Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 21:52   #2461
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ktoś ostatnio zamówił taką z tego co kojarzę. Ja mam dwie z tymi "odstającymi" kieszeniami i fakt, że pogrubiają (poszerzają biodra) ale ja się w nich nie czułam źle. Doszłam do wniosku, że nigdy nie byłam i nie będę idealna i jakoś mi to nie przeszkadzało, że miałam w nich większy tyłek to już zależy od Ciebie.. ale wiem, że innym dziewczynom takie kroje przeszkadzały
bo widziałam kilka osób w takim kroju sukienki i mi się strasznie spodobała ale pewnie ja nie będę tak dobrze wyglądać, chociaż może mojego 36/38 aż tak nie pogrubi
Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość

Ja mam szarą i błękitną ale z krótkimi rękawami,fakt może poszerzają ale ja bardzo dobrze się w nich czuje i planuję teraz taką grubszą sobie zakupić i na długi rękaw
no ja właśnie chciałabym taką grubszą do czarnych kryjących rajstop eh pomyślę jeszcze
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 21:59   #2462
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ja jeszcze myślę nad tą http://allegro.pl/nowosc-piankowa-ci...666907200.html grafitową (spójrzcie na tę uroczą modelkę
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 07:23   #2463
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
A ja zaktualizowałam allegro i kuponu nie dostałam, a przydałby mi się, bo muszę jeszcze sporo zakupów zrobić ;(

W ogóle miałam wczoraj niezłe przeboje z zapłatą za tę pościel. Mój szajsung chyba jest już na ostatnim tchnieniu. Żeby zapłacić musiałam zalogować się na stronę banku i numer do zatwierdzenia przelewu dostaję sms, więc jak chciałam odczytać sms z tym numerem to bank mi się wylogowywał :| Też tak macie?
Dlatego ja się cieszę, że w moim LG jak przyjdzie sms to się wyświetla takie malutkie okienko na górze i mogę od razu być na stronie banku i przepisać smsa.

Będę mężowi zamawiała płaszcz męski za kupon. Ale ma wymagania: wełniany min 50% wełny, szary lub grafit i dwurzędowy. Rozmiar M/L Przeszukałam allegro i nie ma nic w takim rozmiarze same duże zostały Może wy swoim facetom kupowałyście takie?
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:38   #2464
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Wiesz co ja jak miałam jeszcze większy biust (teraz mi zmalał) to kupiłam podobną i nie polecam. Strasznie spłaszczała piersi i były takie smętne. I nawet nie mieściły się w miseczkach i ciągnęły je do dołu. Na serio lepiej znaleźć coś z choć lekko usztywnianym stanikiem, choć ciężko się śpi w takiej.

Już bardziej bym polecała coś takiego
http://allegro.pl/livco-koszulka-pus...721600508.html
http://allegro.pl/lc-vicky-szykowna-...701389228.html
Przynajmniej ci piersi będą się dobrze układały.
Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że na dole jest tak brzydko wykończona i ten szef centralnie na biuście. Ja widziałam właśnie tą tuniczkę, tylko te 2 rzeczy jakoś mnie zniechęciły ...
Zgadzam się z jedną, jak i z druga wypowiedzią

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze myślę nad tą http://allegro.pl/nowosc-piankowa-ci...666907200.html grafitową (spójrzcie na tę uroczą modelkę
Bez urazy ale kieszonki to coś w stylu "przyszyje tu kwadracik z materiału, o! tu też" I do tego jest chyba cięta laserowo, co jak pisałam- nie bardzo mi się podoba

Ale to moje zdanie
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:24   #2465
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
bo widziałam kilka osób w takim kroju sukienki i mi się strasznie spodobała ale pewnie ja nie będę tak dobrze wyglądać, chociaż może mojego 36/38 aż tak nie pogrubi

no ja właśnie chciałabym taką grubszą do czarnych kryjących rajstop eh pomyślę jeszcze
To chyba zależy po prostu od człowieka ja nigdy jakaś super chuda nie byłam ,taka normalna.. i ta sukienka pogrubia faktycznie ale mi to nie przeszkadzało mogę wrzucić fotki jak będziesz chciała ale na każdym myślę, że będzie leżała inaczej - jeden jest wyższy, drugi niższy itd

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze myślę nad tą http://allegro.pl/nowosc-piankowa-ci...666907200.html grafitową (spójrzcie na tę uroczą modelkę
Hahaha normalnie mi humor poprawiłaś - modelka petarda a sukienka szczerze nie podoba mi się - może dzięki modelce
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:18   #2466
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Haha
A mi się właśnie podoba

A co do tego laserowego cięcia to nie przeszkadza mi to bo mam kilka takich ubrań i nic mi się nie pruje
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:36   #2467
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Haha
A mi się właśnie podoba

