Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 17:38   #2311
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Idealny podkład

https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...&next=1&sort=4
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 17:45   #2312
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Idealny podkład

Wątków o podkładach są tysiące. Wystarczy poszukać.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:01   #2313
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 005
Dot.: Idealny podkład

Juz pomijajac, ze watkow o podkladach sa tysiace, ale dziewczyno! podklad ma jedynie wyrownywac kolor (i dlatego naklada sie go w rozsadnej ilosci, zeby go nie bylo widac), a wszystko, czego nie ukryl zakrywa sie punktowo korektorem!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:50   #2314
sunshine76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Najlepiej by było gdybyś zapamiętała te wszystkie polecane przez dziewczyny podkłady i poszła do perfumerii po próbki bo każda sucha cera jest inna i każda czego innego oczekuje od podkładu. Moja siostra (34) ma cere sucha alergiczną i bardzo jest zadowolona z Clinique Superbalanced z tego co mówiła to już 3 buteleczkę zakupiła.
tak właśnie zrobiłam,
jestem w trakcie testowania )

dziękuję!!!!!!!!
sunshine76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:42   #2315
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Clinique Supermoisture Makeup - nawilżający i bez efektu maski, lekko kryjący
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:06   #2316
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Wiecie może czy kolor Revlona Photoready z USA Shell i w polskim Douglasie jest taki sam?
Wiem, że niektóre kosmetyki z USA mają inną gamę kolorystyczną.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 11:15   #2317
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny mam problem Pomyślałam, że jesteście w stanie pomóc otóż używam teraz podkładu Lirene City Matt odcień 203 jasny a wcześniej używałam Revlona CS 150 Buff i oba są dobre. Wczoraj kupiłam Dermacol Make Up Cover odcień 208 i okazał się za jasny który wg Was będzie dla mnie dobry? Bo gubię się w tej numeracji
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 07:55   #2318
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy kolor Revlona Photoready z USA Shell i w polskim Douglasie jest taki sam?
Wiem, że niektóre kosmetyki z USA mają inną gamę kolorystyczną.
Z tego co wiem, mają taką samą
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:35   #2319
NATALA5214
Raczkowanie
 
Avatar NATALA5214
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 101
Question Jaki podkład dla cery mieszanej

mam cerę mieszaną przetłuszczającą się w strefie T, policzki normalne,nie suche
więc jakiś matujący,żeby wytrzymał tak z 8 godz.
średnio kryjący
najlepiej w musie bądź żelu
bez efektu maski

aktualnie używam Rimmel Match perfection i jest naprawdę dobry,ale to jednak nie do końca to...
NATALA5214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:23   #2320
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez NATALA5214 Pokaż wiadomość
mam cerę mieszaną przetłuszczającą się w strefie T, policzki normalne,nie suche
więc jakiś matujący,żeby wytrzymał tak z 8 godz.
średnio kryjący
najlepiej w musie bądź żelu
bez efektu maski

aktualnie używam Rimmel Match perfection i jest naprawdę dobry,ale to jednak nie do końca to...
....
Matujący z KOBO...ten rimmel jest baaaardzo fajny,ale niestety nie daje rady na tłustej strefie T.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 18:02   #2321
tamalpawczerwonym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Na początek: dobry wieczór To moje pierwsze wejście na forum.

Do meritum: szukam podkładu, a raczej kamuflażu do ciała. Mam blizny na różnych partiach ciała, zatem ten specyfik musiałby:
a) naprawdę silnie kryć
b) dawać radę w kontakcie z ubraniami, jednocześnie nie brudząc ich jakoś tak bardzo - wiem, mam wymagania co do tego mazidła.
Widziałyście tę reklamę z Zombie Boy'em? Chodzi mi właśnie o coś takiego. Aha, i jeśli chodzi o kupno przez neta, to (o ile ktoś ma już taki zakup za sobą), poproszę o sprawdzone linki. Będę bardzo wdzięczna.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
tamalpawczerwonym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 21:21   #2322
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tamalpawczerwonym Pokaż wiadomość
Na początek: dobry wieczór To moje pierwsze wejście na forum.

