NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 19:57   #1
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Exclamation

NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyne


Przypomnialam sobie o wizazu I mam takie byc moze glupie pytanko :
Ja chcialabym choc raz byc uwazana za najladniejsza w calej mojej klasie ( GIM - Nowa klasa chce sie dobrze pokazac ) ... Jak to zrobic ? Jakie osoby sa za takie uwazane ? Jak sie ubierac zeby wygladac tak " czysciutko" i sprawiac wrazenie osoby milej , cieplej i sliicznej zarazem ;P Wiem,wiem powinnam sie zajac nauka bo szkola to nie wybory miss ale chyba kazdy chcialby byc uwazany za osobe o nieprzecietnej urodzie To jak ? Macie pomysl ? Bo wiem ze nie zawsze jest tak , ze osoba rzeczywiscie sliczna nie jest za taka uwazana bo nie jest ze tak powiem "piekna duchowo " ... I jaaak ... ???
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:14   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Pokaż wiadomość
Przypomnialam sobie o wizazu I mam takie byc moze glupie pytanko :
Ja chcialabym choc raz byc uwazana za najladniejsza w calej mojej klasie ( GIM - Nowa klasa chce sie dobrze pokazac ) ... Jak to zrobic ? Jakie osoby sa za takie uwazane ? Jak sie ubierac zeby wygladac tak " czysciutko" i sprawiac wrazenie osoby milej , cieplej i sliicznej zarazem ;P Wiem,wiem powinnam sie zajac nauka bo szkola to nie wybory miss ale chyba kazdy chcialby byc uwazany za osobe o nieprzecietnej urodzie To jak ? Macie pomysl ? Bo wiem ze nie zawsze jest tak , ze osoba rzeczywiscie sliczna nie jest za taka uwazana bo nie jest ze tak powiem "piekna duchowo " ... I jaaak ... ???
możesz być uważana za dobrze "zrobioną", że tak powiem
ale urok to chyba trzeba wrodzony mieć
zresztą wszystko jest sprawą gustu
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:31   #3
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Nie bardzo rozumiem o co chodzi.. Ale .. Jak juz tak bardzo chcesz to powiem Ci,ze najpiękniejsza będziesz wtedy gdy bedziesz sobą..
A co do kwesti uroku,to zgadzam sie z Ptysiem,takie rzeczy sie ma "wrodzone" lub nie Jesteś śliczna to i za taką bedziesz uważana,nagle z siebie cudu nie da sie zrobić.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:37   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

nie masz innych zmartwien w zyciu?

1 musisz bardzo o siebie dbac
2ubierac sie kobieco ale nie wyzywajaco
3 byc mila i uprzejma duzo sie usmiechac
4 byc naturalnie ladna
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:39   #5
cytryna21
Raczkowanie
 
Avatar cytryna21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

nie polecam być najpiękniejszą w klasie, w szkole
wiem po sobie nikt mnie nie lubił a zwłaszcza dziewczyny które były zazdrosne i wymyślały mi wady bo musiały jakoś się dowartościować. Niby się ze mną kolegowały i przyjaźniły a myślały sobie jakby mi tu oczy wydrapać! na szczęście okres gim mam już dawno za sobą
cytryna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:41   #6
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Nieprzecietną urodę to chyba się po prostu ma albo nie . Można co najwyżej bardzo o siebie dbac, by uchodzic za zadbaną lub jak było wcześniej napisane "dobrze zrobioną" . A poza tym zgadzam się z kennedy.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:44   #7
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Pokaż wiadomość
sprawiac wrazenie osoby milej , cieplej i sliicznej zarazem
A nie lepiej poprostu być miłą? niż tylko sprawiać takie wrażenie ?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 20:47   #8
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie masz innych zmartwien w zyciu?

1 musisz bardzo o siebie dbac
2ubierac sie kobieco ale nie wyzywajaco
3 byc mila i uprzejma duzo sie usmiechac
4 byc naturalnie ladna

Dokładnie tak. być sobą w rozmowie, nie pyskować do nauczycieli - być ułożona fajną kobitką, to będzie emanować pięknem nie no ja tam rozumiem pierwszy post, sama chodziłam do gimnazjum
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:52   #9
You See
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 92
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
A nie lepiej poprostu być miłą? niż tylko sprawiać takie wrażenie ?
No własnie ! Ale w tych czasach bycie miłą imponuje
a) mądrym chłopakom
b) koleżankom ( też mądrym zresztą )
c) nauczycielom i rodzicom
Chłopaki w gim to lubią takie dziewczyny co by w samym biustonoszu latały po gim żeby zwrócicć na siebie uwagę ;/ Wiem , bo sama jestem w I klasie . Chłopaki są jeszcze na poziomie 5 klasy podstawowki ... Ale przecież kiedyś zmądrzeją
You See jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:58   #10
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Dubel
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:00   #11
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Wiesz, bycie najpiękniejszą w klasie bywa zobowiązujące na całe życie

Jak już teraz zaczniesz robić się na bóstwo i będziesz spędzała w łazience 2 godziny - owszem zalśnisz, zabłyśniesz i niedługo zgaśniesz. Potem wraz ze zmianą Twojego wieku lub ilości makujażu na twarzy inni będa mówili ale ona zbrzydła, a kiedyś była taka ładna...

