nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 19:15   #4771
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,mogłybyście mi poradzić jaki odcień tego podkładu mam zamówić ?
Obecne używam rimmela match perfection w żelu 100ivory i lasting finish także tego odcienia..
Ma któraś z was porównanie revlona do tych podkładów? chodzi mi głownie o krycie i wytrzymałość..
W porównaniu do tych dwóch uważam, że jest lepszy bynajmniej jeśli chodzi o matowienie i trwałość. Odcienia Ci nie doradzę, bo tych najjaśniejszych nie używam.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:20   #4772
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja jestem mile zaskoczona wczorejszą wizytą w Douglasie. Pomijając ogroooomny tłum rozochoconych zakupami kobiet udało mi się dorwać konsultantkę z prośbą o pomoc w doborze odcienia Colorstay'a, gdyż nie wiem czy mam wybrać 180 czy 150. Pani poleciła mi 180 mówiąc, że jest bardziej naturalny, ale od razu sama z siebie zaproponowala, że da mi próbki obu odcieni żebym mogła przeanalizować je ze spokojem w domu.
Coprawda jeszcze żadnego odcienia nie użyłam, ale póki co jestem lekko zszokowana bo 180-tka na dłoni robi się pomarańczowa, aż mi się wierzyć nie chce że jestem aż taka blada ;/... póki co "na oko" chyba bardziej będzie pasować 150 Buff, ale według opinii Pani w sklepie Buff wygląda na twarzy "biało" co mnie nie pociesza, bo myślałam, że aż tak trupiej cery nie mam :P
jak już wypróbuję i wybiorę to dam znać
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:29   #4773
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mam nadzieje, ze mi cos podpowiecie bo ja jestem juz bezsilna czy zamotana specjalnie dzis wysmarowałam się swoim starym odcieniem BUFF bo dawno go nie uzywałam, a chciałam sprawdzic jak on na mnie lezy bo mial mi pomoc w okresleniu mojego idealnego odcienia

lubie go bo zaraz po nalozeniu zlewa sie z moim kolorem skory idealnie, w domowym oswietleniu fajnie wygladam w sztucznym sklepowym wygldam blado dzis sie widziałam i unikałam lustra w sklepie

z kolei IVORY jest dla mnie za jasny zas SANDY BEIGE za ciemny w nasyceniu, odcina sie od skory, wiec BUFF jest taki neutralny dla mnie, ale czemu do Was piszę...

kochane, bardzo podoba mi sie odcien mojej skory w tym kolorze BUFF, zaraz po nalozeniu jestem blada i koloryt wyrownany zas po kilku godzinach noszenia kolor wydobywa sie i ciemnieje nieco - to tez mi nie przeszkadza bo staje sie bardzo ladny i nie jestem taka blada

mam pytanie do posiadaczek BUFF - jakim on jest kolorem? bo nie jestem sama w stanie sobie na to odpowiedziec ciepły czy zimny? i do jakiej palety odcieni on nalezy? beżowych? oliwkowych? bo przeciez różowego pigmentu on w sobie nie ma, pomaranczowego tez nie...... ja już zgłupiałam help rece mi opadaja bo nie moge okreslic swojego typu urody, a efekt z BUFF na twarzy mi sie podoba i chyba to jest to w jakie tonacje mam uderzac.

Caarroolliinnee testuj z probek smiało, ja miałam probki 100, 150, 180..... 100 za jasny, 150 neutralny, a 180- jakis taki przesadzony i zbyt nachalny w pigmencie, wydaje mi sie ze brakuje wersji posredniej miedzy 150 a 180 wtedy bylo by najlepiej
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-12-18 o 21:31
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:37   #4774
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wg mnie jest zimnym beżem
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:56   #4775
kasienka94
Przyczajenie
 
