Krok po kroku: makijaż na randkę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 14:34   #61
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę


Jest jeszcze kwestia tego, że makijaż fotograficzny zawsze jest dużo cięższy od dzinnego czy wieczorowego "na uicę"
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:49   #62
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
... i mamy grę na litość...
a swoją drogą najpierw przeczytaj to, co napisałaś o makijażu Agi,a potem się tłumacz sensownie, nie wykręcając kota do góry ogonem

Makijaż Agi to mój klimat! Uwielbiam!!!
widzę,że jesteś specem "w graniu". Jeżeli naśmiewasz się z czyjejś choroby, zwłaszcza tak poważnej to gratuluję. Możesz być pewna,że prędzej czy później Cie to dotknie... Może nie Ciebie, ale kogoś kto jest Ci cholernie ważny... Dopiero pokazałaś kulturę...
ps nie muszę "grać na litość" bo nie mam potrzeby dowartościowania się na żadnym portalu. Chciałam pokazać jak czasami pustaki naśmiewają się z czegoś nie wiedząc jaka tragedia rozgrywa się wokół tej osoby...
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:50   #63
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:55   #64
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

już siedzę cicho obiecuję
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:48   #65
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

No i jak zwykle stała ekipa krytykujących :/ Może same byście pokazały co potraficie, dopiero krytykujcie, gdy makijaż jest inny niż tradycyjne to od razu potraficie tylko jechać po kimś.
Klapki na oczach i tyle.

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Krytyka, krytyką nie każdy makijaż musi się podobać, ale bez przesady, stała ekipa krytykujących tylko się tu pojawia, a to daje do myślenia.


Aga ładny makijaż, mnie się podoba, choć nie lubię różu w makijażu.
Nie każdy makijaż musi być taki sam lub wedle zasad książkowych bo wiało by tu okropną nudą.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:20   #66
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32294976]Ty masz ewidentnie problemy ze sobą. Wpisujesz się pod każdym makijażem, co gorsza, makijaż schodzi na drugi plan, a ciągle próbujesz "dogryźć" autorce, że niby źle wygląda. Doszło do tego, że szukałaś poparcia wśród JAKICHŚ mężczyzn. Rozumiem, że to sposób dowartościowania? Sądzę, że Pudelek jest odpowiednim dla ciebie portalem Tam wylej swoje żale do woli. Pozdrawiam



Zgadzam się



Nie znasz wszystkich facetów na świecie, aby tak mówić. Założę się, że wielu lubi. Nie chodzi o róż "oczo***ny", tylko o taki stonowany bardziej.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



Jak ktoś ma jasną skórę, to ma się zabić? Co w tym nienaturalnego, że ma SWOJ odcień? Gdyby byla opalona teraz, to wyglądałaby naturalnie? Nie każdy ma swoją, ciemna karnację (tym bardziej w zimie). I nie dla każdego to jest problem, by musowo sięgac po środki brązujące czy solaria[/QUOTE]



Kobieto idź się odstresuj na ringu albo popros faceta zeby Cie przelecial z 5 razy to Ci troche zejdzie ciśnienie.

Nie dogryzam lasce bo mam ją głęboko w ...
Swoje zdanie na temat tego co ona tu pokazuje tez juz kiedys napisalam.
I nie tylko ja.
Jesli do niej nie dociera ze robi cos kiepsko- to juz widac jest totalnie zaklejona słitaśnymi wylizanymi textami i nie slucha slow krytyki.
Ty sie bardziej spinasz za nią niż ona sama. Żal Ci ściska zadek?
Ja wazeliny nie uznaje.
Coś jest beznadziejne to o tym mowie, skoro jest beznadzieje non stop- to non stop to powtarzam.
NIE ma ewidentnie talentu ani do fotografowania, ani do obrabiania tych fot.
Jako grafik- chyba mam coś do powiedzenia.

Wystawia sie publicznie , to niech sie liczy z krytyką.
Jak jej sie ona nie podoba- to niech przestanie po prostu sie pokazywac. Na jej miejsce wskoczy ktoś inny.

Makijaż schodzi na 2 plan? Gdyby był piękny to by kazdy tak wlasnie sie o tym wysławiał, widocznie nie jest.

