Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 12:48   #2041
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Estelle <piątka!>
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:48   #2042
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Hmm... może rzeczywiście się niepotrzebnie na jedna firmę fiksuję...
Za dotychczasowe porady bardzo dziękuję, zobaczę czy uda mi się w moim pięknym mieście namierzyć i zobaczyć "na żywo" kolory

PoKaPoKa, tenebra, dziękuję pięknie za namiar, ale sypki cień to dla mnie na razie wyższy stopień wtajemniczenia

Make_up_Mouse dziękuję, będę szukała A bazę niedawno odkryłam (mam Heana) i pokochałam A byłabyś mi w stanie powiedzieć, czy nr 29 będzie pasował do zieleni z tej paletki bo kolor jest prześliczny i z nim chciałabym dalej działać

Estelle, anibia... szczerze mówiąc nie wiedziałam, że tak można 28 lat na karku, a ja się malowania kolorem uczę...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:50
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:59   #2043
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Make_up_Mouse dziękuję, będę szukała A bazę niedawno odkryłam (mam Heana) i pokochałam A byłabyś mi w stanie powiedzieć, czy nr 29 będzie pasował do zieleni z tej paletki bo kolor jest prześliczny i z nim chciałabym dalej działać
.
Oczywiscie, ze będzie pasował. Możesz zrobić sobie na próbę np. żółtą górną powiekę i zielony akcent na dolnej. Albo żółta góra i zielony zewnętrzny kącik góry. Eksperymentuj, nic innego nie jest potrzebne, zeby zdobywać nowe umiejętności w makijażu
I faktycznie, nie fiksuj się na jednej-dwu markach, bo np. Inglot jest specjalistą od wyrazistych, dobrze napigmentowanych cieni i warto go kupić, jeśli chcesz efektu wow! Gdybyś nie mogła dostać u siebie, na pewno ktoś z Wawy np. Ci pomoze, ja zawsze, jeśli będzie potrzeba.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:12   #2044
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze będzie pasował. Możesz zrobić sobie na próbę np. żółtą górną powiekę i zielony akcent na dolnej. Albo żółta góra i zielony zewnętrzny kącik góry. Eksperymentuj, nic innego nie jest potrzebne, zeby zdobywać nowe umiejętności w makijażu
I faktycznie, nie fiksuj się na jednej-dwu markach, bo np. Inglot jest specjalistą od wyrazistych, dobrze napigmentowanych cieni i warto go kupić, jeśli chcesz efektu wow! Gdybyś nie mogła dostać u siebie, na pewno ktoś z Wawy np. Ci pomoze, ja zawsze, jeśli będzie potrzeba.
Wiesz co, miałam zrobiony kiedyś w którejś z drogerii bardzo fajny wiosenny makijaż - właśnie żółty na wewnętrznym kąciku i zielenie na zewnętrznym plus jakieś rozjaśniacze. A ponieważ doszłam do wniosku, ze czas wyjść z beżyków to próbuję toto odtworzyć... z czego mąż ma spora radochę
Inglota we Wrocławiu trochę jest, pytanie tylko czy cienie o których piszesz, są normalnie dostępne na stoiskach firmowych , czy tylko w wybranych punktach.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:25   #2045
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cienie z serii AMC powinnaś dostać na stoiskach firmowych Inglota, bez problemu.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:40   #2046
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Dodam tylko, że żółty dobrze aplikować oprócz bazy na zwykłą białą kredkę lub inny jumbo (jak np. NYX w kolorze Milk) - kolor będzie porządnie żółty, a nie złamany kolorem naszej powieki lub wyblakły
A miałam kupić tą kredkę milk
Dobry pomysł z białą kredką
Dzięki
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:31   #2047
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Ten błyszczyk do ust to jakiś śmiech na sali, zero trwałości, a kolor cudny wielka szkoda, bo się zawiodłam.
Mam do was pytanie może doradzicie
Poszukuje błyszczyku do ust, musi być trwały wytrzymać na ustach parę godzin, cena do 120zł, polećcie coś proszę, to na specjalny dzień dlatego zależy mi na trwałości, kolor może być transparentny bo i tak będę nakładać na szminkę
błyszczyki Kobo Glass Shine (mam nr-y 214, 215) na moich ustach wytrzymują ponad 3 godziny, bez jedzenia, picia i ćmochania papierosów. Blask błyszczyka znika szybciej, ale uczucie nawilżenia i delikatne zabarwienie ust pozostają. Nic trwalszego do tej pory na ustach nie miałam. Poszukaj produktów o nazwach lipstain lub liptint, one mają za zadanie trzymać się dłużej ust, ale jeśli położysz to na szminkę, to wszystko zależy od trwałości szminki
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:32   #2048
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