Avatar kasienka94
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej Dziewczyny
W piątek otrzymałam mój Revlon zamówiony na allegro. (180 Sand Beige) Na razie sprawdziłam go tylko na dłoni. Wszystko wydaje się byc OK. Dręczy mnie jedynie jego zapach. Nie jest zbyt intensywny, a po nałożeniu i wyschnięciu staje się delikatnie wyczuwalny i (jak dla mnie) przyjemny.
Jak to jest u Was ?
kasienka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:02   #4776
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasienka94 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
W piątek otrzymałam mój Revlon zamówiony na allegro. (180 Sand Beige) Na razie sprawdziłam go tylko na dłoni. Wszystko wydaje się byc OK. Dręczy mnie jedynie jego zapach. Nie jest zbyt intensywny, a po nałożeniu i wyschnięciu staje się delikatnie wyczuwalny i (jak dla mnie) przyjemny.
Jak to jest u Was ?
U mnie też tak jest Mój TŻ ciągle narzeka na zapach tego podkładu ;D
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 11:10   #4777
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze mi cos podpowiecie bo ja jestem juz bezsilna czy zamotana specjalnie dzis wysmarowałam się swoim starym odcieniem BUFF bo dawno go nie uzywałam, a chciałam sprawdzic jak on na mnie lezy bo mial mi pomoc w okresleniu mojego idealnego odcienia

lubie go bo zaraz po nalozeniu zlewa sie z moim kolorem skory idealnie, w domowym oswietleniu fajnie wygladam w sztucznym sklepowym wygldam blado dzis sie widziałam i unikałam lustra w sklepie

z kolei IVORY jest dla mnie za jasny zas SANDY BEIGE za ciemny w nasyceniu, odcina sie od skory, wiec BUFF jest taki neutralny dla mnie, ale czemu do Was piszę...

kochane, bardzo podoba mi sie odcien mojej skory w tym kolorze BUFF, zaraz po nalozeniu jestem blada i koloryt wyrownany zas po kilku godzinach noszenia kolor wydobywa sie i ciemnieje nieco - to tez mi nie przeszkadza bo staje sie bardzo ladny i nie jestem taka blada

mam pytanie do posiadaczek BUFF - jakim on jest kolorem? bo nie jestem sama w stanie sobie na to odpowiedziec ciepły czy zimny? i do jakiej palety odcieni on nalezy? beżowych? oliwkowych? bo przeciez różowego pigmentu on w sobie nie ma, pomaranczowego tez nie...... ja już zgłupiałam help rece mi opadaja bo nie moge okreslic swojego typu urody, a efekt z BUFF na twarzy mi sie podoba i chyba to jest to w jakie tonacje mam uderzac.

Caarroolliinnee testuj z probek smiało, ja miałam probki 100, 150, 180..... 100 za jasny, 150 neutralny, a 180- jakis taki przesadzony i zbyt nachalny w pigmencie, wydaje mi sie ze brakuje wersji posredniej miedzy 150 a 180 wtedy bylo by najlepiej
ja właśnie też nie umiem okreslic koloru buff Też mi brakuje odcienia pomiędzy 150 a 180. 180 wydawał mi się za ciemny do mojej cery, co dziwne-wcześniej miałam próbkę 220 i wydawał mi się być tylko leciutko za ciemny, myślałam, że 180 będzie idealny
Ja mam z natury lekko "żółtawą" cerę. 150 stapia się z cerą po kilku minutach, ciemnieje na twarzy. Ale jaki to kolor? Cięzko powiedzieć ...
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 11:21   #4778
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dla mnie to jest odcien piaskowy neutralny, bo ani zimny ani ciepły....
czy to bez czy to oliwka.... tez nie potrafie tego okreslic wiem jedno nie jest ewidentnie rozowy ani pomaranczowy wiec chociaz cos wiem

z tego co udało mi sie wyszukac w sieci, dziewczyny widzą go jako jasny bez, jedne okreslaja go jako zimny, a inne jako ciepły, jedna dziewczyna napisała, ze jest neutralny i pasuje zarowno do cery ciepłej jak i zimnej

ale kolor buff jest rozny: tz. inny jest zaraz po nalozeniu (zimy, blady, piaskowy) a inny po utlenieniu (ciepły, naturalny, bezowy bez domieszki rozu czy mocnej marchewki)
mnie pasuja obie wersje a berdziej ta druga po utlenieniu

ja nadal nie wiem czy moja cera jest zimna czy ciepla, czy potrzebuje podkladu z zoltym pigmentem czy nie..... wiem ze efekt z BUFF podoba mi sie i szukam podobnych odcieni teraz
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 16:31   #4779
kasienka94
Przyczajenie
 
