Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 07:46   #1291
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Przykre ...
Nawet nie wiem co napisac, bo w szoku jestem...
Nigdy w takiej sytuacji nie bylam ...
a bo te wszystkie ,,ploty,, to ja nie wiem. Ludziom się chyba czasami nudzi, zazdroszczą nam albo są zwyczajnie zawistni. Ja jak u nas takowe były zawsze potwierdzałam z uśmiechem od ucha do ucha i jakoś już dawno niczego dziwnego na swój temat nie usłyszałam Największą plotę o której kiedykolwiek usłyszałam była taka hehe aż śmiać się chce jak sobie przypomną Przeprowadziłam się z domu rodzinnego 300kg, poznałam męża, zamieszkaliśmy razem, jego znajoma rozpowiedziała wszystkim że się zwierzyłam jej że mam dziecko które zostawiłam w rodzinnych stronach i przyjechałam męża szukać informacja ta doszła nawet do jego rodziców Dziewczyna miała nie złą silę przebicia hehe I kiedyś spotkałyśmy się na wspólnym grillu ... Rozmawiałyśmy o tym czy planujemy dziecko itd to jej powiedziałam, że nie co ty ja jak wiesz jedno już mam więc mi wystarczy Jej mina bezcenna i już nigdy na mnie nic nie nagadała ...

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Dziekuje ale ja i tak bede kapać od poczatku także nie musisz pisac
Ja jeszcze gnije w łóżku ale zaraz musze wstac cos zjeść
Tak samo ja, u nas w szpitalu i tak po porodzie dzidziusia myją od razu. Dodatkowo będzie ciepło i moim zdaniem można myć od razu, zwłaszcza że pewnie się zapoci tu czy tam więc...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:47   #1292
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Poradzisz sobie Roxi , poradzisz...
A potem lato, Julcia, Junior, spacerki itd

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Jesli chodzi o kąpanie to ja też będę kąpać codziennie
to mnie trzyma jeszcze.. że juz niedlugo a bede mogła zapomnieć o studiowaniu

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Witajcie :-* ja wczoraj jak sie polozylam wieczorem tak juz nie wstalam :-P maz mnie budzil w nocy pytal czy wszystko ok bo ciezko oddychalam i sie wystraszyl. Ja dzis lepiej sie czuje bo wczoraj to tragedia byla, moze to tez po podrozy. Ale powiem Wam, ze bylam na weekend u rodzinki, babci, ciotek itd i chyba nikt sie nie zczail ze w ciazy jestem... :-D a tu juz tak niewiele zostalo do konca :-P ja dzis mialam zamiar ogarnac mieszkanie ale nie wiem jak to wyjdzie bo cos mi duszno :-(

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Roxi, powodzenia w walkach z praca, pamietaj, ze to Ty wyjdziesz z tej walki zwyciezko zycze przede wszystkim weny, bo jak ona jest to i przymus zamienia sie w checi
A co do kapieli maluszka to ja tez planuje kapac codziennie przed snem, bo wiadomo lato, gorac, a maluszkowi w pachwinkach, szyji, paszkach beda sie robily odparzenia nawet z potu... A pozniej w zimie zobaczymy... Ale dzieci po kapieli lepiej spia ;-)

dziekuje

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Chciałam się położyć na godzinkę jeszcze, ale nie zasnę
Przyjechali dziś trawę kosić i w ogródku sprzątać itd !!!
Powinni być jutro ... No coż, to pospałam
hihi, łączę się w bólu, też nie śpię


Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
o... dziękuję nie miałam pojęcia że można... Więc kupiłam to co stosowałam przy 1cc...
też nie wiedziałam, że można.

