Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 199 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 07:57   #5941
laguna19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez laguna19 Pokaż wiadomość
witam,
ostatnia miesiączka zaczęła mi się 22 lutego, 13 marca miałam stosunek, niestety bez zabezpieczenia, przerywany, Tż nie skończył w środku, wiem że nie jest to metoda antykoncepcji i żałuję że tak się to potoczyło
dzisiaj jest 26 marca a okresu nie mam, dzisiaj zrobiłam test ciążowy z porannego moczu i test nie wykazał ciąży, minęło 13 dni od stosunku.

ok tygodnia temu bardzo bolały mnie piersi, jak na okres, teraz już nie bolą, ale od ok 4 dni boli mnie podbrzusze jak podczas okresu a okresu nie ma, dodatkowo mam sporo śluzu z pochwy

czy Waszym zdaniem możliwa jest ciąża jeśli test jej nie wykazał? i czy takie objawy mogą być przed okresem, chociaż wcześniej mi się nie zdarzały?
do ginekologa idę dopiero w przyszłym tygodniu
proszę o odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------



Według mnie w ciąży nie jesteś, mimo że jakieś ryzyko jest. Test raczej nie skłamał, dlatego nie stresuj się, a okres przyjdzie
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ciąża jest możliwa. Jeśli bardzo Cię to martwi, to zrób test z krwi. Jeśli mniej Cię to niepokoi, to zrób za 1-2 dni kolejny test z moczu.
dziewczyny, wczoraj znalazłam ginekologa i pani dr mnie zbadała i powiedziała że macica jest malutka i raczej ciąży nie ma, przepisała mi Duphaston, mam brać przez 7 dni

czy macica byłaby już powiększona gdyby minęły 2 tyg od stosunku? bardzo proszę od odpowiedź
laguna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:41   #5942
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malgosia2209 Pokaż wiadomość
przeciez mowie ze mialam okres 2 dni, w drugim dniu fikalismy, a na 3 dzien okresu juz nie ma
ja miałam zawsze bardzo obfite krwawienia, a nawet krwotoki. Dosłownie jakbym odkręciła kran. I niedawno też mi się trafiło, że okres miałam 2 dni, ba! nawet lepiej miałam- około godziny, lekkie plamienie (miesiac temu). Myślę że to ma podłoże psychiczne w jakimś tam stopniu. Może po prostu tak było Ci pisane, żeby mieć jedynie 2 dni okres W każdym razie zbadać się zawsze można
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:55   #5943
marzena1762
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej. Pierwszy raz sie udzielę a własciwie poprosze o pomoc. 3 wrzesnia urodziłam córke. Karmiłam piersia 5 tygodni. Pózniej brałam tabletki anty i pierwszy okres po porodzie dostałam 11 listopada. Tabletki przestałam brac juz na poczatku stycznia. 6 stycznia dostalam okresu po odstawieniu. Nastepny okres pojawił sie 14 lutego. Od tamtej pory okresy brak. Zawsze miałam nieregularne cykle ale taka sytuacja jak teraz nigdy sie u mnie nie pojawiła. 20 marca dostałam jakby plamienia, jakby gdyz byl to znikomy brazowy sluz. myslałam ze rozkreci sie w @ ale nic. Troszke pobolewa mnie brzuch i czasem kłuja jajniki. dodam jeszcze ze 14 marca współzyłam z mezem i był to stosunek przerywany. Robiłam dwa testy i oba negatywne. Jeden robiłam 22.03 drugi wczoraj rano. juz nie wiem co to moze byc. czy ktos moze cos wie na ten temat
marzena1762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:58   #5944
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez marzena1762 Pokaż wiadomość
Hej. Pierwszy raz sie udzielę a własciwie poprosze o pomoc. 3 wrzesnia urodziłam córke. Karmiłam piersia 5 tygodni. Pózniej brałam tabletki anty i pierwszy okres po porodzie dostałam 11 listopada. Tabletki przestałam brac juz na poczatku stycznia. 6 stycznia dostalam okresu po odstawieniu. Nastepny okres pojawił sie 14 lutego. Od tamtej pory okresy brak. Zawsze miałam nieregularne cykle ale taka sytuacja jak teraz nigdy sie u mnie nie pojawiła. 20 marca dostałam jakby plamienia, jakby gdyz byl to znikomy brazowy sluz. myslałam ze rozkreci sie w @ ale nic. Troszke pobolewa mnie brzuch i czasem kłuja jajniki. dodam jeszcze ze 14 marca współzyłam z mezem i był to stosunek przerywany. Robiłam dwa testy i oba negatywne. Jeden robiłam 22.03 drugi wczoraj rano. juz nie wiem co to moze byc. czy ktos moze cos wie na ten temat
Test zrobiłas za szybko. Musi być minimum 14 dni od stosunku więc 14 marca + 14 dni = 28 marca czyli dziś. Leć po test i zrób jutro z porannego moczu, ale szanse na ciążę masz raczej małe. Po ostawieniu antykoncepcji trochę długo nie masz @ - może by tak do gina?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:15   #5945
kar_lajn
Raczkowanie
 
