Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 16:03   #271
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
przekrecasz fakty, wcale tak nie bylo.
No a jak?
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:10   #272
natalia_90
Raczkowanie
 
Avatar natalia_90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 213
GG do natalia_90
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Było dokładnie tak jak mówi Maniwa ! Tyle, że on był recydywistą. Ale to chyba normalne, że po tym co wyprawiał policja mogła spodziewać się linczu. Zresztą sama mogę wskazać policji kilka adresów, gdzie przydałaby się ochrona. Tam zagrożone są niewinne dzieci, niewinne kobiety. A tutaj? Kobieta, która bezczelnie kłamała, była w pełni poczytalna podczas popełniania czynu, i mam tutaj na myśli zakopanie zwłok i wmawianie porwania, nie wypadek. Nie będę bronić Katarzyny, ponieważ jest dorosła, zdecydowała się urodzić dziecko, potrafiła dbać o swój tyłek w momencie wypadku, niech dba o niego i teraz. Przykro mi, taka jest prawda.
natalia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 19:22   #273
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Średnio rozgarnięty człowiek zdaje sobie sprawę, że tą medialną szopke rozpoczęła ona sama. Wymyśliła porwanie, występowała na konferencjach i błagała o uwolnienie dziecka. Gdyby od razu po wypadku zadzwoniła tam gdzie każdy średnio rozgarnięty człowiek by zadzwonił nie byłoby tego. Nie potrzebowała by ochrony. Sprawa by się zakończyła na wzmiance w wiadomościach i tyle. Skoro była na tyle rozgarnięta żeby wymyśleć napad i porwanie, to powinna byc również na tyle rozgarnięta żeby zdawać sobie sprawę jaki szum tym wywoła i co będzie jak to się wyda. Dlatego teraz o własne bezpieczeństwo powinna zatroszczyć się sama.
Dokładnie mam takie samo zdanie. Dziwić się,że kobiety i dzieci są bite w domach i nie zgłaszają tego na policję. Jak po kilku godzinach, dniach oprawca wychodzi - kobiety się boją o życie i ochrony nie mają. Nie czują wsparcia policji.

Jak Kaska wymyśliła taki misterny plan to i mogła pomyśleć dalej co będzie jak to się wyda.

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2012-02-16 o 19:23
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 19:56   #274
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Tu chyba chodzi o liczbę zagrożeń. Taką bitą kobietę może najwyżej ponownie pobić mąż, a Kasię zlinczować cały tłum. Spójrzcie na sytuację na pogrzebie, gdzie ludzie przyszli wziąć udział w happeningu i zobaczyc, czy Kasia się pojawi, a nie samym pogrzebie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:05   #275
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Nie samej sobie, ale z rodziną. Ile jest takich przypadków w których ofiara jest pozostawiona samej sobie np. bita żona, po wyjściu z aresztu męża pijaka nie dostaje ochrony policyjnej. Dlaczego? Bo sprawa nie jest medialna, nikt się nią nie interesuje, więc i policji nie interesuje co się stanie z taką żoną. Tą decyzję uważam za czysto medialną, polityczną i dlatego się z nią nie zgadzam. Nadal uważam że jest dużo przypadków kiedy ochrona jest konieczna a mimo to ludzie są pozostawieni sami sobie i nikt się nie martwi czy stać ich na zapewnienie sobie bezpieczeństwa. Dlaczego akurat w tym przypadku policja się tym przejmuje? Media i różne zarzuty pod adresem pracy policyjnej.

Zresztą uważam że ta decyzja obróci się przeciwko niej i negatywne emocje, które już się wyciszyły powrócą.


---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Średnio rozgarnięty człowiek zdaje sobie sprawę, że tą medialną szopke rozpoczęła ona sama. Wymyśliła porwanie, występowała na konferencjach i błagała o uwolnienie dziecka. Gdyby od razu po wypadku zadzwoniła tam gdzie każdy średnio rozgarnięty człowiek by zadzwonił nie byłoby tego. Nie potrzebowała by ochrony. Sprawa by się zakończyła na wzmiance w wiadomościach i tyle. Skoro była na tyle rozgarnięta żeby wymyśleć napad i porwanie, to powinna byc również na tyle rozgarnięta żeby zdawać sobie sprawę jaki szum tym wywoła i co będzie jak to się wyda. Dlatego teraz o własne bezpieczeństwo powinna zatroszczyć się sama.
również sie zgadzam. Nic dodac, nic ując.