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
A wogole ktoras z was zamawiala kocyk z tej strony jagodowykot i przyszedł juz ? Bo tez sie właśnie czaje żeby zamówić ale chciałam wiedzieć jaki on jest
ja zamawiałam dwa. zależy o jaki Ci chodzi
ja mam te:
http://www.jagodowykot.pl/shop/dziec...s-blush-minky/
http://www.jagodowykot.pl/shop/do-po...-lilie-sredni/

zimowy był natychmiast ale na ten letni się naczekałam... napisalam do nich meili.. ale w końcu też dotarł

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Gruba warstwa może powodować odparzenia. Na praktykach się o tym przekonałyśmy, jak pod pampersa nawet dorosłym smarowały pielęgniarki warstwę, która wystarczyła by na kilka dni smarowania.
Ja u młodego pod pieluszkę mało co uzywałam smarowideł i odparzony był lekko raz jak miał biegunkę.

Poczytajcie sobie ulotkę z Octeniseptu to zobaczycie, że można go do wszystkiego używać. Płukanie gardła czy pochwy, tż siostra robiła okłady jak jej paznokieć wrastał. Stopy cukrzycowe, odleżyny, wrzodziejące przewlekłe podudzia i wiele wiele innych. Dezynfekuje się przed drobnymi zaniegami też.
dziękuję za informację
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:48   #1293
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
No chyba że tak, to jesteś w miare ustawiona, i dość duza odległość.



Mysle o tym, ale wierzysz mi że nie mam czasu, mąż po galeri biega albo wyciaga jak jestem mega zmęczona. Albo zapomnę telefonu a tam mam spisane fluidy , w pobliżu mnie nie ma galerii więc mam nadzieje że bede miała wkońcu czas dla siebie Chodzi mi własnie o sephore i tego daglasa bo tam mam w planach polowac na fluidy
to daj znać jak ogarniesz temat
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:50   #1294
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie calkiem inaczej zawsze bylo, a u niego... Katastrofa, ile ja sie nawalczylam zeby szanowali jego, nas, zeby nie robili mu przesluchan, zeby on sie nie dawal im, zebysmy walczyli o swoja prywatnosc... Fakt zmienilo sie to troche, ale takim kosztem ze on nie ma w sumie prawie zadnego kontaktu z nimi wiec teraz nic nie wiedza o nas... Ja do nich nie jezdze wcale od dwoch lat... Jak beda sie rzucali cos to ja wtedy przerwe milczenie i powiem ze jesli nie szanowali naszej prywatnosci to zadbalismy sami o nia...


Najlepiej wlasnie przerwac milczenie... Moze oni nie zdaja sobie sprawy ze swoich błędów ?!
Ludzie są różni...
Dobrze, że masz spokój, a tym bardziej teraz potrzebujesz tego spokoju

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Skoro nie pośpię to zabieram się za sprzątanko
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:53   #1295
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Gruba warstwa może powodować odparzenia. Na praktykach się o tym przekonałyśmy, jak pod pampersa nawet dorosłym smarowały pielęgniarki warstwę, która wystarczyła by na kilka dni smarowania.
Ja u młodego pod pieluszkę mało co uzywałam smarowideł i odparzony był lekko raz jak miał biegunkę.

Poczytajcie sobie ulotkę z Octeniseptu to zobaczycie, że można go do wszystkiego używać. Płukanie gardła czy pochwy, tż siostra robiła okłady jak jej paznokieć wrastał. Stopy cukrzycowe, odleżyny, wrzodziejące przewlekłe podudzia i wiele wiele innych. Dezynfekuje się przed drobnymi zaniegami też.
no ale to wiadomo , że nie będę grubo smarowała pupci bo po co... Te rowki w pampersie co są też się zatkać mogą i odparzenie gotowe. Delikatnie, cienką wastewkę wystarczy...

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość


Skoro nie pośpię to zabieram się za sprzątanko
ja tyż nawet mam dziś wenę i siły... a chcę też coś u dzidzi w pokoiku porobić troszkę...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:56   #1296
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
no ale to wiadomo , że nie będę grubo smarowała pupci bo po co... Te rowki w pampersie co są też się zatkać mogą i odparzenie gotowe. Delikatnie, cienką wastewkę wystarczy...

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------


ja tyż nawet mam dziś wenę i siły... a chcę też coś u dzidzi w pokoiku porobić troszkę...


