Czarna Lista PLOTKI cz. II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 22:50   #4171
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
aaaaaa no tak, to teraz to ubezpieczenie na 400 zł miałoby sens
W koncu to zywa istota
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 23:36   #4172
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez genevive Pokaż wiadomość
Rany, wybaczcie pamrokę jasną, ale nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem

Zakładając, ze Paula ponioslaby dodatkowy koszt 18 zł, gdybym nie przyjęła przesyłki (i zakładając, ze mogłabym to zrobic, po otwarciu). Mój kurier kosztuje 22 zł - czyli ja nadaję przesyłkę, a Paula przelewa mi 18 zł. A te 4 zł różnicy są moją stratą / kosztem?

A co jeśli mój kurier jest tańszy? Np 15 zł ? Wtedy nadaje na jej koszt, a te 3 zł zwracam jej na konto?

Czy dobrze dedukuję?
Genevive, chodzi o to, że jakby nie patrzeć, jednego swojego obowiązku zaniedbałaś - i ewentualne konsekwencje z tego tytułu winnaś ponieść - które w tym konkretnym przypadku (do cna już przeanalizowanym) sprowadzają się do tego, że Paula nie powinna być stratna w związku z tym, że po sprawdzeniu przesyłki przy kurierze nie odmówiłaś jej przyjęcia (bo w tym punkcie okazujecie się być zgodne, że gdybyś obejrzała odkurzacz przy odbiorze przesyłki, to byś go nie przyjęła). A stratna Paula będzie wówczas gdy musiałaby zapłacić za przesyłkę do niej więcej, aniżeli wyniosłoby to ją przy odmowie przyjęcia przesyłki przez Ciebie (i zwrotu jej przez firmę kurierską do nadawcy). Dlatego prosiłabym Cię abyś sprawdziła ile wyniesie Cię wysyłka do Pauli i jeśli:
- wyjdzie kwota wyższa niż X (czyli równowartość zwrotu przesyłki do Pauli przez firmę kurierską), Paula powinna przelać Ci kwotę X, a resztę dopłacisz z własnej kieszeni,
- wyjdzie kwota niższa niż X (czyli równowartość zwrotu przesyłki do Pauli przez firmę kurierską), wówczas Paula przeleje Ci tę właśnie kwotę (niższą).
Ta nierówność obu przypadków wynika z faktu przyjęcia przeze mnie, że nie powinnaś z kolei "zarabiać" na tym, że nie wywiązałaś się ze swojego obowiązku. Myślę, że jest to rozsądne rozwiązanie.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiem o tym, ale napisalam to po to zeby Paula i inne osoby mialy swiadomosc , ze takie wymiany na wizazu to nie takie zwykle pitu pitu ( szczegolnie te w ktorych wymieniane sa naprawde wartosciowe rzeczy) i ze mozna doswiadczyc konkretnych konsekwencji prawnych. A ja bedac tutaj odnosze wrazenie, ze ludzie czuja sie bezkarnie, bo mysla ze maja nad soba jedynie "jakis tam" regulamin targowiska i ewentualnie ban albo odmiane.
A, to rozumiem. I popieram takie stanowisko jak najbardziej.
Ale a propos końca Twojej wypowiedzi, to jednak się okazuje, że ten ban dość uciążliwy jest, bo zbanowane userki wracają jak muchy do miodu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2015-03-02 o 23:39
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:00   #4173
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Pająk celebryta normalnie .
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859

Edytowane przez wgn
Czas edycji: 2015-03-03 o 07:03
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:25   #4174
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Pająk celebryta normalnie .

i to dosłownie - kariera od przypadkowego zjawienia się we właściwym czasie i miejscu i pojawieniu się na fotkach w necie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:41   #4175
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Można by elaborat o tym okurzaczu napisać, ale słowo super to tylko jako rzeczownik ;
-super brudny
-super zaniedbany
-i podwójny super extra ,po prostu mega shit