A co do tego laserowego cięcia to nie przeszkadza mi to bo mam kilka takich ubrań i nic mi się nie pruje
Pruciem bym się nie martwiła bo też mam kilka takich ciuszków i nic się nie dzieje. Jedynie podwijają się troszkę te koncówki
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 12:47   #2468
lulamae
Raczkowanie
 
Avatar lulamae
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 274
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

cześć szukam tanich botków na płaskim obcasie. kupowałyście może coś u Royal_fashion? albo może polecacie innego sprzedawcę z butami?
lulamae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:36   #2469
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez lulamae Pokaż wiadomość
cześć szukam tanich botków na płaskim obcasie. kupowałyście może coś u Royal_fashion? albo może polecacie innego sprzedawcę z butami?
Z tego, co wiem royal jest polecany. Tutaj na wątku sporo osób od niego kupiło buty

Ja szukam inspiracji na prezenty świąteczne. Chcę skompletować wszystkie już w listopadzie.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:20   #2470
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez lulamae Pokaż wiadomość
cześć szukam tanich botków na płaskim obcasie. kupowałyście może coś u Royal_fashion? albo może polecacie innego sprzedawcę z butami?
Kupowałam od royal fashion nie raz,mogę polecić

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Kliknęłam kaloszki i szare podkolanówki

http://allegro.pl/matowe-kalosze-mel...699890649.html

http://allegro.pl/skarpety-podkolano...726148204.html
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:43   #2471
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem royal jest polecany. Tutaj na wątku sporo osób od niego kupiło buty

Ja szukam inspiracji na prezenty świąteczne. Chcę skompletować wszystkie już w listopadzie.
Kiedyś u nich kupowałam i było ok. Potem kupowałam dwie pary butów jakoś przed latem i nie byłam zadowolona - buty były ok. ale jedne mniejsze niż w opisie, a drugie większe. Pisałam, że chciałabym je wymienić na właściwy rozmiar, to mi babka napisała, że mogę odesłać ale oni dobrze zmierzyli na pewno i to ja jakoś inaczej mierzyłam.. no jak inaczej można mierzyć długość wkładki nie rozumiem nie odesłałam bo stwierdziłam, że i tak się będą upierać, że oni dobrze mierzyli i będę musiała płacić dodatkowo żeby mi je w ogóle odesłali. Cudów nie płaciłam bo po 40 zł z tego co kojarzę, ale jednak.. Jedne sprzedałam, drugie stoją na strychu.

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-23 o 15:44
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 18:01   #2472
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

A czy któraś z Was zamawiałą u tego sprzedającego? bo bardzo ładne rzeczy, a nie wiem co z jakością.
http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...699908456.html

http://allegro.pl/sukienka-tunika-ro...677067756.html
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 18:11   #2473
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Klaudynka...a Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was zamawiałą u tego sprzedającego? bo bardzo ładne rzeczy, a nie wiem co z jakością.
http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...699908456.html

http://allegro.pl/sukienka-tunika-ro...677067756.html
Kobylnica nie jest tutaj polecana
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 18:40   #2474
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
Kobylnica nie jest tutaj polecana
inni użytkownicy, a lokalizacja ta cała Kobylnica. A chodzi tu o jakość wykonania, czy o co, że nie jest polecana tutaj ?
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 18:43   #2475
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zamawiala któraś?
http://allegro.pl/czapka-dresowa-kra...693497739.html
http://allegro.pl/komin-bawelniany-d...tml?source=mlt
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 18:59   #2476
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę was. Z tematami ciazowymi przeniescie sie na społecznościowe lub przynajmniej piszcie na szaro.
Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Podczytuję wątek od dawna i cóż o twojej ciąży juz sporo wiem a nie to jest tematem.
Spoko pytaj czy pasuje na ciąże ale moze zapisz sie do jakiegoś wątku oczekujących i tam znajdziesz więcej osób w twojej sytuacji.
Nie oczekuj ze będziemy ci doradzać
Co kupić dla dziecka jeśli jeszcze nie znasz płci. Nie pisze tego złośliwie tez mam juz dzieci i wiem jak to jest.
Powinno być na szaro ale pisze z tel.
Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Wyszło na to, że się czepiam i jestem niedobra, więc zebrałam tylko kilka postów, które świadczą o tym, że nie powinno ich być. Ja też Was bardzo lubię i uwielbiam tu zaglądać, ale.....
Nie chce mi się dłużej szukać. No ale same się zastanówcie czy to dalej jest wątek o allegro. I żebyśmy się źle nie zrozumiały. Ja nie mam nic do dziewczyn, że szukają ciążowych ciuszków czy rzeczy dla malucha. Jestem jak najbardziej za Ale nie chcę czytać o objawach, znieczuleniach, usg i innych takich i proszę zrozumcie to, bo to nie jest do tego wątek. To nie są krótkie offtopiki tylko całe Offtopy.
Dokładnie : ehem:

Wchodzę na wątek, chcę zobaczyć czy wyhaczyłyście jakieś atrakcje, a tu 5 stron offtopu o ciąży/wymianie jednej kurtki. Serio mnie to nie interesuje... To wątek modowy, o allegro na litość boską


Co do kombinezonu, to przepraszam, ale wygląda jak anty-gwałt
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:16   #2477
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Haha dziękuję Ale powinnaś była napisać "Ty to zawsze MIAŁAŚ ładne kurtki" Te wszystkie z wyprzedaży już opchnęłam ,jeszcze ta parka nieszczęsna tylko została ,jednak nie opyla się latem zamawiać kurtek bo później człowiekowi się zmieniają gusta

Śliczny ten płaszczyk z mohito sprzedaj mi
Z metki skład to 60% wełny i 40 % poliester.Na taką pogodę jak teraz jak znalazł
A kaloszami jestem zachwycona bo są wygodniejsze niż wszystkie buty które posiadam i z kuponem za 59zł je dorwałam.

Dziś moja siostra dostała swoje krótkie kalosze matowe i są suuuuper,oczywiście jutro sobie zamówie jak mi kasa powpływa na konto.

A dziś kliknęłam
http://allegro.pl/m295-nowosc-baweln...635529046.html szarą i czarną.Siostra mnie zmusiła bo dostała czarną i leży super,nie wygląda tak namiotowato jak na tej babce. Specjalnie czekałam aż dostanie bo bałam się klikać [COLOR="Silver"]
takie bitwy o kurtki sie toczyly, a Ty posprzedawalas u mnie parka z ktorej bylam taka dumna, tez smetnie wisi w szafie, ani ona dobra ani do niczego nie pasuje, chyba to nie moj styl

Mohita nie oddam to chyba moja najcenniejsza rzecz lumpowa i z tego co pamietam, to chyba tez ma w skladzie 60% welny, także Twoj allegrowy nie powinien byc taki "zimny". Czekam na nowy kupon i jak mi sie nie odwidzi, to kupie czarny zobacz miedzy czasie, czy sie nie kulkuje podczas uzytkowania

A gdzie masz siostre? Pamietam, ze tu byla moze ona moglaby sie nam pokazac w czarnej bluzce? Bo ona tez neci
to takze mi wpadko w oko http://allegro.pl/m316-jesien-wloski...726629216.html
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:19   #2478
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Hej, kupowała z was może któraś ten płaszcz albo od tego użytkownika i może coś powiedzieć? Widzę, że ma same prawie pozytywne komentarze, ale zawsze się zastanawiam, czy to dobrze wydać na allegro 200 zł ^^ Poza tym widzę, że czeka sie na realizację około 20 dni, więc pewnie skądś sprowadzają, jakieś Chiny pewnie?

http://allegro.pl/modny-plaszczyk-do...?source=mo_poc

Edytowane przez Nemme
Czas edycji: 2014-10-23 o 19:22
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:35   #2479
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

hej dziewczyny!
O co chodzi z tym rabatem? Cofnęłam się kilka wątków wstecz ale szczerze mówiąc wyjątkowo nie były na temat (jakieś ciąże i buty, eee.. ), więc niestety nie znalazłam informacji. Pomocy!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 19:41   #2480
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
takie bitwy o kurtki sie toczyly, a Ty posprzedawalas u mnie parka z ktorej bylam taka dumna, tez smetnie wisi w szafie, ani ona dobra ani do niczego nie pasuje, chyba to nie moj styl

Mohita nie oddam to chyba moja najcenniejsza rzecz lumpowa i z tego co pamietam, to chyba tez ma w skladzie 60% welny, także Twoj allegrowy nie powinien byc taki "zimny". Czekam na nowy kupon i jak mi sie nie odwidzi, to kupie czarny zobacz miedzy czasie, czy sie nie kulkuje podczas uzytkowania

A gdzie masz siostre? Pamietam, ze tu byla moze ona moglaby sie nam pokazac w czarnej bluzce? Bo ona tez neci
to takze mi wpadko w oko http://allegro.pl/m316-jesien-wloski...726629216.html
Dokładnie,ta parka to też nie mój styl
Siostra mało tu zagląda,ale jutro już będe miała te bluzki bo już wysłane to pokażę
A ten sweterek miałam i sprzedałam,niemiłosiernie gryzł.Nawet po zdjęciu go wszystko mnie swędziało.Wyślę Ci później na pw linka na vinted do tego swetra bo jeszcze nie usunęłam to sobie zdj obczaisz
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:56   #2481
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dokładnie,ta parka to też nie mój styl
Siostra mało tu zagląda,ale jutro już będe miała te bluzki bo już wysłane to pokażę
A ten sweterek miałam i sprzedałam,niemiłosiernie gryzł.Nawet po zdjęciu go wszystko mnie swędziało.Wyślę Ci później na pw linka na vinted do tego swetra bo jeszcze nie usunęłam to sobie zdj obczaisz
express w takim razie czekam do jutra na fotki ;-)
sweterek, szkoda, ze gryzie, patrzalam tez podobne, ale wyzsze ceny widzial ktos moze, taki z koronka na dole?
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:57   #2482
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Co tu taka cisza ?

