Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 18:03   #31
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

moze on potrzebuje czasu , aby przeprosic moich rodzicow. sytuacja jest jeszcze bardzo świeża. Widzę, że jego też to strasznie męczy.
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:03   #32
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
w ostatni dzień wypił mót TZ dwa piwka (dodam, że on rzadko pije)praktycznie na pusty żołądek, po czym się żle czuł. Ja pojechałam z rodzicami na wycieczkę. po naszym powrocie leżał na tarasie. Potem przyszedł do pokoju narzekając jak się zle czuje, jak mu nie dobrze, i napluł na podłogę. Byłam w szoku, nie wiedzialam gdzie się schować ze wstydu przed rodzicami. Moje mamie się to nie spodobało, ale powiedziała zapytała się tylko jego co robi, a on jej na to "wolność tomku w swoim domku".
Jestem z nim już 8 osiem lat. Wiadomo były i złe momenty jak i te dobre. Ale takie zachowanie przy moich rodzicach było po raz pierwszy.
Więc powiedziałam mu, że tato mój się na niego obraził (dodam , że bardzo był za moim tatą), mama powiedziała, że jak maja mieć miejsca takie zachowania to ona już tutaj nigdy nie przyjedzie. On się strasznie tym zbulwersował, powiedział mojej mamie, że to on jej nie zaprasza.

Wtrącił się mój tata, i powiedział co o tym myśli. Od słowa do słowa zrobiła się awantura. W którą zostałam wmieszana i ja, gdyż jak moja mama powiedziała, że lepiej bedzie jak wrócę do Polski, to on powiedział, ze mam spierdalać, ze on ma mnie w dupie, że szacunek ma tylko dla matki, i że ona jest dla niego najważniejsza. Wiadomo znam go na tyle, i wiem, że powiedział to w złości niekoniecznie tak myśląc.
Rodzice wiadomo jak rodzice, powiedzieli, ze to moje życie i zrobię jak zechce, ale między nim i moim TZ juz nigdy nie bedzie tak jak bylo.
Tz oznajmił, że juz nie chce aby moi rodzice tutaj przyjeżdzali.
i tak benzadziejnie wygląda ta sytuacja, a ja nie umiem sie w tym odnalezc. pomóżcie

Staram się z nim rozmawiać, bo mnie Tz przeprosił, ale moich rodziców nie zamierza. Ale zauważam, że stosunek mój do niego się zmienił, i on również to zauważył. Zrobiłam się oschła- tak jakbym chciała go ukarać....
matko i córko, co za cham i prostak nie wiem gdzie szczeny szukac z wrażenia i Ty się jeszcze kobieto zastanawiasz, co tu zrobić... wiałabym gdzie pieprz rośnie. bo raczej nie wierzę, że nagle zaczął się tak zachowywac. poza tym, te teksty o mamusi...

Cytat:
Napisane przez Sztywniaaraa Pokaż wiadomość
zalał się chłopaczyna 2 piwami,wymiotować się chciało to i splunął na ziemię,ot co.
Nie tłumaczy to jednak jego zachowania,chociaż ja rozumiem że po pijaku różnie bywa.Na trzeźwo powinien przeprosić,a Ty dosadnie powiedzieć mu co Was uraziło.
Przez 8 lat ukazywał się od strony buraka? (nie mam na myśli tylko stosunku do Twoich rodziców)
rozumiesz, że można tak sobie wparować i napluć na podłogę przy gościach? jak w takim razie z takim typem pójść na jakieś wesele chociażby?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:05   #33
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
moze on potrzebuje czasu , aby przeprosic moich rodzicow. sytuacja jest jeszcze bardzo świeża. Widzę, że jego też to strasznie męczy.
A po czym wnosisz, że on się z tym tak męczy? Wysypki dostał? Zatwardzenie ma? Tnie się? Ogląda "Zmierzch"?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:09   #34
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A po czym wnosisz, że on się z tym tak męczy? Wysypki dostał? Zatwardzenie ma? Tnie się? Ogląda "Zmierzch"?


sory za ot
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:15   #35
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A po czym wnosisz, że on się z tym tak męczy? Wysypki dostał? Zatwardzenie ma? Tnie się? Ogląda "Zmierzch"?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:16   #36
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
rozumiesz, że można tak sobie wparować i napluć na podłogę przy gościach? jak w takim razie z takim typem pójść na jakieś wesele chociażby?
no wiedziałam,że trafi się ktoś kto mimo tego,że napisałam że alkohol nie tłumaczy jego zachowania,to się przyczepi,eh.

