socrates-erasmus - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 23:16   #181
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: socrates-erasmus

Ja byłam rok na erasmusie w Turcji. Miałam przed wyjazdem egzamin z jezyka , ale wiem ze inne uczelnie np Hiszpania nie patrza na jezyk i wysyłaja ludzi na erasmusa. Duzo osob nie rozumialo wykładów po angielksi ale jakos daly rade.Duzo uczelni olewa caly system rekrutacyjny.
kabira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:40   #182
Annna20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: socrates-erasmus

Oby i u mnie tak było....
Annna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:01   #183
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: socrates-erasmus

Witam,
Czy któraś z Was studiuje na UJ? Mam kilka wątpliwość a na stronie UJ nie znalazłam odpowiedzi...
Czy to prawda, że można wyjechać tylko na trzecim roku? I czy również studenci wieczorowi mogą brać udział w Erasmusie? (chciałam zacząc studiować filologie w trybie wieczorowym i na drugim roku wyjechać...)
Z góry dzięki za pomoc
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-01-22 o 18:05
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:08   #184
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: socrates-erasmus

Hej, mam kilka pytań odnośnie erasmusa...
1. Czy pobyt na erasmusie nie jest stratą czasu? (często słyszę takie opinie...) Czy różnice programowe nie stwarzają potem problemów na polskiej uczelni?...
2. wyjechanie na jeden semestr jest dla mnie skokiem na głęboką wodę a co dopiero na cały ROK! :O jak radzicie sobie z tęsknotą za rodziną i przyjaciółmi?... ogólnie życiem swoim.
znajomi, chłopak/dziewczyna... przecież to kupa czasu.
ERASMUSKI ! jak do tego podchodzicie? co z Waszym życiem towarzyskim w Polsce? zawieszenie na rok... :/
3. czy można wyjechać na magisterce?
na 4 albo 5 roku studiów?
(język na w miare dobrym poziomie by był<angielski>)
studentom zaocznym też oferuja erasmusa ? czesne płace normalnie czy to sie jakos zmieniło?

__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:12   #185
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
3. czy można wyjechać na magisterce?
na 4 albo 5 roku studiów?
(język na w miare dobrym poziomie by był<angielski>)
studentom zaocznym też oferuja erasmusa ? czesne płace normalnie czy to sie jakos zmieniło?
Można wyjechać na 4 i 5, czesne na zaocznych płacisz normalnie mimo tego, że jesteś za granicą.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:31   #186
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Można wyjechać na 4 i 5, czesne na zaocznych płacisz normalnie mimo tego, że jesteś za granicą.
dzięki !
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 23:13   #187
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Hej, mam kilka pytań odnośnie erasmusa...
1. Czy pobyt na erasmusie nie jest stratą czasu? (często słyszę takie opinie...) Czy różnice programowe nie stwarzają potem problemów na polskiej uczelni?...
To zalezy co jak i gdzie, duzo zmiennych tu jest...

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
2. wyjechanie na jeden semestr jest dla mnie skokiem na głęboką wodę a co dopiero na cały ROK! :O jak radzicie sobie z tęsknotą za rodziną i przyjaciółmi?... ogólnie życiem swoim.
znajomi, chłopak/dziewczyna... przecież to kupa czasu.
ERASMUSKI ! jak do tego podchodzicie? co z Waszym życiem towarzyskim w Polsce? zawieszenie na rok... :/
Jesli sie jest w Europie, to spokojnie mozna wpasc na chwile w czasie tego roku.

Natomiast, jesli chodzi o zwiazki, to w zyciu nie widzialem tak doskonalego rozbijacza par jak pobyt na Erasmusie, no ale to tyle probka ktora widzialem, nie wiem jak sie to na ogol przeklada.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 09:31   #188
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Natomiast, jesli chodzi o zwiazki, to w zyciu nie widzialem tak doskonalego rozbijacza par jak pobyt na Erasmusie, no ale to tyle probka ktora widzialem, nie wiem jak sie to na ogol przeklada.
Potwierdzam, naprawdę większość par się rozstaje. Ale przecież to nie reguła i myślę, że jeśli taki związek nie przetrwał, to i tak skończyłby się prędzej czy później.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Wyrak, z ciekawości, skąd masz informacje o erasmusie? Z własnego doświadczenia czy od kogoś?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:12   #189
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Potwierdzam, naprawdę większość par się rozstaje. Ale przecież to nie reguła i myślę, że jeśli taki związek nie przetrwał, to i tak skończyłby się prędzej czy później.