Avatar kar_lajn
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny prosze o pomoc. mam schizy.Biore tabletki regularnie,raz zapomnialam jednej ale przyjmowalam do konca opakowanie i nierobilam przerwy.Tak to bralam regularnie wszystkie...co jakis czas chodzilam na ogniska to wypilam jedno piwko(czy mialo wplyw jesli nie wymiotowalam?) dzis 4 dzien przerwy na krwawienie..a krwawienia nie ma! ;/
kar_lajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:44   #5946
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kar_lajn Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o pomoc. mam schizy.Biore tabletki regularnie,raz zapomnialam jednej ale przyjmowalam do konca opakowanie i nierobilam przerwy.Tak to bralam regularnie wszystkie...co jakis czas chodzilam na ogniska to wypilam jedno piwko(czy mialo wplyw jesli nie wymiotowalam?) dzis 4 dzien przerwy na krwawienie..a krwawienia nie ma! ;/
No proszę cię alkohol nie ma jakiegokolwiek wpływu na tabletki, dopóki się tego nie zwymiotuje. Poza tym nie ma reguły na to, którego dnia przyjdzie krwawienie, tym bardziej że połączyłaś opakowania, więc może wystąpić później, może też wcale się nie pojawić. Chillout...
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:23   #5947
greeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z piekła
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam
mam 19 lat, niedawno zaczęłam współżycie. Mam nieregularne cykle, ale okres spóźnia mi się 3 dzień. Kochaliśmy się zawsze z zabezpieczeniem, (2 razy w dni płodne),gumka nie pękła. 20.03 byłam u ginekologa po tabletki(pierwsze). Mam opuchnięte piersi i normalne objawy przedmiesiączkowe. Jednak okresu brak, i denerwuje się coraz bardziej. Czy możecie powiedzieć mi, jakie jest prawdopodobieństwa ciąży?
pozdrawiam
__________________
'Komu trzy tysiące lat nie mówią nic, niech w ciemności niewiedzy żyje z dnia na dzień.'
greeny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 08:45   #5948
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez greeny Pokaż wiadomość
Witam
mam 19 lat, niedawno zaczęłam współżycie. Mam nieregularne cykle, ale okres spóźnia mi się 3 dzień. Kochaliśmy się zawsze z zabezpieczeniem, (2 razy w dni płodne),gumka nie pękła. 20.03 byłam u ginekologa po tabletki(pierwsze). Mam opuchnięte piersi i normalne objawy przedmiesiączkowe. Jednak okresu brak, i denerwuje się coraz bardziej. Czy możecie powiedzieć mi, jakie jest prawdopodobieństwa ciąży?
pozdrawiam
Bliskie zeru
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:47   #5949
greeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z piekła
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czyli stres może być główną przyczyną, tak?
__________________
'Komu trzy tysiące lat nie mówią nic, niech w ciemności niewiedzy żyje z dnia na dzień.'
greeny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:25   #5950
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