Można napruć się jak świnia,można coś odwalić,i tak - rozumiem to,bo naprawdę zdarzyć może się każdemu.Jednak uważam,że trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny na trzeźwo i umieć przyznać się do błędu.
__________________


"We buy things we don't need, with money we don't have, to impress people we don't like"
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:24   #37
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Sztywniaaraa Pokaż wiadomość
no wiedziałam,że trafi się ktoś kto mimo tego,że napisałam że alkohol nie tłumaczy jego zachowania,to się przyczepi,eh.

Można napruć się jak świnia,można coś odwalić,i tak - rozumiem to,bo naprawdę zdarzyć może się każdemu.Jednak uważam,że trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny na trzeźwo i umieć przyznać się do błędu.
napisałaś, że rozumiesz, że można po pijaku takie rzeczy robić, a nie oszukujmy się, nie był napruty do nieprzytomności, nie czołgał się, nie wymiotował. raczej miał świadomość tego, co robi i zrobił to raczej specjalnie. nie wiadomo z jakiego powodu
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:50   #38
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Sytuacja nr. 1: Twoi rodzice przesadnie zareagowali.
Sytuacja nr. 2: Tym razem Twój TŻ przesadził. W złości, nie w złości... ale powiedział coś, czego nie powinien.
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:55   #39
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Tylko ja wiem, że on działa zawsze pod wpływem impulsu. Najpierw wyrzuci z siebie potok całkowicie nie przemyślanych słów, a dopiero póżniej analizuje. Twierdząc, że mnie kocha
wiesz, przyburaczyć po piwie to jedno, ale wziąć to potem na klatę to coś innego. Jeżeli on nie czuje się winny i jeszcze ma focha do twoich rodziców to naprawdę MOCNO bym się zastanowiła, czy warto z nim być
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:58   #40
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
moze on potrzebuje czasu , aby przeprosic moich rodzicow. sytuacja jest jeszcze bardzo świeża. Widzę, że jego też to strasznie męczy.

hmm, a ile jesteś w stanie dać mu czasu? tydzień, miesiąc, rok....?
dziwię się, że usprawiedliwiasz jego chamstwo, bo to ewidentnie robisz, i podobnie jak poprzedniczki mam wrażenie, że to niestety nie pierwszy taki jego wyskok... i obawiam się, ze nie ostatni, bo facet raczej nie ma poczucia winy, skoro nie jest łaskaw nawet przeprosić
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:05   #41
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
rozumiem moich rodziców w 100%, tylko jak ja powinnam sie teraz ustosunkować??? Tato twierdzi, że on mnie nie szanuje, że strach przyprowadzić gości, skoro on się tak zachowuje. Wiadomo córeczke zawsze będzie kochaną córeczką tatusia. Wiem, że moi rodzice będą szanować każdą moję decyzję.
Tylko czy tak da się iść przez życie??Nie utrzymując kontaktu z moimi rodzicami przez Tz?
No chyba, że może tz potrzebuje trochę czasu, żeby to przemyśleć, przetrawić, a może jak przetrawi to dojdzie do wniosku, ze wypada przeprosić. Zdaję sobie sprawę, że obie strony powiedziały za dużo. Ale wiadomo tate najbardziej zaczelo boleć to, jak powiedział , że ma mnie w dupie, że to jego mieszkanie,mimo, że wynajmujemy je razem
Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Ciężki jest to dla mnie orzech do zgryzienia. On się tak wcześniej nie zachowywał. Jest typem narwańca, żartownika, najpierw coś zrobi a póżniej pomyśli. Ma już 29 lat i w takim wieku chyba tzreba wziąść odpowiedzialność za swoje czyny.
Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Tylko ja wiem, że on działa zawsze pod wpływem impulsu. Najpierw wyrzuci z siebie potok całkowicie nie przemyślanych słów, a dopiero póżniej analizuje. Twierdząc, że mnie kocha
Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
nie mamy dzieci! ja nie chce zrywać kontaktu z rodzicami, jeszcze by tego brakowało. Tylko on nie chce mieć nic wspólnego z moimi rodzicami
facet buc i burak. po tekscie o spier... tak bym zrobila, bo facet cie kompletnie nie szanuje.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- cóż, dla mnie wybór między rodzicami, którzy na pewno cię kochają, a facetem, który jest narwańcem, wali ci przy rodzicach ,że masz spierd.alać ,a szanuje tylko swoją mamunię - cóż, ja tam dylematów bym specjalnie nie miała.
ja to odebralam tak, ze on szanuje swoja matke, a nie swoja kobiete i jej rodzicow...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 19:07   #42
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

