Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 12:25   #1
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755

Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4


Link do części pierwszej : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post28450538

Link do częsci drugiej : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=549077

Link do częsci trzeciej : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576846

Mam nadzieję, że nie dostanę ochrzanu że to ja założyłam.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:38   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwi mnie, że wiele firm (i to wydawałoby się, poważnych) nie odpisuje na maile

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Racja,mam na myśli np. rozpuszczone włosy ale spryskane dużą ilością lakieru,czy tam jakiś tapir i niechęć jakiegokolwiek ich tknięcia.
Ja mam chyba taki nawyk, przekładania dotykania .
Może to jakieś natręctwo
No co kto lubi. Ja nie mam potrzeby przeczesywania włosów.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:41   #3
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że wiele firm (i to wydawałoby się, poważnych) nie odpisuje na maile



No co kto lubi. Ja nie mam potrzeby przeczesywania włosów
.
Ja właśnie też . Jakbym miała nadprogramową kasę i znajomą osobę, któa robi warkoczyki albo wplata dreadloki, to bym sobie zrobiła. Miałabym spokój na jakiś czas .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:14   #4
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że wiele firm (i to wydawałoby się, poważnych) nie odpisuje na maile
Taaaaa... I urzedy. Przykład: miałam ważna sprawe do załatwienia w konsulacie polskim w mediolanie.
Dodzwonic się nie ma szans, zajete lub nikt nie odpowiada a na dodatek przed kazdym połączeniem jest cała procedura z połoczeniem z danym działem informacje o gozinach pracy konsulatu itp. Więc pomimo, że z nikim nie udalo mi sie poloczyc to kosztowalo mnie to juz 15€, napisalam e-maila juz ponad miesiac i O odpowiedzi. Nawet chcialam Jakas skarge na nich napisac ale nie wiedzialam do kogo. Orientuje sie ktos moze?
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy

Edytowane przez paulinka1128
Czas edycji: 2012-05-31 o 13:55
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:27   #5
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Taaaaa... I urzedy. Przyklad: mialam wazna sprawe do zalatwienia w konsulacie polskim w mediolanie.
Dodzwonic sie nie ma szans, zajete lub nikt nie odpowiadal a na dodatek przed kazdym polaczeniem jest cala prOcedura z poloczeniem z danym dzialem iformacje o gozinach pracy konsulatu itp. Wiec pomimo, ze z nikim nie udalo mi sie poloczyc to kosztowalo mnie to juz 15?, napisalam e-maila juz ponad miesiac i O odpowiedzi. Nawet chcialam Jakas skarge na nich napisac ale nie wiedzialam do kogo. Orientuje sie ktos moze?
Taki brak odpowiedzi to żenujące - tak jakby adres mailowy do korespondencji był wyłącznie do ozdoby
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:53   #6
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwią mnie ludzie, którzy narzekają na zachowanie innych a sami robią, zachowują się dokładnie tak samo.

