Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 19:38   #31
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Aniu, a czy jest mozlwiosc przetłumaczenia przec Ciebie tych tekstów na potrzeby takich jak ja czyli nie umiejacych angielskiego?? plissssssssssssssssssss
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 19:52   #32
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Aneczko... Sexkupony świetne... To nic,że po angielsku... Cosik jeszcze z niego pamiętam po ubiegłorocznym wyjeździe do Anglii... Heh...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 13:03   #33
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Specjalnie dla FEME

Kupon 1 - Ważny na spełnienie jednej fantazji Twojego wyboru...
Kupon 2 - Ważny na jeden pocałunek w jakąkolwiek część ciała, którą sobie zażyczysz...
Kupon 3 - Ważny na jedną fantazję polegająca na odgrywaniu ról...
Kupon 4 - Ważny na jedną zmysłową przygodę z bitą śmietaną...
Kupon 5 - Ważny na odgrywanie przeze mnie roli, którą sobi wybierzesz...
Kupon 6 - Ważny na pokaz nowej bielizny...

Feme w zasadzie to sama możesz wymyślić bo pomysłów jet masa na takie kupony: śniadanie w łóżku, kolacja przy świecach, romantyczny piknik, zmysłowy masaż... etc.. etc..

Dołączam jeszcze puste kupony, które można wykorzystać i wypełnić wedle własnego uznania, oraz inne które znalazłam w sieci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lovecoupon.jpg (79,2 KB, 522 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lovecouponblank.jpg (57,2 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg set2blank.jpg (85,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg set4blank.jpg (71,3 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg set6blank.jpg (90,3 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg set3blank.jpg (73,4 KB, 145 załadowań)
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 13:33   #34
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

gratuluje pomyslu na watek,bardzo tu milo sie zrobilo!!!! bede zagladac
my z TZ jak wyjzedzamy na dzialke,gdzie jestesmy tylko My czesto bawimy sie z bita smietana,uwielbiam ja,wiec do kazdego deseru sie nadaja,a i na rozgrzanie zmyslow tez jeden strzal smietanki w aerozolu na pepek na przyklad i juz zaczyna sie namietne caluski i zlizywanie slodkosci....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 16:22   #35
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

hmm... Jestem ze swoim TZtem krotko, ale tez nam (szczerze mowiac bardziej jemu) zaczal sie nudzic zwykly sex. Przerabialismy rozne pozycje, raz nam sie nawet zdarzylo kochac w lazience naszego szefa na imprezie, ktora wydal z okazji swoich urodzin... Mam w planach striptiz, moze sie przelamie, bo tez jestem z tych wstydliwych. Tz mial kilka kobiet przede mna, a ja tak naprawde rozpoczelam swoje zycie seksualne z nim (choc nie bylam dziewica, gdy sie poznalismy - ale to byla pomylka). Nie chce jeszcze zaczynac wariacji z grami i tym podobnymi rzeczami, bo wole cos zostawic na pozniej, na nast rok na przyklad. Jak teraz wyczerpiemy wszystkie mozliwosci to potem nie bedzie juz jak urozmaicic sexu.
Szkoda mi tylko, ze TZ sie tak szybko znudzil zwyklym sexem... Teraz chce go zwiazac i tanczyc przed nim, zrobic striptiz itp. Masaze i jedzenie ze swoich cial tez juz przerabialismy... Jest tu duzo fajnych pomyslow, moze potem zaczne kombinowac z tymi kuponami? Ale co moge zrobic by on tez sie czyms wykazal? W lozku czesto tak wychodzi ze on dominuje, bo ja jestem albo za niesmiala albo za leniwa :P ale jesli chodzi o takie bajery to nie wymyslil nic. Wiec wszystko w moich rekach. A chcialabym byc tez przez niego zaskoczona w jakis sposob...
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:34   #36
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

dzieki Castilia! ja wiem ze moge wymyslic cokolwiek, ale chciałam znac to co napisane na tych które pokazałas.. ja juz mam pomysł.. ale to jeszcze czas na wykorzystanie
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 19:03   #37
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

ja wpadłam na pomysł, który już zaczynam realizować Aparatem cyfrowym nagram mu serię filmów ze mną w roli głównej (takich tylko dla jego oczu). Niedługo muszę wyjechać na tydzień to dam mu płytkę z filmami ze wskazaniami na samotne wieczory.....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 23:37   #38
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Witajcie kochaniutkie!

