Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 16:32   #2011
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja trzymam każdy paragonik
zegarek

które szale? Zaciągają się?
zegarek ostatecznie skromniejszy niz chciałam pierwotnie, ale i tak go kocham

Nie zaciągają sie, ale MECHACA!! Granatowy jest w Stanie strasznym i będę go golić po powrocie do domu... Kremowy miałam raz, wiec nie miał kiedy sie popsuć
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 16:35   #2012
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
zegarek ostatecznie skromniejszy niz chciałam pierwotnie, ale i tak go kocham

Nie zaciągają sie, ale MECHACA!! Granatowy jest w Stanie strasznym i będę go golić po powrocie do domu... Kremowy miałam raz, wiec nie miał kiedy sie popsuć
biedna gratuluję zegarka
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 17:03   #2013
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Wysłałam Wam instrukcję obsługi

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------


No patrz, tam nigdy nie zajrzałam
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Niee, ona po tym czasie nadal jest ciepła. Garnek jest przykryty i absolutnie kasza nie jest zimna

Ja jadam dokładnie tą http://www.auchandirect.pl/auchan-wa...gur/p-96300893

A najczęściej jadam do szpinaku (kupuję mrożony w lidlu), z warzywami na patelnię, mama robi z gulaszem. Tak samo jadam jaglaną czy pęczak. Z jaglanej jedynie robiłam ferrero

A powiedz mi jeszcze gdzie w Biedronce jest trzymany? W lodówkach? Bo kiedyś szukałam nie wiedząc jak wygląda i nie mogłam go zlokalizować? I pomidorowy jest?

Kiedyś była ta mieszanka właśnie z tym makaronem w Biedronce, chciałam kupić na spróbowanie i oczywiście u mnie nie było już jak dotarłam
Bardzo fajny jest ten hummus s Biedronki! Wczoraj zachęcona opiniami na Wizażu kupiłam jako zakąskę idąc do znajomych i to był hit Wszyscy siedzieli i wgapiali się w hummus Kupiłam krakersy okrągłe do tego, każdy siedział i nabierał, super rzecz na imprezę, jak się nie chce sztampowo z chrupkami przychodzić





Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Ja z kaszy jaglanej w święta zrobiłam ciasto ale strasznie twarde wyszło Za to z czerwonej fasoli boskie



To prawda Używam tylko jego do demakijażu zamiennie z olejkiem myjącym z Biochemii Urody.



Mnie udało się dzięki sskers która podesłała mi linka do klubu. Co potem klikałam to nie wiem, bo robiłam to w pracy na telefonie



Poważnie




Wpadłam dziś w wir klikania w h&m online
Ja tym płynem biedronkowym zmywam nawet hennę ze skóry Dzięki temu straszę dziwnie czarnymi brwiami przez jeden dzień a nie trzy




Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, llenko,

moje brwi tez są totalnie beznadziejne, a im bardziej rzadkie beznadziejne brwi tym bardziej sztucznie wygląda taki makeup wytatuowany na skórze.

Teraz kupiłam sobie odżywkę taka wypasioną do rzęs i brwi i przestałam je skubać. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nditioner.html

A jesli nie wyhoduję niczego zadowalającego to będę chodzic na rekonstrukcję 3D Tu macie fb dziewczyny, do której wybiorę się w Szczecinie - są zdjecia efektów: https://www.facebook.com/kosmetyczkawszczecinie/

Ale wiecie - wasze brwi, wasza kasa, wy będziecie potem chodzić z tymi brwiami.
Spróbuj oleju rycynowego- naprawdę włosy mają kopa po nim, rosną jak głupie, tyle że ciemniejsze. Ja przy regularnym stosowaniu rzęsami się drapałam pod brwiami

