Dowiedziałyście się o ciąży - i...? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 09:36   #61
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Nie nie niepokalane Anty stosowalam dawno, teraz kupilam opakowanie czekajac na okres i chcac zaczac brac anty wlasnie i chyba sie spoznilam o miesiąc

Wnusia pewnie pokochaja ale az sie boje ich reakcji i przyszlych teściów, chociaz z tesciami pewnie mniejszy problem bedzie bo maja tez starsze dzieci ktorym nie spieszy sie do poczęcia wnuków wiec mysle ze sie ucieszą albo mnie i TŻ powieszą
trzymam kciuki za owocne rozmowy
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 10:58   #62
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za owocne rozmowy
Nie dziekuje Tez mam nadzieje że mnie nie powieszą
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 12:11   #63
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Renatka a czemu maja powiesić?? Przeciez nie macie po 15 lat to wiecie co robicie... Zobaczysz moze poczatek bedzie trudny ale po rozwiazaniu juz o wszystkim zapomna a moze i wczesniej czekajac na wnusia U nas tez bylo nie ciekawie na poczatku chociaz slub byl w planach i nawet przesunac nie trzebabylo a teraz maly to ich oczko w glowie tym bardziej ze to wnuk pierworodny :P
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 09:23   #64
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
Renatka a czemu maja powiesić?? Przeciez nie macie po 15 lat to wiecie co robicie... Zobaczysz moze poczatek bedzie trudny ale po rozwiazaniu juz o wszystkim zapomna a moze i wczesniej czekajac na wnusia U nas tez bylo nie ciekawie na poczatku chociaz slub byl w planach i nawet przesunac nie trzebabylo a teraz maly to ich oczko w glowie tym bardziej ze to wnuk pierworodny :P
Smieje sie z tym wieszaniem No po 15 lat nie mamy Nie bedzie mysle tak zle, bedzie tylko marudzic ze szkole zawale i dalej nigdzie nie pojde, chociaz w tym roku technikum koncze to zawsze lepiej miec malego bąbla teraz niz wcale Ja sie ciesze a dzis prawdopodobnie pojade do gina sie upewnić czy jest wszsytko ok i czy napewno ciąża, chociaz raczej tak bo i piersi bolą przeokropnie i 3 test wyszedl pozytywnie
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 09:46   #65
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Dzisiaj raczej gin cię nie przyjmie, święta są
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 13:39   #66
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Też tak własnie myśle ale przyjaciółka sie uparła ze pojedzie ze mna... niech ma ta satysfakcje
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 20:04   #67
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Renatko to tak jak ja, tez robilam technika i na egzaminy poszlam z brzusiem ale ciesze sie ze tak sie stalo, szkola nie zajac nie ucieknie, wyksztalcenie mozna zbierac cale zycie a z dzieciaczkami to roznie bywa W pierwsza ciąże zaszlam przed slubem , w swoje 20-ste urodzinki
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 19:55   #68
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

4 czerwca - juz cos podejrzewalam, ale nie chcialam tego przyjac do wiadomosci (raczej nie chcialam miec dzieci). Jak zobaczylam dwie kreski to ryczalam przez 15 min w lazience, jak powiedzialam TZtowi, ryczalam z rozpaczy kolejna godzine. Mialam sporo dolow po drodze, a teraz jestem w 8mym miesiacu i chyba w koncu powoli zaczynam sie cieszyc, chociaz strach przed rodzicielstwem ogromny.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 20:04   #69
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Też tak własnie myśle ale przyjaciółka sie uparła ze pojedzie ze mna... niech ma ta satysfakcje
i jak tam u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
4 czerwca - juz cos podejrzewalam, ale nie chcialam tego przyjac do wiadomosci (raczej nie chcialam miec dzieci). Jak zobaczylam dwie kreski to ryczalam przez 15 min w lazience, jak powiedzialam TZtowi, ryczalam z rozpaczy kolejna godzine. Mialam sporo dolow po drodze, a teraz jestem w 8mym miesiacu i chyba w koncu powoli zaczynam sie cieszyc, chociaz strach przed rodzicielstwem ogromny.

uslyszysz pierwszy krzyk swojego maluszka to od razu Ci serce zmięknie trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:35   #70
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość

uslyszysz pierwszy krzyk swojego maluszka to od razu Ci serce zmięknie trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
Dzieki! To jest w ogole dziwne uczucie, bo czesc mnie sie boi i nie chce, a druga czesc kupuje ubranka i sie cieszy. Chociaz gdybym mogla cofnac czas... nie wiem. Mam czasem wrazenie, ze wrecz nie wypada sie przyznawac, ze sie nie skacze pod sufit z radosci. Ale wiem, ze jestem w dobrym zwiazku, w dobrej sytuacji finansowej i bedzie ok.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:27   #71
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Ananke, ja też sobie myślę, że może nie cieszę się odpowiednio Miałam wiele wątpliwości, czy będę dobrą mamą, ale teraz jak już jestem w ciąży, to staram się tych wątpliwości pozbyć, bo co innego mi zostaje

