Turcja - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 13:43   #2581
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Dla tych co jadą w MAJU Zdjęcie może dziwne ale zrobione 20maja w Olympos( blisko Antalyi) potem to może wyglądało jak czekoladka hehe
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:50   #2582
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Turcja

super pocieszyłaś mnie
kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 12:40   #2583
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Turcja

Byłam w Turcji 2 razy. Za kazdym razem na Riwierze. Z tego co nam przewodniczka mówiła to jesli chciałoby się pojechac na Turcję Egejską to nie później niż we wrzesniu, wczesniej robi się tam chłodniej.
W kwestii waluty, to wydaje mi sie że lepszy przelicznik jest na euro, oczywiście ja walute wymieniałam na miejscu w kantorach, nie chciałam być kantowana w czasie zakupów, ewentualne drobne np. 1 euro mogłam dać jako napiwek.
No i z miejsc to polecam Alanye i jej okalice. W zeszłym roku byłam w Konakli, akurat tej miejscowości nie polecam, ma najgorsze plaże na całej riwierze, ale hotel był super jesli chodzi o standard (Hotel Timo lub jak kto woli Ottimo). Jesli chodzi o gości to 95% Rosjan, bo tak jak przypuszczałam właścicielem hotelu był Rosjanin. Obługa miła, trzymała się na dystans dopóki nie dowiedziała się że jestesmy z Polski. Od razu było widać że nas bardziej polubili

W samej Alanyi byłam 3 lata temu, z 2 kumpelami, był to mój najbardziej zwariowany urlop wakacyjny Hotel miałysmy skromny, ale i tak cały dzień przebywałysmy albo na basenie, albo na plazy do której miałysmy z 10 metrów, albo na wycieczkach fakultatywnych, które wykupowałysmy w miejscowych biurach (płaciłsmy nawet do 70% mniej niz jakbysmy wykupiły w biurze z którego jechałysmy), pokój słuzył nam tylko do spania i ogarnięcia się Plusem hotelu było usytuowanie bardzo blisko centrum.
No i Alanya jest miastem które szczerze polubiłam, w zeszłym roku pojechalismy tam z TŻtem na zamek. Widok zapierający dech w piersiach. Wspinaczka żmudna (ok godziny) ale było warto.
Tak więc szczerze polecam Alanye jako kurort gdzie można bawić się w świetnych klubach i jako miejsce gdzie można pozwiedzać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2010-02-06 o 12:43
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:33   #2584
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Turcja

O, również byłam w Konakli- hotel Mirador. Szczerze polecam. Dominacja niemców raczej. A co do zamku- my złapaliśmy autobus miejski na stopa Więc jak dla mnie Turcja to kraj nieograniczonych możliwości ;-)
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:43   #2585
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Turcja

Wybieram się do Turcji na początku września już nie mogę się doczekać
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 20:42   #2586
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
Wybieram się do Turcji na początku września już nie mogę się doczekać
Zazdraszczam KAZDEMU kto w tym roku tam pojedzie ja w tym roku nie jadę nigdzie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:22   #2587
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Zazdraszczam KAZDEMU kto w tym roku tam pojedzie ja w tym roku nie jadę nigdzie
nie marudź Claris Ty się chyba do ślubu szykujesz?
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 09:27   #2588
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
nie marudź Claris Ty się chyba do ślubu szykujesz?
No tak Ale wolałabym planowac i ślub i kolejną wyprawe do Turcji
A Wy jak tam, macie już jakąś datę?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:30   #2589
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
No tak Ale wolałabym planowac i ślub i kolejną wyprawe do Turcji
A Wy jak tam, macie już jakąś datę?
tak 4.06.2011
ale w tym roku do Turcji już też nie, dwa razy pod rząd mi wystarczą
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:32   #2590
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
tak 4.06.2011
ale w tym roku do Turcji już też nie, dwa razy pod rząd mi wystarczą
To super robicie w tym hotelu co chciałaś? Macie cosik jeszcze?
No i gdzie w tym roku wylatujesz ;>>>
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:45   #2591
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
To super robicie w tym hotelu co chciałaś? Macie cosik jeszcze?
No i gdzie w tym roku wylatujesz ;>>>
zaraz Ci napiszę na PW co by off topu nie robić
Turcja może kiedyś jeszcze, ale wtedy Marmaris. Narazie jednak chcemy coś europejskiego nie mamy sprecyzowanych planów i w tym roku będziemy chyba na ostatnią chwilę szukać, bo wszystko zależy od mojej sesji itd. także chyba pojedziemy w sierpniu
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 13:02   #2592
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Turcja