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A tak w ogóle byłam w dwóch biedronkach i w żadnej nie uświadczyłam nawet pół hummusu
Szukaj, jak znajdziesz to będziesz zadowolona. On chyba szybko schodzi, ja wczoraj wzięłam jedno opakowanie z całych dwóch jakie były...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 17:26   #2014
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest ten hummus s Biedronki! Wczoraj zachęcona opiniami na Wizażu kupiłam jako zakąskę idąc do znajomych i to był hit Wszyscy siedzieli i wgapiali się w hummus Kupiłam krakersy okrągłe do tego, każdy siedział i nabierał, super rzecz na imprezę, jak się nie chce sztampowo z chrupkami przychodzić
Dziewczyny, zabijecie mnie !
Piszecie o biedronkowym hummusie, ja na początku grudnia (dokładnie 1.12, pamiętam jak dziś ) miałam ostre zatrucie, przyczyną było co prawda mięso, ale tego dnia zjadłam również sporo tego hummusu i teraz na samą myśl mnie aż trzepie
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 17:51   #2015
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zabijecie mnie !
Piszecie o biedronkowym hummusie, ja na początku grudnia (dokładnie 1.12, pamiętam jak dziś ) miałam ostre zatrucie, przyczyną było co prawda mięso, ale tego dnia zjadłam również sporo tego hummusu i teraz na samą myśl mnie aż trzepie

Wiesz, ja kiedyś się zatrułam w knajpie i spędziłam tydzień w szpitalu, do dzisiaj jak widzę tę knajpę to mi się słabo robi


Zastanawiam się nad tą sukienką, myślicie że będzie w miarę uniwersalna?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0365339002.html
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 18:01   #2016
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Wiesz, ja kiedyś się zatrułam w knajpie i spędziłam tydzień w szpitalu, do dzisiaj jak widzę tę knajpę to mi się słabo robi


Zastanawiam się nad tą sukienką, myślicie że będzie w miarę uniwersalna?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0365339002.html
Tak zazwyczaj jest,ze mamy awersje do tego, co nam zaszkodzilo mam tez tak z malinami.

Mi osobiscie ta sukienka sie nie podoba, mysle ze znajdziesz cos lepszego. Ale to oczywiscie Twoj wybor
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 18:11   #2017
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja też, a miałam odkładać na brwi

Btw, któraś z Was wrzucała torebkę z Mohito z kokardką - w h&m podobny brelok
Też myślałam o brwiach, bo hennę muszę nakładać coraz częściej, ale w sumie tragedii nie ma. Boję się, że jak zacznę kombinować, to wyjdzie tylko gorzej.

Idę jutro po kokardkę do h&m.

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Ja też Zapomniałam, że miałam odkładać na permanetny makijaż A teraz tyle wydatków mnie czeka...
Ja na podyplomówkę powinnam. Mieszkanie pomijam.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ogólnie cerę mam mega skłonną do zapychania i ostatnio wypróbowałam nowy krem i tak mnie przytkało, że nie mogę z nią dojść do ładu. Krem zbiegł się z urlopem, gdzie wiadomo..inna woda. Koszmar. A jestem nie tak długo po retinoidach
Poleciłabym zwyczajnie peeling kawitacyjny.
Właśnie, ile ty jesteś po retinoidach?

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A tak w ogóle byłam w dwóch biedronkach i w żadnej nie uświadczyłam nawet pół hummusu
Ja też.
Ale piwo bezglutenowe wzięłam. I właśnie wypiłam.



Generalnie to od poniedziałku zaczęłam 30 dni bez słodyczy (wyłączam miód do herbaty). I na razie daję radę.

To se w zamian piwo piję.


Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tą sukienką, myślicie że będzie w miarę uniwersalna?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0365339002.html
Nie wiem na ile uniwersalna, ale na wiosnę mają być modne duże kwiaty.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2016-01-13 o 18:13
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 19:21   #2018
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Przepisu, przepisu nie znajdę teraz, ale ogólnie gotujemy kaszę jaglaną z mlekiem w stosunku 1:2, do czasu aż mleko wchłonie się. A potem mieszamy z czym tam chcemy, robimy kulki, obtaczamy w czym chcemy i do lodówki. Ja za lepik użyłam miodu (można zamiast miodu rozgnieść np. banana), który zmieszałam z kaszą i zrobiłam kilka wersji. Jedna z wiórkami kokosowymi (także w środku), z czekoladą, z otrębami, z orzechami. No i generalnie próbować czy uzyskaliśmy interesującą nas "słodkość", bo inaczej trochę mdłe wychodzą

