Jestem nienormalna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 19:17   #1
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782

Jestem nienormalna?


Witam Was.
Rzadko zakładam wątki bo...nie lubię. Ale teraz jestem pod ścianą. Nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać.

Mój Tż, studiował filologię. Nie za chętnie się uczył. Wolał pójść na boisko pograć w piłkę , bo jak twierdził - to pozwala mu się odstresować. Okey rozumiem. Wyrzucili go.
Na boisko chodzi nadal...Praktycznie codziennie. I codziennie jest alkohol - taki mały niby melanż. Tylko po co On tam chodzi tak często? Musi się odstresować? W ogóle nie pisze smsów. Zmienił się o 180 stopni.

Co tydzień robią sobie ogniska. Czasem On jest gospodarzem imprezy. Od kąd poznał pewną dziewczynę w ogóle nie ma dla mnie czasu. Raz wspomniał,że spędzają ze sobą dużo czasu,że Ona go ciągle gdzieś zaprasza itp. O dziwo powiedział mi co Owa dziewczyna powiedziała po ostatnim "melanżu". To było coś w rodzaju.... "Jaka nudna impreza, podrywało mnie tylko dwóch chłopaków. A w dodatku nikomu nie obciągnęłam." Ja byłam w szoku. Powiedziałam mu, - nie odebrałeś tego jako propozycji? - On,że nie.
Oni mieszkają obok siebie. Ja od niego 60 km. Nigdy nie chciał do mnie przyjechać, zawsze miał jakąś wymówkę. A teraz? Nawet nie wie jak mnie rani Kiedy pytam "co się dzieje bo przecież widzę,że to nie jest normalne ,żeby on się do mnie w ogóle nie odzywał" na co on "nie wiem o co ci chodzi" :/

Związek tak nie wygląda... Nie czuje się z nim szczęśliwa. Na początku w ogóle było inaczej, o 100%.

Co myślicie o tym?
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:23   #2
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Witam Was.
Rzadko zakładam wątki bo...nie lubię. Ale teraz jestem pod ścianą. Nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać.

Mój Tż, studiował filologię. Nie za chętnie się uczył. Wolał pójść na boisko pograć w piłkę , bo jak twierdził - to pozwala mu się odstresować. Okey rozumiem. Wyrzucili go.
Na boisko chodzi nadal...Praktycznie codziennie. I codziennie jest alkohol - taki mały niby melanż. Tylko po co On tam chodzi tak często? Musi się odstresować? W ogóle nie pisze smsów. Zmienił się o 180 stopni.

Co tydzień robią sobie ogniska. Czasem On jest gospodarzem imprezy. Od kąd poznał pewną dziewczynę w ogóle nie ma dla mnie czasu. Raz wspomniał,że spędzają ze sobą dużo czasu,że Ona go ciągle gdzieś zaprasza itp. O dziwo powiedział mi co Owa dziewczyna powiedziała po ostatnim "melanżu". To było coś w rodzaju.... "Jaka nudna impreza, podrywało mnie tylko dwóch chłopaków. A w dodatku nikomu nie obciągnęłam." Ja byłam w szoku. Powiedziałam mu, - nie odebrałeś tego jako propozycji? - On,że nie.
Oni mieszkają obok siebie. Ja od niego 60 km. Nigdy nie chciał do mnie przyjechać, zawsze miał jakąś wymówkę. A teraz? Nawet nie wie jak mnie rani Kiedy pytam "co się dzieje bo przecież widzę,że to nie jest normalne ,żeby on się do mnie w ogóle nie odzywał" na co on "nie wiem o co ci chodzi" :/

Związek tak nie wygląda... Nie czuje się z nim szczęśliwa. Na początku w ogóle było inaczej, o 100%.

Co myślicie o tym?
Mysle ze ten facet to palant i powinnas go kopnąć w d***
Tym bardziej ze nie czujesz sie z nim szczesliwa, to jak sobie to wyobrazasz? Przeciez szczescie to podstawa

Edytowane przez God Of War 20
Czas edycji: 2010-06-12 o 19:24
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:23   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jestem nienormalna?