Przykład: mam w bloku sąsiadów, którzy jak imprezują to na całego. Muzyka do 5 rano na full, śmiechy na klatce. Ogólnie głośno.
Ostatnio imprezę zrobił inny sąsiad, było głośno no ale nie tak jak u tamtych. W niedzielę rano spotykam pierwszą sąsiadke i zaczyna sie jazda. Jak tak mozna?!? Tak głosno?!? Pół nocy nie spałam!! Hipokrytka
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:12   #7
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwi mnie zachowanie wykładowców na mojej uczelni... Jedna nauczycielka nie odpisuje w ogóle na e-maile, zajęcia odwołuje w momencie, jak już wszyscy są na wydziale, nie wyrabia się z terminami... Myślałam, że wykładowcy powinni mieć chociaż trochę szacunku dla studentów. Dodam, że ta babka ma mgr i ogólnie jest młoda, więc wydawało mi się, że powinna być bardziej wyrozumiała dla studentów.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 14:17   #8
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zachowanie wykładowców na mojej uczelni... Jedna nauczycielka nie odpisuje w ogóle na e-maile, zajęcia odwołuje w momencie, jak już wszyscy są na wydziale, nie wyrabia się z terminami... Myślałam, że wykładowcy powinni mieć chociaż trochę szacunku dla studentów. Dodam, że ta babka ma mgr i ogólnie jest młoda, więc wydawało mi się, że powinna być bardziej wyrozumiała dla studentów.
Ja miałam taką panią dr. To, że ktoś jest wykładowcą i ma coś tam przed nazwiskiem, nie znaczy, że jest zorganizowanym człowiekiem. Zawsze mnie wkurzali tacy wykładowcy, którzy nie umieli się z niczym wyrobić, a do studentów mieli pretensje, że ktoś z czymś zalega. I tak najgorsze, czego doświadczyłam na studiach, to zmiana promotora do magisterki bez mojej wiedzy. Dowiedziałam się przypadkowo pisząc do byłej już promotorki.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:27   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Witam w nowym wątku
Z cyklu "co mnie zaskakuje".
Przedwczoraj pewien pan miał wypadek, śmiertelny, potrącił go samochód. Ojciec trójki dzieci, nauczyciel. Bardzo przykre. I o ile rozumiem żałobę, to jego córka (2 gimnazjum)... wstawia zdjęcia (szare) swojego ojca na facebooku, i pisze "tatusiu, dlaczego ty, ciągle mam nadzieję że wrócisz[*]". Ale to nie szczyt. Ludzie pod tymi zdjęciami piszą znicze ([*] ), a ona to lajkuje. SZCZYT. chwalić się, bo ojciec nie żyje. Bo ja właśnie tak to rozumiem.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:58   #10
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Z cyklu "co mnie zaskakuje".
Przedwczoraj pewien pan miał wypadek, śmiertelny, potrącił go samochód. Ojciec trójki dzieci, nauczyciel. Bardzo przykre. I o ile rozumiem żałobę, to jego córka (2 gimnazjum)... wstawia zdjęcia (szare) swojego ojca na facebooku, i pisze "tatusiu, dlaczego ty, ciągle mam nadzieję że wrócisz[*]". Ale to nie szczyt. Ludzie pod tymi zdjęciami piszą znicze ([*] ), a ona to lajkuje. SZCZYT. chwalić się, bo ojciec nie żyje. Bo ja właśnie tak to rozumiem.
yyy... zaniemówiłam

Ja nie rozumiem "lajkowania" swoich postów. Po co się to robi?
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:47   #11
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Czasem mam wrażenie, że tu się ludzie nakręcają, myślą ooo fajnie dostaniemy mega imprezę, a jak przychodzi co do czego, to wielki narodowy foch, bo jesteśmy biedni . Tak źle i tak niedobrze.
Od początku byłam przeciw, inwestycje można i powinno się mieć i bez Euro. A jak już robimy na Euro to moglibyśmy chociaż zdążyć. To prawa, że w Warszawie główne ulice są rozkopane i zamknięte przez budowę metra? Czy ono nie miało być na Euro?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No wiadomo, każdy ma swoje preferencje. Mnie tam się bardziej podobają stare wagony, i tyle
A co do dworców, to i tak moim mistrzem są Katowice z peronem piątym, na którym zatrzymują się pociągi osobowe
Byłam tam kiedyś, godzinę go szukałam.

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Dziwią mnie kobiety, które nie czeszą włosów w ciągu dnia
W ogóle nie czeszę włosów, nawet nie mam grzebienia.

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
zapchane są rury i woda się cofa do kibelka.... gówniana sprawa
U mnie była taka historia, rodzina przyjechała do mojej babci i chyba odpływ do szamba zapchali, odjechali zanim ktokolwiek zauważył, że kupy wypływają do brodzika w prysznicu.

Jak lajkujesz posty to się chyba też twoim znajomym wyświetlają, nawet jak nie znają osoby, której lajkujesz. Wiesz, puszczasz dalej.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 16:23   #12
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No co kto lubi. Ja nie mam potrzeby przeczesywania włosów.
Ja też nie mam.

A jeszcze do posta któregoś w poprzednim wątku, to ja chodzę np. cały dzień w rozpuszczonych włosach i ich nie czeszę w ogóle.. Moje włosy szczotki/grzebienia nie zaznały od jakichś 4 lat.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:33   #13
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam.