Tutaj jest bardziej rozbudowana wersja http://durszlak.pl/przepis/pralinki-...rocher-z-kaszy
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
NIGDY przenigdy nie widzałam dobrze zrobionego makijazu perm brwi, nawet metodą piórkowa. Jeśli chodzi o ten zabieg regeneracji brwi 3D to wyslę ci linka w wiadomosci prywatnej, ok? I kup sobie nowe Elle z tym artykułem o reanimacji brwi.
Fajnie, że dodałaś na ogólnym info odnośnie tego zabiegu. Może ktoś skusi się na niego.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Nie chcę się z Tobą spierać, bo wg mnie np.załączona praca pani, do której się wybieram jest dobra. A nawet bardzo dobra. Może Ci się to zwyczajnie nie podobać i masz do tego prawo, ale nie powiesz mi, że ta osiba wygląda jak stara baba...? chciałabym też zaznaczyć, że 40% koloru schodzi. Ta p. Cytrowska też chyba kiedyś odradzala metodę piórkowaą na swoim fb z tego co pamiętam.
Jak już wysyłasz info o tym zabiegu regeneracji to też proszę a myślę, że więcej dziewczyn może być zainteresowana, więc może wrzucisz tu?
Więc jaką metodą Ty planujesz sobie zrobić? Ta ,,moja" robi właśnie piórkową.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja też mam niby takie pudełko..a nawet chyba dwa

Jaki zabieg polecacie na oczyszczenie buzi? Dostałam w prezencie na urodziny voucher od tż i chciałabym wypróbować jakieś zabiegi. Ogólnie cerę mam mega skłonną do zapychania i ostatnio wypróbowałam nowy krem i tak mnie przytkało, że nie mogę z nią dojść do ładu. Krem zbiegł się z urlopem, gdzie wiadomo..inna woda. Koszmar. A jestem nie tak długo po retinoidach
Też mam specjalne pudełko na paragony

Ja na oczyszczaniu miałam robiony zwykły peeling kawitacyjny z ultradźwiękami i w razie konieczności manualne, a na koniec maseczki. Teraz zdecydowałabym się na mikrodermabrazję.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, llenko,

moje brwi tez są totalnie beznadziejne, a im bardziej rzadkie beznadziejne brwi tym bardziej sztucznie wygląda taki makeup wytatuowany na skórze.

Teraz kupiłam sobie odżywkę taka wypasioną do rzęs i brwi i przestałam je skubać. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nditioner.html

A jesli nie wyhoduję niczego zadowalającego to będę chodzic na rekonstrukcję 3D Tu macie fb dziewczyny, do której wybiorę się w Szczecinie - są zdjecia efektów: https://www.facebook.com/kosmetyczkawszczecinie/

Ale wiecie - wasze brwi, wasza kasa, wy będziecie potem chodzić z tymi brwiami.
Dzięki, poczytam

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Generalnie to od poniedziałku zaczęłam 30 dni bez słodyczy (wyłączam miód do herbaty). I na razie daję radę.

To se w zamian piwo piję.
Fajnie Ja ostatnio jadłam coś słodkiego w święta i po zatruciu postanowiłam, aż do Wielkanocy nie zjeść słodyczy

I jak smak tego piwka?
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 19:44   #2019
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Poleciłabym zwyczajnie peeling kawitacyjny.
Właśnie, ile ty jesteś po retinoidach?

Ja też.
Ale piwo bezglutenowe wzięłam. I właśnie wypiłam.
Kurację skończyłam marzec-kwiecień. Niestety u mnie nigdy nie było 100% poprawy. Ja mam cały problem pod skórą, mało co mi na wierzch wychodzi. A teraz mam armagedon.