Nie szukam poparcia jak to napisalac, i nie jakis tylko zapytałam męża i szwagra czy ładnie to wyglada czy, moje mieszane uczucia po prostu zniekształcają ...
Powiedzieli wprost.
Masz jakies problemy? idz do psychologa, powiedz jej ze denerwują Cie wpisy na portalu spolecznosciowym, przez co piszesz glupoty bo nie mozesz ze zlosci sie obejsc.
Nie wiedzialam co to jest pudelek do momentu az mnie tam nie pokierowalas, ale widze juz z czego czerpiesz poziom. Z oczerniania i kretynizmow innych ludzi. Nie mam zamiaru tam wchodzi.
Zejdz ze mnie.
Jesli inne makijaze tej Pani będa wzbudzac we mnie takie negatywne odczucia- bede o tym pisac. Jesli będa ładne- tez to powiem. Nie obchodzi mnie Twoje zdanie.


Dodam jeszcze tak ogolnie- nie sadzilam ze slowa kosmitka, inna, bladosc, truposz, smierc, i inne co sie pojawiają w kolo- sa obrazliwe.
Wypowiadacie sie na forach w roznych tematach- i gorzej o sobie piszecie. I jakos sie z tego kretynsko cieszycie teraz pewnie napiszecie ze to nie prawda, ale jak czyta sie Wasze wypowiedzi na forum- i jedna drugiej pisze Ty wariatko- to jest zabawne? Ty jestes chora, szurnieta itd...
chyba wolala bym byc kosmitka niz chora wariatką :/
nagle sie wasze poczucie wartosci odzywa ...
to dopiero kretynizm!
jak wam pasuje tak sie wyzywacie i to niby takie super zabawne? forowe pseudo wyzwiska :/

Edytowane przez Magdalena3city
Czas edycji: 2012-02-15 o 17:28
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:38   #67
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32294976]


Jak ktoś ma jasną skórę, to ma się zabić? Co w tym nienaturalnego, że ma SWOJ odcień? Gdyby byla opalona teraz, to wyglądałaby naturalnie? Nie każdy ma swoją, ciemna karnację (tym bardziej w zimie). I nie dla każdego to jest problem, by musowo sięgac po środki brązujące czy solaria[/QUOTE]


klask i:
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 18:31   #68
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Magdalena3city Pokaż wiadomość
Kobieto idź się odstresuj na ringu albo popros faceta zeby Cie przelecial z 5 razy to Ci troche zejdzie ciśnienie.

Nie dogryzam lasce bo mam ją głęboko w ...
Swoje zdanie na temat tego co ona tu pokazuje tez juz kiedys napisalam.
I nie tylko ja.
Jesli do niej nie dociera ze robi cos kiepsko- to juz widac jest totalnie zaklejona słitaśnymi wylizanymi textami i nie slucha slow krytyki.
Ty sie bardziej spinasz za nią niż ona sama. Żal Ci ściska zadek?
Ja wazeliny nie uznaje.
Coś jest beznadziejne to o tym mowie, skoro jest beznadzieje non stop- to non stop to powtarzam.
NIE ma ewidentnie talentu ani do fotografowania, ani do obrabiania tych fot.
Jako grafik- chyba mam coś do powiedzenia.

Wystawia sie publicznie , to niech sie liczy z krytyką.
Jak jej sie ona nie podoba- to niech przestanie po prostu sie pokazywac. Na jej miejsce wskoczy ktoś inny.

Makijaż schodzi na 2 plan? Gdyby był piękny to by kazdy tak wlasnie sie o tym wysławiał, widocznie nie jest.

Nie szukam poparcia jak to napisalac, i nie jakis tylko zapytałam męża i szwagra czy ładnie to wyglada czy, moje mieszane uczucia po prostu zniekształcają ...
Powiedzieli wprost.
Masz jakies problemy? idz do psychologa, powiedz jej ze denerwują Cie wpisy na portalu spolecznosciowym, przez co piszesz glupoty bo nie mozesz ze zlosci sie obejsc.
Nie wiedzialam co to jest pudelek do momentu az mnie tam nie pokierowalas, ale widze juz z czego czerpiesz poziom. Z oczerniania i kretynizmow innych ludzi. Nie mam zamiaru tam wchodzi.
Zejdz ze mnie.
Jesli inne makijaze tej Pani będa wzbudzac we mnie takie negatywne odczucia- bede o tym pisac. Jesli będa ładne- tez to powiem. Nie obchodzi mnie Twoje zdanie.


