Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 15:28   #871
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
To nie było krwawienie z odstawienia bo tabletek nie odstawiłam... okres mi sie zaczął na ostatniej tabletce placebo następnego dnia spóźniłam się z wzięciem tabletki zamiast o 7 rano to o 10 wieczorem... A mój chłopak nie skończył we mnie tylko wytrysną na mój brzuch po dwuch minutach od wyjęcia penisa z pochwy
To właśnie jest krwawienie z odstawienia. Tak to się nazywa, bo na kilka dni odstawiasz tabletki. W ciągu pierwszych trzech miesięcy, organizm dopiero się przyzwyczaja do antykoncepcji hormonalnej i reakcje są inne, niż po długim czasie stosowania. Krwawienie zacząć się powinno 3 lub 4 dnia, ale może nastąpić wcześniej lub później. I to jest normalne. Może być skąpe, lub podwójnie obfite. Bo to dopiero początek.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 15:29   #872
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
To nie było krwawienie z odstawienia bo tabletek nie odstawiłam... okres mi sie zaczął na ostatniej tabletce placebo następnego dnia spóźniłam się z wzięciem tabletki zamiast o 7 rano to o 10 wieczorem... A mój chłopak nie skończył we mnie tylko wytrysną na mój brzuch po dwuch minutach od wyjęcia penisa z pochwy
weź już się nie kompromituj
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 15:38   #873
Le22nka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
GG do Le22nka
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Ja sie pytam czy mogłam zajś w ciązę czy to jest raczej nie możliwe... O to mi chodzi
Le22nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:16   #874
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Weź ulotkę swoich tabletek i przeczytaj ją bardzo bardzo dokładnie, tak z 10 razy powinno wystarczyć. Jest tam taka rubryczka, gdzie jest napisane jak postępować w przypadku, gdy zapomni się o tabletce. I masz tam dokładne instrukcje, co robić w poszczególnych tygodniach brania tabletek. I kiedy już dokładnie przeczytasz, to sama odpowiesz sobie na pytanie, czy jest ryzyko zajścia w ciążę, czy nie.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:17   #875
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Wynik beta hcg czy naprawdę się udało zajść w ciąże

Beta się nie myli, ponieważ wykrywa hormon występujący tylko w ciąży, więc gratulacje
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:41   #876
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
weź już się nie kompromituj
To jest dobra rada. Ale ja zachowałam pełną powagę.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 17:22   #877
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Wynik beta hcg czy naprawdę się udało zajść w ciąże

hej,jaostatnia mieszkaszke mialam 3 marca. Wynik tesu wychodza [pozytywnie ale bardzo slabo widac kreske 2 .Mysle,cy nie za wczesniedo lekarza.... a ile za badanie z krwii placilas?
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 17:25   #878
donia465
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wynik beta hcg czy naprawdę się udało zajść w ciąże

Mi też wychodziła jasna temu po świętach poszłam zrobić test z krwi ale też tego samego dnia zrobiłam test ponownie i wyszła ciemniejsza.
Idź zrób z krwi bo jest najczulszy, ja płaciłam 25 zł
donia465 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 17:30   #879
Le22nka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
GG do Le22nka
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

dobra wszystko fajnie... tylko nikt nie odpowiedział na moje pytanie... tylko jakieś głupie insynuację... akurat ulotka nie mówi o tym, czy w czasie krwawienia i braku wytrysku z opóźnieniem tabletki.. można zajść... Dziwne jesteście
Le22nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 17:47   #880
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
dobra wszystko fajnie... tylko nikt nie odpowiedział na moje pytanie... tylko jakieś głupie insynuację... akurat ulotka nie mówi o tym, czy w czasie krwawienia i braku wytrysku z opóźnieniem tabletki.. można zajść... Dziwne jesteście
My jesteśmy dziwne? Jak nie było wytrysku, to jak chcesz zajść? A opóźnienie tabletki zmniejsza skuteczność antykoncepcji. Tak na przyszłośc...
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:01   #881
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Wynik beta hcg czy naprawdę się udało zajść w ciąże

Cytat:
Napisane przez donia465 Pokaż wiadomość
Mi też wychodziła jasna temu po świętach poszłam zrobić test z krwi ale też tego samego dnia zrobiłam test ponownie i wyszła ciemniejsza.
Idź zrób z krwi bo jest najczulszy, ja płaciłam 25 zł

pojde pojdemialybysmy ten sam termi porodu praktycznie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
My jesteśmy dziwne? Jak nie było wytrysku, to jak chcesz zajść? A opóźnienie tabletki zmniejsza skuteczność antykoncepcji. Tak na przyszłośc...

zaraz zaraz,mozna zajsc w ciaze bez wytryku-w tym "plynie"(sluzie)co facetowi "wyplywa"tez sa plemniki..moja znajoma tak wlasnie zaszla,on wychodzil przed dojsciem a i tak zasla..ale nie brala zadnych tabletek,prezerwatyw itp...
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 18:04   #882
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Wynik beta hcg czy naprawdę się udało zajść w ciąże

