Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-25, 18:42   #4081
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
O to dobrze wiedzieæ przewa¿nie wpadaj± tu dziewczyny z pytaniami, czy mog± zg³osiæ reklamacjê na fryzjera
Ile zap³aci³a¶, tak z ciekawo¶ci? I jakiej d³ugo¶ci w³osy? I ile trwa³ zabieg? bo jak ja robiê to mi schodzi oko³o 8h
To ju¿ by³o parê ³adnych lat temu. P³aci³am ok. 400-500 z³ (totalnie teraz nie pamiêtam, ile dok³adnie!), w³osy do ko¶ci ogonowej, nie pamiêtam, ile trwa³, ale nie jako¶ szczególnie d³ugo, w³osy w miarê szybko mi sch³y podczas suszenia suszark± Wydaje mi siê, ¿e oko³o 4 godzin, ale mo¿liwe, ¿e krócej.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-25, 19:24   #4082
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5692210986 a co Wy na to? Jaka¶ nowo¶æ. A¿ z ciekawo¶ci zamówi³am :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Plus, co my¶licie o zrobieniu zabiegu na 180 stopniach? Bêdzie efekt?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:48   #4083
natsumi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Co my¶licie o masce Loreal Professinel Pro Keratin Refill? Fryzjerka mi mówi, ¿e koniecznie muszê j± kupiæ, ¿eby keratyna siê nie sp³uka³a tak szybko, a tutaj piszecie, ¿e wystarczy kupiæ od¿ywkê/maskê bez soli i parabenów... To co w koñcu najbardziej polecacie i co my¶licie o tej masce?
natsumi96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:07   #4084
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez natsumi96 Poka¿ wiadomo¶æ
Co my¶licie o masce Loreal Professinel Pro Keratin Refill? Fryzjerka mi mówi, ¿e koniecznie muszê j± kupiæ, ¿eby keratyna siê nie sp³uka³a tak szybko, a tutaj piszecie, ¿e wystarczy kupiæ od¿ywkê/maskê bez soli i parabenów... To co w koñcu najbardziej polecacie i co my¶licie o tej masce?
Na pewno nie zaszkodzi, ale wydaje mi siê, ¿e jest do¶æ sporo od¿ywek/masek z keratyn±. ona pewnie chce Ci wcisn±æ od siebie z salonu
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:35   #4085
prawusex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 5
Keratynowe prostowanie w³osów - mê¿czyzna

Witam, chcê zrobiæ sobie keratynowe prostowanie w³osów w domu, mam ¶reniej d³ugo¶ci w³osy, ale ju¿ mam do¶æ tych krêconych w³osów i jak tylko mi zmokn± to wygl±dam fatalnie :P

Czy ten zestaw bêdzie ok?

http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...949322022.html
prawusex jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:49   #4086
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Tak Gold dam znaæ
Hej, no i jak tam? Umy³a¶ ju¿ w³osy i wszystko jest ok?
Zamawia³a¶ gold w oryginalnym opakowaniu czy przelewan±?

Przy okazji siê przywitam, kiedy¶ siê tu udziela³am, prostowa³am g³ównie encanto, ale przesta³o na mnie dzia³aæ. Zrobi³am w po³owie sierpnia Cocochoco Pure i efekty mia³am a¿ do poprzedniego miesi±ca. W tym miechu w³osy sta³y siê ju¿ niesforne i mam mnóstwo krêc±cych siê babyhair, wiêc pora na powtórkê prostowania Kusi mnie Cocochoco Gold w³a¶nie, ale nie mogê sobie pozwoliæ finansowo na ca³e opakowanie i nie wiem czy ryzykowaæ z przelewan±.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:39   #4087
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dzisiaj w sprawdzonym przeze mnie salonie zobaczy³am promocjê na keratynowe prostowanie w³osów. Ju¿ dawno my¶la³am o tym zabiegu, wiêc od razu zadzwoni³am siê umówiæ. Przez telefon kobieta mi powiedzia³a, ¿e 2dni po zabiegu muszê ponownie przyj¶æ do salonu, tym razem w celu sp³ukania w³osów. By³am tym zaskoczona, poniewa¿ czyta³am w wielu artyku³ach, ¿e po prostu wystarczy, ¿e po tych 2-3 dniach samemu umyæ w³osy. Kto¶ mia³ tak± sytuacjê? Co o tym s±dziæ?
dzasta944 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 08:12   #4088
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, no i jak tam? Umy³a¶ ju¿ w³osy i wszystko jest ok?
Zamawia³a¶ gold w oryginalnym opakowaniu czy przelewan±?

