Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 15:41   #3451
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

hm wiesz co joanny profesjonalnej nie uzywałem, ale vincent absolutnie najlepszy wg mnie, intense tzn zielony bierz. chantal tez dobry jest, ale vincent lepszy ^^

no tak kup dwie saszetki do tego dwa razy tyle utleniacza i dodaj troszkę szamponu uważam ze dobrze będzie z szamponem bo lekko osłabi działanie rozjasniacza, przez co zmiejszy prawdopodobieństwo zniszczenia, ale i objętościowo mieszanki więcej uzyskasz a dzięki temu ze będzie się lekko pienić to lepiej rozprowadzisz na włosach myślę ze vincent rozjaśni mocniej od joanny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:24   #3452
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Nie wiem za bardzo co mam dalej robić z moimi włosami, może mi ktoś pomoże
Zatem, jestem po 5 dekoloryzacjach i dwóch kąpielach rozjaśniających. Te ostatnie robiłam 2 dni pod rząd, ostatnia wczoraj. Włosy mam w kolorze różnym Przy głowie jasny blond, dalej jasno miedziane. Zniszczeń żadnych nie zauważyłam, są w dobrym stanie, mimo, że obie kąpiele wykonałam z wodą 9%.
I teraz tak zastanawiam się co dalej. Za kolor docelowy postawiłam sobie jasny blond. Nie wiem czy jeszcze raz robić kąpiel i wtedy położyć jakąś farbę, czy już na te pierdyknąć kolor? Co do farb, to posiadam chyba 4 blondy. Czy mam rozjaśnić włosy do żółtka i wtedy nakładać kolor?
__Mena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:30   #3453
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jakie farby posiadasz? konktrenie napisz jaka firma i odcień.
ja bym na twoim miejscu poczekał, zajmij się doprowadzeniem ich do lepszego stanu, mimo iż piszesz, że nie są zniszczone, kolejne rozjasnienia mogą je dobic, więc przygotuj je na to.
poczekaj z miesiąc i zrób jeszcze jedną kąpiel
napisz jakich rozjaśniaczy uzyłaś do kapieli?
wklej zdjęcie obecnego koloru i docelowego koloru, duzo prościej będzie doradzić. może masz na tyle jasną miedź ze obejdzie się bez kąpieli.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:19   #3454
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam
Chciałabym się Was poradzić drogie wizażanki ! na 1 zdjęciu jest mój aktualny kolor włosów, ogólnie kondycja bardzo dobra, wpadają w rude refleksy... moim marzeniem jest kolor jak na zdjęciu nr 2 i 3. Miodowy/ karmelowy blond? coś w deseń. mogą być jaśniejsze ( lekko ) ale nie ciemniejsze ....

Pytanie jak do tego dojść, rozjaśniacz czy dekoloryzacja?
Będę wdzieczna za wszelkie odpowiedzi

ps: zabieg chce wykonać sama w domu, już mam dość ekscesów z fryzjerami... najwyżej pretensje będę miała do siebie
pozdrawiam!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC17490.jpg (119,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski1.jpg (15,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (24,5 KB, 13 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:43   #3455
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

kapiel rozjaśniająca z woda 6% i farba w odcieniu jasnego złotego blondu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:55   #3456
karolinka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy mam jakieś szanse na przejście z czarnego na blond?? myślałam o dekoloryzacji. Włosy farbuję od 4 lat na czarno i mam już dość tej monotonni. Czas na jakieś zmiany. Mój naturalny kolor to średni brąz. Mam też pytanie do mieszkanek Białegostoku : może macie jakichś sprawdzonych fryzjerów, którzy za pierwszym razem, bez żadnego problemu zrobią z moich czarnych włosów piękny blondzik?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
karolinka456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:03   #3457
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karolinka456 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy mam jakieś szanse na przejście z czarnego na blond?? myślałam o dekoloryzacji. Włosy farbuję od 4 lat na czarno i mam już dość tej monotonni. Czas na jakieś zmiany. Mój naturalny kolor to średni brąz. Mam też pytanie do mieszkanek Białegostoku : może macie jakichś sprawdzonych fryzjerów, którzy za pierwszym razem, bez żadnego problemu zrobią z moich czarnych włosów piękny blondzik?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
za pierwszym razem? zapomnij od razu o tym.....
jest szansa by zrobic blond z czerni, bez większej szkody dla nich lecz to będzie długa droga! dopiero po kilku miesiącach osiągniesz upragniony blond, jeżeli się postarasz, bo rozjasnić włosy i zniszczyć na wiór to zadna filozofia.

