Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 16:19   #1021
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Pisałam już kiedyś o tym w tym wątku, miałam kilka opakowań takich (ta sama seria). Rozmawiałam z gin, powiedziała, że nie było zmiany na 24h i to po prostu błąd.
Dokładnie. Jakiś błąd zakradł się do ulotki. Cała seria pewnie była wycofywana z aptek. Swoją drogą niezły babol
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 16:46   #1022
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dokładnie. Jakiś błąd zakradł się do ulotki. Cała seria pewnie była wycofywana z aptek. Swoją drogą niezły babol
No dokładnie, ja nawet próbowałam to zgłosić bayerowi, ale nie szło się dodzwonić i potem już zapomniałam. (moja seria miała FA chyba w numerze). Na bank pisałam tutaj o tym.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 20:48   #1023
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Pisałam już kiedyś o tym w tym wątku, miałam kilka opakowań takich (ta sama seria). Rozmawiałam z gin, powiedziała, że nie było zmiany na 24h i to po prostu błąd.
Dajcie spokój... Jak się bierze tabletki długo i zna się zasady to pół biedy, ale jak to czyjeś pierwsze opakowanie?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 08:52   #1024
faza_delta
Raczkowanie
 
Avatar faza_delta
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

A ja mam 2 pytania z innej beczki, choć trochę powiązane z wątkiem, mianowicie:
1.) Czy to prawda, że tabletki (oprócz hamowania owulacji) dodatkowo zabezpieczają poprzez zagęszczanie śluzu, co utrudnia plemnikom dotarcie do ewentualnego jajeczka?
2.) Czy częsty wytrysk obniża jakość nasienia u facetów? Chodzi mi o takie intensywne kilka dni, kiedy jest 4 razy po 2 razy czy po kilku dniach może być tak, że tych plemników jest mniej i jakość jest gorsza? Może to dziwne ale po takim "maratonie" (rzadko się widujemy z facetem ) zauważyliśmy, że sperma jest tak jakby przeźroczysta, wodnista. I oczywiście jest jej dużo mniej niż na początku.
__________________

I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am


faza_delta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 09:52   #1025
gucci1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
pominięta tabletka

dziewczyny pomocy bo nie wiem co robić !!!!!!! na poczatku 3 tyg zauważyłam ze pominęłam tabletkę i nie mam zupełnie pojęcia kiedy tak więc zdenerwowana od razu zażyłam 2 na raz (uzywam tabletek vibin-mini ) nie wiem teraz czy nie robić 7 dniowej przerwy i rozpaczać nowe opakowanie czy zrobić przerwę i i dopiero po 7 dniowej przerwie rozpocząć nowe opakowanie .dodam ze dzisiaj będę brała ostatnią tableke z 3 tyg i odkąd zauwazyłam pominiecie tableki dodatkowo sie zabezpieczałam . Czy nowe opakowanie będzie chronić mnie przed ciąża czy nie będzie już tak skuteczne ?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Prossze o szybką odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
gucci1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:05   #1026
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: pominięta tabletka

Nie powinnaś brać 2 tabletek na raz. W ulotce na 100% jest dokładnie objaśnione co robić w takich sytuacjach.

Odsyłam na wątek ANTY tam dziewczyny poradzą Ci coś : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=709967
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:14   #1027
gucci1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: pominięta tabletka

no własne w ulotce było tak napisane tylko nie wiem co robić dalej . zawsze byłam bardzo summienna w braniu tabletek i pierwszy raz zdazyło mi sie cos takiego stad taka panika . a na kazdym forum pisza co innego
gucci1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 11:36   #1028
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez gucci1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy bo nie wiem co robić !!!!!!! na poczatku 3 tyg zauważyłam ze pominęłam tabletkę i nie mam zupełnie pojęcia kiedy tak więc zdenerwowana od razu zażyłam 2 na raz (uzywam tabletek vibin-mini ) nie wiem teraz czy nie robić 7 dniowej przerwy i rozpaczać nowe opakowanie czy zrobić przerwę i i dopiero po 7 dniowej przerwie rozpocząć nowe opakowanie .dodam ze dzisiaj będę brała ostatnią tableke z 3 tyg i odkąd zauwazyłam pominiecie tableki dodatkowo sie zabezpieczałam . Czy nowe opakowanie będzie chronić mnie przed ciąża czy nie będzie już tak skuteczne ?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Prossze o szybką odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Przeczytaj jeszcze raz ulotkę! Tam jest wszystko opisane co masz zrobić.
Cytat:
Pominięcie zastosowania jednej tabletki w tygodniu 3.
Są dwie możliwości do wyboru:
1. Przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko jak to możliwe, nawet jeżeli oznacza to, że trzeba
przyjąć dwie tabletki na raz. Kolejne tabletki znowu należy przyjmować o zwykłej porze.
Zamiast stosowania białych tabletek placebo z tego blistra, należy je wyrzucić i rozpocząć
przyjmowanie tabletek z następnego blistra.
Miesiączka najprawdopodobniej wystąpi pod koniec stosowania tabletek z drugiego blistra,
podczas stosowania białych tabletek placebo, ale może wystąpić także plamienie lub
krwawienie międzymiesiączkowe podczas przyjmowania tabletek z drugiego blistra.
2. Można także przerwać stosowanie różowych tabletek zawierających substancje czynne i
przejść bezpośrednio do 7 białych tabletek placebo (przed rozpoczęciem stosowania
tabletek placebo, należy zanotować dzień, w którym zapomniano przyjąć tabletkę).
Jeżeli pacjentka chce rozpocząć nowy blister w swoim ustalonym dniu rozpoczynającym,
okres bez tabletek można skrócić do mniej niż 7 dni.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:53   #1029
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
tabletki antykoncepcyjne

