ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 20:41   #4231
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Ja się nie zastanawiałam nawet jak zobaczyłam że nie ma różnicy między tymi pilnikami do stóp, właśnie poczekałam na przesyłkę bo to dla koleżanki było i jak zobaczyłam że jedynie jakość tego plastiku i kolor jest inny a tak nie ma różnicy i wkłady jedynie się kolorem różnią i też są tańsze bo za 8zł paczka a nie 40 to po co płacić więcej, w rossie już zapłaciłam 126 zł na promo a w tej cenie na ali miałabym i do stóp i rąk i jeszcze wkłady do jednego i drugiego i reszta by mi została
No właśnie! Zamówię te pilniki mamie i siostrze bo chciały kupić mimo moich sugestii ze jednak lepiej nie a za taką cenę to aż grzech nie sprezentowac i właśnie myślę czy nie kliknąć tego pilnika do rąk od razu...:sly: tylko ten czas oczekiwania przez te święta ich... :banghead:
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 21:09   #4232
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Ja mam ten pilnik do paznokci i nie powala, ale używam regularnie. Np. na długości nie spiłujesz, bo zajęło by to masę czasu, ale już do wygładzenia powierzchni jest jak najbardziej
No za taką cenę można spróbować i zobaczyć co i jak za cenę z rossa bym się już nie skusiła

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
No właśnie! Zamówię te pilniki mamie i siostrze bo chciały kupić mimo moich sugestii ze jednak lepiej nie a za taką cenę to aż grzech nie sprezentowac i właśnie myślę czy nie kliknąć tego pilnika do rąk od razu...:sly: tylko ten czas oczekiwania przez te święta ich... :banghead:
Ja pomimo świąt zamówiłam ten pilnik liczę że po świętach moje zamówienie pójdzie najwcześniej, że zaczną od tych które były zamówione na początku
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 21:43   #4233
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
No za taką cenę można spróbować i zobaczyć co i jak za cenę z rossa bym się już nie skusiła

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



Ja pomimo świąt zamówiłam ten pilnik liczę że po świętach moje zamówienie pójdzie najwcześniej, że zaczną od tych które były zamówione na początku
Sprytnie też tak zrobię, będzie z głowy a do wiosny spokojnie doleca...:p
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 22:14   #4234
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Sprytnie też tak zrobię, będzie z głowy a do wiosny spokojnie doleca...:p
Liczę na to bo mi jeden majfriend napisał że jak tylko wrócą będą wysłać
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 22:51   #4235
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Liczę na to bo mi jeden majfriend napisał że jak tylko wrócą będą wysłać
Gratki! ja do swojego od sukienki napisałam sama kiedy wyśle ale coś czuję, że dopiero za te 16 dni,a zamówiona ponad tydzień i bez zmian 'processing time'
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 00:34   #4236
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Ja mam kartę dolarową z bzwbk. Nie trzerba mieć u nich konta, karta kosztuje jednorazowo 4 dolary i jest ważna 2 lata.
Masz kartę prepaid walutową czy jakąś inną? Bo patrze na stronę banku i nie wiem na którą się zdecydować....Czy lepsza walutowa czy internetowa?

