Dieta białkowa pomocy :)!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 16:45   #1
Czarek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12

Dieta białkowa pomocy :)!!


Witam od kilku dni postanowiłem zadbać o swoją osobę ... nie jestem gruby ale jak każdy chłopak w moim wieku chciałbym wyglądać naprawdę dobrze i podobać się dziewczyną Moje wymiary ciała to :

Wzrost : 1,86

Waga :
71 kg

Wiek : 15lat

A więc przedstawiam wam mój 'problem':
Od kilku dni stosuję dietę białkową , aby nabrać masy mięsniowej , ponieważ zacząłem pracować nad swoim brzuchem. Pare dni temu rozpocząłem cykl zwany a6w - (Aerobiczna "6" Weidera) , by poprawić wygląd mojego brzucha ... wcześniej chodziłem na siłownię pare miesięcy więc moje ciało jest przygotowane do ćwiczeń, tym bardziej że rozwijałem mój brzuch i nie jest on w najgorszym stanie. Sam gdy "napnę" mięsnie widzę już tak zwanego 'sześcio paka' , lecz mam co nieco tłuszczyku na brzuchu, przez co moje mięśnie nie są wyraźne. Mam nadzieję że gdy bede stosował dietę białkową , wykonywał a6w + biegał dziennie po 50minut odległość około (7km truchtem) to wciągu całego cyklu - 6tygodni moje mięsnie staną się wyraziste oraz zgubię nadmiar tłuszczyku i tu mam pytanie bo jem mniej więcej 1000kcl dziennie , wiem że jest to może zbyt drastyczna dieta w moim wieku , nie chce zgubic 10 - 15kg , lecz 5-6kg nie więcej a szczególnie chodzi mi o widocznośc moich mięśni i tu mam pytanie do was ponieważ po paru dniach zaczyna mi się nudzić mój jadłospis i prosze was o radę oraz co 'ewentualnie' mógłbym jesc wciągu dnia
Mój jadłospis od kilku dni wygląda tak samo , więc :

1.Rano: 2jajka na miękko + kawałek czarnego chleba bez masła = około 300kcl

2.Obiad: 2jajka smażone na maśle + szklanka mleka 0,5% = około 350kcl ... i tu mam własnie pytanie bo chciałbym zastąpić masło czymś mniej kalorycznym , a nie mam pomysłu czym...Liczę tutaj na waszą radę

3Kolacja: Mleko sojowe zakupione w specjalnym sklepie zawierające 13g białka w 100ml . . Szklanka zawiera około 355kcl , zawsze wypijam ją przed snem po bieganiu ...

Prosiłbym was o bardziej urozmaicony jadłospis , chciałbym również dowiedzieć się co mogę jeszcze jeść prócz Jajek i tłustych serów za którymi za bardzo nie przepadam. A oczywiście szukałem jedzenia w dużych sklepach odpowiadającego moim wymaganiom lecz niestety się zawiodłem ... w każdym pokarmie znajdują się węglowodany i to w większości własnie one przeważają w każdym produkcie a nie białko ... a z tego co wiem , nie powinno się jeśc węglowodanów przy tego typu diecie
Proszę o pomoc pań jak i panów
Pozdrawiam Czarek2

PS.
Oczywiście wasze propozycje co do mojej diety białkowej mogą wynosic więcej kalori nawet do 1500kcl... zależy mi na produktach zdrowych oraz wysokobiałkowych , oraz chciałbym unikać węglowodanów
Czarek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 17:06   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

eeee.....

mały problemo : masz 1,86 wzrostu, wazysz 71 kg i chcesz jeszcze schudnac ?!?! matko.. moj TZ ma 1,85 i tyle wazy co ty i jest naprawde no chudy



małe problemo dwa : jak chcesz miec miesnie to powinienes nie chudnac a tyc ogolnie - miesnie waza wiecej niz tluszcze wiec osoba o tych samych wymiara ale z miesni wazy wiecej niz ta z tluszczu...


najpierw to ty sie wez za poczytanie czegos sensownego w tym temacie a nie za diete nie wiadomo na co...