Dodam jeszcze tak ogolnie- nie sadzilam ze slowa kosmitka, inna, bladosc, truposz, smierc, i inne co sie pojawiają w kolo- sa obrazliwe.
Wypowiadacie sie na forach w roznych tematach- i gorzej o sobie piszecie. I jakos sie z tego kretynsko cieszycie teraz pewnie napiszecie ze to nie prawda, ale jak czyta sie Wasze wypowiedzi na forum- i jedna drugiej pisze Ty wariatko- to jest zabawne? Ty jestes chora, szurnieta itd...
chyba wolala bym byc kosmitka niz chora wariatką :/
nagle sie wasze poczucie wartosci odzywa ...
to dopiero kretynizm!
jak wam pasuje tak sie wyzywacie i to niby takie super zabawne? forowe pseudo wyzwiska :/
No to teraz pojechałaś, to nie jest konstruktywna krytyka, tylko obrażanie autorki jak innych użytkowniczek, radziłabym się pohamować.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:38   #69
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No to teraz pojechałaś, to nie jest konstruktywna krytyka, tylko obrażanie autorki jak innych użytkowniczek, radziłabym się pohamować.

Przeglądając wpisy dochodzę do wniosku że niektórzy nie potrafią funkcjonować w społeczności internetowej...
I w ogóle wątek ten powinien służyć do komentowania makijażu a to co tu się wyprawia to szkoda gadać.

Makijaże na stronie główniej pokazywane są po to aby każdy mógł zaczerpnąć coś dla siebie. Aga pokazuje różne makijaże dla różnych typów urody i dla osób o różnych gustach i wciąż mi się wydaje że kilka osób nie może tego pojąć do tej pory.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:55   #70
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
z tych mężczyzn co znam- różu nie lubią. Co do prostaków lubiących różowawe lalunie- nie wnikam. Makijaże Agi doceniam, ale róż jest okropny. Z domu bym nie wyszła pomalowana na taki kolor. Wszystko w tym temacie,dziękuję, dobranoc

Najpierw wypowiem się, na temat makijażu Agi. Moim zdaniem jest dziewczęcy, delikatny, romantyczny. Aga wygląda w nim świeżo i z klasą, nie ma tu nic przerysowanego. Może jest blada, ale cóż taka karnacja, nie każdy jest fanką opalania. Osobiście najbardziej podoba mi się karnacja pośrednia, ani za blada ani za ciemna, ale to wiadomo, kwestia gustu. Nie mniej jednak irytuje mnie, kiedy osoby, które same nie umieją się umalować, są pierwsze do wyrażania opinii. To tyczy się zwłaszcza Michunki...


Nie cytowałam wszystkich Twoich wypowiedzi Michunko, bo nie mam czasu ich szukać. Napiętnujesz róż i określasz makijaż Agi jako tandetny... a ja się dziwie, że piszesz o tandecie sama ją reprezentując... uparłaś się na ten róż, jakby był on synonimem kiczu. To że masz uczulenie na ten odcień nie oznacza, że wszyscy je muszą mieć, zwłaszcza mężczyźni - jak stwierdzasz... (co za znawczyni..., robiłaś sondę?).
Poza tym, co rozumiesz przez słowo tandeta? Zajrzałam w Twoje makijaże i co widzę? Pomarańczowa twarz kontrastująca z kruczoczarnymi włosami, sztuczne rzęsy, kolory bijące po twarzy - żółć z turkusem, fiolet z połyskującym oranżem, za dużo matu albo nadmiar świecących cieni, ciężkie krechy, ciężkie brwi (nawet jeśli po chemii, to można je inaczej rozrysować, subtelniej, jaśniejszą kredką). Jeżeli już wyrażasz opinię i czepiasz się różowego koloru (u Agi stonowanego), to może najpierw sama przemyśl, czy Twoje turkusy, neonowe żółcie połączone z pomarańczową cerą nie rażą bardziej (bo mnie, niestety tysiąc razy mocniej).
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:10   #71
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Najpierw wypowiem się, na temat makijażu Agi. Moim zdaniem jest dziewczęcy, delikatny, romantyczny. Aga wygląda w nim świeżo i z klasą, nie ma tu nic przerysowanego. Może jest blada, ale cóż taka karnacja, nie każdy jest fanką opalania. Osobiście najbardziej podoba mi się karnacja pośrednia, ani za blada ani za ciemna, ale to wiadomo, kwestia gustu. Nie mniej jednak irytuje mnie, kiedy osoby, które same nie umieją się umalować, są pierwsze do wyrażania opinii. To tyczy się zwłaszcza Michunki...


