Facet z brodą ? to jest HOT! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 18:23   #61
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez zagadka11 Pokaż wiadomość
absolutnie not, lekki zarost, to jest zdecydowanie HOT
tak, lekki zarost jestem w stanie zaakceptować, ale mimo wszystko nie lubię jak mój partner drapie mnie swoim zarostem xD
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 23:50   #62
Paulas_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

To zdecydowanie nie jest hot! Zastanawia mnie bardzo, dlaczego trend na brodę stał się tak bardzo lansowany? Szczególnie, że dla kobiet w większości nie jest to pociągające...
Paulas_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 07:59   #63
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 148
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez Paulas_ Pokaż wiadomość
To zdecydowanie nie jest hot! Zastanawia mnie bardzo, dlaczego trend na brodę stał się tak bardzo lansowany? Szczególnie, że dla kobiet w większości nie jest to pociągające...
Już ktoś to wcześniej ładnie wytłumaczył, że trend z brodą zapoczątkowali hipsterzy, tylko ci prawdziwi, a nie polskie podróby.

Ja jeszcze dorzucę kamyczek, bo akurat w moim środowisku jest mnóstwo facetów z brodami. Otóż moje spostrzeżenia są takie, że brody zapuszczają sobie głównie faceci niewolniczo podążający za trendami, a do tego bardzo niemęscy. Pewnie chcą sobie tej męskości dodać, jak nie mogą inaczej...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 08:21   #64
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Mój chłop nosi brodę od czterech lat, wtedy jeszcze nie była taka modna - pojechaliśmy w góry, nie chciało mu się golić i jakoś tak sama urosła i została z nami na dobre. Nie chcę żeby ją zgolił, bo lubię go takiego bardziej niż bez.
Carolien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:25   #65
anitka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 36
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Brody sa oblesne i tak jak ktos napisal, dla " facetow" z niska samoocena chcacych zamaskowac totalny brak osobowosci i stylu. Wszystko na pokaz, lans. Belt.
anitka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:55   #66
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Dla mnie może być hot or not, ja nie lubię facetów z brodą ani też z wąsami, uważam że jest to niepraktyczne ... a dla kobiety w pewnych sytuacjach jest trochę nawet niewygodne
afamari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:41   #67
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
baba z broda tez jest ponoc hot
na szczescie moje znajome sie gola
Jak dobrze, że ogoliłam swój zarost.

Broda i wąsy - nie, Zarost - tak ( jak zadbany i jak nie drażni mnie ).
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 22:30   #68
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Niektórym dobrze w brodzie Jak się o nią odpowiednio dba to jest po prostu atutem
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:45   #69
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Tak nie szafujcie tekstem o reperowaniu męskości za pomocą brody, bo pewnie większość was w stanikach ma push-upy, albo inne gąbki. Broda, to jest coś, co facetowi zwyczajnie rośnie i to właśnie moda na golenie na gładko jest wbrew naturze.
Carolien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:16   #70
Robaczek
Raczkowanie
 
Avatar Robaczek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

"Broda, to jest coś, co facetowi zwyczajnie rośnie i to właśnie moda na golenie na gładko jest wbrew naturze."

No tak to rozumiem, że kobiety depilować się nie powinny bo to wbrew naturze ! też niech hodują bobry no cóż..
Robaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:15   #71
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 148
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez Robaczek Pokaż wiadomość
No tak to rozumiem, że kobiety depilować się nie powinny bo to wbrew naturze ! też niech hodują bobry no cóż..
Haha, dokładnie! Świetna broń do ręki dla tych pań, które brody nie lubią, a ich partner się przy niej upiera. "Kochanie, jak ty zapuszczasz bobra, to ja też... "
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 08:45   #72
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Podoba mi się Twoja wypowiedz dokładnie większość kobiet ma wypchane staniki, facet to facet może mieć zarost. Dla mnie taki jest właśnie bardziej męski.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