i jak mozna jesc 1000kcal probujac zbudowac miesnie..
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 17:31   #3
Czarek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Naprawdę mam trochę tłuszczyku , który ukrywa moje mięsnie ;( , może źle się wyraziłem ... chciałbym przybrać mięsnie , zmieniając moją wagę na mniejszą lub jej nie naruszając , ponieważ wiem ze odzywiając się tłustym białkiem , np serami itp można naprawdę szybko przytyć bo są to żeczy kalorycznie, może nie tak jak Słodycze, tłuszcze i inne ...
Prosze dalej o skierowanie do mnie odpowiedzi na moje pytania
Czarek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:37   #4
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 193
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez Czarek2 Pokaż wiadomość
Naprawdę mam trochę tłuszczyku , który ukrywa moje mięsnie ;( , może źle się wyraziłem ... chciałbym przybrać mięsnie , zmieniając moją wagę na mniejszą lub jej nie naruszając , ponieważ wiem ze odzywiając się tłustym białkiem , np serami itp można naprawdę szybko przytyć bo są to żeczy kalorycznie, może nie tak jak Słodycze, tłuszcze i inne ...
Prosze dalej o skierowanie do mnie odpowiedzi na moje pytania
nie jedz tyle jajek bo Ci cholesterol podskoczy ;D

poczytaj o dietach kulturystów może,co?

do jadłospisu wlącz koniecznie serki wiejskie odtłuszczone, oraz chude mieso.
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:13   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez Czarek2 Pokaż wiadomość
Naprawdę mam trochę tłuszczyku , który ukrywa moje mięsnie ;( , może źle się wyraziłem ... chciałbym przybrać mięsnie , zmieniając moją wagę na mniejszą lub jej nie naruszając , ponieważ wiem ze odzywiając się tłustym białkiem , np serami itp można naprawdę szybko przytyć bo są to żeczy kalorycznie, może nie tak jak Słodycze, tłuszcze i inne ...
Prosze dalej o skierowanie do mnie odpowiedzi na moje pytania
Nie jest mozliwe naraz zrzucanie tluszczu i nabieranie miesni - albo redukcja, albo nabieranie masy, nie da sie nabierac masy miesniowej i redukowac tluszcz na raz

1000kcal na dzien to tragedia. Nie wiem z czego Ty sie chcesz odchudzac Pewnie Twoj ogranizm trzyma tluszcz, bo go glodzisz i zajechales sobie metabolizm beznadziejnym odzywianiem sie.

Te bialka ktore jesz sa tragiczne - ani w mleku, ani w soi nie ma pelnowartosciowych bialek. Za duzo jajek. Gdzie jest mieso - drob, ryby w tej diecie?? Gdzie warzywa? Dawno nie widzialem tragniczniej zbilansowanej "diety".
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:15
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:50   #6
Megha
Raczkowanie
 
Avatar Megha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Witaj,
zdecydowanie za mało jesz jak na faceta w Twoim wieku! Na każdej diecie (aby aktywować metabolizm) powinno spożywać się 5-6 małych posiłków, tak aby kalorie były wykorzystywane na bieżąco, a organizm nie gromadził tkanki tłuszczowej. Głodząc się i ćwicząc tyle co Ty (ja popełniałam ten sam błąd) waga na 100% nie spadnie, ba, zatrzyma się lub wzrośnie, a proces budowania mięśni się spowolni, jak napisał kolega Wyrak; nie łap dwóch srok za ogon.

Świetne rady dają chłopaki z wątku Fast Slim Generation - czy ktoś stosował, przejżyj go: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324025&page=12 polecają świetne miksturki białkowe, dobre na budowanie.