Narobią smaku i o.. Pani w tej jednej Biedronce powiedziała, że jutro będzie. A jak nie będzie i pojadę tam na marne to się wnerwię.
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Ja na oczyszczaniu miałam robiony zwykły peeling kawitacyjny z ultradźwiękami i w razie konieczności manualne, a na koniec maseczki. Teraz zdecydowałabym się na mikrodermabrazję.
Właśnie zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym a mikrodermabrazją. Zastanawiam się co będzie skuteczniejsze przy moim przypadku. Będę musiała chyba liczyć na to, że trafię na wyedukowaną kosmetyczkę, która podpowie mi coś
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:30   #2020
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
I jak smak tego piwka?
Dobre.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Kurację skończyłam marzec-kwiecień. Niestety u mnie nigdy nie było 100% poprawy. Ja mam cały problem pod skórą, mało co mi na wierzch wychodzi. A teraz mam armagedon.
(...)
Właśnie zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym a mikrodermabrazją. Zastanawiam się co będzie skuteczniejsze przy moim przypadku. Będę musiała chyba liczyć na to, że trafię na wyedukowaną kosmetyczkę, która podpowie mi coś
Kurczę, jakoś pominęłam, że nie jesteś zadowolona z kuracji... Szkoda.
Skoro już minęło ponad pół roku, to możesz w zasadzie zdecydować się na wszystkie zabiegi. Peeling kawitacyjny fajnie oczyszcza twarz, kilka dni cera jest promienna, ale nie daje żadnych trwałych efektów. Co miesiąc można powtarzać. Mikrodermabrazja jest trochę mocniejsza, ale też trzeba kilku zabiegów. Akurat jej nie miałam (szkodzi na naczynka).
Kwestia też w jakim stanie masz cerę, przy aktywnych zmianach raczej zabiegi nie są polecane.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:39   #2021
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Kurczę, jakoś pominęłam, że nie jesteś zadowolona z kuracji... Szkoda.
Skoro już minęło ponad pół roku, to możesz w zasadzie zdecydować się na wszystkie zabiegi. Peeling kawitacyjny fajnie oczyszcza twarz, kilka dni cera jest promienna, ale nie daje żadnych trwałych efektów. Co miesiąc można powtarzać. Mikrodermabrazja jest trochę mocniejsza, ale też trzeba kilku zabiegów. Akurat jej nie miałam (szkodzi na naczynka).
Kwestia też w jakim stanie masz cerę, przy aktywnych zmianach raczej zabiegi nie są polecane.
Byłam względnie zadowolona do stycznia. Trądzik wrócił, ale w jakiś 15-20 %. Teraz podskoczyło to jakichś 50% I jak pisałam, ja mam to wszystko w skórze. Zmian na zewnątrz nie mam praktycznie wcale, sporadycznie 1-2 wyspryski. Muszę niestety rozglądać się za dermatologiem, który wyczaruje jakieś badania Bo obecnie na drugą kurację nie zdecyduję się. Jest zbyt obciążająca
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:50   #2022
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cześć

Nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamięta, podczytuje czasem, miałam perypetrie ze studiami ale w końcu już jestem mgr

Nie widziałam nigdy tego hummusu w biedzrze tylko taki o 3 smakach bardzo dobry był ale już go chyba wycofali

Też zmagałąm się z cerą przez dorbrych kilka lat ale na szczęście pokonałam wroga Przez kilka dobrych lat myślałam że mam problemy z tarczycą i Hashimoto ale po wizycie u dobrego endo okazało się że jestem zdrowa a problem tkwi w jajnikach
Stosowałam jak kilka z was Atrederm ale największa poprawa przyszła jak odstawiłam wszytskie kremy i olejki oprócz filtra teraz tylko się złuszczam i stosuje sera z kwasami i nic mi nie wyskakuje.

Apropo brwi to mam to szczęscie że mam je naturalnie dośc obfite przez co muszę używać pestety prawie codziennie
Wklejam zakupy z ostatnich tygodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43050427_99_D1.jpg (10,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53b95064fe61d88f09f1db5679dd8096.jpg (27,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large_modna-bransoletka-srebrna-rodowana-bizuteria-wloska.jpg (17,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7248070800_6_1_1.jpg (13,1 KB, 10 załadowań)
kobea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:53   #2023
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Cześć

Nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamięta, podczytuje czasem, miałam perypetrie ze studiami ale w końcu już jestem mgr

Nie widziałam nigdy tego hummusu w biedzrze tylko taki o 3 smakach bardzo dobry był ale już go chyba wycofali

Też zmagałąm się z cerą przez dorbrych kilka lat ale na szczęście pokonałam wroga Przez kilka dobrych lat myślałam że mam problemy z tarczycą i Hashimoto ale po wizycie u dobrego endo okazało się że jestem zdrowa a problem tkwi w jajnikach
Stosowałam jak kilka z was Atrederm ale największa poprawa przyszła jak odstawiłam wszytskie kremy i olejki oprócz filtra teraz tylko się złuszczam i stosuje sera z kwasami i nic mi nie wyskakuje.