A jak facet ma wyglądać? Spodnie rurki, różowa koszulka z dekoltem? Każdy ma swój gust. Ale nie można mówić, że facet z brodą ukrywa cos, czy dodaje sobie sexapilu, on sam w sobie nie ogolony wygląda sexy. Jak facet ma garnitur i jest ogolony ok, fajnie ubrany też zwracam uwagę na takich facetów. Poruszam się w kręgu motocyklistów bo sama uwielbiam podróże na motocyklu. Tutaj co drugi facet ma brodę i czy ktoś może powiedzieć, że oni są nie męscy? Że mają brodę bo mają kompleksy? Wyśmialiby was. Oni tak się ubierają od kilkunastu lat, a teraz przyszła moda, można powiedzieć że ktoś od nich odgapia. Mój facet jest męski czy ma brode czy jest ogolony. Na większe wyjscia, czasem nawet jak mnie bierze na randkę jest gładko ogolony wszędzie .

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anitka83 Pokaż wiadomość
Brody sa oblesne i tak jak ktos napisal, dla " facetow" z niska samoocena chcacych zamaskowac totalny brak osobowosci i stylu. Wszystko na pokaz, lans. Belt.
czyli od tego czy facet ma brodę czy nie, zależy osobowość ale się uśmiałam. Czyli Ci faceci którzy noszą rurki mają osobowość gejów. Wszystko jasne
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:06   #73
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

U mojego faceta to bie grozi. 3 włoski na krzyż.
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:17   #74
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Teraz, jak "drwal" jest na topie to brodę nosi co trzeci facet i jest to raptem HOT. Jak dla mnie jest to tylko ślepe podążanie za modą, niedługo moda minie i brody znowu będą obleśne
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:27   #75
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

I zaczną reklamować super ekstra maszynki do golenia, ktore sobie poradzą z takim zarostem.
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 12:16   #76
anitka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 36
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez AgusiaMajusia Pokaż wiadomość
Podoba mi się Twoja wypowiedz dokładnie większość kobiet ma wypchane staniki, facet to facet może mieć zarost. Dla mnie taki jest właśnie bardziej męski.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

A jak facet ma wyglądać? Spodnie rurki, różowa koszulka z dekoltem? Każdy ma swój gust. Ale nie można mówić, że facet z brodą ukrywa cos, czy dodaje sobie sexapilu, on sam w sobie nie ogolony wygląda sexy. Jak facet ma garnitur i jest ogolony ok, fajnie ubrany też zwracam uwagę na takich facetów. Poruszam się w kręgu motocyklistów bo sama uwielbiam podróże na motocyklu. Tutaj co drugi facet ma brodę i czy ktoś może powiedzieć, że oni są nie męscy? Że mają brodę bo mają kompleksy? Wyśmialiby was. Oni tak się ubierają od kilkunastu lat, a teraz przyszła moda, można powiedzieć że ktoś od nich odgapia. Mój facet jest męski czy ma brode czy jest ogolony. Na większe wyjscia, czasem nawet jak mnie bierze na randkę jest gładko ogolony wszędzie .

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------


czyli od tego czy facet ma brodę czy nie, zależy osobowość ale się uśmiałam. Czyli Ci faceci którzy noszą rurki mają osobowość gejów. Wszystko jasne