Ja też dziś siłę mam...bynajmniej teraz


Pod wieczór nie umiem ustać na nogach i nie wiem czy to jest twardnienie brzucha czy wbijanie nóżki Małego pod żebra
Dobrze, że jutro mam wizytę, bo trochę się martwię
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:56   #1297
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Całe wczorajsze popołudnie walczyłam z migreną. W życiu takiej nie miałam....

Dzień dobry
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 07:57   #1298
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
to mnie trzyma jeszcze.. że juz niedlugo a bede mogła zapomnieć o studiowaniu




dziekuje



hihi, łączę się w bólu, też nie śpię




też nie wiedziałam, że można.



ja zamawiałam dwa. zależy o jaki Ci chodzi
ja mam te:
http://www.jagodowykot.pl/shop/dziec...s-blush-minky/
http://www.jagodowykot.pl/shop/do-po...-lilie-sredni/

zimowy był natychmiast ale na ten letni się naczekałam... napisalam do nich meili.. ale w końcu też dotarł



dziękuję za informację
No właśnie chodzi mi o ten drugi ten zimowy Jak bede miala córkę to właśnie chciałam ten różowiutki fajny jest w dotyku ? I wygląda tak jak na obrazku ?
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 07:58   #1299
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Hej

Nie było mnie jeden dzień, a ponad 10 stron do nadrobienia eh... no nic mam lekturę do herbatki porannej
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:01   #1300
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi mi o ten drugi ten zimowy Jak bede miala córkę to właśnie chciałam ten różowiutki fajny jest w dotyku ? I wygląda tak jak na obrazku ?

Załącznik 5983207
Tylko beznadziejne światło :/
Fajny jest, ta strona taka puchowa mmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1432105243.574477.jpg (100,5 KB, 13 załadowań)
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:02   #1301
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cześć dziewczynki
Widzę,że na tapecie temat kosmetyków Ja też będę uzywać Hippa od pierwszych dni życia a po miesiącu sprobuje przejś na nivea baby takich jak uzywam z Borią a jak się nie sprawdzi to nadal będzie Hipp

Co do maści Sudocrem to moja położna po urodzeniu Boryska tez mówiła ( ku mojemu zaskoczeniu),że lepeij jej za wiele nie używac bo może być za mocna. Sugerowała aby pupa była lepiej nawilżana i niczym nie smarować. Faktycznie powiem Wam szczerze,że sudocrem używałam tylko od czasu do czasu gdy widziałam leciutko czerwoną pupkę i mały NIGDy nie miał odparzonej Sudocremów miałam tylko pokupowanych ,że mi zostały chyba 3 duze opakowania z terminem ważności do 2017 oprocz tego mam jeszcze linomag- także zapasy są



Wiecie nad czym się zastanawiam aby kupić i czy się sprawdza:P preparat do usuwania woskowiny usznej;)Używała ktorAŚ Z wAS . Nie mowie,że od razu dla nowordoka ale pozniej chciałabym sprawdzić czy to daje rade. Młodemu tak często trzeba byo czyścic uszka,że szok




moniska akurat w rossmanie obkupiłam się, a to ze wzgledu na piękna moją buźke w ciązy nie wiem czy warto było było bo nadal jestem SMOK


Też się boję co to będzie po porodzie..jak to przyjmie Borys.. on jets tak do mnie przywiązany..Mam wrażenie,że mi nie wybaczy,że wróciłam po kilku dniach nieobecnosc z "rywalem"Jjak pokazuje brzuszke to mowi czesc .. i o drazu zasłania bluzką Chociaż ostatnio powiedział ocham Cie co mnie zaskoczyło mega Wczoraj wymysliłam zabawę,że mi smarował cały brzuszke kremem i mial taką frajde.. śmial się jak szalony Mam taki pomysl aby kupic jakieś farbki do ciała i się z nim zabawić w malowanie brata w brzuszku
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 08:08   #1302
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