Do meritum: szukam podkładu, a raczej kamuflażu do ciała. Mam blizny na różnych partiach ciała, zatem ten specyfik musiałby:
a) naprawdę silnie kryć
b) dawać radę w kontakcie z ubraniami, jednocześnie nie brudząc ich jakoś tak bardzo - wiem, mam wymagania co do tego mazidła.
Widziałyście tę reklamę z Zombie Boy'em? Chodzi mi właśnie o coś takiego. Aha, i jeśli chodzi o kupno przez neta, to (o ile ktoś ma już taki zakup za sobą), poproszę o sprawdzone linki. Będę bardzo wdzięczna.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
http://www.illamasqua.com/shop/catal...d-foundatio/7/

Illamasqua Rich Liquid Foundation. Nie znam bardziej napigmentowanego podkładu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 22:50   #2323
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć Mam problem wlasnie i prosze mnie nie odsylac nigdzie bo zwariuje licze na pomoc od was Kochane otóż potrzebuje podkladu co bedzie utrzymywal sie w miare dlugo na twarzy ,mam cere tradzikowa troszke z niedoskonalosciami aby nie robil tapety wtapial sie w skore by zmatowil skore i dostepnego do kupienia Revlon Gosh? Astor co polecacie bo kompletnie nie wiem co mam wybrac nie chce aby moja buzka sie swiecila Pozdrawiam
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:02   #2324
szwarcenegerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

Witam Panie. Jako że wielkimi krokami zbliża się sylwester i w moim przypadku również studniówka zastanawiam się jaki podkład wybrać, żeby po 2-3 godzinach zabawy nie bać się spojrzeć w lustro Chodzi mi przede wszystkim o coś Maybelline, L'oreal, Astor, Rimmel i inne takie, które można złapać w każdej drogerii Nie mam nic koszmarnego do ukrycia, troszkę się świecę w strefie T, ale jakoś przeżyję zabawę z pudrem co jakiś czas zależy mi na fajnym, naturalnym, wyrównanym kolorycie cery, bez maski i innych cudowności, które czasem się trafiają Zastanawiam się głównie nad Superstay'em Maybellina, Mattitude Astor i Photo Finishem Catrice, bo ma całkiem ciekawe opinie na KWC- któraś z Was może mi coś napisać o nich(lub polecić inne) na podstawie własnych 'przeżyć'? Będę wdzięczna
szwarcenegerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:58   #2325
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Cześć Mam problem wlasnie i prosze mnie nie odsylac nigdzie bo zwariuje licze na pomoc od was Kochane otóż potrzebuje podkladu co bedzie utrzymywal sie w miare dlugo na twarzy ,mam cere tradzikowa troszke z niedoskonalosciami aby nie robil tapety wtapial sie w skore by zmatowil skore i dostepnego do kupienia Revlon Gosh? Astor co polecacie bo kompletnie nie wiem co mam wybrac nie chce aby moja buzka sie swiecila Pozdrawiam
.......
ja Cie nie odesle tylko polecę poczytać wątek...90%dziewczyn pisze tu z takim samym problemem jak Twój.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:04   #2326
izabela89
Raczkowanie
 
Avatar izabela89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 293
GG do izabela89
Dot.: Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

polecam Revlon Colorstay - długo się utrzymuje, duża gama kolorów, na allegro w dość niskich cenach
__________________
"Czasem przychodzą, czasem nie przychodzą"
izabela89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:25   #2327
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