Cieszy mnie niezmiernie, że tu zaglądacie

martha - ta bita śmietana to rzeczywiście świetny gadżet i również miałam okazję jej używać

halinka - wiem ja to jest jak TŻ jest mało kreatywny w tych sprawach, mój też nie należy do geniuszy w tej dziedzinie, ale ja lubię być kreatywna i nie przeszkadza mi to. Kiedyś się wkurzałam, dzisiaj to akceptuję bo przecież nie każdy jest kreatywny czy pomysłowy. Mamy udane życie intymne i jesteśmy szczęśliwi - to jest najważniejsze. Co do Twojego TŻ-ta może warto mu czasem podrzucić pikantny liścik z sugestią co byś chciała żeby dla Ciebie zrobił. Napisz mu tam żeby nie robił tego od razu tylko kiedyś z zaskoczenia. Mimo, że będzie to Twój pomysł napewno spodoba Ci się jak to on go zrealizuje. Faceci są mało domyślni, ale warto ich instruować bo ambicja zaspokojenia potrzeb partnerki jest dla nich bardzo ważna. Jeśli odpowiednio pociągniesz za sznurki Twój Tż zamieni się w Boga sexu Powodzenia!

Elianka - Świetny pomysł. Ja pamietam jeszcze czasy kiedy robiłam coś podobnego do kamery internetowej kiedy TŻ mieszkał jeszcze w Turcji a ja w Polsce Musiałam przecież utrzymać jego fascynację moją osobą hehe

Dorzucam kolejne kupony do wykorzystania. Dziewczyny trochę kreatywności!!! Czekam na wasze pomysły i sugestie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,4 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,1 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,5 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (15,9 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (17,1 KB, 200 załadowań)
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 23:43   #39
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

a wiec ja mam propozycje taka:
popros swojego naj byscie na jeden dzien udawali przyjaciol i by cie tylko tak traktowal. jak sie juz spotkacie on powinien zachowywac dystans, ty wtedy mowisz usiadz przy mnie, pocaluj go w usta jako ze niby tak przyjaciele sie tez caluja on powinien stawiac lekkie opory ze wkoncu jak to tak itp itd.... dalej samo sie potoczy, ale partner musi "Wierzyc" ze jestescie przyjaciolmi, inaczej to nie ma sensu.... taka tam glupota ;P
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 00:03   #40
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Kallisto - fajne fajne, to stwarza taką barierę i nakręca partnerów bo wiedzą, że nie mogą być zbyt blisko myślę, że gdyby to kontynuować przez dwa dni to facet byłby nagrzany do granic możliwości

Dorzucam jeszcze pikantne zaproszonka. Można zrobić coś fajnego samemu (szczególnie zachęcam moję koleżanki scraperki ) naprzykład wycinając litery z gazet. Facetowi można podebrać PLAYBOY'a i dorzucić jakieś sexy zdjęcie czy coś

A tu jest kreator kuponów. Można wpisać własny tekst a potem wydrukować:

http://www.romancestuck.com/custom/l...on-creator.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif loveintherain.gif (14,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: gif oralfactor1.gif (11,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: gif oralfactor2.gif (16,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: gif oralfactor3.gif (17,5 KB, 105 załadowań)
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 00:11   #41
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

mozna tez sie umowic ze bedziecie jechali tym samym autobusem\tramwajem i wtedy ty udajesz niewiniatko a on podrywacza czy kogos takiego
i cie napastuje a ty sie boisz i jestes zawstydzona. wysiadasz na innym przystanku i idzesz do domku.
odzywacie sie do siebie nastepnego dnia.