Przy okazji siê przywitam, kiedy¶ siê tu udziela³am, prostowa³am g³ównie encanto, ale przesta³o na mnie dzia³aæ. Zrobi³am w po³owie sierpnia Cocochoco Pure i efekty mia³am a¿ do poprzedniego miesi±ca. W tym miechu w³osy sta³y siê ju¿ niesforne i mam mnóstwo krêc±cych siê babyhair, wiêc pora na powtórkê prostowania Kusi mnie Cocochoco Gold w³a¶nie, ale nie mogê sobie pozwoliæ finansowo na ca³e opakowanie i nie wiem czy ryzykowaæ z przelewan±.
Polecam kupiæ od vitastore-polska (allegro).

Kupowa³am te¿ olewki i by³y ok Konkretny sprzedawca
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:39   #4089
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam kupiæ od vitastore-polska (allegro).

Kupowa³am te¿ olewki i by³y ok Konkretny sprzedawca
W³a¶nie od nich zamawia³am wcze¶niej i nawet te odlewki wysy³aj± w opakowaniach cocochoco, w dodatku by³am bardzo zadowolona z samego produktu Wersjê Gold maj± jednak wy³±cznie w opakowaniu 250 ml. Pewnie skoñczy siê tak, ¿e zamówiê wersjê oryginal lub pure
Dziêkujê za pomoc
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:19   #4090
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie od nich zamawia³am wcze¶niej i nawet te odlewki wysy³aj± w opakowaniach cocochoco, w dodatku by³am bardzo zadowolona z samego produktu Wersjê Gold maj± jednak wy³±cznie w opakowaniu 250 ml. Pewnie skoñczy siê tak, ¿e zamówiê wersjê oryginal lub pure
Dziêkujê za pomoc
te¿ siê zastanawiam nad t± wersj± gold, ale 299 z³ za jedno opakowanie to trochê za du¿o dla mnie poczekam na opinie jak kto¶ ju¿ zrobi
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 16:35   #4091
ChrisJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam. Jestem ju¿ po zabiegu encanto. Gooor±co mi ;d
Mam pytanie, czy rzeczywi¶cie umycie ju¿ dzisiaj w³osów nie bêdzie szkodliwe dla u¿ytych preparatów? Niby jest napisane, ¿e mo¿na po 3h, ale jakie s± wasze do¶wiadczenia?
ChrisJ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 17:09   #4092
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, no i jak tam? Umy³a¶ ju¿ w³osy i wszystko jest ok?
Zamawia³a¶ gold w oryginalnym opakowaniu czy przelewan±?

Przy okazji siê przywitam, kiedy¶ siê tu udziela³am, prostowa³am g³ównie encanto, ale przesta³o na mnie dzia³aæ. Zrobi³am w po³owie sierpnia Cocochoco Pure i efekty mia³am a¿ do poprzedniego miesi±ca. W tym miechu w³osy sta³y siê ju¿ niesforne i mam mnóstwo krêc±cych siê babyhair, wiêc pora na powtórkê prostowania Kusi mnie Cocochoco Gold w³a¶nie, ale nie mogê sobie pozwoliæ finansowo na ca³e opakowanie i nie wiem czy ryzykowaæ z przelewan±.
Tak umy³am W³osy proste ale z od¿ywieniem tak ¶rednio, mo¿e dlatego ¿e mia³am zniszczone rozja¶nianiem. Zamawia³am 100ml przelana, ale my¶lê, ¿e by³a ok bo by³a gêsta, konsystencja od¿ywki do w³osów, widaæ by³o te z³oto no i zapach niemi³osiernie dusz±cy zamawia³am od u¿ytkownika hubert2804
Pó¼niej wstawiê zdjêcia