Wyrak, z ciekawości, skąd masz informacje o erasmusie? Z własnego doświadczenia czy od kogoś?
Ze swoich jak najbardziej (nie tylko w sumie), ale sprzed x lat juz.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:08   #190
monisiaaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: socrates-erasmus

Dziewczyny pomóżcie!!!!!
mam zamiar składać papiery na erasmusa ale nie wiem jak się zabrac za list motywacyjny, co powinnam w nim zawrzeć, jak najlepiej uzasadnic chęć wyjazdu żeby moje papiery przeszły?? może osoby które były juz na erasmusie mogłyby mi przesłać swoje listy,była bym wdzięczna

a tak poza tym to jest ktoś kto był w Rumuni albo sie tam wybiera??

pozdrawiam
monisiaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:35   #191
Niebo_w_Twoich_Oczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 216
Dot.: socrates-erasmus

Hej, u nas koordynatorka mówiła żeby w liście motywacyjnym pisać przede wszystkim dlaczego akurat chcemy wyjechać do wybranego przez nas miejsca. Najlepiej wejść na stronę uniwersytetu który wybrałaś, zapoznać się z jego ofertą i to też napisać w liście - że takie i takie zajęcia wydają Ci się ciekawe.


CZY BYŁ KTOŚ NA ERASMUSIE WE WŁOSZECH?

i czy ktoś kto studiuje prawo jest wśród nas i mógłby się wypowiedzieć na temat trudności opanowania słownictwa fachowego? :P


aha i jeszcze... co pisać w CV? Piszecie wszystkie jego części? Łącznie z zainteresowaniami, praktykami ?
Niebo_w_Twoich_Oczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 19:49   #192
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Hej, mam kilka pytań odnośnie erasmusa...
1. Czy pobyt na erasmusie nie jest stratą czasu? (często słyszę takie opinie...) Czy różnice programowe nie stwarzają potem problemów na polskiej uczelni?...
2. wyjechanie na jeden semestr jest dla mnie skokiem na głęboką wodę a co dopiero na cały ROK! :O jak radzicie sobie z tęsknotą za rodziną i przyjaciółmi?... ogólnie życiem swoim.
znajomi, chłopak/dziewczyna... przecież to kupa czasu.
ERASMUSKI ! jak do tego podchodzicie? co z Waszym życiem towarzyskim w Polsce? zawieszenie na rok... :/
3. czy można wyjechać na magisterce?
na 4 albo 5 roku studiów?
(język na w miare dobrym poziomie by był<angielski>)
studentom zaocznym też oferuja erasmusa ? czesne płace normalnie czy to sie jakos zmieniło?




Mozna wyjechac na magisterce. ja pojechałam na cały rok więc miałam duzo egzaminów w Polsce. Zaliczyli mi na caly rok tylko 4 przedmioty. Na zaocznych tez mozna wyjechac i płaci sie normalnie czesne.
Tęsknota- jest internet, telefony a erasmus to przygoda na całe życie a rodzina zawsze bedzie na Ciebie czekac. Jesli chodzi o związkek jesli jest mocny to sie nie rozpadnie a jesli nie to co to w sumie za zwiazek jesli nie przetrwa(moje zdanie
kabira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:41   #193
Niebo_w_Twoich_Oczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 216
Dot.: socrates-erasmus

Zgadzam się!!! To może być najlepsza próba dla związku...
Niebo_w_Twoich_Oczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:22   #194
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez monisiaaaa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!!!!
mam zamiar składać papiery na erasmusa ale nie wiem jak się zabrac za list motywacyjny, co powinnam w nim zawrzeć, jak najlepiej uzasadnic chęć wyjazdu żeby moje papiery przeszły??
Tak naprawdę to ten list motywacyjny nie ma żadnego znaczenia, po prostu trzeba go napisać. Polej wodę o tym, że to dla Ciebie szansa, coś o chęci poznania nowej kultury itp.