Ja byłam w Marmaris we wrześniu 2009. Bardzo polecam Jedzenie przepyszne, z alkoholem i drinkami trochę gorzej. Chociaż piwo (Efez) mają dobre.
Klimat super, miasteczno tętni życiem. Z wymianą na turkish lira nie było problemów, nikt nas nie oszukiwał.
Co do plaży to raczej nie zachwyca, ale nie ma tragedii - widok na marinę, statki - rekompensują to.
Chciałabym tam wrócić za jakiś czas
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:05   #2593
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Question Turcja

Witam wszystkie Panie i Panów. Dodaję ten wątek dlatego, że we wrześniu wybieram się do Turcji do hotelu Santana w Mahmutlar. Może ktoś z Was w nim był? A jeśli nie to może chociaż w samej Turcji. Jeśli tak to proszę o wszelakie porady na jakie wycieczki fakultatywne warto się wybrać, co oprócz podstawowych rzeczy się przyda, gdzie w okolicy można się fajnie zabawić, co koniecznie z sobą przywieźć do Polski itp.
Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam

PS Jeśli ktoś chciałby zapytać o Tunezję lub Grecję to śmiało śpieszę poradą
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:23   #2594
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Wystarczy poszukać w wyszukiwarce...
TURCJA KLIK <-- tutaj masz link, do istniejącego już wątku. Temat co warto przywieźć i inne, był wiele razy wałkowany tam.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:34   #2595
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Merhabalar

Ajjjj a ja chwyciłam szczęście za nóżki i lece do Turkiye pod koniec miesiąca za freee więc powdycham już tego wiosennego powietrza. Już się nie umie doczekać oliwek, beyaz peynir(biały ser), durum ojjj tak bym mogła wymieniać.

Selamlar
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:52   #2596
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Merhabalar

Ajjjj a ja chwyciłam szczęście za nóżki i lece do Turkiye pod koniec miesiąca za freee więc powdycham już tego wiosennego powietrza. Już się nie umie doczekać oliwek, beyaz peynir(biały ser), durum ojjj tak bym mogła wymieniać.

Selamlar
Fuksiaro! jak Ci się udało?
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:37   #2597
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Dot.: Turcja

Witam lecę do Turcji dopiero we wrześniu ale już od teraz chcę zapoznać się trochę z tym krajem. Przede wszystkim interesuje mnie miejscowość Mahmutlar i hotel Santana ****, w którym będę mieszkać czy ktoś z Was może tam był? Czy oprócz dyskoteki hotelowej są w miasteczku jeszcze jakieś fajne kluby? A co sądzicie o hotelu? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

juhu84 a którego dokładnie wylatujesz może się spotkamy chociaż to raczej niemożliwe bo pewnie inna miejscowość i oczywiście hotel ja lecę piętnastego z Gdańska
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:19   #2598
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Allanyaaa Pokaż wiadomość
Witam lecę do Turcji dopiero we wrześniu ale już od teraz chcę zapoznać się trochę z tym krajem. Przede wszystkim interesuje mnie miejscowość Mahmutlar i hotel Santana ****, w którym będę mieszkać czy ktoś z Was może tam był? Czy oprócz dyskoteki hotelowej są w miasteczku jeszcze jakieś fajne kluby? A co sądzicie o hotelu? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

juhu84 a którego dokładnie wylatujesz może się spotkamy chociaż to raczej niemożliwe bo pewnie inna miejscowość i oczywiście hotel ja lecę piętnastego z Gdańska
Wpisz w wyszukiwarkę w tym wątku tutaj np. "Santana" to Ci wyświetli kto był być może są też jakieś informacje dokładniejsze
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 00:05   #2599
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Hehe zaczelam ostatnio prace. Moj szef jest dyrektorem jakies młodzieżowej organizacji i maja przedstawiciele piecu krajów spotkanie. On nie moze jechac i ja jade Bedzie tam jeszcze po jednym reprezentancie z Łotwy, Bułgari, Francji, Rumuni Turcji i ja reprezentantka Polski hehe. Ale chociza pozwiedzam i pojem sobie tureckiego jedzenia bo tesknie za nim mmmm