Zastanawiam się , po co Ci tępy nierób i alkoholik co nawet na filologi się zetresował i nie był w stanie utrzymać.
Ale jesli tak właśnie wygląda Twój wyśniony książę, to wprawdzie nie rozumiem, ale to Twoje życie, dalej się zastanawiaj jak zatrzymać przy sobie tak wartościowego miasiaczka.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:28   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zastanawiam się , po co Ci tępy nierób i alkoholik co nawet na filologi się zetresował i nie był w stanie utrzymać.
Ale jesli tak właśnie wygląda Twój wyśniony książę, to wprawdzie nie rozumiem, ale to Twoje życie, dalej się zastanawiaj jak zatrzymać przy sobie tak wartościowego miasiaczka.
No właśnie
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:29   #5
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Jestem nienormalna?

Prawda - idealizowałam go do granic możliwości.

A On? Zauważyłam,że nie zna słów takich jak: "Przepraszam, proszę, dziękuję, Kochanie, Skarbie" itp.
Faktycznie mam inne podejście niż On. Ja studiuję mam 9 egzaminów - nie zaliczeń egzaminów. Pracuję staram się jak mogę, w dodatku pomagam w domu i usiłuje czasem pójść na imprezę. Nie to nie znaczy,że jestem lepsza tylko nie się nie poddaję i próbuję walczyć a On? ... Eh...

Macie rację potrzebuje kubła zimnej wody....najlepiej kilku.
Najgorsze jest to,że to kolejny z xx nieudanych związków...kolejnych beznadziejnych przypadków ;( po cho%lere ja się tak zaangażowałam?
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:33   #6
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jestem nienormalna?

ile wy jesteście "razem" skoro on nigdy u ciebie nie był???
a ty nie jesteś nienormalna skąd wogóle ci to przyszło do glowy??
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:38   #7
Prisca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Jestem nienormalna?

pewnie mu w koncu obciagnela, ta laska z "melanzu"
rany co za buc
Prisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 19:39   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Faktycznie mam inne podejście niż On. Ja studiuję mam 9 egzaminów - nie zaliczeń egzaminów. Pracuję staram się jak mogę, w dodatku pomagam w domu i usiłuje czasem pójść na imprezę. Nie to nie znaczy,że jestem lepsza tylko nie się nie poddaję i próbuję walczyć a On? ... Eh...

Ależ TAK, to własnie znaczy jak najbardziej, ze jesteś lepsza. Bo jesteś ambitna, pracowita, walczysz o swoje, starsza się.
W porównaniu do obiboka co tylko za piłką lata i codziennie chleje, jest leniwy, gnuśny i nijak na przyszłość nie rokuje, to weź dziewczyno się nie upokarzaj - jesteś lepsza, dużo bardziej wartościowa i masz iść do lusterka to sobie powiedzieć 100 razy, i tak codziennie rano i wieczorem:
"jestem lepsza od nieroba, dlatego poszukam kogoś na swoim poziomie, żeby mieć partnera a nie kulę u nogi, bo na to zasługuję, bo na to ciężko zapracowałam i szacunek i miłość mi się należą."

trzeba znać swoją wartość, szanować sama siebie, doceniać.
To nie jest równoznaczne z wywyższaniem się, czy brakiem skromności.
Ludzie sa różni, a slogan ze wszyscy sa równi to za socjalizmu obowiązywał, dzięki Bogu ten ustrój skończył się parę lat temu i broń Boże żeby kiedykolwiek wrócił z tą swoją debilna urawniłowką.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:55   #9
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ależ TAK, to własnie znaczy jak najbardziej, ze jesteś lepsza. Bo jesteś ambitna, pracowita, walczysz o swoje, starsza się.
W porównaniu do obiboka co tylko za piłką lata i codziennie chleje, jest leniwy, gnuśny i nijak na przyszłość nie rokuje, to weź dziewczyno się nie upokarzaj - jesteś lepsza, dużo bardziej wartościowa i masz iść do lusterka to sobie powiedzieć 100 razy, i tak codziennie rano i wieczorem:
"jestem lepsza od nieroba, dlatego poszukam kogoś na swoim poziomie, żeby mieć partnera a nie kulę u nogi, bo na to zasługuję, bo na to ciężko zapracowałam i szacunek i miłość mi się należą."