Nie lepiej samoistnie wyładnieć? Poprzez dbanie o siebie (nieprzesadne), poprzez lekki i dobrze dobrany makijaż, no i przez uśmiech.

Ludzie wyczuwają sztuczne piękno, które można zmyć płynem do demakijażu i rozwalić deszczykiem chlapiącym na wymodelowaną fryzurę
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 21:07   #12
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez You See Pokaż wiadomość
Chłopaki w gim to lubią takie dziewczyny co by w samym biustonoszu latały po gim żeby zwrócicć na siebie uwagę ;/
To ja już chyba wolę być nielubiana
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:08   #13
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Wiesz, bycie najpiękniejszą w klasie bywa zobowiązujące na całe życie

Jak już teraz zaczniesz robić się na bóstwo i będziesz spędzała w łazience 2 godziny - owszem zalśnisz, zabłyśniesz i niedługo zgaśniesz. Potem wraz ze zmianą Twojego wieku lub ilości makujażu na twarzy inni będa mówili ale ona zbrzydła, a kiedyś była taka ładna...

Nie lepiej samoistnie wyładnieć? Poprzez dbanie o siebie (nieprzesadne), poprzez lekki i dobrze dobrany makijaż, no i przez uśmiech.

Ludzie wyczuwają sztuczne piękno, które można zmyć płynem do demakijażu i rozwalić deszczykiem chlapiącym na wymodelowaną fryzurę
co prawda to prawda
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:47   #14
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Wiesz, bycie najpiękniejszą w klasie bywa zobowiązujące na całe życie
niby fakt ale

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jak już teraz zaczniesz robić się na bóstwo i będziesz spędzała w łazience 2 godziny - owszem zalśnisz, zabłyśniesz i niedługo zgaśniesz. Potem wraz ze zmianą Twojego wieku lub ilości makujażu na twarzy inni będa mówili ale ona zbrzydła, a kiedyś była taka ładna...
może to taki moment wżyciu
ja się w LO malowałam b.mocno i moja wychowawczyni mówiła "co to będzie za kilka lat" i ile ja będę kiedyś używać kosmetyków
a ja używam teraz 1/5 tamtego i maluję się 15 min.

I do dziś się z tego śmieję
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:58   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Wyjątkowo ładną albo się jest albo nie, zawsze natomiast można być zadbaną i to jest wskazane dla każdej kobiety
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 01:42   #16
frandzelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 291
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

na poczatku jest dziwnie zawsze tak jest wszedzie - szkola, praca etc. nie bedziesz nikogo znała. niby pierwsze wrazenie jest wazne - owszem, ale po jakims czasie wszyscy porzuca to pierwsze wrazenie [przewaznie mylne czesto jest tak, ze jak sie kogos widzi to sie nie wie jaki on jest i sie wyobraza jaki on jest ] jak beda cie lepiej znac i beda mieli twoj inny obraz - ten prawdziwy poprostu zadbaj o siebie i staraj sie byc pewna siebie, usmiechaj sie, rozmawiaj na tematy powazne i te mniej badz wesoła i skora do roznych rzeczy, a na pewno ludzie cie polubia. badz soba, bo udawanie i staranie sie na sile nie przejdzie na duzsza mete. wiesz uroda to rzecz, ktorej ot tak nie mozna zalatwic, ale lekki makijaz [gimnazjum w koncu ], fruzura, ktora ci pasuje, swoj styl to wystarczajaco, tak mi sie wydaje. po za tym ludzie chca gadac z milymi osobami, a nie 'zrobionymi' zeby ladnie wygladac. pamietaj, nikt nie lubi pozerow. po za tym kazdy czlowiek jest inny i kazdy postrzega urode inaczej
__________________
Hej to chyba śni ci się życie.

'Będzie tęęcza... luubje'


frandzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 10:16   #17
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Ktoś już wspomniał, że nikt nie lubi pozerów. Podpisuję się pod tym i dodam, że bycie przyjaciółką wszystkich rzadko wychodzi na dobre.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 10:18   #18
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Zgadzam się że bycie tą "naj" zobowiązuje nie żebym sama kiedykolwiek nią była Ale miałam w klasie dziewczynę po której wyraźnie widać było, że baaardzo się stara o swój wygląd. Codziennie idealna fryzura, mocny makijaż... zeznania koleżanek, które kiedyś przyłapały ją bez tego wszystkiego, były jednoznaczne: nie do poznania. Nie warto Bardziej doceniana, na dłuższą metę, jest naturalność i zwykłe dbanie o siebie. To nigdy nie zaszkodzi
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:55   #19
satinchic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Tylko się nie maluj! Zadbana twarz - żel, tonik, krem, doda cerze odpowiedniej świeżości. Nastolatki z tapetą na twarzy WCALE nie są ładne (nawet z fajną buzią). Zgadzam się z resztą - bycie miłą zadbaną osobą, nie wyzywającą. Jednak pamiętaj, bycie the best w klasie, czy szkole nie jest takie fajne (wiem po sobie), tak jak już mówiono...zardrość, zazdrość i kłody pod nogi (wiadomo, to uczniowie, nauczyciele nie są tak okrutni )

EDIT:
kosmetyki pielęgnacyjne dostosowane do wieku i cery!