UWAGA DZIEWCZYNY!! WIELKA PROMOCJA W N.!
wg. najnowszej gazetki lakiery Catrice w cenie 9,99

Dziwnym trafem byłam pewna że to stała cena! wiec po jaka cholere N. wrzuca cos takiego do gazetki??

naprawde gratuluje im pomyslowosci
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:35   #2049
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
UWAGA DZIEWCZYNY!! WIELKA PROMOCJA W N.!
wg. najnowszej gazetki lakiery Catrice w cenie 9,99

Dziwnym trafem byłam pewna że to stała cena! wiec po jaka cholere N. wrzuca cos takiego do gazetki??

naprawde gratuluje im pomyslowosci

Ale tam nie ma ściemy, tj nie piszą że to promocja tylko jest to reklama informacyjna.
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:43   #2050
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Si, popieram, by się nie skupiać na jednej marce, na dłuższą metę, to nie jest korzystne i nudzi. Nawet sprawdzone marki czasem wypuszczają buble lub produkty, które po prostu nam nie leża i już, a szkoda się zamykać na jakiś pomysł\trend\image tylko dlatego, że wśród naszych ulubieńców nie ma "tego czegoś", poza tym poszukiwania to jedna z frajd kosmetycznych, często przypadkiem można odkryć coś wyjątkowego

Co do żółtych cieni i podbijania koloru - może warto sięgnąć po żelowe linery Inglot (google)? Mają całą baterię kolorów, między innymi żółty (#84) i bardziej uniwersalny - biały (#76). Tak jak wizażanki powyżej polecam nakładanie kolorowych kredek pod cienie, zupełnie zmieniają oblicze makijażu - nasycenie i głębia są bez porównania większe. A cielista\biała kredka do podbijania jasnych i jaskrawych cieni to muszmieć