trzeba znać swoją wartość, szanować sama siebie, doceniać.
To nie jest równoznaczne z wywyższaniem się, czy brakiem skromności.
Ludzie sa różni, a slogan ze wszyscy sa równi to za socjalizmu obowiązywał, dzięki Bogu ten ustrój skończył się parę lat temu i broń Boże żeby kiedykolwiek wrócił z tą swoją debilna urawniłowką.
Dziękuję Naprawdę mnie podniosłaś na duchu. Tak wiem, mam troche problemów z myśleniem na swój temat...

Ah... Ponoć "Kobiety wychodzą za grzecznych chłopców, a kochają skur...synów." To chyba jednak prawda.
Mam nadzieje,że przyjedzie się ze mną spotkać bo dzielimy jednakową odległość do większego miasta więc...

Ile z nim jestem? Znamy się od lat. Zbliżyliśmy się do siebie przez ostatni rok, rozmawialiśmy godzinami - jako kumple. A "jesteśmy/byliśmy" razem przez 1,5 miesiąca. Wiem - to śmieszne,że tak przeżywam, ale od ponad roku jestem sama i tylko On zainteresował mnie swoją osobą, urzekły mnie jego cechy (teraz już nie wiem jakie, to chyba tylko pokazówka była)... Uwierzyłam,że ktoś mnie pokochał. Znowu się zawiodłam. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak?
Niby nie jestem brzydka (ale bardzo super też nie), ni to wychudzona, ni to gruba, niby nie głupia bo studiuję kierunek no raczej do najłatwiejszych nie należący i nawet zaradna... a tu co? Każdy mnie zostawia... Ja już nie wiem... dlatego właśnie tracę wiarę w siebie.

Od pewnego momentu zakodowałam sobie "w czaszce",że porażka nie wchodzi w rachubę. Dopinam swego celu - ale nie po trupach. Jestem kompromisowa. Aczkolwiek, może powinnam być trochę bardziej "bezradna"... Nie to bez sensu udawanie kogoś kim się nie jest...

Po prostu trafiam na du.pk.ów.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Teraz wychodzę, ale dziękuję za odpowiedzi i w razie czegoś odpowiem na nie jutro/lub dziś.

Zaczynam wierzyć w to,że już zawsze będę sama.
Ostatni partner po latach mnie zdradził,ale to długa historia...
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 01:10   #10
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Witam Was.
Rzadko zakładam wątki bo...nie lubię. Ale teraz jestem pod ścianą. Nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać.

Mój Tż, studiował filologię. Nie za chętnie się uczył. Wolał pójść na boisko pograć w piłkę , bo jak twierdził - to pozwala mu się odstresować. Okey rozumiem. Wyrzucili go.
Na boisko chodzi nadal...Praktycznie codziennie. I codziennie jest alkohol - taki mały niby melanż. Tylko po co On tam chodzi tak często? Musi się odstresować? W ogóle nie pisze smsów. Zmienił się o 180 stopni.

Co tydzień robią sobie ogniska. Czasem On jest gospodarzem imprezy. Od kąd poznał pewną dziewczynę w ogóle nie ma dla mnie czasu. Raz wspomniał,że spędzają ze sobą dużo czasu,że Ona go ciągle gdzieś zaprasza itp. O dziwo powiedział mi co Owa dziewczyna powiedziała po ostatnim "melanżu". To było coś w rodzaju.... "Jaka nudna impreza, podrywało mnie tylko dwóch chłopaków. A w dodatku nikomu nie obciągnęłam." Ja byłam w szoku. Powiedziałam mu, - nie odebrałeś tego jako propozycji? - On,że nie.
Oni mieszkają obok siebie. Ja od niego 60 km. Nigdy nie chciał do mnie przyjechać, zawsze miał jakąś wymówkę. A teraz? Nawet nie wie jak mnie rani Kiedy pytam "co się dzieje bo przecież widzę,że to nie jest normalne ,żeby on się do mnie w ogóle nie odzywał" na co on "nie wiem o co ci chodzi" :/

Związek tak nie wygląda... Nie czuje się z nim szczęśliwa. Na początku w ogóle było inaczej, o 100%.

