najodważniejsza rzecz w seksie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 11:17   #31
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

ja nie jestem otwarta tak jak Wy
Ciezko otwieram się przed tzw. "lodem". więc dalej to już nie ma co się zagłębiać
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:27   #32
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
jelsi recepta na orgazm ma byc rozkladanie nog w wieku lat 18 przed wszytskimi seksualnymi mozliwosciami to ja dziekuje za taki orgazm .
Kto powiedział o rozkładaniu nóg? I dlaczego w wieku 18 lat?!
Ja pisałam o ROZMOWIE. A od słów do czynów jeszcze daleko.
Te, które nie mają w tej sprawie nic mądrego do powiedzenia nie powinny się wypowiadać jeśli temat ich nie dotyczy.

Proszę na przyszłość czytać ze zrozumieniem.
Dziękuję.
__________________
zamienię...



Edytowane przez Isselilija
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:28 Powód: dopisek
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:31   #33
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
Kto powiedział o rozkładaniu nóg? I dlaczego w wieku 18 lat?!
Ja pisałam o ROZMOWIE. A od słów do czynów jeszcze daleko.
Te, które nie mają w tej sprawie nic mądrego do powiedzenia nie powinny się wypowiadać jeśli temat ich nie dotyczy.

Proszę na przyszłość czytać ze zrozumieniem.
Dziękuję.
a z kim ta 18 latka mialaby rozmawiac o seksie ?z kuzynka ?

aby rozmawiac i robic cokolwiek nalezaloby miec w miare stalego partnera i odrobine dojrzalosci i gotowosci na zwiazek .zaufanie,wironosc,lojaln osc a czy w tym przypadku wystapil ktorys z tych elelmentow.?
nie sadze aby podczas takich przygod ktokolwiek zadal sobie trud poznania drugiej czy trzeciej osoby.

w klasycznych zwiazkach oczywiscie rozmowa jest wskazana ale to inny temat.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:43   #34
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Oj, porozmawiać to można nawet z przyjaciółką. A najlepiej ze swoim mężczyzną. Poza tym poznawanie podejścia do seksu innych osób może czegoś nowego nas nauczyć. Wygodniej jest rozmawiać sobie na forum gdzie nie każdy wie, kim jesteśmy. Dzięki temu można się otworzyć i samemu sobie podczas tej rozmowy coś uświadomić. No i chyba o taką samoświadomość chodzi, bo kobieta musi wiedzieć czego chce w seksie i co ją podnieca.
Po to mamy forum. Żeby rozmawiać z innymi kobietami a nie z kuzynkami. Porównać się, dowiedzieć czegoś o innych i sobie. Poza tym takie rozmowy na forum i do stałych związków mogą wnieść powiew świeżości.

Ja wiem, że pokutuje fakt, że nieczyste myślenie nawet, a co dopiero pisanie to jeden z grzechów głównych i za to się idzie do piekła i trzeba krzyczeć i wyśmiewać te, które o tym mówią publicznie.
Ale mamy XXI wiek. Jak ktoś chce pisać o swoich doświadczeniach - dobrze, niech podzieli się z innymi. Ale jeśli ktoś nie ma tu nic do napisania, i chce się kokoszyć, gdakać od rzeczy i dziobać innych bo go tak zaprogramował stereotyp, to po co ma pisać?

Moim zdaniem niektóre wątki powinny mieć zaznaczenie, że są dla osób powyżej 18 albo nawet 21 lat. Bo jak widać, dziewczyny się oburzają i bulwersują.
__________________
zamienię...



Edytowane przez Isselilija
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:44 Powód: dopisek
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:59   #35
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

MODERATOR JEST PROSZONY O INTERWECJĘ!!!
Należałoby wykasować wszelkie rozmowy poza odpowiedziami wprost na pytanie autorki wątku (tak mówię i o swoich, bo jak widać niektórzy brną ślepo w swoje krucjaty, więc głos rozsądku nie jest potrzebny... ).



