Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 20:32   #3241
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Dziś kolejna osoba popełniła samobójstwo. Gościu, który swego czasu miał odmienne zdanie od "ekspertów" podejrzane.


Co do zdjęć, nie mam odwagi popatrzeć, nie wiem co na nich jest, jak bardzo drastyczne i ogólnie co przedstawiają
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 20:49   #3242
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
A jak miałoby wpłynąć, znajdzie się nagle jakiś super patomorfolog czy ktoś w ten deseń, popatrzy na blog i powie "Ha, to wcale nie było tak!"? I wszyscy go posłuchają, i zmienią obecne wyjaśnienia? ; )
Póki co zdjęcia zaczynają być częścią dalszych rozgrywek, wiadome stronnictwa rosną w siłę samozwańczych speców od sekcji zwłok twierdzących rzecz jasna, że ofiary katastrof lotniczych wcale tak nie wyglądają. Mieliśmy mega znawców od latania, to teraz pora łyknąć medycyny, echh...
Nie wiem jak, tak jak na silnikach się nie znam, tak samo na rozgrywkach politycznych i szczegółach prowadzenia śledztwa, a nie usiłuję uchodzić za eksperta od wszystkiego, jak niektórzy.

Może jakoś, nie wiem jak tego typu sprawy się toczą.

Poza tym, że jeśli faktycznie nie była to zwykła katastrofa, to małe szanse, byśmy mieli się tego dowiedzieć. Bo niby jak miałoby to zostać udowodnione?
Dlatego - przy tym samym założeniu - współczuję ludziom, którym najbardziej zależy na uczciwym śledztwie w tej sprawie, bo nawet jeśli osoby trzecie maczały w tym palce, to przecież nikt tego nie oznajmi publicznie.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 20:51   #3243
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Dziś kolejna osoba popełniła samobójstwo. Gościu, który swego czasu miał odmienne zdanie od "ekspertów" podejrzane.
Niedlugo liczba samobojcow (czy tez jak kto woli "samobojcow") przekroczy liczbe ofiar

Cytat:
Napisane przez _vixen_
czasach telefonów z aparatami, biorąc pod uwagę rozmiar katastrofy, takie wydarzenie było niestety do przewidzenia...
No jak to, przeciez min. Kopacz tam byla z ekipa i "przekopali wszystko na metr w glab", przeciez cos takiego musialo byc tak zabezpieczone, ze sie mucha nie przecisnie!

Nie wiem skad sie trzeba 'urwac', zeby twierdzic, ze to sobie fotki ktos cichaczem cyknal tel i wyszly.
No ale jak jest bezradnosc na fakty, to pozostaje stosowanie takiej gimanatyski, jak tu na sile udowadniac, ze to normalne, choc golym okiem widac, jak jest.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 05:55   #3244
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Trotyl we wraku Tupolewa.
http://dorotakania.salon24.pl/458923...wraku-tupolewa

Wyrak - Tak, "weekendowi samobójcy", bez listów pożegnalnych.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 06:03   #3245
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

No bo taki mocny, bardzo mocny samolot rozwalił się o brzózkę.

__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:21   #3246
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
I co myślicie, że wybuchu nie byłoby słychać?, przecież multum ludzi było na lotnisku w Smoleńsku
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:29   #3247
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

ja tam od początku tego wszystkiego podejrzewałam, że sprawa jest grubymi nićmi szyta i coś jest na rzeczy jeśli chodzi o ewentualny zamach, wybuchy itp. Nie jestem politycznie oddana partii, która za wszelką cenę chce dowieść, że to był zamach ale tak po prostu obiektywnie rzecz patrząc - za dużo było różnych uchybień typu - pomieszane ciała, skrzydło urwane przez brzozę... No i jakim cudem nie przeżył nikt?
Mam nadzieję, że kiedyś dowiemy się prawdy.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 07:30   #3248
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
I co myślicie, że wybuchu nie byłoby słychać?, przecież multum ludzi było na lotnisku w Smoleńsku
Czytałam, że są świadkowie którzy słyszeli dwa wybuchy. Skoro u nas grasuje seryjny samobójca to myślę że w Smoleńsku nie trudno zamykać buzię tym co słyszeli za dużo.

Poza tym w którymś wydaniu "Gazety Polskiej" czytałam że na oknach tupolewa znaleziono substancję która jest używana do "produkcji" sztucznej mgły.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2012-10-30 o 07:32
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:48   #3249
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Ja dołączam do grona osób, które nie wierzą że ta katastrofa to poprostu wypadek
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:56   #3250
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Ja od dawna nie wierzę, że to wypadek(i nawet 100 ekspertów mojego zdania nie zmieni). Prawdy się nie dowiemy do końca zapewne, bo ludzie którzy coś wiedzą, boją się że ich też spotka 'samobójstwo'.

Jeszcze tylko czekam na prawdę o 11 września, ale się pewnie nie doczekam nigdy
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 10:06   #3251
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Poza tym w którymś wydaniu "Gazety Polskiej" czytałam że na oknach tupolewa znaleziono substancję która jest używana do "produkcji" sztucznej mgły.
Niezbyt wiarygodne to źródło informacji.