Szukam sukienek takich,które będą pasowały do grubych czarnych rajtów /legginsów i jednocześnie do kaloszy długich i krótkich i do kurtki eko ala ramoneska ......

Jak macie jakieś grubsze sukienki na oku to pokażcie nie wiem na które się zdecydować,mogę sobie pozwolić na dwie takie max do 60zł
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:12   #2483
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Dokładnie : ehem:

Wchodzę na wątek, chcę zobaczyć czy wyhaczyłyście jakieś atrakcje, a tu 5 stron offtopu o ciąży/wymianie jednej kurtki. Serio mnie to nie interesuje... To wątek modowy, o allegro na litość boską


Co do kombinezonu, to przepraszam, ale wygląda jak anty-gwałt
Skoro Cię nie interesuje pisanie o kurtce to tego nie czytaj.. co jak co ale walka o kurtkę zakupioną na all i relacje w dziale modowym to chyba w tym wątku nic nadzwyczajnego - raczej przestroga dla innych żeby tych sprzedających omijać..

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-23 o 21:13
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:12   #2484
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

dzieeeewczyny, możecie polecić jakieś timberki albo powiedzieć coś o tym sprzedającym?
http://allegro.pl/nowosc-mega-botki-...706419125.html
taka fajna cena, ale boję się, że będą się robić z boku ślady po wygięciach...
__________________
Jestem Magda, a mój nick jest stary

“It's the possibility of having a dream come true that makes life interesting.”
(Paulo Coelho)

türkçe öğreniyorum
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:17   #2485
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza ?

Szukam sukienek takich,które będą pasowały do grubych czarnych rajtów /legginsów i jednocześnie do kaloszy długich i krótkich i do kurtki eko ala ramoneska ......
Ale masz wymagania też bym chętnie jakąś fajną kupiła

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
O co chodzi z tym rabatem? Cofnęłam się kilka wątków wstecz ale szczerze mówiąc wyjątkowo nie były na temat (jakieś ciąże i buty, eee.. ), więc niestety nie znalazłam informacji. Pomocy!
Buty nie na temat? Zabijcie mnie niektóre to chyba na siłę szukają problemu żeby zabłysnąć. I jeśli cofnęłaś się o kilka stron i dobrnęłaś do tematów ciążowych, a o rabatach nic nie znalazłaś to ja nie wiem jak ty szukałaś.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:28   #2486
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ale masz wymagania też bym chętnie jakąś fajną kupiła [COLOR="Silver"]

.
Mam kilka typów ,ale jeszcze ciągle szukam
Poradzę się jak nie będę mogła sama zdecydować
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:32   #2487
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Mam kilka typów ,ale jeszcze ciągle szukam
Poradzę się jak nie będę mogła sama zdecydować
Ja bym chciała jakąś ciepłą grubą ale taką prostą raczej na co dzień do pracy, niż na niedzielę podobałaby mi się rozkloszowana ale do mojej pracy.. -wyglądałabym jak przygłup jak coś znajdziesz to daj znać
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:35   #2488
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała jakąś ciepłą grubą ale taką prostą raczej na co dzień do pracy, niż na niedzielę podobałaby mi się rozkloszowana ale do mojej pracy.. -wyglądałabym jak przygłup jak coś znajdziesz to daj znać
Ja szukam właśnie takich prostych ,codziennych
Dam znać jak coś wyszperam a Ty się módl o kupony nowe hyhyhy
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:38   #2489
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza ?

Szukam sukienek takich,które będą pasowały do grubych czarnych rajtów /legginsów i jednocześnie do kaloszy długich i krótkich i do kurtki eko ala ramoneska ......

Jak macie jakieś grubsze sukienki na oku to pokażcie nie wiem na które się zdecydować,mogę sobie pozwolić na dwie takie max do 60zł
Ja też, ja też chcę taką
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:42   #2490
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Wrzucam te które znalazłam ,może komuś się spodoba coś bo ja sama nie jestem jakośprzekonana

http://allegro.pl/jp-ciepla-melanzow...687630884.html

http://allegro.pl/elegancka-sukienka...690603369.html

http://allegro.pl/modna-sukienka-tun...707356029.html

http://allegro.pl/nowosc-piankowa-ci...666907200.html

http://allegro.pl/dresowa-sukienka-t...697778050.html

http://allegro.pl/m290-bawelniana-dr...716099410.html
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.