Co do wymian sprzętu, ja akurat już wymieniłam tutaj kilka takowych m.in.,jogurtownicę i parowar, zawsze czyściutkie itp.W wątku mam teraz np używaną prostownicę,świetną i w bardzo dobrym stanie ale na urodziny na moją prośbę dostałam nową,więc po co ta ma leżeć. Wylądowałaby tam i suszarka do włosów bo miałam dostać profesjonalną ale dostałam kasę żebym sama sobie kupiła więc pewnie i suszarkę tez niedługo w wątek wrzucę.To samo z żelazkiem,wymieniłam bo zakupiłam sobie w końcu te wymarzone , ze mnie maniak jeśli chodzi o prasowanie, i dziś Wizażanka te moje używane otrzyma. Już jej z samego rana napisałam że jak tylko dojdzie to niech zaraz da znać ,bo zawsze mam nerwa czy wsio dojdzie oki a po przeczytaniu afery odkurzacz gate mam nieuzasadnionego pietra No szkoda mi po prostu pozbywać się ot tak sprawnego i zadbanego sprzętu który przecież jakąś swoją wartość ma,wolę wymienic na coś przydatnego.Oczywiście takiego badziewa jak ten odkurzacz to byłoby mi wstyd nawet za darmochę komuś proponować.
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 11:18   #4176
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Przekupka: 122 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Jak nie znoszę pająków i za okno wywalam tak tego forumowego celebrytę nawet polubiłam
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 11:22   #4177
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Odkurzacz gate, pająk celebryta i rebus- jesteście niesamowite
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 11:26   #4178
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez touchmeiamfamous Pokaż wiadomość
Odkurzacz gate, pająk celebryta i rebus- jesteście niesamowite

Jednak fora kształcoł
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 11:53   #4179
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiem o tym, ale napisalam to po to zeby Paula i inne osoby mialy swiadomosc , ze takie wymiany na wizazu to nie takie zwykle pitu pitu ( szczegolnie te w ktorych wymieniane sa naprawde wartosciowe rzeczy) i ze mozna doswiadczyc konkretnych konsekwencji prawnych. A ja bedac tutaj odnosze wrazenie, ze ludzie czuja sie bezkarnie, bo mysla ze maja nad soba jedynie "jakis tam" regulamin targowiska i ewentualnie ban albo odmiane.
A co niby można zrobić w takiej sytuacji? Iśc na policję? Byłam kiedyś z prostownica, która miała byc nowa (kupiona na Allegro) a była stara i popalona. Wiesz, jaki był efekt? Wyśmianie mnie i odesłanie do domu.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 12:34   #4180
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A co niby można zrobić w takiej sytuacji? Iśc na policję? Byłam kiedyś z prostownica, która miała byc nowa (kupiona na Allegro) a była stara i popalona. Wiesz, jaki był efekt? Wyśmianie mnie i odesłanie do domu.
Na policje z prostownica? No to wybacz, ale troche mnie to nie dziwi , ze spotkalas sie z taka reakcja z ich strony.

Jezeli otrzymujesz towar niezgodny z umowa to korzysta sie glownie z drogi cywilnej (nie z karnej) i wtedy nalezy reklamowac towar. Aktualnie obowiazujace przepisy przewiduja reklamacje na podstawie rekojmi za wady rzeczy. Gdzie uprawnienia wynikajace z rekojmi odnosza sie zarowno do osob fizycznych jak i przedsiebiorcow ( i wtedy m.in. mozna odstapic od umowy). Z przedsiebiorcami sprawa jest ultawiona, bo jak robia problemy z reklamacja wadliwego towaru to wtedy mozna zglosic to do Allegro albo do UOKiK. Natomiast w przypadku osoby fizycznej, gdy nie bedzie chciala zalatwic sprawy "polubownie" to coz.. pozostaje uzyskanie tytulu wykonawczego i przejscie sie do komornika. W kazdym razie to nie jest tak, ze niczego nie mozna zrobic
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 12:52   #4181
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Na policje z prostownica? No to wybacz, ale troche mnie to nie dziwi , ze spotkalas sie z taka reakcja z ich strony.

Jezeli otrzymujesz towar niezgodny z umowa to korzysta sie glownie z drogi cywilnej (nie z karnej) i wtedy nalezy reklamowac towar. Aktualnie obowiazujace przepisy przewiduja reklamacje na podstawie rekojmi za wady rzeczy. Gdzie uprawnienia wynikajace z rekojmi odnosza sie zarowno do osob fizycznych jak i przedsiebiorcow ( i wtedy m.in. mozna odstapic od umowy). Z przedsiebiorcami sprawa jest ultawiona, bo jak robia problemy z reklamacja wadliwego towaru to wtedy mozna zglosic to do Allegro albo do UOKiK. Natomiast w przypadku osoby fizycznej, gdy nie bedzie chciala zalatwic sprawy "polubownie" to coz.. pozostaje uzyskanie tytulu wykonawczego i przejscie sie do komornika. W kazdym razie to nie jest tak, ze niczego nie mozna zrobic
a mozesz wskazac paragraf, ktory odnosi sie do rekojmi osob fizycznych nie prowadzacych dzialalnosci gospodarczej?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 13:10   #4182
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a mozesz wskazac paragraf, ktory odnosi sie do rekojmi osob fizycznych nie prowadzacych dzialalnosci gospodarczej?