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie od nich zamawia³am wcze¶niej i nawet te odlewki wysy³aj± w opakowaniach cocochoco, w dodatku by³am bardzo zadowolona z samego produktu Wersjê Gold maj± jednak wy³±cznie w opakowaniu 250 ml. Pewnie skoñczy siê tak, ¿e zamówiê wersjê oryginal lub pure
Dziêkujê za pomoc
Dziewczyny pisa³am do vitastore-polska z pytaniem o sprzeda¿ w ilo¶ci 100ml i napisali mi ¿e ten hubert2804 to ich dystrybutor i ¿e on ma dostêpn± tak± ilo¶æ, wiêc wywnioskowa³am ¿e taka sama keratyna i zamówi³am u niego

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasta944 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj w sprawdzonym przeze mnie salonie zobaczy³am promocjê na keratynowe prostowanie w³osów. Ju¿ dawno my¶la³am o tym zabiegu, wiêc od razu zadzwoni³am siê umówiæ. Przez telefon kobieta mi powiedzia³a, ¿e 2dni po zabiegu muszê ponownie przyj¶æ do salonu, tym razem w celu sp³ukania w³osów. By³am tym zaskoczona, poniewa¿ czyta³am w wielu artyku³ach, ¿e po prostu wystarczy, ¿e po tych 2-3 dniach samemu umyæ w³osy. Kto¶ mia³ tak± sytuacjê? Co o tym s±dziæ?
Mo¿e chce sprawdziæ czy po umyciu wszystko bêdzie ok, mo¿e jak±¶ jeszcze od¿ywkê na³o¿yæ, zapytaj po prostu
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-28 o 17:04
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 18:13   #4093
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Jestem ju¿ po zabiegu encanto. Gooor±co mi ;d
Mam pytanie, czy rzeczywi¶cie umycie ju¿ dzisiaj w³osów nie bêdzie szkodliwe dla u¿ytych preparatów? Niby jest napisane, ¿e mo¿na po 3h, ale jakie s± wasze do¶wiadczenia?
Cocochoco Gold niesamowicie dusz±ca? To chyba jedyna keratyna która "pachnie" a nie ¶mierdzi...
Duszenia przy suszeniu nie ma w ogóle, tylko i wy³±cznie przy wprasowywaniu w³osków na przodzie czuæ odrobinê ¿e ¶mierdzi.



Ja po ju¿ d³u¿szym czasie po Gold jestem zadowolona, ale mi okropnie obci±¿ala w³osy, niestety mam przetluszczaje wiêc Gold skrócila mi ¿ywotno¶æ o 1 dzieñ :-(
Fakt ¿e w³osy siê nie pusz±, nie reaguj± na wilgoæ ale nie s± proste jak spod linijki, bardzo naturalny efekt, nie ma te¿ odkszta³ceñ np po nocy
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 18:53   #4094
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco Gold niesamowicie dusz±ca? To chyba jedyna keratyna która "pachnie" a nie ¶mierdzi...
Duszenia przy suszeniu nie ma w ogóle, tylko i wy³±cznie przy wprasowywaniu w³osków na przodzie czuæ odrobinê ¿e ¶mierdzi.