A jeszcze do posta któregoś w poprzednim wątku, to ja chodzę np. cały dzień w rozpuszczonych włosach i ich nie czeszę w ogóle.. Moje włosy szczotki/grzebienia nie zaznały od jakichś 4 lat.
nie wiem, to już jest dla mnie chore, przecież na włosach zbiera się brud i kurz, poprzez czesanie trochę się te zanieczyszczenia usuwa. Czesanie jest też istotne przy prawidłowej pielęgnacji włosa, czesząc się rozprowadzasz sebum, które chroni włosy przed ich uszkodzeniami. Nie mówię, żeby latać non-stop z grzebieniem/szczotką, no ale przynajmniej raz dziennie można by te włosy przeczesać.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:52   #14
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam.

A jeszcze do posta któregoś w poprzednim wątku, to ja chodzę np. cały dzień w rozpuszczonych włosach i ich nie czeszę w ogóle.. Moje włosy szczotki/grzebienia nie zaznały od jakichś 4 lat.
Ja jak byłam mała to uciekałam przed grzebieniem i już po 4 dniach miałam taki kołtun, że trzeba było ciąć

Bez kitu nie rozumiem nieczesania. Nawet jeśli nie widać tego gołym okiem to i tak wydaje mi się to takie... niechlujne?
Ja mam po myciu takie strąki paskudne, że nie wyobrażam sobie czegoś z tym nie zrobić
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:01   #15
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam.

A jeszcze do posta któregoś w poprzednim wątku, to ja chodzę np. cały dzień w rozpuszczonych włosach i ich nie czeszę w ogóle.. Moje włosy szczotki/grzebienia nie zaznały od jakichś 4 lat.
Ale jak to? Masz kręcone włosy?
__________________
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:01   #16
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

ale jak to nie czeszesz? przeciez wlosy się plączą i sie robią kołtuny przynajmniej u mnie jak nie przeczesze chociaż raz dziennie.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 18:09   #17
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Z cyklu "co mnie zaskakuje".
Przedwczoraj pewien pan miał wypadek, śmiertelny, potrącił go samochód. Ojciec trójki dzieci, nauczyciel. Bardzo przykre. I o ile rozumiem żałobę, to jego córka (2 gimnazjum)... wstawia zdjęcia (szare) swojego ojca na facebooku, i pisze "tatusiu, dlaczego ty, ciągle mam nadzieję że wrócisz[*]". Ale to nie szczyt. Ludzie pod tymi zdjęciami piszą znicze ([*] ), a ona to lajkuje. SZCZYT. chwalić się, bo ojciec nie żyje. Bo ja właśnie tak to rozumiem.
Daj spokój, każdy inaczej przeżywa żałobę. Jeśli jej to pomaga, czemu ma tego nie robić? Nie wiem czemu odbierasz to jako chwalenie się.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:13   #18
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Z cyklu "co mnie zaskakuje".
Przedwczoraj pewien pan miał wypadek, śmiertelny, potrącił go samochód. Ojciec trójki dzieci, nauczyciel. Bardzo przykre. I o ile rozumiem żałobę, to jego córka (2 gimnazjum)... wstawia zdjęcia (szare) swojego ojca na facebooku, i pisze "tatusiu, dlaczego ty, ciągle mam nadzieję że wrócisz[*]". Ale to nie szczyt. Ludzie pod tymi zdjęciami piszą znicze ([*] ), a ona to lajkuje. SZCZYT. chwalić się, bo ojciec nie żyje. Bo ja właśnie tak to rozumiem.
Ojej, przeoczyłam tego posta a mam coś do powiedzenia w temacie

