Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 22:12   #871
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Naamah - Pranie dwie strony wcześniej opisała jak padsów używa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 22:45   #872
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Naamah - Pranie dwie strony wcześniej opisała jak padsów używa
Tak, czytałam oczywiście, ale bardziej w moim pytaniu chodziło o to, czy ktoś z naczynkami tego używa... i czy kwasy aha nie zaognią "czerwonego" stanu
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:46   #873
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Lekki OT - maskę z miodem wczoraj robiłam samemu (świeze truskawki , jogurt naturalny, miód od babci).. efekt- matowa, wygładzona, nawilżona cera.. I parę złotych w kieszeni
Co prawda nie ten skład, ale za to jakie wrażenia zapachowe.. MNIAM

Mnie jakoś pielęgnacja z EGM w ogóle nie kusi.. Za to ich cienie Najchętniej kupiłabym wszystkie... ale to zaraz po tym, jak wygram w totka... Chociaż nie, najpierw kupię wszystkie ich rozświetlacze i róże
No a maska z miodem z EGM zdecydowanie przyjemnych wrażeń zapachowych nie dostarcza.

A wczoraj na noc użyłam ZitZapa na jedną małą gulkę która zaczęła mi się robić i dziś rano jest tylko małe zgrubienie, ale nic nie boli i nic nie jest czerwone. Chyba działa to śmierdzące maleństwo.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:59   #874
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
I
Zit Zap faktycznie śmierdoli niemiłosiernie, będę się bała tego używać
no, w końcu to głównie neem a reszta też różami nie pachnie

Jak stosować ten puder na noc Normalnie nakładać go pędzlem

Mam też Lemongras&Sage Body Perfume i pachną jak takie zapachowe gumki do ścierania, które kiedyś były - takie prostokątne z rowkami we fluorescencyjnych kolorach zakochałam się

Czy któraś z Was jest naczynkowcem i stosowała Padsy z AHA Bo chciałabym, mam, ale sie trochę boję...

Jutro zaczynam testować podkłady, ale chyba znowu za jasne sobie dobrałam
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Tak, czytałam oczywiście, ale bardziej w moim pytaniu chodziło o to, czy ktoś z naczynkami tego używa... i czy kwasy aha nie zaognią "czerwonego" stanu
no, ja bym się nie odważyła
masz popękane naczynka czy tylko buraka?
ewentualnie smarowałabym obszary beznaczynkowe
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:36   #875
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mnie tez ZitZap wczoraj uratowal. Ale smierdzi po paskudztwo tak, ze mialam powazne obawy czy TZ w ogole zdecyduje sie na wspolny nocleg zapomnialam juz jak neem potrafi dac do wiwatu!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:09   #876
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mnie tez ZitZap wczoraj uratowal. Ale smierdzi po paskudztwo tak, ze mialam powazne obawy czy TZ w ogole zdecyduje sie na wspolny nocleg zapomnialam juz jak neem potrafi dac do wiwatu!
A mnie ZitZap nie śmierdzi Bardziej mnie odrzuca np. zapach oleju z pestek granatu, który dla mnie jest nie do zniesienia! Ja też ratuję się ostatnio ZitZapem na brodzie, bo wychodzą mi gule przedokresowe ale jest dobrze.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:09   #877
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mnie tez ZitZap wczoraj uratowal. Ale smierdzi po paskudztwo tak, ze mialam powazne obawy czy TZ w ogole zdecyduje sie na wspolny nocleg zapomnialam juz jak neem potrafi dac do wiwatu!
A wiesz, miałam wczoraj te same obawy. Ale szczerze mówiąc to bardziej ja się męczyłam, bo w nocy co się przebudziłam to czułam go na twarzy i myślałam nawet, że to przez ten zapach tak słabo śpię.

Jak odbierałam przesyłkę z poczty z ZitZapem to czułam jego zapach przez kopertę bąbelkową i byłam pewna, że coś się wylało. Otworzyłam więc paczkę jeszcze w drodze do domu, ale ku mojemu zdziwieniu wszystko było ok...

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:10
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 19:00   #878
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a mnie kusi Night Time Botanical Treatment, bo i o ile dobrze pamiętam, to gdzieś kiedyś czytałam jakieś super pozytywne opinie na jej temat, tylko tak się zastanawiam, jak to coś nakładać na twarz Proszek na noc i spać? Jakoś sobie nie wyobrażam
skusiłaś sie w końcu ? właśnie czytam na stronce pozytywne opinie, według których to cudo

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
- Night time botanical treatment - nie wiem co to za ustrojstwo ale mnie przesuszyło i śmierdzi Taki urok naturalnych kosmetyków
powiesz coś wiecej na ten temat?

