Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 07:36   #1231
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Były też takie podobne na grubszym obcasie i na słupku
gdzie ?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:37   #1232
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
gdzie ?
ja swoje kupiłam na allegro - są z atmosphere

a - w zeszłym roku je kupowałam
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:43   #1233
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
takie, tylko brązowe - a raczej w kolorze gorzkiej czekolady
Genialne te butki I obcasy śliczne Gdzie upolowałaś?

Edit: Już odpowiedziałaś
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:43   #1234
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Co do wyboru sposobu anty to jak pisałam wcześniej - każdy musi wybrać to co dla niego jest najlepsze. Ja przed urodzeniem Gluta brałam tabsy 7 lat a rok po urodzeniu założyłam wkładkę i nie żałuję.
Na studiach miałam koleżankę, która zaczęła brać tabsy i od razu zaszła w ciążę Okazało się, że zanim brała to miała mocno rozwaloną gospodarkę hormonalną a jak zaczęła brać to sie unormowało i od razu bejbi

Miseczki kosztowały 5,99 za 5 szt i nazywaja się Blanda (niestety opakowanie wyrzuciłam, więc nie zrobię Wam fotki). Były na dzile gdzie inne iski, miseczki, talerze itp...

Naam - fajne te Twoje szpile
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:05   #1235
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość

- No i chcę Wam pokazać jakie miseczki sobie kupiłam w Ikei... w sam raz do prochów
Śliczne miseczki Na jakim dziale je kupiłaś? Bo chciałabym je nabyć

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nie można uzywać termoforu podczas miesiączki , siadać na ciepłym ani nic w tym stylu.Mozna dostać krwotoku, ja to przeżyłam bo siedziałam sobie na podgrzewanej poduszcze, jak wstałam to poczułam jakbym niepanowala nad moczem ,tyle że to była krew, oczywiście zasłabłam i pogotowie
Ból brzucha podczas @ to nic innego jak silne skurcze mięśniówki macicy. A ciepło ma działanie rozkurczające i rozluźniające, podobnie jak No-spa. Z tym, że źródło ciepła nie powinno być zlokalizowane w pobliżu narządów rodnych. Więc termofor położony na brzuch nie zaszkodzi. Z powodzeniem stosują tą metodę od wielu lat

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
juto pracwity dzien sie szykuje, musze zrobic 5 kg ogorkow w zalewie musztardowej, tiamisu, popekane kulki, jakies dobre miesko na sobote i wieczorem ogarnac mieszkanko chociaz troche..
Kocham ogórki w zalewie musztardowej z dodatkiem kurkumy
A za patisona z zalewy dałabym się pokroić Szkoda tylko, że do przetworów nie mam głowy

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Poważnie? Pierwsze słyszę, że należy brać kwas foliowy nie będąc w ciąży ani jej nie planując w najbliższym czasie... muszę podpytać moją gin.
Chodzi o to, że każda kobieta w wieku rozrodczym powinna przyjmować kw. foliowy. Podobno 3/4 dzieciaczków jest nie planowanych więc lepiej zadbać o potomstwo Dodatkowo kw. foliowy ma pozytywny wpływ na stan włosów i paznokci. Ja biorę musującą multiwitaminę z dodatkiem kw. foliowego.

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Violl, jest tak jak pisze Dominka, też hormony, ale nie obciążają one tak bardzo wątroby, bo wchłaniają się bezp. z macicy, nie ukł. pokarmowego, dzięki czemu ich wpływ na chudnięcie jest dużo mniejszy.
Niestety nie zgodzę się do końca z tobą. Nie ma znaczenia dla wątroby czy hormony są przyjmowane doustnie czy domięśniowo. Wszystkie przechodzą przez wątrobę, bo są w niej syntetyzowane. Nie ma od tego wyjątków. Przechodzą jedynie inną drogę. Hormony podawane domięsniowo szybciej ulegają wchłonieniu, dystrybucji i metabolizmowi, ponieważ omijają żołądek i są bezpośrednio transportowane do krwioobiegu przez bł. biologiczne.

Na temat zależności tycia, a drogi podania hormonów nie wiem za wiele, więc się nie wypowiem. Tycie przy hormonach to w wielu przypadkach zatrzymywanie wody w organiźmie. Podobna sytuacja ma miejsce także podczas @. U niektórych kobiet hormony powodują także nadmierny apetyt. Dlatego trzeba obserwować baczniej organizm i jeżeli zachodzi taka potrzeba zmienić tabletki zawierające innt skład hormonalny.