Avatar kasienka94
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
U mnie też tak jest Mój TŻ ciągle narzeka na zapach tego podkładu ;D

Dziękuję, uspokoiłaś mnie trochę Większośc dziewczyn narzekała na zapach, a mi on tak bardzo nie przeszkadza- nie jest tak intensywny. To mnie zaniepokoiło, ale widocznie jestem przewrażliwiona i niepotrzebnie się martwię
kasienka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 09:25   #4780
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Trzeba też rozróżnić Buff i Sand Beige do cery tłustej i do suchej bo wszystkie 4 kolory są zupełnie inne
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 16:53   #4781
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czy któraś z Was używała podkładu nie do swojego rodzaju cery? Tzn mając skórę suchą używała tego do tłustej? jest sens?

po prostu 110 ivory jest lekko różowy do cery suchej a ten do tłustej podobno jest bardziej beżowy - i myślę czy by go nie zakupić mimo że mam cerę suchą
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 17:16   #4782
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja już wypróbowałam odcienie 180 i 150 do cery tłustej i oto moje wrażenia:
150 czyli Buff na ręku i w porównaniu do odcienia podkładu Affinitone, który obecnie używam był idealny, a 180 Sand Beige troszkę za ciemny. JEDNAK! Po nałożeniu na twarz z Buff'em wyglądałam jak chora, twarz dostała dziwnego niezdrowego odcienia. Mimo, że jego "jasność" była ok to poprostu wyglądałam i czułam się w nim źle.
Sand Beige 180 z kolei zaskoczył mnie. Myślałam, że będę pomarańczowa, albo, że będzie wyraźnie widać różnicę między twarzą a szyją, ale jednak nie. Buzia wyglądała zdrowo, ładnie, a przez lekko ciemniejszy i cieplejszy odcień czułam się fantastycznie i mimo, że wydawało mi się, że będzie za ciemny to fajnie się wpasował

ama09 odpowiadając na Twoje pytanie. Ja mam cerę raczej suchą, jednak słyszałam wiele opinii, że poprostu CS do cery tłustej lepiej się spisuje i lepiej kryje, dlatego chcę go kupić
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:26   #4783
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała podkładu nie do swojego rodzaju cery? Tzn mając skórę suchą używała tego do tłustej? jest sens?

po prostu 110 ivory jest lekko różowy do cery suchej a ten do tłustej podobno jest bardziej beżowy - i myślę czy by go nie zakupić mimo że mam cerę suchą
Nie wiem jak wygląda Ivory do cery suchej, ale do tłustej, który miałam na pewno nie jest bardziej beżowy- jest naprawdę różowy, nie ma w nim nic beżowego. I wg mnie nie powinnaś kupować mając cerę suchą tego do tłustej i mieszanej, bo on naprawdę wysusza skórę- mam mieszaną i czuję lekkie wysuszenie przez ten podkład policzków.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:20   #4784
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Revlon colorstay

Musza napisac kilka slow o tym podkladzie ... Otoz kilka dni temu zakupilam przez allegro ten podklad i z wielka fascynacja zaczylam dzis od samego rana go uzywac. Jestem troche nienormalna jesli chodzi o podklady bo szukam tego idealnego, ktory bedzie dobrze kryl ( bez efektu maski), bedzie sie przynajmniej pol dnia trzymal ( czyt. od 8 rano przynajmniej do poludnia ) i bedzie mozna go latwo dozowac ...
Dodatkowo mam cere mieszana z olbrzymia iloscia porow i gdzie niegdzie b. sucha wnioski:

+
- jak dla mnie to pachnie ladnie
- kupilam go w miare tanio bo kupilam na allegro
- idealnie dobralam odcien bo jest to 150 buff
- ma konsystencje pol plynna, tak ze w miare sie go fajnie naklada na twarz

niestety ma jednak wiecej -
- dozownik tego podkladu to KOSZMAR ! gdybym wiedziala ze ledwo mozna do niego malego palca wsadzic na pewno bym go nie kupila ... zreszta jest zrobiony w ten sposob ze nawet jak ci sie zostanie polowa fluidu to nie sposob go wydostac ze srodka, tylko trzeba leciec po nowy do sklepu. Rano nie mam czasu zeby sie bawic z fluidem dlatego juz przy 1 uzyciu dostalam szalu ...
- jak naloze go na twarz, to nawet fajnie wyglada moja buzia, ale juz po poltorej godziny ledwo widac zeby go bylo na twarzy ... a pisze ze 6 godzin trzyma ;/
- pokrywa jako tako ... mam wrazenie ze jak sie go nalozy i troche wsiaknie w skore to po kilku minutach cera jest w sumie taka sama jak przed ...
- i uwidaczniaja mi sie po kilku godzinach " suche wysepki" na twarzy ... co jest dosc brzydkim widokiem ...

tak ze trzeba przynajmniej co dwie godziny "dogladac" swoja twarz i gdzie niegdzie ja poprawiac tym fluidem. Gdybym miala za niego dac 70 i wiecej ... to bym bardzo zalowala.
Uwazam ze jest bez szalu i jest przereklamowany.
Mialam wczesniej podklad Pierre Rene Skin Balance i goraco polecam ... kosztowal mnie 25 zl a byl o niebo lepszy.
Pozdrawiam
ps. a wyprobowalam juz wiele podkladow ...


http://img.ec24h.pl/uroda/tmp/1/e/2/...ml.640x480.jpg

to jest wlasnie ten podklad ktory mialam w kolorze 23 – nude ( cielisty )
I teraz wiem jedno - nie ma sensu kombinowac], bo pierwszy jest zawsze najlepszy ...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:37   #4785
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Podbijam wątek.
Błagam powiedzcie mi u kogo na allegro mam kupić podkład bo będę zamawiać pierwszy raz i bardzo się boję, a Wy robiłyście to już tyle razy, na pewno wiecie komu można zaufać.
bardzo proszę o poradę
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 23:20   #4786
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała podkładu nie do swojego rodzaju cery? Tzn mając skórę suchą używała tego do tłustej? jest sens?

po prostu 110 ivory jest lekko różowy do cery suchej a ten do tłustej podobno jest bardziej beżowy - i myślę czy by go nie zakupić mimo że mam cerę suchą
tak, ja uzywalam do tlustej/mieszanej a mam mieszana w kierunku suchej a zima to w ogole suchą
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 07:21   #4787
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Ja już wypróbowałam odcienie 180 i 150 do cery tłustej i oto moje wrażenia:
150 czyli Buff na ręku i w porównaniu do odcienia podkładu Affinitone, który obecnie używam był idealny,

jaki nr i nazwa podkladu Affinitone jest podobny do Buff 150? mozesz wkleic jakies swatche?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 07:25   #4788
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
jaki nr i nazwa podkladu Affinitone jest podobny do Buff 150? mozesz wkleic jakies swatche?
nie do mnie pytanie ale pozwolę sobie coś od siebie napisać - podobieństwo jest małe- ale jak już możesz spróbować nr 03
( u mnie na blogu można znaleźć porownanie 03 z 110ivory)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:10   #4789
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Podbijam wątek.
Błagam powiedzcie mi u kogo na allegro mam kupić podkład bo będę zamawiać pierwszy raz i bardzo się boję, a Wy robiłyście to już tyle razy, na pewno wiecie komu można zaufać.
bardzo proszę o poradę
as-cosmetic


polecam sprzedawcę
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 18:44   #4790
angelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć wszystkim ! Jestem tu nowa więc z góry przepraszam jeśli się odrazu nie zdołam dopasować .
Chcę kupić podkład Revlona ColorStay Soft Flex do cery mieszanej / tłustej i chcę zapytać czy któraś z Was używa odcienie NATURAL TAN ? .
Jeśli tak to mogłybyście mi napisać czy to odcień dobry dla kogoś kto raz na jakiś czas chodzi do solarium aby się "przypiec" ? Ze względów zdrowotnych nie mogę opalać twarzy wiec chce znaleźć odcień który ładnie się w topi w resztę ciała ( a nie tak jak inne odcienie , gdzie moja twarz wygląda blado , jakby doczepiona do reszty " Aktualnie używam Lasting Finish 25 hours 300 SAND - i nawet odcień mi pasuje.
Z chęcią zobaczyłabym zdjęcia "na żywo" tego odcienia NATURAL TAN .
Ja dodaje swój i z góry dziękuję.