Po co ktoś miałby dokonać takiego zamachu?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 10:10   #3252
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez senses woman Pokaż wiadomość
(...)skoro u nas grasuje seryjny samobójca to (...)
:d :d
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:10   #3253
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Niezbyt wiarygodne to źródło informacji.

Po co ktoś miałby dokonać takiego zamachu?
A jakie jest wiarygodne? Tylko proszę nie mów mi że wyborcza.
Powodów do zamachu było sporo. Bacznie obserwuję scenę polityczną od dawna więc mam już własny pogląd w tej sprawie.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:19   #3254
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Kaczyński nie był wybitnym mężem stanu, którego mógłby przerazić się Putin. Jakie mogłyby być powody do jego wyeliminowania?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:10   #3255
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Poza tym w którymś wydaniu "Gazety Polskiej" czytałam że na oknach tupolewa znaleziono substancję która jest używana do "produkcji" sztucznej mgły.

Co nie zmienia faktu, że nie powinni lądować we mgle....
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:22   #3256
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Kaczyński nie był wybitnym mężem stanu, którego mógłby przerazić się Putin. Jakie mogłyby być powody do jego wyeliminowania?
Kaczyński był przede wszystkim postrzegany jako ktoś komu bardzo zależy na niezależnej Polsce z ograniczeniem wszelkich zewnętrznych ingerencji.

Mnie się wydaje że bardziej mogło chodzić o strefę wpływów pomiędzy wschodem a zachodem. Ale to już moje prywatne dywagacje, jestem przekonana że czynników jest więcej.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:27   #3257
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Kaczyński był przede wszystkim postrzegany jako ktoś komu bardzo zależy na niezależnej Polsce z ograniczeniem wszelkich zewnętrznych ingerencji.

Mnie się wydaje że bardziej mogło chodzić o strefę wpływów pomiędzy wschodem a zachodem. Ale to już moje prywatne dywagacje, jestem przekonana że czynników jest więcej.
Przeciez podpisał traktat lizboński.

Nie wiem, co to znaczy niezależna Polska. Nie ma chyba takich krajów teraz, no może Chiny.

Już nie wspominając o tym, że nie miał specjalnie szans na kolejną kadencję. Poza tym nie przesadzajmy, Polska to nie jest żaden wielki liczący się gracz na scenie międzynarodowej, żeby likwidować naszych polityków w zamachach.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:32   #3258
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Przeciez podpisał traktat lizboński.

Nie wiem, co to znaczy niezależna Polska. Nie ma chyba takich krajów teraz, no może Chiny.

Już nie wspominając o tym, że nie miał specjalnie szans na kolejną kadencję. Poza tym nie przesadzajmy, Polska to nie jest żaden wielki liczący się gracz na scenie międzynarodowej, żeby likwidować naszych polityków w zamachach.
Nie zamierzam nikogo przekonywać do moich przekonań Każdy ma swoje racje. Liczę na to że wszystko co jest związane z tą katastrofą ujrzy światło dzienne.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:40   #3259
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Ja też nie widzę powodu, żeby ktoś miałby zabijać Kaczyńskiego.

A po drugie wydaje mi się, że gdyby był to zamach i coś miało wybuchnąć to ciała byłyby rozerwane na strzępy. Kto widział zdjęcia na rosyjskiej stronie to mógł zobaczyć, że ciała były raczej w całości, ewentualnie bez kończyn.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 13:20   #3260
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę powodu, żeby ktoś miałby zabijać Kaczyńskiego.

A po drugie wydaje mi się, że gdyby był to zamach i coś miało wybuchnąć to ciała byłyby rozerwane na strzępy. Kto widział zdjęcia na rosyjskiej stronie to mógł zobaczyć, że ciała były raczej w całości, ewentualnie bez kończyn.
W wybuchu również mogą być ciała bez kończyn, niekoniecznie zamienione w proch czy strzepy.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Kaczyński nie był wybitnym mężem stanu, którego mógłby przerazić się Putin. Jakie mogłyby być powody do jego wyeliminowania?
Kaczyńskiego Putnis się nie bał, Raczej mogło chodzić o to, że Kaczyński dbał o Polskę, nie zapominał o historii, chciał prawdy np o Katyniu- o czym się świat w końcu dowiedział (niestety w takich okolicznościach)- to mogło przeszkadzać, mógł być "niewygodny" aby inne prawdy nie wyszły na jaw, czy też żeby nie było "rozgrzebywania" innych spraw.