greeny stres! tylko i wyłącznie
marzena1762 z tego, co wiem- po porodzie cykl może się rozregulować. Dla pewności zrób rano test, albo idź do lekarza
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:30   #5951
greeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z piekła
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

odetchnęłam z ulgą, dostałam okres! Zaczynam dziś pierwsze opakowanie Yaz
__________________
'Komu trzy tysiące lat nie mówią nic, niech w ciemności niewiedzy żyje z dnia na dzień.'
greeny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 20:33   #5952
marzena1762
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej. Dzis rano zrobiłam test. Negatywny. ale jak to ja z ciekawosci zajrzałam po godzinie i była druga bladziutka kreska (pre-test) ale po tym czasie sie nie liczy. brzuch dalej pobolewa i jajniki jak na okres. jutro ide do gina i zobaczymy co powie na temat okresu.
marzena1762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:18   #5953
onaonaona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam,
mam problem. mierzac temperature tydzien przed @ wynosiła ona 37,0-37,4. Dwa tygodnie przed planowanym @ bolał mnie od czasu do czasu lewy jajnik. Okres powinnam dostać 24.03 , spóźnił się dwa dni- dostałam go 26.03 - jest inny niz zawsze, w dzień @ wystąpiło normalnie krawienie, temperatura nadal powyzej 37... 28.03 już miałam tylko brazowe plamienia, dziś (29.03) - tylko małe krawienie + plamienia, temperatura nadal utrzymuje sie powyżej 37. Bolą mnie piersi, podbrzusze i jestem senna niz zawsze. czy to mogą byc objawy ciąży ? ;> Mój cykl trwa 28 dni, współżyłam w pierwszy dzien dni płodnych...
onaonaona222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:20   #5954
90_malutka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. Jestem tu na wizażu od dawna, ale mój TŻ podczytuje czasami i jestem pod zmienionym nickiem :-D
Otóż piszę z pewnym problemem.
23 marca dostałam miesiączki. W sumie trudno to tak nazwać, gdyż trwała 2 dni i nie była zbyt obfita.
Z moim TŻ kochamy się często, ale on nigdy nie dochodzi we mnie. Czasami faktycznie 2,3 razy pod rząd, on wtedy się wyciera i dalej przechodzimy do akcji
Po skończeniu się tego dziwnego okresu wciąż boli mnie brzuch, powiększyły mi się strasznie piersi, jest mi niedobrze i mam zgagę.
Test mam od wczoraj, jednak chciałam zapytać czy jest sens go robić jutro rano czy zostawić na przyszłość? Nie panikuję przed ciążą, ale nie wiem po prostu czy mogła być możliwość na zajście...
90_malutka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:29   #5955
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 90_malutka_90 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu na wizażu od dawna, ale mój TŻ podczytuje czasami i jestem pod zmienionym nickiem :-D
Otóż piszę z pewnym problemem.
23 marca dostałam miesiączki. W sumie trudno to tak nazwać, gdyż trwała 2 dni i nie była zbyt obfita.
Z moim TŻ kochamy się często, ale on nigdy nie dochodzi we mnie. Czasami faktycznie 2,3 razy pod rząd, on wtedy się wyciera i dalej przechodzimy do akcji
Po skończeniu się tego dziwnego okresu wciąż boli mnie brzuch, powiększyły mi się strasznie piersi, jest mi niedobrze i mam zgagę.
Test mam od wczoraj, jednak chciałam zapytać czy jest sens go robić jutro rano czy zostawić na przyszłość? Nie panikuję przed ciążą, ale nie wiem po prostu czy mogła być możliwość na zajście...
w jaki sposób się zabezpieczacie? jeśli wcale to szansa,że jesteś w ciązy jest bardzo duża,bo takie podcieranie się niewiele daje.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:38   #5956
90_malutka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dni płodne prezerwatywa, dni niepłodne brak zabezpieczenia.
Zdarzyło się,że w dzień płodny było także bez zabezpieczenia.
Ale jesteśmy świadomi,że taka metoda może prowadzić do ciąży, jednak jak już wspomniałam nie przeszkodziłoby to nam w życiu
90_malutka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 23:01   #5957
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 90_malutka_90 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu na wizażu od dawna, ale mój TŻ podczytuje czasami i jestem pod zmienionym nickiem :-D
Otóż piszę z pewnym problemem.
23 marca dostałam miesiączki. W sumie trudno to tak nazwać, gdyż trwała 2 dni i nie była zbyt obfita.
Z moim TŻ kochamy się często, ale on nigdy nie dochodzi we mnie. Czasami faktycznie 2,3 razy pod rząd, on wtedy się wyciera i dalej przechodzimy do akcji
Po skończeniu się tego dziwnego okresu wciąż boli mnie brzuch, powiększyły mi się strasznie piersi, jest mi niedobrze i mam zgagę.
Test mam od wczoraj, jednak chciałam zapytać czy jest sens go robić jutro rano czy zostawić na przyszłość? Nie panikuję przed ciążą, ale nie wiem po prostu czy mogła być możliwość na zajście...
Cytat:
Napisane przez 90_malutka_90 Pokaż wiadomość
Dni płodne prezerwatywa, dni niepłodne brak zabezpieczenia.
Zdarzyło się,że w dzień płodny było także bez zabezpieczenia.
Ale jesteśmy świadomi,że taka metoda może prowadzić do ciąży, jednak jak już wspomniałam nie przeszkodziłoby to nam w życiu
1. Skoro wiesz, że możesz zajść w ciążę, to dlaczego w pierwszym poście pisałaś: „ale nie wiem po prostu czy mogła być możliwość na zajście...”
2. Seks bez zabezpieczenia = spora możliwość zajścia w ciążę.
3. Stosunek przerywany jest mało skuteczny.