mozna tez gdzies razem byc w miejscu publicznym i robic cos zboczonego ale udawac ze nic sie nie dzieje... tutaj nie bede wypisywala co mozna robi bo to zalezy od charakteru ale takie cos tez jest fajne, bo tutaj udajemy ze niby nic sie nie dzieje a jednak
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 09:02   #42
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Aniu te słowa "Faceci są mało domyślni" no po prostu sama prawdeńka
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:55   #43
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Nie lubię rozmawiać o seksie, wstydze się najzwyczajniej Ale ku wzajemnej nauce napisze co było już u nas:
1. Ja kilka razy wywiozłam Tż do lasu i to dosłowie Cóż najczęściej było to spowodowane brakiem miejsca, ale miało to w sobie szczyptę eksytacji Tym bardziej, gdy w 2 minuty po zakończeniu zabawy, koło nas przejeżdżał rowerzysta lub samochód Ostatnio Tż wspomninał, że już tegonie robimy i chyba nie chodziło mu o sam akt seksualny w ciasnym bądź co bądź samochodzie, ale o tą spontaniczność i małe ryzyko.
2. W te wakacje kochaliśmy się w jeziorze, spontanicznie, tak wyszło. Bardzo nam się to spodobało, było bardzo przyjemne
3. Zdarzyło mi się nie ubrać majteczek,z a to założyć spódnicę, Tż bardzos ię podobało
4. Oczywiście była też oklepana koszukla z koronki...
5. próbowalismy seksu pod prysznicem, ale za ciasno, tym bardziej, że jestem większa dziewczynką ale za to gra wstępna... jak najbardziej tak
6. ostatnio "napadłam' na Tż, podczas gdy ten czytał gazetę. Miał nakaz "nie przeywania sobie", czyli czytania dalej, a ja sprawiałam mu przyjemność tylko i wyłącznie rękoma (z żelem durex:P), gazety nie doczytał...
7. w kinie zdarzyło mi się pieścić Tż ręką (przez spodnie) podczas nudnego dla mnie (film, który ciekawił Tż) filmu, nie mógł się doczekać zakończenia senasu

Chyba tyle, nic specjalnego, ale zadziałało i myślę, że raz na jakiś czas można wypróbować A Wam dziękuję za pomysł z kuponami Wyczaruję takowe własne. Podobał mi się też pomysł z menu i przebraniem... Ciekawy, ciekawy.. U nas problemem jest fakt, że nie mieszkamy jeszcze razem. Ale raz na jakiś czas da się wyczarować wolne mieszkanko
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:38   #44
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

A ja potrzebuję innego płomienia jesteśmy młodzi spragnieni siebie tylko,że za ścianą są rodzice więc nie na wszystko jest możliwość i moment taki stres ,że łózko skrzypi albo coś sprawia,że się wcale na sobie skupić nie możemy powtarzamy sobie zawsze że nie tutaj itd...jest tak nerwowo i czasem mam wrażenie, że dzieje się to tylko z nudów...brak mi pomysłów jak to wszystko rozwiązać.ale większy problem leży w innej sferze bo się od siebie trochę oddaliliśmy...niby się staramy ale czasem jest trudno tak po prostu usiąść i porozmawiać o nas, o tym co ważne itd...nie wiem jak to zmienić jak go zachęcić ożywić, bo on ma trochę stresów ostatnio jest nerwowy itd myślę że to trochę przez to.chciałabym aby było jak kiedyś rozmowy o nas ,czułość.Przez to ja się stałam nerwowa szukam na silę pomysłu jak go uszczęśliwić myślę ze stałam się przez to trochę upierdliwa niby jest dobrze ale czegoś mi tu brak..
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 21:10   #45
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

kurczaki super wątek popisałabym sobie z Wami ,ale niestety jedna z wizażanek mieszka rzut beretem od nas a ja kumpluje się z jej rodzicami więc jakoś by mi było nie tak wiedząc że oni mogą to czytać,ale pomysłów to Wam nie brakuje
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 22:10   #46
ksz23
Raczkowanie
 
Avatar ksz23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

kurcze, ale świetny wątek. tym bardziej, że za kilka dni nasza 5-ta rocznica. nie mamy własnego mieszkania, więc nie wiem co będzie z upojną nocą, ale kupony będą bankowo
ksz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 22:59   #47
MartiniD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Hey dziewczyny! Musze powiedziec ze post jest rewelacyjny a pomysly swietne
Pozdrawiam!
MartiniD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 07:53   #48
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Hej dziewczyny i ja sie dołączam!
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 15:35   #49
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Hej Dziewczyny! Bardzo się cieszę, że tu zaglądacie i że pomysły wam się podobają mam nadzieję, że inne dziewczyny też się podzielą oryginalnymi pomysłami. Tak czy owak strasznie mi miło, że uważacie ten wątek za przydatny.
Ja ostatnio kupiłam grę w sex-shopie. Jak tylko kupię scaner to zeskanuję planszę i karty
Poza tym kiedyś kupiłam książkę z erotycznymi historiami, które bardzo mnie kręcą, niestety okazało się, że mój TŻ jakoś niebardzo reaguje na słowo pisane
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 21:54   #50
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