Nie cytowałam wszystkich Twoich wypowiedzi Michunko, bo nie mam czasu ich szukać. Napiętnujesz róż i określasz makijaż Agi jako tandetny... a ja się dziwie, że piszesz o tandecie sama ją reprezentując... uparłaś się na ten róż, jakby był on synonimem kiczu. To że masz uczulenie na ten odcień nie oznacza, że wszyscy je muszą mieć, zwłaszcza mężczyźni - jak stwierdzasz... (co za znawczyni..., robiłaś sondę?).
Poza tym, co rozumiesz przez słowo tandeta? Zajrzałam w Twoje makijaże i co widzę? Pomarańczowa twarz kontrastująca z kruczoczarnymi włosami, sztuczne rzęsy, kolory bijące po twarzy - żółć z turkusem, fiolet z połyskującym oranżem, za dużo matu albo nadmiar świecących cieni, ciężkie krechy, ciężkie brwi (nawet jeśli po chemii, to można je inaczej rozrysować, subtelniej, jaśniejszą kredką). Jeżeli już wyrażasz opinię i czepiasz się różowego koloru (u Agi stonowanego), to może najpierw sama przemyśl, czy Twoje turkusy, neonowe żółcie połączone z pomarańczową cerą nie rażą bardziej (bo mnie, niestety tysiąc razy mocniej).
jeżeli nie widzisz różnicy między makijażem karnawałowym(przerysowany m) a makijażem na randkę to współczuję. Nie chodziło mi że makijaż Agi jest tandetny, tylko cień różowy jest dla mnie tandetny w propozycji "na randkę". Jeżeli uważasz,że jestem tandetna. Twoja sprawa. Dobrze,że Ty jesteś idealna. Tylko pozazdrościć braku samokrytyki. Czy mam pomarańczową twarz? Raczej nie. Złym aparatem ciężko pokazać to co by się chciało i zdaję sobie z tego sprawę. Co do cieni to już kwestia gustu. Chciałam zaprezentować coś szalonego-z przymrożeniem oka. Ty to nazywasz tandetą-ja zabawą makijażem. Nie biorę wszystkiego na serio bo bym zwariowała. Co krechy na moim oku... To jest moja krecha i chociaż wielu osobom się nie podoba to mnie to wali będę ją dalej robić bo tak mi się podoba do rysunku brwi się nie przykładałam, wiem. Umiem je porządnie namalować. Po prostu nie chciało mi się dopracować ich. Co do ich kształtu. Taki jest. Poprawiłam tylko kolor. Nienawidzę sztucznie narysowanych brwi. Wolę te wszystkie mankamenty niż złe serce i brak samokrytyki.... idź swoją drogą a od mojej osoby proszę jak najdalej.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 20:39   #72
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Nie podoba mi się. Za dużo pudru, makijaż oka zupełni do mnie nie przemawia. I cieniowanie nei wyszło zbyt fajnie. A końcowe zdjęcie wygląda jakby modelka miała anoreksję, wymodelowana twarz wygląda za chudo. i tworzy się taki brzydki trójkąt.
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:25   #73
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się. Za dużo pudru, makijaż oka zupełni do mnie nie przemawia. I cieniowanie nei wyszło zbyt fajnie. A końcowe zdjęcie wygląda jakby modelka miała anoreksję, wymodelowana twarz wygląda za chudo. i tworzy się taki brzydki trójkąt.

Wez tego lepiej nie pisz Wizazanko, bo zaraz CI odpisza ze jestes chora, nie normalna, albo ze masz problemy. Lepiej napisz ze to takie słitasne, kochane, wspaniale i w ogole masz mokro i najlepiej to sie umowisz na randke. Wtedy CI przyklaszcza.
Tu nie mozna pisac prawdy, wlasnego zdania bo jesli jest odmienne to spotkasz sie z tragiczną krytyka ktorej same do siebie przyjąc nie mogą.
Jesli nie tutaj- to na privie
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:34   #74
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

makijaz jest po to aby sie nim bawic..Agnieszka ma technike i pokazuje nam rozne makijaze ktore same powinnysmy interpretowac pod siebie ...kolor wam nie odpowiada? mozecie uzyc innego..troche fantazji..czy moze co niektore z was cierpia na jej brak ?