przypadkowo wzięłam dwie tabletki tego samego dnia, jeszcze nigdy takie coś mi się nie zdarzyło, a biorę tabletki już 4 lata. Tak dla pewności chciałam się zapytać czy ochrona przed ciążą jest czy jednak została ona osłabiona?
wiem, że będziecie się dziwić jak można wziąć dwie, ale niestety jakoś tak wyszło, chyba za bardzo o czymś rozmyślałam
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:49   #1030
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
przypadkowo wzięłam dwie tabletki tego samego dnia, jeszcze nigdy takie coś mi się nie zdarzyło, a biorę tabletki już 4 lata. Tak dla pewności chciałam się zapytać czy ochrona przed ciążą jest czy jednak została ona osłabiona?
wiem, że będziecie się dziwić jak można wziąć dwie, ale niestety jakoś tak wyszło, chyba za bardzo o czymś rozmyślałam
ja to bym poszukała informacji w ulotce, tam jest info i o ominięciu dawki i o zastosowaniu większej
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 23:34   #1031
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
przypadkowo wzięłam dwie tabletki tego samego dnia, jeszcze nigdy takie coś mi się nie zdarzyło, a biorę tabletki już 4 lata. Tak dla pewności chciałam się zapytać czy ochrona przed ciążą jest czy jednak została ona osłabiona?
wiem, że będziecie się dziwić jak można wziąć dwie, ale niestety jakoś tak wyszło, chyba za bardzo o czymś rozmyślałam
Nic się nie stało, jest zachowana, możesz się tylko źle czuć po przedawkowaniu. Jeśli nie masz zapasowego opakowania i skończysz po 20 dniach blister to pamiętaj, żeby zaczętą dzień wcześniej przerwę skończyć również o dzień wcześniej niż zwykle - czasem siła przyzwyczajenia działa na niekorzyść.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 08:30   #1032
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

uwaga, kolejna spanikowana dziewczyna
Zatem tak: zaczęłam blister we wtorek. Wczoraj powinnam była przyjąć tabletkę z środy drugiego tygodnia, a przyjęłam ostatnią tabletkę z blistra. Czy to naprawdę ma znaczenie jak idę z tabletkami, czy jedynie chodzi o to, aby codziennie przez 21 dni wziąć jedną i to w zasadzie nieważne którą? I dzisiaj przyjmuję sobie kolejną i niczym się nie martwię?

Edytowane przez Effervescing Elephant
Czas edycji: 2015-01-08 o 08:38
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 08:39   #1033
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
jednak nie. już widzę, co zrobiłam wzięłam złą tabletkę. z poniedziałku zamiast środy, bo obie były na końcu blistra w prawie pustym rzędzie.. to jednak ulotka już nie mówi, co zrobić..
Zatem tak: zaczęłam blister we wtorek. Wczoraj powinnam była przyjąć tabletkę z środy drugiego tygodnia, a przyjęłam ostatnią tabletkę z blistra. Czy to naprawdę ma znaczenie jak idę z tabletkami, czy jedynie chodzi o to, aby codziennie przez 21 dni wziąć jedną i to w zasadzie nieważne którą?
Przecież te tabletki są takie same, pilnuj tylko dokładnie żebyś teraz nie pominęła żadnego dnia.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 08:40   #1034
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