świetny wątek
u nas wykorzystane były kuponiki już raz nawet kiedyś odważyłam się do małego striptizu, a tż przywiązany był kajdankami moimi z 18stki i nie mogł mnie dotykać, oczywiscie pozniej szybko sie rzucił na mnie .
jak było duzo czasu i wolna chata ( ) to w roznych miejscach w domu rozne lisciki dla niego zostawiłam, musiał wsz.uzbierać , wykonac zadania , a potem czekała go nagroda w postaci mnie .
musimy wyprobowac bita smietankę jeszcze
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:36   #51
Haschen
Raczkowanie
 
Avatar Haschen
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Witam cieplutko
super wątek ja z moim Tż 'em jestem ponad 4 lata. Nie mieszkamy razem więc jak wpada do mnie to za ścianą rodzinka hehe czyli gorzej być nie może, można sie wykonczyc nerwowo, wiec nawet na zrealizowanie jakiegos pomysłu nie ma szans.

Czasami jednak nadarza się okazja i chata wolna , wiec zrobiłam kiedys tak:
(pomysł nie jest zbyt oryginalny, ale że jako nigdy takiego numeru nie wykreciłam i z reguły jestem dość wstydliwa, moj TŻ był mega zaskoczony)

poprostu , zostawiłam drzwi otwarte. Kiedy zapukał krzyknełam "otwarte" heh , on niczego sie nie spodziewał , poprostu myslał ze jestem czyms zajeta i jakby nigdy nic sobie wszedł do pokoju. No, a ja już czekałam tam na niego, pod kocykiem zakryta cala, a pod spodem oczywiscie golusieńka ;P był zachwycony hehe i przede wszystkim zaskoczony, do tej pory to wspomina i mówi, że czeka na powtórkę )

Moim zdaniem pomysł wcale nie musi być oryginalny, ważne że On niczego się nie spodziewa

Pozdrawiam i czekam na rozwój wątku
__________________
ehh ...
Haschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 18:41   #52
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Kiedy jeszcze nie mieszkalam z moim TZ ciagle molestowalam go zeby opowiedzial mi bajke na dobranoc. Bajka miala byc o tematyce "co mi zrobisz jak mnie zlapiesz" i byla opowiadana przez telefon badz gg. Na poczatku mial koooszmarne opory ale z czasem udalo mi sie wydusic z niego potrzebne informacje dotyczace jego fantazji.

Pomysl byl taki, zeby poprosic zaufana kolezanke o zrobienie mi zdjec - aktow. Bardziej lub mniej nago ale z wyeksponowanymi czesciami ciala, za ktorymi on szaleje ( i dla innych nie musza to byc erotyczne czesci ciala) i opisanie mu w ladnych slowach tych fantazji o ktorych mi sam mowil. Zrobienie takiej jakby ksiazeczki z fantazjami.

No ale niestety zanim zdazylam zrealizowac moj cudny pomysl, zamieszkalismy razem i nie mialo to juz za wiele sensu (po co zdjecia czegos co czego mozna dotknac w kazdej chwili?)

Niestety ja do niesmialych nie naleze wiec zrobilismy juz chyba wszystko co nas krecilo i tu jest pies pogrzebany.... nie mam juz ochoty. Seks mnie znudzil ( a wcale nie jestesmy razem niewiadomo jak dlugo). Nudzi mnie zwykla gra wstepna, potem moze byc nawet fajnie, zazwyczaj nasz seks jest udany, problem mam z tym, zeby zaczac a nie isc spac/jesc/czytac...

Ma ktoras pomysl jak rozgrzac siebie? A nie ukochanego?

Oczywiscie czasem na mnie dziala kiedy przejmuje inicjatywe i to ja doprowadzam go do szalu - jednak nie lubie byc ciagle osoba dominujaca a on z kolei kiedy zaczyna - mam ochote ziewac choc kiedys wszystko to bylo takie podniecajace... i co teraz? Przeciez nie zmienie TZ tylko z tego powodu.