Chciałam przy okazji poczytać różne info z 1 posta żeby nie robić tutaj bałaganu ale żadna strona mi nie wchodzi, chociaż 1 się załadowała gdzie wyskoczyła mi strona z jakimiś fryzjerem Tylko ja mam problem z tymi linkami ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 09:21   #4237
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Gratki! ja do swojego od sukienki napisałam sama kiedy wyśle ale coś czuję, że dopiero za te 16 dni,a zamówiona ponad tydzień i bez zmian 'processing time'
Pewnie już świętuje, Oni maja od 28.01 święto wiosny może już do rodziny pojechał ... trudno trzeba czekać :/
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 09:41   #4238
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Zamówiłam trochę hybryd i rożne drobne rzeczy wstawię foty i linki jak przyjdą
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:42   #4239
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Pewnie już świętuje, Oni maja od 28.01 święto wiosny może już do rodziny pojechał ... trudno trzeba czekać :/
Dokładnie. W niektórych sklepach w opisach jest ze mają wolne od tego do tego. Domowilam w niedzielę 4 casy na tel i już niby dzisiaj wysłane
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:52   #4240
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Zegarek "Pandora" cena 4,05$ teraz taniej 3,58$ http://ali.pub/pe26k
zamówiony 15.12 otrzymany 21.01
Bardzo fajny zegarek z ładnym cyferblatem, delikatny wzór i elegancki wygląd. Zegarek jest bardzo kobiecy w jasnym złocie z silikonowym paskiem. Działa od kilku dni i wszystko jest w porządku, nie spieszy się, nie późni. Jest cichy. Dziurki w pasku nie są przebite na stałe, ramię sprzączki przechodzi przez silikon, po zdjęciu dziurka nadal jest zakryta. Na razie pasek sprawuje się dobrze.
W sklepie inne marki MK, Swatch http://ali.pub/b3tah
U mojego sprzedawcy nie ma już koloru czarnego ale np tutaj jest http://ali.pub/har8n

Ładny ten zegarek i ma złote zapięcie, co chyba rzadko się zdarza, bo wszędzie widzę srebrne, szkoda,że nie ma już czarnych :-(
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:19   #4241
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Zegarek Taylor Cole http://ali.pub/k7x5v,
bardzo fajny zegarek wykonany ze stali szlachetnej więc nic na pewno nie odskoczy i się nie zetrze, porządna bransoletka, dość ciężki. Wskazówka sekundnika z literką T, wskazówki fluorescencyjne. Rewelacyjne wykonanie z dbałością o szczegóły. Fajne kobiece akcenty jak cyrkonie na cyferblacie, bardzo kobiecy i elegancki przychodzi w pudełku, fajny pomysł na prezent. Polecam
Inny kolor http://ali.pub/vgumw
w sklepie inne modele w złocie z dodatkowymi tarczami jak sekundnik, chronograf http://ali.pub/v4mt0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07370 1.jpg (125,5 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07371.JPG (132,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudełka.jpg (74,5 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-02-15 o 13:55
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 11:26   #4242
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Ładny ten zegarek i ma złote zapięcie, co chyba rzadko się zdarza, bo wszędzie widzę srebrne, szkoda,że nie ma już czarnych :-(
'
Mam inna aukcję z czarnym jakbyś chciała http://ali.pub/har8n,




---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Dokładnie. W niektórych sklepach w opisach jest ze mają wolne od tego do tego. Domowilam w niedzielę 4 casy na tel i już niby dzisiaj wysłane

To w sumie dobrze że nadane chociaż podobno poczty już nie pracują ja w zeszłą niedzielę dostałam numer trackingu i nic się nie dzieje do dnia dzisiejszego wrrrr zła jestem bo to kolejny zakup od tego sprzedawcy i zapewniał że przed świętami zdąży wyjść z Chin a to już ponad tydzień a numer siedzi w Chinach
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:54   #4243
justys_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Chciałam sobie kupić pierścionek http://www.aliexpress.com/item/2015-...999.359.M9DMkN ale za nic nie mogę dojść jaki rozmiar mam wybrać jak mierzyć rozmiar pierścionka?
A czy polecicie mi jakiś fajny portfel?
justys_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 12:09   #4244
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez justys_1 Pokaż wiadomość
Chciałam sobie kupić pierścionek http://www.aliexpress.com/item/2015-...999.359.M9DMkN ale za nic nie mogę dojść jaki rozmiar mam wybrać jak mierzyć rozmiar pierścionka?
A czy polecicie mi jakiś fajny portfel?
Zmierz najlepiej obwód swojego pierścionka lub obwód palca na którym chcesz nosić obok rozm masz sizing info i tam masz rozm oraz jak wymierzyć, u nich lepiej kierować się realnymi wymiarami jak obwód długość wkładki etc
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:01   #4245
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

No właśnie wymiary, mierzenie...