Co myślicie o tym?

sama sobie odpowiedziałaś,i tak właśnie myśle
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 07:51   #11
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Uwierzyłam,że ktoś mnie pokochał. Znowu się zawiodłam. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak?
Niby nie jestem brzydka (ale bardzo super też nie), ni to wychudzona, ni to gruba, niby nie głupia bo studiuję kierunek no raczej do najłatwiejszych nie należący i nawet zaradna... a tu co? Każdy mnie zostawia... Ja już nie wiem... dlatego właśnie tracę wiarę w siebie.

Zaczynam wierzyć w to,że już zawsze będę sama.
Ostatni partner po latach mnie zdradził,ale to długa historia...
Ktoś kiedyś powiedział, że miłość przychodzi wtedy, gdy nauczysz się być sama.

I coś w tym jest, także głowa do góry

Nie trać czasu i energii, na martwienie się, że zawsze będziesz samotna. Nie szukaj na oślep. Zajmij się tym co lubisz, studiami, pracą... Nabierzesz pewności siebie, będziesz miała swoje cele. A wtedy, spotkasz kogoś, kto spojrzy z Tobą w tym samym kierunku
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 08:13   #12
majsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem nienormalna?

nie trać czasu na taki związek, po co Ci facet, który nic nie robi i na dodatek traktuje Cię w ten sposób. Skoro woli "melanże" na boisku i towarzystwo tamtej dziewczyny, to wszystko jasne. Odpuść sobie a zobaczysz, że po jakimś czasie znajdzie się ktoś kto jest Ciebie wart. Głowa do góry. Nie warto sobie marnować życia z takim facetem.
majsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 08:55   #13
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jestem nienormalna?

Niepotrzebny Ci taki facet bo zwyczajnie tracisz z nim swój cenny czas, w którym mogłabyś robić wiele ciekawszych rzeczy, poczynając od tego że spotykać się z mądrzejszymi bardziej rozgarniętymi osobami. Różnicie się zupełnie i właśnie tak!Ty jesteś lepsza. I zobaczysz za jakiś czas że Ci to na dobre wyjdzie, jeśli się z nim rozstaniesz.

Ty skończysz studia będziesz miała jakąś pracę i pieniądze, zainteresowania, będziesz niezależna, i w końcu jak się tak nad tym nie będziesz zastanawiać i nie będziesz na siłę szukać spotkasz fajnego mądrego faceta, albo i on sam Ciebie znajdzie. Natomiast Twój obecny: wątpię że gdziekolwiek na jakichkolwiek studiach sobie poradzi, pewnie zmarnuje życie do 30tki na piwku z kolegami, po czym się zorientuje że nie ma nic, żadnego punktu zaczepienia, zero wykształcenia. Będzie takim dzieciuchem który mimo lat będzie wyciągał kasę na fajki od rodziców a może i z nimi mieszkał. Może i znajdzie robotę w końcu z desperacji albo z nudów, np. ochroniarz w osiedlowym markecie. A może jakaś lala( możliwe że nawet to 'inteligentne dziewczę' z ogniska) zajdzie z nim w ciążę, i oczywiście wezmą slub a on po jakimś czasie zacznie ją zdradzać bo ślub nie był z miłości tylko przez dziecko.

wiem, wiem nic nie mówcie, wcale się nie zapędziłam po prostu bardzo mi się nudzi więc sobie napisałam taki scenariusz do serialu oczywiście z tym wszystkim to moje przypuszczenia ale fakt faktem że nie masz się co męczyć z obibokiem, za fajna jesteś dla niego
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:11   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jestem nienormalna?