W co celować, jeśli potrzebny mi podkład będący mniej więcej pośrodku na skali lekkie (typu Bourjois HM) a bardzo mocne krycie (Revlon ColorStay)? Nastawiałam się na Bourjois, ale niestety nie maskuje zaczerwienień; Revlon może mi zaszkodzić, bo zimą bardziej przesusza mi się skóra.
Postaram się przejrzeć wątek dokładniej niż kilka stron wstecz, więc nie krzyczcie proszę. Po prostu już się w tym wszystkim pogubiłam, szczególnie jeśli chodzi o ilość recenzji na KWC (chociaż ciągle dzielnie czytam).
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-12-04 o 14:27
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:25   #2328
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Cześć Mam problem wlasnie i prosze mnie nie odsylac nigdzie bo zwariuje licze na pomoc od was Kochane otóż potrzebuje podkladu co bedzie utrzymywal sie w miare dlugo na twarzy ,mam cere tradzikowa troszke z niedoskonalosciami aby nie robil tapety wtapial sie w skore by zmatowil skore i dostepnego do kupienia Revlon Gosh? Astor co polecacie bo kompletnie nie wiem co mam wybrac nie chce aby moja buzka sie swiecila Pozdrawiam
Możesz spróbować nowego Rimmela Match Perfection w żelu - ten w słoiczku, moim zdaniem taki właśnie jest, w przeciwieństwie do tego co szukam...
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:27   #2329
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Możesz spróbować nowego Rimmela Match Perfection w żelu - ten w słoiczku, moim zdaniem taki właśnie jest, w przeciwieństwie do tego co szukam...
.....
rimmel jest fajny,ale nie trzyma matu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:33   #2330
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
W co celować, jeśli potrzebny mi podkład będący mniej więcej pośrodku na skali lekkie (typu Bourjois HM) a bardzo mocne krycie (Revlon ColorStay)? Nastawiałam się na Bourjois, ale niestety nie maskuje zaczerwienień; Revlon może mi zaszkodzić, bo zimą bardziej przesusza mi się skóra.
Postaram się przejrzeć wątek dokładniej niż kilka stron wstecz, więc nie krzyczcie proszę. Po prostu już się w tym wszystkim pogubiłam, szczególnie jeśli chodzi o ilość recenzji na KWC (chociaż ciągle dzielnie czytam).
A używałaś już tych o których napisałaś?
Czy oceniasz po komentarzach na kwc?

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
rimmel jest fajny,ale nie trzyma matu.
U mnie matuje i to za bardzo... i dlatego mi nie pasuje.
Fakt, że nie mam tłustej cery, ani dużej tendencji do świecenia się.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:34   #2331
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

a ja bym Tobie proponowała przejść się do Douglasa czy Sephory i poprosiła o zrobienie 3 próbek różnych podkładów: Chanel Perfection Lumiere, Guerlain Parure Extreme oraz Lancome Photogenic Lumesessence. Zrobiona próbka starczy Ci spokojnie na 2-3 razy, wtedy sama zdecydujesz, który podkład nałożysz na studniówkę czy sylwka.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:36   #2332
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



U mnie matuje i to za bardzo... i dlatego mi nie pasuje.
Fakt, że nie mam tłustej cery, ani dużej tendencji do świecenia się.[/QUOTE]
......
no własnie,a dziewczyna ma problematyczną skórę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:45   #2333
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
A używałaś już tych o których napisałaś?
Czy oceniasz po komentarzach na kwc?
Używałam Bourjois, Healthy Mix i Healthy Mix serum. Co prawda po kilka razy, bo z próbek, ale myślę, że do oceny wystarczy. Próbkę Revlona też chcę sobie sprawić w najbliższym czasie. Nie wiem tylko, co jeszcze wziąć pod uwagę jak będę szła do drogerii.

Zawsze miałam cerę mieszaną, momentami nawet tłustą, ale bardziej z zaskórnikami niż wypryskami. Jeśli używam podkładu, to lekkiego i najczęściej tylko na problematyczne miejsca. Teraz cera dryfuje mi w kierunku suchej, niestety, i pojawiają się brzydkie zaczerwienienia (możliwe, że będzie naczynkowa, bo mama i babcia taką mają). Chciałabym wyrównać koloryt, poza tym cenię sobie 'ochronną warstwę' zimą.
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-12-04 o 14:48
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:49   #2334
tamalpawczerwonym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej, dziękuję za szybki odzew. A ten... Kryolan, to również taki "teatralny" specyfik, jak sądzisz, nie dałby rady? Aha, i rozumiem że w kontakcie z ubraniami nie sprawia większych problemów?
tamalpawczerwonym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:05   #2335
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



U mnie matuje i to za bardzo... i dlatego mi nie pasuje.
Fakt, że nie mam tłustej cery, ani dużej tendencji do świecenia się.
......
no własnie,a dziewczyna ma problematyczną skórę.[/QUOTE]