Choroba, ale się rozpisałam Idę wyciągam pranie i biorę się za pakowanie, bo w nocy jadę na 2 tyg. nad morze
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:31   #1236
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Kurcze dziewczyny, zanim założyłam spiralę Mirenę, to przeczytałam wszystko co się da oraz rozmawiałam na ten temat z moim endo i hormon (podkreślam jeden), który w niej jest to pochodna progesteronu, wydzielany jest w ilości minimalnej, co ma działać na śluzuwkę macicy w taki sposób, żeby ona za bardzo nie narastała, natomiast całe działanie antykoncepcyjne to działanie samej wkładki czyli jej kształtu oraz zwiększenie ilości i jakości śluzu. Nie blokuje owulacji, bo to zbyt mała dawka hormonu jest. Możliwe, że u wrażliwszych osób z zaburzoną gospodarką hormonalną zablokuje owulację, ale przypadki są sporadyczne.
Zaczynam właśnie pakowanie, wyjeżdżam w końcu na mój urlopik, pewnie będę zaglądać, bo będzie dostęp do neta, ale nie wiem jak z dostępem do większej ilości czasu To narka Wracam za tydzień
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:35   #1237
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, zanim założyłam spiralę Mirenę, to przeczytałam wszystko co się da oraz rozmawiałam na ten temat z moim endo i hormon (podkreślam jeden), który w niej jest to pochodna progesteronu, wydzielany jest w ilości minimalnej, co ma działać na śluzuwkę macicy w taki sposób, żeby ona za bardzo nie narastała, natomiast całe działanie antykoncepcyjne to działanie samej wkładki czyli jej kształtu oraz zwiększenie ilości i jakości śluzu. Nie blokuje owulacji, bo to zbyt mała dawka hormonu jest. Możliwe, że u wrażliwszych osób z zaburzoną gospodarką hormonalną zablokuje owulację, ale przypadki są sporadyczne.
Zaczynam właśnie pakowanie, wyjeżdżam w końcu na mój urlopik, pewnie będę zaglądać, bo będzie dostęp do neta, ale nie wiem jak z dostępem do większej ilości czasu To narka Wracam za tydzień
baw sie dobrze
zawsze mnie ciekawiło, gdzie spedzaja urlopy mieszkańcy nadmorskich rejonów
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 08:37   #1238
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

W Paryżu >chwali się<
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:42   #1239
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Udanego wypoczynku!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:48   #1240
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Evelinek

Dominiko miłego wyjazdu- już Ci pisałam że zazdroszczę straszliwie

Namaah, gratuluje zazielonienia

Violl ja wpadam ostatnio nieczęsto, bo nie mam za bardzo czasu jak uda mi się usiąść do kompa to biorę sie za zamówienia, co pochłania trochę czasu i tak was podczytuje na bieżąco, czasem coś skrobnę ale ogólnie nie siedze godzinami jak jeszcze tydzień temu powtarzam się, ale jak bedę nadążać od października (praca+studia) jak taka produkcja postów tutaj idzie tak czy siak, nie zapominam o was i czytam was, chętnie przyjmuję też miłe wiadomosći pw
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-14 o 08:53
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:06   #1241
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
NIe blokuje jednak owulacji, która następuje zupełnie normalnie, czyli odwrotnie niż w przypadku tabletek.
To ja podziękuję tym bardziej jakoś nie zaufałabym. I jeszcze ta świadomość, że coś sztucznego w sobie mam, brrr. Nie chcę siać paniki, ale serio - w mojej rodzinie jest jedno dziecko z wkładki po 2 latach od założenia nastąpiło poczęcie - trzecia córka a wszystko było prawidłowo. Wolę tabletki Ale jest dla mnie jasne, że każdemu służy co innego i każdy robi jak lubi


Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że każda kobieta w wieku rozrodczym powinna przyjmować kw. foliowy. Podobno 3/4 dzieciaczków jest nie planowanych więc lepiej zadbać o potomstwo Dodatkowo kw. foliowy ma pozytywny wpływ na stan włosów i paznokci. Ja biorę musującą multiwitaminę z dodatkiem kw. foliowego.


Choroba, ale się rozpisałam Idę wyciągam pranie i biorę się za pakowanie, bo w nocy jadę na 2 tyg. nad morze
No właściwie to brzmi to logicznie... Zainteresuję się tym tematem

Życzę pięknej pogody!