100 % przypadków hipsterów z brodami których znam to ludzie bez charakteru, osobowości, pomysłu na siebie. Jedyne co potrafią to małpować innych, a że najmodniejsze teraz to rurki, broda, szaliczki i ray bany to tak właśnie wyglądają. Na fcb wrzucają zdjęcia tego co czytają obecnie, oczywiście same najmodniejsze tytuły, filmy koniecznie Allena a do tego koniecznie muszą słuchać jazzu. To wszystko jest uwiecznione na zdjęciu, bo jeszcze ktoś pomysli ze nie czytają "SZOPENHAŁERA" i słuchają disco polo.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Tu nikt nie pisze o motycyklistach gdzie te brody pasują, tylko o hipsterach metroseksualnych udających mężczyzn
anitka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 13:05   #77
marta_baran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Mój facet ma brodę od dawna, więc nie musi teraz zapuszczać i nie będzie musiał golić jak moda minie
marta_baran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 23:31   #78
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez anitka83 Pokaż wiadomość
100 % przypadków hipsterów z brodami których znam to ludzie bez charakteru, osobowości, pomysłu na siebie. Jedyne co potrafią to małpować innych, a że najmodniejsze teraz to rurki, broda, szaliczki i ray bany to tak właśnie wyglądają. Na fcb wrzucają zdjęcia tego co czytają obecnie, oczywiście same najmodniejsze tytuły, filmy koniecznie Allena a do tego koniecznie muszą słuchać jazzu. To wszystko jest uwiecznione na zdjęciu, bo jeszcze ktoś pomysli ze nie czytają "SZOPENHAŁERA" i słuchają disco polo.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Tu nikt nie pisze o motycyklistach gdzie te brody pasują, tylko o hipsterach metroseksualnych udających mężczyzn
Faktycznie! A jeszcze kilka lat temu słuchali paktofoniki, golili głowę na łyso i chodzili w dresach albo "srajworach" z krokiem w kolanach. I wtedy to był ICH STYL. Generalnie takie ślepe podążanie za modą jest też bardzo popularne wśród kobiet, jak dla mnie niemalże wszystkie szafiarki/blogerki modowe (bo chyba jest różnica między nimi) mają identyczny, oklepany styl
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:17   #79
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Faktycznie! A jeszcze kilka lat temu słuchali paktofoniki, golili głowę na łyso i chodzili w dresach albo "srajworach" z krokiem w kolanach. I wtedy to był ICH STYL. Generalnie takie ślepe podążanie za modą jest też bardzo popularne wśród kobiet, jak dla mnie niemalże wszystkie szafiarki/blogerki modowe (bo chyba jest różnica między nimi) mają identyczny, oklepany styl
Zgadzam się z wami, że podążanie za modą przez facetów właśnie takich jest okropne. Moja wypowiedz dotyczyła tego, że ogólnie kobiety piszą , że facet który zapuszcza brodę nie ma osobowości. Jednym to pasuję innym nie. Każda kobieta także ma swój gust. Jeśli chodzi o tych chłopczykach którzy raz chodzą w rurkach jak pedały a raz w brodzie bo teraz to mode, to nie wypowiadam sie na ich temat, bo oni są dla mnie nie zauważalni pozdrawiam dziewczynki
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 16:12   #80
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez AgusiaMajusia Pokaż wiadomość
Zgadzam się z wami, że podążanie za modą przez facetów właśnie takich jest okropne. Moja wypowiedz dotyczyła tego, że ogólnie kobiety piszą , że facet który zapuszcza brodę nie ma osobowości. Jednym to pasuję innym nie. Każda kobieta także ma swój gust. Jeśli chodzi o tych chłopczykach którzy raz chodzą w rurkach jak pedały a raz w brodzie bo teraz to mode, to nie wypowiadam sie na ich temat, bo oni są dla mnie nie zauważalni pozdrawiam dziewczynki
No właśnie to chodzi, nie mają osobowości bo ślepo podążają za modą
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 21:58   #81
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez Robaczek Pokaż wiadomość
"Broda, to jest coś, co facetowi zwyczajnie rośnie i to właśnie moda na golenie na gładko jest wbrew naturze."