na początek radzę zakupić dekoloryzator chantal i przeprowadzić dekoloryzację, po czym umyc włosy dokładnie i porządnie 3 razy szamponem babydream oraz spłukać włosy wodą z sokiem cytryny co zapobiegnie ciemnieniu włosów. to będzie pierwszy etap, nastepnie pokaz zdjęcie co wyszło, jaki kolor uzyskałaś i poradzimy co dalej

dobrze że trafiłaś do nas zanim zaczęłabyś kombinować sama bo by się z pewnościa nie skończylo szczęśliwie dla włosków

jakiej długości masz włosy? jesli dość gęste i dłuższe niż do ramion porponuję zakup 2 dekoloryzatorów chantal od razu i przeprowadzeniu ich jeden po drugim, nie wiem jakie masz włosy więc nie wiem na ile aplikacji wystarczy jeden dekoloryzator, ale nie niszczy włosów, usuwa ciemny sztuczny pigment, możesz uzyć pod rząd ile razy chcesz.

podsumowując sądzę ze najrozsądniej będzie zdekoloryzować je teraz zeby pozbyć się czerni a nastepnie pomyślimy co dalej, zakładam że będziemy rozjaśniali je rozjaśniaczem damy rade.
jesli możesz wklej zdjęcie kolorku blond jaki chcesz uzyskać i napisz jakiej gęstości i dlugości są Twoje włosy.

musisz się uzbroić w cierpliwość a dojdziesz do koloru jaki chcesz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 18:16   #3458
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jakie farby posiadasz? konktrenie napisz jaka firma i odcień.
ja bym na twoim miejscu poczekał, zajmij się doprowadzeniem ich do lepszego stanu, mimo iż piszesz, że nie są zniszczone, kolejne rozjasnienia mogą je dobic, więc przygotuj je na to.
poczekaj z miesiąc i zrób jeszcze jedną kąpiel
napisz jakich rozjaśniaczy uzyłaś do kapieli?
wklej zdjęcie obecnego koloru i docelowego koloru, duzo prościej będzie doradzić. może masz na tyle jasną miedź ze obejdzie się bez kąpieli.
Załączam fotki, niestety dysponuję tylko aparatem z telefonu, jakość nie jest najlepsza, co za tym idzie, kolor nie jest dokładnie taki jak w rzeczywistości... No ale mniej więcej wygląda to tak.
Kolor docelowy 'marzy' mi się zbliżony do tego z opakowania farby wellaton (w zał.) W sumie ciut jaśniejszym też bym nie pogardziła.
Miesiąc jeszcze czekać? Niee... kurcze Już i tak miesiąc ruda chodzę Jeśli chodzi o odżywianie włosów, to robię to, cały czas, prawda myślałam o małej przerwie w rozjaśnianiu, ale do max tygodnia... No nie wiem teraz.
Do kąpieli użyłam vincent ledier, ten zielony. A farby jakie mam to Wellaton 8.0, właśnie ta z załącznika, Majirel 9.0 i 9.22 oraz Loreal Casting 1013 jasny piaskowy blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wellaton 8 per 0.jpg (18,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,4 KB, 20 załadowań)
__Mena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:48   #3459
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
kapiel rozjaśniająca z woda 6% i farba w odcieniu jasnego złotego blondu
pewna wizażanka ( kathy579 ) ma na blogu taki oto przepis na kąpiel
myślisz,że jeżeli tak zrobię to będzie ok?

30 g proszku rozjaśniającego
30 ml 6% emulsji utleniającej
30 ml ciepłej wody
15 ml szamponu
15 ml odżywki
Masować włosy od 5-10 minut, spłukać, umyć włosy normalnie, zakwasić w celu domknięcia łuski.