Ja osobiście polecam Ci książkę Dr Pierra Dukana pt. "Nie potrafię schudnąć", gdzie znajdziesz nie tylko wszelkie zalecenia na temat samego ZDROWEGO ODCHUDZANIA SIĘ, ale również masę produktów zawierających czyste białka (np. ryby morskie) i mało węgli. Są tam również przykładowe jadłospisy, bo widzę, że w Twojej diecie strasznie brakuje właśnie ryb: mają one najczystsze białka przyswajalne w 98% i tak np. 100g makreli wędzonej ma 19g białka! U Ciebie tyle tych jaj, chociaż na 3 jaja wyrzucaj 2 żółtka jak radzą chłopaki z wątku Fast Slim Generation - większa wartość, mniej kalorii
Nie zapominaj też o owocach, np. do koktajlii serowo-mlecznych lub sojowych wmiksowuj sobie banana, stosujemy wszyscy tą mieszankę, jest pyszna i skuteczna.
Książka jest do kupienia w Empikach, poszukaj.

I tak radzą, poczytaj fora dla kulturystów i sportowców, oni na pewno wiele już na ten temat napisali.

Pozdrawiam i powodzenia!
__________________
80kg-79-78-77-76-75-74-73-72-71kg-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Edytowane przez Megha
Czas edycji: 2009-08-28 o 09:53
Megha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:09   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Chlopie, sluchaj:
1. Nie baw sie w wieku 15lat w takie ekstremalne i bezsensowne rzeczy.
2. Nigdy w zyciu 1000kcal - i tyle, nie ma dyskusji, to nie jest wystarczajaca ilosc kalorii dla nikogo i tyle. Zwiekszaj co 100-200kcal systematycznie, az dojdziesz do jakiejs normalnej ilosci
3.
Cytat:
Od kilku dni stosuję dietę białkową , aby nabrać masy mięsniowej , ponieważ zacząłem pracować nad swoim brzuchem
Bzdury gadasz chlopie. Zeby nabrac masy, musisz miec dodatni bilans kaloryczny i cwiczenia. Ty nie masz ani jednego, ani drugiego. Bez cwiczen silowych, samymi aerobami miesni nie wzmocnisz i nie nabierzesz masy - na odwrot, od biegania moze Ci sie jedynie wzmoc katabolizm, co w polaczeniu z "dieta" jeszcze bardziej zwolni metabolizm i wejdziesz w bledne kolo.

Zdecyduj sie, czy chcesz redukowac, czy przybierac na masie. Ja bym na Twoim miejscu byl na utrzymaniu masy, z cwiczeniami na silowni - nie wiem czy jest sens bawic sie w redukcje czy mase w takim wieku.
4. Twoje jedzenie jest okropne, naprawde - po pierwsze, oprocz zwiekszenia liczby kcal, zwieksz liczbe posilkow - conajmniej 5-6 w ciagu dnia, wegle w posilkach okolotreningowych, ostatni posilek bialkowy.
5. Twoja dieta jest szalenie uboga - wprowadz do niej lepsze zrodla bialka (ryby, drob), zdrowe tluszcze, weglowodany. Brak w niej zupelnie warzyw i owocow, tragedia Wywal w ogole niesfermentowana soje z diety, dla dorastajacego chlopaka to straszny syf.