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
pojde pojdemialybysmy ten sam termi porodu praktycznie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------




zaraz zaraz,mozna zajsc w ciaze bez wytryku-w tym "plynie"(sluzie)co facetowi "wyplywa"tez sa plemniki..moja znajoma tak wlasnie zaszla,on wychodzil przed dojsciem a i tak zasla..ale nie brala zadnych tabletek,prezerwatyw itp...
To się nazywa stosunek przerywany i to nie jest metoda antykoncepcji. Autorka posta, na który odpowiadałam ma inne problemy. Bierze tabletki.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:06   #883
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

przeciez jak sie bierze tabletki tez mozna zajsc w ciaze-nie daja 100%pewnosci... masz pewnosc ze 100%kobiet co bralo tabetki zawsze mialy pelny stosunek?
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:09   #884
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
przeciez jak sie bierze tabletki tez mozna zajsc w ciaze-nie daja 100%pewnosci... masz pewnosc ze 100%kobiet co bralo tabetki zawsze mialy pelny stosunek?
Właśnie, po to się bierze tabletki, żeby w ciążę nie zajść. Tylko trzeba odpowiednio brać.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:17   #885
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

tak ale jak ktos zle je bierze ,a nie doszlo do wytryskuw srodku to i tak moze w jakims % byc szansa ,ze zaszlo sie w ciaze
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:59   #886
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
Okres wystąpił mi po wzięciu ostatniej białej...

A przepraszam w ulotce jest do 12 godzin...
Moim pytaniem jest czy mimo tego, że współżycie było w czasie miesiaczki, a wytrysk nie nastąpił w pochwie... Mogłam zajść w ciażę?
Kobieto! Jaka owulacja??? Jaka miesiączka???
Biorąc tabletki antykoncepcyjne NIE MASZ ANI CYKLU, ANI MIESIĄCZKI, ANI OWULACJI - ZA TO FUNDUJESZ SOBIE HIBERNACJĘ JAJNIKÓW. Krwawienie z odstawienia jest czymś co ma imitować miesiączkę (ciekawe swoją drogą po co? chyba żeby laski się łudziły że mają "okres" - bo innego wytłumaczenia nie znajduję...)
Przyjmując tabletki antykoncepcyjne godzisz się by sztuczne hormony regulowały Twoją gospodarkę hormonalną. Jak zapomnisz tabletki organizm dostaje sygnał, że ma ruszać z własną "produkcją" i trudno wtedy przewidzieć czy z tego będzie ciąża czy nie - bo wtedy absolutnie wszystko jest możliwe (z nagłym uruchomieniem owulacji włącznie). Więc proponuję test 14 dni po stosunku (stosunek przerywany zmniejsza prawdopodobieństwo ciąży, ale nigdy pewności na 100% nie ma). TEST w odpowiednim czasie!!!

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
To nie było krwawienie z odstawienia bo tabletek nie odstawiłam... okres mi sie zaczął na ostatniej tabletce placebo następnego dnia spóźniłam się z wzięciem tabletki zamiast o 7 rano to o 10 wieczorem... A mój chłopak nie skończył we mnie tylko wytrysną na mój brzuch po dwuch minutach od wyjęcia penisa z pochwy
Jak to nie było krwawienia z odstawienia??? Tabletka placebo to jest własnie odstawienie, bo nie zawiera żadnych hormonów. Wiesz co to jest placebo???

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2013-04-05 o 19:01
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:12   #887
Martina27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Hej,
Dziewczyny, jak zawszę się zamartwiam. Biorę tabletki antykoncepcyjne, krwawienie z odstawienia zawsze pojawiało się tego samego dnia. Jednak na 5 dni przed spodziewaną miesiączką brałam zyrtec, 1 tabletke dziennie. Czy to może opóźnić krwawienie z odstawienia?
Martina27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:13   #888
sonia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
co jest grane?

zawsze miałam twarde piersi przed okresem a teraz planowany okres jest za trzy dni a ja mam miękkie owszem kochałam sie z chłopakiem ale był tylko petting i wytrysk zawsze był na brzuch NIE na moje narządy rodne co jest grane???czy to jakies objawy ciaży?/?
sonia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:17   #889
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: co jest grane?

Cytat:
Napisane przez sonia555 Pokaż wiadomość
zawsze miałam twarde piersi przed okresem a teraz planowany okres jest za trzy dni a ja mam miękkie owszem kochałam sie z chłopakiem ale był tylko petting i wytrysk zawsze był na brzuch NIE na moje narządy rodne co jest grane???czy to jakies objawy ciaży?/?


---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

jakim cudem?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 19:22   #890
sonia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: co jest grane?

już sama nie wiem chyba to nie możliwe bo aby być w ciąży potrzeba wytrysku do środka a on był zawsze na brzuch po wszystkim wytrysk był starty i poszliśmy sie umyć do łazienki, chłopak nie maczał palców w spermie i nie wkładał ale martwia mnie moje nie twarde piersi i to przed okresem....boże!!!
sonia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:25   #891
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: co jest grane?