---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
Oj, porozmawiać to można nawet z przyjaciółką. A najlepiej ze swoim mężczyzną. Poza tym poznawanie podejścia do seksu innych osób może czegoś nowego nas nauczyć. Wygodniej jest rozmawiać sobie na forum gdzie nie każdy wie, kim jesteśmy. Dzięki temu można się otworzyć i samemu sobie podczas tej rozmowy coś uświadomić. No i chyba o taką samoświadomość chodzi, bo kobieta musi wiedzieć czego chce w seksie i co ją podnieca.
Po to mamy forum. Żeby rozmawiać z innymi kobietami a nie z kuzynkami. Porównać się, dowiedzieć czegoś o innych i sobie. Poza tym takie rozmowy na forum i do stałych związków mogą wnieść powiew świeżości.

Ja wiem, że pokutuje fakt, że nieczyste myślenie nawet, a co dopiero pisanie to jeden z grzechów głównych i za to się idzie do piekła i trzeba krzyczeć i wyśmiewać te, które o tym mówią publicznie.
Ale mamy XXI wiek. Jak ktoś chce pisać o swoich doświadczeniach - dobrze, niech podzieli się z innymi. Ale jeśli ktoś nie ma tu nic do napisania, i chce się kokoszyć, gdakać od rzeczy i dziobać innych bo go tak zaprogramował stereotyp, to po co ma pisać?

Moim zdaniem niektóre wątki powinny mieć zaznaczenie, że są dla osób powyżej 18 albo nawet 21 lat. Bo jak widać, dziewczyny się oburzają i bulwersują.
DOKŁADNIE
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:06   #36
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
MODERATOR JEST PROSZONY O INTERWECJĘ!!!
Należałoby wykasować wszelkie rozmowy poza odpowiedziami wprost na pytanie autorki wątku (tak mówię i o swoich, bo jak widać niektórzy brną ślepo w swoje krucjaty, więc głos rozsądku nie jest potrzebny... ).



---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



DOKŁADNIE

wywzowlone kobiety!! tez mi cos...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:10   #37
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
wywzowlone kobiety!! tez mi cos...
Nie rusza mnie to jak mnie ktoś nazywa, dla innych mogę być wyzwolona, ograniczona, głupia albo cokolwiek innego. Nie robi mi to.
Nie robiłam żadnej z rzeczy o których mówi autorka.. ale wkurza mnie to jakie durnoty niektórzy tu wypisują
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 12:42   #38
carri_esce
Raczkowanie
 
Avatar carri_esce
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 191
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Taki off top: Wogole tego nie rozumiem. Autorka zadala konkretne proste, moze troszke pikantniejsze pytanie, a wlasciwie nie uzyskala na tyle dopisanych postow ani jednej odp. Weszlam na ten watek z ciekawosci, a tu od pierwszego postu nagonka... Zaczynam dochodzic do wniosku , ze w naszym spoleczenswie to calkiem normalne, jesli komus cos nie pasuje i z jego strony jest to zle, niemoralne, to nie odpusci sobie, ale pojedzie po danej osobie i stwierdzi jakim ona jest "niedobrym" obywatelem (bo robi rzeczy ktore sie przeciez w glowie nie mieszcza). Bulwersuje mnie takie podejscie.
Dzieczyny, jedni lubia lagodny delikatny seks wylacznie ze swoim wybrankiem, drudzy gustuja w eksperymentach seksualnych, dodawaniu pikanterii i probowaniu nowych rzeczy, nie oznacza to jednak, ze ktos jest taki czy owaki... Kazdy robi to co lubi.

Co do tematu, mnie osobiscie nie kreca tak skrajne pikanterie. Poki co odkrywam wciaz pewne "delikatniejsze" tajniki sfer intymych. Nie wykluczam jednak, ze moze, kiedy moja dojrzalosc seksualna siegnie maksimum, bede miala ochote na jakies "ostrzejsze" eksperymenty.
__________________

"...Never give up! It's such a wonderful life..."