dziękuję! nawet już edytowałam swój post, bo się ogarnęłam i pomyślałam, że to ten sam skład każdego dnia. trochę spanikowałam- wybaczcie!
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:19   #1035
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
dziękuję! nawet już edytowałam swój post, bo się ogarnęłam i pomyślałam, że to ten sam skład każdego dnia. trochę spanikowałam- wybaczcie!
Problem byłby wyłącznie w przypadku tabletek z różną ilością hormonów, czyli chyba tylko tych w trybie 24+4 - mówię chyba, bo może nie jestem na czasie, już nie biorę pigułek. Ale w blistrach 21 tabletek z siedmiodniową przerwą między blistrami wszystkie tabletki są takie same.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 06:57   #1036
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Ale w tych 24+4 też nie ma informacji żeby tabletki miały różne składy. A w ulotce swoich przeczytałam kiedyś, że tabletki trzeba przyjmować "po kolei", co mogło by wskazywać na to, że jakieś stopniowanie hormonu istnieje. Mi się wydaje że wszystkie są takie same, ale niech się wypowie ktoś kompetentny
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:56   #1037
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
Ale w tych 24+4 też nie ma informacji żeby tabletki miały różne składy. A w ulotce swoich przeczytałam kiedyś, że tabletki trzeba przyjmować "po kolei", co mogło by wskazywać na to, że jakieś stopniowanie hormonu istnieje. Mi się wydaje że wszystkie są takie same, ale niech się wypowie ktoś kompetentny
Skład mają taki sam, pytałam ginekologa. "Po kolei" odnosi się do tego, żeby ktoś nie zaczął radośnie od białych, czyli placebo . Ja jak zwymiotuję tabletkę to "zapasowymi" lecę od końca blistra, nie zawsze mam dwa przy sobie i wszystko jest ok.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 16:52   #1038
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
Ale w tych 24+4 też nie ma informacji żeby tabletki miały różne składy. A w ulotce swoich przeczytałam kiedyś, że tabletki trzeba przyjmować "po kolei", co mogło by wskazywać na to, że jakieś stopniowanie hormonu istnieje. Mi się wydaje że wszystkie są takie same, ale niech się wypowie ktoś kompetentny
24 mają identyczny skład a 4 pozostałe inny. stąd ta kolejność.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:53   #1039
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Skład mają taki sam, pytałam ginekologa. "Po kolei" odnosi się do tego, żeby ktoś nie zaczął radośnie od białych, czyli placebo . Ja jak zwymiotuję tabletkę to "zapasowymi" lecę od końca blistra, nie zawsze mam dwa przy sobie i wszystko jest ok.
hahaha no na to bym nie wpadła
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 11:26   #1040
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

powiedziałam mojemu chłopakowi, że wzięłam jednego dnia dwie tabletki, a to oznacza, że od dziś robię 7 dniową przerwę i zaczynam dzień wcześniej branie tabletek. Wkurzył się na mnie, że jak można było tak zrobić i teraz już się nie chcę kochać bo boi się, że zjadę w ciążę. oczywiście ja też nie chce ryzykować, ale wiem że chciał bardzo się kochać bo już długo się nie widzieliśmy.
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 23:41   #1041
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
powiedziałam mojemu chłopakowi, że wzięłam jednego dnia dwie tabletki, a to oznacza, że od dziś robię 7 dniową przerwę i zaczynam dzień wcześniej branie tabletek. Wkurzył się na mnie, że jak można było tak zrobić i teraz już się nie chcę kochać bo boi się, że zjadę w ciążę. oczywiście ja też nie chce ryzykować, ale wiem że chciał bardzo się kochać bo już długo się nie widzieliśmy.
Abstrachując już od reszty...

Możecie przecież się kochać, jeśli macie ochotę. Są jeszcze przerwatywy, a to całkiem skuteczna metoda.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 01:20   #1042
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
powiedziałam mojemu chłopakowi, że wzięłam jednego dnia dwie tabletki, a to oznacza, że od dziś robię 7 dniową przerwę i zaczynam dzień wcześniej branie tabletek. Wkurzył się na mnie, że jak można było tak zrobić i teraz już się nie chcę kochać bo boi się, że zjadę w ciążę. oczywiście ja też nie chce ryzykować, ale wiem że chciał bardzo się kochać bo już długo się nie widzieliśmy.
ALe w czym problem? Przecież skrócenie opakowania nie zmniejsza ochrony, wystarczy przyjąć 15 tabletek i ochrona jest zachowana. Tak samo nie zmniejsza skuteczności przyjęcie dwóch tabletek naraz. Więc o co właściwie chodzi? Szukacie sobie problemów na siłę albo pretekstu do kłótni?
Poza tym mogłaś sobie dobrać dodatkową tabletkę z następnego opakowania, żeby nie musieć zaczynać o dzień wcześniej przerwy. Wszystko tutaj miałaś wyjaśnione.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 07:02   #1043
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
powiedziałam mojemu chłopakowi, że wzięłam jednego dnia dwie tabletki, a to oznacza, że od dziś robię 7 dniową przerwę i zaczynam dzień wcześniej branie tabletek. Wkurzył się na mnie, że jak można było tak zrobić i teraz już się nie chcę kochać bo boi się, że zjadę w ciążę. oczywiście ja też nie chce ryzykować, ale wiem że chciał bardzo się kochać bo już długo się nie widzieliśmy.
Powiedz mu w takim razie ze jak ma Ci jęczeć i panikować jak smarkacz za każdym razem jak nie przyjmiesz idealnie 21 tabletek, to lepiej zrezygnujecie w ogóle z seksu. Co to w ogóle za złoszczenie sie? Antykoncepcja zachowana? Zachowana. Wiec nie ma problemu.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 06:29   #1044
haneczkaa899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cześć dziewczyny,