wiesz.. ja uważam, że kula u nogi to ci średnio potrzebna

jak widzisz siebie za parę lat w związku z facetem który nie miał czasu utrzymać się na studiach bo wolał się uchlać na boisku, z facetem który się zajmuje melanżykami i ma jakąś laske na boku która najwyraźniej się puszcza jak tylko może... pracy pewnie też ten delikwnt nie ma

sorry ale.. Ty masz ambicje, uczysz się, starasz się coś w życiu osiągnać- a ten koleś by cię tylko ciągnął na dno (nie mówię, że studia są potrzebne do szczęścia w życiu - ale jakaś praca i chęci do działania to by się przydały)
zostaw go i tyle
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:17   #15
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Jestem nienormalna?

Weź go w tyłek kopnij, po co Ci taki facet? No powiedz sama?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:24   #16
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Jestem nienormalna?

Że, co?
Nie ma dla Ciebie czasu, bo spędza go z jakąś laifiryndą?
No ja nie wierzę, że nic między nimi nie było...

I po co Ci taki facet, który przepuści życie na ciągłych imprezach? A potem obudzi się z ręką w nocniku, jak nie będzie miał z czego żyć, bo zero wykształcenia...

Zostaw go i tyle.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:58   #17
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Jestem nienormalna?

Niestety (albo i stety), droga Autorko, ten obibok Cię nie kocha. Prawdopodobnie Cię zdradza, a nawet jeśli nie, to dam sobie rękę uciąć, że ślini się do tej "super laski" z melanżu, a nie do Ciebie.
Jesteś ambitną dziewczyną, zdobędziesz wykształcenie, nawet jeżeli twierdzisz, że "brzydka, nie jesteś, ale jakaś super też nie" to pamiętaj, że to tylko Twoja ocena. Wiadomo, że nie każdemu się spodobasz, ale na pewno znajdzie się sporo facetów, którzy będą robili do Ciebie maślane oczka A Ty musisz się wtedy nauczyć dobrze wybierać, żeby nie natrafić na kolejnego obiboka i wybacz - idiotę. I zmień swoje nastawienie. On Cię nie chce? Po co Ci taki ktoś. Widocznie potrzebuje kogoś na swoim poziomie. Ty prezentujesz zbyt wysoki jak na niego. I pamiętaj - to Ty masz sobie wybrać faceta, Ty rozdajesz karty
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:58   #18
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jestem nienormalna?

Nie nie jestes nienormalna, to raczej On jest nienormalny, do Ciebie czasu nie ma bo woli sobie pic i ganiać za piłką co pewnie i tak jest tylko wymówką dla Ciebie, kopnij do w 4 litery i nie trać nerwów i czasu na takiego buca.

Jesteś zaradna, ambitna i tego sie trzymaj a nie daj sobą pomiatać. Jeszcze spotkania z ta laską, masakra.

A facet odpowiedni przyjdzie sam i nawet sie tego nie bedziesz spodziewać
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 11:45   #19
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Jestem nienormalna?

Ja też myślę że on jest palantem... Beznadziejne zachowanie. To co napisałaś świdczy o nim bardzo źle. Od razu bym go przekreśliła... Jesteś zapewne warta kogoś lepszego.
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 11:57   #20
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jestem nienormalna?

On sobie szuka służącej, która do niego będzie przyjeżdżać. Daj spokój, wyraźnie mu nie zależy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 13:53   #21
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zastanawiam się , po co Ci tępy nierób i alkoholik
dokładnie, daj sobie z nim spokój, niech się "wyimprezuje" podejrzewam,że nawet nie będzie zbytnio rozpaczał po stracie, wielkiej stracie bo jesteś ambitną dziewczyną, która powinna znać swoja wartość, również jak już tutaj dziewczyny zauważyły, uważam że mizia się z koleżanką z melanżu, bankowo
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
co nawet na filologi się zetresował i nie był w stanie utrzymać.
tutaj troszeczkę nie rozumiem, chyba zbyt pochopnie i niesprawiedliwe oceniacie, dla niektórych filologia jest trudna i nieciekawa a dla innych pasjonująca i wymarzona. Idąc tym torem myślenia student medycyny -o tak, tak ambicja, poważny człowiek z ambicjami należy się szacunek, a student filologi -szaraczek, przeciętny nic specjalnego? hmmm, chyba nie tędy droga nie oceniajmy tą miarą...
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 17:37   #22
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jestem nienormalna?