Najpierw zajmij sie podstawami - co chcesz zrobic, czy P czy R, dodaj odpowiednie cwiczenia, odpowiednia ilosc kalorii, odpowiednie zrodla wartosci odzywczych i ilosc posilkow, inaczej nic nie osiagniesz.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 13:26   #8
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Nie jestem ekspertem w tej kwestii, ale tak na koński rozum przecież Ty zamiast nabrac mięśni to je spalisz.))))))))))))))) Dieta 1000kcal? Przeciez Ty nadal rosniesz, Twój organizm potrzebuje dziennie kilka tysiecy kcal. Jeżeli do tego dodatkowo cwiczysz, to Twój organizm zacznie spalac mięśnie, zeby uzupełnic braki energetyczne. Widział kiedykolwiek anorektyczki? Widział kiedykolwiek u takiej osoby mięnie? No pewnie nie, bo to prosty mechanizm. Nie jesz, ćwiczysz= spalasz mięśnie. Po zakończeniu takiej kuracjii 1000kcal Twój organizm dostanie świra. Wszystko co zjesz odłoży się pod postacia tłuszczu dlatego, że organizm ma swoja pamięć i bedzie się przygotowywać na braki zywnościowe w przyszłosci i musi się w jakis sposób zabezpieczyć. Nie wspominając o tym, że Twój metabolizm pewnie już stoi w miejscu Z tego co mi mówili koledzy, żeby wykształcic mięśnie najpierw trzeba zbudować masę. Jeżeli wazysz 71 kg to zapewne jesteś chudy. Obliczyłam z ciekawości Twój wskaźnik BMI. Wynosi 20,5. Po zrzuceniu tych kilogramów o których wspominałes będziesz na granicy niedowagi. Juz teraz ta norma jest na dolnej granicy. Ja pamiętam jak mój ex budował mase i rzeczywiście stosował dietę podczas której jadał o okreslonych godzinach pełnowartosciowe białkowe posiłki i oprócz tego stosował różne odzywki, które miały zwiekszyć ilość dostarczanych kalorii oczywiście to plus intensywny wysiłek fizyczny. Wejdź sobie na forum dla kulturystów i zorientuj się na temat diety dla sportowców i uwierz, że oni jedza wiecej niz potrzebuje normany facet. Inczej nie wygladaliby jak wyglądają Twój sposób prowadzi do anoreksji, już teraz to niedozywienie. Zakładając, że kobieta potrzebuje znacznie mniej kalorii od mężczyzny, to tak, jakby jadła posiłek składający się z 500 kcal dziennie plus wysiłek równa się nie chce mówić co, ale długo by nie pociagnęła.
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:53   #9
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

1.oblicz zapotrzebowanie dodaj do tego kalorii - badz na plusie.
2. przeczytaj o komponowaniu posiłków i o źródłach produktów
3 zapisz sie na siłownie

najpierw masa poźniej redukcja i bedzie pieknie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:08   #10
Czarek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Jak narazie dieta idzie bardzo dobrze , jem same białka : do swojej diety dorzuciłem do niej : Piersi z kurczaka , ryby, serki wiejskie i zakupiłem serwatkę ... zawsze troche więcej kalori. Jak narazie skutek jest taki że mięsnie się ciągle wyrabiają , ciagne te a6w jest ciężko nie powiem... Schudłem 2kg , biegam dzień w dzień po 7km. Zjadam mniej wiecej 1200-1400kcl , z czego troche zbiegam ... Nie wiem ile mozna spalic podczas biegu truchtem 7km , jest to około 50minut biegu . A do tego dokupiłem sobie i wciąz czekam na białko firmy OLIMP 90%. 2,4kg zacznę się futrować + dieta + a6w+ bieganie myślę ze mięsnie będą coraz wyraźniejsze , większe a brzuszek powoli się zgubi
Co wy o tym wszystkim myślicie ??
Czarek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:23   #11
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez Czarek2 Pokaż wiadomość
Jak narazie dieta idzie bardzo dobrze , jem same białka : do swojej diety dorzuciłem do niej : Piersi z kurczaka , ryby, serki wiejskie i zakupiłem serwatkę ... zawsze troche więcej kalori. Jak narazie skutek jest taki że mięsnie się ciągle wyrabiają , ciagne te a6w jest ciężko nie powiem... Schudłem 2kg , biegam dzień w dzień po 7km. Zjadam mniej wiecej 1200-1400kcl , z czego troche zbiegam ... Nie wiem ile mozna spalic podczas biegu truchtem 7km , jest to około 50minut biegu . A do tego dokupiłem sobie i wciąz czekam na białko firmy OLIMP 90%. 2,4kg zacznę się futrować + dieta + a6w+ bieganie myślę ze mięsnie będą coraz wyraźniejsze , większe a brzuszek powoli się zgubi
Co wy o tym wszystkim myślicie ??
czarunia......1400kcal to dla pani po piecdziesiatce i ze wzrostem 1,40m.
jestes mlodym chlopakiem, rozwijasz sie,cwiczysz,chcesz miesnie,a zjadasz 1/3 kalorii potrzebnych dla kogos takiego.
i powiedz ty mi, madrze robisz?
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 14:08   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez Czarek2 Pokaż wiadomość
Jak narazie dieta idzie bardzo dobrze , jem same białka : do swojej diety dorzuciłem do niej : Piersi z kurczaka , ryby, serki wiejskie i zakupiłem serwatkę ... zawsze troche więcej kalori. Jak narazie skutek jest taki że mięsnie się ciągle wyrabiają , ciagne te a6w jest ciężko nie powiem... Schudłem 2kg , biegam dzień w dzień po 7km. Zjadam mniej wiecej 1200-1400kcl , z czego troche zbiegam ... Nie wiem ile mozna spalic podczas biegu truchtem 7km , jest to około 50minut biegu . A do tego dokupiłem sobie i wciąz czekam na białko firmy OLIMP 90%. 2,4kg zacznę się futrować + dieta + a6w+ bieganie myślę ze mięsnie będą coraz wyraźniejsze , większe a brzuszek powoli się zgubi
Co wy o tym wszystkim myślicie ??
Nie no, tragedia. Chcesz sobie biedy napytac naprawde?