Kiedy jeszcze miałam konto na portalu społecznościowym, też po śmierci ojca wrzuciłam nasze wspólne zdjęcie. Stwierdziłam, że nie mam ochoty każdemu z osobna tłumaczyć, żeby dał mi święty spokój i opowiadać, że już nie mam taty (albo w odwrotnej kolejności ). I tak nie uchroniło mnie to przed sytuacją, kiedy spotkałam się po latach z koleżanką, a ona z uśmiechem pyta "a co u taty?", ale na pewno ograniczyło takie nieprzyjemności.
I jest tu jeszcze motyw- niech wszyscy wiedzą, że mi źle; takie nawet internetowe podnoszenie na duchu przez wiele osób pomaga, przynajmniej mi pomagało.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto

Edytowane przez Olivvek
Czas edycji: 2012-05-31 o 19:15
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:21   #19
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Rozwaliłam się sama. Odpowiedziałam w starym wątku., bo nie zauważyłam, że jest nowy...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 19:24   #20
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a czy trzeba się gospodarzowi spowiadać z tego co wrzucamy do śmietnika lepiej zapchać mu kibel? wtedy to dopiero prawda wyjdzie na jaw zwija się w cienki rulonik "pampersa" owija papierem/chusteczką i wyrzuca-dyskretnie. Zawsze tak robię- u siebie w domu bo nie wyobrażam sobie wywalać rozwiniętą na całą długość podpaskę

Dla mnie "dyskretnie" w gościach jest... niemożliwe.
Przecież jeśli jesteś gościem, to zwracasz na siebie uwagę, prawda? Nieważne, co robisz - chcesz wyjrzeć przez okno czy skorzystać z łazienki. A jesli po wyjściu z ubikacji wędrujesz do kuchni, to nie ma szans na zrobienie tego niezauważenie..
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:28   #21
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Dla mnie "dyskretnie" w gościach jest... niemożliwe.
Przecież jeśli jesteś gościem, to zwracasz na siebie uwagę, prawda? Nieważne, co robisz - chcesz wyjrzeć przez okno czy skorzystać z łazienki. A jesli po wyjściu z ubikacji wędrujesz do kuchni, to nie ma szans na zrobienie tego niezauważenie..
No i co z tego? Czy jest coś nienormalnego/wstydliwego w tym, że kobiety miesiączkują? Albo może w wywalaniu śmieci?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:38   #22
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;34434018]No i co z tego? Czy jest coś nienormalnego/wstydliwego w tym, że kobiety miesiączkują? Albo może w wywalaniu śmieci?[/QUOTE]

Właśnie mi się przypomniało: dziwi mnie, że kobiety wstydzą się tego, że mają okres. Jeszcze zrozumiem w podstawówce/gimnazjum, ale później?
I z drugiej strony: dziwi mnie, że kobiety na lewo i prawo opowiadają, że mają "ciotę" itd (nie cierpię takich określeń).

Dla mnie nie jest problemem powiedzieć komuś, że nie mogę gdzieś jechać/źle się czuję/itd, bo mam okres. Przecież to normalna rzecz. Gorzej by było, jakby tego okresu nie było
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:42   #23
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało: dziwi mnie, że kobiety wstydzą się tego, że mają okres. Jeszcze zrozumiem w podstawówce/gimnazjum, ale później?
I z drugiej strony: dziwi mnie, że kobiety na lewo i prawo opowiadają, że mają "ciotę" itd (nie cierpię takich określeń).

Dla mnie nie jest problemem powiedzieć komuś, że nie mogę gdzieś jechać/źle się czuję/itd, bo mam okres. Przecież to normalna rzecz. Gorzej by było, jakby tego okresu nie było
Tak samo myślę. Ja mówię, że mam okres, a nie ciotę albo jeszcze coś innego i normalnie nie widzę problemu w tym, że po wizycie w toalecie muszę coś wyrzucić do kosza.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:46   #24
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;34434018]No i co z tego? Czy jest coś nienormalnego/wstydliwego w tym, że kobiety miesiączkują? Albo może w wywalaniu śmieci?[/QUOTE]
nie, ale srednio komfortowe jest chodzenie z pakuneczkiem do kuchni, tym bardziej jak ktos w niej siedzi.
rzadko mnie cos naprawde dziwi i przeszkadza u innych w mieszkaniu, ale braku smietnika w toalecie* nie moge zrozumiec, serio. przeciez tam nie tylko tampony/podpaski laduja, ale rowniez zuzyte platki kosmetyczne, wkladki, rolki po papierze toaletowym, opakowania po mydlach itepe. zwariowalabym, gdybym miala z kazda taka pierdo.la biegac do kuchni. tym bardziej, ze toalete mam na pietrze, a kuchnie na parterze.