Skoro nie czujesz się szczęśliwa i uwazasz że NIE TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ ZWIĄZEK... to nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz. ?? Sama sobie odpowiedziałaś na swoje pytanie.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 17:39   #23
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wiesz.. ja uważam, że kula u nogi to ci średnio potrzebna

jak widzisz siebie za parę lat w związku z facetem który nie miał czasu utrzymać się na studiach bo wolał się uchlać na boisku, z facetem który się zajmuje melanżykami i ma jakąś laske na boku która najwyraźniej się puszcza jak tylko może... pracy pewnie też ten delikwnt nie ma

sorry ale.. Ty masz ambicje, uczysz się, starasz się coś w życiu osiągnać- a ten koleś by cię tylko ciągnął na dno (nie mówię, że studia są potrzebne do szczęścia w życiu - ale jakaś praca i chęci do działania to by się przydały)
zostaw go i tyle
Zgadzam się.
Sama zresztą w swoim poście odpowiedziałas sobie na problem - nie jesteś szczęśliwa więc po co ci taki związek??
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:51   #24
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Jestem nienormalna?

Przyłączam się. daj sobie spokoj z tym kolesiem bo tylko tracisz czas i nerwy. słuchaj glosu serca ono powie Ci co zrobic ale juz chyba sama wiesz....
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 04:38   #25
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Jestem nienormalna?

Mam teraz sesję więc nie mogę za bardzo przesiadywać na Wizażu
Dziękuje Wam wszystkim za wypowiedzi...

Rozmawiałam z nim 2 dni temu przez kom, około godziny...
Ale...
Wczoraj poprosiłam go o coś naprawdę dla mnie ważnego, zawiódł. Bo? Bo nie potrafił spełnić mojej prośby a duża nie była W ogóle nadal ustawia te opisy nie mam pojęcia czy do mnie.

Teraz wiem,że nie chce takiego mężczyzny -nie męskiego... Bo... facet powinien być zdecydowany i potrafić usatysfakcjonować kobietę na wielu polach. Cóż, ja swojego(?) Tż z paru powiedzmy,że tak "zwolniłam". Bo on wie,że nie wymagam od niego drogich prezentów w ogóle jakichkolwiek... fakt nie na tym mi zależy.

Rozpiszę się prawdopodobnie niedługo a narazie musze się uczyć.
Dzwonił do mnie jeszcze pretensją ,że na imprezy to mam czas a na niego to nie. Wtf?!
"Impreza" = spacer z koleżankami po osiedlu...

Nie mam sił na związek bez sensu. Decyzja trudna ale słuszna. Muszę to zrobić bo nie mogę znieść takiego traktowania, mówi - mówi dużo. Robić? Nic nie robi... :/
W dodatku ta myśl,że jeśli jeszcze mnie nie zdradził to pewnie i tak się z nią przeleci... Kwestia czasu. Kobieca intuicja, moja się nigdy nie myli.

Wrr! Jaka jestem wściekła!
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 06:22   #26
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Jestem nienormalna?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Naprawdę mnie podniosłaś na duchu. Tak wiem, mam troche problemów z myśleniem na swój temat...

Ah... Ponoć "Kobiety wychodzą za grzecznych chłopców, a kochają skur...synów." To chyba jednak prawda.
Mam nadzieje,że przyjedzie się ze mną spotkać bo dzielimy jednakową odległość do większego miasta więc...