i co są dzisz o farbach Loreal Majirel?
myślałam o 9.3 bardzo jasny blond złocisty
albo 8.30 jasny blond złocisty intensywny

w załączniku fotki nie wiem który byłby lepszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirel33.jpg (178,9 KB, 23 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:26   #3460
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez __Mena Pokaż wiadomość
Załączam fotki, niestety dysponuję tylko aparatem z telefonu, jakość nie jest najlepsza, co za tym idzie, kolor nie jest dokładnie taki jak w rzeczywistości... No ale mniej więcej wygląda to tak.
Kolor docelowy 'marzy' mi się zbliżony do tego z opakowania farby wellaton (w zał.) W sumie ciut jaśniejszym też bym nie pogardziła.
Miesiąc jeszcze czekać? Niee... kurcze Już i tak miesiąc ruda chodzę Jeśli chodzi o odżywianie włosów, to robię to, cały czas, prawda myślałam o małej przerwie w rozjaśnianiu, ale do max tygodnia... No nie wiem teraz.
Do kąpieli użyłam vincent ledier, ten zielony. A farby jakie mam to Wellaton 8.0, właśnie ta z załącznika, Majirel 9.0 i 9.22 oraz Loreal Casting 1013 jasny piaskowy blond.

hm....to ja bym zrobił jeszcze jedną kapiel. vincentem właśnie, jak dlugo trzymałas kąpiele na włosach? spróbuj tak do 50 min potrzymać. potem na uzyskany kolor (prawdopodobnie rudy) nałóż joannę gołebi popiel który zneutralizuje rudośc i nałoż wellatona 8/0. sam farbuje sie 8/0 i wychodzi mega naturalnie uwielbiam tą farbę
swoją drogą 9.22 majirel jest przepięgny, ciemniejszy niż na próbniku wychodzi ale ma cudny odcień, tajemniczy, wyraźnie opalizujący, ja bym go zostawił na przyszłość zeby chłodzić kolor powstaly po ostatecznym rozjasnieniu ich

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
pewna wizażanka ( kathy579 ) ma na blogu taki oto przepis na kąpiel
myślisz,że jeżeli tak zrobię to będzie ok?

30 g proszku rozjaśniającego
30 ml 6% emulsji utleniającej
30 ml ciepłej wody
15 ml szamponu
15 ml odżywki
Masować włosy od 5-10 minut, spłukać, umyć włosy normalnie, zakwasić w celu domknięcia łuski.



i co są dzisz o farbach Loreal Majirel?
myślałam o 9.3 bardzo jasny blond złocisty
albo 8.30 jasny blond złocisty intensywny

w załączniku fotki nie wiem który byłby lepszy

ja bym był za 8.3 lub 8.30

kapiel zrób tak :

proszek rozjasniający + ulteniacz 6% + szampon.

proszek z utleniaczem mieszamy w proporcji 1:2 czyli np 30g proszku i 60ml utleniacza. szamponu daj na oko tyle do do mycia używasz, moze odrobinę więcej.

uzyj rozjasniacza vincent ledier lub chantal (polecam je, znajdziesz w jakiejś hurtowni fryzjerskiej albo na allegro)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:46   #3461
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm....to ja bym zrobił jeszcze jedną kapiel. vincentem właśnie, jak dlugo trzymałas kąpiele na włosach? spróbuj tak do 50 min potrzymać. potem na uzyskany kolor (prawdopodobnie rudy) nałóż joannę gołebi popiel który zneutralizuje rudośc i nałoż wellatona 8/0. sam farbuje sie 8/0 i wychodzi mega naturalnie uwielbiam tą farbę
swoją drogą 9.22 majirel jest przepięgny, ciemniejszy niż na próbniku wychodzi ale ma cudny odcień, tajemniczy, wyraźnie opalizujący, ja bym go zostawił na przyszłość zeby chłodzić kolor powstaly po ostatecznym rozjasnieniu ich
Obie kąpiele trzymałam właśnie 50 min. Hmm... A czy po tej kąpieli, zamiast joanny, mogę użyć płukanki? Czy nie bardzo? Bo mam dwie na stanie, srebrną i fioletową, a nie chciałabym już więcej mazideł kupować
Widziałam Twoje fotki po tym wellatonie, baardzo mi się kolor podoba

Edytowane przez __Mena
Czas edycji: 2012-02-26 o 19:48
__Mena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 19:47   #3462
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość


ja bym był za 8.3 lub 8.30

kapiel zrób tak :

proszek rozjasniający + ulteniacz 6% + szampon.

proszek z utleniaczem mieszamy w proporcji 1:2 czyli np 30g proszku i 60ml utleniacza. szamponu daj na oko tyle do do mycia używasz, moze odrobinę więcej.