Ja po ju¿ d³u¿szym czasie po Gold jestem zadowolona, ale mi okropnie obci±¿ala w³osy, niestety mam przetluszczaje wiêc Gold skrócila mi ¿ywotno¶æ o 1 dzieñ :-(
Fakt ¿e w³osy siê nie pusz±, nie reaguj± na wilgoæ ale nie s± proste jak spod linijki, bardzo naturalny efekt, nie ma te¿ odkszta³ceñ np po nocy
hmm a masz mo¿e porównanie do wersji Pure albo Original z Cocochoco?
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 19:10   #4095
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Tak umy³am W³osy proste ale z od¿ywieniem tak ¶rednio, mo¿e dlatego ¿e mia³am zniszczone rozja¶nianiem. Zamawia³am 100ml przelana, ale my¶lê, ¿e by³a ok bo by³a gêsta, konsystencja od¿ywki do w³osów, widaæ by³o te z³oto no i zapach niemi³osiernie dusz±cy zamawia³am od u¿ytkownika hubert2804
Pó¼niej wstawiê zdjêcia

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


Dziewczyny pisa³am do vitastore-polska z pytaniem o sprzeda¿ w ilo¶ci 100ml i napisali mi ¿e ten hubert2804 to ich dystrybutor i ¿e on ma dostêpn± tak± ilo¶æ, wiêc wywnioskowa³am ¿e taka sama keratyna i zamówi³am u niego

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------


Mo¿e chce sprawdziæ czy po umyciu wszystko bêdzie ok, mo¿e jak±¶ jeszcze od¿ywkê na³o¿yæ, zapytaj po prostu
Ooo, to nie wiedzia³am, ¿e ten sprzedawca jest ich dystrybutorem

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco Gold niesamowicie dusz±ca? To chyba jedyna keratyna która "pachnie" a nie ¶mierdzi...
Duszenia przy suszeniu nie ma w ogóle, tylko i wy³±cznie przy wprasowywaniu w³osków na przodzie czuæ odrobinê ¿e ¶mierdzi.



Ja po ju¿ d³u¿szym czasie po Gold jestem zadowolona, ale mi okropnie obci±¿ala w³osy, niestety mam przetluszczaje wiêc Gold skrócila mi ¿ywotno¶æ o 1 dzieñ :-(
Fakt ¿e w³osy siê nie pusz±, nie reaguj± na wilgoæ ale nie s± proste jak spod linijki, bardzo naturalny efekt, nie ma te¿ odkszta³ceñ np po nocy
To teraz siê zastanawiam czy u¿ywa³y¶cie na pewno tej samej keratyny

Ale powiem Wam, ¿e jak dla mnie cocochoco pure te¿ by³a trochê dusz±ca. Tzn. o ³adnym zapachu, ale podczas suszenia mnie dusi³o.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 20:45   #4096
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³osy prostowa³am Encanto pod koniec wrze¶nia. Teraz mam w³osy proste - nie tak idealnie, gdzieniegdzie s± bardziej wygniecione, gdzieniegdzie mniej. Wszystko zale¿y, czy idê spaæ z w³osami mokrymi, czy suchymi. Jednak siê pusz±, tak jak przed zabiegiem. Puch nie jest du¿y, w³osy proste - jaki preparat wybraæ?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:28   #4097
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy prostowa³am Encanto pod koniec wrze¶nia. Teraz mam w³osy proste - nie tak idealnie, gdzieniegdzie s± bardziej wygniecione, gdzieniegdzie mniej. Wszystko zale¿y, czy idê spaæ z w³osami mokrymi, czy suchymi. Jednak siê pusz±, tak jak przed zabiegiem. Puch nie jest du¿y, w³osy proste - jaki preparat wybraæ?
A to nie chcesz znów Encanto? Robi³a¶ star± czy now± wersj±?