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Szukam chetne osoby wiek 18-25 na wyjazd do Turcji -Antalya 27.07.2010 na tydzien za free w ramach wymiany młodzieży. Osoba musi rozmawiać po angielsku i być otwarta na świat. DOstaniemy bilety zakwaterowanie i jedzonko , podczas wymiany sa organizowane wycieczki
Zainteresowane osoby proszę o kontakt
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 22:03   #2600
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Hehe zaczelam ostatnio prace. Moj szef jest dyrektorem jakies młodzieżowej organizacji i maja przedstawiciele piecu krajów spotkanie. On nie moze jechac i ja jade Bedzie tam jeszcze po jednym reprezentancie z Łotwy, Bułgari, Francji, Rumuni Turcji i ja reprezentantka Polski hehe. Ale chociza pozwiedzam i pojem sobie tureckiego jedzenia bo tesknie za nim mmmm

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Szukam chetne osoby wiek 18-25 na wyjazd do Turcji -Antalya 27.07.2010 na tydzien za free w ramach wymiany młodzieży. Osoba musi rozmawiać po angielsku i być otwarta na świat. DOstaniemy bilety zakwaterowanie i jedzonko , podczas wymiany sa organizowane wycieczki
Zainteresowane osoby proszę o kontakt
Merhaba!

Czy mogłabyś udzielić jakiś informacji troszkę wiecej na prv albo na emaila?

Selamlar
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:52   #2601
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Dziękuję wszystkim za kontakt w sprawie wymiany młodzieży. Zgłosilo się juz dość dużo osób więc teraz jedynie jesli ktos sie wyłamie z grupy.

Pozdrawiam
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:31   #2602
desira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
GG do desira
Dot.: Turcja

Ja już w połowie kwietnia jadę do Turcji tym razem na 7 miesięcy już nie mogę się doczekać yeşil erików, gözleme i bazarów

i wreszcie będę mogła codziennie nawijać po turecku

życie jest piękne



PS. Kabira... jakie roznegliżowane zdjęcia publikujesz w sieci lol

Edytowane przez desira
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:33
desira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:27   #2603
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Desira ty sie nagozlemujesz hehe odwiedze Cie koniec lipca i moze w końcu zabiore moje graty z Antalyi

Smaka mi narobiłas na gozleme mmmmm

Macie juz przydzielone jaki region? Aha a potem mozemy razem na egzamin isc bo ja jescze nie poszlam

Selamlar cnm
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 16:22   #2604
desira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
GG do desira
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Desira ty sie nagozlemujesz hehe odwiedze Cie koniec lipca i moze w końcu zabiore moje graty z Antalyi
taaaa, wiesz ile razy słyszałam od Ciebie, że przyjedziesz się zameldować? i jakoś w końcu nie dotarłaś tak poza tym to wierzysz, że te rzeczy wciąż na Ciebie czekają

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Macie juz przydzielone jaki region?
Antalya będę się czuć jak w piekle, ale jakoś to przeżyję :P czego się nie robi dla Turcji :x

Edytowane przez desira
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:35
desira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:13   #2605
bhel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Turcja

mam pytanie . jaka opinia o hotelu harman- fethiye, czy warto jechać z biurem /wezyr/,proszę o szybką odpowiedz. pozdrawiam

Edytowane przez bhel
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:15
bhel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:22   #2606
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez bhel Pokaż wiadomość
mam pytanie . jaka opinia o hotelu harman- fethiye, czy warto jechać z biurem /wezyr/,proszę o szybką odpowiedz. pozdrawiam
wpisz w tym wątku w wyszukiwarkę
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 14:48   #2607
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Dot.: Turcja

