzjera). Nie jest to jakiś bardzo ciemny brąz, w słońcu mieni się na kasztan/leciutko rudawy. Źle się czuję w tym kolorze i chcę powrócić do mojego naturalnego. Dodam, że to farbowanie było moim pierwszym farbowaniem w życiu. Zastanawiam się nad dekoloryzacją. Czy jest szansa, że po dekoloryzacji będę miała swój kolor ( czy też podobny do mojego) i nie będę musiała farbować ?
Po dekoloryzacji nie uzyskasz swojego naturalnego koloru włosów. Może Ci wyjść żółtawo-pomarańczowy
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:18   #862
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Avanka Pokaż wiadomość
Po dekoloryzacji nie uzyskasz swojego naturalnego koloru włosów. Może Ci wyjść żółtawo-pomarańczowy

Tobie chyba chodzi o rozjaśniacz, bo po elgonie/chantalu/rene blanche powinno ściągnąć ten brąz jeśli to było jednokrotne nałożenie farby
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:32   #863
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Można kupić Renee Blanche gdzieś poza allegro?
jest hurtownia internetowa "pro-sprzęt"
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:44   #864
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
Tobie chyba chodzi o rozjaśniacz, bo po elgonie/chantalu/rene blanche powinno ściągnąć ten brąz jeśli to było jednokrotne nałożenie farby
Wczoraj miałam robioną dekoloryzację subtil color out i z ciemnego blondu wyszły mi paskudne marchewkowe Elgonem też robiłam tylko, że na ciemny brąz i wyszły rudawo- marchewkowe... Potem gdy się nałoży odpowiednią farbę to kolor jest ok ale jednak po samej dekoloryzacji (bez późniejszego nałożenia farby) raczej trudno jest wyjść z domu bez krępacji
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 22:10   #865
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

niby racja, ale tylko wteyd gdy włosy pod spodem, pod ciemną farbą były rozjaśniane. u mnie, przy renee blanche, odrosty były nie ruszone a reszta pomarańczowa, poniewaz wczesniej (zanim były czarne) rozjaśniane
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:21   #866
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hmm... to może jednak zaryzykuję z ta dekoloryzacją. Farbowałam tylko raz i rozjaśniane wcześniej nie były to może wyjdzie mi mój naturalny kolor (albo chociaż podobny). A znacie może jakiś dobry (i w miarę niedrogi) salon w okolicach Katowic gdzie robią dekoloryzację ?
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:41   #867
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

salonu Ci nie polecę, ale jak chcesz się sama pobawić, to na allegro chantal color peel kupisz za niecałe 30zł plus przesyłka i spokojnie sama możesz w domu robić


a teraz mam do Was pytanko. Czy po deko, która ściągnęła mi kolor czarny do jasnego rudego (zdjęcie chyba na poprzedniej stronie) muszę położyć rozjaśniacz czy mogę tylko farbę superrozjaśniającą? chodzi mi o lekkie rozjaśnienie o jakieś 2 tony, żeby potem na to średni/ciemny blond położyć
wiem, że rozjaśniacz da efekt, a co do farby to nie jestem pewna...
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 12:01   #868
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
salonu Ci nie polecę, ale jak chcesz się sama pobawić, to na allegro chantal color peel kupisz za niecałe 30zł plus przesyłka i spokojnie sama możesz w domu robić


a teraz mam do Was pytanko. Czy po deko, która ściągnęła mi kolor czarny do jasnego rudego (zdjęcie chyba na poprzedniej stronie) muszę położyć rozjaśniacz czy mogę tylko farbę superrozjaśniającą? chodzi mi o lekkie rozjaśnienie o jakieś 2 tony, żeby potem na to średni/ciemny blond położyć
wiem, że rozjaśniacz da efekt, a co do farby to nie jestem pewna...
Ja bym nie ryzykowała i po dekolorze nie kładła rozjaśniacza, ale farbę superrozjaśniającą jak najbardziej Potem powinien Ci złapać średni/ciemny blond

Ja na marchewkowe włosy po dekoloryzacji położyłam farbę profesjonalną co rozjaśnia nawet o 4 tony i wyszedł mi średni blondzik
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 12:07   #869
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Może kupię sobie nie dekoloryzator a środek do ściągania koloru ( słyszałam, ze to coś innego, bo ma słabsze działanie) np Fama Fantasia Colore Color Remover .
Możecie coś polecić? Tylko nie wiem czy po takim środku trzeba farbować włosy, bo na jakimś forum czytłam, że komuś po elgonie wyszedł fajny kolor, ale jak się nie farbuje to on z czasem ciemnieje... To możliwe?
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 12:11   #870
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Monika_030 Pokaż wiadomość
Może kupię sobie nie dekoloryzator a środek do ściągania koloru ( słyszałam, ze to coś innego, bo ma słabsze działanie) np Fama Fantasia Colore Color Remover .
Możecie coś polecić? Tylko nie wiem czy po takim środku trzeba farbować włosy, bo na jakimś forum czytłam, że komuś po elgonie wyszedł fajny kolor, ale jak się nie farbuje to on z czasem ciemnieje... To możliwe?
Pierwszy raz słyszę o tym środku do ściągania koloru, więc się nie wypowiem na jego temat.

Również słyszałam że u niektórych osób ściemniały włosy po dekolorze
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.