*chyba, ze mieszkanie zajmuja sami mezczyzni.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:15   #25
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja właśnie też . .
I ja

Mój post z poprzedniej części:
Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna
Mnie rozwalają takie lakierowane hełmy. Nie wyobrażam sobie, żeby codziennie tą tonę lakieru zmywać z włosów i następnego dnia nakładać nową. Wystarczył mi jeden raz, jak miałam ślub i mi kobitka tak skutecznie zakonserwowała loki, że po porządnym myciu głowy, jeszcze miałam sztywne włosy .

Mam tak samo, bardzo mi się nie podobają takie lakierowane włosy, zwłaszcza na co dzień. I nienawidzę takich włosów w dotyku. Ble... I według mnie to strata czasu: rano zmywać, suszyć, układać, lakierować, a na drugi dzień to samo... Poza tym to chyba niezdrowe dla włosów.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:17   #26
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A ja nie mam kosza w łazience (zresztą gdybym go tam postawiła to by się każdy o niego potykał), moi rodzice też nie mają, mój brat też nie i jakoś nikt nie ma problemu z tym, żeby zawinąć podpaskę w kawałek papieru i wrzucić do kosza w kuchni
Jeśli jestem u kogoś to też nie mam z tym problemu

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2012-05-31 o 20:18
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:20   #27
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam.

A jeszcze do posta któregoś w poprzednim wątku, to ja chodzę np. cały dzień w rozpuszczonych włosach i ich nie czeszę w ogóle.. Moje włosy szczotki/grzebienia nie zaznały od jakichś 4 lat.
Jak to?
i nie plączą się? możesz je sobie przeczesać ręką swobodnie?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Rozwaliłam się sama. Odpowiedziałam w starym wątku., bo nie zauważyłam, że jest nowy...
Normalka. Jeszcze przez kilka dni tak będzie.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;34434018]No i co z tego? Czy jest coś nienormalnego/wstydliwego w tym, że kobiety miesiączkują? Albo może w wywalaniu śmieci?[/QUOTE]
No właśnie
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:22   #28
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie, ale srednio komfortowe jest chodzenie z pakuneczkiem do kuchni, tym bardziej jak ktos w niej siedzi.
rzadko mnie cos naprawde dziwi i przeszkadza u innych w mieszkaniu, ale braku smietnika w toalecie* nie moge zrozumiec, serio. przeciez tam nie tylko tampony/podpaski laduja, ale rowniez zuzyte platki kosmetyczne, wkladki, rolki po papierze toaletowym, opakowania po mydlach itepe. zwariowalabym, gdybym miala z kazda taka pierdo.la biegac do kuchni. tym bardziej, ze toalete mam na pietrze, a kuchnie na parterze.


*chyba, ze mieszkanie zajmuja sami mezczyzni.
właśnie - niekomfortowe

Nie wstydzę sie tego, że miesiaczkuję, ale uważam, że nie każdy musi wiedzieć, kiedy akurat mam okres.
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:27   #29
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Przecież taki pakuneczek z podpaski mieści się w dłoni. W dodatku jest zawinięty w chusteczkę, więc nawet nie widać co to jest
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:35   #30
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało: dziwi mnie, że kobiety wstydzą się tego, że mają okres. Jeszcze zrozumiem w podstawówce/gimnazjum, ale później?
I z drugiej strony: dziwi mnie, że kobiety na lewo i prawo opowiadają, że mają "ciotę" itd (nie cierpię takich określeń).

Dla mnie nie jest problemem powiedzieć komuś, że nie mogę gdzieś jechać/źle się czuję/itd, bo mam okres. Przecież to normalna rzecz. Gorzej by było, jakby tego okresu nie było

Dokładnie. Mnie to też dziwi... Albo wstydzenie się przed facetem własnym, że ma się okres...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.