Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Nie urzekł mnie

Produkt może i fajny. Faktycznie działa, na efekt trzeba trochę poczekać. Najgorsze jest to że cena jest bardzo wysoka, a jak przestałam stosować to już efektu nie było. Nie polecam, wolę tańsze a efekt nawet lepszy niż przy revitalash.

Godny polecenia

Jedyna odżywka do rzęs, którą skusiłam się wypróbować. Zakupiłam malutką wersję 6ml - cena za regularną odżywkę to ok. 300zl, żeby później się nie rozczarować.

Rzeczywiście działa. Już po 3 tygodniach rzęsy lekko poszybowały w górę. Nie dostrzegłam zagęszczenia ani pogrubienie, aczkolwiek to mi nie przeszkadza, bo zawsze ja zrobię tuszem.
Odżywka nie powoduje podrażnienia oczu czy skóry wokół nich.
Nie zauważyłam żeby po jej zakończeniu czy zastosowaniu przerwy wypadały mi rzęsy. Nie pojawily sie u mnie zafne skutki uboczne, jak to jest w przypadku innych odżywek.

Osobiście polecam i na pewno nie będę już testować innych, gdyż ta spełnia swoje zadanie i jest bezpieczna.

Cudowna

Odżywka jest cudowna rzęsy rosną po niej jak szalone, są długie grube i po prostu piękne. W momencie kiedy jej używałam każdy pytał się co robię że mam takie rzęsy. Jedyny minus to cena. Uwazam że jest bardzo droga

Skutki i pozytywy

Czy warto? Moim zdaniem warto ponieważ rzęsy rzeczywiście są długie i bardzo szybko rosną, lecz te ktore wyrastają od odżywki są proste i nie podkręcają się.

Skutki uboczne!!!

Odżywka działa. Po paru tygodniach rzęsy są dłuższe i jest ich więcej. Poczytajcie jednak o skutkach ubocznych tego typu odżywek, bo to wszystko prawda!!! Te super gęste i długie rzęsy wypadają wszystkie jednocześnie! Te, które odrastają, nawet jeśli dalej używa się odżywkę, są zdeformowane. Jeśli przestanie się używać odżywkę całkiem rzęsy, które pozostają są w opłakanym stanie. Rosną w różne strony, są poskręcane i bardzo słabe. Generalnie nie polecam tego typu odżywek. Jest na rynku sporo specyfików, które poprawią stan rzęs bez takich skutków ubocznych.

Dobry produkt

Używam tej odżywki od 2 lat z przerwami 4mcznymi. Jest rewelacyjna, rzęsy są dłuższe, podkręcone i silniejsze już po 2-3 tygodniach aplikacji. Nie ma konieczności doklejania sztucznych rzęs, ponieważ wygląda się rewelacyjnie. Polecam!!!

Jest moc!

Zakup tej odżywki to był totalny spontan. Stwierdziłam droga to pewnie i dobra. No i się nie pomyliłam. Odżywka robi z rzęsami cuda! Wydłuża, pogrubia i wzmacnia! Efekt widoczny bardzo szybko. Rzęsy po wytuszowaniu widoczne z daleka! Jedyny minus to cena. No ale to jest jakość! Zużyłam kilka opakowań innych odżywek i żadna nie dawała takiego efektu jak ta. Polecam! Warto kupić dla otrzymania efektu, a potem używać innych dla podtrzymania.

Mój Hit

Stosowałam odżywkę po ciąży bo niestety kiedy zaszłam w ciąże to rzęsy mi odleciały i miałam takie malutkie baybiki .
Jak dla mnie rewelacja rzęsy po odżywce siały jak szalone pierw pare zaczęło lecieć ale później odrosły były długie i gęściejsze . Naprawdę produkt wart swej ceny , teraz już nie stosuje tej odżywki bo mam ładne rzęsy żałuje ze nie zrobiłam zdj przed i po by pokazać efekty . Polecam każdemu kto chce szybko nabyć nowe rzęsy . Zamiast doklejać te sztuczne warto wydać pare złotówek na to odżywkę :)

Nie!