Art. 1. Kodeks niniejszy reguluje stosunki cywilnoprawne między osobami fizycznymi i osobami prawnymi.

A przepisy o rekojmi sa zawarte w Kodeksie cywilnym.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 13:29   #4183
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Art. 1. Kodeks niniejszy reguluje stosunki cywilnoprawne między osobami fizycznymi i osobami prawnymi.

A przepisy o rekojmi sa zawarte w Kodeksie cywilnym.
myslalam, ze cos jeszcze
z tych przepisow ciezko korzystac, kogo stac i komu sie chce isc do sadu walczyc o np. 20 zl
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 13:34   #4184
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Fenris - jak sobie skopiować Twój rebus? Chciałam sobie na pamiątkę i ku przestrodze do wątku wkleić Jeśli pozwolisz - z podaniem źródła, oczywiście Co spojrzę, to się śmieję

Mogłam po prostu wystawić swoje rzeczy na Allegro i za ich równowartość kupić zupełnie nowy odkurzacz To się naczytałam blogów o minimaliźmie i bezgotówkowej wymianie dóbr i usług i teraz mam

Czekam na wiadomość od Siarki, co mam robić dalej (Paula nie zgodziła się na rozwiązanie proponowane tu wczoraj, w którym ja pokrywam różnicę w przesyłkach)…

Póki co siedzę w pracy, nie mogę się skupić bo ciągle żuję swoją złość i żółć, i tak sobie myślę, że miałam wyjątkowego pecha:

1. dysonans poznawczy: to co mi wysłała Paula jest o tyle dziwne, że w PW przed wysyłką wymieniłyśmy kilka uwag nt higieny. Napisała, że wymyła odkurzacz i wyprała filtr. Bardzo się ucieszyłam, pomyślałam, że trafiła mi się wyjątkowo solidna, pedantyczna kontrahentka. Byłam tak przekonana, że to będzie udana wymiana, że przygotowując jej paczkę z rzeczami, które miałam wysłać w piątek, dołożyłam jej karmę RC w gratisie (bo była zainteresowana).

Nie wiem, czy sobie to wytłumaczyć… Chyba tylko względnością pojęć: higiena i estetyka. Coś, co dla mnie jest nieakceptowalne, dla kogoś innego jest normalne.

2. $$$$$: ktoś napisał, że to dziwne, że ubezpieczyła stary odkurzacz na 400zł, żądając sprawdzenia przy odbiorze. Nie wiem - daleka jestem od teorii spiskowych - mnie po prostu wydaje się, że ona jest kompletnie oderwana od rzeczywistości. Nie docierają do niej racjonalne argumenty, jak ten, kiedy podałam linka do Olx, gdzie ktoś wystawił używany odkurzacz za 80zł w stanie niemal idealnym: czyściutki, umyty, ładnie obfotografowany. Ona jak mantrę powtarza jeden argument: że wyceniam jej rzeczy jak używane (Olx), albo z Allegro, a swoje jak nowe. No, naprawdę - nigdzie nie znalazłam nowego odkurzacza Meteor za 400zł (o używanym nie wspominając). Nie twierdzę, że nie zapłaciła za niego tyle - 2 lata i 500 odkurzań temu… Tyle, że ta cena i sprzęt już dawno się zamortyzowały, ale do niej zupełnie to nie dociera.

Jeszcze jedna rzecz (mam nadzieję, że to nie jest naruszenie tajemnicy korespondencji…) a propos tego kuriera - prosiła, żebym koniecznie sprawdziła paczkę przy kurierze, bo ona juz miała taką wymianę (i również ubezpieczoną). Prosiła dziewczynę o sprawdzenie, ona tego nie zrobiła, a potem żądała odmiany. Zatem, któraś z wizażanek juz miała takie przejścia z Paulą. Tyle, że ja narobiłam rabanu…

I jeszcze, że ma nadzieję, że nasza wymiana zakończy pasmo marnych wymian na wizażu. Kurcze - te dwa zdania powinny mi były zapalić czerwoną lampkę. Ostatecznie forum (i mój dom) nie są punktami utylizacji zużytego sprzętu AGD, gdzie przy okazji można się obłowić, dostając za swoje graty nowe rzeczy. Takie akcje to organizuje Castorama, albo Urząd Gminy promując ekologię Przecież to wyjdzie w momencie otwarcia paczki (byle przy kurierze, ale wtedy musicie odesłać paczkę na swój koszt - kurier już jej nie przyjmie - sprawdziłam dziś).