Rób test, i tyle (jeśli minęło 14 dni od potencjalnego poczęcia). No i dbaj o siebie, bo jest spora szansa, że jesteś w ciąży. A jeśli teraz nie jesteś, to dopóki nie zaczniecie się sensownie zabezpieczać, to jest szansa, że niedługo w ciążę zajdziesz. Dlatego dbaj o siebie. I zrób test
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 23:06   #5958
90_malutka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
1. Skoro wiesz, że możesz zajść w ciążę, to dlaczego w pierwszym poście pisałaś: „ale nie wiem po prostu czy mogła być możliwość na zajście...” :rolleyes:
2. Seks bez zabezpieczenia = spora możliwość zajścia w ciążę.
3. Stosunek przerywany jest mało skuteczny.

Rób test, i tyle (jeśli minęło 14 dni od potencjalnego poczęcia). No i dbaj o siebie, bo jest spora szansa, że jesteś w ciąży. A jeśli teraz nie jesteś, to dopóki nie zaczniecie się sensownie zabezpieczać, to jest szansa, że niedługo w ciążę zajdziesz. Dlatego dbaj o siebie. I zrób test
Chodziło mi o to dwudniowe plamienie, czy to już nie wyklucza ciąży;-)
90_malutka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 05:16   #5959
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 90_malutka_90 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to dwudniowe plamienie, czy to już nie wyklucza ciąży;-)
Ja bym radziła zrobić test. I w miarę regularnie robić kolejne, bo jest spora szansa, że zajdziesz w ciążę. A lepiej o ciąży wiedzieć w miarę wcześnie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 08:27   #5960
onaonaona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam,
przed planowaną @ przez 2 tygodnie bolały mnie jajniki, tydzień przed @ temperatura wynosiła od 37,0 do 37,4. @ spóźniła się dwa dni i temperatura w jej czasie też nie była niższa. @ nie była taka jak zawsze, mniej obfita, trwała 2 dn, na 3 dn samo plamienie, na 4 dn małe plamienia+ małe krawienie i w @ temperatura spadła - 36,8 ( w 4 dn @ ). Czy mogę wykluczyć ciąże ? Kochaliśmy sie w dni płodne, mój cykl trwa 28dn, i przewaznie @ trwa 5-6 dn. Boli mnie podbrzusze.