Poza tym krytyka jest zawsze mile widziana ale krytyka makijazu a nie osoby..w czym ma to pomoc ze ktos napisze ze wyglada jak kosmitka czy ze jest blada...nagle ma isc sie opalic bo wg was jest za blada? smieszne !!

zastanowcie sie zanim napiszecie ze ktos wyglada tak tak czy siak...poniewaz nie chodzi tu o osobe ktora prezentuje te makijaze a chodzi o sam makijaz i jego technike!
a krytykowac tez trzeba umiec

osobiście różu nie lubie i niekoniecznie musi mi sie to podobac ale np widze ten makijaż w fioletach u siebie

Magdaleno..mozna pisac prawde ale bez ublizania nikomu..to chyba nie jest trudne?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:47   #75
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość

Przeglądając wpisy dochodzę do wniosku że niektórzy nie potrafią funkcjonować w społeczności internetowej...
I w ogóle wątek ten powinien służyć do komentowania makijażu a to co tu się wyprawia to szkoda gadać.

Makijaże na stronie główniej pokazywane są po to aby każdy mógł zaczerpnąć coś dla siebie. Aga pokazuje różne makijaże dla różnych typów urody i dla osób o różnych gustach i wciąż mi się wydaje że kilka osób nie może tego pojąć do tej pory.
No tego akurat się nie da powiedzieć.. Wszystkie makijaże są dla bladych osób o jasnych oczach, bo ciężko żeby się autorka makijażu malowała niezgodnie ze swoim typem kolorystycznym czy pokazywała jak konturować twarz okrągłą sama mając raczej trójkątna. Ale że zawsze maluje siebie zamiast chociaż raz wziąć jakąś ciepłą blondynkę czy zielonooką szatynkę..to już inna sprawa.

Co do stałej grupy komentujących. No cóż na tematy MM nie wchodzę raczej ale jak przez dłuższy czas na głównej stronie wita mnie jakiś makijaż (a wchodzę parę razy dziennie) to zachęca mnie do komentowania.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-02-15 o 21:52
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:49   #76
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Oczywiscie prawda jest zawsze tylko jedna
Nie ubliżam, pisze co myslę
fotki przeswietlone
kontrasty sa przez to straszne
uwazam ze usta sa niedomalowane, dolna warga zawsze jest zawezona
wlosy przy nasadzie zawsze sa w pudrze albo taki kontrast- kolejny
kreska na oku jak dla mnie za ostra, jak by nie domazana
no i rzes nie widac
nie mowie , nie pisze- doklej!, opalaj sie! - bo ja tez mam taka karnacje jak osoba na fotce, ja sie opalac nie moge nie stety nigdy w zyciu
juz napisalam pare slow o make up, po prostu nie podobaja mi sie wiecznie te same podkniecia
jednak cokolwiek nie napisze odmiennego jest to samo
sie nie czepiam uwierz mi , bo mi to i tak nic by nie dalo, od gadanie sie laska nie domaluje ani fotki nie zmienia
Dita von Tesse te ma bardzo jasną skore , a mimo wszystko jest piekna i podkreslone jest to co powinno- oko i usta nie trzeba przesadzac, kreska, rzesy
Nie chodzi mi o kase jaką ma i stylistow , tylko o metode i efekt. Wiele z Was sie maluje i wiecie ze malym kosztem tez mozna wiele. Kwestia jeszcze JAK .
mowie co mysle patrzac
a to jak se wyglada ona dla innych to mnie malo obchodzi ,kazdy ma wlasne zdanie
dla mnie NOT

Edytowane przez Magdalena3city
Czas edycji: 2012-02-15 o 21:53
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:32   #77
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Magdalena3city Pokaż wiadomość
Kobieto idź się odstresuj na ringu albo popros faceta zeby Cie przelecial z 5 razy to Ci troche zejdzie ciśnienie.

Nie dogryzam lasce bo mam ją głęboko w ...
Swoje zdanie na temat tego co ona tu pokazuje tez juz kiedys napisalam.
I nie tylko ja.
Jesli do niej nie dociera ze robi cos kiepsko- to juz widac jest totalnie zaklejona słitaśnymi wylizanymi textami i nie slucha slow krytyki.
Ty sie bardziej spinasz za nią niż ona sama. Żal Ci ściska zadek?
Ja wazeliny nie uznaje.
Coś jest beznadziejne to o tym mowie, skoro jest beznadzieje non stop- to non stop to powtarzam.
NIE ma ewidentnie talentu ani do fotografowania, ani do obrabiania tych fot.
Jako grafik- chyba mam coś do powiedzenia.