uzyj rozjasniacza vincent ledier lub chantal (polecam je, znajdziesz w jakiejś hurtowni fryzjerskiej albo na allegro)
zadam troszkę łopatologiczne pytanie proszę o wyrozumiałość
czy chodzi o ten rozjaśniacz?
http://allegro.pl/chantal-rozjasniac...090750218.html bo jest w saszetkach a inne opakowania po 500 g.. czyli 30 g tego proszku mieszam z 60 ml tego utleniacza 6% w kremie http://allegro.pl/pro-prosalon-utlen...091741088.html ??
dodaję szampon i myje włosy ... a jak długo mniej więcej ? cały czas masując?

i jeszcze drugie pytanie, kupując na Allegro farbę loreala mam do wyboru oxydant 6% lub 9% .. to skoro moje włosy będa po kąpieli rozjaśniającej to mam brać 6%?
Kusi mnie 8.30 ale nie wyjdzie za jasna?

z góry dziękuję za odpowiedzi i poświęcenie mi czasu
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:36   #3463
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez __Mena Pokaż wiadomość
Obie kąpiele trzymałam właśnie 50 min. Hmm... A czy po tej kąpieli, zamiast joanny, mogę użyć płukanki? Czy nie bardzo? Bo mam dwie na stanie, srebrną i fioletową, a nie chciałabym już więcej mazideł kupować
Widziałam Twoje fotki po tym wellatonie, baardzo mi się kolor podoba
dany odcień z joanny skutecznie radzi sobie z rudym odcieniem maksując go dlatego polecam go na wlosy po rozjaśnianiu

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
zadam troszkę łopatologiczne pytanie proszę o wyrozumiałość
czy chodzi o ten rozjaśniacz?
http://allegro.pl/chantal-rozjasniac...090750218.html bo jest w saszetkach a inne opakowania po 500 g.. czyli 30 g tego proszku mieszam z 60 ml tego utleniacza 6% w kremie http://allegro.pl/pro-prosalon-utlen...091741088.html ??
dodaję szampon i myje włosy ... a jak długo mniej więcej ? cały czas masując?

i jeszcze drugie pytanie, kupując na Allegro farbę loreala mam do wyboru oxydant 6% lub 9% .. to skoro moje włosy będa po kąpieli rozjaśniającej to mam brać 6%?
Kusi mnie 8.30 ale nie wyjdzie za jasna?

z góry dziękuję za odpowiedzi i poświęcenie mi czasu
tak dokładnie o ten rozjaśniacz w saszetce mi chodzi
tak weź 6% do farby.

wiesz co ja nie wiem jak to jest z tymi kolorami na palecie bo jednak jest to zdjęcie, kolor ze zdjęc równiez moze byc byc przekłamany, na internecie jest wiele zdjęc tej samej palety a zdjecia różnią się od siebie...

między 8.30 a 8.3 jest ta różnica, ze 8.30 jest głębszy, co za tym idzie 8.3 powinien byc jasniejszy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:14   #3464
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dany odcień z joanny skutecznie radzi sobie z rudym odcieniem maksując go dlatego polecam go na wlosy po rozjaśnianiu
No to dobra, kupię ją. Zobaczymy co tam wyjdzie. Dziękuję
__Mena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:42   #3465
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja nadal zbieram się do dekoloryzacji tzn wiem że to zrobię, ale jakoś nie mam natchnienia
w załączniku moje włosy 3m-ce od farbowania GARNIER Color Naturals 460 Płomienna Głęboka Czerwień
kolor się 'wyprał', do dziś gdy myję włosy leci czerwona woda

Chciałabym uzyskać taki kolor jak na drugim zdjęciu
farba joanna 33 naturalny blond

moje naturalne to brąz/ciemny brąz plus siwe niestety
w domu mam już rozjaśniac goldwella i wodę 9%
fryz... jak to widzisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0951.jpg (40,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna-multi-cream-color-farba-do-wlosow-33-naturalny-blond-4.jpg (32,5 KB, 8 załadowań)
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:01   #3466
karolinka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem? zapomnij od razu o tym.....
jest szansa by zrobic blond z czerni, bez większej szkody dla nich lecz to będzie długa droga! dopiero po kilku miesiącach osiągniesz upragniony blond, jeżeli się postarasz, bo rozjasnić włosy i zniszczyć na wiór to zadna filozofia.