Apropo brwi to mam to szczęscie że mam je naturalnie dośc obfite przez co muszę używać pestety prawie codziennie
Wklejam zakupy z ostatnich tygodni
Dzis o Tobie myslalam! mam jakis dar przywolywania ludzi, haha.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:08   #2024
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

sskers - dziękuję za zaproszenie do klubu!

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Cześć

Nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamięta, podczytuje czasem, miałam perypetrie ze studiami ale w końcu już jestem mgr

Nie widziałam nigdy tego hummusu w biedzrze tylko taki o 3 smakach bardzo dobry był ale już go chyba wycofali

Też zmagałąm się z cerą przez dorbrych kilka lat ale na szczęście pokonałam wroga Przez kilka dobrych lat myślałam że mam problemy z tarczycą i Hashimoto ale po wizycie u dobrego endo okazało się że jestem zdrowa a problem tkwi w jajnikach
Stosowałam jak kilka z was Atrederm ale największa poprawa przyszła jak odstawiłam wszytskie kremy i olejki oprócz filtra teraz tylko się złuszczam i stosuje sera z kwasami i nic mi nie wyskakuje.

Apropo brwi to mam to szczęscie że mam je naturalnie dośc obfite przez co muszę używać pestety prawie codziennie
Wklejam zakupy z ostatnich tygodni
Super, że jesteś! Gratuluję obrony!

Bardzo fajne zakupy!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:25   #2025
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym a mikrodermabrazją. Zastanawiam się co będzie skuteczniejsze przy moim przypadku. Będę musiała chyba liczyć na to, że trafię na wyedukowaną kosmetyczkę, która podpowie mi coś
Tak, jak wyjaśniła Olka poniżej Ja na początku zrobię peeling kawitacyjny, żeby oczyścić buzię, a dopiero później mikro. Ale to dopiero, jak wrócę do domu rodzinnego, gdzie zapłacę mniej niż w stolicy

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dobre.



Kurczę, jakoś pominęłam, że nie jesteś zadowolona z kuracji... Szkoda.
Skoro już minęło ponad pół roku, to możesz w zasadzie zdecydować się na wszystkie zabiegi. Peeling kawitacyjny fajnie oczyszcza twarz, kilka dni cera jest promienna, ale nie daje żadnych trwałych efektów. Co miesiąc można powtarzać. Mikrodermabrazja jest trochę mocniejsza, ale też trzeba kilku zabiegów. Akurat jej nie miałam (szkodzi na naczynka).
Kwestia też w jakim stanie masz cerę, przy aktywnych zmianach raczej zabiegi nie są polecane.
Wypiłabym piwko Ale nie mogę Jutro w ogóle mam kolejne pomiary z trenerem i się stresuję, bo wydaję mi się, że nie schudłam i mój brzuch jest taki sam



Dziewczyny- mam problem z moim iphone 4S 8gb - od jakiegoś czasu non stop wyskakuje mi komunikat o zapełnionej pamięci, jak chcę zrobić zdjęcie. Czy to wina takiej ilości zdjęć czy czegoś innego? Mam tylko 284 zdjęcia, które i tak co jakiś czas usuwam.
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 23:17   #2026
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Sskers co to znaczy ''w skórze"?
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 23:37   #2027
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A jak sie te poliestrowe topy noszą ? Bo ładne, ale ja tak poliestru nie lubię... Jeszcze zeby był miękki i gładki w dotyku to ok, ale czasami taki sztuczny, ze aż zeby trzeszczą!

Racja z tymi dzianinami, sama wełna sie mechaci dość szybko, ostatnio kupiłam 2 swetry 100% wełna w massimo i po miesiącu od zakupu wyglądają strasznie. Kupiłam teraz lyocell plus cos i zobaczymy jak ta mieszanka sie bedzie zachowywac.
Ja uwielbiam go w podkoszulkach i -shirtach. To taka wzmocniona bawełna. Lubię jak się miękko układają, są lejące.
Z minusów to zaciągają się.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Mogę również prosić o dodanie do klubu?
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 08:26   #2028
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tą sukienką, myślicie że będzie w miarę uniwersalna?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0365339002.html
Mi się ta sukienka średnio podoba.
Kwiaty sa zawsze w modzie w okresach wiosennych, więc jeśli Ci się podoba i dobrze w niej wyglądasz to kupuj

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Generalnie to od poniedziałku zaczęłam 30 dni bez słodyczy (wyłączam miód do herbaty). I na razie daję radę.
Brawo!!