Cytat:
Napisane przez Niebo_w_Twoich_Oczach Pokaż wiadomość
aha i jeszcze... co pisać w CV? Piszecie wszystkie jego części? Łącznie z zainteresowaniami, praktykami ?
Tak.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:41   #195
Niebo_w_Twoich_Oczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 216
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to ten list motywacyjny nie ma żadnego znaczenia, po prostu trzeba go napisać. Polej wodę o tym, że to dla Ciebie szansa, coś o chęci poznania nowej kultury itp.
No u nas koordynatorka mówiła, że biorą go pod uwagę Szczególnie gdy więcej osób chce jechać do jednego miejsca a nie ma tylu stypendiów. Porównują wtedy komu lepiej przyznać to miejsce.

Mówiła też żeby nie pisać o poznawaniu nowych ludzi i kultury bo cytuje "my na prawdę to wszystko wiemy!"
Niebo_w_Twoich_Oczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:43   #196
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

To u was nie ma rekrutacji "punktowej"?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:56   #197
Niebo_w_Twoich_Oczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 216
Dot.: socrates-erasmus

Hm... no wychodzi na to że nie ma Tzn podobno oceny nie liczą się aż tak. patrzą oczywiście na to jakie masz oceny, jeśli ciągle coś się poprawiało albo miało warunków sporo to pewnie odpadasz. Bo jak sobie nie radzisz w PL to jak sobie poradzisz za granicą :P

W każdym razie... no tak mówiła Babka :P

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

a Emememsik Ty byłaś na erasmusie czy się wybierasz? a gdzie?
Niebo_w_Twoich_Oczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:07   #198
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

Jak to? Testów językowych też nie mieliście? Myślałam, że rekrutacja wygląda wszędzie podobnie.

Wybieram się, do Francji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:52   #199
monisiaaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: socrates-erasmus

Dzięki za wskazówki, u mnie koordynatorka tez mówiła że zwracają uwage na list dlatego nie wiedziałam co w nim napisać.

Co do związków to ja równiez uważam że to dobry sprawdzian, jestem obecnie w 4 letnim związku i mój partner nie ma nic przeciwko mojemu wyjazdowi, chce żebym się rozwijała i spełniała swoje potrzeby

Z tą rekrutacją to widze że wszędzie jest inaczej bo u mnie, tak słyszałam, że jeśli ma się jakiś certyfikat z języka (nie tylko FCE) to jest się zwolnionym z rozmowy i tylko biora pod uwage oceny i list, a no i w regulaninie jest napisane że osoby które miały warunek nie moga się ubiegać o wyjazd.
monisiaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 21:31   #200
martusieńka
Raczkowanie
 
Avatar martusieńka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 263
Dot.: socrates-erasmus

ale na te warunki czasami przymykają oko mój znajomy jest obecnie na Erasmusie w Hiszpanii ( na 3 roku), a ma niezaliczony przedmiot z II semstru pierwszego roku
martusieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:21   #201
Niebo_w_Twoich_Oczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 216
Dot.: socrates-erasmus

Hm nie było testów językowych 22.02 jest rozmowa kwalifikacyjna, czasami (podobno) w języku angielskim, czasami po polsku zobaczymy.

o. ja sie wybieram do Włoch
Niebo_w_Twoich_Oczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:49   #202
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

I w jakim języku będziesz się uczyć?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:54   #203
Niebo_w_Twoich_Oczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 216
Dot.: socrates-erasmus

Jeśli zakwalifikują mnie do miasta do którego chcę najbardziej - po angielsku gdyż mają szeroki wybór przedmiotów prowadzonym w j.ang Byłoby idealnie bo w tym języku czuję się pewniej. Jeśli do drugiego miasta z mojej listy, no to troszkę po ang troszkę po włosku
Niebo_w_Twoich_Oczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 23:48   #204
Fresita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Talking Dot.: socrates-erasmus