3. Postawa: żadnego „sorry”, „przepraszam”, próby jakiegoś honorowego załatwienia sprawy. Tylko lakoniczne PW z żądaniem odesłania JEJ rzeczy.
Tego tez nie mogę ogarnąć: ja powstrzymałam się od komentarzy, aby mogła się tu pożalić i pierwsza przedstawić problem, obiecałam jej, że nie będę wstawiać tu więcej zdjęć i epatować nimi (bo zrobiłam jeszcze wczoraj - tak a propos jej oskarżeń o manipulację i robienie wybiórczych zdjęć), przeprosiłam za bezpośrednie cytowanie jej PW.

I tak już kończąc: kurcze, no naprawdę nie chodzi o to, aby teraz chuchać i dmuchać na każdy wymieniany przedmiot i bać się, że się jakiś paproch, czy koci włos przyczepi i będzie afera (Bogusia). Ja np. nie obrażam się i nie żądam odmian, jeśli np. dostaję rzeczy śmierdzące papierosami - wrzucam do pralki i po krzyku. Ktoś pali, a ja nie i tyle (bo nawet wyprane rzeczy schnące w domu palacza łapią z powrotem ten zapach). Tak samo z kocim, czy psim kłaczkiem (sama mam kota)… Ale wysyłajmy rzeczy w takim stanie, w jakim same chciałybysmy je dostać. Dla mnie wymianki są całorocznym posmakiem świąt i gwiazdki - na paczkę czekam, jak na wymarzony prezent. A rozczarowania bolą…
genevive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 14:13   #4185
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
myslalam, ze cos jeszcze
z tych przepisow ciezko korzystac, kogo stac i komu sie chce isc do sadu walczyc o np. 20 zl
Teoretycznie tak. Mnie rowniez by sie nie chcialo walczyc o 20 zl Ale czasami na targowisku wymieniane sa naprawde wartosciowe rzeczy jak np. lancuszek ze zlota czy wysokopolkowe perfumy lub kosmetyki o lacznej wartosci kilkuset zlotych. To wtedy warto sie pomeczyc Poza tym czasami istotna jest swiadomosc, ze "prawo jest po naszej stronie" i ze druga nie ma zadnych srodkow zeby nas do czegokolwiek zmusic czyli do wyslania rzeczy, ktora byla przedmiotem zamiany.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-03-03 o 14:16
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 15:40   #4186
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez genevive Pokaż wiadomość
Fenris - jak sobie skopiować Twój rebus? Chciałam sobie na pamiątkę i ku przestrodze do wątku wkleić Jeśli pozwolisz - z podaniem źródła, oczywiście Co spojrzę, to się śmieję
He he Piszę PW.

Ja nie widzę obrazków pająka celebryty
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:42   #4187
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
Przekupka: 523 pkt / 99% pozyt.
GG do mucia18
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Hej pisałam tu Wam jakiś czas temu że złożyłam reklamacje na polecony ekonomiczny.byli to 31.01. Napisałam w reklamacji ze w środku były perfumy owinięte w folię babelkowa. Wystraszylyscie mnie tu trochę ale cierpliwie czekałam i wizażanka również (swoją drogą dziś max jutro rano leci do niej paczka) w końcu nie było żadnego pisma ani do mnie ani do niej i zaczęłam dzwonić na działy reklamacji trwało to ze trzy dni ale dziś miły pan mnie poinformował ze paczka nie została znaleziona i sprawę polecił Dziś zamknąć i wysyła do mnie pismo o decyzji, która jest taka ze przyznają mi odszkodowanie
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:01   #4188
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Dziewczęta, może któraś wybiera się na sobotnie targi kosmetyczne w Warszawie i ma za dużo zniżkowych wejściówek ?