To co ja przeżyłam z tą odżywka to był istny dramat.
Chciałam ją sobie bardzo kupić jak się o niej zrobiło głośno jednak cena mnie trochę hamowała.
Aż w końcu przyszły święta i dostałam jako prezent. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam.
Wieczorem zaaplikowałam odżywkę i poszłam spać.
Budzę się a ja mam spuchnięte oczy!
Nie mogłam w to uwierzyć!
Odczekałam dwa tygodnie i znowu zaaplikowałam odżywkę. Historia się niestety powtórzyła.

Używa produktu od: próbka

NIE NIE NIE

Jestem przeciwniczką wszelkich odzywek do rzes. Odzywki pozornie pomagają! Mają za zadanie zachamowanie wypadania włosów, przyspieszenie ich wzrostu. Ale włos którego naturalny proces wzrostu jest zaburzony, zaczyna byc bardzo nienaturalny. Rzesy po odzywkach są nienaturalnie dlugie a nawet kręca się! Ile ja Pan widzialam po odzywkach, ktore jeszcze przychodzily na zakładanie sztucznych rzes. Ile ja sie z nimi nameczylam przy krecocych sie wloskach czy tak dlugich ze zadna dlugosc do nich nie pasowala.
Dodakoto pozorne dzialanie odzywki polega na tym, ze nawet po skonczonej kuracji do okolo 6-7 miesiecy rzesy sa rzeczywiscie ładniejsze, gestrze i dłuzsze. natomiast po tym czasie czesto Panie skarza sie ze raptem wszystkie im wypadaja i nie maja nic! Albo maja mniej niz przed stosowaniem. No oczywiscie ze tak, skoro zostaly zaburzone naturalne porcewy wypadania wlosów! W koncu wszystkie musza wypasc zeby na ich miejsce wyrosly nowe. (to tak jak z wlosami w ciazy, niby jest ich tyle, ale po wypadają bo musze wypasc te ktore normlanie i tak by wypadly).
Natoralny wzrost wlosa to jest: ANAGEN-czyli wzrost wlosa, KATAGEN-czyli odpowiednia długosc rzesy trzyma sie w cebulce az do momentu TELOGENU czyli naturalnego wypadania wlosa. I tak w kólko i w kólko. Ten proces jest bardzo mocno zaburzony i dlatego mowie kategoryczne nie wszystkim odzywkom!

Zachwycający rezultat!

Odżywkę używam od paru lat. Na samym początku stosowałam ja bardzo regularnie a później wystarczyło ok 2 razy w tygodniu, żeby cały czas mieć tak grube, gęste i długie rzęsy, że każdy zwraca na nie uwagę! Uważam, że to produkt wart swojej ceny - która nie jest niska, ale jest adekwatna do działania.
Czytam w opiniach o uczuleniach... mnie produkt nie uczulił, nie miałam żadnych podrażnień. Stosuję zgodnie z zaleceniem producenta na oczyszczoną, suchą skórę. Fajne jest to, że po paru miesiącach prawie codziennego stosowania, wystarczy raz na jakiś czas użyć produktu a efekt utrzymuje się na rzęsach :) Większa wydajność :)

Bardzo dobra odżywka ale efekty uboczne :(

Odżywka do okazała się dla mnie wybawieniem po sztucznym przedłużaniu. Doprowadziła moje rzęsy do pięknego, naturalnego wyglądu w przeciągu dwóch miesięcy, aczkolwiek trzeba z nią obchodzić się bardzo ostrożnie. Po dłuższym używaniu skóra na powiekach i wokół oczu robi się czerwona i poszerzają się naczynia krwionośne. To efekt sztucznego stymulowania wzrostu rzęs przez Bimaporost w skladzie.. Jeżeli ktoś nie ma na niego uczulenia to gorąco polecam. Uważam też, że raz w czas nie zaszkodzi postosować tę odżywkę jednak na dłuższą metę odpada. Warto zastosować bardziej naturalne odżywki, które niestety przy dłuższym stosowaniu przyniosą dopiero efekty ALEEE bez skutków ubocznych :)
Żałuję, że nie posiadam zdjęć przed kuracją, na fotkach tylko efekt po stosowaniu, można zauważyć jak bardzo mam zaczerwienione powieki i skórę wokół oczu.