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Jestem ju¿ po zabiegu encanto. Gooor±co mi ;d
Mam pytanie, czy rzeczywi¶cie umycie ju¿ dzisiaj w³osów nie bêdzie szkodliwe dla u¿ytych preparatów? Niby jest napisane, ¿e mo¿na po 3h, ale jakie s± wasze do¶wiadczenia?
Ja my³am od razu, bo jednak by³ mega przyliz i przy starym encanto raczej nie mia³o to negatywnych skutków, bo z pó³ roku trzyma³ efekt.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:31   #4098
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czytam ten w±tek juz do¶æ d³ugo, ale im d³u¿ej czytam tym bardziej w g³owie mi siê miesza.. Pocz±tkowo chcia³am Encanto, ale kondycja moich w³osów ostatnimi czasy siê poprawi³a i teraz sama nie wiem.. Dorad¼cie! Moje w³osy siê pusz± i chcia³abym w³a¶nie ten puch usun±æ i wyg³adziæ w³osy. Nie zale¿y mi ¿eby by³y proste, a nawet nie chcia³abym zbyt prostych, chcia³abym ¿eby one by³y podatne i siê trochê wywija³y jak pójdê spaæ w mokrych. Co powinnam u¿yæ?
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 12:24   #4099
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
A to nie chcesz znów Encanto? Robi³a¶ star± czy now± wersj±?


Ja my³am od razu, bo jednak by³ mega przyliz i przy starym encanto raczej nie mia³o to negatywnych skutków, bo z pó³ roku trzyma³ efekt.
Star± wersj±. Kupowa³am od Alicja_Style. Nie wiem w³a¶nie czy Encanto czy mo¿e co¶ innego tym razem.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 12:42   #4100
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo, to nie wiedzia³am, ¿e ten sprzedawca jest ich dystrybutorem



To teraz siê zastanawiam czy u¿ywa³y¶cie na pewno tej samej keratyny

Ale powiem Wam, ¿e jak dla mnie cocochoco pure te¿ by³a trochê dusz±ca. Tzn. o ³adnym zapachu, ale podczas suszenia mnie dusi³o.
Nie mia³am odlewek tylko kupi³am pe³nowymiarowy zestaw wiêc jestem na 99,9% pewna ze to orygina³

Pure by³a bardziej dusz±ca, u¿ywa³am te¿ i mimo takiego zapachu jab³uszka piek³a w oczy :-D


HAYLEE u¿ywa³am pure szczerze to nie wiem ale nie widzê ró¿nicy miêdzy jedna a drug±. Drugi raz wziê³abym znowu pure bo nie widzê ¿eby ta Gold jako¶ by³a zdecydowanie lepsza :-(
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 13:20   #4101
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny a czy po keratynowym prostowaniu mo¿na jako¶ zakrêciæ w³osy? Np. jak mokre zwia¿ê w koczka i pójdê spaæ, to bêdê mia³a loczki?
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 13:26   #4102
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5692210986 a co Wy na to? Jaka¶ nowo¶æ. A¿ z ciekawo¶ci zamówi³am :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Plus, co my¶licie o zrobieniu zabiegu na 180 stopniach? Bêdzie efekt?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Up up. Przysz³o mi zamówienie i nie wiem- robiæ czy te¿ nie ryzykowaæ?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 14:36   #4103
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Up up. Przysz³o mi zamówienie i nie wiem- robiæ czy te¿ nie ryzykowaæ?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Kurcze ja bym siê ba³a , nawet ¿adnej nazwy nie ma ¿eby gdzie¶ poczytaæ co to w ogóle jest.
Masz kota w worku, szkoda w³osów..
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:24   #4104
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³a¶nie siê obawiam. Niby jedna dziewczyna na facebooku na forum fryzjerskim robi³a kole¿ance i wysz³o fajnie, ale zdjêcia niby zapomnia³a zrobiæ...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:29   #4105
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 737
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zamówi³am Encanto i postanowi³am, ¿e zaryzykujê na swoich w³osach. Mam nadzieje, ¿e siê wyg³adz± ³adnie i nie odpadn± jak prognozowa³ fryzjer Bêdê robiæ za jakie¶ 2 tygodnie. Juz siê nie mogê doczekaæ
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Je¿eli Wiza¿ jest bezradny, to nic tylko skakaæ z mostu