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zaczynam właśnie pakowanie, wyjeżdżam w końcu na mój urlopik, pewnie będę zaglądać, bo będzie dostęp do neta, ale nie wiem jak z dostępem do większej ilości czasu To narka Wracam za tydzień
Paryż jest piękny! Mimo, że z Wieży widać, że to jedno wielkie morze betonu sięgające horyzontu, przecięte rzeką i nic więcej ale i tak zachwyca. Udanego wyjazdu!


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Violl ja wpadam ostatnio nieczęsto, bo nie mam za bardzo czasu jak uda mi się usiąść do kompa to biorę sie za zamówienia, co pochłania trochę czasu i tak was podczytuje na bieżąco, czasem coś skrobnę ale ogólnie nie siedze godzinami jak jeszcze tydzień temu powtarzam się, ale jak bedę nadążać od października (praca+studia) jak taka produkcja postów tutaj idzie tak czy siak, nie zapominam o was i czytam was, chętnie przyjmuję też miłe wiadomosći pw
więc życzę Ci więcej tego wolnego czasu!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:09   #1242
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


A teraz pytam się!!!!! Gdzie się podziewają: WI, Foxxxy, Faa... Cathy też brak, ale czekamy Frantic też cicho siedzi... Rozi rzadziej wpada, podobnie zresztą jak Winly... i kilka innych osób. Co jest kurka wodna grane?


Pranie - pisz jak z Twoim tatą. Trzymałam dziś kciuki.
ja jestem praktycznie non stop, ale piszecie tyle że nie sposób odpisać na tyle tematów
z frantic też ok, kasia wiadomo a WI i Lisiczka mają mała przerwę. Ale molestuję ję że tęsknimy.

idę po kwas foliowy do apteki.

własnie, Pranie, mam nadzieję że wszystko dobrze.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:14   #1243
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, wiadomo, że ciężko śledzić wizaż 24/24, choć tak tu fajnie. Wszystkie czasami musimy robić sobie przerwy. Mnie przecież nie było tu kilka miesięcy, a w końcu wróciłam. Ale dzisiaj stoję na warcie, mam wolny dzień
Teraz pora na niespieszne śniadanie, idę zrobić sobie kawę i kanapkę z łososiem.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:18   #1244
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Chciałam się przywitać i dać znać, że żyję.
Piszę rzadko, ale podczytuję was znacznie częściej, a wszystko to oczywiście za sprawą braku czasu. Pracy mam sporo i jakby mi było mało, będę jej miała jeszcze więcej, bo od przyszłego tygodnia podejmuję dodatkową pracę na etacie. Zastanawiałam się długo czy ją brać, bo ogólnie bardzo sobie chwalę bycie swoim własnym szefem. Nie mniej jednak warunki finansowe były tak kuszące, no i dodatkowe profity też nie bez znaczenia, że... no decydowałam się i już. Zobaczę czy dam radę znów wrócić do systemu pracy 7.00-15.00, a popołudniami dodatkowa robota.
TŻ zdziwiony niezmiernie, że się na to zdecydowałam, ale oświadczyłam wprost, że jak będę miała za dużo zajęć dziennie to zrezygnuję i wrócę tylko do tego co robię teraz.

To tyle nowości u mnie. Najprawdopodobniej dzisiaj po południu wyjeżdżam na cały weekend do znajomych nad jezioro, więc znów mnie tu kilka dni nie będzie.
Martwię się tylko jak ja nadrobię te wszystkie strony plotkowego.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:19
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:30   #1245
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a co to za ogóraski
a pokrojone w slupki i w zalewie z wody, octu, cuku, odrobiny soli i kilku lyzeczek musztardy uwielbiam

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
5kg Jesteś niemożliwa Respect:ehem
hehe, ale to tylko z nazwy tak brzmi, ostatecznie to kilkanascie sloiczkow moze wyjdzie. ale ja zazwyczaj jak juz obie to hurtowo pewnie jeszcze z raz tak trzeba bedzie. a juz z 10kg zrobilam kiszone ogorki ktore moge pochlaniac wrecz
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:38   #1246
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominka, frantic, dobrej zabawy wakacyjnej

frantic, ambitna z Ciebie dziewczyna, mam nadzieje że nie odbije się to na Twoim zdrowiu


a ja robiłam pikle z chili z mamą 15kg ogórkow na 3 razy.

kamilawu, zazdraszczam kanapki z łososiem. Bajgiel, serek i kapary?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:48
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:40   #1247
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Halo, halo! Co to za plotkowanie na mój temat?

