Trwała - zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 05:42   #2071
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie
Jestem w 7 m-cu ciąży, po porodzie, planuje jeszcze je zapuścić i tak po 3m-cach od porodu (jak już hormony uspokoją się w organiźmie, a włoski jeszcze podrosną) zrobić trwałą
Już raz miałam parę lat temu i byłam zadowolona

Dziś byłam u fryzjera podciąć końcówki i odradzał mi trwałą na moich cienkich włosach, a tym bardziej po porodzie.
Wiem, że i tak się pewnie uprę i pójdę (bo akurat trwałą planuje zrobić u innego fryzjera), ale doradźcie, czy w moim przypadku wyżej opisanym (3 miesiące po porodzie) i w okresie karmienia piersią - nie ma przeciwskazań do trwałej?
znajomej po ciazy sie wlosy skrecily same, wiec moze nie bedziesz musiala trwalej robic gratuluje dzieciatka
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:00   #2072
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Esme_ Pokaż wiadomość
O to lepiej zapytaj lekarza
chyba tak będę musiała zrobić

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
znajomej po ciazy sie wlosy skrecily same, wiec moze nie bedziesz musiala trwalej robic gratuluje dzieciatka
Dziękuję
Mnie raczej się nie pokręcą, całe życie mam prościutkie i niepodatne na kręcenie

Jakby jeszcze któraś z Was wiedziała czy podczas laktacji można robić trwałą to proszę o informację
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:25   #2073
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Trwała - zbiorczy

Ja też się uparłam na trwałą, ale kobieta w salonie odradziła mi gdy dowiedziała się, że od lat stosuję hennę. Twierdzi, że włos się w ogóle nie skręci. Ostatnio farbowałam henną 4 tygodnie temu, myję włosy codziennie. Woda leci czysta, gdy spłukuję.
Co o tym sądzicie? Muszę czekać, aż odrosną całkiem żeby zrobić trwałą?
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:42   #2074
dance_with_me_baby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 19
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysia30 Pokaż wiadomość
Ja też się uparłam na trwałą, ale kobieta w salonie odradziła mi gdy dowiedziała się, że od lat stosuję hennę. Twierdzi, że włos się w ogóle nie skręci. Ostatnio farbowałam henną 4 tygodnie temu, myję włosy codziennie. Woda leci czysta, gdy spłukuję.
Co o tym sądzicie? Muszę czekać, aż odrosną całkiem żeby zrobić trwałą?
Mysle, ze powinnas isc do innego fryzjera. Czytalam, ze dzisiejsze trwale sa duzo lagodniejsze niz kilka lat temu. Na jakims forum czytalam, ze dziewczyna zrobila sobie trwala na farbowane (co jakis czas zmieniala kolor) wlosy i jest zadowolona. Tylko trzeba odpowiednio o wlosy dbac i poinformowac fryzjera o wszystkich problemach, farbowaniach itd. i on dobierze odpowiedni rodzaj trwalej do Twoich wlosow
__________________
This Is It. Here I stand. I'm The Light Of The World, I Feel Grand..
dance_with_me_baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 21:26   #2075
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Trwała - zbiorczy

Ja tak łatwo nie odpuszczę Na pewno skonsultuję się z inną fryzjerką, żeby sprawdzić, czy tamta nie przesadziła w swojej ocenie.
Ona mówiła, że miała klientkę z wcześniej zrobioną henną, włosy się jej nie pokręciły, a potem babka złożyła reklamację i one więcej takich sytuacji nie chcą, bo było niemiło.
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:23   #2076
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Trwała - zbiorczy

Ja jutro wybieram się zrobić trwałą, ciekawe jaki będzie efekt tym razem...
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:52   #2077
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Trwała - zbiorczy

