Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 17:12   #2521
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26813858]też miałam, ściągnęłam 3 sierpnia tego roku ale mi się mój aparat podobał może nawet wyglądałam lepiej w nim, niż bez [/QUOTE]

hm ale teraz dopiero maj jest

ja testuję dziś minerały póki co jestem zadowolona, jeden kolor się ''wtopił'' , no zobaczymy....
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:21   #2522
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
hm ale teraz dopiero maj jest

ja testuję dziś minerały póki co jestem zadowolona, jeden kolor się ''wtopił'' , no zobaczymy....
no dobra tamtego, nie myślę dzisiaj

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z reguły strasznie mi się podobają aparaty na zębach, nawet u chłopaków sama miałam mieć, ale szczerba między moimi wielkimi jedynkami sama znikła
ja w sumie krzywych nie miałam, ale wadę zgryzu, zamiast zakładać górne zęby na dolne to ja odwrotnie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:28   #2523
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Już się kiedyś dawno troszeczkę tutaj udzielałam, ale doszłam do wniosku, że nie jestem wystarczająco jasna, żeby tu być Teraz pojaśniałam i myślę, że mimo że porcelanowa (niestety) nie jestem, to do wątku o jasnej cerze się jak najbardziej nadaję

Na początek muszę się pochwalić, że byłam tydzień we Włoszech i się ani odrobinkę nie opaliłam To dla mnie sukces, bo filtrowanie się jest dla mnie bardzo uciążliwe (muszę to zmienić i znaleźć jakiś krem, który by mi odpowiadał w stu procentach)... Ale się udało/

Więc witam wszystkie Bladolice po raz kolejny
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:59   #2524
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Już się kiedyś dawno troszeczkę tutaj udzielałam, ale doszłam do wniosku, że nie jestem wystarczająco jasna, żeby tu być Teraz pojaśniałam i myślę, że mimo że porcelanowa (niestety) nie jestem, to do wątku o jasnej cerze się jak najbardziej nadaję

Na początek muszę się pochwalić, że byłam tydzień we Włoszech i się ani odrobinkę nie opaliłam To dla mnie sukces, bo filtrowanie się jest dla mnie bardzo uciążliwe (muszę to zmienić i znaleźć jakiś krem, który by mi odpowiadał w stu procentach)... Ale się udało/

Więc witam wszystkie Bladolice po raz kolejny

witaj!
kojarzę Cię z wątku o patentach na bycie naj, dlatego cieszę się, widząc tu znajomą postać
Chociaż nie często się tu udzielam, ale czytam wątek : ))


Martwię się nadchodzącymi upałami, bo filtrowanie jest dla mnie męczące, tzn. czuję potrzebę w taki upał smarowania się filtrem co 5 min, a jeszcze jadę niedługo na wycieczkę trzydniową gdzie będziemy non-stop zwiedzać, a dla mnie to męczarnia.


Ostatnio podobno zbladłam, jak twierdzi otoczenie, a mi właśnie udało się znaleźć podkład idealny - EDM! Golden fair : D Boję się zapeszyć, na razie jest super.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:12   #2525
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja mam niestety zbyt suchą cerę na minerały Zamówiłam podkład HD Coastal Scents, mam nadzieję, że trafię z kolorem...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:17   #2526
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mi minerały rozpoczely tradzik na policzkach (zaczełam uzywac, żeby nie meczyc skory plynnymi podkladami) ... w wieku 20 lat. najgorszemu wrogowi bym ich nie polecała, ale rozumiem, że na innych moga miec inny wpływ. Ja w życiu już po nie nie sięgnę - a EDM to już najgorsze z najgorszych.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:33   #2527
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No niestety tak jest, że na każdego działa coś innego, dlatego nigdy nie wierzę w super działanie czegoś, kto mi coś poleci, bo u mnie jest zwykle odwrotnie, tak jak właśnie z EDM, które po wielkiem "boomie" zaczęło być krytykowane. Jednak cieszę się, że spróbowałam.
Nie rozumiem jak mogły rozpocząć trądzik na policzkach? Może pędzel źle pielęgnowałaś, bo podobno po tym na policzkach wyskakują zanieczyszczenia?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:42   #2528
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