Wystawia sie publicznie , to niech sie liczy z krytyką.
Jak jej sie ona nie podoba- to niech przestanie po prostu sie pokazywac. Na jej miejsce wskoczy ktoś inny.

Makijaż schodzi na 2 plan? Gdyby był piękny to by kazdy tak wlasnie sie o tym wysławiał, widocznie nie jest.

Nie szukam poparcia jak to napisalac, i nie jakis tylko zapytałam męża i szwagra czy ładnie to wyglada czy, moje mieszane uczucia po prostu zniekształcają ...
Powiedzieli wprost.
Masz jakies problemy? idz do psychologa, powiedz jej ze denerwują Cie wpisy na portalu spolecznosciowym, przez co piszesz glupoty bo nie mozesz ze zlosci sie obejsc.
Nie wiedzialam co to jest pudelek do momentu az mnie tam nie pokierowalas, ale widze juz z czego czerpiesz poziom. Z oczerniania i kretynizmow innych ludzi. Nie mam zamiaru tam wchodzi.
Zejdz ze mnie.
Jesli inne makijaze tej Pani będa wzbudzac we mnie takie negatywne odczucia- bede o tym pisac. Jesli będa ładne- tez to powiem. Nie obchodzi mnie Twoje zdanie.


Dodam jeszcze tak ogolnie- nie sadzilam ze slowa kosmitka, inna, bladosc, truposz, smierc, i inne co sie pojawiają w kolo- sa obrazliwe.
Wypowiadacie sie na forach w roznych tematach- i gorzej o sobie piszecie. I jakos sie z tego kretynsko cieszycie teraz pewnie napiszecie ze to nie prawda, ale jak czyta sie Wasze wypowiedzi na forum- i jedna drugiej pisze Ty wariatko- to jest zabawne? Ty jestes chora, szurnieta itd...
chyba wolala bym byc kosmitka niz chora wariatką :/
nagle sie wasze poczucie wartosci odzywa ...
to dopiero kretynizm!
jak wam pasuje tak sie wyzywacie i to niby takie super zabawne? forowe pseudo wyzwiska :/
: hahaha:
Ubawiłam się. Myślę, że każdy tu widzi kto ma problemy

EOT, gdyż co do dyskutowania z takimi osobami jest pewne przyslowie...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:34   #78
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

A to ja też sobie ocenię makijaż Agi jest bardzo ładny, świeży i naturalny, ale nie przekonuje mnie ta ciemna kreska w zagłębieniu nad powieką. Jak sobie coś podobnego namaluję, to mój chłopak zawsze mnie pyta czy coś mi nie wyszło (tylko że mój makijaż nie jest nawet 10% tak perfekcyjnie wykonany jak Agi:P). No i mój facet chyba nie docenia nawet nuty ekstrawagancji w makijażu Z przyjemnoscią oglądam makijaże Agi, zawsze jest coś nowego A makijaż w stylu Gwen Stefani to mój niedościgniony ideał. Nie wiem jakim cudem udaje Ci się pomalować linię wodną dolnej powieki.

Co do Michulki, to zerknęłam sobie na Twoje makijaże i wiesz co.. Co za dużo to niezdrowo. Krótko mówiąc: 10 razy mniej WSZYSTKIEGO i 10 razy więcej precyzji... A kreskę maluj dopiero jak się nauczysz ładnie ją wykonywać (za gruba, za długa, krzywo). Po co się oszpecać, ja też nie umiem jej namalować, więc trenuję w domu, a potem zmywam, nie pokazuję się z tym u ludzi, hehe Taka konstruktywna krytyka, mam nadzieję:P Za to w naturalnych beżowo, brązowych cieniach cieniach wyglądasz całkiem fajnie.
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 07:39   #79
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
z tych mężczyzn co znam- różu nie lubią. Co do prostaków lubiących różowawe lalunie- nie wnikam. Makijaże Agi doceniam, ale róż jest okropny. Z domu bym nie wyszła pomalowana na taki kolor. Wszystko w tym temacie,dziękuję, dobranoc
wyluzuj kobieto
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-02-16 o 07:46
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 07:59   #80
dafne75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 46
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

hym..ja tez tak podgladam makijaze sobie tu od lat i jeden wniosek mi sie nasuwa, nadeszły zmiany na wizazu pamietam czasy ze taka krytyka zdjec byla niedopuszczalna na wizazu, sam autorka obrazila sie na krytyke i i nie pokazywala swoich prac jakis czas.Uwazam ze dziewczyny maja prawo wypowiadać swoje zdanie bo sa takimi samymi równoprawnymi użytkowniczkami portalu i dzieki nim istniejecie.
dafne75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:00   #81
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Makijaż nie dla każdego, ale do Agi pasuje mi bardzo. Przy otwartych oczach wygląda bardzo świeżo.