27.02.2004r.
27.06.2010r. - PIERWSZE "TAK"
15.07.2010r. - MGR!


carri_esce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:46   #39
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Nie rusza mnie to jak mnie ktoś nazywa, dla innych mogę być wyzwolona, ograniczona, głupia albo cokolwiek innego. Nie robi mi to.
Nie robiłam żadnej z rzeczy o których mówi autorka.. ale wkurza mnie to jakie durnoty niektórzy tu wypisują
przepraszam, ale sama agitujesz do narodu wizazowego o tolerancje, pokoj na swiecie, zrozumienie etc (i nie tylko w tym watku) a osadzasz osoby (piszac o ich wypowiedziach: 'durnoty') dla ktorych pewne zachowania sa chore/nie do wyobrazenia etc
tolerancja czegos wcale nie oznacza akceptacji i kazdy moze wyrazic swoje zdanie na forum -byle by było zgodne z regulaminem- chocby i nawet wydawalo sie innej osobie debilne/ograniczone.
co do rozmawiania o seksie, kurde rozmawiam o nim ze wszystkimi do ktorych mam zaufanie (łącznie z moja mamą) i jeszcze nie miałam orgazmu <-- troszkę dziwna ta teoria 'rozmawiaj a bedzie ci dany orgazm" :F tutaj chyba nie o to chodziło jakoś moja mama nigdy chyba nie trabiła o seksie z przyjaciółeczkami a doznaje orgazmu

a zrobie off: czemu na forum dot seksu, uzytkownicy nie umieja rozmawiac o nim normalnie? to nie jest ani nic zdroznego przeciez, ale tez z drugiej strony, nie porownalabym tego do wyjscia do sklepu po bulki. Polacy potrafia rozmawiac o seksie, ale jak widac w sposob moralizatorski, wulgarny, infantylny, przesmiewczy... nie dziwie się, że jest to w naszym kraju temat tabu.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:52   #40
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
przepraszam, ale sama agitujesz do narodu wizazowego o tolerancje, pokoj na swiecie, zrozumienie etc (i nie tylko w tym watku) a osadzasz osoby (piszac o ich wypowiedziach: 'durnoty') dla ktorych pewne zachowania sa chore/nie do wyobrazenia etc
tolerancja czegos wcale nie oznacza akceptacji i kazdy moze wyrazic swoje zdanie na forum -byle by było zgodne z regulaminem- chocby i nawet wydawalo sie innej osobie debilne/ograniczone.
To chyba nie załapałaś o co mi chodzi.. nie mówię że durnotą jest odmienne zdanie, które nie akceptuje np. lizania odchodów partnera, tylko durnotą jest wyzywanie kogoś, oskarżanie, że musi się pochwalić (jak tak to co?) etc..

PS. ale ten wątek to w ogóle do śmieci się nadaje, dziwne że moderatorki jeszcze nie zrobiły z nim porządku

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-24 o 12:57
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:59   #41
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez szandora Pokaż wiadomość
Proszę o zamknięcie wątku/ ban.
Myślałam, że będzie można z Wami otwarcie porozmawiać, bez szykanowania i złośliwych docinków. Jak widzę- nie da się .
Szkoda, że Polska nadal jest takim ograniczonym krajem, w którym nikt nikomu nie wierzy, pod każdą wypowiedzą pojawiają się komentarze "prowokacja", "kłamstwo".
Teoretycznie kobiety są teraz wyzwolone- szkoda, że nie znajduje to odzwierciedlenia w praktyce.
Trudno. Mam tylko nadzieję, że kiedyś to się zmieni- chociaż jak widzę- nieprędko...



Od jakiegoś czasu męczy mnie pytanie, jak to jest z zahamowaniami kobiet w seksie...
I stąd moje pytanie, jaka jest najodważniejsza, najbardziej szalona i najbardziej...gorsząca rzecz jaką zrobiłyście w łóżku?