Nie znam się an tym, bo ani trwałej nie robiłam, ani nie farbowałam henną, ale znalazłam dla Was taki wątek.
Myślę też, że fryzjerki będą najlepiej wiedziały, czy trwała złapie po hennie. Obstawiam, że raczej mniej niż bardziej.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 19:49   #2078
justynas1121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
GG do justynas1121
Dot.: Trwała - zbiorczy

cześć dziewczyny. myślę o zrobieniu sobie trwaej i jak tak sobie poczytałam te wasze wypowiedzi naszła mnie jeszcze większa ochota.. ale mam watpliwośći....farbowałąm kilka razy włosy niezmywalnym kolorem, ostatniojakoś jesinią, może w pazdzierniku. mam już okropne odrosty- już dawno ale myślałąm, ze się oprę i może wytrzymam az całkowicie mi odrosną. a tu idzie wiosna przeciez i człowiekowi chce się coś ze sobą zrobić. i właśnie tak się zastanawiam czy dobrze mi będzie w tej trwałej na odrostach. bo chyba po takim farbowaniu przez jakiś czas nie można sobie pozwolić na trwałą ondulację?-wie któraś cos na ten temat? zasatanawiam się też czy mogłabym postapić w odwrotnej kolejnośći- najpierw trwałą a potem farbowanie... pewnie zdecyduję się na samą trwałą ale chciałabym wiedzieć zanim podejmę decyzję. jeśli będzie ładnie to loczki zrekompensują mi ten mój naturalny kolor włosów na połowie ich długości
justynas1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:59   #2079
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Trwała - zbiorczy

ja nmialam rozjasniane wlosy jakies 3 miesiace temu, teraz trwala a farba bedzie za jakies 3 tygodnie ( tak mi radzila fryzjerka ) henny nie polecam bo rozprostowuje wlosy....
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:51   #2080
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Trwała - zbiorczy

Sculpture of Regret zachwyciły mnie Toje włosy po trwałej !
W jakim mieście robiłaś ? ;D
Bo jestem gotowa tam jechać xP
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:50   #2081
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Sculpture of Regret zachwyciły mnie Toje włosy po trwałej !
W jakim mieście robiłaś ? ;D
Bo jestem gotowa tam jechać xP
Dziękuję
W Poznaniu. U kobiety, która robi od dwudziestu lat trwałą mojej teściowej i nigdy ani odrobinę nie zniszczyła jej włosów. Wiem, że to brzmi niesamowicie, ale to jednak możliwe - fach w ręku i lata doświadczenia - fryzjerka jest już na pewno po sześćdziesiątce. Od mojej trwałej minęło już trochę czasu, więc zniszczenie włosów już by się ujawniło :P ale wszystko jest w jak najlepszym porządku a te moje loczki są mięciutkie jak u dzieciaczka Jeśli się zdecydujesz to służę namiarami na ten salon fryzjerski. Polecam, ta kobieta spełniła moje marzenie
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 13:08   #2082
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Trwała - zbiorczy

dziewczyny czy któraś z Was płukała włosy po trwałej w wodzie z octem?
Zastanawiam się nad tym, mam nadzieje ze nie zniszczy skrętu i spowoduje to ze wlosy beda w lepszej kondycji....poki co sa suche bardzo...przez to ze byly jakis czas temu rozjasniane....probowalam jedwabiu, odzywek ale nadal sa suche...moze ocet zdziała cuda.....?????
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 13:50   #2083
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Trwała - zbiorczy

Ocet ma za zadanie zakwasić włosy i przede wszystkim zamknąć łuski. Może odżywić i przyda się na pewno.
Postaw jednak na domowej roboty maski i oleje nakładane na suche włosy przed myciem (choćby najprostsza: żółtko, oliwa z oliwek, sok z cytryny - nałożyć na co najmniej 30 minut pod czepek i ręcznik. Umyć włosy jak zwykle). Pomogą lepiej niż niejedna sklepowa odżywka.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:19   #2084
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Trwała - zbiorczy

Sculpture of Regret Do Poznania mam daleko ale widzę warto
W tym poznaniu macie samych specjalistów : D nos chce tam zrobić to może i na włoski się załapie xP

Napisz mi proszę czy miałaś bardzo zdrowe włoski przed trwałą ?
Bo moje teraz są po farbowaniu ...i się rozdwajają ...także trochę się boje
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 17:42   #2085
Martina55
Raczkowanie
 
Avatar Martina55
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Trwała - zbiorczy

Witajcie, jest tu osoba, która robiła trwałą na kręcone włosy (ale nie sprężynki) żeby poprawić ich skręt. Marzę o spiralkach, a mam takie jak na avatarze.
Martina55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:52   #2086
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Sculpture of Regret Do Poznania mam daleko ale widzę warto
W tym poznaniu macie samych specjalistów : D nos chce tam zrobić to może i na włoski się załapie xP