N
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Załącznik 5983207
Tylko beznadziejne światło :/
Fajny jest, ta strona taka puchowa mmmm
No mega jest Ale ja narazie musze sie wstrzymać z kolorem moze w końcu zmowie w czerwcu
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:12   #1303
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Witam się z mega dołem .. wyc mi się od rana chce .. masakra jakas
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:18   #1304
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Witam się z mega dołem .. wyc mi się od rana chce .. masakra jakas
Ajć.. Cos sie stalo ? Czy poprostu dola zlapalas ?
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:19   #1305
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Widzę,że na tapecie temat kosmetyków Ja też będę uzywać Hippa od pierwszych dni życia a po miesiącu sprobuje przejś na nivea baby takich jak uzywam z Borią a jak się nie sprawdzi to nadal będzie Hipp

Co do maści Sudocrem to moja położna po urodzeniu Boryska tez mówiła ( ku mojemu zaskoczeniu),że lepeij jej za wiele nie używac bo może być za mocna. Sugerowała aby pupa była lepiej nawilżana i niczym nie smarować. Faktycznie powiem Wam szczerze,że sudocrem używałam tylko od czasu do czasu gdy widziałam leciutko czerwoną pupkę i mały NIGDy nie miał odparzonej Sudocremów miałam tylko pokupowanych ,że mi zostały chyba 3 duze opakowania z terminem ważności do 2017 oprocz tego mam jeszcze linomag- także zapasy są



Wiecie nad czym się zastanawiam aby kupić i czy się sprawdza:P preparat do usuwania woskowiny usznej;)Używała ktorAŚ Z wAS . Nie mowie,że od razu dla nowordoka ale pozniej chciałabym sprawdzić czy to daje rade. Młodemu tak często trzeba byo czyścic uszka,że szok




moniska akurat w rossmanie obkupiłam się, a to ze wzgledu na piękna moją buźke w ciązy nie wiem czy warto było było bo nadal jestem SMOK


Też się boję co to będzie po porodzie..jak to przyjmie Borys.. on jets tak do mnie przywiązany..Mam wrażenie,że mi nie wybaczy,że wróciłam po kilku dniach nieobecnosc z "rywalem"Jjak pokazuje brzuszke to mowi czesc .. i o drazu zasłania bluzką Chociaż ostatnio powiedział ocham Cie co mnie zaskoczyło mega Wczoraj wymysliłam zabawę,że mi smarował cały brzuszke kremem i mial taką frajde.. śmial się jak szalony Mam taki pomysl aby kupic jakieś farbki do ciała i się z nim zabawić w malowanie brata w brzuszku
Ja już myślę nad porządną łapówką po porodzie od siostry jakiś zestaw Playdoh albo kolejne hotwheelsy albo coś ze spidermanem a najlepiej to wszystko

Lis się u nas złapał do klatki, teraz trzeba czekać na teścia aby go wypuścił. Ja przykryłam tylko to kocem by nie miał stresów przez psa.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:19   #1306
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Witam się z mega dołem .. wyc mi się od rana chce .. masakra jakas
mialam to samo wczoraj, trzymaj się ... i poplacz sobie- trochę pomaga ...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:30   #1307
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Majka, Niespodziewajaka Dziewczyny nie smutkajcie sie uszy do gory

Witam sie po nieprzespanej nocce... Z kubkiem herbaty. Dzisiaj chyba cały dzień bede smęcić z tego niewyspania. Jedno wiem.. Sosu czosnkowego ani żadnej rzeczy w której poczuje czosnek noe tknę juz chyba nigdy! Bleeeeee!