Co byście zrobiły jakby było np 3 sprzedawców i każdy miał w ofercie tę samą rzecz, ale w różnych cenach? Pewnie byście wybrały tego najtańszego, ale problem pojawia się w tabeli rozmiarów - u dwóch sprzedawców pasuje wam rozmiar m a u ostatniego xxl. Sugerowałybyście się dalej tabelą?
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:23   #4246
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
No właśnie wymiary, mierzenie...

Co byście zrobiły jakby było np 3 sprzedawców i każdy miał w ofercie tę samą rzecz, ale w różnych cenach? Pewnie byście wybrały tego najtańszego, ale problem pojawia się w tabeli rozmiarów - u dwóch sprzedawców pasuje wam rozmiar m a u ostatniego xxl. Sugerowałybyście się dalej tabelą?
zapytala bym sprzedawcy o rozmiar zakupila a jakby przyszlo niezgodne z tym co napisal zalozyla bym spor
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:48   #4247
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
'
Mam inna aukcję z czarnym jakbyś chciała http://ali.pub/har8n,




---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------




To w sumie dobrze że nadane chociaż podobno poczty już nie pracują ja w zeszłą niedzielę dostałam numer trackingu i nic się nie dzieje do dnia dzisiejszego wrrrr zła jestem bo to kolejny zakup od tego sprzedawcy i zapewniał że przed świętami zdąży wyjść z Chin a to już ponad tydzień a numer siedzi w Chinach
To chyba źle doczytałam ha pewnie tylko nadane zostało :p

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Dziewczyny a może któraś zamawiala dresy? Niby nike do polatania po domu itp byłyby w sam raz tylko że mam problem z rozmiarem. Brać standardowo czy rozmiar większy? Bo u kilku sprzedawców w tabelach są rozbieżności
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:10   #4248
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
No właśnie wymiary, mierzenie...

Co byście zrobiły jakby było np 3 sprzedawców i każdy miał w ofercie tę samą rzecz, ale w różnych cenach? Pewnie byście wybrały tego najtańszego, ale problem pojawia się w tabeli rozmiarów - u dwóch sprzedawców pasuje wam rozmiar m a u ostatniego xxl. Sugerowałybyście się dalej tabelą?
Wybrałabym zgodnie z tabelą i zapytałabym w wiadomości czy wymiary są zgodne z tabelą. Chyba najbezpieczniej bo wtedy masz podkładkę co zamawiałaś

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez justys_1 Pokaż wiadomość
A czy polecicie mi jakiś fajny portfel?
Mam kilka fajnych "markowych" tylko nie wiem jaki chcesz budżet przeznaczyć. Ogólnie ceny od 6,99$
Mulberry http://ali.pub/x3diq
LV http://ali.pub/r8dyw
Prada http://ali.pub/yc9e1
S.Ferragamo http://ali.pub/gqrxz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
To chyba źle doczytałam ha pewnie tylko nadane zostało :p

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Dziewczyny a może któraś zamawiala dresy? Niby nike do polatania po domu itp byłyby w sam raz tylko że mam problem z rozmiarem. Brać standardowo czy rozmiar większy? Bo u kilku sprzedawców w tabelach są rozbieżności
Oni często oznaczają jako wysłane a jak się spr numer to jest info że przesyłka dostała numer nadania i tyle i czasem jeszcze sporo leży zanim się ruszy, co do dresu to tabelką się kieruj ew zapytaj sprzedawcę podaj swoje wymiary on doradzi.
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:23   #4249
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczynki kochane, moglybyscie podac namiar na facebookowa grupe?
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 14:26   #4250
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość

Oni często oznaczają jako wysłane a jak się spr numer to jest info że przesyłka dostała numer nadania i tyle i czasem jeszcze sporo leży zanim się ruszy, co do dresu to tabelką się kieruj ew zapytaj sprzedawcę podaj swoje wymiary on doradzi.
Tak właśnie jest z numerem nadania paczki z tymi płąszczami cebulkowymi po 3 dolary. Numer nadania był już na drugi dzień, a śledzić się go nie da do dziś, na dodatek koleś zwinął sklep, nie ma już ani jednej rzeczy na sprzedaż. Tylko nie rozumiem jednego - co mu to daje skoro kasę dostanie dopiero gdy my potwierdzimy odbiór paczek?
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:39   #4251
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest z numerem nadania paczki z tymi płąszczami cebulkowymi po 3 dolary. Numer nadania był już na drugi dzień, a śledzić się go nie da do dziś, na dodatek koleś zwinął sklep, nie ma już ani jednej rzeczy na sprzedaż. Tylko nie rozumiem jednego - co mu to daje skoro kasę dostanie dopiero gdy my potwierdzimy odbiór paczek?
nie wiem dlatego mi szkoda zycia na placenie i pozniej robienie sporow bo plaszcze za 3usd nie czytalam nigdy by komus przyszly jak kupuje z 3 lata z chin owszem jakies ☠☠☠☠☠☠☠y to czasami tak ale ceny z 30-40 na 3usd nigdy nie przychodza dlatego bylam ciekawa czy zmienie zdanie ale chyba nie
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:40   #4252
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Kolejne paczuszki mi dziś przyniósł pan listonosz

http://www.ebay.com/itm/381283693801
http://www.aliexpress.com/item/Luxur...485884342.html

Bransoletka ala Pandorka godna polecenia, porządna i ładnie wykonana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2846.jpg (83,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2847.jpg (123,1 KB, 119 załadowań)
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:50   #4253
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Wybrałabym zgodnie z tabelą i zapytałabym w wiadomości czy wymiary są zgodne z tabelą. Chyba najbezpieczniej bo wtedy masz podkładkę co zamawiałaś

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



Mam kilka fajnych "markowych" tylko nie wiem jaki chcesz budżet przeznaczyć. Ogólnie ceny od 6,99$
Mulberry http://ali.pub/x3diq
LV http://ali.pub/r8dyw
Prada http://ali.pub/yc9e1
S.Ferragamo http://ali.pub/gqrxz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



Oni często oznaczają jako wysłane a jak się spr numer to jest info że przesyłka dostała numer nadania i tyle i czasem jeszcze sporo leży zanim się ruszy, co do dresu to tabelką się kieruj ew zapytaj sprzedawcę podaj swoje wymiary on doradzi.
Czy mogłabyś wkleić długie linki do tych portfeli, nie otwierają mi się skrócone linki
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:15   #4254
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest z numerem nadania paczki z tymi płąszczami cebulkowymi po 3 dolary. Numer nadania był już na drugi dzień, a śledzić się go nie da do dziś, na dodatek koleś zwinął sklep, nie ma już ani jednej rzeczy na sprzedaż. Tylko nie rozumiem jednego - co mu to daje skoro kasę dostanie dopiero gdy my potwierdzimy odbiór paczek?
Generalnie chodzi im o ilość zamówień. Większość osób sortuje zamówienia tym właśnie kryterium. Mnóstwo osób zamówi płaszcz za 3 dolary, wtedy zmieni cenę na 12 i ludzie nadal będą zamawiać, bo będą uważać, że musi być jakiś super skoro tyle ludzi zamawia. A nałapią też pozytywnych feedbacków, bo jednak sporo ludzi mimo, że rzecz nie dojdzie, a sprzedawca zwróci pieniądze to dają pozytywny.
Teraz na Ali zniknęła opcja, która według mnie była bardzo ważna - koło feedbacku nie pokazuje ceny, za jaką kupił rzecz sprzedający. I teraz np nie wiem, czy jakaś promocja z 10$ na 5$ to faktycznie promocja, czy ciągle sprzedaje rzecz w tej samej cenie, a to ma tylko przyciągnąć uwagę.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
nie wiem dlatego mi szkoda zycia na placenie i pozniej robienie sporow bo plaszcze za 3usd nie czytalam nigdy by komus przyszly jak kupuje z 3 lata z chin owszem jakies ☠☠☠☠☠☠☠y to czasami tak ale ceny z 30-40 na 3usd nigdy nie przychodza dlatego bylam ciekawa czy zmienie zdanie ale chyba nie
Ludzie z tej grupy cebulkowej faktycznie dostają niektóre rzeczy. Ale mi też nie chciałoby się z tym bawić, bo jednak większość rzeczy nie przychodzi.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:44   #4255
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Generalnie chodzi im o ilość zamówień. Większość osób sortuje zamówienia tym właśnie kryterium. Mnóstwo osób zamówi płaszcz za 3 dolary, wtedy zmieni cenę na 12 i ludzie nadal będą zamawiać, bo będą uważać, że musi być jakiś super skoro tyle ludzi zamawia. A nałapią też pozytywnych feedbacków, bo jednak sporo ludzi mimo, że rzecz nie dojdzie, a sprzedawca zwróci pieniądze to dają pozytywny.
Teraz na Ali zniknęła opcja, która według mnie była bardzo ważna - koło feedbacku nie pokazuje ceny, za jaką kupił rzecz sprzedający. I teraz np nie wiem, czy jakaś promocja z 10$ na 5$ to faktycznie promocja, czy ciągle sprzedaje rzecz w tej samej cenie, a to ma tylko przyciągnąć uwagę.