Edytowane przez satinchic
Czas edycji: 2008-09-13 o 13:57 Powód: dopisek
satinchic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 14:09   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

nie ma czegoś takiego jak" zrobić się na piękną".
można mieć przeciątną urodę,ale sposobem bycia przyciągać ludzi.
znam jedną dziewczynę-nie za szczupłą,nie za urodziwą,a miała zawsze wianuszek mężczyzn koło siebie.
rada?-umieć słuchać innych,być sobą,mieć pogodne nastawienie do zycia ,trochę wrodzonego sexapilu i pewność siebie.
moja przyjaciółka ze szkoły potrafiła ze starych szmatek poprzerabiać i dobrać dodatki tak,że wyglądała ,jakby wyszła z butiku.druga natomiast miała wszystko czego zapragnęła-ciuchy z pewexu i drogich butików,ale nie potrafiła niczego dobrać.nigdy nie było widać,że ma coś nowego.
na to nie ma rady.nie wiem od czego to zależy.myślę,że z czymś takim trzeba sie urodzić.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:10   #21
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Zgadzam się z przedmówczyniami... Jaki jest sens bycia uważaną za "zrobioną"? Nie lepiej być po prostu naturalną? Z drugiej strony Cię trochę rozumiem, bo kiedy ja byłam w gimnazjum też się malowałam, farbowałam włosy itd. I teraz, po kilku latach, uważam to za zwykłą głupotę! Żałuję tego, ale niestety czasu nie cofnę.

Radzę Ci za to po prostu dbać o siebie. Odżywiaj się zdrowo, uprawiaj jakis sport, żeby mieć ładną sylwetkę, dbaj o swoją cerę i włosy. Wtedy będziesz przynajmniej wiedziała, że Twoje piękno jest naturalne.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:11   #22
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Cytat:
Napisane przez satinchic Pokaż wiadomość
Tylko się nie maluj! Zadbana twarz - żel, tonik, krem, doda cerze odpowiedniej świeżości. Nastolatki z tapetą na twarzy WCALE nie są ładne (nawet z fajną buzią). Zgadzam się z resztą - bycie miłą zadbaną osobą, nie wyzywającą. Jednak pamiętaj, bycie the best w klasie, czy szkole nie jest takie fajne (wiem po sobie), tak jak już mówiono...zardrość, zazdrość i kłody pod nogi (wiadomo, to uczniowie, nauczyciele nie są tak okrutni )

EDIT:
kosmetyki pielęgnacyjne dostosowane do wieku i cery!
No ale dlaczego ma się nie malować jeśli będzie to makijaż delikatny, który ukrywa niedoskonałości skóry. Sama w gim miałam problem z trądzikiem i bez makijażu po prostu czułam się źle. Makijaż nie musi być od razu tapetą.
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:50   #23
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Dziewczyyyyyno...
ja kiedyś podobnie myślałam o życiu ,jak Ty ...
ale teraz mi przeszło...

a tego ,czego chciaałam ....pomalutku przychodzi samo!
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:00   #24
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Loli - a po co Ci to tak w ogole? Wiem ze sadzisz, ze bycie uwazana za piekna/popularna w klasie to cos super waznego, ale tak naprawde nie jest; nic Ci to w zyciu nie daje.

Ma sie dana urode i tyle, mozna o nia zadbac i dobierac stroj/akcesoria itd. pod dany typ urody, ale tak po prostu nie da sie zrobic na najpiekniejsza.

Bez obrazy, ale dosyc infantylna kwestia imho.

Badz soba i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 06:13   #25
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: NAJPIEKNIEJSZA W KLASIE - BEZ DWOCH ZDAN - Jak byc Uwazana za Sliczna Dziewczyn

Zdecydowanie postaw na naturalność!
Sama w gimnazjum miałam dwie dziewczyny - dusze towarzystwa, każdego znały i każdy je znał, niby modne, zadbane, ale... Za dużo solarium, za dużo makijażu (ba, tapety) i zdaniem męskiej części - brak tego czegoś. I chociaż cmokały się na powitanie z wieloma dziewczynami, poplotkowały sobie z nimi i spotkały raz czy dwa, to wiele osób mówiło za ich plecami niekoniecznie fajne rzeczy
Bądź sobą. Nie przesadzaj z makijażem, pielęgnację utrzymuj na koniecznym poziomie (nie trzeba Ci jeszcze pewnie kremów pod oczy, czy każdego innego do innej części ciała ). Znajdź swój styl i kieruj się właśnie nim. Powodzenia
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.