nie, to nie to, malowalam się wtedy rzadko - 2 razy w tygodniu moze, a zawsze potem pedzle prałam. a zaczeło sie od tego, ze zaczely na policzkach pojawiac sie pecherzyki z plynem surowiczym, ktore znikaly, a w ich miejsce pojawialy sie ropne gule...oczywiscie dermatolog nie mial pojecia co to, a ktoraqs z dziewczyn na forum miała to samo i wyjasniła mi, że jest to reakcja uczuleniowa na składnik - już nie pamietam, ale bodajże LL ? coś takiego, nie pamietam, w każdym razie tylko w minerałam się znajduje i omijam je szerokim łukiem.
a taka reakcja wcale nie jest taka rzadka, wystarczy wejść na forum minerałowe ;]
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:58   #2529
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
nie, to nie to, malowalam się wtedy rzadko - 2 razy w tygodniu moze, a zawsze potem pedzle prałam. a zaczeło sie od tego, ze zaczely na policzkach pojawiac sie pecherzyki z plynem surowiczym, ktore znikaly, a w ich miejsce pojawialy sie ropne gule...oczywiscie dermatolog nie mial pojecia co to, a ktoraqs z dziewczyn na forum miała to samo i wyjasniła mi, że jest to reakcja uczuleniowa na składnik - już nie pamietam, ale bodajże LL ? coś takiego, nie pamietam, w każdym razie tylko w minerałam się znajduje i omijam je szerokim łukiem.
a taka reakcja wcale nie jest taka rzadka, wystarczy wejść na forum minerałowe ;]
Dokładnie,mi też minerałki nie służyły
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:35   #2530
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jakiś czas temu wklejałam tu swatche korektora z maybelline i nie wiem jak on to robi, ale nie odznacza się spod revlonu PR 001 ivory a teraz upatrzyłam sobie nowy, z bell i jak się sprawdzi to będę go kupować, bo kolor widziałam w sumie jasny miał, a jak nie to wezmę znów maybellina, tylko ton ciemniejszy wg numeracji, czyli jaśniejszy naprawdę
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:06   #2531
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no ja czytałam o takiej reakcji na bismuth oxychloride, i na jakiś jeszcze jeden składnik, ale nie pamiętam. Generalnie nie ma też reguły (masło niemaślane... jaki... oksymoroniczny pleonazm? XD) bo jednym szkodzą silnie zmikronizowane, nanocząsteczki, bo mogą wnikać w skórę i alergizować, a innym słabo zmikronizowane, bo mają 'duże', ostre krawędzie, i działają drażniąco...

Czyli wniosek, albo Ci pasują, albo mogą mocno zaszkodzić. Jakimś wyjściem byłoby kładzenie ich na bazę silikonową, ale po to przecież kładzie się czyste pigmenty, by uniknąć ropopochodnych. No i olejów, bo na oleje skóra reaguje bardzo indywidualnie, każdy ma nieco inny skład i w ten sposób więcej osób ma kontrolę, co kładzie na twarz, no i oczywiście większy wybór (chociażby lista olejów dostępnych na BU, mazidłach, a w kremach i podkładach królują jednak masło shea, makadamia, kokosowe... dla suchych i normalnych cer w porządku, ale dla problemowych mogą być za ciężkie i nie posiadają składników, które by to rekompensowały. Naprawdę wartościowe oleje niestety się pojawiają w stężeniach zbliżonych do olejków eterycznych...)

Swoją drogą, dziewczyny, ciekawostka pod kątem troski o braci i TŻtów, olejki eteryczne w stanowczej większości są na tyle silnie estrogenne, że powodują gynekomastię u chłopców/ chłopaków/ młodych mężczyzn, jeśli stosowane regularnie (np, w żelach pod prysznic) w dużych stężeniach. Badanie o tym było, oparte na olejkach lawendowym i z drzewa herbacianego, stosowanych jako naturalne środki antybakteryjne w leczeniu trądzika. Ale że czytałam sporo o naturalnych metodach powiększania piersi (), to kojarzę, że większość, jeśli nie wszystkie olejki są estrogenne, a te chyba nawet nie należą do najsilniejszych...