Dziewczyny a czy w połowie września da się jeszcze dopalić na czekoladkę? I jak jest tam z turystami o tej porze bo jadę do hotelu Santana, który odwiedzają właściwie sami Polacy także liczę na ciekawe znajomości O co to ja miałam jeszcze zapytać aha skoro już tam jadę to chciałabym spróbować, tradycyjnego, pysznego, tureckiego kebabu czy kebaba jak kto woli. Czy będzie szansa na spróbowanie go w miejscowości Mahmutlar i jaki najlepiej wybrać bo są chyba różne i jaka jest mniej więcej cena jednego? Oraz ich tradycyjnej podobno pysznej herbatki jabłkowej. A tak poza tym to marzy mi się coś ładnego ze złota bo słyszałam, że mają ładne wyroby i taniej niż w Polsce. Jakie są mniej więcej ceny i gdzie najlepiej kupować, czy można się targować o to złoto tylko na targach czy w sklepach jubilerskich też? Aaaa i jeszcze jedno bo jadę tam z mama a jej z kolei marzy się kurtka ze skóry bo też podobno mają fajne. Kupywać na targach czy w sklepach, targować się jakie są mniej więcej ceny wyrobów skórzanych? Będę wdzięczna za każdą informację
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:33   #2608
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Allanyaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy w połowie września da się jeszcze dopalić na czekoladkę? I jak jest tam z turystami o tej porze bo jadę do hotelu Santana, który odwiedzają właściwie sami Polacy także liczę na ciekawe znajomości O co to ja miałam jeszcze zapytać aha skoro już tam jadę to chciałabym spróbować, tradycyjnego, pysznego, tureckiego kebabu czy kebaba jak kto woli. Czy będzie szansa na spróbowanie go w miejscowości Mahmutlar i jaki najlepiej wybrać bo są chyba różne i jaka jest mniej więcej cena jednego? Oraz ich tradycyjnej podobno pysznej herbatki jabłkowej. A tak poza tym to marzy mi się coś ładnego ze złota bo słyszałam, że mają ładne wyroby i taniej niż w Polsce. Jakie są mniej więcej ceny i gdzie najlepiej kupować, czy można się targować o to złoto tylko na targach czy w sklepach jubilerskich też? Aaaa i jeszcze jedno bo jadę tam z mama a jej z kolei marzy się kurtka ze skóry bo też podobno mają fajne. Kupywać na targach czy w sklepach, targować się jakie są mniej więcej ceny wyrobów skórzanych? Będę wdzięczna za każdą informację
Opalisz się na bank. A nawet spalisz jak nie będziesz schodzić ze słońca Kebaby moim zdaniem w Polsce są lepsze, ponieważ w Turcji mają niezbyt dobre sosy Herbatką będą Cię częstować w zasadzie w każdym sklepie jeśli wdasz się w negocjacje cenowe ze sprzedawcą. Poza tym kupisz ją za grosze w każdym sklepie - w proszku lub liściasta. Złoto jak kupować to TYLKO u jubilera (oczywiście tam też się targuj) Ponieważ na bazarze oszukują! Dobrej i taniej skóry w kurorcie nie kupisz. Trzeba się przejechać gdzieś dalej. Jeśli się zdecydujecie na wycieczkę do Kapadocji, to tam w programie jest wizyta w prawdziwej fabryce skór - wielki wybór, jakość najlepsza i cenę można wynegocjować super
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:49   #2609
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Dot.: Turcja

Alamig stokrotne dzięki za info. A mam jeszcze jedno pytanie bo chciałam się wybrać na wycieczkę do Istambułu ale taką jednodniową. Są w ogóle jednodniowe bo słyszałam, że tam są właśnie tylko dwudniowe
__________________
Allanyaaa
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 22:31   #2610
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Allanyaaa Pokaż wiadomość
Alamig stokrotne dzięki za info. A mam jeszcze jedno pytanie bo chciałam się wybrać na wycieczkę do Istambułu ale taką jednodniową. Są w ogóle jednodniowe bo słyszałam, że tam są właśnie tylko dwudniowe
Istambuł ma ponad 12,5 miliona mieszkańców, więc możesz sobie wyobrazić jego rozmiary, poza tym leży ok.1000km od Alanya, więc jest możliwa tylko samolotem. Wycieczka jednodniowa jest nierealna. Dwa dni nawet nie wystarczą na powierzchowne zwiedzenie. Poza tym wycieczka ta jest bardzo droga i nie jest oferowana w tamtejszych biurach podróży.
I pamiętaj, nigdy nie wykupuj wycieczek u rezydenta. W Turcji co 100 metrów są polskie biura podróży i tam dokładnie te same wycieczki są 300% tańsze!!! Nie daj się nabrać polskim rezydentom! My zaoszczędziliśmy 125euro na dwóch wycieczkach. To nie małe pieniążki
Najlepiej poczytaj dokładnie ten wątek I pytaj, ja chętnie udzielam informacji
__________________

Edytowane przez alamig
Czas edycji: 2010-04-03 o 22:33
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.