Tu widac prawdziwy kolor tego podkładu :

http://2.bp.blogspot.com/-_6noqPd_mQ...25286%2529.JPG
angelciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:36   #4791
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny potrzebuję rady

używałam kiedyś tego podkładu ale zawsze średnio trafiam z kolorem.. teraz mam idealnie dobrany podkład (MAC Studio Fix) bo przez Panią z MAC'a. I jest to odcień NC 25. Może któraś ma ten sam i wie, który najlepiej by pasował? na 100 % musi mieć żółty pigment. Miałam kiedyś 310 ale on jest za jasny..
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:32   #4792
kaniczkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam serdecznie,

używam podkładu revlon colorstay mineral mousse 030 light.
Chciałabym zakupić na ALLEGRO płynny colorstay, tylko pozostaje pytanie w jakim kolorze
Używam 030 i jest ok, ale jakby był ton ciemniejszy to nie byłoby źle...

Bardzo proszę o poradę jaki kolor, cera normalna

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Kamila
kaniczkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 16:46   #4793
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczynki, a czy któraś z was używała podkładu MF lasting performance i mogłaby mi doradzić, który z odcieni byłby podobny do Revlona 300 do cery mieszanej/tłustej?
Bo chciałabym dokupić sobie coś nowego, ale nie wiem jak się mają odcienie MF w porównaniu RC...
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:11   #4794
newgirlintown
Przyczajenie
 
Avatar newgirlintown
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Question Revlon-ColorStay nakładanie podkładu

Niedawno kupiłam podkład Revlon-ColorStay ,gdyż słyszałam o nim wiele dobrego. Mam cerę mieszaną, naczynkową, trochę wągrów, lekko rozszerzone pory i skłonności do wysuszania, jednak niewielkie, no i świecenie twarzy. Ekspedientka w sklepie również na moje niedoskonałości poleciła mi go. Byłam bardzo zadowolona ,że wreszcie kupiłam fluid ,który sprawi iż moja cera będzie wyglądała ładniej i zdrowiej. Jednak schody zaczęły się w domu. Po nałożeniu podkładu miałam na twarzy plamy ,a moje zaczerwienienia były wciąż widoczne, owszem trochę wyjaśniały jednak daleko było do ideału. Bardzo się zawiodłam. Jednak podejrzewam ,że nie jest to wina podkładu tylko mojego nakładania. Wcześniej używałam innych podkładów i nie miałam takich problemów. Mam więc pytanie: jak nakładać Revlon-ColorStay by uzyskać naturalny efekt i dobre krycie? Jest jakiś specjalny sposób? I jeszcze jedno. Czytałam ,że może podkreślać suche skórki albo nawet wysuszać. Chciałabym się tego wystrzec dlatego planuję kupić pod Revlona krem nawilżający, tylko jaki? Macie może jakieś sprawdzone kremy ,które jednocześnie nie będą powodować świecenia i zapychania porów? I jaki polecacie do tego podkładu puder?
Jestem jeszcze początkującą w tych sprawach ,więc baaaardzo proszę o pomoc.
newgirlintown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:45   #4795
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Revlon-ColorStay nakładanie podkładu

A czym nakladasz ten podklad?