bajeczka000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 19:03   #4106
syrenka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hejki. Mam pytanko. 3 tygodnie temu mia³am robione encanto na w³osach (stara formu³a). Z krêconego puszystego che³mu, przesz³am na b³yszcz±ce prawie idealnie proste w³osy jednak gdzieniegdzie te w³osy mi sie wywijaj± i musze je w tych miejscach prostowaæ. Zawsze u¿ywa³am jakiej¶ termoochrony ale w sumie wszystkie jakie u¿ywa³am zawieraj± sls, sole i ca³± reszte której nie mozna uzywac. jakich preparatów wy u¿ywacie?
syrenka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-29, 20:39   #4107
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mia³am odlewek tylko kupi³am pe³nowymiarowy zestaw wiêc jestem na 99,9% pewna ze to orygina³

Pure by³a bardziej dusz±ca, u¿ywa³am te¿ i mimo takiego zapachu jab³uszka piek³a w oczy :-D


HAYLEE u¿ywa³am pure szczerze to nie wiem ale nie widzê ró¿nicy miêdzy jedna a drug±. Drugi raz wziê³abym znowu pure bo nie widzê ¿eby ta Gold jako¶ by³a zdecydowanie lepsza :-(
Dziêki za info.. Eh czyli tak jak my¶la³am, pewno ma³o co zmienili

Co prawa keratyna juz mi siê trochê wyp³uka³a (robi³am jako¶ hmm w styczniu? nie pamiêtam dok³adnie, musia³abym poszukaæ po swoich postach ), natomiast kupi³am olejek Schwarzkopf Oil Miracle i u¿ywam przed prostowaniem. Zawiera alkohol, który ³adnie wyparowuje przy prostowaniu i zostawia takie g³adziutkie w³osy... Na razie to mój sposób na piêkne kude³ki, zobaczymy jak z kondycj± po miesi±cu takich zabiegów
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-01, 09:12   #4108
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez syrenka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejki. Mam pytanko. 3 tygodnie temu mia³am robione encanto na w³osach (stara formu³a). Z krêconego puszystego che³mu, przesz³am na b³yszcz±ce prawie idealnie proste w³osy jednak gdzieniegdzie te w³osy mi sie wywijaj± i musze je w tych miejscach prostowaæ. Zawsze u¿ywa³am jakiej¶ termoochrony ale w sumie wszystkie jakie u¿ywa³am zawieraj± sls, sole i ca³± reszte której nie mozna uzywac. jakich preparatów wy u¿ywacie?
Ja przy suszeniu u¿ywam mgie³ki z Marion, takiej czerwonej. Ma bardzo dobre opinie na kwc, ja te¿ jestem zadowolona (choæ w sumie ciê¿ko oceniæ, czy co¶ takiego dzia³a).
A szkodliwe po keratynie jest Sodium Chloridum, z tego co kojarzê. W tej mgie³ce tego nie ma
a ja i tak u¿ywam szamponów z tym sodium chloridum i nie narzekam
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:48   #4109
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hejka nagra³am kolejny filmik o keratynie z pytaniami i odpowiedziami my¶lê, ¿e to bardziej dla osób pocz±tkuj±cych, ale mówiê te¿ o Encanto vs. Nanox - ostatecznie uwa¿am, ¿e lepsze jest zwyk³e Encanto.



Mo¿e siê komu¶ przyda
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-02, 10:28   #4110
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wczoraj robi³am encanto na grzywce z tego co mi pozosta³o z maja jak robi³am (stara formu³a). Lecia³o mi z nosa, ³zy, drapalo w gard³o. Bola³a rêka od suszenia w³osów. Robi³am tylko grzywkê a i tak trochê mi zesz³o. Nastêpnym razem chyba komu¶ zap³acê za to. Je¶li chodzi o efekt to dzi¶ rano umylam w³osy i s± proste i miêciutkie <3. Robi³am tylko grzywkê bo reszta w³osów jest nadal prosta po poprzednim razie z maja.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.