Mam takie pytanie dot. antykoncepcji, tylko nie wiem czy zadaję je w dobrym wątku za co z góry przepraszam i ewentualnie proszę o przeniesienie.

Czy obcy ginekolog w przypadku nieobecności mojego (urlop) może przepisać mi tabletki gdy przyjdę na wizytę tylko z pustym opakowaniem. Byłam pewna że mam jeszcze jedną receptę a tu szukam w siedmiodniowej przerwie i nie ma. Stąd też jestem na szybkiego zmuszona skorzystać z porady obcego ginekologa. Miał ktoś podobnie, da się?
haneczkaa899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:46   #1045
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez haneczkaa899 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Mam takie pytanie dot. antykoncepcji, tylko nie wiem czy zadaję je w dobrym wątku za co z góry przepraszam i ewentualnie proszę o przeniesienie.

Czy obcy ginekolog w przypadku nieobecności mojego (urlop) może przepisać mi tabletki gdy przyjdę na wizytę tylko z pustym opakowaniem. Byłam pewna że mam jeszcze jedną receptę a tu szukam w siedmiodniowej przerwie i nie ma. Stąd też jestem na szybkiego zmuszona skorzystać z porady obcego ginekologa. Miał ktoś podobnie, da się?
Ja poszłam raz awaryjnie nawet nie do innego ginekokoga tylko do lekarza rodzinnego i mi przepisał bez problemu.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:52   #1046
haneczkaa899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Ja poszłam raz awaryjnie nawet nie do innego ginekokoga tylko do lekarza rodzinnego i mi przepisał bez problemu.
Byłam u mojego rodzinnego, ale ten powiedział że nie mam mowy bo od tego są specjaliści, a On nie będzie się komuś wtrącać.

Dlatego też pomysł z innym ginekologiem, bo od piątku powinnam zaczynać kolejne opakowanie a mój lekarz będzie dopiero we wtorek.
haneczkaa899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:57   #1047
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez haneczkaa899 Pokaż wiadomość
Czy obcy ginekolog w przypadku nieobecności mojego (urlop) może przepisać mi tabletki gdy przyjdę na wizytę tylko z pustym opakowaniem. Byłam pewna że mam jeszcze jedną receptę a tu szukam w siedmiodniowej przerwie i nie ma. Stąd też jestem na szybkiego zmuszona skorzystać z porady obcego ginekologa. Miał ktoś podobnie, da się?
Ja problemów nie miałam, ale jak mi się zdarzyło tak awaryjnie to raczej prywatnie ze względu na terminy. Prywatnie to w ogóle "pacient naś pannn"
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:07   #1048
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez haneczkaa899 Pokaż wiadomość
Byłam u mojego rodzinnego, ale ten powiedział że nie mam mowy bo od tego są specjaliści, a On nie będzie się komuś wtrącać.

Dlatego też pomysł z innym ginekologiem, bo od piątku powinnam zaczynać kolejne opakowanie a mój lekarz będzie dopiero we wtorek.
Nie miałam najmniejszego problemu z receptą. Zabrałam ze sobą tylko ostatnie wyniki z próbami wątrobowymi i krzepliwością.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:21   #1049
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez haneczkaa899 Pokaż wiadomość
Byłam u mojego rodzinnego, ale ten powiedział że nie mam mowy bo od tego są specjaliści, a On nie będzie się komuś wtrącać.

Dlatego też pomysł z innym ginekologiem, bo od piątku powinnam zaczynać kolejne opakowanie a mój lekarz będzie dopiero we wtorek.
Rodzinni nie zawsze chcą przepisywać, zależy jak się trafi. Ja szłam w ciemno a wyjściem awaryjnym był właśnie jakiś inny ginekolog prywatnie
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:27   #1050
haneczkaa899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Rodzinni nie zawsze chcą przepisywać, zależy jak się trafi. Ja szłam w ciemno a wyjściem awaryjnym był właśnie jakiś inny ginekolog prywatnie

No to w takim razie muszę szukać kogoś kto mnie przyjmie prywatnie w tym tygodniu.


Zabierałaś ze sobą jakieś wyniki czy tylko opakowanie po tabletkach?
haneczkaa899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 09:59:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.