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Byłam względnie zadowolona do stycznia. Trądzik wrócił, ale w jakiś 15-20 %. Teraz podskoczyło to jakichś 50% I jak pisałam, ja mam to wszystko w skórze. Zmian na zewnątrz nie mam praktycznie wcale, sporadycznie 1-2 wyspryski. Muszę niestety rozglądać się za dermatologiem, który wyczaruje jakieś badania Bo obecnie na drugą kurację nie zdecyduję się. Jest zbyt obciążająca
Kurecze szkoda, bo tak się namećzyłaś podczas tej kuracji.

A myślałaś o kwasach?
Ja miałam mikodermabrazję i średnio byłam zadowlona. 3 zabiegi co prawda tylko zrobiłam i przerwałam bo spodziewałam się lepszych efektów.
Teraz myślę właśnie nad retix C.

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość

Nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamięta, podczytuje czasem, miałam perypetrie ze studiami ale w końcu już jestem mgr
Super! Gratulacje!!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 08:32   #2029
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

SSKERS - łykałaś Izotek? Czy kuracja zewnętrzna to była?

Ja jestem na Izoteku od miesiąca. (Daruję sobie opisywanie dłuuuugiej drogi ku Izotekowi bo po drodze wypróbowałam wszystko oprócz laserów. ) Efekty są, chciałabym tylko żeby były trwałe...

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tą sukienką, myślicie że będzie w miarę uniwersalna?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0365339002.html
IMHO wzór jest za wielki i będzie mocno pogrubiał. No chyba, że jesteś wysoki chudzielec a'la Rubik i właśnie o to ci chodzi Fason ok, print też ładny, ale osobiście wolałabym taki T-shirt a do tego czarne rurki.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 09:08   #2030
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Sskers co to znaczy ''w skórze"?
Wszystko jest pod skórą. Z daleka cera idealna, na zdjęciach idealna, a z bliska dramat
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tą sukienką, myślicie że będzie w miarę uniwersalna?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0365339002.html
Ja nie pomogę. Wolę gładkie, jednokolorowe "wzory". I jednak jak Ag piszę, sukienka jednosezonowa, czego osobiście unikam. Ale Tobie ma się podobać
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
A myślałaś o kwasach?
Ja miałam mikodermabrazję i średnio byłam zadowlona. 3 zabiegi co prawda tylko zrobiłam i przerwałam bo spodziewałam się lepszych efektów.
Teraz myślę właśnie nad retix C.
Smaruję od kuracji (odkąd mogę) serum z kwasem migdałowym o stężeniu 10 %. Wyjątkiem były wakacje, gdzie z wiadomych przyczyn zrobiłam przerwę. Więc na to zapchanie mogło złożyć się kilka czynników. Dzisiaj postaram się pamiętać, żeby ukręcić 30 %. No i zobaczę jak to będzie.
Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
SSKERS - łykałaś Izotek? Czy kuracja zewnętrzna to była?

Ja jestem na Izoteku od miesiąca. (Daruję sobie opisywanie dłuuuugiej drogi ku Izotekowi bo po drodze wypróbowałam wszystko oprócz laserów. ) Efekty są, chciałabym tylko żeby były trwałe...
Brałam Aknenormin, dość mocną dawkę bo przekroczyłam znacząco tą "polecaną" na kg masy ciała. Na branie retinoidów zdecydowałam się po tym jak wysypało mnie na plecach (z twarzą walczę od ok 20 roku życia). Z pleców, czoła zeszło wszystko pięknie po max.2 miesiącach. Na policzkach miałam tak głębokie zmiany, że zeszły dopiero 3-4 miesiące od odstawienia izoteku. Teraz w policzkach mam tego stosunkowo mało, ale czoło..

Mój dermatolog generalnie przepisał mi jeszcze jedno opakowanie końskiej dawki, ale ja już powiedziałam basta. Zaczęłam powoli czuć się niezbyt dobrze i po prostu nie wykupiłam. Teraz trochę żałuję bo mogłam to jedno opakowanie rozciągnąć na 3 miesiące i może by coś z tego jeszcze było..