Ile z nim jestem? Znamy się od lat. Zbliżyliśmy się do siebie przez ostatni rok, rozmawialiśmy godzinami - jako kumple. A "jesteśmy/byliśmy" razem przez 1,5 miesiąca. Wiem - to śmieszne,że tak przeżywam, ale od ponad roku jestem sama i tylko On zainteresował mnie swoją osobą, urzekły mnie jego cechy (teraz już nie wiem jakie, to chyba tylko pokazówka była)... Uwierzyłam,że ktoś mnie pokochał. Znowu się zawiodłam. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak?
Niby nie jestem brzydka (ale bardzo super też nie), ni to wychudzona, ni to gruba, niby nie głupia bo studiuję kierunek no raczej do najłatwiejszych nie należący i nawet zaradna... a tu co? Każdy mnie zostawia... Ja już nie wiem... dlatego właśnie tracę wiarę w siebie.

Od pewnego momentu zakodowałam sobie "w czaszce",że porażka nie wchodzi w rachubę. Dopinam swego celu - ale nie po trupach. Jestem kompromisowa. Aczkolwiek, może powinnam być trochę bardziej "bezradna"... Nie to bez sensu udawanie kogoś kim się nie jest...

Po prostu trafiam na du.pk.ów.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Teraz wychodzę, ale dziękuję za odpowiedzi i w razie czegoś odpowiem na nie jutro/lub dziś.

Zaczynam wierzyć w to,że już zawsze będę sama.
Ostatni partner po latach mnie zdradził,ale to długa historia...

Nie przesadzaj. Jak jesteś z nim 1,5 miesiąca to zupelnie się nie przejmuj od samego początku Cię olewa więc... masz odpowiedz.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:24   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jestem nienormalna?

Dziewczyno - gdzie ty masz oczy i rozum? między nogami?
Opisałaś właśnie klasycznego, podręcznikowego chama, lenia, obiboka, palanta (i kilka dosadniejszych określeń ciśnie mi się na klawiaturę).

Tak szczerze - nie wstyd ci nazywać kogoś takiego "moim chłopakiem"?
Ja bym się ze wstydu pod ziemię zapadła, jakbym miała coś takiego przedstawić kumpelom.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 00:55   #28
Diamond89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 59
Dot.: Jestem nienormalna?

jednym słowem to frajer. i Wasz 'związek', związku kompletnie nie przypomina. chlopak ma nasrane w garach to typ wiecznego chłopca. szkoda, że to dopiero po czasie wyszło na jaw. nie trać na Niego swoich najlepszych lat, swojego ZDROWIA i NERWÓW. on na każdym kroku udowadnia Ci, jak bardzo jest płytki.
Diamond89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 06:27   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem nienormalna?

Czas przejrzeć na oczy i zmądrzeć. Tylko tyle i aż tyle. Nie jesteś w żadnym związku, tylko w jakiejś dziecinadzie z mentalnym menelem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:46   #30
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Jestem nienormalna?

Jak tak Cię czytam to wydajesz mi się osobą na poziomie, pracowita, taką która ma coś w głowie dlatego dziwię się, że jeszcze tolerujesz taki stan rzeczy. Szkoda, żebyś marnowała czas na takich dziecinnych chłopaków.

Mnie doświadczenie nauczyło, że nie ma co litować i zastanawiać się nad takimi facetami, co nie potrafią się zaangażować i dziewczynę traktują tylko jako dodatek do życia. Ja nie potrafiłam tak żyć, a tak zachowywał się mój poprzedni facet, dodatkowo nie był uczciwy jak się później okazało, rzuciłam go i nie żałuję.
Też się bałam, że będę sama, że wszyscy faceci są do kitu, ale minęło trochę czasu, ja ułożyłam sobie życie i poznałam normalnego, oddanego i uczciwego faceta. Mimo, że nie zawsze jest między nami cacy i różowo - wydaje mi się, że jakieś tam spięcia są w każdym związku - to jednak potrafimy siebie nawzajem szanować, wspierać się w trudnych chwilach i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć.
Dlatego nie bój się, że na tym facecie skończy się świat, jeśli on już teraz zachowuje sie kiepsko, to nie chcę cię martwić, ale lepiej nie będzie... Już teraz nie można na nim polegać, co będzie później?
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.