Przypomniało mi się w świetle tych nowych żeli pod prysznic co to się reklamują na wizażu, tych zrobionych z zawrotnej ilości listków mięty, cytryn itd Więc lepiej, żeby chłopcy się jednak zapobiegawczo trzymali formulacji stworzonych specjalnie z myślą o nich, są neutralne. Zwłaszcza, że o dziwo przeważnie dobrze im idzie życie na (na moją intuicję) badziewnym adidasie itd... Oni są chyba jak te przysłowiowe trzmiele, co to biorąc pod uwagę stosunek powierzchni skrzydeł do masy ciała nie powinny być w stanie wzbić się w powietrze, ale o tym nie wiedzą i dalej w najlepsze latają...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 23:25   #2532
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Chochliku wklejam dla Ciebie upragnione foto makijażu jaki zmalowałam min. na Twoją prośbę Kreska na gornej powiece i na dole pod linia rzes tylko do 1/4 dlugosci

Mam nadzieje, ze wygladam lepiej niz z kreską na linii wodnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,6 KB, 182 załadowań)
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:19   #2533
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Chochliku wklejam dla Ciebie upragnione foto makijażu jaki zmalowałam min. na Twoją prośbę Kreska na gornej powiece i na dole pod linia rzes tylko do 1/4 dlugosci

Mam nadzieje, ze wygladam lepiej niz z kreską na linii wodnej

co masz na ustach?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 10:32   #2534
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Błyszczyk Lancome Fever Gloss "Honey I Love You"
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 13:59   #2535
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Chochliku wklejam dla Ciebie upragnione foto makijażu jaki zmalowałam min. na Twoją prośbę Kreska na gornej powiece i na dole pod linia rzes tylko do 1/4 dlugosci

Mam nadzieje, ze wygladam lepiej niz z kreską na linii wodnej
Doczekałam się oczywiście, że lepiej, jak dla mnie dużo lepiej w ogóle fajnie wyglądasz
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 16:15   #2536
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Oj dzięki kochana Ciagle szlifuje ten makijaz i faktycznie - wydaje mi sie ze o wieeeeele lepiej tak wygladam a i makijaż jest o wiele dluzej swiezy bo nic mi nie splywa, nie rozmazuje sie, kreska slicznie podkresla oko
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 18:41   #2537
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej Kiedyś się tu udzielałam, potem jakoś przestałam, zapewne z braku czasu... Ale teraz idzie lato i kurczę już czuję się niedostatecznie blada Wracam do Was, to będę przynajmniej pamiętać regularnym filtrowaniu
Na to lato kupiłam sobie koronkową parasolkę, trudno, ludzie może i będą się gapić, ale jest naprawdę śliczna i może chociaż przed alergią mnie uchroni

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Chochliku wklejam dla Ciebie upragnione foto makijażu jaki zmalowałam min. na Twoją prośbę Kreska na gornej powiece i na dole pod linia rzes tylko do 1/4 dlugosci

Mam nadzieje, ze wygladam lepiej niz z kreską na linii wodnej
Śliczna jesteś Widziałam Twoje wcześniejsze zdjęcia w jakimś innym wątku i z kreską na linii wodnej i tak wyglądasz ładnie, ale taki makijaż podkreśla Twoją urodę że ja nie mogę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 19:17   #2538
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Widziałyście? http://www.pudelek.pl/artykul/32263/...iaca_porownaj/. Już wiem dlaczego te wszystkie podkłady są za ciemne, a na aktorki dobre ale w sumie jakby się zastanowić to teraz we wszystkich reklamach kremów itp są osoby z jasną cerą
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 19:23   #2539
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26859535]Widziałyście? http://www.pudelek.pl/artykul/32263/...iaca_porownaj/. Już wiem dlaczego te wszystkie podkłady są za ciemne, a na aktorki dobre ale w sumie jakby się zastanowić to teraz we wszystkich reklamach kremów itp są osoby z jasną cerą[/QUOTE]

Kiedyś czytałam, że jakiś producent (a może i ktoś inny, nie pamiętam) narzekał, że ona nie chce się opalać, jest coraz bledsza i nie nadaje się do filmów I w sumie w porównaniu chociażby z polskimi gwiazdkami jest strasznie blada, ale fakt, fotoszopem rozjaśnili ją o jakieś 10 tonów