zastanawiam się nad zakupem, przewertowałam watek ale tylko powyzsze znalazłam. Czy ktoś może napisać coś więcej o Night time botanical treatment ??? czy faktycznie tak wspaniale działa na cerę problematyczna?

a ten zit zap to punktowo, tak?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-05-28 o 19:02
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:09   #879
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Zit Zap to maciupeńka buteleczka z mieszanką olejków eterycznych: tea tree (olejek z drzewa herbacianego), lawendy i neem. Nawet chciałam kupić olej neem, ale na NP jest spore opakowanie 75ml, po co mi tyle tego oleju? Próbek nie mają Zmieszam tamanu z tea tree i lawendą, wiele się nie powinno różnić. Zit Zap jest nawet niezły, ale za drogi w stosunku do składu i pojemności. Jak bym kupiła składniki, to bym naprodukowała swojego zit zapa na 10 lat i dla połowy wizażanek
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:20   #880
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Zit Zap jest nawet niezły, ale za drogi w stosunku do składu i pojemności. Jak bym kupiła składniki, to bym naprodukowała swojego zit zapa na 10 lat i dla połowy wizażanek
zrób to zrobimy zrzutę na składniki jakby co to ja jestem chętna

nikt nie wypowie się nt Night Time Botanical Treatment ?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:00   #881
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mysha- myślę, że kilka wizażanek chętnych na złożenie się znalazłoby się Jak masz chęci do własnego wyboru to czemu nie
Miałam tego zit zapa zamówić ale coś mnie powstrzymało
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 21:03   #882
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Cytat:
Napisane przez cathy
- Night time botanical treatment - nie wiem co to za ustrojstwo ale mnie przesuszyło i śmierdzi Taki urok naturalnych kosmetyków

powiesz coś wiecej na ten temat?
ale to nie jest mój cytat To Foxxxy tutaj
przez moment zwątpiłam i pomyślalam, ze baaaaardzo ze mną źle
Ja sie w koncu nie skusiłam, bo przeanalizowaniu składu doszłam do wniosku, ze kiedyś sama sobie wyprodukuję coś podobnego Ale w koszyku już mialam Co prawda skład dość tajemniczy, ale myślę, że polowa sukcesu i tak tkwi w glinkach i zielonej herbacie...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-28 o 21:07
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:27   #883
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

U mnie Botanical na razie leży i śmierdzi, wcieranie go w siebie to trochę jak papier ścierny.
Na razie poczeka, bo smaruje się na noc olejem silnikowym( vel Shea nierafinowanym
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 11:16   #884
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale to nie jest mój cytat To Foxxxy tutaj
przez moment zwątpiłam i pomyślalam, ze baaaaardzo ze mną źle
Ja sie w koncu nie skusiłam, bo przeanalizowaniu składu doszłam do wniosku, ze kiedyś sama sobie wyprodukuję coś podobnego Ale w koszyku już mialam Co prawda skład dość tajemniczy, ale myślę, że polowa sukcesu i tak tkwi w glinkach i zielonej herbacie...
tak, wiem że to Foxxxy - wizaz zrobił jakiegoś psikusa, bo cytowałam raz Ciebie raz Foxxxy a wyszło dwa razy cathy

w takim razie zamawiam, muszę sie sama przekonać czy to działa faktycznie, czy pic na wodę

a ten krem bright & even zawiera jakiś kwas? bo według opisu wybiela, ujednolica cerę no bo jeśli ma jakis kwas i złuszcza, to teraz na lato nie bardoz sie nadaje ?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-05-29 o 15:29
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:09   #885
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a ten krem bright & even zawiera jakiś kwas? bo według opisu wybiela, ujednolica cerę no bo jeśli ma jakis kwas i złuszcza, to teraz na lato nie bardoz sie nadaje ?
On ma różne ekstrakty roślinne, m. in. wyciąg z ogórka, może też hydrolat z kiwi rozjaśniać, bo pewnie zawiera wit. C. Więc to rozjaśnianie jest bardzo łagodne (szczerze mówiąc ja jeszcze żadnego rozjaśnienia nie zauważyłam, ale dopiero dwa tygodnie go używam). O żadnych złuszczających kwasach nie ma tu mowy, to nie o ten kaliber rozjaśnienia tu chodzi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:44   #886
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Strasznie kusicie tą pielęgnacją Chyba pomyśle o jakimś skromnym zamówieniu

W ogóle mam rozterki co do tej firmy:
Z jednej storny ich lubię, bo podkład najlepiej się mnie trzyma - mój mega mix kolorystyczny z 5 próbek Ale trochę dziwni są - chciałam pomoc w wybraniu koloru, obiecali próbki miksa Roselyn i De Anna, dopytywali się w jakim stężeniu zrobić, a przesłali.... 3 próbki podkładów z poza oferty chyba: Rayen?, Eunice? i Autumn?. Nawet nazw się nie mogę doczytać. Nie no fajnie, za darmo itp, ale taka trochę abstrakcyjna przysyłka w porównaniu do tego co w mailach z nimi ustaliłam. No nic, nie marudze, potestuję jak będę w domu.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:48   #887
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Strasznie kusicie tą pielęgnacją Chyba pomyśle o jakimś skromnym zamówieniu