A stosuję naturalną pielęgnacje, naturalne mydełka, naturalne kremy, naturalny makijaż, kwasy. No cholera wszystko jak należy a cera i tak żyje swoim życiem. Swego czasu odstawiłam gluten, laktozę, pięknie jadłam. I nic.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2016-01-14 o 09:12 Powód: literówka
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 11:15   #2031
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


A stosuję naturalną pielęgnacje, naturalne mydełka, naturalne kremy, naturalny makijaż, kwasy. No cholera wszystko jak należy a cera i tak żyje swoim życiem. Swego czasu odstawiłam gluten, laktozę, pięknie jadłam. I nic.

Mam podobnie. Też mam problemy z cera, może nie jakieś wielkie ale borykam się z zaskórnikami i co jakiś czas jakieś krostki mi wyskakują. No i oczywiście się przetłuszcza. Dbam o nią tak bardzo,a i tak ciągle coś!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 12:27   #2032
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja właśnie zaczynam kuracje antybiotykowa na trądzik, mam nadzieję że to coś pomoże ponoć jakiś słabszy dostałam ale jednak boję się ze mi się skóra jeszcze bardziej wysuszyć będzie... stosowała któraś antybiotykowa terapię doustna czy tylko retinoidy doustne?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:33   #2033
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Hej

Właśnie stoję przy kasie w biedrze i kupuję Hummus - dzięki Wam i Jantar
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 17:06   #2034
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Hej

Właśnie stoję przy kasie w biedrze i kupuję Hummus - dzięki Wam i Jantar

Jantar jest fajny

Ja się zapisałam do fryzjera (w Alternative jest promocja 30% mniej za cięcie do soboty) i własnie szukam fryzury jaką bym mogła mieć Coś jak w załącznikach planuje (jak na razie...) z tym, że bez żadnego cieniowania- za cienkie włosy na cieniowanie mam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa03809004a8e68de17677f9b8a578b.jpg (144,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica-Alba-Long-Soft-Curls-Hairstyles.jpg (69,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beach-waves-hair-emily-blunt.jpg (113,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 17:19   #2035
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Kochana ja prawdopodobnie zrobię u tej kobiety, do której link podawałam. Ewentualnie u tej, która robi Pauli Jagodzińskiej. U tej pierwszej koszt to 700zł chyba że coś się zmieniło od listopada. Zaraz zerknę jeszcze raz na Twoją.
Paula Jagodzinska ta blogerka? Rzeczywiscie, ladnie jej brwi wygladaja Grunt to znalezc kogos dobrego, kto polepszy sprawe, zamiast pogorszyc.

Ja stosuje retinoid zewnetrznie, u mnie wysyp trwal dobre 3 miesiace. Teraz nic mi nie wyskakuje i nie wiem czy to zasluga odstawienia retinoidu czy wlasniego jego samego. Kosmetyczka kazala mi odstawic isotrex przed retixem, na ktory wybieram sie 23 stycznia.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 17:51   #2036
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jantar jest fajny

Ja się zapisałam do fryzjera (w Alternative jest promocja 30% mniej za cięcie do soboty) i własnie szukam fryzury jaką bym mogła mieć Coś jak w załącznikach planuje (jak na razie...) z tym, że bez żadnego cieniowania- za cienkie włosy na cieniowanie mam...
Też uwielbiam Jantar Przypadkiem zauważyłam, że znów mają to od razu wzięłam.
Też kiedyś chodziłam do Alternative. Później do Szymona Niemczyńskiego (kiedyś pracował w Alternative, teraz ma swój zakład), a ostatnio byłam w Prive. Ale szczerze mówiąc żadne z tych miejsc nie zadowala mnie w pełni.

No i odkryłam u siebie sklep z kosmetykami rosyjskimi i w ogóle różnymi naturalnymi. Pani przemiła, dała mi masę próbek, w dodatku sprzedała wszystko w cenach z internetu (sama z siebie, nie wiedziałam, że ten sklep ma stronę i tam jest taniej), czarne mydło kupiłam taniej niż na skarbach syberii, niecałe 30 zł.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Oboje z tżtem zajadamy się hummusem. Jemy z chrupkim pieczywem wasa. Mniam
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:09   #2037
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Pewnie to śmieszne, że tak się ekscytuję, ale wytrwałam już 4 dni bez słodyczy. Ponoć po 2 tygodniach mija ochota...
W następnym miesiącu wyeliminuję nadto słone przekąski.
Mam teraz mocną motywację, żeby przejść na zdrową dietę.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Ja jestem na Izoteku od miesiąca.