Napisz mi proszę czy miałaś bardzo zdrowe włoski przed trwałą ?
Bo moje teraz są po farbowaniu ...i się rozdwajają ...także trochę się boje

Powiem tak - jeśli zdecydujesz się na trwałą w tym zakładzie, który Ci polecam to na prawdę nie masz się czego bać. Jak często myjesz włosy? Jak szybko się przetłuszczają? Masz tylko rozdwojone końcówki czy całe włosy przesuszone?
Hm, miałam włosy normalne, nazwijmy to... tzn. ani super zdrowe, ani specjalnie zniszczone - końcówki się rozdwajały i to dość mocno, ale to pewnie dlatego, że szczerze mówiąc nie za bardzo dbałam o włosy. Teraz raz w tygodniu funduję im głębokie kilkugodzinne nawilżanie. I tu potwierdzam skuteczność odżywki domowej roboty - używam dokładnie tego samego: żółtko, cytryna, oliwa z oliwek + trochę obojętnie jakiej odżywki dla zagęszczenia. Nakładam na włosy, zawijam w folię i ręcznik na jakieś 2h. Potem myję i znów odżywka tym razem już kupna i znów zawijam na jakiś czas. Lubię te cotygodniowe włosowe zabiegi
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 07:04   #2087
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Trwała - zbiorczy

ja jestem załamana tą swoją trwałą, nie wiem...ale czuję ze skończy się na ścieńciu na króciutko włosów, nic nie dają odżywki......
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:52   #2088
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inkaska37 Pokaż wiadomość
ja jestem załamana tą swoją trwałą, nie wiem...ale czuję ze skończy się na ścieńciu na króciutko włosów, nic nie dają odżywki......
Kiedy miałaś robioną trwałą?
Ja na drugi dzień po zrobieniu też miałam bardzo suche włosy - aż się przestraszyłam, że takie sianowate i że jednak trwała mi nie wyszła na dobre. Zaczęłam się natychmiast ratować tym co miałam pod ręką - odżywką Ziaji bez spłukiwania. Po prostu czułam jak moje włosy ją "piły". Cały dzień nakładałam tę odżywkę i psikałam mgiełką Radical i się udało, po dwóch dniach włosy wróciły do normy.
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 19:19   #2089
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Trwała - zbiorczy

w poniedziałek....dzisiaj mam zamiar nalozyc na wlosy pseudo henne venity - może chociaz blasku nabiora, bo dzisiaj mam jakby rozprostowane siano na głowie, są w dotyku jak jakas włóczka a nie moje włosy...
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 18:25   #2090
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Jak często myjesz włosy? Jak szybko się przetłuszczają?
Włosy myje codziennie albo co drugi dzień .. (dlatego że jakoś lepiej się czuje) ale od biedy wytrzymają trzy dni : )

Cytat:
Masz tylko rozdwojone końcówki czy całe włosy przesuszone?
włosy są suche .... ale nie jakoś tragicznie ..najbardziej właśnie widać to na końcówkach .

A i jeszcze jedno ; )
Ja mam włosy bardzo rzadkie ale grube : )
Bardzo zwiększyła ci się objętość ?
Mo boje się że będę miała ich za dużo
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?

Edytowane przez Oddycham
Czas edycji: 2010-03-20 o 18:59
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 09:21   #2091
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Trwała - zbiorczy

No objętość zwiększyła się znacznie co chyba widać na zdjęciach. Kiedyś miałam włosy przyklapnięte, przylegające do głowy, a po trwałej mam odstające od głowy sprężynki Tzn. to zależy od tego jak je ułożę, jeśli po umyciu i rozczesaniu zostawię je same sobie to przy głowie są bardziej rozprostowane i przylegające, a jeśli pougniatam z głową w dół to efekt jak na zdjęciu - równo skręcone na całej długości.
Jeśli masz suche włosy to może spróbuj przed zrobieniem trwałej porządnie je nawilżyć, cudów nie ma, trwała zawsze trochę przesusza włosy, ale da się to naprawić Odżywiaj włosy na wszelkie możliwe sposoby, nakładaj nawet po kilka odżywek jednego dnia - byle bez silikonów. Ja polecam odżywkę z Oriflame Coconut & Ricemilk - dobrze nawilża. Poza tym domowe sposoby - zielona herbata, wspomniana wyżej odżywka jajko-cytryna-oliwa i w ogóle olejowanie, mgiełka Radical.
Aha i powiem Ci jeszcze, że ja też myłam włosy co dwa dni, a teraz myję raz w tygodniu - cały czas są mięciutkie, pachnące i ładnie wyglądają
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:56   #2092
Suntweety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała - zbiorczy