W ogóle mam rozterki co do tej firmy:
Z jednej storny ich lubię, bo podkład najlepiej się mnie trzyma - mój mega mix kolorystyczny z 5 próbek Ale trochę dziwni są - chciałam pomoc w wybraniu koloru, obiecali próbki miksa Roselyn i De Anna, dopytywali się w jakim stężeniu zrobić, a przesłali.... 3 próbki podkładów z poza oferty chyba: Rayen?, Eunice? i Autumn?. Nawet nazw się nie mogę doczytać. Nie no fajnie, za darmo itp, ale taka trochę abstrakcyjna przysyłka w porównaniu do tego co w mailach z nimi ustaliłam. No nic, nie marudze, potestuję jak będę w domu.
też mam mega miks
a co do ustaleń, może stwierdzili ze z opisu właśnie coś z ich tajnej oferty bedzie Ci pasować?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:32   #888
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
On ma różne ekstrakty roślinne, m. in. wyciąg z ogórka, może też hydrolat z kiwi rozjaśniać, bo pewnie zawiera wit. C. Więc to rozjaśnianie jest bardzo łagodne (szczerze mówiąc ja jeszcze żadnego rozjaśnienia nie zauważyłam, ale dopiero dwa tygodnie go używam). O żadnych złuszczających kwasach nie ma tu mowy, to nie o ten kaliber rozjaśnienia tu chodzi.
dziekuje za odp a jaką on ma pojemnośc? bo jakoś nigdzie nie widzę takiej informacji na stronie ale ja to ślepa jestem, zapewne przeoczyłam
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:51   #889
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dziekuje za odp a jaką on ma pojemnośc? bo jakoś nigdzie nie widzę takiej informacji na stronie ale ja to ślepa jestem, zapewne przeoczyłam
30 gram - wielki słój
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 16:15   #890
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ZitZap jest wspanialy. W jedna noc wygoil mi wszystkie niespodzianki. Co dziwne, nigdy nie zauwazylam az tak spektakularnego dzialania, gdy robilam sama mieszanki neema z olejkiem herbacianym.
Ja mam probke Night Botanical Treatment, przyslali mi jako gratis ale jeszcze nie testowalam ze wzgledu na ostatnie przygody z cera
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:23   #891
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
ZitZap jest wspanialy. W jedna noc wygoil mi wszystkie niespodzianki. Co dziwne, nigdy nie zauwazylam az tak spektakularnego dzialania, gdy robilam sama mieszanki neema z olejkiem herbacianym.
Ja mam probke Night Botanical Treatment, przyslali mi jako gratis ale jeszcze nie testowalam ze wzgledu na ostatnie przygody z cera
Bo dużo zależy od jakości olejku herbacianego, musi być z Australii albo z Nowej Zelandii-ja mam Dr.Muller Pharma i wyraźnie zaznaczali, że jest to produkt standaryzowany, czyli zawsze trzyma tą samą jakość w każdej partii produktu.Widać to i po cenie i po działaniu Zdecydowanie lepszy od innych, powszechnie dostępnych w aptece/zielarni. Gdzieś czytałam o jakimś składniku oleju tea tree, że jak jest go za mało to nie działa, a jak za dużo to może bardzo podrażniać skórę. Jakość ma tu kluczowe znaczenie. To samo z olejkiem lawendowym, podobno Francuzcy żołnierze w czasie II Wojny leczyli nim trudno gojące się rany.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:31   #892
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
ZitZap jest wspanialy. W jedna noc wygoil mi wszystkie niespodzianki. Co dziwne, nigdy nie zauwazylam az tak spektakularnego dzialania, gdy robilam sama mieszanki neema z olejkiem herbacianym.
przekonałaś mnie do jego zakupu po prostu MUSZE wypróbować
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:04   #893
justitinka
Przyczajenie
 