Nie chcę siać pogłosek -ale nie można wykluczyć konszachtów Tusk- Putin- może chodziło o rzeczy o których "zwykły" człowiek nie ma pojęcia? Nie wszyscy przecież mają dostęp do "spraw władzy"

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
I co myślicie, że wybuchu nie byłoby słychać?, przecież multum ludzi było na lotnisku w Smoleńsku
Pan który popełnił samobójstwo słyszał wybuchy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:44   #3261
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
W wybuchu również mogą być ciała bez kończyn, niekoniecznie zamienione w proch czy strzepy.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



Kaczyńskiego Putnis się nie bał, Raczej mogło chodzić o to, że Kaczyński dbał o Polskę, nie zapominał o historii, chciał prawdy np o Katyniu- o czym się świat w końcu dowiedział (niestety w takich okolicznościach)- to mogło przeszkadzać, mógł być "niewygodny" aby inne prawdy nie wyszły na jaw, czy też żeby nie było "rozgrzebywania" innych spraw.

Nie chcę siać pogłosek -ale nie można wykluczyć konszachtów Tusk- Putin- może chodziło o rzeczy o których "zwykły" człowiek nie ma pojęcia? Nie wszyscy przecież mają dostęp do "spraw władzy"

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



Pan który popełnił samobójstwo słyszał wybuchy
W samolocie było paliwo lotnicze
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:53   #3262
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
W samolocie było paliwo lotnicze
serio?

jak wcześnie miałam sceptyczne(delikatnie ujmując) podejście do poglądów PiS w tej sprawie to teraz coraz więcej rzeczy mi w tym wszystkim nie podoba coraz więcej nieścisłości... to są tylko moje prywatne poglądy, dokładnych mechanizmów polityki nie znam i ciężko mi np zrozumiec czemu wraku nei oddali
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:55   #3263
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
---
Kaczyńskiego Putnis się nie bał, Raczej mogło chodzić o to, że Kaczyński dbał o Polskę, nie zapominał o historii, chciał prawdy np o Katyniu- o czym się świat w końcu dowiedział (niestety w takich okolicznościach)- to mogło przeszkadzać, mógł być "niewygodny" aby inne prawdy nie wyszły na jaw, czy też żeby nie było "rozgrzebywania" innych spraw.
Prowincjonalny polityk, mający niskie poparcie we własnym kraju miałby stanowić jakiekolwiek zagrożenia dla Putina? Nie bądźmy śmieszni.

I co to znaczy "dbał o Polskę"? To są takie ogólniki, za którymi nic nie idzie. Komorowski to "dba o Polskę" czy nie?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:08   #3264
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Prowincjonalny polityk, mający niskie poparcie we własnym kraju miałby stanowić jakiekolwiek zagrożenia dla Putina? Nie bądźmy śmieszni.

I co to znaczy "dbał o Polskę"? To są takie ogólniki, za którymi nic nie idzie. Komorowski to "dba o Polskę" czy nie?
Kaczyński nie był zagrożeniem, natomiast był niewygodny w swoich poglądach. Tak samo uważam że stwierdzenie "prowincjonalny polityk" jest nieco krzywdzące, ale z cudzymi opiniami nie zamierzam się spierać.

Czy Komorowski dba o Polskę? On raczej siedzi w cieniu, nie wychyla się. Ze swojego punktu widzenia uważam jednak że nie.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:11   #3265
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
I co to znaczy "dbał o Polskę"? To są takie ogólniki, za którymi nic nie idzie. Komorowski to "dba o Polskę" czy nie?

Ja też tego nie wiem. Chyba, że o swój elektorat
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:16   #3266
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Słucham teraz Trójki, ktoś tam z wojska oficjalnie dementuje rewelacje, Rzeczpospolita oficjalnie przeprasza

"Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie. To mogły być te składniki, ale nie musiały. Aby ostatecznie przekonać się, czy to materiały wybuchowe, okazuje się, że potrzeba aż pół roku badań laboratoryjnych. Dopiero wtedy, czyli ponad trzy lata po katastrofie, mamy dowiedzieć się, czy doszło do eksplozji, czy nie."

Rozkoszni są <3 <3 <3
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-10-30 o 15:43
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:16   #3267
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Wszyscy nasi politycy są prowincjonalni. Nie wspominając o tym, że większosć nawet angielskiego nie zna.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:20   #3268
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość


Jeszcze tylko czekam na prawdę o 11 września, ale się pewnie nie doczekam nigdy
ja też
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 17:26   #3269
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Słucham teraz Trójki, ktoś tam z wojska oficjalnie dementuje rewelacje, Rzeczpospolita oficjalnie przeprasza

"Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie. To mogły być te składniki, ale nie musiały. Aby ostatecznie przekonać się, czy to materiały wybuchowe, okazuje się, że potrzeba aż pół roku badań laboratoryjnych. Dopiero wtedy, czyli ponad trzy lata po katastrofie, mamy dowiedzieć się, czy doszło do eksplozji, czy nie."

Rozkoszni są <3 <3 <3
To jest nie do pomyślenia, żeby takie coś napisać w takim drażliwym temacie w Polsce jakim jest katastrofa samolotu w Smoleńsku, a potem ...przepraszać
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 22:37   #3270
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Musieli tak napisać, inaczej poleciałyby głowy.

My, jako zwykli, szarzy ludzie nie mamy pojęcia co dzieje się na szczytach władzy i nie będzie dane nam się tego dowiedzieć.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 02:37:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.