Żeby nie tylko zadawać "trudne" pytania zacznę od siebie:
- dość brutalny bdsm
- pissing
- seks w trójkącie w obu wersjach
- seks z nowo poznanym facetem
- seks z kuzynką

to pierwszy post autorki....przeczytajcie i zastanowice sie co to wogole jest do zaakceptowania..lubi robic rzeczy ktore spolecznie uznane sa na dewiacje seksualne ok???jej sprawa, jej siedzenie..ale niech nie wymaga ze spolecznosc portalu internetowego jej przyklasnie. zwlaszcza kobiety zniewolone jak twierdzi
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 13:02   #42
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
to pierwszy post autorki....przeczytajcie i zastanowice sie co to wogole jest do zaakceptowania..lubi robic rzeczy ktore spolecznie uznane sa na dewiacje seksualne ok???jej sprawa, jej siedzenie..ale niech nie wymaga ze spolecznosc portalu internetowego jej przyklasnie. zwlaszcza kobiety zniewolone jak twierdzi
Nie muszą przyklaskiwać, ale kultura osobista wymagałaby aby nie wsiadały na nią i nie jeździły po niej jak po łysej kobyle (i po każdej następnej dziewczynie, która im nie przyklaśnie)..

Wystarczy napisać:
- moim zdaniem to są dewiacje nie zrobiłabym niczego z tych rzeczy
- najostrzejszą rzeczą do której się posunęłam to połknięcie spermy

i co ? źle?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:05   #43
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Nie muszą przyklaskiwać, ale kultura osobista wymagałaby aby nie wsiadały na nią i nie jeździły po niej jak po łysej kobyle (i po każdej następnej dziewczynie, która im nie przyklaśnie)..

Wystarczy napisać:
- moim zdaniem to są dewiacje nie zrobiłabym niczego z tych rzeczy
- najostrzejszą rzeczą do której się posunęłam to połknięcie spermy

i co ? źle?

dobrze
ale musisz wziac pod uwage ze malo kto podejdzie do tego tematu bez emocji bo wzbudza on poprostu chcac nie chcac kontrowersje i tyle
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:08   #44
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
dobrze
ale musisz wziac pod uwage ze malo kto podejdzie do tego tematu bez emocji bo wzbudza on poprostu chcac nie chcac kontrowersje i tyle
to fakt.. ach ta impulsywność W sumie jako kobiety częściej kierujemy się emocjami niż rozumem, także może fakt.. nie ma co za dużo wymagać
Z drugiej strony może faktycznie powinny być "działy" ograniczone wiekowo, bo pewne tematy w późniejszym etapie życia, nie są już tak oburzające hihi (nie to, że się je akceptuje, ale nie budzą tylu emocji)
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:10   #45
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
To niestety zbyt ambitne podejście. Lepiej wyśmiać, obsmarować, zrobić sobie zabwawę i czuć się cudownie pławiąc się radośnie we własnej głupocie i gwiazdorskim poczuciu błyskotliwych ironii
Kmee, znowuz, jak w innym watku - jak sobie panna chce, to niech siusiaja na siebie z partnerem, ale jej podejscie do osob o innych pogladach i preferencjach robi burde w tym temacie,
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:10   #46
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

najodważniejsza rzecz w seksie:

chyba to, że zaufałam sobie a nie innym doświadczonym specjalistkom, które twierdzą, że po latach to już koniec ....
a straconą namiętność przywróci trójkąt, kwadrat, cosinus i uronus

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2009-03-24 o 13:11
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:11   #47
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
to pierwszy post autorki....przeczytajcie i zastanowice sie co to wogole jest do zaakceptowania..lubi robic rzeczy ktore spolecznie uznane sa na dewiacje seksualne ok???jej sprawa, jej siedzenie..ale niech nie wymaga ze spolecznosc portalu internetowego jej przyklasnie. zwlaszcza kobiety zniewolone jak twierdzi
Picie alkocholu czy palenie to też dewiacje zachowań. Nie występują w naturze.
Wszystkie podane przez autorkę warianty są dla mnie ciekawe i inspirujące (poza kuzynką)

Nie podoba ci się? Nie pisz. Nie włączaj nawet wątku.
Po co społeczność portalu ma jej przyklasnąć? Przecież nie zakładała wątku o ocenianiu.

I ZNOWU KłANIA SIę CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM.
Nota bene, bardzo ono kuleje w szkołach...