Widzę ze piszecie o sudokremie. Podpowiedzcie czy takie rozwiazanie jest ok bo ja mam zamiar stosować na zaczerwienienia alantan plus a na odparzenia sudokrem. Moze byc?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Pamiętacie jak kiedys polecalam Wam Kärcher do mycia okien? Jestem wielka gadzeciarą i tym razem mogę Wam z czystym sercem polecić kolejne boskie urządzenie iRobot roomba jest the best. Mamy liniejacego labradora i odkurzać musiałam 2 razy dziennie.... Teraz siedzę sobie, pije herbatkę a roomba sama sprząta o nic sie nie trzeba martwić, ze schodów nie spadnie a jak skończy sama wraca do ładowarki
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:39   #1308
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Majka, Niespodziewajaka Dziewczyny nie smutkajcie sie uszy do gory
Widzę ze piszecie o sudokremie. Podpowiedzcie czy takie rozwiazanie jest ok bo ja mam zamiar stosować na zaczerwienienia alantan plus a na odparzenia sudokrem. Moze byc?
dzięki
a chyba jak najbardziej można... z tego co piszecie to chyba faktycznie też będę używała Hippa lub alantan na co dzień a sudocrem tylko na zaczerwienienie
alantan krem jest też dobry na potówki jeśli wyjdą... maści nie polecam za bardzo natluszcza i Mai zamiast potówki zejść to się nasiliły.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:39   #1309
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że może niektóre jeszcze mnie pamiętają taj jakoś przykro mi się zrobiło, że tak długo do Was nie zagladalam. U mnie wszystko dobrze, synuś rośnie zdrowo tydzień temu byłam na badaniach, niestety pojawiła się już u mnie anemia.
dziewczyny jak czytam o waszych przygotowaniach i zakupach to aż mi wstyd ja oprócz wózka, nosidełka jednej czapeczki i trzech par bodziakow nie mam nic ale ta lista pewnie mi się przyda.
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 08:41   #1310
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość

Pamiętacie jak kiedys polecalam Wam Kärcher do mycia okien? Jestem wielka gadzeciarą i tym razem mogę Wam z czystym sercem polecić kolejne boskie urządzenie iRobot roomba jest the best. Mamy liniejacego labradora i odkurzać musiałam 2 razy dziennie.... Teraz siedzę sobie, pije herbatkę a roomba sama sprząta o nic sie nie trzeba martwić, ze schodów nie spadnie a jak skończy sama wraca do ładowarki
nie denerwuj mnie bo marzy mi się irobot póki co sama latam na szmacie i też ze schodów nie spadam

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że może niektóre jeszcze mnie pamiętają taj jakoś przykro mi się zrobiło, że tak długo do Was nie zagladalam. U mnie wszystko dobrze, synuś rośnie zdrowo tydzień temu byłam na badaniach, niestety pojawiła się już u mnie anemia.
dziewczyny jak czytam o waszych przygotowaniach i zakupach to aż mi wstyd ja oprócz wózka, nosidełka jednej czapeczki i trzech par bodziakow nie mam nic ale ta lista pewnie mi się przyda.
witaj, witaj, i wracaj do nas
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:42   #1311
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

moniska ja też łapówkę szykuję samochód świnki Peppa czy coś .. sama nie wiem- ale to będzie na pewno jakieś auto- cabriolet świnki tylko brakuje tam figurki Georga
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:49   #1312
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
nie denerwuj mnie bo marzy mi się irobot póki co sama latam na szmacie i też ze schodów nie spadam

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


witaj, witaj, i wracaj do nas

póki co to ja ze szmata tez muszę latać bo iRobot "tylko" odkurza. Ale jak tylko uzbieramy jakas gotówkę to kupujemy tez scoobe do mycia

Tak sobie przeglądam smyka i zastanawiam sie czy nie skorzystać z tej promocji. Co prawda wyprawkę juz mam i nawet w sobotę nawiedzilam sklep stacjonarny i trochę dokupilam, ale ciuszków nigdy za wiele
Ale z drugiej strony to te ich ciuszki tak mi sie juz opatrzyły ze nie mam co wybrać moze sobie odpuszczę tak na miesiąc to cos nowego sie pojawi
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:51   #1313
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Dobra nadrobiłam, ale cytować wczorajszych rozmów nie będę, bo to nie ma sensu.

dd1dd kciuki za wizytę

U mnie sudokrem będzie używany tylko sporadycznie, a tak to linomag. Tak w ogóle podczytałam Wasze kasmetykowe listy i w sumie na mojej to samo i dziś zamawiam wszystko w gemini- w końcu .