Edytowane przez onaonaona222
Czas edycji: 2012-03-30 o 08:38
onaonaona222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:35   #5961
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 90_malutka_90 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to dwudniowe plamienie, czy to już nie wyklucza ciąży;-)
nie wyklucza - jeśli byłabyś w ciąży z poprzedniego cyklu to test JUż byłby wiarygodny. Na twoim miejscu zrobiłabym teraz test - co dałoby pewność czy poprzednia @ była miesiączką czy też plamieniem w ciąży, co do stosunków z tego "cyklu" - jak ci wyjdzie test negatywny (jedna krecha) to powtórz test w dniu spodziewanej @
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:28   #5962
marzena1762
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny. Byłam dzis u gin i masakra. Dodam ze nie byłam prywatnie. Cała wizyta trwała 5 minut. badanie 3 sekundy. Pani doktor kazała wziasc luteine tylko nie powiedziała ile mam ja brac. Chyba do tego czasu jak dostane okres. Zero zainteresowania. Pani doktor szła na ilosc a nie na jakosc. Nic mnie nie uspokoiła i nic nie wyjasniła
marzena1762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:18   #5963
90_malutka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
nie wyklucza - jeśli byłabyś w ciąży z poprzedniego cyklu to test JUż byłby wiarygodny. Na twoim miejscu zrobiłabym teraz test - co dałoby pewność czy poprzednia @ była miesiączką czy też plamieniem w ciąży, co do stosunków z tego "cyklu" - jak ci wyjdzie test negatywny (jedna krecha) to powtórz test w dniu spodziewanej @
Zrobiłam test dziś rano. Wyszedł negatywny, aczkolwiek moje oko doszukało się mega bladziutkiej kreski drugiej, którek zapewne nie było.
To dwudniowe krwawienie było w terminie miesiączki. Piszesz,żeby powtórzyć w dniu spodziewanej @ - czyli mam czekać teraz prawie miesiąc ?
Co do jeszcze dziwnych objawów : wczoraj zauważyłam ogromne żyły na piersi, których nie było wcześnie. Sporadyczne mdłości, ból brzucha i co dziwne ból żył mi dokuczają...
90_malutka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:30   #5964
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 90_malutka_90 Pokaż wiadomość
Zrobiłam test dziś rano. Wyszedł negatywny, aczkolwiek moje oko doszukało się mega bladziutkiej kreski drugiej, którek zapewne nie było.
To dwudniowe krwawienie było w terminie miesiączki. Piszesz,żeby powtórzyć w dniu spodziewanej @ - czyli mam czekać teraz prawie miesiąc ?
Co do jeszcze dziwnych objawów : wczoraj zauważyłam ogromne żyły na piersi, których nie było wcześnie. Sporadyczne mdłości, ból brzucha i co dziwne ból żył mi dokuczają...
A na jakiej podstawie wyliczasz sobie dni płodne? Bo jak na podstawie kalendarzyka to można sobie darować, to bez sensu, owulacja zawsze może się przesunąć i jedynie pomiar temperatury, szyjki i śluzu wskazuje na to, że owulacja się odbyła.

Możesz być w ciąży, powtórz test. Czasem ta blada druga kreseczka świadczy o ciąży.

I jeżeli nie chcesz mieć dziecka radzę się zainteresować NPR albo zabezpieczać prezerwatywą przez cały cykl.

Pozdrawiam.