Przy każdej wizycie nadrabiam zaległości, ani jeden post mi nie umknie Poza tym nic na forum mnie nie może ominąć więc Naamah- gratuluję moderacji na zamówieniach

RenatkoTy wiesz za co Akurat jestem od kilku dni u rodziców więc od razu przejęłam prezent DZIĘKUJĘ! Baza EGM rewelacja! I kosmetyki naturalne też mnie strasznie skusiły... I te cienie A ja akurat bez grosza przy duszy ale za kilka miesięcy zamierzam nadrobić

Poza tym Curry, czy to od Ciebie ta niespodzianka?
No przyznać się kto mi prezenty do domu przesyła


Za dużo śmierci i chorób wokół mnie abym tu tak beztrosko pisała z Wami, jak wcześniej... Oczywiście jestem ze wszystkimi duchem
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:46   #1248
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kamilawu, zazdraszczam kanapki z łososiem. Bajgiel, serek i kapary?
Zjadłam dwie Bajgiel nie, bo sama piekę razowy domowy chleb, kapary też nie , bo nie lubię, ale za to sałata, pomidor i majonez (wiem, wiem, jestem na diecie, ale south beach majonez dopuszcza).

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Za dużo śmierci i chorób wokół mnie abym tu tak beztrosko pisała z Wami, jak wcześniej... Oczywiście jestem ze wszystkimi duchem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:47   #1249
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paula, te ogórki robi też moja teściowa - pycha są

ja od września też wracam do pracy, co prawda we własnej firmie ale i tak po takiej przerwie...

WI, paczuszka doszła ale zostawiłam w bagazniku i jakoś iść nie ma komu po nią
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:49   #1250
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
To ja podziękuję tym bardziej jakoś nie zaufałabym. I jeszcze ta świadomość, że coś sztucznego w sobie mam, brrr. Nie chcę siać paniki, ale serio - w mojej rodzinie jest jedno dziecko z wkładki po 2 latach od założenia nastąpiło poczęcie - trzecia córka a wszystko było prawidłowo. Wolę tabletki Ale jest dla mnie jasne, że każdemu służy co innego i każdy robi jak lubi
Współczynnik Pearla przy tabsach to 0,2-0,5, a przy Mirenie 0,1-0,3 więc ochrona większa. Przy zwykłej niehormonalnej wkładce 1,7-2,7 więc wpadka mogła się zdarzyć Mirena powoduje poprowstu takie zmiany w błonie śluzowej, że zarodek nie ma się gdzie zagnieździć. To właśnie jest całe działanie Lewogestrelu.

(Nie) dziękuję dziewkczynki Papatki jeszcze raz (coś się rozstać z Wami nie mogę )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:50   #1251
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Zjadłam dwie Bajgiel nie, bo sama piekę razowy domowy chleb, kapary też nie , bo nie lubię, ale za to sałata, pomidor i majonez (wiem, wiem, jestem na diecie, ale south beach majonez dopuszcza).
już wiem skąd ja znam ten nick :
u mnie 2 muffinki orkiszowe i niedawno ciabatka z pasztetem i pomidorami
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:53   #1252
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
już wiem skąd ja znam ten nick :
u mnie 2 muffinki orkiszowe i niedawno ciabatka z pasztetem i pomidorami
Ilona, wizaż wbrew pozorom jest malutki Ja ciebie od razu rozpoznałam Ale pamiętasz, kiedyś nawet marudziłam na wątku SB o minerałach, nie wiem, czy nie przyczyniłam się, że tu zajrzałaś
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:00   #1253
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Halo, halo! Co to za plotkowanie na mój temat?


Za dużo śmierci i chorób wokół mnie abym tu tak beztrosko pisała z Wami, jak wcześniej... Oczywiście jestem ze wszystkimi duchem
WI nie wiedziałam, że takie niedobre rzeczy się dzieją... Też niedawno to przerabiałam, ale już jest ok - życzę, żeby i u Ciebie sytuacja szybko się poprawiła Tęskno nam tu bez Ciebie!

Lis też niech szybko wraca!



Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja od września też wracam do pracy, co prawda we własnej firmie ale i tak po takiej przerwie...
Na pewno będzie Ci dziwnie się przestawić i mobilizować do pracy, ale przyzwyczajenie to druga natura - wdrożysz się i na pewno odczujesz też jakieś plusy sytuacji.


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Współczynnik Pearla przy tabsach to 0,2-0,5, a przy Mirenie 0,1-0,3 więc ochrona większa. Przy zwykłej niehormonalnej wkładce 1,7-2,7 więc wpadka mogła się zdarzyć Mirena powoduje poprowstu takie zmiany w błonie śluzowej, że zarodek nie ma się gdzie zagnieździć. To właśnie jest całe działanie Lewogestrelu.