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-03-06 o 14:46
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:26   #2051
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dotrzymałam obietnicy - zrobiłam dziś oko nowymi cieniami i zdjęcie też, ładuję na bloga. Malowałam się po 8 rano, wyśmienicie szybko poszło, miałam dziś biegania trochę, w tę i z powrotem, zapobiegawczo nałożyłam te cienie na bazę, tak na wszelki wypadek i powiem Wam, że się zakochałam. Nie nałożyłam ich dużo, bo chciałam raczej delikatny efekt, świetnie sprawdziło się wklepanie. Zaraz będą na blogu fotki
Bardzo mi się podoba
Ja tam się skuszę na cienie (o ile jeszcze dziś będą), najwyżej będę żałować
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nowy avatar? a tak mi się podobała mina tej żabci. Teraz będę musiała się przyzwyczaić
Hahaha, ja też się przyzwyczaiłam
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Piękny
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A ostatnio co nie położę na buźkę to mi jakoś nie pasuje- mam nieustający dzień paszteta wiec tym bardziej jestem zadowolona (a jadąc do domu miałam czarne myśli na jego temat- w ostateczności komuś bym oddała).
Ehehe, mam tak samo
To przez tą zimę przedłużoną. Dobrze, że już się kończy
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, ogłaszam alarm dla miasta Lublina - HW na Świętoduskiej, calutka, nieruszana, przynajmniej ok 15 taka była.
Kurczę - ja dopiero dziś się wybieram do swojej N. Mam nadzieję, że znajdę tam 3 niezmacane cienie
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale żeby nie było za dobrze, to mam kolejny dylemat - co ja zrobię, jak mi się Chakra skończy ... czy nie zrobić sobie przypadkiem zapasu...
Jak chcesz to oddam Ci moją Chakrę, jakoś jej za bardzo nie używam
Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
No to ja też pokażę Walk On Air
Na zdjęciach są 3 warstwy. Na zdjęciu gdzie są 3 kolory to ten środkowy
Widziałam na blogu że porównywałaś z Makes Me Weak. jednak on jest nie do pobicia. A lakiery z HW mnie nie jarają i już.
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I tu mam pytanie... Ponieważ nawet na bazie efekt jest dość subtelny (pigmentacja mogłaby być lepsza), zastanawiam się jak podbić jego kolor tak, aby nadawał się na wieczór? (wiecie, o co mi chodzi - o wieczorowy efekt smokey, intensywny i głęboki) Co radzicie dać pod spód? Na razie przychodzi mi do głowy jedynie prasowaniec 507 z My Secret (chłodny, ciemny brąz gorzkiej czekolady) i ewentualnie brązowa ll-ka z esenca... (z tych rzeczy, którymi dysponuję)
Coś czuję, że w tej roli świetnie sprawdziłby się jakiś cień w musie...
Ja pod kameleon używam cienia z Catrice Metal of Honor. tylko że on jest ciepły…
Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Kupiłam tylko "Oooops, nude did it again" na pocieszenie...

Był jeszcze jakiś brązik podobny do kameleona, chyba nr 420, znacie? Może nim zastąpię sobie kameleona...

A powiedzcie mi jeszcze czy te wypiekane cienie polecacie? Już 3 razy się na nie czaiłam, ale nie wiem który kolor wybrać.
Oooops jest super - ja go używam zawsze w duecie z kameleonem.

Polecam też 400 my first copperware party

Polecam Lunch at Tiffanys.
Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Natura na FB napisała , że chowa limitkę HW i wystawi za 2 tygodnie.
Tak właśnie.

Dzwoniłam dziś do Natury i Pani powiedziała że już mają limitkę na zapleczu, ale żeby przyjść po 22.03 bo dopiero wtedy wyłożą... no jasne!
Czy gdzieś w Lublinie jest dziś wyłożone HW?
Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Szanowne Klientki,
Wiele razy zgłaszałyście nam problem, iż w momencie ogłoszenia w gazetce wejścia nowej kolekcji limitowanej Catrice bądź Essence, większość z tych produktów jest już wykupiona. Jak już wiecie – do Drogerii Natura zostały już wysłane pakiety z limitowanką Catrice Hidden World. Zostały jednak omyłkowo zbyt wcześnie rozpakowane i wystawione. W trosce o Was i Wasze potrzeby, zostały więc z powrotem spakowane, by powrócić w momencie wejścia gazetki nr 12, czyli za dwa tygodnie. W ten sposób każda z Was będzie miała pewność, że dokładnie 22 marca w jej drogerii pojawi się pełna kolekcja Hidden World. Bardzo przepraszamy za zamieszanie
Tak jasne... co za
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
A wiecie co, może mnie wyśmiejecie, ale ja tam uważam że to chowanie limitki to korzystne może być - patrzcie, mamy teraz dwa gratisowe tygodnie na testowanie cieni, ja po tym czasie będę wiedziała, czy dokupić na zapas, czy wystarczą mi te, co mam
Kto ma, ten ma
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga, HW jest naprawdę Hidden