Avatar justitinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mysha, iczy możesz mi powiedzieć jak zachowuje się Twoja skóra po użycie Essential Oil Setting Spray & Toner?bo moja jest taka jakby klejąca, też tak masz? nie wiem może coś nie tak z moją cerą
justitinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:47   #894
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez justitinka Pokaż wiadomość
Mysha, iczy możesz mi powiedzieć jak zachowuje się Twoja skóra po użycie Essential Oil Setting Spray & Toner?bo moja jest taka jakby klejąca, też tak masz? nie wiem może coś nie tak z moją cerą
Też, myślę, że to przez glicerynę Ale szczerze mówiąc użyłam dopiero raz i trudno mi powiedzieć czy coś daje, poużywam sobie więcej to zdam relację. Myślę o dodaniu mother of pearl do kremu B&E na dzień, potem jako primer stosuję puder perłowy (najlepiej mi matuje, lepiej nawet niż ryzio), czy to ma sens? Poczytałam, że kremy na blizny i przebarwienia potrądzikowe (No-Scar itp.) zawierają mother of pearl. Zaopatrzyłam się w taką ilość olejów, że na razie nie ma mowy o stosowaniu B&E na noc, a może i szkoda
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:58   #895
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

doradzicie mi jakiś kolor podkładu? Promocja jeszcze obowiązuje?
Rozumiem że zamawiając pełen wymiar CONTOUR dostanę gratis pełen wymiar HIGHLIGHTER? Który bedzie raczej jasny i żółtawy, biszkoptowy? MEDIUM TAN czy MEDITERRANEAN BEAUTY?




__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:09   #896
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też mam mega miks
a co do ustaleń, może stwierdzili ze z opisu właśnie coś z ich tajnej oferty bedzie Ci pasować?
A no widocznie stwierdzili, tylko po co tyle się dopytywali ile chce procent De Anna? Ja naprawdę godziny spędziłam rozmyślając o tym
Dzisiaj za poźno wróciłam jak na testy przy dziennym świetle.
Jak mi nie przypasują to najwyżej znowu zamówię stos nie pasujących próbek i będę miksować

Dołączam się do pytania Agibil1 o highlightera i contour'a- tyle, że ja chce coś w średnim odcieniu.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-05-29 o 20:12
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:18   #897
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
doradzicie mi jakiś kolor podkładu? Promocja jeszcze obowiązuje?
Rozumiem że zamawiając pełen wymiar CONTOUR dostanę gratis pełen wymiar HIGHLIGHTER? Który bedzie raczej jasny i żółtawy, biszkoptowy? MEDIUM TAN czy MEDITERRANEAN BEAUTY?




wezmę MEDITERRANEAN BEAUTY
a jakie kolory podkładu? Pasuje mi Fawn intensive EDM (teraz już za jasny nieco) . z Buff'd Bisque, Sungrass (teraz nieco ciemniejsza mieszanka z Cream i Woll)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:00   #898
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wezmę MEDITERRANEAN BEAUTY
a jakie kolory podkładu? Pasuje mi Fawn intensive EDM (teraz już za jasny nieco) . z Buff'd Bisque, Sungrass (teraz nieco ciemniejsza mieszanka z Cream i Woll)
aga ja wzięłam Lucy (ale jaka to była formuła to juz nie pomnę CM albo YG, ze wskazaniem na to 2) i na mnie wygladało jak Fawn no może Lucy była kapeńkę ciemniejsza
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:04   #899
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
aga ja wzięłam Lucy (ale jaka to była formuła to juz nie pomnę CM albo YG, ze wskazaniem na to 2) i na mnie wygladało jak Fawn no może Lucy była kapeńkę ciemniejsza
dzięki dobra kobieto
i tak biorę próbki ale chcę mniej więcej trafić w kolory.
Czy zawartość sampli w pudełeczkach jest taka sama jak tych w woreczkach strunowych?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:11   #900
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no, ja bym się nie odważyła
masz popękane naczynka czy tylko buraka?
ewentualnie smarowałabym obszary beznaczynkowe
Cóż - kupiłam, więc użyłam - taka dusza eksperymentatora I nie było żle...A nawet zaryzykuję stwierdzenie, że było dobrze Nie mam popękanych naczynek, ale cienką skórę spod której wszystko sie jakoś buraczy...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mnie tez ZitZap wczoraj uratowal. Ale smierdzi po paskudztwo tak, ze mialam powazne obawy czy TZ w ogole zdecyduje sie na wspolny nocleg zapomnialam juz jak neem potrafi dac do wiwatu!
Ja tez go uwielbiam - na rzeczy grożące wyskoczeniem - idealny... Choć mój Tż protestuje - jego też ten zapach odstręcza...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
ZitZap jest wspanialy. W jedna noc wygoil mi wszystkie niespodzianki. Co dziwne, nigdy nie zauwazylam az tak spektakularnego dzialania, gdy robilam sama mieszanki neema z olejkiem herbacianym.
Ja mam probke Night Botanical Treatment, przyslali mi jako gratis ale jeszcze nie testowalam ze wzgledu na ostatnie przygody z cera
A Night Botanical Treatment średnio mi sie podoba, jak już ktoś napisał - taki papier ścierny - zbawiennych efektów nie odkryłam...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.