PS. A tymi objawami się nie przejmuj, zrób po prostu jeszcze raz test z porannego moczu.
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:36   #5965
90_malutka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez italiana89 Pokaż wiadomość
A na jakiej podstawie wyliczasz sobie dni płodne? Bo jak na podstawie kalendarzyka to można sobie darować, to bez sensu, owulacja zawsze może się przesunąć i jedynie pomiar temperatury, szyjki i śluzu wskazuje na to, że owulacja się odbyła.

Możesz być w ciąży, powtórz test. Czasem ta blada druga kreseczka świadczy o ciąży.

I jeżeli nie chcesz mieć dziecka radzę się zainteresować NPR albo zabezpieczać prezerwatywą przez cały cykl.

Pozdrawiam.

PS. A tymi objawami się nie przejmuj, zrób po prostu jeszcze raz test z porannego moczu.
No nie polegam na kalendarzyku, wiem kiedy mam dni płodne na podstawie śluzu i właśnie temperatury
Co do tego czy nie chcę. Wspomniałam już,że nie przeszkodzi nam to w życiu i ucieszymy się, ale jakoś specjalnych starań nie ma
I jeszcze pytanie : kiedy zrobić ten test?
90_malutka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:42   #5966
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja wiem, że nie ten temat, ale tyle tu mądrych ludzi, że może mnie oświecicie :P
Mianowicie - tygodnie ciąży. Czytałam, że nieważne, kiedy dojdzie do zapłodnienia, lekarz będzie liczył tygodnie od ostatniego dnia ostatniej miesiączki, czyli jak zajdę np 16 dnia po okresie to i tak będę miała to liczone jako +2 tygodnie, tak? W sytuacji, kiedy ja zaszłam właśnie 1 bądź 2 dnia po okresie to też tak będę miała liczone, ale jak to wtedy z tymi tygodniami jest? Tak samo? Że w momencie kiedy doszło do zapłodnienia 16 dni po ostatnim okresie + po trzech tygodniach dziewczyna poszła do lekarza, to powie jej, że to 5ty tydzień ciąży, a w moim przypadku, gdzie do zapłodnienia doszło 1-2 dzień po miesiączce to też będę miała 5ty tydz (załóżmy, że w obu przypadkach miesiączka skończyła się tego samego dnia i te 5tyg później była wizyta u lekarza)? Jak to działa? Jest jakaś różnica? Dziwne to jakieś
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:57   #5967
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez onaonaona222 Pokaż wiadomość
Witam,
przed planowaną @ przez 2 tygodnie bolały mnie jajniki, tydzień przed @ temperatura wynosiła od 37,0 do 37,4. @ spóźniła się dwa dni i temperatura w jej czasie też nie była niższa. @ nie była taka jak zawsze, mniej obfita, trwała 2 dn, na 3 dn samo plamienie, na 4 dn małe plamienia+ małe krawienie i w @ temperatura spadła - 36,8 ( w 4 dn @ ). Czy mogę wykluczyć ciąże ? Kochaliśmy sie w dni płodne, mój cykl trwa 28dn, i przewaznie @ trwa 5-6 dn. Boli mnie podbrzusze.
Na Twoim miejscu zrobiłabym test z krwi. Po takim czasie wynik będzie wiarygodny.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:30   #5968
onaonaona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zrobiłabym test z krwi. Po takim czasie wynik będzie wiarygodny.
czyli moze to byc ciaza ??
onaonaona222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:32   #5969
onaonaona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czyli moze to byc ciaza ??
onaonaona222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:40   #5970
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez onaonaona222 Pokaż wiadomość
czyli moze to byc ciaza ??
Muszę przyznać, że nie wiem
A 4. dnia temperatura spadła to 36,8°C, tak? A jaka była PTC?
Ja bym po prostu zrobiła test. Nie ma tutaj co gdybać, test drogi nie jest, więc lepiej go zrobić. Wszystko będzie jasne.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.