I masz rację, we wszystkich reklamach są blade modelki. Po prostu blada skóra wygląda zdrowiej i młodziej
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 19:35   #2540
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ona właśnie jest opalona ! przynajmniej jeśli chodzi o standardy panujace w tym wątku
ostatnio widziałam jakiś film biograficzny o niej, te cera to tylko efekt błysku tysiąca fleszy naraz :P
ps. kiedyś była ładniejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 910_1.jpg (51,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4e788c8df0df8e0cd9a5759ef087366.jpg (21,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meganfoxnomakeup5.jpg (15,7 KB, 87 załadowań)
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 19:42   #2541
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ona właśnie jest opalona ! przynajmniej jeśli chodzi o standardy panujace w tym wątku
ostatnio widziałam jakiś film biograficzny o niej, te cera to tylko efekt błysku tysiąca fleszy naraz :P
ps. kiedyś była ładniejsza
To są dość stare zdjęcia, można poznać po tym, że teraz jest przeokropnie operowana i ma monstrualne kości policzkowe, usta i jakby krótszą brodę
Ale fakt, jak na standardy wątku jest wręcz mulatką Ale patrząc na polskie "wielkie gwiazdy" można by pomyśleć, że to w Polsce jest istna Afryka
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 22:34   #2542
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

W ogóle ja zawsze marzę, oglądając reklamy, by mieć taką jasną cerę, ale to jest chyba niewykonalne w moim przypadku, patrząc w lustro, czuję się jak skwarek, chociaż ludzie mówią, że jestem blada. Ale obecnie stosuję kurację wybielającą, za 6 tygodni powinno być widać poprawę
A jak poprawy nie będzie, to się będę kurować preparatami z kwasem mlekowym.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:08   #2543
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kurczę niedługo lato i mam obsesje, że pomimo filtra i tak się opalę.
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:56   #2544
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Chochliku wklejam dla Ciebie upragnione foto makijażu jaki zmalowałam min. na Twoją prośbę Kreska na gornej powiece i na dole pod linia rzes tylko do 1/4 dlugosci

Mam nadzieje, ze wygladam lepiej niz z kreską na linii wodnej
czym robisz kreskę ? jaki podkład ?

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W ogóle ja zawsze marzę, oglądając reklamy, by mieć taką jasną cerę, ale to jest chyba niewykonalne w moim przypadku, patrząc w lustro, czuję się jak skwarek, chociaż ludzie mówią, że jestem blada. Ale obecnie stosuję kurację wybielającą, za 6 tygodni powinno być widać poprawę
A jak poprawy nie będzie, to się będę kurować preparatami z kwasem mlekowym.

tak, ja też... ja nie jestem super blada, niestety
jaka to kuracja ?

Dziewczyny, czy któraś z Was używa/ używała tego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...up-2-in-1.html
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 10:18   #2545
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja już wiem na pewno, że się znowu nie opalę :P pozostają balsamy brązujące, paskudztwo, nienawidzę się tym smarować, ale wyjścia innego na lato nie ma...
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 10:56   #2546
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[QUOTE=Rinaa;26868803]czym robisz kreskę ? jaki podkład ?
Kreske robie najpierw kredka z Vipery a potem poprawiam eyelinerem z\ Bell - nie do zdarcia przez caly dzien A podklad to Estee Lauder Double Wear odcień Ecru

To mowicie ze w tym makeupie lepiej?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 11:16   #2547
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ona właśnie jest opalona ! przynajmniej jeśli chodzi o standardy panujace w tym wątku
ostatnio widziałam jakiś film biograficzny o niej, te cera to tylko efekt błysku tysiąca fleszy naraz :P
ps. kiedyś była ładniejsza
Megan Fox nie jest opalona
Ona ma korzenie rodzinne, że ma ciemniejszą karnację. A bardziej sobie dogadza opalenizną natryskową - za ok. 300$ zabieg. Chodzi regularnie na całe ciało.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 13:03   #2548
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie wiem, czy Fox się opala, czy nie, ale też uważam że nie ma naturalnie jasnej skóry. Może dlatego tak dziwnie wygląda "wybielona" przez Armaniego. Notabene- jak Armani chciał by jego kosmetyki promowała bladolica dziewczyna, to nie mógł zatrudnić kogoś innego?

A tak w ogóle to opaliłam się dzisiaj. Może 10 minut byłam na słońcu a dekolt mam paskudnie różowy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 14:18   #2549
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Kreske robie najpierw kredka z Vipery a potem poprawiam eyelinerem z\ Bell - nie do zdarcia przez caly dzien A podklad to Estee Lauder Double Wear odcień Ecru

To mowicie ze w tym makeupie lepiej?
dziękuję mi się podoba

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2011-05-12 o 14:22
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 17:07   #2550
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziękuje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.