Powiedzmy, że planowaliśmy dzieci, antykoncepcji nie stosowaliśmy, ale też żadnych wyliczeń (zaznaczałam sobie tylko długości cykli i kiedy owulacja, żeby wiedzieć co i jak). Żeby nie było, do dzieci mam stosunek pozytywny, ale żadnego zaglądania do wózków, ciuciania i zachwytów nie stosuję i drażni mnie niemożebnie, jak ktoś tak robi
Na początku grudnia był taki jeden miły dzień a dzień później poczułam ból owulacyjny i oboje wtedy pomyśleliśmy, że może akurat teraz...
Okres się spóźniał, zrobiłam test (wieczorem) i jedna kreska. Okresu nadal nie było, więc zrobiłam drugi test 25 grudnia i pojawiła się druga kreska, bardzo niewyraźna. Poleciałam do TŻ, czy on też ją widzi. Oczywiście widział, bardzo się cieszył, uściskał mnie, a ja uroniłam łezkę
W poniedziałek dla pewności poleciałam na betę, wynik wskazuje na 5-6 tydzień ciąży Wczoraj obdzwoniliśmy najbliższą rodzinę, moja mama płakała i zaraz chciała dzwonić pochwalić się swoim siostrom, bo pierwsza będzie babcią

Kupować mi się nic nie zachciało jeszcze dziecięcego

Edit:
Jeszcze muszę wspomnieć o jednej zabawnej sytuacji 12 grudnia byłam na spotkaniu Wizażanek (znamy się z jednego z podforów), miałam ubraną bluzkę odcinaną pod biustem i mówiłam koleżance, jak to mi kilka razy ludzie ciążę przypisywali dzięki takim ciuszkom (i nadwadze zapewne). Gdy żegnałam się z jedną z Wizażanek, ta zapytała mnie czy dobrze zrozumiała, że będę mieć dziecko (pewno coś z naszej rozmowy usłyszała). Oczywiście zaprzeczyłam, bo o niczym podobnym jeszcze wtedy nie myślałam, a jak się okazało już wtedy w ciąży byłam

Jak poszłam na betę byłam tak zdenerwowana, że ręce mi się trzęsły i nie umiałam rozpiąć guzika przy płaszczu. Tak długo kombinowałam, aż go sobie oberwałam

Aktaga - mama oczywiście dostała pozwolenie i już chyba cała rodzina wie
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2009-12-30 o 17:43
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 13:38   #72
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dzieki! To jest w ogole dziwne uczucie, bo czesc mnie sie boi i nie chce, a druga czesc kupuje ubranka i sie cieszy. Chociaz gdybym mogla cofnac czas... nie wiem. Mam czasem wrazenie, ze wrecz nie wypada sie przyznawac, ze sie nie skacze pod sufit z radosci. Ale wiem, ze jestem w dobrym zwiazku, w dobrej sytuacji finansowej i bedzie ok.
nie martw się tymi sprzecznościami nie planowałaś tego, sytuacja na Ciebie niejako spadła odgórnie a czasu nie cofniemy, więc nie ma co rozpamiętywać co by było gdyby. ważne, że jest cząstka Ciebie, która kupuje ubranka i uśmiecha się na myśl o maluszku. wierzę, że będziesz odpowiedzialną mamusią. bo w to, że pokochasz dziecko nad życie - nie wątpię
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ananke, ja też sobie myślę, że może nie cieszę się odpowiednio Miałam wiele wątpliwości, czy będę dobrą mamą, ale teraz jak już jestem w ciąży, to staram się tych wątpliwości pozbyć, bo co innego mi zostaje

Powiedzmy, że planowaliśmy dzieci, antykoncepcji nie stosowaliśmy, ale też żadnych wyliczeń (zaznaczałam sobie tylko długości cykli i kiedy owulacja, żeby wiedzieć co i jak). Żeby nie było, do dzieci mam stosunek pozytywny, ale żadnego zaglądania do wózków, ciuciania i zachwytów nie stosuję i drażni mnie niemożebnie, jak ktoś tak robi
Na początku grudnia był taki jeden miły dzień a dzień później poczułam ból owulacyjny i oboje wtedy pomyśleliśmy, że może akurat teraz...
Okres się spóźniał, zrobiłam test (wieczorem) i jedna kreska. Okresu nadal nie było, więc zrobiłam drugi test 25 grudnia i pojawiła się druga kreska, bardzo niewyraźna. Poleciałam do TŻ, czy on też ją widzi. Oczywiście widział, bardzo się cieszył, uściskał mnie, a ja uroniłam łezkę
W poniedziałek dla pewności poleciałam na betę, wynik wskazuje na 5-6 tydzień ciąży Wczoraj obdzwoniliśmy najbliższą rodzinę, moja mama płakała i zaraz chciała dzwonić pochwalić się swoim siostrom, bo pierwsza będzie babcią

Kupować mi się nic nie zachciało jeszcze dziecięcego
urocze bardzo się cieszę i gratuluję!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:42   #73
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Co zrobilam jak tylko test pokazal 2 kreski?
Ucieszylam sie i to jak przez caly dzien nie moglam powstrzymac sie od usmiechu. I zaraz siadlam i zarezerwowalam bilety na samolot. Wczesniej wahalismy sie, czy wykorzystac urlop na domowe sprawy, czy na odpoczynek w cieplych krajach. pomyslalam, ze to moze byc ostatni taki beztroski wyjazd Polecielismy na Wyspy Kanaryjskie, TZ dowiedzial sie wiec nad oceanem, na plazy, w dosc romantycznych okolicznosciach. Oczywiscie byl w szoku, ale pozytywnym, tak sie cieszyl, ze musialam na niego nakrzyczec, zeby mnie nie podnosil
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:43   #74
Amenaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Dot.: Dowiedziałyście się o ciąży - i...?

Niesamowicie miło czyta się ten wątek nie jeden raz łezka mi się w oku zakręciła
Amenaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.