Znajoma także ma problematyczną skórę i jej ten podkład pasuje, więc zaproponowałam. Wiadomo, że każda skóra jest inna... i każdej co innego przypasuje. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Używałam Bourjois, Healthy Mix i Healthy Mix serum. Co prawda po kilka razy, bo z próbek, ale myślę, że do oceny wystarczy. Próbkę Revlona też chcę sobie sprawić w najbliższym czasie. Nie wiem tylko, co jeszcze wziąć pod uwagę jak będę szła do drogerii.

Zawsze miałam cerę mieszaną, momentami nawet tłustą, ale bardziej z zaskórnikami niż wypryskami. Jeśli używam podkładu, to lekkiego i najczęściej tylko na problematyczne miejsca. Teraz cera dryfuje mi w kierunku suchej, niestety, i pojawiają się brzydkie zaczerwienienia (możliwe, że będzie naczynkowa, bo mama i babcia taką mają). Chciałabym wyrównać koloryt, poza tym cenię sobie 'ochronną warstwę' zimą.
Także używałam tego pierwszego, na początku mi pasował, ale w połowie opakowania zauważyłam trochę jego minusów... także mam suchą skórę, do tego wrażliwą. Miałam także Colorstay (dla normalnej i suchej cery), zużyłam 2 buteleczki, dosyć fajnie się spisywał, ale w połowie opakowania zaczął mnie uczulać trochę na brodzie, no i był troszeczkę za ciężki. Efekt jaki dawał mi się podobał, żaden tępy mat, ale ze względu uczuleniowych odstawiłam, ale pewnie jeszcze do niego wrócę... może wtedy moja skóra "przejadła" się tym podkładem
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:06   #2336
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Także używałam tego pierwszego, na początku mi pasował, ale w połowie opakowania zauważyłam trochę jego minusów... także mam suchą skórę, do tego wrażliwą. Miałam także Colorstay (dla normalnej i suchej cery), zużyłam 2 buteleczki, dosyć fajnie się spisywał, ale w połowie opakowania zaczął mnie uczulać trochę na brodzie, no i był troszeczkę za ciężki. Efekt jaki dawał mi się podobał, żaden tępy mat, ale ze względu uczuleniowych odstawiłam, ale pewnie jeszcze do niego wrócę... może wtedy moja skóra "przejadła" się tym podkładem
To spróbuję tego słynnego Revlona, zobaczymy. O ile znajdę swój odcień.Tylko bardzo nie podoba mi się w tym podkładzie sposób wydobywania go z opakowania.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:07   #2337
szwarcenegerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

Źle się czuję w Colorstay'u, niepotrzebne mi aż takie krycie I kurczę no, biedna ze mnie licealistka, więc pytam o te średnie półki...
szwarcenegerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:00   #2338
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

A cienka warstwa Dermacolu? Jest tani. Tylko naprawdę trzeba z nim uważać.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:18   #2339
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

Według mnie najlepiej sprawdzi się Revlon ColorStay, naprawdę utrzymuje się bardzo długo bez poprawek, a na allegro można go kupić o wiele taniej.
Pamiętam, że miałam kiedyś ten podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...lu.html&next=1 i też całkiem dobrze się trzymał
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:54   #2340
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Będę wdzięczna za radę w wyborze podkładu, bo już sama nie wiem, na jaki się zdecydować. Mam cerę mieszaną, która nie tylko się śweci, ale ma też skłonność do suchych skórek (pielęgnację mam w porządku, ale przy kwasach zdarzają się suche skórki). Chodzi mi o:

- średnie krycie,
- jasny kolor w tonacji źółtej (idealny jest 52 z Bourjois HM, ale sam podkład podkreślał u mnie suche miejsca na skórze),
- nie miał w składzie substancji typu parafina, które powodują wysyp pryszczy,
- forma musu odpada, bo zawsze podkreśla suche skórki.

Rozważąm kupno Rimmela w żelu albo Aera Pure Vichy, ale może doradzicie jeszcze coś innego.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.