Co do mężczyzn to mój toleruje na mnie tylko niewidzialny podkład, delikatny róż, eyeliner (i tusz oczywiście ), beże, brązy, i delikatne szarości, także wszystko zależy od faceta.

Poza tym, z tego co wiem to Aga jest raczej bladziochem, więc nie ma tu mowy o karykaturalności. Pomyślcie, gdyby się specjalnie "przybrązowiła". Nie, nie, tak jest super.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:06   #82
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Róż na oczach na początku aplikacji wygląda świeżo i promiennie. Niestety po kilku godz oko zaczyna wyglądać na bardzo zmęczone. Może właśnie za to nie lubię różowych cieni. Mężczyźni za to uwielbiają róż na policzkach( oczywiście w małych ilościach ) To im przywodzi na myśl kobietę które właśnie wyszła z łóżka po ekscesach podobno
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:58   #83
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Ooo Magdalenka dostała ślicznego pomarańczowego kolorku, jak jej ładnie i do twarzy
Michunka - podpis - chyba jednak nie masz głęboko tego co o Tobie mówią, wklejać zdjęcia i skarżyć na wredne Wizażanki, no nie wiem, brak klasy.

Aguś, co do makijażu, to cera wygląda świetnie, ale oko... no nie wiem, ciekawe, to na pewno, ale czy na randce ktoś doceni jego oryginalność? Fakt, że przy standardowym cieniowaniu, na pewno pojawiłyby się głosy, że jesteś monotematyczna, więc... ja mimo wszystko jestem na tak
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:08   #84
rudepolite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

oczywiście takiego typu makijaże można sobie zrobić pod warunkiem, że posiada się kosmetyki z dobrej marki. Tanie eyelinery rozmazują się czasem po upływie 2h, a gdzie tu wyglądać olśniewająco przez całą noc na karnawałowej imprezie...
rudepolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:14   #85
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

yyy, znowu problemy z rozumiem tekstu? Wkleiłam zdjęcia żeby pokazać jak wyglądam na co dzień. Mam gdzieś kto co o mnie sądzi,ale zasłużoną krytykę biorę do serca. To co tu dziewczyny wypisywały-krytyką nie było lecz atakami. Wytykanie komuś braku klasy z takich powodów-jest brakiem klasy pozdrawiam
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:25   #86
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
yyy, znowu problemy z rozumiem tekstu? Wkleiłam zdjęcia żeby pokazać jak wyglądam na co dzień. Mam gdzieś kto co o mnie sądzi,ale zasłużoną krytykę biorę do serca. To co tu dziewczyny wypisywały-krytyką nie było lecz atakami. Wytykanie komuś braku klasy z takich powodów-jest brakiem klasy pozdrawiam
Michunko makijaż z ostatniego postu jest do przyjęcia, jak najbardziej

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-02-16 o 12:44 Powód: Post edytowany celem łagodzenia obyczajów :)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:31   #87
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Może skupmy się na makijażu a nie na obrzucaniu się wzajemnie błotem, wydaje mi się, że Michunka już się wytłumaczyła i czas skończyć tą nie prowadzącą do niczego dyskusję.
Pozdrawiam
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:43   #88
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

jestem za! skończmy tą denną dyskusję. Przecież nie o to chodzi na tym portalu przepraszam jeśli kogoś uraziłam swoimi słowami. Hormony buzują-postaram się je mieć na wodzy
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 15:26   #89
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Racja, nie ma co się denerwować już. Troszkę krytyki nie zaszkodzi. Michunka ten codzienny makijaż jest jak dla mnie o wiele lepszy niż te konkursowe
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 15:49   #90
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

też tak uważam. Wole dzienne bez szaleństw W moim wątku konkursowym na dalszych stronach są równie ciekawe spokojne wersje
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.