Ja właśnie jestem we Włoszech Ale został mi tylko tydzień... przedłużyłabym pobyt gdyby nie to, że to już mój ostatni rok studiów i muszę wrócić napisać pracę mgr... A nam też mówili, że tu zajęcia będą po angielsku Guzik prawda Włoski, bo jak nie to zginiesz
A co do związków... mój się rozpadł podczas Erasmusa... Ale nie wiem czy PRZEZ Erasmusa. W każdym bądź razie ciężko było... kiedy przez internet dowiedziałam się co robi mój facet kiedy mnie nie ma... a ja czekałam na niego przed komputerem... Aż nadszedł czas, by powiedzieć BASTA!
I powiem Wam, że gdybym miała wybierać drugi raz, i tak bym wyjechała!! O!!
Fresita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:08   #205
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

Fresita, byłaś jeden semestr, czy dłużej?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

I gdzie dokładnie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 22:28   #206
Fresita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: socrates-erasmus

Tak, jeden Genua, najpiękniejsze miasto, jakie widziałam
Fresita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 00:12   #207
Prisma
Raczkowanie
 
Avatar Prisma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Hej, mam kilka pytań odnośnie erasmusa...
1. Czy pobyt na erasmusie nie jest stratą czasu? (często słyszę takie opinie...) Czy różnice programowe nie stwarzają potem problemów na polskiej uczelni?...
Strata czasu? Jak dla mnie erasmus ma same zalety:
Nie dość, że nauczysz się języka, tak jak nigdy nie nauczyłabyś się go w Polsce to jeszcze poznasz ludzi z całego świata, będziesz miała później bardzo dobrą bazę wypadową na wakacje

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
2. wyjechanie na jeden semestr jest dla mnie skokiem na głęboką wodę a co dopiero na cały ROK! :O jak radzicie sobie z tęsknotą za rodziną i przyjaciółmi?... ogólnie życiem swoim.
znajomi, chłopak/dziewczyna... przecież to kupa czasu.
ERASMUSKI ! jak do tego podchodzicie? co z Waszym życiem towarzyskim w Polsce? zawieszenie na rok... :/.
Byłam głupia, bo wyjechałam tylko na drugi semestr. I już po dwóch miesiącach pobytu W Hiszpanii zaczęłam kombinować co by tu zrobić, żeby postudiowac tam trochę. Wyjeżdżając miałam chłopaka, którego wydawało mi się, że bardzo kocham, a na wyjeździe zorientowałam się, że właściwie wcale za nim nie tęknię

Co do znajomych to przynajmniej dowiesz się, którym naprawdę zalezy na kontakcie z Tobą. Zresztą część na pewno się odwiedzi. Poza tym żyjemy w świecie e-maili, skype i gadu-gadu - nie martw się, nie zapomną o Tobie.

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
3. czy można wyjechać na magisterce?
na 4 albo 5 roku studiów?
(język na w miare dobrym poziomie by był<angielski>)
studentom zaocznym też oferuja erasmusa ? czesne płace normalnie czy to sie jakos zmieniło?
Na UAM studenci zaoczni piszą podanie do rektora i on ich zwalnia na czas wyjazdu z czesnego. Wydaje mi się, że na innych uczelniach może być calkiem podobnie.
Prisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:13   #208
olaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: socrates-erasmus

Hej a czy był ktoś może na erasmusie w Augsburgu? i moze powiedzieć jak tam było? dac jakies informacje co do wykladowcow itd?
olaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 12:37   #209
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez Prisma Pokaż wiadomość
Na UAM studenci zaoczni piszą podanie do rektora i on ich zwalnia na czas wyjazdu z czesnego. Wydaje mi się, że na innych uczelniach może być calkiem podobnie.
Niestety z tego co się dowiedziałam, zazwyczaj czesne trzeba płacić normalnie.

Co do związków, mój jak na razie ma się świetnie.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

A tak w ogóle, koleżanka z mojej grupy przyjechała tu na cały rok i tuż po powrocie wychodzi za mąż.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 01:36   #210
Fresita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: socrates-erasmus

Ma zamiar wyjść za mąż Napisz potem czy wyszła
Fresita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-04 22:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.