Wyluzujcie.
Ja tam akurat nie jestem wyzwolona, tylko ciekawska (ach, ta kobieca ciekawość.. )
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:12   #48
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
Picie alkocholu czy palenie to też dewiacje zachowań. Nie występują w naturze.
Wszystkie podane przez autorkę warianty są dla mnie ciekawe i inspirujące (poza kuzynką)

Nie podoba ci się? Nie pisz. Nie włączaj nawet wątku.
Po co społeczność portalu ma jej przyklasnąć? Przecież nie zakładała wątku o ocenianiu.

I ZNOWU KłANIA SIę CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM.
Nota bene, bardzo ono kuleje w szkołach...



Wyluzujcie.
Ja tam akurat nie jestem wyzwolona, tylko ciekawska (ach, ta kobieca ciekawość.. )

mysle ze ten luz jest bardziej potrzebny Tobie..bo jestem zrelaksowana..wrecz znudzona
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:17   #49
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

To znajdź sobie ciekawsze zajęcie skoro tak ci się tu nudzi.
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 13:21   #50
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

uważam, że przykłady przytoczone przez autorkę nie są dewiacjami.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:25   #51
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
To znajdź sobie ciekawsze zajęcie skoro tak ci się tu nudzi.

niestety zmartwie cie bo po katach juz bardzo dlugo nikt mnie nie ustawial, tym bardziej swoje cenne rady zachowaj dla siebie
jestem tam gdzie mi sie podoba..podobnie jak ty
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:26   #52
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
uważam, że przykłady przytoczone przez autorkę nie są dewiacjami.
Popieram takie myślenie. Ale...
Nauka kwalifikuje je właśnie do dewiacji.

Z innej strony, ludzie to nie zwierzęta, mają prawo do czegoś bardziej wyrafinowanego w seksie niż zwykłe przytulanki, lizanki, iskanie i klasyczna, anatomiczna misjonarska.
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:26   #53
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
uważam, że przykłady przytoczone przez autorkę nie są dewiacjami.
obsikiwanie sie i seks z czlonkiem rodziny jest wedlug ciebie zachowaniem mieszczacym sie w normie?
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:29   #54
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
niestety zmartwie cie bo po katach juz bardzo dlugo nikt mnie nie ustawial, tym bardziej swoje cenne rady zachowaj dla siebie
jestem tam gdzie mi sie podoba..podobnie jak ty
Skoro już tupnęłaś nóżką i krzyknęłaś: "Bo tak chcę!", to ok.
Pozwalam ci tu być.
A także zezwalam ci na bycie tam gdzie sobie być chcesz.

I zachowam cenne rady dla siebie. Bo dla ciebie mi ich szkoda. Dziękuję ci za tą cenną radę.
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:30   #55
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
uważam, że przykłady przytoczone przez autorkę nie są dewiacjami.
Pissing jak dla mnie normalny nie jest, tym bardziej seks z czlonkiem rodziny.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:31   #56
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
Skoro już tupnęłaś nóżką i krzyknęłaś: "Bo tak chcę!", to ok.
Pozwalam ci tu być.
A także zezwalam ci na bycie tam gdzie sobie być chcesz.


I zachowam cenne rady dla siebie. Bo dla ciebie mi ich szkoda. Dziękuję ci za tą cenną radę.
moja radosc jest bezgraniczna...dziekuje
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:32   #57
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Proszę.
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:41   #58
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Zapaliłam światło.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:42   #59
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Ja też mam 18. I seksu jeszcze nie uprawiałam. A weszłam tu przez ciekawość. No i jak widzę niewiele z was potrafi podejść do normalnie do tematu. Trudno. Nie będę się o tym rozpisywać, bo chyba już wszystko zostało powiedziane. Fajnie byłoby jednak gdyby ktoś wrócił do wątku...

Mam jeszcze takie pytanko, możliwe że z innej beczki, ale myślę że doświadczone osoby, odwiedzające to forum, będą umiały mi odpowiedzieć Co to znaczy że "kobieta jest dobra w łóżku"? Często się słyszy, a to chyba takie niekonkretne wyrażenie
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:43   #60
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

A TŻ zdjął skarpetki.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.