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
I tu moja prośba, czy jesteście mi w stanie polecić ładny, nasycony zółty cień? A jakby do tego był to mat albo satyna (chodzi o to, zeby nie był drobinkowy) to
Sleek Curacao ma albo Sleek Acid, zależy czy wolisz bardziej jaskrawy - w kolorze zakreślacza czy po prostu żółty
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 15:28   #2052
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Hidden hidden world
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie do Szpecjalistek
Niedawno odkryłam cienie Catrice (Welcome to Miami Peach i The Queen is Amused) i wpadłam w zachwyt, pełny i absolutny

Zanabyłam chwilę później żółty cień Suny, we love You w celu robienia makijażu wiosennego i niestety nie spełnia oczekiwań - zamiast mocno żółtego koloru wychodzi taka delikatna złotawa poświata...

I tu moja prośba, czy jesteście mi w stanie polecić ładny, nasycony zółty cień? A jakby do tego był to mat albo satyna (chodzi o to, zeby nie był drobinkowy) to
a ja z kolei polecam miyo-sa tanie-4,99, matowe sa oblednie napigmentowane, chyba nawet lepsze niz ingloty. Jesli potrzebowalabys pomocy z miyo, moge Ci kupic i wyslac

oprocz tego narobilyscue mi ochoty na ten brzoskwiniowy lakier-czy ktoras ma ten i ballerine i moglaby zrobic porownanie ?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-03-06 o 15:30
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:40   #2053
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Hidden hidden world
a ja z kolei polecam miyo-sa tanie-4,99, matowe sa oblednie napigmentowane, chyba nawet lepsze niz ingloty. Jesli potrzebowalabys pomocy z miyo, moge Ci kupic i wyslac

oprocz tego narobilyscue mi ochoty na ten brzoskwiniowy lakier-czy ktoras ma ten i ballerine i moglaby zrobic porownanie ?
Mam, postaram się jak wrócę do domu pyknąć fotkę.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:42   #2054
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam, postaram się jak wrócę do domu pyknąć fotkę.
Bede wdzieczna, dzkiekuje
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:54   #2055
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
UWAGA DZIEWCZYNY!! WIELKA PROMOCJA W N.!
wg. najnowszej gazetki lakiery Catrice w cenie 9,99

Dziwnym trafem byłam pewna że to stała cena! wiec po jaka cholere N. wrzuca cos takiego do gazetki??

naprawde gratuluje im pomyslowosci
Znowu zmyła.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:50   #2056
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Koleżanka testowała u mnie puder z pańcią i była zachwycona, kiedy jej dzisiaj ten puder kupiłam stwierdziła, że jednak nie chce bo ją przyciemnia i zostałam z nadprogramowym pudrem Swojego też nie używam, bo mnie przyciemnia, ale już testowany więc trudno.
Może któraś z Was chciałaby ten puder? Nowiutki, nieśmigany, zapłaciłam jedyne 12,99 - tak, też byłam w szoku kiedy zobaczyłam cenę przy kasie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:35   #2057
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Dzwoniłam dziś do Natury i Pani powiedziała że już mają limitkę na zapleczu, ale żeby przyjść po 22.03 bo dopiero wtedy wyłożą... no jasne!
Czy gdzieś w Lublinie jest dziś wyłożone HW?

Tak jasne... co za

Kto ma, ten ma


Podbijam pytanie, na maja nie ma a jak w olimpie? Bo miałam zamiar się wybrać

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32755034]błyszczyki Kobo Glass Shine (mam nr-y 214, 215) na moich ustach wytrzymują ponad 3 godziny, bez jedzenia, picia i ćmochania papierosów. Blask błyszczyka znika szybciej, ale uczucie nawilżenia i delikatne zabarwienie ust pozostają. Nic trwalszego do tej pory na ustach nie miałam. Poszukaj produktów o nazwach lipstain lub liptint, one mają za zadanie trzymać się dłużej ust, ale jeśli położysz to na szminkę, to wszystko zależy od trwałości szminki [/QUOTE]