No tak to rozumiem, że kobiety depilować się nie powinny bo to wbrew naturze ! też niech hodują bobry no cóż..
Albo nie golić nóg i pach?
O nie!
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 09:34   #82
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Ja ZADBANE brody lubię. Oczywiście nie każdy facet będzie wyglądał atrakcyjnie z brodą, ale jeśli mu pasuje to niech zapuszcza i dba o nią
Nie podoba mi się za to 2-3 dniowy zarost. Według mnie właśnie to wygląda niechlujnie.
Zgadzam się całkowicie.
Tylko musi być naprawdę zadbana. Jak ktoś się postanawia nie golić przez kilka miesięcy to nie ma wtedy zadbanej brody, tylko jakiś busz.
Zadbana wymaga bardzo dużo pielęgnacji - specjalne olejki, szampony, długie czesanie. W tym akurat przypadku porównywanie jej wtedy do brody drwala jest trochę nie na miejscu.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 14:51   #83
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez kate_w Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie.
Tylko musi być naprawdę zadbana. Jak ktoś się postanawia nie golić przez kilka miesięcy to nie ma wtedy zadbanej brody, tylko jakiś busz.
Zadbana wymaga bardzo dużo pielęgnacji - specjalne olejki, szampony, długie czesanie. W tym akurat przypadku porównywanie jej wtedy do brody drwala jest trochę nie na miejscu.
Olejki, dlugie czesanie?
Nie to nie jest hot :p
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 15:30   #84
zielona herbaciarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Ja zdecydowanie wole już hipsterów z brodami niż metali i motocyklistów, miałem z nimi bardzo negatywne przeżycia, to są zwykle ludzie o poglądach konserwatywnych, homofobicznych, zamkniętych w skorupie stereotypów, robiący z siebie wielkie maczo, każdy ma inny charakter co nie znaczy że facet delikatny, nie wulgarny i inteligentny ma być gorszy od metala ziejącego konserwatyzmem i wszystko na anty do świata.
Ludzie opanujcie się!!!, mamy 21 wiek, na zachodzie już dawno takie poglądy i obrażanie gości zadbanych zniknęło, to nie średniowiecze.
Ciekawe jakbyśmy my wyzywali kobiety od nie kobiecych babochłopów i lesbijek dlatego że chodzą w spodniach a nie w spódnicach, miło by wam było?
zielona herbaciarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:12   #85
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

Cytat:
Napisane przez zielona herbaciarnia Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wole już hipsterów z brodami niż metali i motocyklistów, miałem z nimi bardzo negatywne przeżycia, to są zwykle ludzie o poglądach konserwatywnych, homofobicznych, zamkniętych w skorupie stereotypów, robiący z siebie wielkie maczo, każdy ma inny charakter co nie znaczy że facet delikatny, nie wulgarny i inteligentny ma być gorszy od metala ziejącego konserwatyzmem i wszystko na anty do świata.
Ludzie opanujcie się!!!, mamy 21 wiek, na zachodzie już dawno takie poglądy i obrażanie gości zadbanych zniknęło, to nie średniowiecze.
Ciekawe jakbyśmy my wyzywali kobiety od nie kobiecych babochłopów i lesbijek dlatego że chodzą w spodniach a nie w spódnicach, miło by wam było?
ja wręcz uważam, że ci inteligentni często za mało o siebie dbają, bo prawdopodobnie zostali w taki sposób właśnie wychowani, że facet ma być mądry a nie piękny. nie mogę się zgodzić z tym. jeśli ja codziennie poświęcam tyle uwagi, żeby ładnie wyglądać, to dlaczego on też nie może zrobić czegoś, co jednocześnie będzie troską o siebie samego jak i wielką przyjemnością dla mnie.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 02:08   #86
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Facet z brodą ? to jest HOT!

zielona herbaciarnia - ale że co? czytam to 2 razy i dalej nie wiem o co ci chodzi w tym zlewku tego co napisałaś/łeś

miło by ci było jakbym nazwała cie teraz faszystką bo wrzucasz każdego "metala" do jednego worka? - mniej więcej takie masz mentalne podejście w tym co napisałaś, najpierw wyrzucasz ze nie lubisz ludzi słuchających pewnego gatunku muzyki a potem siejesz a jakże tolerancją, co za ironia.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 03:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.