Witam,
jakieś dwa miesiące temu zrobiłam sobie trwałą tzw. białkową - włosy jakoś specjalnie się nie zniszczyły, fajnie się kręcą, ale...
od początku po nocy się prostowały, a teraz to pod wieczór są już proste.
Chciałabym zrobić taką trwałą, by loki się nie prostowały i aby się kręciły bez ich specjalnego układania i suszenia.
Co poradzicie?

Mam nadzieję, że pytam w dobrym miejscu
__________________
Szukająca...
Suntweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:15   #2093
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Trwała - zbiorczy

troche chyba jest lepiej, kupilam szampon Linomag i odżywke Clairola kokos i orchidea a w sobote nalozylam na wlosy notabene plukanke do gardla ( gliceryna, wit. A, D i E), dzisiaj odwazylam sie polozyc farbe, bo trwala zmyła mi kolor i miałam niedosyc ze szorstkie i sianowate to kolorystycznie nijakie wlosy,nie chce obciazac ich zadnymi piankami bo one mam wrazenie tylko sklejaja wlosy
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:55   #2094
paolcia2486
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Question Trwała ondulacja w domu

Witam.
Często kręcę sobie sama włosy w domu na papiloty.
Chciałabym jednak w najbliższym czasie zrobić to trwale. Samo wykonanie wszystkiego nie jest dla mnie większym problemem, jednak nie bardzo wiem jak zakręcić włosy.
Gdy robię to zwyczajnie zawsze mogę ciut rozprostować wodą zbyt pokręcone, dokręcić zbyt słabo zakręcone, lub pospinać krzywe.
Trwała ondulacja będzie ze mną przez dłuższy czas, a po zdjęciu wałków nie ma już miejsca na poprawki.
Chciałabym uzyskać włosy ładnie skręcone (nie falowane), chciałabym również by była to burza loków (a nie pare grubych zakręconych pasem) . Jednak nie chcę by wyszło mi afro jako, że włosów nie mam zbyt długich (trochę za ramiona) coś jak np. :
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura120.htm
http://www.bravo.pl/blog/izziesteven...70/ida,544367/
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura164.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura178.htm
Stąd moje pytania:
Pod jakim kątem nawijać włosy (prostopadle do głowy, skierowane w górę czy w dół ?)
Co zrobić by pozbyć się przedziałka ? Zawsze mi wychodzi :/
Od czego zależy moc skrętu ? Od grubości pasma? Od tego jak ciasno zaciągnę papilota?
Oraz wszelkie inne dodatkowe informacje będą mile widziane
Dodam, że nie mam pieniędzy na fryzjera, a więc propozycje wybrania się do specjalisty raczej będą zbędne

Edytowane przez paolcia2486
Czas edycji: 2010-03-27 o 13:57
paolcia2486 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:23   #2095
asia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Trwała - zbiorczy

Witajcie...czytałam to forum i wreszcie odważyłam się zrobić sobie headlines. Płyn do włosów farbowanych miałam przez 30 minut. Miałam nawijane włosy na średnie wałki, a pasma z przodu przy twarzy na największe (są prawie nieskręcone i to był raczej błąd). Chciałam mieć lekkie loko - fale, wyszły trochę bardziej płaskie niż w rzeczywistości chciałam, ale może dzięki temu, ze nie były tak długo trzymane w płynie do trwałej włosy są błyszczące i w ogóle nie zniszczone. Fotka jest zrobiona zaraz po przyjsciu od fryzjera, poprzednia to moje włosy naturalnie (bardzo cienkie, ale zdrowe). Napiszcie co o tym sądzicie
asia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:49   #2096
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Trwała - zbiorczy