na początek radzę zakupić dekoloryzator chantal i przeprowadzić dekoloryzację, po czym umyc włosy dokładnie i porządnie 3 razy szamponem babydream oraz spłukać włosy wodą z sokiem cytryny co zapobiegnie ciemnieniu włosów. to będzie pierwszy etap, nastepnie pokaz zdjęcie co wyszło, jaki kolor uzyskałaś i poradzimy co dalej

dobrze że trafiłaś do nas zanim zaczęłabyś kombinować sama bo by się z pewnościa nie skończylo szczęśliwie dla włosków

jakiej długości masz włosy? jesli dość gęste i dłuższe niż do ramion porponuję zakup 2 dekoloryzatorów chantal od razu i przeprowadzeniu ich jeden po drugim, nie wiem jakie masz włosy więc nie wiem na ile aplikacji wystarczy jeden dekoloryzator, ale nie niszczy włosów, usuwa ciemny sztuczny pigment, możesz uzyć pod rząd ile razy chcesz.

podsumowując sądzę ze najrozsądniej będzie zdekoloryzować je teraz zeby pozbyć się czerni a nastepnie pomyślimy co dalej, zakładam że będziemy rozjaśniali je rozjaśniaczem damy rade.
jesli możesz wklej zdjęcie kolorku blond jaki chcesz uzyskać i napisz jakiej gęstości i dlugości są Twoje włosy.

musisz się uzbroić w cierpliwość a dojdziesz do koloru jaki chcesz

włoski mam cienkie ale gęste. w załączniku 1 jest zdjęcie moich włosków. w drugim upragniony blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-27 12.26.02.jpg (136,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg the-blond-elena-the-vampire-diaries-6747904-684-893.jpg (78,0 KB, 8 załadowań)
karolinka456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:56   #3467
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak dokładnie o ten rozjaśniacz w saszetce mi chodzi
tak weź 6% do farby.

wiesz co ja nie wiem jak to jest z tymi kolorami na palecie bo jednak jest to zdjęcie, kolor ze zdjęc równiez moze byc byc przekłamany, na internecie jest wiele zdjęc tej samej palety a zdjecia różnią się od siebie...

między 8.30 a 8.3 jest ta różnica, ze 8.30 jest głębszy, co za tym idzie 8.3 powinien byc jasniejszy

ooo 8.3 jaśniejszy? bo na tym kosmyku włosów wygląda jakby był ciemniejszy ... boje się ,że 8.30 będzie kurczakowato zółty a tego nie zniosę.. a farby fryzjerskie też wychodzą ciemniej? ( takie doswiadczenie mam z drogeryjną ) chyba ,że polecasz jakąś inną farbę prefesjonalną ??
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:45   #3468
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

wychodza moze odrobinkę ciemniej ale bardzo podobnie zwłaszcza loreal ja bardzo lubie loreala
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:18   #3469
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 dziękuję
a 50 ml farby będzie wystarczające na włosy za ramiona?
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 17:04   #3470
karolinka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem? zapomnij od razu o tym.....
jest szansa by zrobic blond z czerni, bez większej szkody dla nich lecz to będzie długa droga! dopiero po kilku miesiącach osiągniesz upragniony blond, jeżeli się postarasz, bo rozjasnić włosy i zniszczyć na wiór to zadna filozofia.

na początek radzę zakupić dekoloryzator chantal i przeprowadzić dekoloryzację, po czym umyc włosy dokładnie i porządnie 3 razy szamponem babydream oraz spłukać włosy wodą z sokiem cytryny co zapobiegnie ciemnieniu włosów. to będzie pierwszy etap, nastepnie pokaz zdjęcie co wyszło, jaki kolor uzyskałaś i poradzimy co dalej

dobrze że trafiłaś do nas zanim zaczęłabyś kombinować sama bo by się z pewnościa nie skończylo szczęśliwie dla włosków

jakiej długości masz włosy? jesli dość gęste i dłuższe niż do ramion porponuję zakup 2 dekoloryzatorów chantal od razu i przeprowadzeniu ich jeden po drugim, nie wiem jakie masz włosy więc nie wiem na ile aplikacji wystarczy jeden dekoloryzator, ale nie niszczy włosów, usuwa ciemny sztuczny pigment, możesz uzyć pod rząd ile razy chcesz.

podsumowując sądzę ze najrozsądniej będzie zdekoloryzować je teraz zeby pozbyć się czerni a nastepnie pomyślimy co dalej, zakładam że będziemy rozjaśniali je rozjaśniaczem damy rade.
jesli możesz wklej zdjęcie kolorku blond jaki chcesz uzyskać i napisz jakiej gęstości i dlugości są Twoje włosy.