Codo łapówek dla dzieci, to też o tym myślę,bo mój synek tak samo ostatnio zazdrosny o Lenkę i nawet nie chce słyszeć, że będę ją kochała tak samo jak jego ....

Co do kąpieli ja też mam zamiar kąpać co dzień, bo to wakacje, to i dziecko szybciej się poci.

Witam nowe koleżanki
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:51   #1314
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

właśnie sprawdzam promocje na karcie z ROSSNE jakie mi przyszły
Sudocrem z 19 zł na 15
Żel Hipp do mycia ciała i włosów z 21 zł na 17
chusteczki pampers 4-ropakz 28 zł na15

i tam jeszcze inne duperele pieluchy, herbatki, kubki termiczne itp
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 09:02   #1315
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)



Będąc w szpitalu korzystałyśmy z dziewczynami z sali i w wolnym czasie wypytywałyśmy położnych o sprawy związane z porodem itp
u nas jest tak, że zaraz po porodzie dziecko jest tylko wycierane z wód itp i ubierane w szpitalne ubranka, natomiast kąpane jest na następny dzień, dopiero wtedy można ubrać maleństwo w swoje ciuszki.
Chodzi o to, że skórka maleństwa jest chroniona jeszcze przez następne godziny po porodzie, a szpitalne ubrania niby lepiej zdezynfekowane. Musi się dziecko przyzwyczaić do otoczenia itp.
Każdy szpital raczej ma swoje racje na ten temat
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 09:03   #1316
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Witam się z mega dołem .. wyc mi się od rana chce .. masakra jakas
Oj bidulka, cos sie stalo czy po prostu gorszy dzien?

Ja od wczoraj u rodzicow, cala droge myslalam o bigosie z mlodej kapusty roxany, a okazalo sie ze moja mama taki zrobila

Co do sudocremu to on raczej nie jest przeznaczony do codziennej pielegnacji, zawiera cynk ktory wysusza. W szkole rodzenia mowili zeby raczej nie stosowac go codziennie
Ja tez stawiam na minimalizm w kosmetykach, plyn do kapieli, oliwka na ewentualna ciemieniuche, jakis krem na slonce, na razie nastawiona jestem na oferte Hippa przegladne co tam dokladnie maja

Majka plotki zarabiste, dobrze ze tak zgasilas ta dziewuche, nie lubie jak ktos wcisla nos w nie swoje sprawy

Ja dzisiaj sie wyjatkowo wyspalam, zaraz ide na wycieczke po optykach bo musze sobie jakies okulary wyrobic
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 09:19   #1317
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość

[/COLOR]Pamiętacie jak kiedys polecalam Wam Kärcher do mycia okien? Jestem wielka gadzeciarą i tym razem mogę Wam z czystym sercem polecić kolejne boskie urządzenie iRobot roomba jest the best. Mamy liniejacego labradora i odkurzać musiałam 2 razy dziennie.... Teraz siedzę sobie, pije herbatkę a roomba sama sprząta o nic sie nie trzeba martwić, ze schodów nie spadnie a jak skończy sama wraca do ładowarki
iRobot roomba wchodzi mi do szafy bo mam za niski próg, brakuje mi tych scianek wirtualnych i trzeba go gonic po mieszkaniu