O dziękuję, zobaczę jak będe w N
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:55   #2058
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Koleżanka testowała u mnie puder z pańcią i była zachwycona, kiedy jej dzisiaj ten puder kupiłam stwierdziła, że jednak nie chce bo ją przyciemnia i zostałam z nadprogramowym pudrem Swojego też nie używam, bo mnie przyciemnia, ale już testowany więc trudno.
Może któraś z Was chciałaby ten puder? Nowiutki, nieśmigany, zapłaciłam jedyne 12,99 - tak, też byłam w szoku kiedy zobaczyłam cenę przy kasie
Ja chętnie przygarnę.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:52   #2059
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
no to można powiedzieć, że ich odgórna "akcja" przynosi efekty. jak dla mnie zachowanie firmy jest całkowicie niepoważne, powinni byli to wprowadzić od następnej LE
Ano, niepoważne tak wyciągać i chować . Kupiłam jednak różowy cień
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga, HW jest naprawdę Hidden

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie do Szpecjalistek
Niedawno odkryłam cienie Catrice (Welcome to Miami Peach i The Queen is Amused) i wpadłam w zachwyt, pełny i absolutny

Zanabyłam chwilę później żółty cień Suny, we love You w celu robienia makijażu wiosennego i niestety nie spełnia oczekiwań - zamiast mocno żółtego koloru wychodzi taka delikatna złotawa poświata...

I tu moja prośba, czy jesteście mi w stanie polecić ładny, nasycony zółty cień? A jakby do tego był to mat albo satyna (chodzi o to, zeby nie był drobinkowy) to
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Hidden hidden world
a ja z kolei polecam miyo-sa tanie-4,99, matowe sa oblednie napigmentowane, chyba nawet lepsze niz ingloty. Jesli potrzebowalabys pomocy z miyo, moge Ci kupic i wyslac

oprocz tego narobilyscue mi ochoty na ten brzoskwiniowy lakier-czy ktoras ma ten i ballerine i moglaby zrobic porownanie ?
O, też miałam polecić MYIO
Mam tylko lakier z Balleriny, ale wydaje mi się, że jest bardziej koralowy niż Catrice - ten jest bledszy.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 19:55   #2060
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ja chętnie przygarnę.
Super

Jeśli ktoś by jeszcze chciał puder z pańcią to zostało kilka - wszystkie po 12,99
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:56   #2061
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Bylam dzisiaj w naturze w slazaku w kat. Udało mi sie upolowac baze rozswietlajaca... reszta jakos nie zawrocila mi w glowie dokupilam jeszcze lakier Same Seine But Different az sie w nim zakochalam Ale zobaczmy jak bedzie rano wygladac w swietle dziennym W gratisie dostalam zielona kredke Kajal
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:58   #2062
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ano, niepoważne tak wyciągać i chować . Kupiłam jednak różowy cień






O, też miałam polecić MYIO
Mam tylko lakier z Balleriny, ale wydaje mi się, że jest bardziej koralowy niż Catrice - ten jest bledszy.
I jak podoba się różowy cień? Dla mnie ma super trwałość Nie żałuję zakupu i chciałabym też beżowy
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:19   #2063
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Przyszłam przeprosić cień w musie w odcieniu 050 Metall of Honor. Jak testowałam go pierwszy raz, to musiałam coś źle zrobić, że zebrał mi się w załamaniu powieki po 4 godzinach. Dzisiaj nałożyłam go po 07.00 i na niego zaaplikowałam złoto - brązowy cień i makijaż trzymał się bez żadnego uszczerbku do 19.30 Aż sama nie mogłam w to uwierzyć
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:22   #2064
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

n jest ciepły…

Oooops jest super - ja go używam zawsze w duecie z kameleonem.