Mow do slupa...

W kazdym razie, ta dieta jest dalej beznadziejna - zarowno pod wzgledem ilosci kalorii, jak i zrodel. Po pierwsze, to w ogole nie powinienes robic redukcji, a ja juz ktos robi, to dany % kalorii musi pochodzic z tluszczu i wegli (sa osoby bez wegli w diecie, ale znajace sie na rzeczy i majace dobra diete).

Dalej cuda chcesz robic, budowanie miesni i spalanie tluszczu naraz

Co Ci radzic, jesli sie rad nie sluchasz
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:45   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez Czarek2 Pokaż wiadomość
Jak narazie dieta idzie bardzo dobrze , jem same białka : do swojej diety dorzuciłem do niej : Piersi z kurczaka , ryby, serki wiejskie i zakupiłem serwatkę ... zawsze troche więcej kalori. Jak narazie skutek jest taki że mięsnie się ciągle wyrabiają , ciagne te a6w jest ciężko nie powiem... Schudłem 2kg , biegam dzień w dzień po 7km. Zjadam mniej wiecej 1200-1400kcl , z czego troche zbiegam ... Nie wiem ile mozna spalic podczas biegu truchtem 7km , jest to około 50minut biegu . A do tego dokupiłem sobie i wciąz czekam na białko firmy OLIMP 90%. 2,4kg zacznę się futrować + dieta + a6w+ bieganie myślę ze mięsnie będą coraz wyraźniejsze , większe a brzuszek powoli się zgubi
Co wy o tym wszystkim myślicie ??
myslimy, ze sie zadnych miesni w ten sposob nie dorobisz ( i matko kiedy ty ostatni posta napisales ze ci niby jakies miesnie od tamtej pory urosly..)

co najwyzej przeciazysz serce i sobie padniesz pewnego pieknego dnia na zawal w wieku 17 lat bo miesien twojego serca nie bedzie mial sie z czego utrzymac ( czytaj jedz tak dalej a dlugo nie pociagniesz)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:00   #14
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

To co tutaj wyczytałam nie może być prawdą, to musi być prowokacja- tania prowokacja. Nawet jeżeli tak nie jest nie wyprowadzajcie mnie z błędu proszę.
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:11   #15
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
To co tutaj wyczytałam nie może być prawdą, to musi być prowokacja- tania prowokacja. Nawet jeżeli tak nie jest nie wyprowadzajcie mnie z błędu proszę.

moze masz racje. albo chlopczyk faktycznie chce byc kaleka.
z taka dieta i silownia nabawi sie jakichs zwyrodnien i finito
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:13   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dieta białkowa pomocy :)!!

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
To co tutaj wyczytałam nie może być prawdą, to musi być prowokacja- tania prowokacja. Nawet jeżeli tak nie jest nie wyprowadzajcie mnie z błędu proszę.
a czego się można spodziewać po 15 latku zafascynowanym muskularnymi gwiazdami ?

sądze, że mniej wiecej tyle co po 15 latce zafascynowanej modleingiem..
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.