prosze o POMOC !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 11:16   #1
bloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4

prosze o POMOC !!


witam.
mam małe pytanko. moj naturalny kolor wlosów to ciemny brąz, jakieś 1,5miesiaca temu farbowałam je farba loreal PREFERENCE Farba UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan i wyszedł mi jasny brązik, wszystko byłoby okej ale niestety widac juz odrosty. mam zamiar pofarbowac wlosy farba casting creme, ale niestety nie wiem jaki kolor wybrac aby wyszedl mi podobny, czy pokryje mi ciemne odrosty i jeżeli pofarbuje farba z tej serii to czy nie wyjdzie mi jakis dziwny kolor na rozjasnianych wlosach ? i czytalam jeszcze ze kolory wychodza duzo ciemniejsze niz na opakowaniu. prawda?
z gory dziekuję bardzo
bloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:40   #2
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: prosze o POMOC !!

Cytat:
Napisane przez bloo Pokaż wiadomość
witam.
mam małe pytanko. moj naturalny kolor wlosów to ciemny brąz, jakieś 1,5miesiaca temu farbowałam je farba loreal PREFERENCE Farba UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan i wyszedł mi jasny brązik, wszystko byłoby okej ale niestety widac juz odrosty. mam zamiar pofarbowac wlosy farba casting creme, ale niestety nie wiem jaki kolor wybrac aby wyszedl mi podobny, czy pokryje mi ciemne odrosty i jeżeli pofarbuje farba z tej serii to czy nie wyjdzie mi jakis dziwny kolor na rozjasnianych wlosach ? i czytalam jeszcze ze kolory wychodza duzo ciemniejsze niz na opakowaniu. prawda?
z gory dziekuję bardzo
Ja bym nie polecała Ci tej farby, ponieważmoja koleżanką właśnie tym castinkiem farbowała i nie była zadowolona kolor brzydko się spierał i miała za przeproszeniem "kupe" na głowie... okropnie to wyglądało... radziła bym jeżeli już loreal proference(jakoś tak) ładnie pokrywają włoski nie niszczy ich i ładnie pachnie...
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:00   #3
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: prosze o POMOC !!

A dlaczego nie zastosujesz ten samej farby, ktorej uzylas wczesniej? Jesli podoba Ci sie kolor i farba sluzy Twoim wlosom to lepiej sie jej trzymac. Przypuszczam, ze zobaczylas jakis ladny odcien na opakowaniu castinga ale uwierz, ze zwykle casting wychodzi ciemniej. Musisz natomiast pamietac, ze jesli juz zafarbowalas wlosy to na kolejne farbowania musisz wybierac kolor na tym samym poziomie lub ton ciemniejszy, nigdy nie jasniejszy bo farba nie rozjasni wlosow raz zafarbowanych.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:03   #4
bloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: prosze o POMOC !!

wlasnie chcialam uzyc castina poniewaz mam juz bardzo zniszczone wlosy(codzienne mycie suszenie prostowanie) a poniewaz mam odrosty musze uzyc jakiejs fabry - myslalam ze moze casting bo bez amonikau,.

sama juz nie wiem
bloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:15   #5
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: prosze o POMOC !!

Cytat:
Napisane przez bloo Pokaż wiadomość
wlasnie chcialam uzyc castina poniewaz mam juz bardzo zniszczone wlosy(codzienne mycie suszenie prostowanie) a poniewaz mam odrosty musze uzyc jakiejs fabry - myslalam ze moze casting bo bez amonikau,.

Sama juz nie wiem
tak jak pisałam loreal preference nie niszczy włosów, wiem bo własnie wczoraj zafarbowałam włosy bardzo jasny blond, z czego blondy zawsze niszczą a ja mam bardziej odzywione wlosy niz przed farbowaniem bylam w szoku ;p polecamm
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:51   #6
bloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: prosze o POMOC !!

wlasnie ostatnio farbowalam preference ale z tego co pamietam jest to farba rozjasniajaca do naturalnych wlosow.

zalezy mi na opinii czy kolor casting np mroźny beż pokryje moje odrosty. czy któraś z was używała odcieni blondu z tych farb? jezli tak to podzielcie sie opiniami.

bloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:36   #7
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: prosze o POMOC !!

Cytat:
Napisane przez bloo Pokaż wiadomość
wlasnie ostatnio farbowalam preference ale z tego co pamietam jest to farba rozjasniajaca do naturalnych wlosow.

zalezy mi na opinii czy kolor casting np mroźny beż pokryje moje odrosty. czy któraś z was używała odcieni blondu z tych farb? jezli tak to podzielcie sie opiniami.

mrozny bez absolutnie nie jest blondem, wyjdzie braz wiem bo sama farbowalam
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 22:13   #8
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: prosze o POMOC !!

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
mrozny bez absolutnie nie jest blondem, wyjdzie braz wiem bo sama farbowalam
mroźny beż nie jest brązem, a ciemnym blondem. Różnica istotna

Nie wierzę, że wyszedł ci brąz. Malowałam włosy tym kolorem. Wystarczy spojrzeć na fryzjerskie próbniki z kolorem (np. majirel na allegro). Ciemny blond nie jest jasnym kolorem ale do brązu mu daleko
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.