Kaska jest sprytna, nie zdziwiłabym się gdyby znowu coś wymyśliła/wymyślili ze swoim mężem.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-02-16 o 20:09
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:06   #276
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://www.fakt.pl/Ojciec-Madzi-nie-...,145987,1.html

My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:22   #277
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Dobre dobre hehe

A tak powaznie to jakże żałosny artykuł poprostu juz słów brakuje.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 20:32   #278
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Czemu żałosny? Komentarz raczej do tego, że ludzie się burzą. I komentarz przychylny dla Bartka - "Jakby przyjmowanie komunii było czyimkolwiek obowiązkiem".

Chociaż w sumie jeszcze żaden artykuł Faktu czy SE nie był gody uwagi
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:47   #279
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Czemu żałosny? Komentarz raczej do tego, że ludzie się burzą. I komentarz przychylny dla Bartka - "Jakby przyjmowanie komunii było czyimkolwiek obowiązkiem".

Chociaż w sumie jeszcze żaden artykuł Faktu czy SE nie był gody uwagi
Choćby dlatego, że celem tego artykuły było poinformowanie o tym, że Bartek tej komunii nie przyjął. Przy tak ostentacyjnym tytule ten komentarz nawet nie miał sensu.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:58   #280
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Czemu żałosny? Komentarz raczej do tego, że ludzie się burzą. I komentarz przychylny dla Bartka - "Jakby przyjmowanie komunii było czyimkolwiek obowiązkiem".

Chociaż w sumie jeszcze żaden artykuł Faktu czy SE nie był gody uwagi
[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3235812 3]Choćby dlatego, że celem tego artykuły było poinformowanie o tym, że Bartek tej komunii nie przyjął. Przy tak ostentacyjnym tytule ten komentarz nawet nie miał sensu.[/QUOTE]
Artykuł wart komentarza, komentarz artykułu. I komentarz i artykuł taki na poziomie czytelników pisma. Nic dodać nic ująć. Po prostu ręce opadają.

A co do kwestii obrony dla Katarzyny W. myślę, że tak samo jak fizycznej ochrony potrzebuje psychicznego wsparcia, jakiegoś psychologa.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:10   #281
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II



Za to pan Rutkowski ostatnio coś bliżej Boga. Przeczytałam, że zanim powiedział policji o podejrzeniach wobec matki Magdy, był z Luizą na mszy i przyjęli komunię. (Wywiad w Angorze)

Dobrze, że nie jestem sławna, przynajmniej głodny tłum nie komentuje mojego uczestnictwa w praktykach religijnych.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 21:15   #282
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
No a jak?
ludzie nie chcieli go linczowac tylko nie mogli sie doczekac na pomoc policji z tego co wiem. i jak zaczal odstawiac hocki z biciem jakiejs babk\y to wtedy go dorwali
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:23   #283
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
Było dokładnie tak jak mówi Maniwa ! Tyle, że on był recydywistą. Ale to chyba normalne, że po tym co wyprawiał policja mogła spodziewać się linczu. Zresztą sama mogę wskazać policji kilka adresów, gdzie przydałaby się ochrona. Tam zagrożone są niewinne dzieci, niewinne kobiety. A tutaj? Kobieta, która bezczelnie kłamała, była w pełni poczytalna podczas popełniania czynu, i mam tutaj na myśli zakopanie zwłok i wmawianie porwania, nie wypadek. Nie będę bronić Katarzyny, ponieważ jest dorosła, zdecydowała się urodzić dziecko, potrafiła dbać o swój tyłek w momencie wypadku, niech dba o niego i teraz. Przykro mi, taka jest prawda.
Nie udzielam sie tutaj ale podczytuje i brawo dla tej pani.

Moim zdaniem , jesli to byl wypadek ok, zdarza się nawet najlepszym i NIKT nie ma prawa zakopywac swojego dziecka pod gruzem...

Sama mam córkę 1,5 roczną i nie wyobrazam sobie jakby sie cos stało , zakopac albo wyniesc jej male ciałko w jakies krzaki, gruzy itd.

Chciclabym ja chociaz godnie pochować !!!
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:25   #284
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Nie jest oskarżona. Jest podejrzana.

"Podejrzanym w postępowaniu karnym (art. 71 § 1 KPK) jest osoba:
1) wobec której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów (art. 313 § 1 KPK)..."

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Podejrzany

"Oskarżonym w postępowaniu karnym jest osoba:
1) przeciwko której wniesiono do sądu akt oskarżenia..."