Polecam też 400 my first copperware party

Polecam Lunch at Tiffanys.
padłam i nie wstanę, tak będę leżeć

Haha łatwiej byłoby wymienić rzeczy, których nie polecasz
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:23   #2065
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Estelle <piątka!>
Hehe, ale się zgrałyśmy , nawet minuta ta sama
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Estelle, anibia... szczerze mówiąc nie wiedziałam, że tak można 28 lat na karku, a ja się malowania kolorem uczę...
Ja też w sumie niedawno się dowiedziałam
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Jak chcesz to oddam Ci moją Chakrę, jakoś jej za bardzo nie używam


Dzwoniłam dziś do Natury i Pani powiedziała że już mają limitkę na zapleczu, ale żeby przyjść po 22.03 bo dopiero wtedy wyłożą... no jasne!
Czy gdzieś w Lublinie jest dziś wyłożone HW?
Wodzisz mnie na pokuszenie

A ja jak na złość nie zajrzałam dzisiaj do N i nawet nie wiem, co się stało ze standem na Świętoduskiej
Jutro postaram się pójść.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:55   #2066
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehe, ale się zgrałyśmy , nawet minuta ta sama

Ja też w sumie niedawno się dowiedziałam

Wodzisz mnie na pokuszenie

A ja jak na złość nie zajrzałam dzisiaj do N i nawet nie wiem, co się stało ze standem na Świętoduskiej
Jutro postaram się pójść.
Póóóójdź zresztą ja może jutro rano pojadę z TŻ do centrum to zahaczymy o jakąs N
Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, na maja nie ma a jak w olimpie? Bo miałam zamiar się wybrać
No właśnie tam dziś dzwoniłam.
A jak reszta nie wiem.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
padłam i nie wstanę, tak będę leżeć

Haha łatwiej byłoby wymienić rzeczy, których nie polecasz
uhahaha! nie zauważyłam, faktycznie
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przyszłam przeprosić cień w musie w odcieniu 050 Metall of Honor. Jak testowałam go pierwszy raz, to musiałam coś źle zrobić, że zebrał mi się w załamaniu powieki po 4 godzinach. Dzisiaj nałożyłam go po 07.00 i na niego zaaplikowałam złoto - brązowy cień i makijaż trzymał się bez żadnego uszczerbku do 19.30 Aż sama nie mogłam w to uwierzyć
również polecam! a co!
mistrzu zewnętrznej połowy powieki

ej a wiecie czego nie polecam?
połączenia lakieru Mona Lisa is Staring Back z diamentową odżywką Eveline...
pomalowałam pazury w niedzielę i w poniedziałek już odpryski były... a nie zmywałam naczyń ani nic... trochę mój błąd bo nie użyłam topa żadnego.
podejrzewam że kupiłam otwierany lakier, bo do tego się strasznie ciężko rozprowadza. Moją mamę też wkurzył
trzeba będzie nabyć ten rozcieńczalnik z Inglota...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:59   #2067
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
trzeba będzie nabyć ten rozcieńczalnik z Inglota...

polecam... ale szczerze, genialny jest- ostatnio reanimowałam nim wszystkie moje gluciaki Tylko pipetkę trzeba sobie dokupić, żeby na chama 1/2 litra nie wlać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 07:12   #2068
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Hidden hidden world
a ja z kolei polecam miyo-sa tanie-4,99, matowe sa oblednie napigmentowane, chyba nawet lepsze niz ingloty. Jesli potrzebowalabys pomocy z miyo, moge Ci kupic i wyslac

oprocz tego narobilyscue mi ochoty na ten brzoskwiniowy lakier-czy ktoras ma ten i ballerine i moglaby zrobic porownanie ?
Dziękuję za tą wypowiedź odnośnie Miyo, widziałam w Pepco fajny brązik i zastanawiałam się czy kupić. teraz już wiem - kupię
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Oooops jest super - ja go używam zawsze w duecie z kameleonem.