Jakies rady?
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:15   #53
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Sub. .
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:04   #54
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

kiedys jak byla okazja napisalam opowiadanie mojemu tz - takie super hiper erotyczne i czekalam na niego w wannie z piana i kilkoma swiecami. niestety moj tz najperw znalazl mnie a potem liscik ktory notabene po wejsciu do domu mial przed oczami.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:40   #55
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

WOW! Świetny pomysł!
Ja też musze pomyśleć co by tu zrobić aby zaskoczyć TŻ... ^^

__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 19:01   #56
Wegta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Witam wszystkich. jakiś czas temu też postanowiłam zrobic niespodziankę kupiłam super gorset, nie wiedziałam do końca jak to zrobić. Pewnego wieczoru kiedy mój ukochany pilnie pracował wkroczyłam do pokoju ubrana w ten sexi gorset, pończochy kabaretki, buty na obcasach i ... było wielkie zaskoczenie, nie do końca reakcja jakiej oczekiwałam, może macie inny pomysł, pozdr
Wegta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:01   #57
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Cytat:
Napisane przez Wegta Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. jakiś czas temu też postanowiłam zrobic niespodziankę kupiłam super gorset, nie wiedziałam do końca jak to zrobić. Pewnego wieczoru kiedy mój ukochany pilnie pracował wkroczyłam do pokoju ubrana w ten sexi gorset, pończochy kabaretki, buty na obcasach i ... było wielkie zaskoczenie, nie do końca reakcja jakiej oczekiwałam, może macie inny pomysł, pozdr
Może powinnaś najpierw trochę go "rozochocić" i uprzedzić Dobrym pomysłem są kupony, w których opisujesz, co mu zrobisz Niech wie, na co ma czekać.
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:26   #58
Wegta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

racja, te kuponiki to nawet niezły pomysł
Wegta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 22:06   #59
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Hej babeczki!

Cieszy mnie ruch na tym watku i wasze pomysly na to jak urozmaicic zycie seksualne Jeszcze nie zainstalowalam scanera, ale jak tylko znajde chwilke to poskanuje te historie erotyczne. Niestety sa one w jezyku angielskim bo chcialam, zeby TZ mogl je czytac na glos. Gra ktora kupilam tez jest w jezyku angielskim, ale mysle, ze na jej podstawie mozna by wymyslec cos fajnego po polsku.

Little miau miau - to smutne, ze sex Ci sie znudzil. Ja czasem jak jestem zmeczona a chcialabym sie troche rozgrzac i ulatwic sobie sprawe to ogladam jakis film erotyczny. Moj ulubiony to 'Dzika Orchidea' czesc 1 oraz 'Kochanek'. Poza tym kreca mnie dwie kobiety wiec lubie ogladac filmy tego rodzaju.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 10:12   #60
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: Jak podsycić płomień - gry i zabawy dla par

Suuper wątek będe czasem zagladac....
Tydzień temy Tżet napisał mi że jest bardzo zmęczony po pracy...
odpisałam:przyjedz zrobie ci masaż i może nie tylko....
Przyjechał.
Nie mialam żadnych olejków więc wzięłam zwykły balsam do ciała wylałam na Jego plecy co juz sprawiło mu przyjemnośc bo był zimny...a zaczęłam od karku aż po krzyże...
Masowałam masowałam... A tż mruczał... siedziałam na jego pupie więc od czasu do czasu wykonałam jakiś ruch biodrami...
W koncu powiedział: a druga strona to co??
Kazałam mu zamknąć oczy...Miałam już wcześniej przygotowany jogurt pod ręka (on go nie widział) Miał dalej zamkniete oczy kazałam mu sie odwrócić na plecy, i wylałam jogurt na niego (oczy dalej zamkniete) musiał zgadnąc co wylałam, nie było to trudne
Wylany był wszędzie na szyi na sutkach brzuchu pępku....
Zlizywałam powoli...Jak juz doszłam do pepka powoli zaczełam ściągać z niego spodnie, nie wytrzymał sam wylał na mnie reszte jogurtu i zabawa trwała juz z udziałem obydwojga...

Trzeba tylko wnieśc troszke inicjatywy w te nasze pościelowe sprawy i bedzie oki

Następnym razem bita śmietana
Pozdrawiam dziewczynki
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-10 22:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.