Ja jestem prawie półtora roku po. Powrót w ok. 10%, więc jestem zadowolona. Mega zadowolona. W razie pytań mogę pomóc.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
stosowała któraś antybiotykowa terapię doustna czy tylko retinoidy doustne?
Stosowałam. Bez większych i długotrwałych efektów.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:10   #2038
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Pewnie to śmieszne, że tak się ekscytuję, ale wytrwałam już 4 dni bez słodyczy. Ponoć po 2 tygodniach mija ochota...
W następnym miesiącu wyeliminuję nadto słone przekąski.
Mam teraz mocną motywację, żeby przejść na zdrową dietę.




Ja jestem prawie półtora roku po. Powrót w ok. 10%, więc jestem zadowolona. Mega zadowolona. W razie pytań mogę pomóc.



Stosowałam. Bez większych i długotrwałych efektów.
kurde myślałam że to coś da
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:33   #2039
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Pewnie to śmieszne, że tak się ekscytuję, ale wytrwałam już 4 dni bez słodyczy. Ponoć po 2 tygodniach mija ochota...
W następnym miesiącu wyeliminuję nadto słone przekąski.
Mam teraz mocną motywację, żeby przejść na zdrową dietę.




Ja jestem prawie półtora roku po. Powrót w ok. 10%, więc jestem zadowolona. Mega zadowolona. W razie pytań mogę pomóc.



Stosowałam. Bez większych i długotrwałych efektów.
Pierwsze dni są najtrudniejsze. Ja przez rok nie jadłam słodyczy i początki nie były łatwe, za to dość szybko uodporniłam się na słodkości. Wszyscy przy mnie jedli, na imprezach częstowali, namawiali - byłam niewzruszona. Przez nachalność jednej osoby wróciłam do słodkości, ale teraz znów walczę
Ja w ramach zdrowego odżywiania (jestem w ogóle fanką wszystkiego, co naturalne ) właśnie zjadłam jogurt owocowy - ale sama go zrobiłam. Zblendowałam pomarańczę i zjadłam ją z jogurtem. W sumie na pół z tżtem, a i tak wyszły z tego prawie pełne dwie szklanki (jeden mały jogurt plus jedna pomarańcza). Pycha - zupełnie inaczej smakuje niż sklepowy, w którym owoca jest 10%?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Dziewczyny, jak Wy rozpoznajecie jaką macie cerę? Ja zawsze uważałam, że mam suchą, ale od momentu jak używałam różnych olejków i innych fajnych produktów, mam wrażenie, że skóra na czole zrobiła mi się tłusta. Są jakieś sposoby, żeby się upewnić, że się nie mylę? Kosmetyczka, jakieś badanie?
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:36   #2040
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Pierwsze dni są najtrudniejsze. Ja przez rok nie jadłam słodyczy i początki nie były łatwe, za to dość szybko uodporniłam się na słodkości. Wszyscy przy mnie jedli, na imprezach częstowali, namawiali - byłam niewzruszona. Przez nachalność jednej osoby wróciłam do słodkości, ale teraz znów walczę
Ja w ramach zdrowego odżywiania (jestem w ogóle fanką wszystkiego, co naturalne ) właśnie zjadłam jogurt owocowy - ale sama go zrobiłam. Zblendowałam pomarańczę i zjadłam ją z jogurtem. W sumie na pół z tżtem, a i tak wyszły z tego prawie pełne dwie szklanki (jeden mały jogurt plus jedna pomarańcza). Pycha - zupełnie inaczej smakuje niż sklepowy, w którym owoca jest 10%?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Dziewczyny, jak Wy rozpoznajecie jaką macie cerę? Ja zawsze uważałam, że mam suchą, ale od momentu jak używałam różnych olejków i innych fajnych produktów, mam wrażenie, że skóra na czole zrobiła mi się tłusta. Są jakieś sposoby, żeby się upewnić, że się nie mylę? Kosmetyczka, jakieś badanie?
Jest jakieś badanie ale nie wiem jakie to kiedyś za malolata miałam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.