gosiaczku widac ze siedzisz na watku. odpisz na to co pisza dziewczyny, nie bagatelizuj tej sprawy.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:16   #43
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Ja w ogóle nie rozumiem jak można tłumaczyć takie zachowanie wypiciem 2 piw, tzn, że każdy ma się zachowywać jak "cham i prostak" kto wypije dwa piwa? Byłam kiedys z osobą, która po kilku miesiącach związku zaczęła sypac do mnie takimi tekstami, a i gorszymi. Szybko zwinęłam nogi za pas, mimo że błagał i prosił o kolejną szansę. teraz jestem szczęśliwą narzeczoną i przyszłą żoną wartościowego człowieka od 4 lat. Nie warto marnowac sobie życia...
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:36   #44
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Ty się martwisz, że twój TŻ nie chce utrzymywać kontaktu z rodzicami a ja bym się martwiła czy to rodzice będą jeszcze chcieli mieć kontakt z takim chamem.
Ja również nie wierzę, że to pierwsza taka sytuacja. Ty go cały czas usprawiedliwiasz, a on jak sam stwierdził nie ma do Ciebie szacunku i pewnie nie pierwszy raz go okazał czy nie tak??
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:39   #45
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Twój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z twoimi rodzicami.
A to dobre.

No jasne, z typa wyszedł tylko totalny prostak i burak. I do tego arogant, bo nawet człowiek bez kindersztuby, a z minimalnym wyczuciem, potrafi się jakoś zachować. Nie chciałabym z kimś takim mieć styczności. I panna jeszcze pisze, że to jaśniepan NIE CHCE utrzymywać kontaktów! Na miejscu Twoich rodziców od tej pory "nie znałabym" takiego osobnika.

(Ja nie wiem, skąd się w ogóle biorą takie buraki...)
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:42   #46
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Dla mnie to on jest prostakiem
Nie wyobrażam sobie aby facet z klasą pluł przy kimś na podłogę , a tym bardziej przy rodzicach swojej dziewczyny
Teksty , które wypowiadał później też świadczą , że jest burakiem i tak jak powiedział ojciec , on nie ma do Ciebie szacunku i do Twoich rodziców też

Moja rada jest taka. Porozmawiaj z nim i to teraz , w tej chwili. Powiedz jasno i wyraźnie , że nie podobało Ci się jego zachowanie burackie i żądasz aby przeprosił Twoich rodziców. Jeśli tak jak piszesz ,on rzeczywiście się z tym źle czuje, to weźmie za telefon , zadzwoni i przeprosi. Jeśli tego nie zrobi i będzie się upierał przy swoim , spakuj się i odejdź.
Skoro raz się tak zachował sytuacja na pewno się powtórzy

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Twój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z twoimi rodzicami.
A to dobre.
Pewnie chce odwrócić kota ogonem, że to rodzice Autorki zawinili
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:43   #47
ayliar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Rodziców ma sie jednych ...
ayliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:49   #48
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Dla mnie to on jest prostakiem
Nie wyobrażam sobie aby facet z klasą pluł przy kimś na podłogę , a tym bardziej przy rodzicach swojej dziewczyny
Teksty , które wypowiadał później też świadczą , że jest burakiem i tak jak powiedział ojciec , on nie ma do Ciebie szacunku i do Twoich rodziców też

Moja rada jest taka. Porozmawiaj z nim i to teraz , w tej chwili. Powiedz jasno i wyraźnie , że nie podobało Ci się jego zachowanie burackie i żądasz aby przeprosił Twoich rodziców. Jeśli tak jak piszesz ,on rzeczywiście się z tym źle czuje, to weźmie za telefon , zadzwoni i przeprosi. Jeśli tego nie zrobi i będzie się upierał przy swoim , spakuj się i odejdź.
Skoro raz się tak zachował sytuacja na pewno się powtórzy

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------



Pewnie chce odwrócić kota ogonem, że to rodzice Autorki zawinili


Popieram w 10000%
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:52   #49
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Pewnie chce odwrócić kota ogonem, że to rodzice Autorki zawinili
Jeśli tak rzeczywiście robi, to bym nawet nie wpadła na to, jak można być tak gburowatym i bezczelnym zarazem
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 19:56   #50
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Jeśli tak rzeczywiście robi, to bym nawet nie wpadła na to, jak można być tak gburowatym i bezczelnym zarazem
A ja myślę, że to po prostu taki typ "kolesia", który w swoim prostactwie nie widzi nic złego, ba uważa to za normalne. Do tego jak, ktoś go wkurzy, to nie ma przeproś, nie jego wina i koniec.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:21   #51
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Kompletny prostak i burak. Widać, że nie w smak mu była wizyta Twoich rodziców i była tylko okazją do tego, żeby dać popis, przedstawiając swoją dominującą stronę osobowości Tyle na ten temat.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2012-08-23 o 20:25
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:22   #52
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mary Louu;36078942

Moja rada jest taka. Porozmawiaj z nim i to teraz , w tej chwili. Powiedz jasno i wyraźnie , że nie podobało Ci się jego zachowanie burackie i[U
żądasz [/U] aby przeprosił Twoich rodziców.