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Oskar%C5%BCony



Czy został wobec niej wniesiony akt oskarżenia do sądu?
dziewczyna jest OSKARŻONA - o nieumyslne spowodowanie smierci.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:39   #285
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość

Sama mam córkę 1,5 roczną i nie wyobrazam sobie jakby sie cos stało , zakopac albo wyniesc jej male ciałko w jakies krzaki, gruzy itd.

Chciclabym ja chociaz godnie pochować !!!
Dokładnie. W głowie mi się nie mieści jak można było tak potraktować własne dziecko...Ja bym spać nie mogła wiedząc, że moje dziecko lezy gdzieś jak śmieć porzucone pod gruzem i gałęziami...Ciary przechodzą!!!
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:41   #286
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja bym spać nie mogła wiedząc, że moje dziecko lezy gdzieś jak śmieć porzucone pod gruzem i gałęziami...Ciary przechodzą!!!
A skąd wiesz, że ona spała spokojnie?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:56   #287
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dziewczyna jest OSKARŻONA - o nieumyslne spowodowanie smierci.
Pytam ponownie - był akt oskarżenia? I spytam o coś jeszcze - czemu - skoro jest oskarżona, jak niektóre osoby twierdzą - wczoraj sędzina wypowiadała się o Katarzynie W. w orzeczeniu o uchyleniu aresztu "podejrzana"?
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:11   #288
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że ona spała spokojnie?
Być może nie spała. Trzeba było nie porzucać w ten sposób dziecka...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:16   #289
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Pytam ponownie - był akt oskarżenia? I spytam o coś jeszcze - czemu - skoro jest oskarżona, jak niektóre osoby twierdzą - wczoraj sędzina wypowiadała się o Katarzynie W. w orzeczeniu o uchyleniu aresztu "podejrzana"?
przecież nie ma jeszcze wyroku więc to chyba logiczne że nie jest oskarżona. Nie wiadomo (może ja nie wiem?) czy toczy się jeszcze postępowanie dowodowe, jeśli tak to nie ma aktu oskarżenia
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 22:35   #290
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Być może nie spała. Trzeba było nie porzucać w ten sposób dziecka...
Nie mówię, że zrobiła dobrze. Ale mam wrażenie, że czuła się nieakceptowana przez rodzinę męża, do tego dochodzi brak oparcia we własnej rodzinie i w sobie samej, bo dzieciństwo też miała dość ciężkie. Być może ten wypadek był dla niej taką samosprawdzającą się przepowiednią: już wcześniej słyszała, że nie jest dobrą matką i gdy to się stało spanikowała, wszystkie te złe słowa do niej wróciły.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
przecież nie ma jeszcze wyroku więc to chyba logiczne że nie jest oskarżona. Nie wiadomo (może ja nie wiem?) czy toczy się jeszcze postępowanie dowodowe, jeśli tak to nie ma aktu oskarżenia
Po wyroku to ona będzie skazana (jeśli dostanie jakąś karę).
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:53   #291
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Nie mówię, że zrobiła dobrze. Ale mam wrażenie, że czuła się nieakceptowana przez rodzinę męża, do tego dochodzi brak oparcia we własnej rodzinie i w sobie samej, bo dzieciństwo też miała dość ciężkie. Być może ten wypadek był dla niej taką samosprawdzającą się przepowiednią: już wcześniej słyszała, że nie jest dobrą matką i gdy to się stało spanikowała, wszystkie te złe słowa do niej wróciły.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------


Po wyroku to ona będzie skazana (jeśli dostanie jakąś karę).
po zebraniu dowodów i pełnych informacji będzie podany akt oskarżenia. I wtedy będzie OSKARŻONĄ
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:00   #292
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Pytam ponownie - był akt oskarżenia? I spytam o coś jeszcze - czemu - skoro jest oskarżona, jak niektóre osoby twierdzą - wczoraj sędzina wypowiadała się o Katarzynie W. w orzeczeniu o uchyleniu aresztu "podejrzana"?
z tego co mi wiadomo z dotychczasowych zebranych dowodów matka dziecka jest oskarzona o nieumyślne spowodowanie smierci - co za tym idzie czeka ja sprawa w sądzie - dowody wskazaly na jej wine do której sie zreszta przyznala. Podejrzana to ona była z chwilą kiedy zbierali/badali materiał dowodowy aby potwierdzic lub wykluczyc jej wine. Czemu sedzia wypowiadala sie w taki a nie inny sposób tego juz niewiem. Byc moze akt oskarzenia jest dopiero sporzadzany po czym zostanie wniesiony do sądu - co nie zmienia faktu ze Katarzyna figuruje jako oskarzona.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-02-16 o 23:06
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 05:41   #293
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo z dotychczasowych zebranych dowodów matka dziecka jest oskarzona o nieumyślne spowodowanie smierci - co za tym idzie czeka ja sprawa w sądzie - dowody wskazaly na jej wine do której sie zreszta przyznala. Podejrzana to ona była z chwilą kiedy zbierali/badali materiał dowodowy aby potwierdzic lub wykluczyc jej wine. Czemu sedzia wypowiadala sie w taki a nie inny sposób tego juz niewiem. Byc moze akt oskarzenia jest dopiero sporzadzany po czym zostanie wniesiony do sądu - co nie zmienia faktu ze Katarzyna figuruje jako oskarzona.
Jako oskarżona to ona figuruje co najwyżej w wyobraźni dyletantów. Prawnie jest podejrzana do momentu wniesienia aktu oskarżenia do sądu. Eot.
__________________
Proszę, mów mi Beata.