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

A te kocyki minky to one maja w środku wypelnienie jakieś? czy tylko polarek plus bawełna?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 09:19   #1318
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Najlepiej wlasnie przerwac milczenie... Moze oni nie zdaja sobie sprawy ze swoich błędów ?!
Ludzie są różni...
Dobrze, że masz spokój, a tym bardziej teraz potrzebujesz tego spokoju
Oni uwazaja ze to normalne... Ile razy maz juz im probowal wytlumaczyc, czasami juz nawet grozil ze zerwie z nimi kontakty i nic, tym ludziom chocbys palce w oczy wsadzala i strzelala do nich to i tak wiedza swoje i mysla ze sa najmadrzejsi... A tesciowa oczywiscie zaraz placze i mowi ze ona nic nie mowi takiego i ze ona jest bez winy... Jednym slowem szkoda gadac, ale nie moge oczekiwac od meza ze calkiem sie od nich odetnie, bo to jednak jego rodzice, chce niech jezdzi, ja nie zamierzam, dziecka tez nie puszcze po tym co widzialam i slyszalam co robila jak zostawiali jej pod opieka malutkie wnuki... Ehhh... Szkoda gadac...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 09:26   #1319
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak kiedys polecalam Wam Kärcher do mycia okien? Jestem wielka gadzeciarą i tym razem mogę Wam z czystym sercem polecić kolejne boskie urządzenie iRobot roomba jest the best. Mamy liniejacego labradora i odkurzać musiałam 2 razy dziennie.... Teraz siedzę sobie, pije herbatkę a roomba sama sprząta o nic sie nie trzeba martwić, ze schodów nie spadnie a jak skończy sama wraca do ładowarki
Jak patrzę na nasz projekt i ilość okien to w myjkę będę się musiała zaopatrzyć koniecznie ! Roomba też mi się marzy, zobaczymy jak finansowo będziemy stać po budowie Ale prędzej czy później kupię

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
póki co to ja ze szmata tez muszę latać bo iRobot "tylko" odkurza. Ale jak tylko uzbieramy jakas gotówkę to kupujemy tez scoobe do mycia
Mam pytanie, może mi odpowiesz Czy sama scooba do mycia wystarczy czy lepiej najpierw puścić roombę, żeby poodkurzała ? Więcej powierzchni w domu będziemy mieli do mycia niż odkurzania.
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 09:29   #1320
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Witam się i ja
u nas dziś wyjątkowo spokojna nocka
widzę że znów naskrobałyście popołudniu


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No bo teraz położne tak zalecają - im rzadziej tym lepiej. Ta kuzynka TŻ, ktora urodziła niedawno mowila tez, ze w szpitalu polecili dziecko kapać raz na tydzien.
Ja tam nie oceniam ale osobiście bede kapać codziennie, bedzie lato, dziecko tez bedzie sie zapewne pocić itd, to tak jakbym ja sie nie wykąpała ale to ja tak osobiście robic bede [COLOR="Silver"]
też słyszałam że teraz tek się praktykuje ale ja mam identyczne zdanie jak ty - ja nie wykąpana spać nie pójdę więc i małego będę kąpać codziennie - zresztą Zuzię też tak kąpałam nawet w zimie

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
A czy czasem Sudocrem nie jest za mocny do codziennego stosowania ??
ja przy Zuzi tez na początku używałam sudocrem bo tak w szpitalu propagowali ale jak poszliśmy do pediatry to kazała sudocremu używać tylko w razie odparzeń a na co dzień coś "lżejszego" - u nas sprawdził się linomag i z odparzeniami nie było problemu

widziałam że pisałyście o szczepieniach - ja jestem wielkim zwolennikiem rota bo zarówno w przedszkolu u Zuzi jak i w rodzinie mojego Tż wszystkie nieszczepione dzieci lądowały w szpitalu, a u Zuzi kończyło się biegunką i przechodziło po paru smectach (zresztą Zuzia odpukać nigdy w szpitalu nie była, a choróbska przechodziła naprawdę różne - za co też jesteśmy mega wdzięczni naszej lekarce - mamy jedną odkąd Zuza się urodziła i poza "zwykłymi" chorobami praktycznie wyprowadziła Zuzę z mega alergii) tak że ja ogólnie jestem za szczepieniami - jak nam czasem opowiada jakie dzieci przyjeżdżają na oddział z powikłaniami po pneumokokach albo meningokokach to aż żal słuchać ( ona na co dzień pracuje w prokocimiu w Krakowie)
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 10:52:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.