Polecam też 400 my first copperware party

Polecam Lunch at Tiffanys.
Dzięki! Kupie też 400 i Lunch


I dziękuję Dziewczyny za wyjaśnienia odnośnie Kameleona, może w końcu gdzieś go dorwę

No i z cieni w kremie kupię te ze standardowej kolekcji, HW sobie odpuszczę
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:06   #2069
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, popieram, by się nie skupiać na jednej marce, na dłuższą metę, to nie jest korzystne i nudzi. Nawet sprawdzone marki czasem wypuszczają buble lub produkty, które po prostu nam nie leża i już, a szkoda się zamykać na jakiś pomysł\trend\image tylko dlatego, że wśród naszych ulubieńców nie ma "tego czegoś", poza tym poszukiwania to jedna z frajd kosmetycznych, często przypadkiem można odkryć coś wyjątkowego

Co do żółtych cieni i podbijania koloru - może warto sięgnąć po żelowe linery Inglot (google)? Mają całą baterię kolorów, między innymi żółty (#84) i bardziej uniwersalny - biały (#76). Tak jak wizażanki powyżej polecam nakładanie kolorowych kredek pod cienie, zupełnie zmieniają oblicze makijażu - nasycenie i głębia są bez porównania większe. A cielista\biała kredka do podbijania jasnych i jaskrawych cieni to muszmieć
Pozostaje mi w takim razie blogi i forum czytać i wybierać te naj

Wiesz, linery na razie obchodzę szerokim łukiem, bo z kreską u mnie słabo To znaczy kredką owszem zrobię, nawet równą i nawet ładną, ale pędzelkiem jest masakra... chyba jeszcze dużo wody upłynie, zanim się nauczę

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Sleek Curacao ma albo Sleek Acid, zależy czy wolisz bardziej jaskrawy - w kolorze zakreślacza czy po prostu żółty
Eeee... wolałabym żółty żółty... zakreślacz jest chyba na razie nie wchodzi w grę.... nie te umiejętności

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
a ja z kolei polecam miyo-sa tanie-4,99, matowe sa oblednie napigmentowane, chyba nawet lepsze niz ingloty. Jesli potrzebowalabys pomocy z miyo, moge Ci kupic i wyslac

oprocz tego narobilyscue mi ochoty na ten brzoskwiniowy lakier-czy ktoras ma ten i ballerine i moglaby zrobic porownanie ?
A wiesz, że wczoraj mi wpadł w oko post o nich
Spróbuję namierzyć pod którymś z podanych adresów, ale jeśli by mi się nie udało, będę się ładnie uśmiechała o pomoc
A jak z pigmentacją, wszystkie dobre, czy na któryś uważać?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja też w sumie niedawno się dowiedziałam
Czyli jest jeszcze dla mnie nadzieja

Idę dzisiaj zapolować w N. na ładny lakier - nudziak, a nawet nie tyle nudziak, co bardzo, bardzo naturalny kolorek - praca niestety tego wymaga. Polecicie coś, co mi nie odpryśnie na drugi dzień ?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:32   #2070
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
(...)
ej a wiecie czego nie polecam?
połączenia lakieru Mona Lisa is Staring Back z diamentową odżywką Eveline... (...)podejrzewam że kupiłam otwierany lakier, bo do tego się strasznie ciężko rozprowadza. Moją mamę też wkurzył
trzeba będzie nabyć ten rozcieńczalnik z Inglota...
Moja Mona Lisa też jakaś toporna...a wygrzebałam z samego dna koszyka, myślałam, że akurat TA będzie niezmacana...może i nie jest .
No ale smuży jak szalona - po raz pierwszy od stu lat musiałam machnąć 3 warstwy, by kolor był równy. Porażka i 2h schnięcia bez opcji "dotknij czegokolwiek". I tak kciuk dotknięty...głowę bym dała, że już suche były ...obrażam się na lakiery Catrice.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.