Cytat:
Napisane przez sonia555 Pokaż wiadomość
już sama nie wiem chyba to nie możliwe bo aby być w ciąży potrzeba wytrysku do środka a on był zawsze na brzuch po wszystkim wytrysk był starty i poszliśmy sie umyć do łazienki, chłopak nie maczał palców w spermie i nie wkładał ale martwia mnie moje nie twarde piersi i to przed okresem....boże!!!
Przystopujcie, poczekaj jeszcze trochę, w ogóle nie jesteś gotowa na seks.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:27   #892
sonia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: co jest grane?

a Twoim zdaniem nie powinnam mieć obaw co do ewentualnej ciąży??
sonia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:30   #893
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: co jest grane?

nie.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:32   #894
Le22nka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
GG do Le22nka
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

W_sienka dziekuję za odpowiedz na moje pytanie, a nie spekulację na inne.
Le22nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:35   #895
sonia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: co jest grane?

a jak myślisz jak wytrysk był na pępek to chyba też nie ma mozliwości bo to fizycznie nie możliwe strasznie panikuje!!
sonia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:38   #896
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
W_sienka dziekuję za odpowiedz na moje pytanie, a nie spekulację na inne.
Ale to jest w ulotce. Tam jest opisane, jak i co. Kiedy się dobezpieczyć itp. A jak się dobezpieczyć = można zajść w ciążę. Tu nie ma o czym spekulować.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:40   #897
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Martina27 Pokaż wiadomość
Hej,
Dziewczyny, jak zawszę się zamartwiam. Biorę tabletki antykoncepcyjne, krwawienie z odstawienia zawsze pojawiało się tego samego dnia. Jednak na 5 dni przed spodziewaną miesiączką brałam zyrtec, 1 tabletke dziennie. Czy to może opóźnić krwawienie z odstawienia?
LINK do listy leków, które wpływają lub nie na działanie tabletek. Polecam gdzieś sobie wrzucić w zakładki, żeby móc skorzystać w razie potrzeby. Według tego Zyrtec nie wpływa na działanie tabletek, więc krwawienie powinnaś dostać o zwyczajowej porze, czyli możliwy jest każdy dzień siedmiodniowej przerwy.

Cytat:
Napisane przez Le22nka Pokaż wiadomość
dobra wszystko fajnie... tylko nikt nie odpowiedział na moje pytanie... tylko jakieś głupie insynuację... akurat ulotka nie mówi o tym, czy w czasie krwawienia i braku wytrysku z opóźnieniem tabletki.. można zajść... Dziwne jesteście
My jesteśmy dziwne? Przepraszam bardzo, ale dla mnie dziwna jesteś Ty, bo bierzesz jakiś lek i nawet nie masz pojęcia jak działa. Jakbyś przeczytała ulotkę dokładnie i miała minimum wiedzy na temat zachodzenia w ciążę, to sama mogłabyś sobie odpowiedzieć na swoje pytania. Jeśli brałaś tabletki nieprawidłowo - masz się czym martwić. Jeśli brałaś tabletki prawidłowo - nie jesteś w ciąży. Poza tym polecam wątek Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc na pewno nie będziemy w ciąży i lekturę pierwszego postu. Nie jest do zadawania idiotycznych pytań po raz setny, tam też w większości przypadków odpowiedź to "zajrzyj do ulotki", bo nie jest ona taka obszerna bez powodu, tylko po to, żeby jak najbardziej wyczerpująco wyjaśnić, jak należy je brać. A jeśli ktoś nie umie dodać do siebie dwóch rzeczy i dziwi się, że nie ma tam długiej listy odpowiedzi na pytania typu: "Kochałam się z facetem w gumce, wytrysk poza pochwą, mogę być w ciąży?", to przepraszam bardzo, ale trzeba się doedukować.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2013-04-05 o 19:41
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:53   #898
Martina27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Skuteczności tabletek nie zaburz wedłuch moich informacji, ale chodzi mi o to czy wpływa na termin krwawienia z odstawienia. Gdzieś wyczytałam, że leki antyalergiczne mają takie działanie
Martina27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:55   #899
lady catherine
Zadomowienie
 
Avatar lady catherine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 573
Dot.: co jest grane?

czytając wypowiedzi Sonia555 zastanawiam się ile ma lat

może pora, żeby rodzice Cię uświadomili, że w ciąże nie zachodzi się po poprzez pępek... no chyba, że masz tak jakieś magiczne połączenie z narządami płciowymi i jakoś to Ci ściekło
__________________
Jest: 83,2kg


Cel I: 80kg
lady catherine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:04   #900
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Tu nie chodzi o skuteczność, one nie wchodzą z tym lekiem w interakcje Więc ani nie wpłyną na skuteczność, ani na termin krwawienia
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.