Ludzie z tej grupy cebulkowej faktycznie dostają niektóre rzeczy. Ale mi też nie chciałoby się z tym bawić, bo jednak większość rzeczy nie przychodzi.
zgadzam sie opcja cena kolo komentarza byla przydatna i tez na nia czasami patrzylam a teraz cholera wie kiedy to cena normalna a kiedy promocja
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:14   #4256
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
No za taką cenę można spróbować i zobaczyć co i jak za cenę z rossa bym się już nie skusiła
Jakbym dała za to 130 to nie wiem Depresja czy coś.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:57   #4257
kama100
Raczkowanie
 
Avatar kama100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 89
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
zgadzam sie opcja cena kolo komentarza byla przydatna i tez na nia czasami patrzylam a teraz cholera wie kiedy to cena normalna a kiedy promocja
Faktycznie szkoda, ze nie widać ceny. Teraz natomiast jest opcja gdzie widać full refund. Na pewno też pomocna
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kama100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:09   #4258
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest z numerem nadania paczki z tymi płąszczami cebulkowymi po 3 dolary. Numer nadania był już na drugi dzień, a śledzić się go nie da do dziś, na dodatek koleś zwinął sklep, nie ma już ani jednej rzeczy na sprzedaż. Tylko nie rozumiem jednego - co mu to daje skoro kasę dostanie dopiero gdy my potwierdzimy odbiór paczek?
Daje mu to ilość zamówień im więcej zamówień tym np podczas wyszukiwania danej rzeczy jest na górze bo większość os patrzy po orders' ach

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś wkleić długie linki do tych portfeli, nie otwierają mi się skrócone linki
M http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...vopzwx8z16h4a/
LV http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...felsthd2viw8g/
P http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...3ke63m1vzj29b/
F http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...z09f5jbktiy7b/

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Jakbym dała za to 130 to nie wiem Depresja czy coś.

Dokładnie, ja już za jeden przepłaciłam bo założyłam że jednak oryginał będzie lepszy

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Opcja widocznej ceny była super, fakt teraz ta aktualizacja ali też jest fajna jak np wyświetlanie tylko foto w feedbackach bo czasem i 20str trzeba było przekopać

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-02-02 o 21:35
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:14   #4259
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Właśnie oglądałam przeceny na nowy chiński rok do -60% i kurczę nie ma nic ciekawego
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:19   #4260
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam przeceny na nowy chiński rok do -60% i kurczę nie ma nic ciekawego
Niektóre to takie pseudo przeceny na black friday było podobnie
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.