Co do kremu to musisz skorzystac z KWC. Nie ma sensu, zeby ktos Ci cos polecal bo co pasuje jednemu to niekoniecznie odpowiada drugiemu.

btw: podklad moze tworzyc plamy bo nieumiejetnie go nakladasz (tu sposobem bedzie dobry pedzel i praktyka). Powodem plam moze byc tez za sucha skora (brak poslizgu, problemy z rozsmarowywaniem) - tu pomoze krem (ewetualnie silikonowa baza nalozona na krem). Jesli plamy nie robia sie od razu, ale dopiero po jakims czasie to wina moze lezec w kremie, ktory masz pod spodem lub pudrze sypkim, ktory nakladasz na podklad.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-18 o 22:48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:20   #4796
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Revlon-ColorStay nakładanie podkładu

A może kupiłaś produkt źle przechowywany. Czasami one leżą byle gdzie albo był wcześniej otwieramy i się po prostu zepsuł. Zauważyłam, że trzeba umiejętnie dobierać drogerie, bo jeśli trafi się do jakiejś osiedlowej, to droższe rzeczy z niej ciężko schodzą i potem są przeleżałe i niejednokrotnie popsute.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

W ogóle polecam bazę pod makijaż. Nie sądziłam, że jest w stanie cokolwiek zdziałać, uważałam ją za zbędny wydatek, a świetnie wygładza skórę i po niej lepiej rozprowadza się podkład. Ale radzę uważać z bazami, bo jeśli zapychają Cię silikony, to baza może okazać się źródłem masakry na Twojej twarzy. Jeśli chodzi o krem, to szukaj wśród aptecznych, organicznych marek, bo te z reguły mają mniej zapychaczy typu parabeny.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:42   #4797
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Revlon-ColorStay nakładanie podkładu

Ja go używam i jest świetny a robię to tak:

Na umytą buzię smaruję krem avon solutions z minerałami (jest świetny)
biorę pędzel hakuro h50 zmoczonym palcem przecieram pędzel (wtedy wchłania mniej podkładu) i aplikuję podkład na pędzel. Robię kilka paćków na twarzy i okrągłymi ruchami wszystko ładnie rozsmarowuję. Efekt świetny. Na to meteoryty guerlain jakiś róż/bronzer i mejk gotowy.

Żeby łatwiej i higienicznie wydobywać podkład polecam zaopatrzyć się w serum na rozdwojone końcówki z avon wyciągnąć pompkę umyć i przełożyć do podkładu
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:15   #4798
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Revlon-ColorStay nakładanie podkładu

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krem, to szukaj wśród aptecznych, organicznych marek, bo te z reguły mają mniej zapychaczy typu parabeny.
parabeny nie zapychaja porow, to konserwanty moga podrazniac i uczulac, ale to nie to samo

ja Colorstay rozprowadzam za pomoca gąbki, niestety uzywany za czesto strasznie psuje moja cere, a szkoda. jesli zauwazysz pogorszenie cery po C to radze zmienic podklad albo uzywac go sporadycznie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:26   #4799
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ostatnio na allegro widziałam CS w nowej formule ?! że niby trzyma 24 h i jest taka czerwona naklejka na wieczku i ponoć tylko kolory od 300 są takie... widziałyście to ? co o tym myślicie ? lepiej łapać ten stary ?
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:48   #4800
newgirlintown
Przyczajenie
 
Avatar newgirlintown
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Revlon-ColorStay nakładanie podkładu

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Przydało się. Kupiłam krem intensywnie nawilżający Uriage i nie widać suchych skórek. Jednak trochę gorzej z kryciem. W pierwszej chwili po nałożeniu moja cera wyglądała jakby nic na niej nie było ,ale odczekałam trochę i było o wiele lepiej. Jednak mi to nie wystarcza. Chyba nie znajdę podkładu który doskonale zatuszuję moje zaczerwienienia więc będę musiała wspomagać się zieloną bazą(o ile jakąś przyzwoitą gdziekolwiek znajdę...). No i boję się ,że Revlon popsuje mi cerę. Będę nadal szukać ideału i mam nadzieję ,że już wkrótce do tego dojdzie, bo powiem szczerze ,że już zaczyna mnie to męczyć, a póki co będę używać ColorStay.

Zmieniając temat. Zna ktoś dobry puder ,który w miarę dobrze tuszuje rozszerzone pory i niweluje świecenie?
newgirlintown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.