Co ma do tego żądanie? Zrobi to dla świętego spokoju, albo jeszcze czego innego. Jak zachował się jak ostatni burak, to sam powinien zdawać sobie z tego sprawę i mimo wstydu przeprosić rodziców, a nie zrobić to, bo kobieta żąda. Jak taki wielce męski jest żeby wyzywać swoją kobietę i jej matkę, to niech ma jaja i zapłaci za swoje błędy, chociazby wstydem przy przepraszaniu. Ja po usłyszeniu takich słów w moją stronę i stronę moich rodziców sama bym go wypier****ła na zbity pysk... Zero szacunku, prostak, cham, ignorant, egoista, zapatrzony w siebie burak, do tego narcystyczny (bo on jest idealny święty, to jemu mają paść do stóp)... DO tego nie wierzę, że tak nagle wyszedł z niego uśpiony prostak...
__________________



"To co dla jednej Pani jest śmieciem, dla drugiej jest skarbem."


_________________________ ___________

Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:27   #53
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Cholerka_ Pokaż wiadomość
Co ma do tego żądanie? Zrobi to dla świętego spokoju, albo jeszcze czego innego. Jak zachował się jak ostatni burak, to sam powinien zdawać sobie z tego sprawę i mimo wstydu przeprosić rodziców, a nie zrobić to, bo kobieta żąda.
wątpię , że przeprosi, bo wg. niego nic się nie stało
natomiast autorka przekona się że wcale go to nie trapi
aaa i jeszcze jedno , facet doskonale sobie zdawał sprawę że autorka jest miękka i zapatrzona w niego , bo gdyby chociaż trochę liczył się z nią to na pewno by tak się nie zachował
Cytat:
Napisane przez Cholerka_ Pokaż wiadomość
Ja po usłyszeniu takich słów w moją stronę i stronę moich rodziców sama bym go wypier****ła na zbity pysk... Zero szacunku, prostak, cham, ignorant, egoista, zapatrzony w siebie burak, do tego narcystyczny (bo on jest idealny święty, to jemu mają paść do stóp)... DO tego nie wierzę, że tak nagle wyszedł z niego uśpiony prostak...
Łatwo pisać , gorzej zrobić
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2012-08-23 o 20:30
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:32   #54
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
wątpię , że przeprosi, bo wg. niego nic się nie stało
natomiast autorka przekona się że wcale go to nie trapi


Łatwo pisać , gorzej zrobić

No, ale zmuszanie go do tego, przez żądanie, nie ma najmniejszego sensu, bo jeżeli to zrobi, to będzie to wymuszone... To, ze nie przeprosi świadczy o nim samym.

Takie decyzje są trudne, ale trzeba sobie uświadomić, że takie życie nam nie dużo daje ( z prostakiem)...
__________________



"To co dla jednej Pani jest śmieciem, dla drugiej jest skarbem."


_________________________ ___________

Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:35   #55
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Cholerka_ Pokaż wiadomość
No, ale zmuszanie go do tego, przez żądanie, nie ma najmniejszego sensu, bo jeżeli to zrobi, to będzie to wymuszone... To, ze nie przeprosi świadczy o nim samym.

Takie decyzje są trudne, ale trzeba sobie uświadomić, że takie życie nam nie dużo daje ( z prostakiem)...
ale nikt nie każe jej zmuszać go poprzez żądania czy szantaż
ona ma tylko pokazać , że ma szacunek do siebie samej i do swoich rodziców, a nie prosić czy straszyć odejściem.
i wcale nie sugeruję , że po zaistniałym fakcie ma wskoczyć mu w ramiona i udawać , że wszystko jest dobrze.
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2012-08-23 o 20:37
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:39   #56
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
ale nikt nie każe jej zmuszać go poprzez żądania czy szantaż
ona ma tylko pokazać , że ma szacunek do siebie samej i do swoich rodziców, a nie prosić czy straszyć odejściem.
i wcale nie sugeruję , że po zaistniałym fakcie ma wskoczyć mu w ramiona i udawać , że wszystko jest dobrze.