Witam,
zrobiłam trwałą po raz trzeci pokazuje zdjęcia sprzed i po
włosy naturalnie są proste jak druty, bez prostownicy byłam posądzana o prostowanie, cienkie, przyklapnięte, jest ich dużo ale to nic nie pomaga bo są straszliwie przylizane, przetłuszczające się, każda ułożona fryzura trzymała się do pierwszego podmuchu wiatru efektem były strąki i moja bezgraniczna frustracja. Były bardzo długie, zostały sporo ścięte i wystopniowane. Płyn który użyła fryzjerka to Wella do włosów farbowanych. czas trzymania 25 minut. na najgrubsze wałki jakie są. Jestem bardzo zadowolona, włosy susze dyfuzorem, nakładam trochę pianki i efekt mam przez 3 dni grzebienia nie wkładam w nie (oprócz bezpośrednio po umyciu). polecam każdemu, zero zniszczeń, włosy są błyszczące, nie wypadają bardziej niż zwykle, wyglądają naturalnie oceńcie same

Edytowane przez kosmita77
Czas edycji: 2010-03-28 o 13:51
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:36   #2097
weronika506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asia997 Pokaż wiadomość
Witajcie...czytałam to forum i wreszcie odważyłam się zrobić sobie headlines. Płyn do włosów farbowanych miałam przez 30 minut. Miałam nawijane włosy na średnie wałki, a pasma z przodu przy twarzy na największe (są prawie nieskręcone i to był raczej błąd). Chciałam mieć lekkie loko - fale, wyszły trochę bardziej płaskie niż w rzeczywistości chciałam, ale może dzięki temu, ze nie były tak długo trzymane w płynie do trwałej włosy są błyszczące i w ogóle nie zniszczone. Fotka jest zrobiona zaraz po przyjsciu od fryzjera, poprzednia to moje włosy naturalnie (bardzo cienkie, ale zdrowe). Napiszcie co o tym sądzicie

Ślicznie Ci wyszły , ja mam podobną sytuacje tzn długie i sztywne. wrrr
Mam pytanie czy mogła byśmy powiedzieć jak pani fryzjerka wykonywała Ci zabieg ? Co używała? Jakich preparatów itd Wszystko Mnie interesuje . Bo Sama chyba sie na tą metode zdecyduje . dosć mam krecenia włósów na lokówke . Dziękuje bardzo ..
weronika506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:09   #2098
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez weronika506 Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci wyszły , ja mam podobną sytuacje tzn długie i sztywne. wrrr
Mam pytanie czy mogła byśmy powiedzieć jak pani fryzjerka wykonywała Ci zabieg ? Co używała? Jakich preparatów itd Wszystko Mnie interesuje . Bo Sama chyba sie na tą metode zdecyduje . dosć mam krecenia włósów na lokówke . Dziękuje bardzo ..
Sculpture of Regret właśnie widzę ,że masz tych włosków strasznie dużooo !
Dalej bije się z myślami ,,zrobić'' ,a opinią mamy ,,zrobisz i bedziesz mieć zniszczone będziesz musiała ściąć'' Mama mój mały demotywator
Moja siostra miała robioną trwałą i włosy jej to bardo zniszczyło ....aleee trwałą robioną miała 10 lat temu :/

kosmita77 B.ŁADNIE Ci wyszło Miałaś trwałą robioną może gdzieś w okolicy Wrocławia ?
Twoje włosy z ,,przed'' wyglądają na bardzo zdrowe .
Teraz są bardziej zniszczone ?

Jej : ) już sama nie wiem ... robić czy nie ; )
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:43   #2099
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
kosmita77 B.ŁADNIE Ci wyszło Miałaś trwałą robioną może gdzieś w okolicy Wrocławia ?
Twoje włosy z ,,przed'' wyglądają na bardzo zdrowe .
Teraz są bardziej zniszczone ?
dziękuję niestety trwała robiona w Białymstoku
fakt, moje włosy "sprzed" są bardzo zdrowe. nic z nimi nie robiłam od kilku lat - nie używałam prostownicy, lokówki, myłam szamponami tylko ziołowymi, nakładałam odżywki, maski, podcinałam regularnie sama, nie dopuszczałam do żadnych rozdwojonych kocówek robiłam wszystko czego dowiedziałam się z wizażu o pielęgnacji włosów teraz są równie zdrowe jak przed trwałą. naprawdę nie widzę różnicy w wyglądzie, dalej się błyszczą i końcówki o dziwo mam nadal zdrowe
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:26   #2100
weronika506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Trwała - zbiorczy

a możesz coś opowiedzieć o zabiegu ?
weronika506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.