Mnie w tym roku nie przysłali a po dwa drobiazgi na krzyż nie chce mi się wchodzić w pełnej cenie
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 00:45   #4189
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Genevieve - współczuję Ci, serio
Co do Pauli się nie wypowiem, co myślę tak dosłownie, bo znów zarobię karniaka i Siarce będzie przykro, ze ma tu takiego niesfora
Tyle tylko, że jakoś mi w pamięci zadrgało, jak to owa Paula przyszła tu się pożalić na stare wyjadaczki, z tak krzywdzą nowe
Cóż, Misianko. Powiem Ci, że nasunęła mi się ta sama refleksja kilka stron postów wcześniej.

Shit happens, wiadomo. Każda z nas kiedys zrobiła cos głupiego, czegoś nie dopatrzyła, nie dostrzegła, nie dopilnowała, przeoczyła. Być może tak było w przypadku Pauli. Sama jestem roztrzepana, zapominalska i rozkojarzona. Jednak zastanawiam się, co bym zrobiła na miejscu Pauli. Prawdopodobnie odmieniłabym się z Genevieve i to na swój koszt. A jeszcze wcześniej przeprosiła za swoje niedopatrzenie stanu odkurzacza, choćby za przeoczenie wyczyszczenia go w newralgicznych miejscach. Wtedy sprawa by tu nie trafiła, nie była dyskutowana a Paula wyszłaby normalnie z twarzą z tej sytuacji.

Ideą Targowiska jest (jak mi się zdaje) zadowolenie obu stron przy transakcji. I każda ze stron powinna się starać, by wysłać daną rzecz w stanie, w jakim sama chciałaby inną rzecz dostać. Tarowisko nie jest miejscem utylizacji mocno już zużytych (a taki jest sporny odkurzacz) rzeczy. Przykro mi to pisać, ale rzeczy w takim stanie zużycia się nie wymienia. Można komuś oddać ale to co innego. Sama dostałam od Mamy odkurzacz w podobnym stanie ( z tym, że czysty i bez pająka) ale to była darowizna, nie wymiana. Wstyd mi by było wymieniać się na Targowisku rzeczą w tak zaawansowanym stopniu zużycia. Serio.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 07:16   #4190
aniuta26
Zadomowienie
 
Avatar aniuta26
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 524
Przekupka: 37 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Dziewczyny czy wam również od wczoraj szwankuje wizaż?
__________________
marzenia się spełniają:[/I]
laserowa korekcja wzroku- OP:25.03.2015 OL:26.03.2015 ....i życie staje się piękniejsze


Wymiana: guerlain aqua allegoria coconut fizz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273321
aniuta26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 07:46   #4191
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

niestety szwankuje
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 07:57   #4192
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Jakaś mega awaria,cud,że w ogóle weszłam na portal. Nasze posty nie pokazują się jako ostatnie na liście wątków.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:21   #4193
aniuta26
Zadomowienie
 
Avatar aniuta26
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 524
Przekupka: 37 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

DZIAŁA!!!:jup i:
__________________
marzenia się spełniają:[/I]
laserowa korekcja wzroku- OP:25.03.2015 OL:26.03.2015 ....i życie staje się piękniejsze


Wymiana: guerlain aqua allegoria coconut fizz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273321

Edytowane przez aniuta26
Czas edycji: 2015-03-09 o 08:24
aniuta26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:31   #4194
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Eee...ja widzę kilka wątków zatytuowanych jestem tu nowa,bez treści,kiedy się w nie wejdzie,jeszcze wiele rzeczy szwankuje...coś dużo tych awarii ostatnio. I to dużych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:28   #4195
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuta26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wam również od wczoraj szwankuje wizaż?
tak i to strasznie
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 11:00   #4196
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

A skad te awarie?

Mi sie wydawalo, ze to z moim kompem cos sie dzieje Bo wczoraj tez nie moglam wejsc w pozno wieczornych godzinach

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

A skad te awarie?

Mi sie wydawalo, ze to z moim kompem cos sie dzieje Bo wczoraj tez nie moglam wejsc w pozno wieczornych godzinach
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:05   #4197
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Mam pytanko małe - wyświetla się Wam normalnie moja nowa lista wish?

Bo ja ją normalnie widzę, no ale nie wiem, czy inni tak, a dodawałam ją chyba nadal w momencie szwankowania forum Z góry dzięki za odp.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:08   #4198
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Moja Wish, ale kusić zawsze można
ja tak widzę
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:12   #4199
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
No to że tak powiem A z tego linka też wchodzi ta styczniowa? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806019
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:17   #4200
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No to że tak powiem A z tego linka też wchodzi ta styczniowa? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806019
Z tego wchodzi marcowa
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-13 21:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.