Ale już samo powiedzenie "żądam" jest w pewnym sensie przymuszeniem. Jeżeli to zrobi po tych słowach to na pewno nie z siebie, a ja raczej opowiadałabym się za tym, aby sam pomyślał i przeprosił, duma mu ucierpi, ale no cóż... Nie pisałam też nigdzie, ze sugerujesz wskoczenie w ramiona...
__________________



"To co dla jednej Pani jest śmieciem, dla drugiej jest skarbem."


_________________________ ___________

Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:43   #57
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Cholerka_ Pokaż wiadomość
Ale już samo powiedzenie "żądam" jest w pewnym sensie przymuszeniem.
a dla mnie to przede wszystkim pokazanie ,że nie nikt prawa traktować mnie i mojej rodziny jak śmiecia
a jej chłop to burak , który uważa , że nic złego nie zrobił więc na pewno nie wyciągnie pierwszy ręki

Cytat:
Napisane przez Cholerka_ Pokaż wiadomość
Nie pisałam też nigdzie, ze sugerujesz wskoczenie w ramiona...
wiem że nie napisałaś ale to tak od siebie dodałam
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:50   #58
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
A ja myślę, że to po prostu taki typ "kolesia", który w swoim prostactwie nie widzi nic złego, ba uważa to za normalne. Do tego jak, ktoś go wkurzy, to nie ma przeproś, nie jego wina i koniec.
No w sumie. Mój "ulubiony" typ ludzi Sam nawrzuca, nabluzga, a jeszcze ktoś ma przepraszać

Zawsze jak się z czymś takim spotykam, zastanawiam się, skąd się to - to bierze.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:00   #59
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Witam!
Mieszkam za granicą, w zeszłym tygodniu przyjechali do nas w odwiedziny moi rodzice. W ostatni dzień przed ich odjazdem doszło do nieporozumienia. Moim całkowicie obiektywnym zdaniem, przegiął mój narzeczony. Nie potrafię sobie z tą sytuacją poradzić. Ani odnależc.....czy mieliscie podobne sytuacje?

Ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale pewnie to za sprawą ogromnej wyrozumiałości oraz poczucia humoru moich rodziców. Mój chłopak mieszka od kilku miesięcy u nas w domu. Ze względu na to, że mamy w domu zwierzęta, a mój chłopak niestety ich nie toleruje - musi się często gryźć w język, żeby nie powiedzieć czegoś głupiego. Czasem jednak coś mu się wymsknie, ale rodzice absolutnie się tym nie przejmują i obracają to w żart. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to on musi się dostosować. Na szczęście wkrótce się wyprowadzamy, więc będzie się on mógł wyluzować. Jednak nie wyobrażam sobie sytuacji, że mój chłopak uraził by w jakiś sposób rodziców itd...chyba bym go zabiła. Nie wyobrażam sobie również tego, że nie chciałby on utrzymywać z nimi kontaktów. Ja lubię swoich przyszłych teściów i ogólnie uważam, że fajnie jest spędzać razem z nimi czas. Tak też powinno być w drugą stronę...w przeciwnym razie pojawia się wiele komplikacji...niestety różnie to bywa. Na szczęście ja nie mam z tym żadnego problemu
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:05   #60
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez sergeevna Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale pewnie to za sprawą ogromnej wyrozumiałości oraz poczucia humoru moich rodziców. Mój chłopak mieszka od kilku miesięcy u nas w domu. Ze względu na to, że mamy w domu zwierzęta, a mój chłopak niestety ich nie toleruje - musi się często gryźć w język, żeby nie powiedzieć czegoś głupiego. Czasem jednak coś mu się wymsknie, ale rodzice absolutnie się tym nie przejmują i obracają to w żart. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to on musi się dostosować. Na szczęście wkrótce się wyprowadzamy, więc będzie się on mógł wyluzować. Jednak nie wyobrażam sobie sytuacji, że mój chłopak uraził by w jakiś sposób rodziców itd...chyba bym go zabiła. Nie wyobrażam sobie również tego, że nie chciałby on utrzymywać z nimi kontaktów. Ja lubię swoich przyszłych teściów i ogólnie uważam, że fajnie jest spędzać razem z nimi czas. Tak też powinno być w drugą stronę...w przeciwnym razie pojawia się wiele komplikacji...niestety różnie to bywa. Na szczęście ja nie mam z tym żadnego problemu
naprawde nie lubi zwierzat? czemu? pytam bo to dla mnie dziwne

a ty lubisz? nie przeszkadza ci to ?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.