(Nie) dziękuję dziewkczynki Papatki jeszcze raz (coś się rozstać z Wami nie mogę )
Fakt, że nie wiem jaka to była wkładka, możliwe że ta "groźniejsza" Nie wiedziałam, że cokolwiek ma większą skuteczność niż tabletki anty. Żyłam w przeświadczeniu, że najmniejsze ryzyko ciąży dają tabletki właśnie co nie zmienia faktu, że wolę je od reszty metod. A o tej wkładce poczytam kiedyś, za kilka lat, po urodzeniu dwójki upragnionych dzieci o ile stwierdzę, że nie mam już ciarek na myśl o takim wichastrze wewnątrz mnie

Ciężko się stąd wyrwać rzeczywiście od 10 miałam sprzątać, jest 11 no ale cóż, odkurzacz w dłoń i spadam
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:11   #1254
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ilono- b. cieszę się, że doszło Mam nadzieję, że będzie dobrze leżał.

Na szczęście nikogo mi z rodziny nie ubyło (tfu, tfu) choć wiele straciłam.


__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-14 o 10:14
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:14   #1255
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Uf, w końcu nadrobiłam, pędzicie jak szalone! Jak tak dalej pójdzie, to za niecałe dwa tygodnie przeniesiemy się na kolejną część

Jeśli chodzi o okres, to u mnie jest też tragiczny, na szczęście ból trwa tylko pierwsze trzy dni. Zwijanie się na łazienkowej podłodze nie jest mi obce Podobne jak selene jadę na ketonalu 100. A do czasu podziałania tabletek pomaga mi prysznic

Co do ogórków, to jestem wręcz nałogowym maniakiem małosolnych

Widzę, że wczoraj pojawił się temat prawa jazdy. Po tych rewelacjach, zaczynam się bać, a na jesień rozpoczynam kurs...
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:21   #1256
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Widzę, że wczoraj pojawił się temat prawa jazdy. Po tych rewelacjach, zaczynam się bać, a na jesień rozpoczynam kurs...
Nie ma się czego bać, nie nakręcaj się. Prawko to samodzielność i niezależność, warto je mieć.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:21   #1257
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A teraz pytam się!!!!! Gdzie się podziewają: WI, Foxxxy, Faa... Cathy też brak, ale czekamy Frantic też cicho siedzi... Rozi rzadziej wpada, podobnie zresztą jak Winly... i kilka innych osób. Co jest kurka wodna grane?
Faa - żyje i czyta Was w wolnej chwili hehe jak wraca z pracy
co do prawka zdałam za 2 razem, a oblałam na łuku jazda na wstecznym nie jest moją mocną stroną
a co do @ ja nie biorę tabsów bo nie mam żadnych dolegliwości związanych z @ ale chyba czas się wybrać po jakieś tabsy na trądzik cholerstwo przykleiło się do mnie i nie chce odpuścić


aa i mój brat to prawdziwy przystojniak a jak grzeczny całe noce śpi tylko mama go budzi na karmienie taki kochany ale zobaczymy jak to będzie dalej
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:22   #1258
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wy tu wczoraj o tym okresach i jak na zlosc oczywiscie mnie dorwalo
Ja tez mam meczace.... ale jak czytam to nie tak jak co niektore.... zzarłam wczora rano 2xaleve wieczorem 2x ibuprom i dalo sie przezyc... u mnie to taka norma... na szczescie okres u mnie trwa 3-4 dni i brzuch boli tylko w pierwszym dniu

Robilam wczoraj pizze z przepisu Ilony i musze sie pochwalic ze wyszla przepysznaaaa Gdyby nie to, ze mam tylek wiekszy niz hipopotam to robilabym taka codziennie

WI trzymaj sie Nie ma nic gorszego niz strata.... ehh

Miseczki super i cena tez super nastepnym razem jak pojawie sie w ikei to na nie zapoluje
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:25   #1259
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI, bardzo mi przykro że tyle złych rzeczy Cię spotkało
faa, dzieci z drugiego rzutu sa zazwyczaj spokojniejsze bo i rodzice spokojnie podchodzą wiec pewnie będzie super!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:34   #1260
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI
Trzymaj sie, po latach chudych nadchodza tluste
Naamah6 gratuluje moderatorstwa i zycze powodzenia na nowej drodze zycia na wizazu
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-08-14 o 10:36
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.