musisz się uzbroić w cierpliwość a dojdziesz do koloru jaki chcesz

włosy mam do ramion. są cienkie ale gęste. załączam zdjęcie z kolorkiem jaki chce uzyskać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg the-blond-elena-the-vampire-diaries-6747904-684-893.jpg (78,0 KB, 13 załadowań)
karolinka456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:25   #3471
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to będzie razem z utleniaczem 125ml mieszanki. tyle ile ma casting np wydaje mi sie, że starczy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:02   #3472
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Zrobiłam tak jak mówiłeś najpierw kąpiel rozjaśniająca i później nałożyłam farbe majirel 8.4. Rozjaśniło mi dość mocno, ale nie rownomiernie, dlatego farba tez nie chwyciła równomiernie, odrosty sa jasne duzo jasniejsze od reszty wlosow.... Jak teraz wyrównac ten kolor bo jest to bardzo widoczne :/
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:08   #3473
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dołączam zdjęcie co prawda w sztucznym świetle ale widać że są na górze dużo jasniejsze
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------

Edytowane przez tucia09
Czas edycji: 2012-03-28 o 23:00
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:55   #3474
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to będzie razem z utleniaczem 125ml mieszanki. tyle ile ma casting np wydaje mi sie, że starczy
ostatnie pytanie po tej kąpieli rozjaśniającej użyć jakiejś maseczki?? na upartego mogłabym odczekać 24 h zanim nałoże farbę ale czy to ma jakieś znaczenie dla włosów?
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:54   #3475
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam czy ktos miał do czynienia z dekoloryzatorem firmy emmebi italia??u mnie w miescinie w hurtowni fryzjerskiej tylko taki ale pani mowiła skłąd podobny jak ze jest dobry(?) i nie wiem czy kupować hmh w sumie porównując skład podobnie to wygląda, no i nie wiem czy brac, może cos wiecie na jego temat?
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:50   #3476
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
ostatnie pytanie po tej kąpieli rozjaśniającej użyć jakiejś maseczki?? na upartego mogłabym odczekać 24 h zanim nałoże farbę ale czy to ma jakieś znaczenie dla włosów?
w sumie powinnaś i poczekac po kąpieli jak najwięcej możesz jeżeli zależy Ci na zdrowiu włosów ale myslę ze maska pomoże wyrównac ich powierzchnię byle nie była sylikonowa bo "zatka" włosy przed dostępem farby

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
Zrobiłam tak jak mówiłeś najpierw kąpiel rozjaśniająca i później nałożyłam farbe majirel 8.4. Rozjaśniło mi dość mocno, ale nie rownomiernie, dlatego farba tez nie chwyciła równomiernie, odrosty sa jasne duzo jasniejsze od reszty wlosow.... Jak teraz wyrównac ten kolor bo jest to bardzo widoczne :/
a masz jeszcze tej farby?
przypomij mi kochana do jakiego koloru dąrzysz? zagubiony tu jestem z wami i waszymi kolorami troszkę

zeby wyrównać górę z dołem proponuję nalozyć 7.3 tylko na górną strefę włosów, tzn te "duze odrosty" które sa jaśniejsze, a pod koniec koloryzacji polej woda cale włosy i przemasuj farbę na calość dla wyrównania koloru i potrzymaj 5-10min
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 07:39   #3477
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dzięki mam z alterry bez silikonu odczekam jak najdłużej się da


a co do kąpieli to są różne opinie, jedni zalecają cały czas masować włosy, a drudzy tylko co jakiś czas przejechać po nich ręką, jak to jest? ile trwa taka kąpiel? czy po prostu mam obserwować poziom rozjaśnienia?
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:52   #3478
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
Dołączam zdjęcie co prawda w sztucznym świetle ale widać że są na górze dużo jasniejsze
piękny ten kolorek na dole włosów, przecudny, jakbym taki czymkolwiek uzyskała, to zakończyłabym jakiekolwiek eksperymenty na włosach
Fryz co to może być za kolor??? czym mogłabym to uzyskać???

to jest taka typowa mleczna czekolada będę bardzo wdzięczna za pomoc

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-02-28 o 10:59
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:33   #3479
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja wczoraj położyłam sobie gołębi popiel na włosy, kolor rewelacyjny (ten na głowie, nie ten na opakowaniu ;-) )
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:40   #3480
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Ja wczoraj położyłam sobie gołębi popiel na włosy, kolor rewelacyjny (ten na głowie, nie ten na opakowaniu ;-) )
pokaż
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.