Edytowane przez Beacia87
Czas edycji: 2012-02-17 o 08:21
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:34   #294
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość


Za to pan Rutkowski ostatnio coś bliżej Boga. Przeczytałam, że zanim powiedział policji o podejrzeniach wobec matki Magdy, był z Luizą na mszy i przyjęli komunię. (Wywiad w Angorze)
Po co czytacie takie bzdety?

Co do linczu na katarzynie, to nie sądzę, żeby ludzie byli żądni jej pobicia, nie wątpię, że na początku jak sie będzie pojawiała pewnie niektórzy ludzie nie omieszkają się 'rzucać' w jej stronę epitetami (niepotrzebnie, ale trochę im się nie dziwię, to co zrobiła było perfidne), ale nie sądzę by ktoś naruszył jej nietykalność cielesną.
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:08   #295
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

A ja szczerze przyznam, że dla mnie to jednak jest ciekawe.
Z tego względu, że mniej pobożni ludzie (czyt. wierzący niepraktykujący) na ogół komunię przyjmują w czasie ważnych uroczystości - tj. chrzcie, komuni dziecka, ślubie, czy właśnie pogrzebie... skoro oboje byli zagorzałymi katolikami - to jednak (przynajmniej dla mnie) zastanawiające jest czemu nie przyjął...
czyzby sumienie mu nie pozwalało?
Możliwe że jestem subiektywna - z tego względu, że mam dziwne przeczucie, że on też w tym palce maczał.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:20   #296
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Po co czytacie takie bzdety?

Co do linczu na katarzynie, to nie sądzę, żeby ludzie byli żądni jej pobicia, nie wątpię, że na początku jak sie będzie pojawiała pewnie niektórzy ludzie nie omieszkają się 'rzucać' w jej stronę epitetami (niepotrzebnie, ale trochę im się nie dziwię, to co zrobiła było perfidne), ale nie sądzę by ktoś naruszył jej nietykalność cielesną.
Czytałam cały wywiad z Rutkowskim, dlaczego miałabym pominąć ten fragment?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:30   #297
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czytałam cały wywiad z Rutkowskim, dlaczego miałabym pominąć ten fragment?
Myślalam, że jesteś kolejną tu fanką se albo faktu i stąd masz te wiadomości
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A ja szczerze przyznam, że dla mnie to jednak jest ciekawe.
Z tego względu, że mniej pobożni ludzie (czyt. wierzący niepraktykujący) na ogół komunię przyjmują w czasie ważnych uroczystości - tj. chrzcie, komuni dziecka, ślubie, czy właśnie pogrzebie... skoro oboje byli zagorzałymi katolikami - to jednak (przynajmniej dla mnie) zastanawiające jest czemu nie przyjął...
czyzby sumienie mu nie pozwalało?
Możliwe że jestem subiektywna - z tego względu, że mam dziwne przeczucie, że on też w tym palce maczał.
Chyba nie takimi zagorzałymi skoro ślubu kościelnego nie mają
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:31   #298
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥

Edytowane przez E f f i
Czas edycji: 2016-08-25 o 19:18
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:42   #299
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Jako oskarżona to ona figuruje co najwyżej w wyobraźni dyletantów. Prawnie jest podejrzana do momentu wniesienia aktu oskarżenia do sądu. Eot.
niewiem czy to do mnie, dyletantem to ja raczej nie jestem, studiuje kierunek prawniczy
Czy wplynal juz akt oskarzenia- tego niewiem, wiem natomiast ze mial wplynac ale kiedy ... nie ma zadnej informacji.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-02-17 o 11:56
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:47   #300
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Po prostu ludzie żyjący bez ślubu kościelnego nie mogą przyjmować komunii.
i zagadka rozwiązana
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.